Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Barátok közt

Torolt_felhasznalo_394600
Torolt_felhasznalo_394600
Létrehozva: 2003. november 14. 12:43
Hali!

Vajon egyedül vagyok-e azzal, hogy csípem a fent említett sorozatot, vagy esetleg van más is akivel jól kidumálhatnánk a történéseket stb...
  1. 2018. december 5. 18:06132051.

    Tényleg nem sok kivesézni való van. Krisztián jól ráfázott arra, hogy "elkottyantotta" a babaprojekt (de utálom ezt a kifejezést!) tervét. Nem is tudtam sajnálni. Nem csak a locsogása miatt. Bár azt se értem, miért említésre méltó, ha egy nemrég házasodott párocska ezen "dolgozik". Ha akarnak gyereket, ha nem.Nevetséges. Inkább az bosszantott, hogy elmentek együtt golfozni. Csak ismételhetem magam, mint egy papagáj, de nem és nem értem, hogy miért kell erőltetni ezeket a közös programokat. Ez a fk-írók mániája, a lakóközösséget is minden alkalommal összeterelik, ha valamit ünnepelni kell. Tiniktől a vénasszonyokig, tök mindegy, hogy kedvelik vagy utálják egymást, van-e közös témájuk, akarnak-e együtt bulizni. Nem véletlenül fullad botrányba minden összejövetel.

    Talán az egyetlen izgalmas kérdés, hogy Szonjának sikerül-e meglépni ... nem is tudom, ki elől elsősorban. Talán a problémák elől en bloc. Mikor pakolt az autójába, szinte biztos voltam benne, hogy felbukkan egy kedves ismerős és megkérdezi, hova indul. (Mintha olyan feltűnő lenne, hogy valaki beszáll a saját kocsijába.) Már előre ásítoztam, de végül nem lett igazam.


    OFF: Ma színházba megyek, az Alföldi rendezte Chicagot nézem meg. A film nagy kedvencem, valódi sztárparádé, és persze a váratlan, szellemes ötletek is csak először hatnak. Azért remélem, ez a változat is jó lesz.
    Megyek is, még fel kell tennem valami szolid sminket. (Az indián harci színeket, ahogy a férjem szokta mondani.)
    Rágjátok a körmötöket helyettem is a BK izgalmai közben!

    előzmény:
    BiriBiri (132050)
    2018-12-05  17:37
  2. 2018. december 5. 17:37132050.

    Semmi érdekes nem történt amit kivesézhetnénk? Krisztián briliáns ötlete, hogy "elkottyantotta" a baba tervet. lehet, így már nem is kell a pasinak. 


    Szonja most lelépett? Mi van??? 

  3. 2018. december 4. 08:56132049.

    "Most jön majd az hogy "de hát joga van tuuudniii..."


    Aztán a másik kedvencem, a sejtelmesen "diszkrét": Én nem mondok semmit, Gizikém... De azért tartsd nyitva a szemed!

    előzmény:
    Liventa (132048)
    2018-12-04  07:19
  4. 2018. december 4. 07:19132048.

    Pláne, miután éppen lepcses Bözsi hívta föl Vili figyelmét és már jól ki is elemezte a szitut. Most jön majd az hogy "de hát joga van tuuudniii..."

    előzmény:
    gerdamama (132047)
    2018-12-03  23:00
  5. 2018. december 3. 23:00132047.

    A mai nap poénja:

    Bözsi: Nem kellene beleütnünk az orrunkat más dolgába!
    Vili bácsi: Ez nem más! Ez a Laci!

  6. 2018. december 2. 15:44132046.

    Unokáidra (Tominak segítek útlevélkérelmet tölteni).

    előzmény:
    barackmano (132045)
    2018-12-02  15:42
  7. 2018. december 2. 15:42132045.

    Kiprovokálva? Mondd hogy nem vagy büszke a csodaszép unokáosra.


    Boldizsár is milyen fess fiatalember lett, szerintem jól áll neki ez a fazon. Tomi még a “simabőrű” korszakban leledzik de már nem sokáig. Ő mikor kezdett borotválkozni?

  8. 2018. december 1. 21:47132044.

