Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Barátok közt

Torolt_felhasznalo_394600
Torolt_felhasznalo_394600
Létrehozva: 2003. november 14. 12:43
Hali!

Vajon egyedül vagyok-e azzal, hogy csípem a fent említett sorozatot, vagy esetleg van más is akivel jól kidumálhatnánk a történéseket stb...
  1. 2018. december 23. 16:26132176.

    Annyira szeretném, ha a bébi Krisztiáné lenne és Aliz és Karcsi között semmi olyan testi kapcsolat nem lenne. Ezt kérem karácsonyra!!!

  2. 2018. december 23. 07:06132175.

    Az penzbe kerul. 


    Nem  Aliz volt, a golfos csavo. O lotte a golyot ami oda ment. 

    előzmény:
    Miacida (132173)
    2018-12-22  13:40
  3. 2018. december 22. 21:48132174.

    Csak beugrottam hogy zökkenőmentes készülődést kívánjak... 


    Kellemes sütés-főzést! 

  4. 2018. december 22. 13:40132173.

    Ja, értem! Taxi nyilván senkinek sem jutott az eszébe. 


    A golfos balesetet nem Alíz okozta? Ennyire nem vagyok képben, borzasztó!


     

    előzmény:
    gerdamama (132172)
    2018-12-22  13:29
  5. 2018. december 22. 13:29132172.

    Krisz akarta bevinni Alízt a kórházba, de az egész csapat "Nem lehet, te már ittál!" csatakiáltással felugrott, és már rohantak is, mint az őrültek. Szerintem addigra már mindenki ivott 1-2 kortyot. Nem valószínű, hogy Krisztián egyedül dáridózott. Csak már nem akarok mindenbe belekötni.
    Összehozhatták azt a gyereket pár nappal a sérülés előtt, most az a nagy kérdés, hogy milyen eredetű Krisz nemzőképtelensége. Lehet genetikai probléma, de történhetett vele baleset akár Afganisztánban is. De ezt már írtam.
    Még az jutott eszembe, hogy ha kiderül, hogy ha a golfpályán történtek miatt lett Krisz fogyatékos (végül is annak tekinthető), be lehet-e perelni Dávidot. Minimum gondatlanságból okozott balesetért. De mivel profi, gyakorlott golfozóról, oktatóról beszélünk, én még a szándékosságot se zárnám ki, bár azt nyilván nehéz bizonyítani.

    előzmény:
    Miacida (132170)
    2018-12-22  11:30
  6. 2018. december 22. 11:31132171.

    Zugolvasót akartam írni, csak kijavította a tablet.

    előzmény:
    Miacida (132170)
    2018-12-22  11:30
  7. 2018. december 22. 11:30132170.

    Sziasztok!


    Megint előbújtam hírolvasó üzemmódból. Nem nézem minden nap a sorozatot, de benneteket mindig olvasgatlak. 


    Gerdamama, minden szavaddal egyetértek, egy dolog van még amit senki nem említett, de lehet én aludtál át valami fontos részt: Amikor Aliznak megfájdult a hasa, miért a vendégsereg rohant vele a kórházba? A férje meg otthon? Ezt nem értettem. Amúgy meg szerintem Simán lehet terhes Alíz Krisztől, még a baleset előtt megfoganhatott az a baba, nem? Mondjuk, az is megér egy szemforgatást, hogy Alíz aki már volt terhes és szült is, nem jön rá, hogy babát vár?? Egy hasfájás kell hozzá? Nagyon életszerűtlen volt, ahogy berobogtak a kórházba vele, kb 1 perccel a fájás után...


    Oszi meg... már leírtátok. 


    Szép napot mindenkinek! 


     

  8. 2018. december 22. 10:59132169.

