Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Barátok közt

Torolt_felhasznalo_394600
Torolt_felhasznalo_394600
Létrehozva: 2003. november 14. 12:43
Hali!

Vajon egyedül vagyok-e azzal, hogy csípem a fent említett sorozatot, vagy esetleg van más is akivel jól kidumálhatnánk a történéseket stb...
  1. 2019. március 6. 10:26132551.

    "Pótlásban" vagyok... Most nézem a tegnapit.


    Máris égnek áll a hajam - szerintem mind pelenkáztunk már gyereket - hogy lehet ilyen hülyeségre tanítani - a  pelenka betakarja az egész gyereket - hogy ad rá valami gumibugyi-szerűt? (HA - !!! - egyáltalán létezik még olyasmi) Ki fog lógni alul-felül, elől-hátul, minden pisis lesz. 


    Nem??? 

  2. 2019. március 6. 08:50132550.

    Én úgy látom, hogy jól áll...

    előzmény:
    gerdamama (132549)
    2019-03-06  08:44
  3. 2019. március 6. 08:44132549.

    Hogy az a két nyavalyás kép miért feküdt az oldalára, arról gőzöm sincs. Az én albumomban a talpukon állnak.

    előzmény:
    gerdamama (132548)
    2019-03-06  08:41
  4. 2019. március 6. 08:41132548.

    Tegnap "Berényi Ágnessel"  töltöttem az estét.
    Márai Sándor Eszter hagyatéka c. darabjának premierje volt a Spirit Színházban. Gubík Ági volt a főszereplő. Jó volt, mint mindenben, amiben eddig láttam. Csak nagyon le van fogyva. Mindig is vékony volt, de most nem karcsú, hanem sovány. „Eszel te rendesen, kislányom?”


     


    Az aulát díszítő képek közt ott van Emília fotója is, aztán megjelent teljes valójában. Kisebb társaság középpontjában tette-vette magát. Az autogram-falon pedig felfedeztem Natasa aláírását. Már csak Irma nagyi hiányzott.


     


    Szóval nem szabadultam a BK-tól, hiába is próbálkoztam.
    Aztán persze késő este megnéztem az RTLMost-on, valami szörnyű volt. Nem is tudom, ki idegesített jobban, Bözsi, Zsolt, Nóra, Timiék, Szonja, vagy a kamubalesetes pasas. Talán Krisztiáné a fődíj, ő volt tegnap a leghülyébb.


     


    Azok voltak a szép idők, mikor még Berényi Ágnes kavarását élvezhettük. Piszok dög volt, de legalább volt benne fantázia.


     


    (Már kétszer nekifutottam ennek a hsz-nak, kétszer omlott össze az oldal. Ezt most word-ben írom és bemásolom, nem tudom, hogy fog kinézni. Ha nem jól, akkor tudjátok, mi az oka.)


     

  5. 2019. március 5. 22:54132547.

    Ez baromi fontos volt megint. De legalább nem foglal el fél oldalt😃


    Úristen, ez a Krisz, nagyon gáz. Textilpelenka, SK bébiétel. Most épp rágyújtja a lakást a terhes feleségére. 


    Már nem is azért, de én semmit sem vasalgattam Tominak, 3 hónapos kora után nem is fertőtlenítettük a cuccait, bivalyerős immunrendszere van. 


    De mindegy milyen lesz szegény gyereknek, apuka úgyis kinyírja. 

  6. 2019. március 5. 00:10132546.

    Szánalmas volt Zsolt "udvarlási kísérlete", ahogy forgolódott Ilona körül, hogy megkaparintsa a táskát. Nem is bánom, hogy nem sikerült neki. Elég halva született ötlet, hogy hogy megszerzi Ilona kulcsát, és szerez valami bizonyítékot. Ezt hogyan képzelte? Megkéri a nőt, hogy sétálgasson már egy óra hosszat a testőreivel, legyen szíves, és ne menjen haza, mert kotorászni akar a lakásában? Gondolja, hogy Ilona naplót vezet a törvénytelen ügyleteiről?


    Gigit se értem, hogy mindent bekajál, amit Zsolt mond neki. Zsolt olyan ügyetlenül hazudik, mintha direkt nem akarná, hogy higgyenek neki. Egyik pillanatról a másikra eszébe jut valami nagyon fontos, ami miatt mégsem jó, amit fél perccel előbb megbeszéltek, és ezt a műsort nem először adja elő. 


    A Vanda-Juli jelenettől biztosan meg kellett volna hatódnom, de engem kilel a hideg, ha arra gondolok, hogy ez a kis szörnyeteg itt marad az anyja nyakán (vagyis a mi nyakunkon). Kutyából nem lesz szalonna.