    Isten éltesse a kis ünnepeltet!!! 

    előzmény:
    gerdamama (132037)
    2018-12-01  12:22
  9. 2018. december 1. 17:12132043.

    Hűűűű...olyan egzotikusan szép ember palánták. Az a karácsonyfa nagyon tettszik, természetbarát.."nincs árnyéka, csak játéka" ahogy a nóta mondja. 

    előzmény:
    gerdamama (132041)
    2018-12-01  15:28
  10. 2018. december 1. 17:06132042.

    Ő bizony Boldizsár. Szerencsére nem mindig így néz ki, csak most olyan korban van, hogy szereti magát öregíteni. Bár nekem így is, úgy is kedvesA nagyapja, (férjem)is ebben  korban bajuszos volt. legalább is láttam róla képet. Aztán többet soha sem. Majd csak kinövi Boldi és megint az  az "angyalarcú kisfiú" lesz...vagy ne ábrándozzak? Az a kor már eltűnt? de minden kornak meg van a maga szépsége..még ennek a kamasz kornak is.

    előzmény:
    gerdamama (132040)
    2018-12-01  14:51
  11. 2018. december 1. 15:28132041.

    Közkívánatra. (Kiprovokálva...)


    Tegnapi kép, az óvoda/bölcsőde kertjében felállították az égig érő "karácsonyfát", az se semmi.
    Ja, és természetesen volt gyertya a tortán, azt már reggel elfújta az ünnepelt. Anoushka minden áron segíteni akart ebben a fontos műveletben, de nagy nehezen lebeszéltük róla.

  12. 2018. december 1. 14:51132040.

    Ki ez a fiatalember? Kicsit hasonlít Boldizsárra, de nem lehet ő, hiszen csak nemrég kezdett serkenni a bajuszkája. Talán egy nagybácsi?

    előzmény:
    BiriBiri (132039)
    2018-12-01  14:17
  13. 2018. december 1. 14:17132039.

    Tényleg nagyon eljárt az idő felett már két éve örültünk a jöttének? Én is örültem volna egy képnek róla. A torta is nagyon csábító, de egy képnek jobban örültem volna. nemsokára ő is ilyen lesz, és már nem is fogjuk megismerni...mint lassan én sem unokámat

  14. 2018. december 1. 13:52132038.

    Az unnepeltet is mutasd, ne csak a tortat.


    Ez azt kivanom Miklosnak hogy lassa me oket, igy szep karacsonya lenne Timinek.

    előzmény:
    gerdamama (132037)
    2018-12-01  12:22
  15. 2018. december 1. 12:22132037.

    OFF:

    Hoztam egy kis kóstolót Gregory szülinapi tortájából. Most született, oszt' már kétéves lett tegnap. Még szerencse, hogy mi nem öregszünk ilyen tempóban, mint a srácok.

    Reggel 8-kor ébredt, itt már du. 3 óra volt. Dávid felhívott, a menyem meg az ő szüleit, akiknél már este 1/2 8 volt, és kórusban énekeltük a Happy Birthdayt három kontinensen.
    Ez csak egy gyors, világméretű felköszöntés volt bölcsibe menés előtt, a tortás buli, amikor a képek készültek, csak este.

  16. 2018. december 1. 10:10132036.

    Köszi, hogy leírtad. Nekem is nagyon sok új információt adott. 


    Én a karácsonyra azt szeretném kapni, hogy Miklós szembesül azzal,  hogyan verte át Szonja. Nem azért, mert rosszat kívánok neki, de ezt nagyon elbaltázta. Minősíthetetlenül viselkedett Nórával szemben akit már úgy ismer, mint a tenyérét.Persze az, hogy esetleg Balázs elszereti, elorrozza Szonját a polcos testvérek nagy csapást visznek be. De ha egy kis esze van Szonjának hagyja Balázst másra.

    előzmény:
    sorozatfun (132035)
    2018-12-01  07:53
  17. 2018. december 1. 07:53132035.

    Amit leírtam az több részben történt, nov 8 és 13 között

    előzmény:
    barackmano (132034)
    2018-12-01  05:26
  18. 2018. december 1. 05:26132034.

    En ezt a reszt nem lattam. Nemreg otthon voltunk a tesom temetese miatt es gondolom valamikor akkor volt adasban. 

    előzmény:
    sorozatfun (132031)
    2018-11-30  09:47
  19. 2018. november 30. 17:40132033.

