Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Barátok közt

Torolt_felhasznalo_394600
Torolt_felhasznalo_394600
Létrehozva: 2003. november 14. 12:43
Hali!

Vajon egyedül vagyok-e azzal, hogy csípem a fent említett sorozatot, vagy esetleg van más is akivel jól kidumálhatnánk a történéseket stb...
  1. 2019. január 25. 16:15132326.

    Ilyen szakirányú képzés mellett könnyű elvezetni a Rózsát

    előzmény:
    sorozatfun (132325)
    2019-01-25  15:57
  2. 2019. január 25. 15:57132325.

    Kösz a cikket, nem olvastam.. Ez a turizmus-vendéglátás kicsit meglep, de sok sikert hozzá.. 

    előzmény:
    BiriBiri (132323)
    2019-01-25  14:38
  3. 2019. január 25. 15:57132324.

    Kösz a cikket, nem olvastam.. Ez a turizmus-vendéglátás kicsit meglep, de sok sikert hozzá.. 

    előzmény:
    BiriBiri (132323)
    2019-01-25  14:38
  4. 2019. január 25. 14:38132323.

    Köszönöm..tényleg, erre nem emlékeztem. nem égettem el még az újságot, gyorsan fellapoztam., Azt mondta, kicsit fellélegzett amikor egy időre kíirták mert a forgatások mellett A Pesti Magyar Színiakadémiára járt. növendékként több darabban játszott, úgy érezte rendezni kell a sorait, és vágyott is haza Szolnokra de nagyon örült amikor vissza írták. ..szereti Krisztián karakterét.Egyetemre jár, turizmus-vendéglátás szakot végez már csak a szakdolgozat van hátra..több lábon él. 

    előzmény:
    sorozatfun (132322)
    2019-01-25  14:26
  5. 2019. január 25. 14:26132322.

    volt beszélgetés Krisztiánnal, és említette, volt ehy fél év szünet amikor nem játszott. Hol volt, milyen indokkal ment el? nem emlékszem


    Igen három éve tényleg volt ilyen, mikor Haller lelövette Krisztiánt, amiért nem végezte ki Rudit, aki ellopta a Krisz által egy akcióban zsákmányolt pénzt. Hosszú és bonyolult történet volt, én nagyon élveztem... Rudi azonnal elvitte vmi illegális korházba, és fél évig nem lehetett tudni, él-e, visszatér-e még a sorozatba... Én nagyon sajnáltam, mivel remek párost alkottak Rudival, mint csetlő-botló gengszter tanoncok..  Aztán egyszer csak feltünt, és lángost sütött a Karibi szigeteken.. 


    A dolog hátterében az állt, hogy Seprényi haza akart menni Szolnokra, és az ottani színházban játszani, de vhogy meggondolta magát, talán az őt követelő nézők miatt... 

    előzmény:
    BiriBiri (132318)
    2019-01-25  09:11
  6. 2019. január 25. 11:33132321.

    Nem vagyok az a lány, aki gyerekkora óta készül az anyaszerepre, teljesen meg tudom azokat is érteni, akiknél ez nem téma. Nálam az élet fontos dolgai lépcsőzetesen alakulnak ki, gyermeket is akkor vállalnék, ha minden szépen összeállna, az élethelyzet és persze, egy boldog párkapcsolat is. Éppen ezért eleinte nehezen barátkoztam meg a gondolattal, hogy terhes nőt kell alakítanom, hiszen miközben az ember próbál a saját tapasztalataiból meríteni a szerephez, ehhez nemigen volt honnan. Nem várok gyereket, és jelenleg párkapcsolatom sincs – nevetett a színésznő.


     


    Nem terhes...

    előzmény:
    BiriBiri (132318)
    2019-01-25  09:11
  7. 2019. január 25. 10:40132320.