     


     


     

  7. 2019. március 4. 23:13132545.

    Vanda megtér? Hol élsz te?😀 A vér nem válik vízzé. Persze Juli elhitte. 

    előzmény:
    vorii (132544)
    2019-03-04  22:02
  8. 2019. március 4. 22:02132544.

    Most tényleg nincs más ötletük a forgatókönyvíróknak, csak a tolatva elütés? 


    Lehet, hogy most csinálnak "jó lányt" Vandából?  Meghatódik anya kedvességén és "megtér"? 


    Ádám véletlenül (vagy nem) elszólja magát Giginek, hogy kivel tárgyalgat Zsolt? Zsolt végképp visszatérhet a régi módszerekhez. Ők pedig kibékülhetnek. (Javíthatatlan naiv vagyok)


    Na ....... és Laci!? Barta akar valamit megoldani, amit még ÉN se tudtam? Na hiszen!

  9. 2019. március 2. 21:40132543.

    Nekem úgy tűnik, hogy elszámította magát Ilona, mert mintha nem akarnának egymásnak ugrani. Zsolt még dühös is, mert Gizi el van keseredve és -  ha jól emlékszem -  azt mondta: Nem engedem, hogy kisemmizzen titeket! - vagy valami ilyesmit.

    előzmény:
    gerdamama (132541)
    2019-03-02  18:10
  10. 2019. március 2. 19:34132542.

    Vandának is jókor jut eszébe hogy nem kell neki ez a gyerek. Persze tuti direkt jött hogy valakire rásózza. Navajon ki fogja nevelgetni?

    előzmény:
    gerdamama (132541)
    2019-03-02  18:10
  11. 2019. március 2. 18:10132541.

    Teljesen logikus, amit írsz. Épp ezért furcsa, hogy ez eszembe se jutott, én arra gondoltam, hogy Laci és Zsolt majd összefog, és együttes erővel buktatják le Ilonát.
    Azért furcsállom, hogy ilyen ötletem támadt, mert én általában elég szkeptikus vagyok, és nem nagyon hiszek az ősellenségek összefogásában és békés együttműködésében.
    Bár Zsolt már jó úton halad: Miklóssal kénytelenek voltak elásni a csatabárdot, beletörődni abba, hogy a gyerekeik egymásba szerettek.

    előzmény:
    vorii (132540)
    2019-03-02  15:02
  12. 2019. március 2. 15:02132540.

    Ilona szerintem egymásnak akarta ugrasztani Zsoltot és Lacit, vagy Zsolttal akarja terrorizáltatni Mackókát... 

    előzmény:
    gerdamama (132539)
    2019-03-02  07:48
  13. 2019. március 2. 07:48132539.

    Fontos, hogy milyen szülői példát lát a gyerek - mondá Jeromos atya. És milyen igaza van.
    Miklós hazudik, mint a vízfolyás. Ezek után ne csodálkozzunk Timin, hogy olyan, amilyen. Bár nem tudom, mennyit látott és fogott fel abból kiskorában, hogy az apja a cél érdekében mindig minden eszközt elfogadhatónak talál.



    Ilona számomra is csalódás. A fk-írók nem tudtak vagy nem mertek egy valódi gengszterasszonyt beleírni a sorozatba. Nem mintha hiányoznának a durva jelenetek, de Ilona semmivel se keményebb, mint egy mezei uzsorás. Azt meg végképp nem engedheti meg magának egy keresztanya, hogy ne tudja kifizetni a "katonáit", amíg egy ilyen Laci kaliberű, legkisebb, bamba ugrifüles meg nem adja a tartozását.
    Laci már próbálkozott, ha nem is poloskával, de a beszélgetésük felvételével. Azt is olyan ügyetlenül csinálta, mint mindent. Egy rendes gengszter már rég kinyírta volna szerencsétlent. Jobb lenne a rendőrségnek kitálalni. Persze őt se dicsérnék meg, és Zsoltot is magával rántaná, nyilván ezért nem tartja jónak az egyetlen megoldást.
    Szerintem nem fogják eladni a kisboltot, majd kitalálnak valamit az utolsó pillanatban. 

    előzmény:
    vorii (132538)
    2019-03-01  22:57
  14. 2019. március 1. 22:57132538.

