Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Barátok közt

Torolt_felhasznalo_394600
Torolt_felhasznalo_394600
Létrehozva: 2003. november 14. 12:43
Hali!

Vajon egyedül vagyok-e azzal, hogy csípem a fent említett sorozatot, vagy esetleg van más is akivel jól kidumálhatnánk a történéseket stb...
  1. 2018. november 21. 09:39132001.

    "Ádám 3 hétre megy el - mégis ekkora hűhót csapnak? Minek?"
    Mert szeretnek bulizni. Okot meg mindig lehet találni rá.



    A golfos fickó nekem se túl szimpatikus, de én nem őt ítélem el. Szerintem Alíz és Krisztián kezelik nagyon rosszul ezt a helyzetet. A fickó egy független pasas, lehet, hogy nagy szoknyavadász, próbálkozik, miért ne tenné. Nem erőszakoskodik, nem zaklatja Alízt, csak ajánlatot tesz. A döntés a nőé. (A me too-ról is megvan a privát véleményem...) Alíz ugyebár férjes asszony, csak hát tudjuk róla, hogy mindennek ellen tud állni, csak a kísértésnek nem.
    Krisztián nem lát a féltékenységtől. Nem kellene elnyomni magában ezt az érzést. Tudta, kit vett el. Ha nem bízik meg a kis feleségében, akkor mi a fenéért ment bele, hogy Alíz a pasinak dolgozzon, mindegy, hogy alkalmanként vagy állandóan. Miért megy el udvariasságból golfozni a potenciális vetélytárshoz, mikor tudja, hogy Alízt megszédíti a jólét puszta látványa. Kerek perec meg kellett volna mondania Alíznak, hogy nem akar a pasival haverkodni, és nem szeretné, ha folyamatos kapcsolatot tartanának. Alíz kicsit duzzogna, de mindegy, úgyis mindig duzzog valamiért.

    Mondjuk én se díjaznám, ha a férjem próbálná megszabni, hogy kivel barátkozhatok, és nekem se jutna eszembe, hogy korlátozzam. Mindkettőnknek megvan a saját baráti köre is, pl. régi kollégákból. De sosem kellett attól tartanunk, hogy ha a másik öt percre kiesik a látókörünkből, akkor tuti félrekefél.  Alíz meg olyan, amilyen, sose fog megváltozni.

    előzmény:
    vorii (132000)
    2018-11-20  23:09
  2. 2018. november 20. 23:09132000.

    Ha jól értem, Ádám 3 hétre megy el - mégis ekkora hűhót csapnak? Minek?


    Ez a golfos fickó meg tényleg nem szimpi a "ráígérek" Aliz fizetésére-stílussal. Valahol megérdemelte azt a jobb-egyenest. Bááár - azt hiszem, ki fog derülni, hogy tévedés...


    Van egy olyan érzésem, hogy Miklós azért akar maradni (börtön mentesen), mert meg akarja keresni Zolit.  Az álmok és a misztikus falevél legalább is erre enged következtetni. 

  3. 2018. november 20. 23:03131999.

    Ahogy eltűnt a képből Tóbiás és Kristóf, gyorsan kellett egy leszbikus a sorozatba???


    Miért kell erőltetni ezt a témát?

  4. 2018. november 20. 20:21131998.

    Oszi haja a mai férfi divathoz képest nagyon is szerény. Én nehezen barátkozom meg az oldalt felborotvált fejjel. ..a kakastaréjjal.Kíváncsi vagyok hogyan fogadják majd az apukák a gyerekek szerelmét, mert szerintem is lesz itt szerelem. Jó lenne végre látni olyan igazi, szép szerelmet. De erre nem vennék mérget, hogy hosszú életű lesz. Nem tudom miért...

    előzmény:
    gerdamama (131997)
    2018-11-20  16:57
  5. 2018. november 20. 16:57131997.

    Helyes gyerek, csak a frizurájával nem tudok megbarátkozni.
    De Timivel nagy szerelem lesz, az biztos. A régi kaptafa... hű, de utáljuk egymást, aztán jön a nagy fordulat.

    (Most tudtam végre megnézni, egy kis - a fiam nyújtotta - távsegítség után. Valamit frissített ez a lüke gép, és ilyenkor mindig elállít valamit, ami addig jó volt.)

    előzmény:
    Kusza (131996)
    2018-11-20  13:50
  6. 2018. november 20. 13:50131996.

    Nekem tetszik ez az új Oszi, sokkal életrevalóbb, mint az előző.

  7. 2018. november 20. 08:45131995.

    Én se, de nem azért, mert álmos voltam, hanem - újabb szokásom szerint - az RTLMost-on akartam megnézni késő este, de nem volt hajlandó elindulni.
    Ha már nem tudok leszokni róla, csak morgok, de azért nézem... hát majd a technika megoldja helyettem.

    előzmény:
    barackmano (131994)
    2018-11-20  06:50
  8. 2018. november 20. 06:50131994.

    En sem tudtam megnezni. 😕

    előzmény:
    vorii (131993)
    2018-11-19  20:00
  9. 2018. november 19. 20:00131993.