    Mikor tegnap hosszasan mutatták, hogy Zsolt álldogál a Benke utca feliratú tábla alatt, azt hittem, lesz jelentősége. Hogy Zsolt, régi motoros létére elkövet egy súlyos következményekkel járó hibát, a Benke fasor helyett a hasonló nevű utcába megy. Aztán kiderült, hogy az akció simán lezajlott. Már magam is unom, hogy annyit ekézzük a tökfej fk-írókat, így azt találtam ki mentségükre, hogy az autót a a B. utca és B. fasor sarkán lévő épületből kellett ellopni. 

    előzmény:
    BiriBiri (132314)
    2019-01-24  09:47
  8. 2019. január 25. 09:28132319.

    Hű, de hatalmas kihívás lehet! Vigyázni, nehogy kicsússzon a ruhája alól a kispárna, amivel a pocakját helyettesítik.



    Akkor már nagyobb feladat volt a tényleges kismamáknak (meg az operatőröknek), hogy úgy fotózzák őket, hogy ne látszódjon a hasuk. Szegénykék állandóan dossziékkal közlekedtek, meg a táskájukat tartották maguk előtt. Bár én "Hanna" terhességét a megvastagodott derekáról vettem észre, mielőtt beszámolt volna róla a sajtó.

    előzmény:
    BiriBiri (132318)
    2019-01-25  09:11
  9. 2019. január 25. 09:11132318.

    http://www.blikk.hu/sztarvilag/sztarsztorik/nagy-alexandra -baratok-kozt-szerep-varandos-kihivas/k


    Na, akkor mégis végignézhetjük Aliz terhességét. Bár abban biztos voltam, hogy abortusz az nem lesz....de akkor hogyan tüntetik el a babát? Mert azért balesetet már ne szenvedjen, ne vetéljen, az már volt. ..meg olyan is volt, hogy Géza Ádám gyermekével ment el. Aliz majd Krisztiánnal megy el...bár nagyon sajnálnám Krisztiánt. Hiányozna Aliz is, nagyon jól játssza a szerepét Nagy Alexandra.


    A napokba került a kezembe, begyújtáskor egy tavalyi Fanny újság. Abban volt beszélgetés Krisztiánnal, és említette, volt ehy fél év szünet amikor nem játszott. Hol volt, milyen indokkal ment el? nem emlékszem. 

  10. 2019. január 24. 14:32132317.

    Én meg arra gondoltam: ők kérték (mármint Várkonyi András és a többiek), hogy írják bele ezt a jelenetet. Meg akarták mutatni a BK közönségének, hogy tudnak ők játszani, ha alkalom adódik rá.

    előzmény:
    demonhill (132316)
    2019-01-24  14:27
  11. 2019. január 24. 14:27132316.

    A tegnapi Bözsi-Laci-Vili-Gizi "színdarab" után úgy éreztem, ennél nincs lejjebb......

  12. 2019. január 24. 13:47132315.

    Én se örülök, hogy Zsoltot nem tudták jó útra téríteni ezek a nyüves fk-írók. Vajon miért nem? Sikerült leszoknia a gyógyszerekről, van munkája, tűrhetőek a fájdalmai, vele lakhat az imádott fia és a szerelem is rátalált. Engem az (is) bosszant, hogy nem képes (nem meri???) a valós anyagi helyzetéről tájékoztatni a Oszkárt és az anyját. Nem először. Már a koncertjegyeket is nehezen fizette ki, bár azt hiszem, akkor még nem volt munkája. De most a tandíj, meg a dobfelszerelés. Nem igaz, hogy nem lehet megmondani, hogy nem telik rá. Ha Andinak nem tetszik, kit érdekel, nem élnek együtt. Oszkár nagy fiú, már eltiltani se lehet az apjától. A gyerekek meg hogy vannak nevelve? Az enyémek kisiskolás korukban is képesek voltak felfogni, hogy van, amire telik, másra meg nem. Azt kell beosztani, ami van. Nem szégyen az, csak kellemetlen.


