Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Barátok közt

Torolt_felhasznalo_394600
Torolt_felhasznalo_394600
Létrehozva: 2003. november 14. 12:43
Hali!

Vajon egyedül vagyok-e azzal, hogy csípem a fent említett sorozatot, vagy esetleg van más is akivel jól kidumálhatnánk a történéseket stb...
  1. 2019. február 27. 16:45132526.

    Tényleg bevett szokás egy-egy film újra feldolgozása, csak az lepett meg, hogy az eredetin még meg sem száradt a tinta... Vagy mit tudom én, minek kell megszáradnia egy filmgyártás kapcsán. Szóval hogy ilyen kevéssel az eredeti után már világszerte játsszák az átdolgozásokat.


    --

    Én nagyon bízom benne, hogy kiderül, mégsem Balázstól vár Vanda gyereket. Viszolygok ettől a belterjességtől, ami a BK-ban uralkodik. Már az is sok, hogy a házbeliek csak egymás közül tudnak választani, de hogy már családon belülre szűkítsék a kört, ez kiveri nálam a biztosítékot. Még ha nem is vér szerinti rokonok, de Balázs akkor is a "kvázi nagybácsi" fia. Csoda, hogy még nyilván tudják tartani, ki kinek a kicsodája, egyszer véletlenül a testvérükkel fekszenek össze.
    Jöjjön a megváltó, vállalja a gyereket és az anyját, pakolja össze őket, és költözzön minél messzebb a szent család.


     

    előzmény:
    BiriBiri (132524)
    2019-02-27  11:15
  2. 2019. február 27. 15:07132525.

    Megnéztem...szinte szóról szóra egyezik. nem tudom miért volt szükség még egyszer megcsinálni de nagyon jól van megcsinálva a magyar változat is. Nagyon jó film!!!

    előzmény:
    BiriBiri (132524)
    2019-02-27  11:15
  3. 2019. február 27. 11:15132524.

    A film előtt mindig van ismertetés, ott mondták, hogy minek a "koppintása".de hogy ez bevett szokás és felsoroltak egy csomó filmet amit másodjára  megcsináltak. Szeretném megnézni a teljesen idegeneket is.


    Látom, Vanda hisztizik.És még mindig azt hiszem, hogy megjelenik számunkra egy "megváltó" aki mégis elvállalja Vandát és a gyereket.

    előzmény:
    gerdamama (132523)
    2019-02-27  11:06
  4. 2019. február 27. 11:06132523.

    OFF:


    Ha lehetőséged van rá, nézd meg az eredetijét is. A B.Ú.É.K. ugyanis a Teljesen idegenek című olasz film szinte szó szerinti koppintása. Nálunk jó két éve mutatták be, még akkoriban láttam, és nagyon tetszett. Mikor olvastam a B.Ú.É.K. előzetesét, nem akartam hinni a szememnek. Aztán kiderült, hogy az olasz film nemcsak nekem tetszett, hanem szerte a világon akkora sikert aratott, hogy már több mint 10 országban készítették el a "hazai" változatát. Kicsit furcsállom, hogy ezt meg lehet csinálni, méghozzá ilyen röviddel az eredeti film bemutatása után. Csak fura, hogy néhány taktusnyi "azonos" dallam miatt mekkora cirkuszt csapnak, de egy egész filmet lemásolni nem számít plágiumnak. De nem értek a jogdíj ügyekhez, és nem is az én problémám.


    ON:

    Bözsi és Vili bá szerencsétlenkedése, hogy ott tartsa Krisztiánt, engem is idegesített. Rettentően erőltetett volt.
    A boldog, kiegyensúlyozott babaváráshoz újabb adalék:


    http://rtl.hu/rtlklub/baratok/baratok-kozt-ez-tortenik-20 19-02-27-2019-03-01


    előzmény:
    BiriBiri (132522)
    2019-02-27  10:05
  5. 2019. február 27. 10:05132522.

    Tegnap láttam a BUÉK filmet..nyugdíjas bérlet, 600 Ft, kéthetente, a  legújabb filmeket mutatják be. Ott is csak Lengyel Tamást és Töröcsit Franciskát ismertem...de mindenki remek volt Nagyon jó film, érdemes megnézni.


    A tegnapi Vili Bözsi Krisztián jelent vígjátéki volt...nem tudtam élvezni. Más a humoromItt minden olyan eltúlzott, pedig én arra vágyom, hogy boldog, kiegyensúlyozott lenne a baba várás. de én naiv vagyok.

    előzmény:
    gerdamama (132521)
    2019-02-27  08:17
  6. 2019. február 27. 08:17132521.

