Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Barátok közt

Torolt_felhasznalo_394600
Torolt_felhasznalo_394600
Létrehozva: 2003. november 14. 12:43
Hali!

Vajon egyedül vagyok-e azzal, hogy csípem a fent említett sorozatot, vagy esetleg van más is akivel jól kidumálhatnánk a történéseket stb...
  1. 2019. február 11. 22:13132426.

    Vanda már az elején... de a biztonság kedvéért még rátesz pár lapáttal 


    Amúgy nem hiszek a spermadonorban. Az a rosszindulatú elszólása árulkodik: "Mi az te is úgy maradtál?"  Talán a nős főnöke lehet az apuka? (Jaaaa - ezt már eljátszották egyszer Mónikával? Nem baj.)


    Azért le a kalappal, nem lehet könnyű ilyen undorítónak lenni. Egy kukk nélkül beköltözni - még ha az anyjához is... Szép, nagy a doboz halom. Lesz itt még "érdekesség" 


    Egy csöppet jobban drukkolok a Kft megmentésének, mint a bosszúállók csapatának.


    Figyeltem mostanában Balázs arcát - tetszik a mimikája, rá van írva, minden pillanatnyi gondolata. A szomorúság, a kérlelés, a fájdalom, a dac... Szerintem jól csinálja.


    Maci Laci megint mekkora hülye!? Ennél még Gizi is nagyobb respektet vívott ki a naiv - Ilona elé állásával. Remélem, móresre tanítják, mert szép szóból nem ért. Bááár - lehet, másból se ahhoz is buta.

  2. 2019. február 11. 15:55132425.

    Jobban örültem volna, ha Vanda ünnepelteti egy kicsit magát a Rózsában, aztán végigpuszilja a bandát és sajnálattal közli, hogy már nincs is ideje felmenni az anyjához, de mindenkit csókoltat.
    Inkább Claudiát tartották volna itthon egy darabig. Ő is nagy manipulátor és keverőgép, de legalább van stílusa. Vanda meg szimplán gonosz és jellemtelen.

    előzmény:
    lidika49 (132424)
    2019-02-11  14:44
  3. 2019. február 11. 14:44132424.

    Azt hittem Claut tovább itt tartják. Vanda szerepére kíváncsi leszek. Megszüli Juli nyakára a babát? Jöhet vissza Attila Juli retyerutyáját pesztrálni?


     

    előzmény:
    barackmano (132423)
    2019-02-10  11:06
  4. 2019. február 10. 11:06132423.

    Vandától engem is kiráz a hideg. Vajon most mi a fenét akar?

    előzmény:
    gerdamama (132420)
    2019-02-09  09:22
  5. 2019. február 9. 17:25132422.

    "Senkinek sincs "normális, rendes" lánya... Luca az egyetlen normális."
    Ő biztosan az apjára ütött. Akinek a személye szintén kérdéses volt, ha jól emlékszem.

    előzmény:
    BiriBiri (132421)
    2019-02-09  10:20
  6. 2019. február 9. 10:20132421.

    Bébi bumm lesz a Mátyás király téren. Juli nagymama leszFigyeltétek? Senkinek sincs "normális, rendes" lánya. Timi hazudozó,  Aliz infantilis, Natasa is elég öntörvényű, Vanda meg olyan amilyennek megismertük, nehezen kezelhető, ellenszenves figura volt. Luca az egyetlen normális..hogyan tudott ilyet szülni Aliz?


    Vegyes érzésekkel figyelem Balázs akcióját. Rossz nézni apa fia harcát. Egyenlőre nem tudok egyiknek sem drukkolni.

  7. 2019. február 9. 09:22132420.

    Hatásos bevonulásban túltett a nagyanyján is. Claudia szokott ilyen színpadiasan megjelenni. Bár legutóbb "csak" meglepetés volt, nagyjelenet nélkül.