    Giginek is kitalálhatnának valami rendszeres elfoglaltságot. Bármit. Elmehetne önkénteskedni akárhová, beiratkozhatna egy  tanfolyamra, vagy utazgathatna, járhatná a múzeumokat, lényeg, hogy csinálhatna valamit. A köz javára, vagy csak a maga örömére. Nem szorul rá, hogy dolgozzon, oké, de akkor élvezze a jólétet, ne otthon ücsörögjön naphosszat.


    Lacit csak egy icipicit sajnálom. Arról nem tehet, hogy nem sok ész jutott neki, de a kivagyisága, az urizálási vágya, bunkósága, a hencegése a nagy semmivel, a szellemi munka lenézése és még sorolhatnám, mi minden irritál a viselkedésében. Essen csak pofára, megérdemli. Azt azért remélem, hogy "csak" anyagi veszteség fogja érni, de fizikailag nem bántják.


     

    előzmény:
    BiriBiri (132314)
    2019-01-24  09:47
  13. 2019. január 24. 09:47132314.

    Nem örülök ennek a "új-régi " Zsoltnak. Most képes lesz azt a bumfordi Lacit ilyen nagy bajba sodorni?És az az állandó hazudozás Giginek, aki azt sem tudja hol és hogyan segítsen neki. Tényleg? Gigi miből él? A bankban annyi pénze van hogy a kamataiból meg tud élni? Mit csinál egész nap? Főz Zsoltnak? Timi nem tud leállni a hazudozásról..de most jó helyen volt jó időben..megmenti Oszi életét. Zsolt meg majd jól ki lesz osztva ha Andi megtudja, a fia kórházban van és Zsolt ezt eltitkolta.Olyan muris,Zsolt direkt vett egy gengszter felsőt a balhéhoz....nem tudom szeretni ezt a karakterét..szeretem a kedves csirkefogókat, sok mindent elnézek nekik, de Zsolt nem ez a kategória. 

  14. 2019. január 22. 21:28132313.

    Gizi átszellemülten:  Én sose használnék olyan szavakat, hogy "szeretet-tapadás".


    (Én sem. Gyorsan felírtam az újság szélére, el ne felejtsem. Hogy a csudába tudnak ilyen marhaságokat kitalálni???)

  15. 2019. január 22. 11:09132312.

    Én nagyon meglepődtem  Miklós és Ilona beszélgetésén. Érdekes volt ez a váltás..bár oka fogyottá vált a bosszú, az alanya meghalt. ..de ezt a szelíd befejezést nem gondoltam volna. Persze fog ő még keménykedni, maffiózó néniként viselkedni. vajon mi lesz Balázzsal? Most olyan, mint egy kivert kutya. Talán rendezi a kapcsolatát Szonjával? Gergő meg oszlopos tagja lesz a Berényi családnak? Annyira szeretném ha Klaudia tudomására hoznák, van kis Zoli.Miklós hatalmasat csalódott Zoliban, eddig istenként tisztelte és most még a táblát is levette. Persze Miklós lelkén is sok gaztett szárad..de az most nem érdekes. 

    előzmény:
    gerdamama (132311)
    2019-01-22  09:46
  16. 2019. január 22. 09:46132311.

    Szép jelenet volt tegnap este, ahogy Ilona, a múlt sérelmeit egyszer és mindenkorra, pikk-pakk lezárva, elsétált a holdvilágba. Vagyis kisétált a Berényi irodából, békével a lelkében. Drukkoltam, nehogy összefusson Lacival, mert megtört volna a varázs. 


    Valami azt súgja, látjuk még. Vagy egy erős szövetség alakul, vagy nagy harcok lesznek. Hogy milyen apropóból, azt még nem tudom, mert Ilonának momentán Lacival és közvetve Zsolttal van kapcsolata, ez kívül esik Miklós körein. Az is lehet, hogy átmenetileg Novák lesz a főszereplő, miközben a fk-írók kétségbe esetten próbálnak Miklósnak valami funkciót kitalálni, mert ez a mostani figura nagyon unalmas.
    Takács Kati jó színésznő. Jól játszik, szépen beszél. Nem bánnám, ha maradna kicsit a sorozatban.

