Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Barátok közt

Torolt_felhasznalo_394600
Torolt_felhasznalo_394600
Létrehozva: 2003. november 14. 12:43
Hali!

Vajon egyedül vagyok-e azzal, hogy csípem a fent említett sorozatot, vagy esetleg van más is akivel jól kidumálhatnánk a történéseket stb...
  1. 2018. december 12. 14:45132076.

    Nagyon csinos! Szerintem a kép is jó, ami igazán ritkaság az igazolványképek esetében.
    Szalad az idő... (Sírós szmájlit mégsem akarok idetenni, sóhajtós meg nincs.)

    előzmény:
    barackmano (132072)
    2018-12-12  06:46
  2. 2018. december 12. 14:27132075.


    Engem nemcsak zavar Zsolt játéka, hanem kifejezetten dühít. Mert tudom, hogy NEM, nem ennyit tud. Többször láttam színpadon, és mindig megállapítottam, hogy jó színész. A legjobban a Rózsák háborújában tetszett, az akkori nejével, Détár Enikővel játszottak egy gyakorlatilag kétszemélyes darabot (néhány jelentéktelen mellékalakkal). Sok szöveg, sokféle lelkiállapot, mozgalmas jelenetek, komédia és tragédia, amilyen az élet egy régóta tartó házasságban. Abban megmutathatta minden oldalát. Filmen Michael Douglas és Kathleen Turner játszotta a házaspárt, semmivel se voltak jobbak.

    Nem tudom, Zsolt szerepéből, és általában a BK figuráiból mit lehet kihozni. Aki hosszan itt ragad, elfelejt játszani. Aki itt kezdte, az meg se tanul, ha nem lép le időben, vagy nem játszik a sorozattal párhuzamosan színházi szerepeket is. Uram bocsá, a csak innen ismert főszereplők színészi játékáról sincs nagy véleményem. Talán nem véletlen, pedig furcsállottam, mikor először olvastam róla, hogy nyugaton külön kategória a sorozatszínész, és nemigen keveredik se a színpadi, se a filmszínészek kasztjával. Ritka az átjárás a csoportok között.


    Én nagyon sajnálnám, ha Rékasi nem kapna normális szerepeket, és benne ragadna ebbe a bárgyún vicsorgó és röhögcsélő Zsolt-figurába. A "fogyatékossága", hogy picit sántít, nem olyan zavaró és feltűnő, hogy kerékbe törje a karrierjét. Drukkolok neki.

    előzmény:
    Allegra48 (132074)
    2018-12-12  13:03
  3. 2018. december 12. 13:03132074.

    Zsolt "játéka" engem is nagyon zavar.Olyan természetellenesen vigyorog és grimaszdokik,hogy már-már idegesítő.Ez nem a szerep miatt van,hanem Ő ennyit tud?

    előzmény:
    BiriBiri (132069)
    2018-12-11  13:43
  4. 2018. december 12. 06:47132073.

    Csak egyszer akartam, bocs.


     

  5. 2018. december 12. 06:46132072.

    Tomi uj utlevelkepe. Felelmetes hogy mar a 4. es az utolso gyerekutlevel (kevesebbe kerul).


    Lesz karacsonyi szunet a BK-ban?

  6. 2018. december 12. 06:46132071.

    Tomi uj utlevelkepe. Felelmetes hogy mar a 4. es az utolso gyerekutlevel (kevesebbe kerul).


    Lesz karacsonyi szunet a BK-ban?

  7. 2018. december 11. 23:06132070.

    Ugye ennyire balf@sz nem lett hogy ebbe belemegy? Hogy a kicsi fia elviszi a csajt az ő pénzén. 

    előzmény:
    BiriBiri (132069)
    2018-12-11  13:43
  8. 2018. december 11. 13:43132069.

    Faraghatnának Zsoltból már egy normális embert. Csak eszik beszéd közben, két pofára, és hülyeségeket mond..bambán vigyorog. Olyan sok szálon fut a mesécske, egyikben sincs olyan karakter akiért érdemes nézni. Régi szép idők.


    Azért arra nagyon kíváncsi leszek milyen pofát vág majd Miklós ha kiderül , az orránál fogva vették és Nórának végig igaza volt.


    Avégén még Timi is sajnálni fogja szegény papát.

  9. 2018. december 11. 11:49132068.

    Én telhetetlenebb vagyok: bízom benne, hogy a párocska nem jön vissza a Mátyás király térre. Balázsnak vannak kapcsolatai Bécsben, költözzenek oda. A Kft-be úgyse mehetnek vissza, és ha Pesten maradnak, Miklóstól és Gergőtől nem lesz nyugtuk. Ha közel is van Bécs, ahhoz azért messze, hogy napi szinten zargassák őket.