    Szegény Alíztól elvették a show-t, mellékszereplő lett a saját buliján. Most lesz oka picsogni.
    Amúgy elég röhejes, hogy Vanda a nagy hasával és a bőröndjével beugrik egy narancsléért a Rózsába. Nem az anyjához vezet az első útja (ha már hazaette a fene), hanem először körbehordozza magát a Rózsában. Persze biztos megszomjazott a kismama, és hátha elromlott otthon a csap.
    (Ronda disznó vagyok, de azt hiszem, szegény Vanda nem tud majd olyat tenni és mondani, amivel meg leszek elégedve.)


    Nem tudom, hétfőn hogy folytatódik a bisztróbeli jelenet, de sokért nem adnám, ha beállítana Juli egy kávéért, és ott találná a lánykáját.

    előzmény:
    BiriBiri (132419)
    2019-02-08  19:29
  8. 2019. február 8. 19:29132419.

    Ma este jön Vanda!!!!TERHESEN!!!!!

    előzmény:
    gerdamama (132418)
    2019-02-08  12:32
  9. 2019. február 8. 12:32132418.

    Én meg nem kapcsoltam. Kicsit meglepődtem, az tény, de beugrottam, és elkapott a gépszíj. Bocsánat!

    előzmény:
    Liventa (132417)
    2019-02-08  11:57
  10. 2019. február 8. 11:57132417.

    Igen, elfelejtettem a zseniális-t idézőjelbe tenni.

    előzmény:
    gerdamama (132416)
    2019-02-08  11:41
  11. 2019. február 8. 11:41132416.

    Zseniális? Hmmmm.... Ezzel több okból sem értek egyet.

    Először is az üzleti partnereket nem érdekli, hogy miért táncol a csőd szélén a kft. Ha szemtől szemben megértőnek is bizonyulnak, valójában örülnek, hogy gyengült a konkurencia. Az esetleges vevők meg pont magasról tesznek a cégvezető magánéleti problémáira. Nem is lehet elvárni tőlük, hogy ezzel foglalkozzanak. Csak azt látják, hogy csúszik az építkezés, elérhetetlen az építész, akivel eddig tárgyaltak, akivel sok mindent megbeszéltek. Ez nem vet jó fényt a kft-re, hiába magyarázkodnak.


    Most jön egy kis off, személyes tapasztalat. Hajdani főnököm rendkívül büszke volt arra, hogy bármikor feldobhatja a talpát, az élet nem áll meg. Olyan munkatársakkal vette körül magát, akikben megbízott, és akik szakmailag is a topon voltak. Sokat követelt, de "fölfelé" is csapkodta az asztalt, ha kellett, mindig kiállt a csapatáért. Kiröhögte és lesajnálta azokat a vezetőtársait, akik két kézzel kapaszkodtak az íróasztalba, betegen is bejártak, és nem mertek három napnál hosszabb szabadságra menni. Valahányszor elutazott, hagyott a fiókjában néhány üres, aláírt lapot, végszükség esetére. Biztos volt benne, hogy senki nem él vissza vele.
    Nem volt könnyű ember (melyikünk az?), de a látásmódja, munkastílusa és -morálja mindenkit megfertőzött. Ha nekem valaki a tehetségtelen, hülye munkatársaira hivatkozna, hát elásná magát egy életre. Egy vezetőnek joga és kötelessége jól megválasztani a munkatársait.

    előzmény:
    Liventa (132415)
    2019-02-08  09:38
  12. 2019. február 8. 09:38132415.

    Néha kicsit félrehord az agyam és utólag esik le a tantusz...Mondok milyen hülye ez a Miklós, hogy a saját volt munkatársait nyomja be a földbe. Pedig zseniális, ha arra hivatkozik, hogy azért ment gallyra a bizniz, mert 2 ilyen elvetemült és tehetségtelen dolgozóra volt kénytelen bízni, míg ő a halott bátyja után kajtatott.