    Ismerős az arca. Ahogy a szerepeit végigolvastam, csak a Hacktion (tv) és a Kincsem (mozi) volt, amiben láthattam.
    Sok jó színész van vidéken, akiket sajnos soha nem ismer meg a széles közönség, mióta a színházi közvetítések kimentek a divatból. Pedig olyan műsorhiánnyal küzdenek a csatornák, százszor ismétlik ugyanazokat a bárgyúságokat.

    előzmény:
    lidika49 (132519)
    2019-02-26  22:11
  7. 2019. február 27. 08:09132520.

    Ádám mi a fenének vitte rögtön "bulizni"?


    Talán hogy legyen összehasonlítási alapja. Egész életét egyetlen vendéglátóhelyen tölti, a változatosság kedvéért hadd lásson egy másikat is.
    Mondjuk tényleg nem lett volna muszáj egy Sex on the Beach-et bedobni, vannak remek alkoholmentes koktélok is. De Alíz helyében biztosan nem hagynám, hogy Krisztián puszta szeretetből így terrorizáljon. Persze Alíz helyében kb. mindent máshogy gondolnék és tennék, nem igazán tudom beleélni magam a gondolkodásmódjába. Már ha gondolkodásnak lehet nevezni, amit a buta fejével művel.


    "Jöhetnek a keresztelőre, ha meglesz Vanda és Balázs gyerkőce."

    Hiánypótló epizód lesz. Esküvőn és temetésen már volt balhé, a keresztelő eddig kimaradt. Szegény kisbaba, már előre sajnálom. Szép kis család jutott neki.

    előzmény:
    vorii (132518)
    2019-02-26  21:54
  8. 2019. február 26. 22:11132519.

    1955-ben született Budapesten. A főiskola előtt két évet töltött a Nemzeti Színház stúdiójában, majd egyet-egyet a Miskolci Nemzeti Színházban és a Magyar Televízió szórakoztató osztályán, szerkesztőként. 1977-1980 között a Színház- és Filmművészeti Főiskola hallgatója volt. 1980-1982 között a veszprémi Petőfi Színház tagja volt. 1982-től a Győri Nemzeti Színház színésze. ( Wikipédia)


    Röviden ezt találtam Szikra Józsefről.

    előzmény:
    vorii (132518)
    2019-02-26  21:54
  9. 2019. február 26. 21:54132518.

    A Peti témához: részemről sajnálom, hogy kiszállt. Remélem, még láthatjuk később - legalább néha - amikor hiányozni fog neki a csapat. Ha összejönnek Hannával, együtt is hazalátogathatnak majd Jöhetnek a keresztelőre, ha meglesz Vanda és Balázs gyerkőce 


    Krisztián tényleg elég lököttnek nézett ki, de annyira mégsem itta le magát, hogy a kis cetlit ne tudja értelmezni... Aliz felelőtlensége nem kérdéses. De nem értem, Ádám mi a fenének vitte rögtön "bulizni". Sétálhattak volna egyet az utcán. Legalább neki lett volna egy kis esze! (Jaaaa, hogy akkor nem lenne konfliktus??? Kibírtuk volna.) 


    Egyébként keresgéltem, hogy ki is  játszhatja a "nagyon híres" rendezőt. A neve Szikra József. (Be kell vallanom, nem hallottam még róla.) Engem emlékeztetett a megboldogult Bárdy Györgyre.

  10. 2019. február 26. 06:21132517.

    Nem fog. Azzal a szerencsetlennel egyedul Attila foglalkozott, aki tuti vissza fog most tancolni.


    Az egy dolog hogy repul, de hogy egy masik orszagba, meg rosszabb. Mondjuk epp ideje Peti eseteben tenyleg. 


     

    előzmény:
    gerdamama (132516)
    2019-02-25  23:38
  11. 2019. február 25. 23:38132516.

    Hát, nem könnyű, ha a gyerekek kirepülnek, de ez a világ rendje. Peti egy kicsit későn érő típus, már rég alapíthatott volna családot, nem törvényszerű, hogy még mindig a mama szoknyáján üljön. Juli akár örülhetne is, hogy Máté olyan kicsi. Még egy darabig lesz kit pátyolgatni. De az a szegény kisfiú hiába tűrné és igényelné a kényeztetést, valahogy kívül esik az anyja érdeklődési körén. Ahelyett, hogy Peti "elvesztésén" siránkozna Juli, inkább a legkisebb gyerekére fordítana több időt és figyelmet.

    előzmény:
    barackmano (132515)
    2019-02-25  22:52
  12. 2019. február 25. 22:52132515.

    Juj de összecsapott volt ez a Petitől való megszabadulás. Azért sz@r lehet Julinak, elhúz a normális gyereke. Marad neki egy kiskorú és egy elmebeteg. 

    előzmény:
    gerdamama (132514)
    2019-02-25  22:13
  13. 2019. február 25. 22:13132514.