    Timi-Oszi már akkor borítékolható volt, mikor úgy egymásnak ugrottak az első találkozásukkor. Mármint a hosszú idő után első alkalommal, mert gyerekként ismerték egymást. Legyenek boldogok! Timi előnyére változott, a családi zűrök miatt is kénytelen volt leszállni a földre, és talán a szerelem is jót tesz neki.
    Luca és Bandi is helyesek, csak az a bajom, hogy lassan kikopnak az érdekes karakterek. Se Vili bácsiék, se Laciék, se Alíz állandó nyávogása, se ezek a kedves kamasz-szerelmek nem kötnek le különösebben. Hiányzik egy Miklós kaliberű, agyafúrt fickó (vagy nő) a sorozatból. Gergő rafinált, de nehéz azonosulni vele, mert nem tudjuk, tulajdonképpen mit akar és miért. Miklós már csak árnyéka önmagának. Attila olyan színtelen lett, hogy észre se vennénk, ha kiírnák. Juli szerepe is egy nagy nulla.

    előzmény:
    Liventa (132067)
    2018-12-11  09:20
  10. 2018. december 11. 09:20132067.

    Engem itt csak 1 halvány remény éltet: a nyálas párocska elhentereg 1-2 hétig a szépséges sziget homokjában és addig se minket boldogít - plíííííz! Mondjuk jobbat se kapunk helyettük...= Timi-Oszi?

    előzmény:
    gerdamama (132066)
    2018-12-11  09:03
  11. 2018. december 11. 09:03132066.

    Tudtam, hogy Timi meglát, meghall valamit, vagy csak úgy magától rájön valamire. Ha már annyira hangsúlyozták, hogy ezen a kicsit késői órán még átszalad a papához. Hogy Balázs és Szonja nyitott ajtónál smárolnak és beszélik meg, hogy átverik Miklóst, az már szóra sem érdemes.

    A hipp-hopp repülőjegy rendelés lenyűgözött, mármint hogy az útlevelek száma, érvényességi ideje és minden szükséges adat Balázs fejében volt.
    A meglepetés esküvőt meg csak a bulvársajtó próbálja lenyomni a torkunkon, lehet a sztorival reklámozni egy-egy művésznőt, ha már szakmai sikerekről nem tudnak beszámolni. Mindkét fél személyes megjelenése kell a "feliratkozáshoz". Persze rendezhetnek esküvőt a tengerparti homokon, holdvilágnál, vagy Vegasban egy részeg éjszakán, csak épp nem biztos, hogy érvényes lesz a házasság. 

    Mondjuk Balázs lehetne annyira nagyvonalú, hogy nem a papa kontójára viszi méregdrága álomutazásra a tőle elszeretett csajt. Ha nem lenne elég ízléstelen a "menyasszonyszöktetés", még rátesz egy lapáttal.


    Miklós az agyamra megy. Sokat vesztett az erejéből az utóbbi időben, a szerelem is eltompította az agyát, most már Gizivel jósoltat... lassan egy nyálcsorgató vén hülyét csinálnak belőle.

  12. 2018. december 10. 21:55132065.

    Óóó, bocs: ebben

    előzmény:
    vorii (132064)
    2018-12-10  21:53
  13. 2018. december 10. 21:53132064.

    Timi jókor volt jó helyen... Remélem, ez már a vég kezdete. 


    Az én forgatókönyvem úgy szól, hogy lebuknak "polcosék", valami kis banánhéjon csúsznak el, közben előkerülnek régi dokumentumok (ebbe lesz szerepe valahogy Zolinak) ezekből kiderül, az ő  apjuk volt a simlis, és végig hazudott a gyerekeknek, hogy szépítsen a saját szerepén valami sötét ügyben.  A Harmat testvérek képéről szép lassan lesül a bőr. Szonja amúgy is a béka alá süllyed több méterrel a Timi által hallottak miatt. Miklós végre magához tér.


     

  14. 2018. december 10. 08:20132063.

    Magunknak még nem kívánom, de innen a kávém mellől nézve gyönyörű ez a masszív fehérség.

    előzmény:
    gerdamama (132061)
    2018-12-09  16:25
  15. 2018. december 9. 16:45132062.

    Hűűűű...mekkora hó????Itt még nyoma sincs, csak olvasom a hírekben, hogy lesz. 


    Nagy a pangás a fórumon mert olyan a téma, hogy nem hoz lázba. Inkább csak idegesít Laci hülyesége, Natasa nyavalygása Diával, végre megjegyeztem a nevét, de minek, nem bánnám ha már elmennének. Döntsék már el, hogy mit akarnak. Zsolt is csak vigyorog, hülyeséget mond, Alízék házassága is bizonytalan lábakon áll. Még Timiben bízok, hogy mint egy pacsira el trilláza  németül azt a dalt és a végén hatalmas sikere lesz, együtt fognak turnézni Oszkárral..Miki nagy bánatára. Olyan unalmas most nekem. 

    előzmény:
    gerdamama (132061)
    2018-12-09  16:25
  16. 2018. december 9. 16:25132061.

    Sehol senki? Biztosan mindnyájan szánkóztok.


    (A képek Dávidéknál készültek, erre a látványra ébredtek ma reggel.)