    Borzasztó gagyi volt az a caracasi bejátszás. A külalak és a tartalom egyaránt. Ordított róla, hogy össze van vágva, kopírozva, vetítve. Ráadásul olyan lepra helyeket mutattak, mintha egy környezetvédelmi oktatófilmből szedték volna: így fog kinézni a Föld, ha nem vigyázunk rá. Talán a szép fotók mind jogdíjasok, nem mertek a netről "beszerezni" néhány normális háttérképet. Az meg minden eddigi színvonal alá ment, ahogy Miklós kóvályog egy kétmilliós nagyvárosban, és mutogatja a járókelőknek a bátyja meg a sír fényképét. Ismerős? Hát persze, a rejtőzködő, védett tanú nyilván ismert sztárként élt, és 10 évvel a halála után is mindenki kapásból felismer. Ilyen sírkeresztet meg mindenki százával láthatott, aki egyszer is kiment a temetőbe az öreganyja sírjához. Miklós a fal mellett üldögélő "egyszerű" emberrel angolul beszél, másokkal spanyolul vagy épp magyarul. Nyelvi nehézség egy szál se. Ahhoz képest, hogy nemrég fáradságos munkával tanult meg szerbül köszönni, hogy elkápráztasson egy üzletfelet.


    Magdi anyus falevél-hullatási trükkjétől újfent égnek állt a hajam. Mellesleg az öreglány közreműködése még ezen a hülye mesén belül is logikátlan. Ha nem tartózkodik Zoltánnal közös helyen, akkor mi köze hozzá? Csak annyit kellene tudnia, hogy "Zolika" nincs ott, ahol ő, András és a többi megboldogult. 


    Valahol olvastam, hogy Gáspár Tibor volt/lesz Zoltán. Néztem a stáblistát, azon nem szerepel a neve, viszont van a karakterek között egy Ábrahám Ervin, akit Fillár István "játszott". Messziről meg hátulról. Alkatra megfelel. Remélem, nem azt akarják lenyomni a torkunkon, hogy Zoltán egy darabig Cortez néven élt odakint, aztán megint megrendezte a halálát, és Ábrahám Ervin néven él tovább. Folyt. köv., talán neki is hét élete lesz, mint a macskáknak.


    A körömrágás nem lesz az ünnepi programom része, az egyszer biztos. Nem izgalmasnak, hanem kifejezetten bosszantó marhaságnak éreztem a tegnapi részt, és bevallom, qurvára nem érdekel a folytatás. Ha Zoli a pecás ürge, ha nem, ebből az ügyből semmi értelmeset nem lehet kihozni.


    Más téma: Oszi sérülése is inkább dühített. Az utóbbi időben sorra éri baleset a főszereplőket a magánéletben, de a stábnak ez nem elég. Aki nem tud összeszedni valami privát sérülést, azt a szerep szerint teszik beteggé vagy rokkanttá. Azt végképp nem értem, hogy Oszi miért nem megy orvoshoz, az ő esete nem olyan kényes, mint Krisztiáné.

  9. 2018. december 22. 09:59132168.

    Juj ez nagyon ciki. Krisztian meddo, Aliz meg belobog a nagy hirrel hogy terhes.


    De most komolyan, nem tokmindegy hogy hogy? Bar felek Krisznek nem lesz az. DNS mintat akar majd. 

  10. 2018. december 22. 09:41132167.

    Na, ez messziről lerítt róla... Csak néééztem, hogy mi ez az özönvíz előtti primitív technika.

    előzmény:
    Kusza (132166)
    2018-12-22  08:25
  11. 2018. december 22. 08:22132165.

    Jaj nem ezt akartam, de már mindegy.

  12. 2018. december 21. 23:57132163.

    Mégis csak "történt valami" -- én meg esküdni mertem volna, hogy nem.Ha pedig igen, akkor a gaz csábító nem is volt olyan részeg, csak megjátssza magát, hogy nem emlékszik rá. Akkor viszont szegény nagyonhülye férjecske pedig azt kapta, amit megérdemelt. Lesz megint harc a biliben, amíg ki nem derül, hogy (1) a spermák csak az ütéstől bénultak le, (2) Alíz nem is terhes csak kólikás + hormontúltengése van, (3) bármi más, ami a békában sose lehetetlen.