    Nem vagyok a fölösleges bonyodalmak híve, de kicsit bosszant, hogy Petinek ennyire megkönnyítették a dolgát. Két helyről ajánlanak neki "álommelót", majd az egyik cégről pár nap múlva kiderül, hogy link, tisztességtelen játékot folytat, adócsalásra és egyéb huncutságokra biztatja a hálózat embereit. Hű, de nehéz lehetett a választás, hogy melyik állást fogadja el! Legalább búcsúzóul megengedték volna szerencsétlen srácnak, hogy egy kicsit gondolkodjon! Mérlegelje a két ajánlat előnyeit, hátrányait, majd hozzon egy döntést. De nem, a világért sem!


    Aztán persze kipurcantam Juli panaszáradatán, hogy elveszíti szegény fiacskáját, mert a gyermek külföldre költözik, egészen a Comói-tóig meg sem áll. Repülővel 59 perc, de egy jó kocsival se túl nagy kaland. Evett a sárga irigység.
    Szerintem ha Miskolcra költözne, se látná gyakrabban, mert ezek itt a BK-ban egyszerűen nem veszik a fáradságot, hogy egy lépést is menjenek egymás után. Aki kiköltözik a házból, mintha meghalt volna.


    Krisztiánból is sikerült komplett hülyét csinálni, ügyesek ezek a fk-írók.


     

    előzmény:
    BiriBiri (132513)
    2019-02-25  21:37
  14. 2019. február 25. 21:37132513.

    Végre Natasának megjött az esze.Szerintem nemsokára Gergő és ő szerelmesek lesznek. Nekem nem nagyon tetszik Natasa játéka. Gergő mellé mást szánnák.


    Petinek "megkönnyítették a választást...na náá, hogy elmegy. Jól gondoltam, Hanna is ezt szeretné.

    előzmény:
    BiriBiri (132512)
    2019-02-25  20:56
  15. 2019. február 25. 20:56132512.

    Kitartás, mindjárt kezdődik . Én varrogatással tartom fenn a figyelmem, meg néztem az örökösöket. Mindjárt hanyatvágja magát Peti a meglepetéstől.

    előzmény:
    vorii (132511)
    2019-02-25  20:38
  16. 2019. február 25. 20:38132511.

    Mérges vagyok. Már bóbiskolok a monitor előtt... Hogy fogom látni a BK-t? 


    Megint RTL most lesz belőle 

  17. 2019. február 25. 09:22132510.

    "nem értem, Hanna most miért protezsálta be petit amikor most segítette hozzá egy jól menő vállalkozáshoz?"


    Sajnos rosszkor fogyott el a Petit alakító színész türelme. Pont most akar kiszállni, a karaktere egy helyben topogására hivatkozva, mikor végre a fk-írók eszébe jutott, hogy kezdeni kellene vele valamit. Legjobb úton volt ahhoz, hogy szerencsétlen Petiből Péter legyen, komoly üzletember, sikeres vállalkozó. De hát aki menni akar, azt nem lehet visszatartani. Ezért voltak kénytelenek szerencsétlen forgik kitalálni egy ilyen kurta-furcsa befejezést, hogy Peti itt hagy csapot-papot, ígéretes együttműködést a híres céggel, és pincsikutyaként lohol az ismert filmes pasas után. Végül is mindig filmes karrierről álmodott, a Fittlabor, a Kisszék üzemeltetése csak jobb híján került a képbe.

    előzmény:
    BiriBiri (132509)
    2019-02-25  08:55
  18. 2019. február 25. 08:55132509.

    Mérges, meg szomorú vagyok. Nekem nagyon kedvező volt ez az időpont. De igazatok van, majd nézzük a neten és hozzá jutunk filmekhez. Kíváncsi vagyok, hogy tényleg Balázs az apa? nem szeretem Balázst de ennyire rosszat nem kívánok neki..már mint Vandát. Eltudjátok képzelni, hogy mit szólna Klaudia, hogy a dédunokájának Miklós a nagyapja? Miklós is kételkedik..én is. Jön majd még ide egy valaki...egy fura fazon, hogy ő az apa és vele megy el Vanda. 


    Petit nagyon hirtelen küldik messzi földre...azt nem értem, Hanna most miért protezsálta be petit amikor most segíette hozzá egy jól menő vállalkozáshoz:? Tovább szövöm a mesét...azért, hogy Peti közelebb legyen hozzá, össze fognak jönni és egyszer majd haza is jönnek rövid időre mert azt mondta Peti nem hal meg a karaktere, még vissza térhet rövidebb hosszabb időre.

  19. 2019. február 24. 19:43132508.

    Amennyiben felrakják az rtlmost-ra 10-ig, engem nem érint. Viszont ha úgy lesz mint tavaly akkor 1 résszel le leszek maradva. 

    előzmény:
    lidika49 (132507)
    2019-02-24  15:39
  20. 2019. február 24. 15:39132507.

