Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Barátok közt

Torolt_felhasznalo_394600
Torolt_felhasznalo_394600
Létrehozva: 2003. november 14. 12:43
Hali!

Vajon egyedül vagyok-e azzal, hogy csípem a fent említett sorozatot, vagy esetleg van más is akivel jól kidumálhatnánk a történéseket stb...
  1. 2018. október 9. 06:32131801.

    Szerintem is kicsit erőltetett ez az egesz. Igazsagot osztogatni sem igy illik. A vegen o fog szivni ha birosag ele kerul az ugy.


    Meg ket ilyen balfeket mint ez a 2 no. En kirugnam mind a kettot Krisztian helyeben. 


    Tomi is ebbe a suliba akar menni, ami azert megkonnyiti a dolgot. O mar volt ott parszor mert partneriskolaba jar. 

  2. 2018. október 8. 12:48131800.

    Gergő mondhat, amit akar. A Berényiek közül, akik az apját ismerték és kihatással lehettek az életére, már csak Miklós van életben. Ha az "intézetis csapat" miatt siklott félre az élete, abban Laci is benne volt, de ő teljesen kívül esik Gergő érdeklődési körén. Egyébként meg micsoda marhaság ez! Kihagytak a gimiben a brancsból, és egész életemben amiatt nyavalygok? Karcsi nyugodjék békében, de egy szerencsétlen balfék lehetett, aki nem tudta irányítani a saját életét, és minden kudarca miatt mást okolt. A Berényi gyerekeknek se volt semmijük, maximum nagyra törő terveik lehettek. Talán megígérték Karcsinak, hogy beveszik valami üzletbe, végül mégse tették. Becsapták, de ezzel nem tették tönkre. Talán önállóan kellett boldogulnia, ahogy a legtöbb embernek az életben. Ezért lehet utálni egy életen át azokat, akik többre vitték, mint ő, de belehalni nem szoktak.
    Lehet, figyelemmel kísérte a Berényi cég fejlődését, és ette a sárga irigység, hogy ő ebből kimaradt. Talán megvolt rá az ok, mert az biztos, hogy a volt intézetisek, ha időnként marakodnak is, kitartanak egymás mellett.
    Mindegy, mindez csak spekuláció, aztán majd meglátjuk, mivel rukkolnak ki a fk-írók. Remélhetőleg hamarosan.

    előzmény:
    sorozatfun (131799)
    2018-10-08  10:27
  3. 2018. október 8. 10:27131799.

    "Valamelyik" Berényi gyilkos...


    Gergő szerint több is, "Apánk halott, és a gyilkosai szabadon mászkálnak" Azért remélem a srác téved.. Miki már sok disznóságot csinált, de tuti nem gyilkos... Sztem Karcsi tönkrement ls őngyilkos lett, mondjuk ebben benne lehetett a kft is... Majd kiderül, vagy nem...


    Állítólag 26-án nagyon durva dolgok fognak történni... (RTL címlap)


    http://rtl.hu/rtlklub/baratok/hamarosan-jon-a-baratok-koz t-legdurvabb-fordulata


     

    előzmény:
    gerdamama (131798)
    2018-10-07  23:26
  4. 2018. október 7. 23:26131798.

    Jó utat, jó pihenést!

    "Valamelyik" Berényi gyilkos..."  Csak Miklós jöhet számításba. András már nem él, Attiláról és Ágnesről még nem is tudtak az intézetis fiúk. (Érdekes, hogy Ágnes mennyire nem érdekelte Gergőt, pedig ő is Berényi.)


    Nem hiszem, hogy Alíz irigykedne Gizire. Nincs is miért. Inkább tele van a hócipője azzal, szerintem érthetően, hogy Gizi helyett húzza az igát, mert az írónőnek nincs ideje arra, hogy a Rózsában dolgozzon. Ugyanakkor szabadságra se akar menni, ott téblábol, goromba a vendégekkel, hol hisztizik, hol elalszik állva a pult mögött. Azt se hagyja, hogy átmenetileg helyettesítse valaki, mert fél, hogy a helyettese jobban beválik, és kitúrja a helyéből.  Én is pipás lennék rá, pedig ritkán értek egyet Alízzal.


     


     

    előzmény:
    vorii (131796)
    2018-10-07  22:08
  5. 2018. október 7. 23:13131797.

    Reméljük, két év múlva is ugyanilyen jó lesz, és Tominak is tetszeni fog.


     

    előzmény:
    barackmano (131795)
    2018-10-07  20:39
  6. 2018. október 7. 22:08131796.

    Lányok! Eddig is el voltam havazva - alig láttam a BK-t és alig jöttem, de most még egy hétre el is utazom. (Lengyelországba) Szóval gyorsan bepótoltam az eddigieket, hogy csak egy hétnyi BK-restanciám legyen


    Remélem, addigra lebuknak a Harmat testvérek!  Amit csinálnak, az nekem már sok(k)! Szonja se jobb, pedig neki van lelkifurdalása, de hagyja, hogy Gergő "hipnotizálja"...  Nagggyon kíváncsi vagyok, milyen alapon mondják, hogy "gyilkos" valamelyik Berényi!?