    Most néztem meg a tegnapit.
    Nem örülök, hogy Natasa és Dia románca folytatódik. Pedig általában örülök más boldogságának.

    Csodálkoztam, hogy Laci olyan visszafogott volt, mikor Zsolt először nem akart neki segíteni. Azt hittem, a fejéhez vágja, hogy persze, mit is várhatott egy ilyen levitézlett bűnözőtől. Régen jókat nevettem, mikor Miklóst megkörnyékezte valamilyen kéréssel. Először smúzolt egy kicsit, így Mikikém, úgy Mikikém, szinte testvérek vagyunk stb., stb. Aztán végre rátért a lényegre, és amikor Miklós nem teljesítette az óhaját, akkor a fejéhez vágta, hogy "persze, mit is vártam, mindig is egy sz@r alak voltál!", és sértődötten rávágta az ajtót.

    Vajon Miklós mit lép, hogy "a kecske is jól lakjon és a káposzta is megmaradjon"? Nórát ki kell hoznia, és nyilván Szonját sem akarja elveszíteni.

    Addig is szerencsétlen Miklós ihatja azt a zavaros löttyöt, amit a viszkis üvegbe töltött neki a gondatlan kellékes. (Végre nem csak a fk-írókat van okunk szidni.) Már akkor kiszúrtam, hogy valami nem stimmel, mikor Miklós töltött magának, aztán a kezében lévő pohárban is látszott, hogy nem áttetsző az ital, hanem valami sűrű izé, és még egy kis habkarika is van körben. Biztosan valami rostos gyümölcslé. Jó, nyilván nem viszkit vedel a forgatás alatt, és talán elfogyott a tea, de ez így nagyon illúzióromboló. Figyelhetnének az ilyen apróságokra, ha már azt próbálják a nézőbe sulykolni, hogy minden problémára a pia a megoldás.


     

  20. 2018. november 30. 15:11132032.

    Nagyon szépen köszönöm.
    Csak egy kicsit bóbiskolhattam el, és hamar felébredtem, mert csak az első bekezdésre nem emlékszem. Onnantól megvan, hogy Natasa a dokinál érdeklődik, és azon is jót röhögtem, hogy Dia "rájött", hogy Ádám meleg, és nagyon reméltem, hogy egyszeri, meg nem ismétlődő alkalom volt, hogy Ádám leissza magát a sárga földig. Csak épp az eleje hiányzott, ezért nem tudtam, mikor és honnan indult Natasa és Gergő nagy barátsága. Még az is lehet, hogy véletlenül később kapcsoltam be a tévét, pár perc miatt nem szoktam újra nézni a neten, nem vagyok mazochista. Pedig ezek szerint minden másodperc értékes infókat tartalmaz, nem szabad hagyni, hogy lankadjon a figyelem.
    Én sem értem, Gergő miért foglalkozik Natasa és Dia kapcsolatával, hiszen a Berényiekhez semmi közük. Koncentrálna inkább a bosszúhadjáratra, hamarabb vége lenne. Még karácsonykor is azon fognak nyűglődni. Szonja majd a fa alatt jelenti ki ünnepélyesen, hogy elege van, kiszáll...

    előzmény:
    sorozatfun (132031)
    2018-11-30  09:47
  21. 2018. november 30. 09:47132031.

    Csak nem birom ki, hogy ne írjam be, úgy látszik átaludtátok a legjobb jelenetet...