  13. 2019. február 8. 08:49132414.

    "És nem emlékszem arra, hogy bárki is szóvá tette volna, azért ezt nem "illik" csinálni egy férjes asszonynak"


    Ehelyett Krisztiánt többen és többször is kiosztották, hogy nem kellene ilyen ridegen és barátságtalanul viselkednie szegény kis feleségével. Pl. mikor meg merte kérni, hogy szíveskedjék dolgozni munkaidőben.

    előzmény:
    BiriBiri (132413)
    2019-02-08  08:34
  14. 2019. február 8. 08:34132413.

    Ez a gyerek dolog olyan kínos. Most ország világ, de legalább is a Mátyás király tér lakói szembesültek Aliz csapodárságával. És nem emlékszem arra, hogy bárki is szóvá tette volna, azért ezt nem "illik" csinálni egy férjes asszonynak, aki ráadásul szerelmes is a férjébe. Az első veszekedésnél már leissza magát, ágyba bújik egy idegen férfivel. Hogy ott mi történt csak a tudja. A nagymama csak a feltétlen nélküli segítséget ajánlott fel, de még össze se húzta igazán a szemöldökét. Persze az mit sem ért volna de mégis, nevelhetné azt az infantilis unokáját. 


    Juli úgy viselkedett mint egy féltékeny nagy testvér, aki nem kapta meg az a játékot amit a tesója. Igaza van Klaudiának, kérte ő, hogy segítsen? És biztosan nem sietett volna Miklós megmentésére még ha a lánya is érdekelt a dologban. felnőtt emberek, oldják meg maguk. 


    Miklós magatartása Balázzsal szemben megadta a végső lökést, a fia ellenfele lesz. Szonja most furcsán viselkedik. Szívfájdalom nélkül csalta Miklóst, most meg védi, nem akar szembe menni vele...pedig kapott Szonja olyan pofont, a rossz hírébe keveréssel, hogy legalább haragudhatna. Én biztos haragudnék 

  15. 2019. február 8. 07:45132412.

    "Attol meg lehet a golfos pasie a gyerek"


    Na, ez meg a másik. Nem akarják ők kideríteni az igazságot. Félnek tőle...
    De legalább Alízka nyugodtan hetyeghet fűvel-fával, Krisz meg boldogan nevelheti a kis kakukkfiókákat.

    előzmény:
    barackmano (132411)
    2019-02-08  06:21
  16. 2019. február 8. 06:21132411.

    Attol meg lehet a golfos pasie a gyerek hogy Krisz nem steril. Nem tudom mire fel ez a nagy orvendezes. 


    2 honap mulva jonnek ra hogy elcsereltek a leleteit? 


     

    előzmény:
    gerdamama (132410)
    2019-02-08  00:10
  17. 2019. február 8. 00:10132410.

    Krisztián lelete: Tényleg szóltunk időben. Ha Alíz elveteti a gyereket, hét végén tüntetett volna a nép az RTL székház előtt.
    Az érthető, hogy Krisztián boldog, mert kiderült, hogy nem steril. Viszont a kis felesége mégis csak félrekefélt a golfos bájgúnárral. Ha nem esett tőle teherbe, akkor nem is történt semmi? Nekem ez elég fura. De hát legyenek boldogok, nem irigylem tőlük.

    előzmény:
    Liventa (132409)
    2019-02-07  23:33
  18. 2019. február 7. 23:33132409.

    Vandaaaa...


    Nem tartott egy kisit sokáig, míg kiderítették, hogy Krisztián termékét (vagy csak a leletét?) elcserélték? Mi szóltunk...


    De hogy ez az Alíz mennyire ostoba és érzéketlen ezzel a költekezéssel és benyögéssel!!! De olyan hülye pasast se láttam még, aki bemondásra rögtön bankszámlát nyit egy terhesség legelején.