    Miki "Venezuelában": már a díszlet is nagyon gagyi.Miklós (azaz az ügyeletes forgi) pedig úgy képzeli, hogy ha tudta volna, hogy Zoli él, jól felhívogatta volna, hogy kérdezze ill. beszámoljon neki a cég dolgairól... Eléggé letompították, de azért ennyire még nem demens.


    Most meg Oszkár betegedik le? Nosza, Timike beülhet a dobok mögé -- miért pont ahhoz ne értene...? Ja nem, erre a beugrásra jó lesz Rudi dobolós fia.

    előzmény:
    gerdamama (132157)
    2018-12-21  10:46
  13. 2018. december 21. 17:19132162.

    Végre valami megdolgoztatja a fantáziánkatMég mindig nem jöttem rá milyen apropóból jöttek rá, hogy Balázs  van. 

  14. 2018. december 21. 16:29132161.

    A mehen kivuli terhesseg okozhat ilyen hirtelen gorcsoket, de a normal nem szokott. 


    Kivancsi vagyok mi lesz ebbol. 

  15. 2018. december 21. 11:10132160.

    "K. ugyan egy időre zokni, de még annak előtte legyártották a gyereket."


    Lehetne így is, de attól tartok, kiderül, hogy nem a golfbaleset okozta a bajt, hanem valami régebbi sérülés, esetleg genetikai ok.

    előzmény:
    Liventa (132156)
    2018-12-21  10:43
  16. 2018. december 21. 11:06132159.

    Én nem terhességre, hanem egy kis fertőzésre, olyan nemi fertőzésre gondoltam. csak nem akartam meg gyanúsítani Alizt, mert ugye azt mondta nem történt semmi...Persze nem tudom hogyan jelentkezik egy ilyen fertőzés...lehet, hogy megfertőzte Krisztiánt is. nagyon nem szeretném..nem ezt érdemelné Krisztán....de ha így van az nagy törés lesz a házasságban. 

  17. 2018. december 21. 11:02132158.

    Nagyon érdekes ez az Aliz. A szerepét játszó színésznő nagyon nagyon jó színésznő, szinte nem is hasonlít Alizra. Láttam a ..na nem jut az eszembe milyen műsorban, ahol szenzációsan teljesített..azt hittem, és joggal, ő nyeri majd meg. Mondta is, hogy szeretnék ha látnánk más szerepben is. Mert Aliz egy szerep, ő nem olyan..de nagyon jól játssza. Borzolja a butuska a mi idegeinket. 

    előzmény:
    gerdamama (132157)
    2018-12-21  10:46
  18. 2018. december 21. 10:46132157.

    Az biztos. Mégis csak "történt valami", nem csak kidőltek és egymás mellett aludtak a golfos csávóval.
    Nem tudom, mit és mennyit kell inni ahhoz, hogy az ember semmire se emlékezzen. Én elég bulizós voltam boldogult ifjúkoromban, szórakoztunk, táncoltunk, iszogattunk is, de el nem tudom képzelni, hogy valaki ilyen zombi állapotba kerüljön. Ráadásul se Alíz, se Dávid nem kezdő tinédzserek. Nem igaz, hogy nem tudják kontrollálni a cselekedeteiket, nem tudják, mennyi alkoholt ereszthetnek le a torkukon. Dávid egy menő üzletember, hajtja a nőket ezerrel, és kellően óvatos, mert tart a pénzes férjekre vadászó csajoktól. Elég valószínűtlen, hogy annyira kiütötte magát, hogy nem gondolt a védekezésre. Alíz is egy sokat próbált csataló, de ő annyira hülye és felelőtlen, hogy vele kapcsolatban semmin sem csodálkozom.
    Krisztián gyakorlatilag asszisztált a kis neje félrelépéséhez. Érezhette volna a veszélyt, és leállíthatta volna időben a nagy "barátkozást". Egy kicsit azért sajnálom. Meg magunkat is, ha Alíz marad a Rózsában, és az állandó veszekedésüket kell majd néznünk. Meg Alíz bűnbánó picsogását, amitől már akkor is ideges leszek, ha nem látom, csak elképzelem.

    előzmény:
    Kusza (132155)
    2018-12-21  09:19
  19. 2018. december 21. 10:43132156.