    Zsolt magánnyomozni fog?  Ha jól értettem, valami 30 millás fejpénzre ácsingózik... 


    Gizi befutott író lesz  Aliz meg gutaütést kap, mert mostanában eléggé kirúg rá. Talán irigység? Ezt még nem tudom beazonosítani...


    Nos - kellemes hetet nektek! Majd jövök...

  7. 2018. október 7. 20:39131795.

    Ez mondjuk varhato volt. Kivancsi leszek.


    Szombaton elmentem Tomi (remelhetoleg) leendo iskolajaba. (Itt van egy az erettsegi es egyetem kozott.) Nagyon tetszett. 


    Most mar csak remenykednem kell hogy 2 ev mulva mar odajar. 


     

    előzmény:
    gerdamama (131794)
    2018-10-07  14:42
  8. 2018. október 6. 17:35131793.

     


    Igen, kb. én is erre a végeredményre jutottam. Szonja kezdeti baklövéseit leszámítva nekem se lett volna gyanús a tesók viselkedése. Legfeljebb zavart volna a hangsúlyos jelenlétük, de ez az én számlámra írandó, mert nem vagyok egy könnyen haverkodó típus. Volt még egy eset, mikor Gergő túlreagálta, hogy Peti hozzányúlt a fényképhez. Ez azért nem lett volna gyanús, mert még nem ismerték egymást olyan régen és alaposan. Mindenkinek van valami bogara, Gergőé lehetne az, hogy nem bírja elviselni, hogy a dolgai közt matatnak, és Peti ezt még nem tudta.
    Szonja kórházi sajnálkozása valóban érthető úgy, hogy sajnálja, hogy Timi ilyen állapotba került. Köztudott a családban, hogy nagyon kedvelik egymást.

    Persze nem becsülöm le a "megérzés" hatalmát, sőt, nagyon is hiszek benne. De hideg fejjel végig gondolva Nóra valóban hisztisnek és féltékenynek tűnik.


    Mindettől függetlenül alig várom már, hogy lebukjanak Gergőék. De főleg azért, mert nagyon unom már, hogy húzzák, mint a rétestésztát.

    előzmény:
    sorozatfun (131792)
    2018-10-06  17:05
  9. 2018. október 6. 17:05131792.

    Miki nyilván elfogult Szonjával, szereti és hálás, amiért annyit törődik a gyerekeivel.. Neki inkább korábban kellett volna gyanakodni pár dologra, pl. mikor kotorászott a zsebében, és nagyon béna indokkal próbálta kimagyarázni, vagy mikor jól elaludt vacsora közben, és a lány azt mondta túl sokat evett... Vicces lett volna, ha éhesen ébred, hiszen nem is kapott vacsorát..


    Julinak semmi oka gyanakodni, neki a terstvérpár két kedves, segítőkész fiatal, Gergő meg még a Kisszéket is megmentette, és pontosan tudja, Nóra mennyire féltékeny, ami egyébként igaz is...


    Petinek már korábban is voltak rosz érzései, de az ember ne gondoljon rosszat a jótevőjéről.. Gergő nagy barom volt, mikor olyan fenyegetően kérte számon a kép miatt, inkább tenné el jobban.. A multkor is csak úgy ledobta az asztalra... Nála azt birom, hogy mindenkit odacsődit, közben meg úgy viselkedik, mintha tök egyedül lenne a házban... 


    Attilát inkább hagyjuk, elvileg magánnyomozó, de totál naív, és ő lenne az utolsó akinek bármi feltűnik...

    előzmény:
    gerdamama (131791)
    2018-10-06  14:31
  10. 2018. október 6. 14:31131791.

    Én arra számítottam, hogy  Peti - miután hiába csönget - a terasz felé kerül, mert gondolja, hogy ott vannak Gergőék. És persze meghallja, miről beszélnek, méghozzá egyértelműen, hogy a Berényi cégről van szó. Nem csak így félig-meddig, kimagyarázhatóan.


    Azon gondolkodtam, hogy ha nem tudnám, hogy mi minden van a tesók füle mögött, komolyan venném-e Nóra gyanúját, vagy én is a féltékenységével és a Szonja iránti ellenszenvével magyaráznám az észrevételeit. Ha gyanús lenne, vajon mikor kezdtem volna gyanakodni? Mert így, hogy az orrunk előtt játszódik az egész, könnyű azt mondani, hogy mekkora ökör mindenki, hogy nem veszi észre.

    előzmény:
    sorozatfun (131790)
    2018-10-06  13:16
  11. 2018. október 6. 13:16131790.

    Ennél a Gergőnél is egész nap nyitva az ajtó, az jár ki-be aki akar... Szonja is csak úgy beviharzott a multkor, se csengetés, se semmi... Ráadásul tudja, hogy odarendelte Petit, mégse zárja be az ajtót, hogy szuper titkos csevegést folytasson a nővérével... Elég kínos szitu, de még durvább lett volna, ha a multkor jön, mikor Gergő torka szakadtából üvötözött a csajjal (mellesleg teljes joggal), azt még az utcán is meghallotta volna... 