    Majd nézzük az ismétléseket.

    előzmény:
    gerdamama (132506)
    2019-02-23  22:20
  21. 2019. február 23. 22:20132506.

    Nálunk is így működik. Mivel a háttérben megy, ha nem is figyelek rá, foszlányok eljutnak hozzám. Onnan tudom, hogy egy teljesen tartalmatlan, semmiről sem szóló műsor. Lehet, hogy másnál is csak azért megy, hogy észrevegyék, ha kezdődik, amit nézni akarnak. Ebből vonták le azt a következtetést, hogy igen népszerű a műsor. Mert hogy nem kapcsolnak át a nézők. Gyenge magyarázat egyébként, sosem érdekelte a csatorna vezetőit, hogy mit szeretnének a nézők.
    Na mindegy, annyit nem ér, hogy felhúzzuk magunkat miatta.

    előzmény:
    lidika49 (132505)
    2019-02-23  22:07
  22. 2019. február 23. 22:07132505.

    Azt írják, hogy mivel olyan sikere van  a Fókusznak, azért hosszabb lesz a műsorideje. A csodát. Mi is felkapcsoljuk a Híradóra, majd a Fókusz alatt tettük a dolgunkat, s oda ültünk a Drága örökösöket nézni, azonban a TV nem lett kikapcsolva. Gondolom nem mi voltunk az egyetlenek akiknél így működött a dolog.

    előzmény:
    gerdamama (132504)
    2019-02-23  21:10
  23. 2019. február 23. 21:10132504.

    http://sorozatwiki.hu/hirek/hetfo-estetol-mindent-erinto-m usorvaltozas-az-rtl-klubon-kesobbre-kerul-a-baratok-kozt-is- fokusz?fbclid=IwAR1q1bdSXwn55YWHKlL0Jg35P-u_oqHY-GyAgpQ5gJMZ uKvvPtQRk1w4Hw4


    A hócipőm tele van ezekkel.


    Azt hiszem, végérvényesen az rtlmost-on fogom nézni. Reggel, éjjel, meg mikor ráérek és kedvem van.
    Más csatornákon el lehet csípni jó filmeket, érdekes műsorokat kb. 21 órától, de ha csak akkor - vagy a rendszeres csúszás miatt még később - kezdődik a BK, akkor mindennel ütközik.
    Nem tudom, ki a bánatot érdekel annyira a gagyi celebhírekről és pletykákról szóló Fókusz, hogy 50 perces műsort kell csinálni belőle. Az volt a legjobb, mikor a híradó elé tették, mert csak a híradóra szoktam bekapcsolni a tévét, és így megúsztam azt a sok érdektelen "infót", amiről a Fókuszból értesülhettem volna.

  24. 2019. február 23. 17:30132503.

    Természetesen a nagy hírű rendezőnek eszébe se jut, hogy felhívja telefonon Petit és megbeszéljen egy találkozót. Belefér az idejébe, hogy előzetes bejelentés nélkül elcaplasson a Mátyás király térre, ahol vagy otthon találja a fiatalembert, vagy nem.

    Azon mindig vihogok, mikor az első szembe jövő embertől érdeklődnek, hogy X.Y. a házban lakik-e, és ha az illető közli, hogy ő az, egyből átadják neki a titkos üzenetet, a bizalmas levelet. Az ürge is rögtön elmondta az ismeretlen fiatalembernek, hogy ki ő, mi járatban van, ki küldte. Legalább "ellenőrzésképpen" felmentek volna a lakásba. De hát ennyi időt nem szántak az ügyre a fk-írók.


    Petinek sok sikert kívánok, de nem tetszik ez az összecsapott távozás. Olyan büszke volt rá, hogy majd ő megmutatja... Ehhez képest megint csak Hanna nyúlt a hóna alá, az ő segítségével lép tovább, neki tartozik örök hálával. Jó, hogy a másik üzlethez is Hanna adta kölcsön a pénzt, de az konkrét 10 milla, hamar visszafizeti, és annyi. Ha együtt képzelik el a jövőjüket, az is más, de eddig is az volt a probléma, hogy a hullámzó kapcsolatukon belül Peti mindig azt érezte, hogy ki van szolgáltatva, le van kötelezve Hannának. Most ott van, ahol a part szakad.


     

    előzmény:
    Allegra48 (132502)
    2019-02-23  13:27
  25. 2019. február 23. 13:27132502.

    Annyira "életszerű "volt,hogy Peti a lift előtt összefut az évek óta külföldön alkotó filmrendezővel,aki persze személyesen keresi fel Őt,kinek másnak,mint Hannának az ajánlására!Nagyon sebtében oldják meg,hogy Peti külföldre költözik, csapot,papot,de főleg a frissen megszerzett állását hátrahagyva.

Címlap

top