    Ez alighanem az a klasszikus szitu, amikor megáll a f*ng a hasába és rögtön viszik a kórházba.


    A terhesség se hasgörccsel szokott kezdődni. Mondjuk ha hány egyet, akkor sejteném, hogy K. ugyan egy időre zokni, de még annak előtte legyártották a gyereket.


    Hoppá! a mandulás kekszem meg ne égjen... (lesz gyömbéres is)

    előzmény:
    gerdamama (132154)
    2018-12-21  09:14
  20. 2018. december 21. 09:19132155.

    Nekem van egy sanda gyanúm, hogy Aliz terhes, de nem Krisztiántól.

  21. 2018. december 21. 09:14132154.

    Nekem meg Alíz rosszullététől és a bulizók általi azonnali diagnózistól forrt fel az agyvizem. Egyszer csak a hasához kap, minden előzmény és fokozatosság nélkül, jaj, de fáj! - Vakbélgyulladás, rohanunk a kórházba! - kiált fel egy emberként a nép.


    Naná, hogy Alíz terhes, és naná, hogy kiderül, hogy Krisz nemzésképtelen, mert a BK pár évenként ismétli magát, mint a divat.

    előzmény:
    Liventa (132151)
    2018-12-21  07:59
  22. 2018. december 21. 09:04132153.

    Nem vonom kétségbe, hogy volt egy pap is a történetben, de nekem csak a bigott, szektás nevelőszülők ugrottak be hirtelen.
    Most meg az jutott eszembe, de nem tudom, hogy így volt, vagy csak én találtam ki* , hogy talán akkor került a képbe Balázs, mikor Claudia elkezdett nyomozni az örökbe adott leánykája után. És valahogy kiderült, hogy Magdi anyus segített egy kisbaba örökbe adási ügyében, de az nem kislány volt, hanem kisfiú. (Egyébként is miért Magdi anyus intézte volna Klaudia, a jó családból való úrilány gyerekének örökbe adását, az a lányos szülők problémája volt, ők "oldották meg".) Talán az az Anikó is intézetis lány volt, azért intézte Magdi anyus az ügyeit. Bár elég furcsa, nem ebben a konkrét ügyben, hanem általában, hogy Vili bácsiéknak mekkora szerepük és hatáskörük volt az intézetben. A gondnoknak és feleségének, az aranyszívű konyhás néninek. Azért ez elég röhejes, és csöppet se hihető, hogy a sárkány otthonvezető ennyi jogkört átadott nekik. Egy-egy pedagógusnak, nevelőtanárnak esetleg. De azokból meg nem lehetett volna házmestereket csinálni a történet kedvéért.



    *Annyit kombinálunk, át- és továbbírjuk unalmunkban a döcögős történetet, hogy egy idő után már tényleg összemosódik, hogy mi történt tényleg, és mi volt az ötletparádé része.

    előzmény:
    BiriBiri (132152)
    2018-12-21  08:29
  23. 2018. december 21. 08:29132152.

    Én tartom magam a paphoz. Magdi anyusnak egy atya segített elhelyezni a kicsit. Valaki valahol talált valami iratot... A szektás szülők megvan...de kinek és mikor jutott, miről jutott eszébe, hogy volt egy kisgyerek, az nem jut az eszembe. 


    Szóval Krisztián csak elkente az orvosnál történteteket. Vehettek mintát, és most rághatjuk a körmünket hogy tényleg van valami , vagy csak szivatnak minket. Ez bizony így van, jön egy telefon és nem mondhat semmit, az ember meg már temeti magát. 


    Vajon Aliznak mi lett hirtelen a baj? Gondolok minden félere de megtartom magamnak. Biztosan hülyeség...de hogy mind a ketten egyszerre betegedjenek meg az furcsa...vagy csak azért vitték kórházba Alizt hogy nyugodtan telefonálhasson Krisztián, és aztán egyedül eméssze magát a biztos leletig? 

    előzmény:
    gerdamama (132150)
    2018-12-20  23:37

Címlap

top