  12. 2018. október 6. 09:43131789.

    Hat ja, ezert kar volt minden penzet elherdalnia. Ha nem hulyul meg meg a Rozsa is az ove lenne. 

    előzmény:
    Kusza (131787)
    2018-10-05  17:46
  13. 2018. október 5. 17:56131788.

    Az viszont  nagyon örvendetes, hogy Rékasi mindezt tényleg meg tudta csinálni...

    előzmény:
    Kusza (131787)
    2018-10-05  17:46
  14. 2018. október 5. 17:46131787.

    Zsolt nagyon jó orvost fogott ki, kár lett volna külföldre menni műtettni magát. Egy ilyen nagy műtét után, csak úgy ugrált, cipekedett.

  15. 2018. október 4. 17:10131786.

    "(Engem már néhányszor lenyűgözött, hogy egy korty kávé micsoda rombolást képes véghez vinni. Egy kupac fontos iratot eláztat, és még félig van a csésze. )" -- Mondjuk erre nekem is van esélyem, amikor dolgozom és itt áll a kávéscsésze, 1-2 macska pedig átszambázik a billentyűzeten...


    Milyen csöndbe vesztek az előző kurzus óvodáknak szánt kakaóálló laptopjai, pedig Giziék most a Vaterán beszerezhetnének egy példányt belőlük. Nagyon gonosz hajlamokat hoz ki belőlem a BK, Giziék örökös nyomorával már rég nem tudok együttérezni (mondjuk Julival és Natasával se, mióta így túltolják a gyászukat).

    előzmény:
    gerdamama (131785)
    2018-10-04  16:31
  16. 2018. október 4. 16:31131785.

    "Gizi/Laci..., Natasa... pfuuuuj!"


    Natasa képtelen igazat mondani. Hiába határozza el. Pedig már úgy örültem, hogy befejeződik ez a téma.


    Gizi normááááális? Azt hazudja Krisznek, hogy a fogorvosnál van jelenése, azért nem tud dolgozni menni. Aztán a lakására rendeli a szerkesztőt. Csoda lenne, ha nem futna össze mindenki mindenkivel, akivel nem kellene.


    Laci milyen egy sunyi alak! Viszont remekül takarít. Úgy törli fel egy pillanat alatt a kávétócsát az asztalról, az alvó Gizi körül, hogy nyoma se marad. Azt hittem, Laci a víz alá tartja a laptopot a mosogatóban, de ennyire még ő se lüke.
    (Engem már néhányszor lenyűgözött, hogy egy korty kávé micsoda rombolást képes véghez vinni. Egy kupac fontos iratot eláztat, és még félig van a csésze. )


     

    előzmény:
    Liventa (131784)
    2018-10-04  10:40
  17. 2018. október 4. 10:40131784.

    Vagy szokása szerint jól kimagyarázza. Valaki megmondhatná má' nekik, hogy mit is kell megbosszulniuk...


    Gizi/Laci..., Natasa... pfuuuuj!

    előzmény:
    vorii (131783)
    2018-10-04  08:51
  18. 2018. október 4. 08:51131783.

    Azt hittem, hogy Timi kinyitja a szemét és rákérdez... de ezek szerint Nóra fogja meghallani a nagy vallomást. lSzonja elég szépen lebuktatja magát.

  19. 2018. október 4. 08:49131782.

    Hú, baccccus, az tényleg nagyon fáj - és pont a keze... (Nekem a lábamon volt -  elég hosszan gyógyult.)

    előzmény:
    gerdamama (131780)
    2018-10-03  23:50
  20. 2018. október 4. 05:57131781.

    Most talan le fog. Meg gyorsan leleplezi mielott olajat ont a kezere. 

    előzmény:
    Kusza (131779)
    2018-10-03  20:20
  21. 2018. október 3. 20:20131779.

    Már nagyon várom, hogy ez a Szonja lebukjon, túlságosan befészkelte magát Miklóshoz. Szerintem tegnap megörült, mikor hazament Balázs. Még jó, hogy sietett valahová Balázs. A múltkor sem haragudott azért a csókért.  Valaki itt azt írta, hogy biztos pofon vágja majd azért Balázst, a fenét vágta.

  22. 2018. október 3. 19:39131778.

    Én Szonjánál azon akadtam ki először, mikor Balázst ott hagyta vérbe fagyva egyedül a földön... Az, hogy most él, nem jelenti azt, hogy reggel is élni fog, pláne, hogy a halántékán érte az ütés... Legalább mikor Gergő lelépett az üzembe, visszamehetett volna, hogy ellássa, ha esetleg nem tér magához kihívja a mentőket.. Olyan ügyesen hazudik, kitalálhatott volna vmit, hogy hogy került oda...

  23. 2018. október 3. 16:57131777.

    Ne ez az. Most mar mibol akar kiszallni? Mossa kezeit? Ocskos meg mindent magara vallal? Na persze. 

    előzmény:
    gerdamama (131776)
    2018-10-03  15:35

Címlap

top