    Bár Laci  akkora hülye, mint egy ház, de most megsajnáltam őket - főleg Gizit - hogy a kisbolt is rámegy Maci hülyeségére.  Hogy Zsolt mi a csudát akar kitalálni, nem tudom, de én a helyükben Attilával karöltve bepoloskáznám a lakást, és legközelebb mindent felvennék.  Sőt, lehet, a rendőrséggel már előbb lepaktálnék. Nekem unalmas a naccccságos gengszterasszony


    Hogy ilyen pofátlanul hazudnak a papnak - hát az se túl ízléses dolog. Ja - hogy így tanítják becsületre az ifjúságot? Hm - erre nem is gondoltam 

  15. 2019. március 1. 15:12132537.

    Jó lett volna, ha Ádám hajlandó együtt ebédelni Ilonával a Rózsában (hol másutt?), Gizi pedig bement volna dolgozni, ha már kútba esett a kirándulás. Elképzelem, ahogy áll földbe gyökerezett lábbal, fennakadt szemmel, tátott szájjal, mikor meglátja, hogy ezek ketten kedélyesen diskurálnak és falatoznak együtt. Csak abban bízom, hogy ha tegnap nem is, de előbb-utóbb látjuk ezt a jelenetet.

    előzmény:
    Allegra48 (132536)
    2019-03-01  14:25
  16. 2019. március 1. 14:25132536.

    Lehet,hogy Ádám révén menekülnek meg Giziék ?Jó lenne,bár Laci semmiből nem tanul,még most is hazudozott Gizinek.


    Apropó:hazugság.Itt mindenkinek a vérében van?!Miki-Nóra is hazudott a papnak,Vandán már meg sem lepődök.

    előzmény:
    gerdamama (132533)
    2019-03-01  11:33
  17. 2019. március 1. 12:04132535.

    Julinak már a csomagszállítókat nem kellett volna kifizetnie. Előző nap adott Vandának egy marék pénzt, mert "még nem volt ideje pénzt váltani". Azóta ki se mozdult a lakásból, nem fogadtam volna el a kifogást, hogy az ruhákra kell. A kisasszony kénytelen lett volna a zsebébe nyúlni. Juli minden alkalommal rosszul dönt, talán így akarja jóvá tenni, hogy kiskorában nem törődött vele eleget. Én ugyan nem tudom, ez a "nem törődés" miben nyilvánult meg, mert mióta Vandát ismerjük, egy kis szemét hazudozó, élősködő, sz.keverő.

    előzmény:
    BiriBiri (132534)
    2019-03-01  11:49
  18. 2019. március 1. 11:49132534.

    Nem lehetett kellemes találkozás Ilonával! Ez az Ilona nem fél, hogy az a mafla Laci lebuktatja? Bár Ilona sem olyan tetőtől talpig gengszter szerintem. 


    Mélységesen megdöbbentett Vanda viselkedése..hagyta, hogy az anyja egy vagyont költsön a bébi cuccokra, egy lendülettel elajándékozza. Juli hogy lehet ilyen vak: Az anyák sem ennyire hülyék..már bocsánat..már régen ultimátumot adtam volna...annyi minden bizonyítja, egy élősködő, parazita, nevetlen, durva...nem is tudok szavakat találni rá. Miért nem lehet határozottan megbeszélni, az együtt élesnek szabályai vannak..ha ehhez nem tartja magát keressen más megoldást.  .Még akkor is, ha az unokája lapul abban a pocakban. Jöjjön már el az a megváltó!!!! 

    előzmény:
    gerdamama (132533)
    2019-03-01  11:33
  19. 2019. március 1. 11:33132533.

    Ádámka már nem szokott ebédelgetni.

  20. 2019. március 1. 09:49132532.

    Jó darabokat játszanak abban a színházban, mindig nyalogatom a szám szélét, mikor beszámolsz róluk.
    Sajnos hozzánk képest "a világ végén" van, a férjemet egyre nehezebben tudom elcsalni esténként.. Jó, ha a metrópótló buszra  hajlandó felszállni. (Nem beteg, csak lusta.) Mindig vadászom a délutáni előadásokat, ohne zsinór elmegyek egyedül, de csak sötétedés előtt. :(  Havi egy, néha két esti színházban azért nagy nehezen megegyezünk. 


    Csomor Csilla sikerének örülök, bár a BK-beli karakterét nem szerettem, és a civil énje se túl szimpatikus. Ennek ellenére sajnáltam, hogy olyan nagy reményekkel - és igen öntelt nyilatkozatokkal - szállt ki a sorozatból, aztán nagyot koppant. Nem lehet könnyű egy középkorú nőnek új életet kezdeni.