  17. 2018. december 7. 17:09132060.

    Azért vihogtam is egy kicsit.

    Poénon:
    Gizi (hatalmas mellénnyel): Újra kell nyomtatni a könyvemet!
    Vili bácsi (ijedten): Elrontottak valamit?



    A fk-írók pongyolaságán:
    Ilona megnyugtatja Lacit, hogy a Maci sör ügye sínen van, a papírok az autóban vannak. Ezután a parkoló-bizniszről diskurálnak, majd Ilona és udvartartása elvonul, Laci bambul tovább az asztalnál. A lényeg, a sörrel kapcsolatos papírok elfelejtve.


     


     

  18. 2018. december 7. 16:49132059.

    Én is most néztem meg a tegnapit, nekem se sok minden tetszett.
    Korán örültem Szonja lelépésének, hát nem jutott messzire. Ha én egy ilyen zseniális és ennyire manipulatív alak elől akarnék meglógni, otthagynám a kocsit egy parkolóban, és taxival vagy busszal mennék ki Ferihegyre. (Arra tippeltem, hogy Gergő ott éri majd utol, épp a becsekkolás előtti pillanatban.) Persze ha valaki alá autót tolt az úristen, annak eszébe se jut, hogy más közlekedési eszközt igénybe vegyen. Le is esne a korona a fejéről.


    A depis történet nem rossz, az egyetlen szépséghibája, hogy csak most jönnek elő vele. Frissen hihető lett volna, mostanra viszont nyilvánvaló, hogy "szépen kidolgozták". Az külön tetszik, hogy a smasszernő előtt beszélik meg a haditervet. Ha virágnyelven is, célozgatva, de szerintem az a nő se teljesen hülye. Nagyon kilógott a lóláb, hogy Szonja próbálja "emlékeztetni" valamire Nórát, akinek gőze sincs, hogy a csajszi miről beszél. Mondjuk nekem már az is fura volt, hogy Nóra hajlandó volt fogadni Szonját.

    Laci biztosan rá fog faragni a nagy üzletre.
    Natasa költözzön Diához, legyenek boldogok, de sose lássuk őket.


     

  19. 2018. december 7. 11:00132058.

    Nem voltam jól - így csak most pótoltam az e hetit.  Hááát - eheti- nem eheti, nem kapunk mást. 


    Lassan csak azt tudom sorolni, hogy mi nem tetszik... 


    Mégpedig: Natasa "elhangolódása", a többiek asszisztálása hozzá, Szonja - cakli-pakli, Gergő a fanatizmusával, Maci Laci és a gengszter stíl, Aliz hülyeségei (Krisztián se komplett...) 


    Ami érdekel: hogy végződik a koncert? (Hátha lesz még szerelem is az együtt fellépésből.) 


    Ami tetszett: Nóra becsületessége - bár, ki tudja mi lesz így a vége a dolognak!?  Meg jópofa volt Zsolt felvilágosító előadása is. 

  20. 2018. december 6. 11:33132057.

    Még nem volt időm megnézni, talán majd estefelé.

    előzmény:
    BiriBiri (132053)
    2018-12-06  10:49
  21. 2018. december 6. 11:32132056.


    Isten éltesse szépséges szülővárosomat!
    Gyönyörű képek, megunhatatlan fotótéma. Köszönjük szépen.

    előzmény:
    Liventa (132052)
    2018-12-06  09:03
  22. 2018. december 6. 11:27132055.

    Sokszor az az érzésem, mintha a számomra visszás jelenségeket (bosszúállás, beavatkozás, másság, gyerek pofátlan követelőzése és hosszan sorolhatnám) következetesen igazolni akarnák: ilyenek vagyunk? nem baj, minden okés, csak rajta... Hiszen jogunk van ----------

    előzmény:
    BiriBiri (132053)
    2018-12-06  10:49
  23. 2018. december 6. 10:52132054.

    Isten éltesse Budapestet!! gyönyörű képek

    előzmény:
    Liventa (132052)
    2018-12-06  09:03
  24. 2018. december 6. 10:49132053.

    Nem kellett tövig rágni a körmünket, ritka unalmasra sikerül a tegnapi rész. Egy kis izgalmat az okozott, hogy sikerült jól fejen találni Krisztián nemzőkéjét. Hogy lesz ebből baba?? remélem kirúgja magát...és rúgják már jó messzire azt a Karcsit is aki csak borzolja a házaspár érzelmeit. Rettentő idegesítő Aliz hezitálása, mit csináljon....végre elhatározta, hogy nem vállalja el a jólfizető állást erre a férje unszolja, kell nekik ez a pénz...aztán majd nézheti ha Aliz hasa Karcsi gyermekétől nő.


    Natasa és a barátnő barátkozása szörnyű!!!!!!És Ádám és Gigi még segítenek is benne. natasa óvja Rudi szívét az alkoholtólbugyuta történet

    előzmény:
    Liventa (132052)
    2018-12-06  09:03

Címlap

top