    (Nem tehetek róla, hogy a kaján énem már el is tette láb alól; már automatikusan írom át fejben a forgatókönyvet. Miklósnak esze ágában sincs este bemenni az irodába, otthon nyakalja a viszkit. Ilona várja, várja a sötétben, kezében a csőre töltött pisztollyal. Ott ücsörög órákig, majd elalszik, ráborul az asztalra, és véletlenül főbe lövi magát... Bocsánat! De tényleg, miért volt olyan biztos benne, hogy Miklós bemegy este?)

  17. 2019. január 21. 09:54132310.

    Végül is a nők szülnek, a gyerekek meg születnek, mióta világ a világ. Nincs ebben semmi érdekes, szóra sem érdemes. A férfiak helytállása szülés előtt, közben, után, az igen, az már valami!


    (Remélem, az irónia átmegy az éteren, mert azt nem látjátok, milyen képet vágok írás közben. Annak ellenére, hogy általában férfipárti vagyok.)

    előzmény:
    Kusza (132309)
    2019-01-21  08:22
  18. 2019. január 21. 08:22132309.

    Tegnap én is kíváncsian kapcsoltam oda, hogy megnézzem Zsófit a babával, mert ilyenkor a mamát és a babát  szokták mutatni. De ez most egy mellékes téma volt, hiszen az apuka sokat fáradt, hogy láthassa a kisfiát.

    előzmény:
    gerdamama (132308)
    2019-01-21  00:12
  19. 2019. január 21. 00:12132308.

    Megszületett "Zsófi" kisfia.


    Remélem, a mama és a baba is jól van, mert róluk szó sem esik. Az összes, ezzel kapcsolatos cikk arról szól, hogy apukának milyen sűrű (ámde boldog) napja volt. Tegnap játszott, hajnalban hazarepült, megszületett a kisfia, és már ment is vissza egy újabb mérkőzésre, ahol ő lett a meccs legjobbja.

    Szerintem az apás szülés csak azért jött divatba, mert mióta eltörölték a kötelező katonai szolgálatot, a pasik nem tudnak mivel dicsekedni életük végéig. Másfél-két év szívás békeidőben a laktanyában, és még nagypapa korukban is a hőstetteikről meséltek a kandalló mellett. Most, ha kiderül, hogy valaki állapotos, az első kérdés, hogy apás szülés lesz-e, majd az esemény után hosszasan taglalják, hogy apuka milyen hősiesen segédkezett. Vagy ha mégsem, akkor ennek okáról szól a hosszas magyarázkodás.

  20. 2019. január 19. 15:20132307.

    Nekem Vili bácsi békéltető tanmeséje se jött be. Elsősorban gyenge vigasz, hogy volt már ilyen a történelemben. Az nem érv és hivatkozási alap, hogy más is lop, csal, hazudik. De a saját példája azért sem volt jó, mert egészen más volt a szituáció. Magdi anyus félrelépése csak évekkel később derült ki, addigra Vili bácsi nyilván már erősen kötődött érzelmileg a sajátjának hitt gyerekhez, és ezek az érzések nem múlnak el attól, mert megtudja, hogy nem is ő az apa. Ugyanez volt a helyzet Andrásnál és Bandikánál.


     


     

    előzmény:
    lidika49 (132305)
    2019-01-19  14:10
  21. 2019. január 19. 14:50132306.

    Én is szívesen nézném a békés, boldog családokat, de ezt a színtiszta képmutatást nem veszi be a gyomrom. Hogy ott tesznek keresztbe egymásnak, ahol csak tudnak, közben pufogtatják a frázisokat az egységről, összetartásról meg a szent családról.

    előzmény:
    BiriBiri (132304)
    2019-01-19  12:37
  22. 2019. január 19. 14:10132305.