    A BK-s szereplők mellett én nagyon szeretem Nagyváradi Erzsébetet is, őt többször láttam már a Spirit Színházban. Nagyon szeretem az orgánumát, és az egész nő igen kulturált, kellemes megjelenésű. (És még jól is játszik.) Őt a Jóban-Rosszban c. sorozatban láttam először, nem tudom, szerepel-e még benne, mert nagyon hamar abbahagytam a nézését.


     

    előzmény:
    vorii (132531)
    2019-02-28  22:50
  21. 2019. február 28. 22:50132531.

    Lányok  - egy döbbenetes stúdiódarabot láttam ma.  A vége után nehéz volt megszólalni. A színészeken látszott, hogy testüket-lelküket adják... Minden dicséret megilleti őket.


    Meg kell mondanom, elég bizarr téma volt.


    Sartre: Zárt tárgyalás http://www.gozon.hu/eloadasok/zart_targyalas/35 9


    A BK-hoz pedig úgy kapcsolódik, hogy a színészek fele (2 )  BK-s  Az egyik Csomor Csilla volt, a másik pedig a mi tanár urunk: Karalyos Gábor  Mindketten nagyot alakítottak! Csomor Csillán látszott, hogy  szinte meg van rendülve.

  22. 2019. február 28. 13:41132530.

    Most néztem meg a tegnapit.


    Luca a kedvenceim közé tartozik, de tegnap bosszantott a viselkedése, sértődöttsége, hisztije. Még jó, hogy ebből a kis összeveszésből gyors kibékülés lett, nem tetézi a gondjainkat. :)


    Nem kellett volna okoskodnia és játszani az eszét az egyetemisták között, még akkor se, ha abszolút "tárgyalóképes" volt. Számíthatott rá, hogy letromfolják, már csak hiúságból is, nehogy már egy kis gimisnek legyen igaza. El se kellett volna mennie a buliba, hiszen ordított róla, hogy eleve kisebbségi érzése van. Bele kell/ene törődnie, hogy Bandinak más társasága is van. Attól még nem szereti kevésbé. Bandi se lóg a nyakukon, ha Luca csajos napot, pletykapartit  tart a barátnőivel. Kell hagyni a másiknak egy kis szabadságot.


    Nóra miért nem képes nemet mondani? Éppenséggel lehetne a kakaózásnál fontosabb dolga is. Hónapokkal ezelőtt kitűzött bírósági tárgyalás, rég egyeztetett megbeszélés egy fontos ügyféllel. De meg se kell indokolnia, mondhatja, hogy nem jó neki az időpont, és kész. Bocsássa meg az ég, de nem hiszem, hogy Jeromos atyának olyan sok halaszthatatlan elfoglaltsága van, hogy nem tud alkalmazkodni, ha az ügyvédnő nem ér rá másnap, mert tele van írva a határidőnaplója. Most nem a tanár - meg a füllentés - mellett kampányolok ezerrel :), csak bosszant, hogy Miklós egyet füttyent, Nóra meg ugrik.

  23. 2019. február 28. 11:13132529.

    Ez a gagyi Vanda-sztori is több sebből vérzik, egy szál logika sincs benne: (1) ha szabad akaratából donort választott, boldogan várná a gyereket; (2) ha csak úgy "megesett" -- egy mai dörzsölt csaj --, akkor standa pityere rég elvetette volna; és amit a legújabb infó akár sugallhatna is, hogy (3) tán béranyaságot vállalt ---- na annyira ő nem önfeláldozó még pénzért se + akkor a "megrendelőkkel" tartatná el magát, nem az anyjával. De könyörgöm, tüntessük el őket!

  24. 2019. február 28. 10:29132528.

    Bocs - úgy értettem, hogy elvállalja csak a babát...

    előzmény:
    vorii (132527)
    2019-02-28  10:28
  25. 2019. február 28. 10:28132527.

    "A boldog, kiegyensúlyozott babaváráshoz újabb adalék:"..................... Azért... ledöbbentem!  (Na jó, én nagyon gyerekpárti vagyok...) Valahogy azt gondoltam, Vanda akarja a babát. Nnnna, de hogy gondolhatok bármi ilyenre, hiszen ő Vanda! 


     "... megjelenik számunkra egy "megváltó" aki mégis elvállalja Vandát és a gyereket."  Talán most jött el Gigi ideje. Bááár - hogy Zsolt is akar-e "apuka" lenni az már kétséges. De - hátha visszatérnek egymáshoz Ádámmal. (Persze ez csak eszmefuttatás)


    Hogy ne Balázsé legyen a kicsi - azt hiszem... ennek drukkolok én is.

Címlap

top