    "Apa, kezdődik..."  megint tologatják egyre későbbre a BK-t???  


    Azt hiszem, megyek, olvasni - úgyis abba is belealszom, de legalább már az ágyban vagyok. A BK-t meg megnézem, amikor képes leszek ébren maradni.

  10. 2018. november 17. 16:15131992.

    Gondolom a legfájdalmasabb az lehet, hogy a bicegése miatt nem játszhat el egyes szerepeket.  És még ott van a testi fájdalom is. remélem meg is kapja, mert felvetették, talán hamar állt munkába. De még azt is megértem

    előzmény:
    gerdamama (131991)
    2018-11-17  12:49
  11. 2018. november 17. 12:49131991.

    Én teljesen megértem.
    Akinek semmi baja, az el se tudja képzelni, hogy mit jelent napi fájdalmakkal élni.
    De ha nem fáj, maga a betegségtudat is nagyon frusztráló, már attól is totál depressziós lehet az ember, ha tudja, hogy rosszak a leletei, és minden mozdulatra, minden falatra "oda kell figyelni". Nem segítenek rajta a milliók. Annyit persze igen, hogy az ember felkereshet egy privát orvost, ha muszáj. De nem hiszem, hogy van ember, aki a milliókat választaná az egészsége helyett.

    előzmény:
    BiriBiri (131990)
    2018-11-17  10:01
  12. 2018. november 17. 09:32131989.

    Most már em sörfőzésről van szó/ az pénzbe,időbe és energiába kerül/,hanem egyszerűen átcimkézésről.


    Zsolt játéka/ arc/ nekem sem tetszik,mióta visszajött. Ez a szerződés módosítás még BK  szinten is igen egyszerűre sikeredett. Én abban reménykedtem,hogy Peti már korábban kinyomtatta a példányokat és Gergő hiába javított bele.De ez így nagyon életszerű lett volna,de mi ugye tudjuk,hogy a forgatókönyv írók észjárása nem így működik!? Vége lehetne már ennek a cselszövősdinek!


    Már csak abban bízom,hogy karácsony előtt kiderül,ha kiderül?

    előzmény:
    lidika49 (131987)
    2018-11-16  17:51
  13. 2018. november 17. 08:28131988.

    Tudjuk, hogy Peti olyan naiv, mint egy ötéves, Gergő pedig egy dörzsölt alak, de ez a szerződésbe javítás a végtelenségig le volt egyszerűsítve. (Ergo a nézőket is lesajnálják és hülyének nézik.)
    A jutalék mértékére, fizetésének módjára és gyakoriságára ki kellett térni a szerződésben. Gergőnek ideje se volt elolvasni, megkeresni és törölni az erre vonatkozó bekezdést, csak a végére biggyesztett egy mondatot, hogy a vételáron kívül Peti semmilyen követelése nincs. Ez így nevetséges.


    Arra már csak legyinteni lehet, hogy Peti miért hagyja őrizetlenül szanaszét a laptopját. Ez normál esetben is könnyelműség, a fittlaborban jönnek-mennek az emberek, a recepción meg vagy van valaki, vagy nincs. Ha nem akarja magával cipelni, legalább zárná be egy öltözőszekrénybe.  Így meg pláne, hogy Gergő is állandóan ott lődörög, és Peti tudja, hogy a Nóra gépén lévő anyagot is megbuherálta.
    Gergőnek nem is kell dörzsöltnek lennie, hülyékkel van körülvéve, akik tálcán kínálják neki a lehetőséget, hogy kitoljon velük.

  14. 2018. november 16. 17:51131987.

    Zsolttal kapcsolatban én is így érzek. Sokat gesztikulál, pofákat vág.


    Maci és a sörfőzés

    előzmény:
    BiriBiri (131986)
    2018-11-16  11:37
  15. 2018. november 16. 11:37131986.

    Az is abszurdum, ahogy Miklós beszél Nórával. Sajnos csak mi tudjuk, mi is történt. ...de nagyon jó lenne, ha robbanna már az a bomba, és lelepleződnének a tesók. Nem is tudom, meddig akarják még játszani ezt a játékot: A berényi víz szinte csődbe ment..mit akarnak még? Szonja majd az esküvőn hagyja faképnél Miklóst, mondván most jól meg vagy büntetve? 


    Laci terve valami baromság...nincs másfél milliójuk sem, azzal akarnak sört gyártani. Félek, hogy Laci átcímkéz majd sört és azt fogja jó pénzért árulni, amíg le nem bulik és bukják Gizi honoráriumát. 


    Zsolt játéka nem tettszik!!!!Azok a pofák amiket vág kellemetlen érzést vált ki belőlem, szinte nem normális olyankor az arca...soha nem fog megjavulni, egy hazudó gép marad!!!

    előzmény:
    gerdamama (131985)
    2018-11-16  10:22
  16. 2018. november 16. 10:22131985.

    Majd Juli és Attila vállalják a gyámságot. Legalább összehozza őket a közös feladat és felelősség.