    Natasa Attistól kért segítséget, de ő megtagadta, erre ott termett Gergő, aki mindenáron ki akarta engesztelni a Kiszszék miatt, és elvitte kocsikázni.. Közben kifejtette, hogy ő tökéletesen megérti, hogy meg akarja találni Rudi szivét, és tartson ki az elhatározása mellett... A kiscsaj ettől (vagy a luxusjárgánytól) egyből el is olvadt... Ezután rábeszélte Natit, hogy menjen be Diához a korházba, ahol az orvos kifecsegte, hogy a lány egy egészséges, harmincas férfi szivét kapta, ergo Rudiét. Később Dia megjent a Kisszékben, és meghívta Natit egy italra a teraszon, aki annyira beijedt, hogy odahívta Ádámot és Gergőt is támasznak... Ádi annyira rühelte a szitut, hogy csontrészegre itta magát. A lányok lementek a földszintre, ahol Dia közölte, hogy rájött, hogy Ádám meleg, és rá van kattanva Gergőre, de ezt nem kell szégyelni. Nati épp tiltakozott, hogy ez baromság, mikor a lépcsőn megjelent Gergő, a nyakában cipelve a teljesen elázott Ádit, aki hálából még össze is csókolta a másik srácot, akit a legjobb haverjává léptetett elő... (Mellesleg se előtte, se utána nem volt egy közös jelenetük) Na ez volt a hét legjobb jelenete...  Ezután Gergő figyelmeztette Natit, hogy Dia rányomult, aki ezt nem hitte el, de ahogy lassan alakultak köztük a dolgok, mindig tájékoztatta a srácot a legújabb fejleményekről, de ezt már Ti is tudjátok...


    Ami engem illet, eléggé bosszantó, hogy Gergő katalizátorként működik a két lökött csajszi között, ahelyett, hogy vagy jól lesmárolná a kiscsajt, hogy az egyből tudja, hol a helye, vagy hagyná őket a fenébe és inkább kiagyalna vmi hozzá méltó, szórakoztató szemétséget... 

  22. 2018. november 30. 09:16132030.

    Egyetértek. A kérés és a téma bizalmas, de ettől még nem kellene puszipajtásoknak lenniük. (Csak mindig lehurrogom magam azzal, hogy én vagyok túlságosan távolságtartó.) Elég lett volna "bevallania", hogy arra kíváncsi, átültették-e valakibe Rudi szívét. Miután Gergő nem tudott vagy nem akart segíteni ennek a kiderítésében, a téma lezárva. Marad a kellemes, haveri beszélő viszony.


    Alíz kivételesen ártatlan, nem tudta, hogy titkot árul el, csak fecsegett, locsogott, mint mindig. Engem csak az bosszantott, nem először és nem csak vele kapcsolatban, hogy hogy jön ahhoz egy pincér, hogy leüljön az engem váró vendég asztalához, és kifaggassa, honnan ismer, milyen kapcsolatban vagyunk, sőt, még meg is sértődjön, hogy neki - ŐŐŐŐneki - sose meséltem az illetőről. Gizinek is jó szokása volt ez, míg pincérkedett, azon is mindig kibuktam. De hát ezzel jár, ha valaki képtelen kimozdulni a házból, és minden találkozóját a Rózsába szervezi. Nem hiszem, hogy az életben létezik ennyire belterjes, lebutított közösség, a fk-írók agyát nem terhelik túl, az biztos.
    (Reggelire 3 perces lágytojást ettem, pirítóssal. Megkívántam Attilától. Még hogy nincs hatással az életünkre a BK!)

    előzmény:
    barackmano (132028)
    2018-11-30  06:43
  23. 2018. november 30. 08:56132029.

    Igen, most, hogy írod, valami rémlik. Már el is felejtettem, hogy Natasa nem az átültetettek klubjának felkeresésével kezdte, hanem az adatbázisban akart keresgélni.

    előzmény:
    vorii (132027)
    2018-11-29  21:41
  24. 2018. november 30. 06:43132028.

    Az egy dolog, de mikor lettek ilyen bizalmas jóbarŕtok? Igaz itt szokŕs ez. Valaki szívessčget tesz čs 3 rčsz utŕn ő lesz a nagy bizalmas. Lehet inkabb vele kene osszejonni Natasanak. Igaz sajat szive van, de legalabb pasi.


    Tenyleg mi volt tegnap? Abszolut nem engedte nezni az rtlmost. 

    előzmény:
    vorii (132027)
    2018-11-29  21:41
  25. 2018. november 29. 21:41132027.

    Úgy emlékszem, mintha akkor kerültek volna "barátságba", amikor Natasa Gergőtől kért (számítógépes) segítséget a transzplantációs adatbázis feltöréséhez. Akkor el kellett árulnia, miért és így Gergő nem csak a tettestársa lett, de bizalmasa is.

    előzmény:
    gerdamama (132024)
    2018-11-29  09:11

Címlap

top