    Szinte a én gondolataimat írtad le, akár a Berényi családdal, akár Alízékkal kapcsolatban. Az egy elcsépelt dolog, hogy az orvos tévedett, rossz leletet adott ki Krisztiánnak s Ő az apa. Krisztián bevállalná a gyereket ( hisz mindennél jobban szeretett volna), hogy felneveli háát..nem tudom ez a valóvilágban hogy működne.


    Gergő+Natasa


    Szegény Ádám, aki semmiről nem tudott, semmi köze a Berényiékhez Ő szívott .

    előzmény:
    gerdamama (132303)
    2019-01-19  11:32
  23. 2019. január 19. 12:37132304.

    Tudod, az én romantikus lelkem szívesen nézné  mindenhol a kibékülést....a családi béke helyre állítását. Még ha ez unalmas is lenne. nekem elég lenne, ha sikeresen vissza vernének minden támadást..mert azért kicsi izgalom kell... és élnének boldogan, barátok közt. 

    előzmény:
    gerdamama (132303)
    2019-01-19  11:32
  24. 2019. január 19. 11:32132303.

    Kövezzetek meg, de tegnap arra gondoltam adás közben, hogy de jó, hogy két napig nem lesz BK! Már nem tudom, melyik jelenetnél, mert elejétől a végéig idegesített az egész. Nem mintha kötelező lenne, de úgyse bírom ki, hogy ne nézzem.

    A Berényiek nyálas "családi összetartásától", mikor épp rájuk jön ötletszerűen, már évek óta nem tudok meghatódni, rettentően álságosnak és erőltetettnek tartom.
    Natasától a plafonig ugrottam, nem akartam hinni a fülemnek, mikor ez az agyatlan csaj elkezdte "szakmailag" elemezni, hogy Gergő terápiás céllal szétverte szerencsétlen Ádám lakását.
    Alíz látványától is kilel a hideg, ahogy picsogva húzogatja a pulóvere ujját, kb. úgy viselkedik, mint egy nyolcadikos a kisegítő iskolából. Én bizony nem drukkolok, hogy Krisztián vele maradjon, az a szerencsétlen jobbat érdemel. Alízt mindig is az nyomta a falhoz, akinek kedve volt hozzá. Persze ha Krisznek ez megfelel, én nem beszélem le róla, de akkor most ne játssza a megbántottat. Tudta jól, hogy kit vesz feleségül.

    A zárójelenetnél kezdtem reménykedni, hogy lesz valami érdekes, izgalmas folytatás. Bár jobban örülnék, ha a múltban kotorászás helyett a jelenlegi szereplőkkel és problémákkal foglalkoznának.

    előzmény:
    BiriBiri (132302)
    2019-01-19  10:36
  25. 2019. január 19. 10:36132302.

    Na, akkor meg volt a meccs.persze, hogy nagy szükség volt Balázsra. Lesz ebből még békülés, de már nem olyan lesz a viszony, mint régen volt. A másik sorozatban is a gengszterek megjelenésénél tartanak, ott bácsi a gengszter, itt Ilona néni. na náá. hogy be tud jutni valahova. És biztos abban, csak is Miklós jöhet haza. 


    remélem Gergő kitombolta magát és az az érzésem, lesz ő még a Berényi KFT tagja...mert ugye Zoli fia , berényi vér folyik benne... a vér nem válik vízzé. 


    Nekem olyan égő, hogy Aliz a gyerek apját keresi...Bözsit nem is rendítette meg..ismeri Alizt és Vili is szép kis tanmesét mondott saját példával alátámasztva, van mindenre bocsánat csak szeretet legyen. Krisztián is meg fog bocsájtani. 

    előzmény:
    gerdamama (132301)
    2019-01-18  13:02

Címlap

top