    Claudia azt mondta, épp szállt le a géppel/-ről, amikor Peti telefonált neki a pénz miatt. És sitty-sutty már le is szedte Hannáról a taxiban jövet csak úgy telefonon azt a 10 millát?!


    Mindegy, legalább ma azért volt egy kis mozgás, és ha nem hagyják elhalni, talán még bonyolódnak is.

  19. 2019. február 7. 22:47132408.

    Annak viszont örültem, hogy Peti meglátta, hogy a nagyanyja Hannával csetel. Így legalább szóba került a lány, és talán Clau elárulja, hogy Hanna száll be az üzletbe. Nem Julinak kell "véletlenül" elszólnia magát. Mert végig azon morfondíroztam, vajon hány percig lesz képes Juli magában tartani a titkot. Mellesleg már akkor vágta a pofákat, mikor Hanna még szóba se került. Nem tetszett neki, hogy Clau Petinek "egy füttyentésre" segít, bezzeg a kft-t nem húzta ki a sz@rból. Ugyan miért tette volna? Miklóssal mindig is utálták egymást, egyébként meg elég sokan vannak abban a cégben, oldják meg az életüket. Nehogy már mindegyikük Claudiától várja a megváltást. Nagyon visszatetsző volt Juli reagálása. Ahelyett, hogy örült volna, hogy a gyereke problémája ilyen könnyen és gyorsan megoldódik.
    Momentán Peti cégénél jobban izgat, hogy mit fog szólni Claudia a kedves férje balkézről született gyerekéhez. Mert hogy valamelyik kedves családtag közli vele az "örömhírt", abban biztosak lehetünk. Pl. el tudom képzelni, ahogy Miklós fülig érő szájjal üdvözli: Szia, Claudia! Mi járatban? Jöttél meglátogatni a mostohafiadat?

  20. 2019. február 7. 22:42132407.

    Tessék, még egy gólyahír, ha nem is valódi, csak BK-s:


    http://www.blikk.hu/sztarvilag/sztarsztorik/kardos-eszter -kismamakent-ter-vissza-a-baratok-koztbe/69j0ceb


    Nem örülök Vanda felbukkanásának, bevallom férfiasan. Még soha nem okozott kellemes meglepetést senkinek. Nem hiszem, hogy megváltozott.

  21. 2019. február 7. 17:33132406.

    Ez a kép valamiért (nekem) nem jön elő, de én is láttam tegnap valahol máshol.
    Édes pici szája van és ráncos kezecskéje. Tisztára, mint egy újszülött! Adél.

    előzmény:
    lidika49 (132405)
    2019-02-07  15:13
  22. 2019. február 7. 14:34132404.

    Majdnem úgy jártam...


    Ahogy Gigi viháncolva beletúr mindenki nyomorába és holmijába, az engem is felhúz mindig.

    előzmény:
    gerdamama (132403)
    2019-02-07  14:11
  23. 2019. február 7. 14:11132403.

    Csak vigyázz, nehogy teljesen elpárologjon a levendulás stb. víz, aztán rendelhetsz újabb fazekat!

    A nagyit legalább néha emlegetik, vagy életjelet ad magáról, de Emília mintha még az emlékekből is törlődött volna. Nagyon összerúghatta a port a stábbal.
    Gigi úgy túrt a csomagba, és emelte ki belőle a cuccokat, mintha minimum közösen kapták volna. Annyiszor megfogadtam már, hogy nem akadok fenn a magánélet-magántulajdon teljes semmibe vételén, de nem bírom szó nélkül hagyni. Az a fene jó nevelés, amit kaptam, nem teszi könnyebbé az életem.


     

    előzmény:
    Liventa (132401)
    2019-02-07  11:58
  24. 2019. február 7. 13:26132402.

    Ez nekem is megfordult a fejemben. Direkt csinalja vagy ennyire hulye?

    előzmény:
    gerdamama (132399)
    2019-02-07  10:13

Címlap

top