    Talán valami ép eszű nyomozó hallgatja ki Miklóst, és akkor a szegény agymosott szerelmes kénytelen lesz lépésről lépésre, részletesen végiggondolni a történetet. Mikor, miért vette a fegyvert? Hol tartotta? Ki tudott róla? Aztán a lövöldözés előtt történteket. Volt-e valami előzménye? Nem Nóra féltékenysége úgy általában, hanem a konkrét események előtt. Talán eszébe jut, hogy Nóra sokszor hívta, és kismillió üzenetet küldött neki. Hogy Nóra a laptopján lévő bizonyítékot akarta megmutatni Miklósnak, nyilván nem azért hívta, hogy tanúja legyen, amint fegyverrel fenyegeti Szonját. Erre egyébként Gedeon, a méregdrága, mindig nyertes sztárügyvéd is felhívhatta volna a nyomozó hatóság figyelmét. Ő se áll a helyzet magaslatán. Nem azért fizetik, hogy Petit meg Attilát próbálja rábeszélni Miklós megpuhítására, meg Gergő titkos megfigyelésére, lehallgatására. Abszurdum.

    előzmény:
    vorii (131983)
    2018-11-15  22:39
  17. 2018. november 16. 08:07131984.

    Ezo ize-mize. 😁


    Kar hogy ehhez a szivnek semmi koze. 

    előzmény:
    gerdamama (131982)
    2018-11-15  08:17
  18. 2018. november 15. 22:39131983.

    Szép is lesz, hogy Timike mindkét szülője dutyiban lesz - őt meg gyámság alá helyezik... (Ha igaz, még nem nagykorú)    

  19. 2018. november 15. 08:17131982.

    "Natasa azt fogja hinni, hogy Rudi szíve érzi őt, azért támadt a vágy a transzplantált lányban iránta."


    Igen, ez egy jó kis csavar a leszbi-témán belül. Jó lenne tudni, hogy Diana régebben is a lányokhoz vonzódott-e, vagy csak Natasára kattant rá. Natasa könnyen kideríthetné, faggathatná a régi pasiügyeiről, amúgy csajosan kíváncsiskodva. Csak attól tartok, kihagyja ezt a lehetőséget, mert ő azt akarja hinni, hogy Rudi szíve tehet mindenről, és nem szeretne mást hallani.

    Gondolom, az orvosok haja az égnek áll az ilyen sztoriktól, az ezo izé-mizé hívők meg elolvadnak a gyönyörűségtől.

    előzmény:
    BiriBiri (131981)
    2018-11-15  07:09
  20. 2018. november 15. 07:09131981.

    Számomra teljes mértékben érthetetlen Miklós viselkedése. Már a nyomozónak is elmondta,Nóra nem tudott a fegyverről....és hol van az az örök szerelem iránta?  Azt hihetnénk, ha megtudja, hogy érte még ölni is tudna Nóra, azonnal fellángol a régi érzelem, rohan igazolni, és újra őt kéri meg. Még a vak is látja azt a fanyalgást, ahogy öleli, ahogy csókolja, hogy színjáték az egész. Volt pillanat régebben, hogy azt hittem tényleg beleszeretett. 


     A melegségen túl vagyunk, most a leszbikusság lesz a téma? Jól körül járják ezt a témát. Natasa azt fogja hinni, hogy Rudi szíve érzi őt, azért támadt a vágy a transzplantált lányban iránta. 

  21. 2018. november 14. 23:38131980.

    Egyetértek az "értékeléseddel".

    Most néztem meg a neten a mai részt. Amiből az tetszett a legjobban (vagy inkább csak az), hogy szerencsétlen Zsolt ilyen hamar lebukott a fia előtt. Annyira utálom, mikor belekeverednek egy-egy hazugságba, és húzzák-halasztják a végtelenségig. Nagyon bosszantott volna, ha Zsolt minden este kitalál valami dajkamesét, hogy hová kell sürgősen elmennie.

    előzmény:
    vorii (131978)
    2018-11-14  22:46
  22. 2018. november 14. 23:10131979.

    Egyetčrtek. Lehet szčp a színčsznő, de egy nagyon unszimpatikus karaktert játszik. Aki akkor is egy undorítň figura ha szčp. 


    De annyira nem reŕlis az egčsz. Miklňsbňl egy komplett idiňtŕt csinŕltak, ennčl eddig több esze volt. 


     

    előzmény:
    gerdamama (131976)
    2018-11-14  22:27
  23. 2018. november 14. 22:46131978.

    Jobb, ha nem sokat "beszélek" - csak fanyalognék...


    Gizi-Laci Zsolt Miklós Szonja Krisztián 


    Ja - és a tegnapi részben


    Attila-Juli   Juli "fiúja"  Natasa ................. meleg-kérdés (oda-vissza)  lánykérés, gyűrűcsillogtatás,bejelentés

  24. 2018. november 14. 22:36131977.

    Bizony!!! 


    Éljen-éljen-éljen a ma 15 éves topic!


    Pezsgőt ide!



    Remélem, elég lesz!

    előzmény:
    gerdamama (131972)
    2018-11-14  09:29

Címlap

top