Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Barátok közt

Torolt_felhasznalo_394600
Torolt_felhasznalo_394600
Létrehozva: 2003. november 14. 12:43
Hali!

Vajon egyedül vagyok-e azzal, hogy csípem a fent említett sorozatot, vagy esetleg van más is akivel jól kidumálhatnánk a történéseket stb...
  1. 2018. augusztus 29. 07:03131551.
  2. 2018. augusztus 28. 23:34131550.

    Csak magához képest. Kifejezetten sovány volt régen, és én a kiírása óta nem láttam semmiben. Első pillanatban meg se ismertem, csak tudtam, hogy "valakire hasonlít".


    (Most értem haza, majd valamikor holnap megnézem, most nincs hozzá hangulatom.)

    előzmény:
    barackmano (131549)
    2018-08-28  21:49
  3. 2018. augusztus 28. 21:49131549.

    Nem is hizott meg olyan nagyon. Azt hittem tok dagadt lett. 

  4. 2018. augusztus 28. 19:43131548.

    Tul sokat varsz: ez egy lebutitott sorozat abszolut alap emberi erzesekkel.


    A kollegakat kifelejtetted. 

    előzmény:
    gerdamama (131547)
    2018-08-28  18:16
  5. 2018. augusztus 28. 18:16131547.

    Na igen, de én úgy képzeltem, hogy elkerülik egymást, amennyire lehet. De legalábbis nem keresik egymás társaságát. Ha találkoznak, köszönnek. Ha társaságban összefutnak, váltanak néhány mondatot, közömbös témáról.
    Vagy ez túlságosan életszerű? Pedig kb. így működnek a dolgok, szerintem mindnyájunk életében. Körül vagyunk véve olyan emberekkel, kollégákkal, szomszédokkal, sajnos rokonokkal is, akiket ki nem állhatunk. Legtöbbször okkal, de néha ok nélkül ellenszenvesek. Mégis muszáj udvariasan, kulturáltan együtt élni, együttműködni velük. Meg kell és meg lehet oldani, intelligencia kérdése. Vagy túl sokat várok a BK-tól?

    előzmény:
    sorozatfun (131546)
    2018-08-28  18:02
  6. 2018. augusztus 28. 18:02131546.

     Peti és Balázs kibéküléséért sem drukkolok. 


    Én viszont igen, mert még mindig jobb, mint hogy ötpercenként kijelentik, hogy ők aztán soha...

    előzmény:
    gerdamama (131542)
    2018-08-28  11:11
  7. 2018. augusztus 28. 15:27131545.

    Nem t'om... Gizi mostanában a megbízhatóság élő szobra, a mindent megoldó, elsimító szent asszony, jó szomszéd, jó barát, mellesleg a munka hőse.Momentán ő a pozitív hősnő. Nem hiszem, hogy kalandba kevernék ezzel a pasival, vagy bárki mással. De az biztos, hogy eljátszanak a gondolattal, és lesz egy kis ajtócsapkodás. Gizi egy kicsit ábrándozik arról, hogy egy ilyen "komoly ember" is juthatott volna neki a buta-bamba maci helyett... Beleírja a remekművébe, Laci meg elolvassa. Jó ürügy arra, hogy megsértődjön és egy kicsit nosztalgiázzon Vicuskával. De a célegyenesben meggondolja magát. Vagy csődöt mond, és szégyenében bebújik egy söröshordóba. Gizi meg egy kicsit hisztizik, egy kicsit csapkod, majd bevallja Alíznak, Tóbiásnak, vagy annak, aki épp arra jár, hogy neki csak Macilaci kell.

    De az is lehet, hogy Gizi, aki több éve leszokott a piáról és Éva, akiről rég hallottunk, de anno szintén masszív alkoholista volt, egymás vállára borulnak és megbeszélik, hogy borban az igazság, minden férfi szemét, és az is hülye, aki miattuk lemond erről a finom nedűről. Hukk! 

    előzmény:
    barackmano (131544)
    2018-08-28  14:53
  8. 2018. augusztus 28. 14:53131544.

    De fognak mert szerintem Gizi most besertodik Eva reven. 

    előzmény:
    Kusza (131543)
    2018-08-28  14:23
  9. 2018. augusztus 28. 14:23131543.

    Tegnap a barátokra várva, láttam hogy kezdődik valami új műsor, talán a Nyerő páros a címe, ahol Ádám is szerepel.


    Nekem nem tetszik ez a pasas aki Gizinek a könyvével foglalkozik, szegény mintha kancsal lenne egy kicsit. Nem kerülnek majd közelebbi kapcsolatban Gizivel?

  10. 2018. augusztus 28. 11:11131542.

    "Péter meglepő fotóra bukkan Gergő holmija közt."


    Abban persze nincs semmi meglepő, szóra sem érdemes, hogy Péter mi a fenéért kotorászik Gergő holmija között.


    Nekem se tetszik a Natasa-Ádám párosítás, de a Gigi-Zsolt sem. Sőt, bocsi, de Peti és Balázs kibéküléséért sem drukkolok. Szakadjanak már le egymásról, nyögve nyelős, erőltetett ez a barátság. Csak az emlékeikből élnek, és hol a jó, hol a rossz bukkan a felszínre. Sosem lesznek már igazi jó barátok, annál nagyobb sebeket kaptak mind a ketten, fontos dolgokban ütköztek az érdekeik. Ha most egymás vállára borulnak, azzal is csak egy fegyverszünet kezdődik, nem a barátság folytatódik.


    Ma este a BK botcsinálta, amatőr gengszterei helyett "igaziakat" fogok nézni a Városmajorban. A Bonnie és Clyde történetből csináltak musicalt, remélem, jó lesz. Debreceni színészek játsszák és a Színművészeti Egyetem hallgatói, így a szereplők számomra teljesen ismeretlenek. A zenéjébe belehallgattam kicsit a Youtube-on, mármint az eredeti Brodway-előadásba, mert a magyar változatról csak dumálós interjúkat találtam. :-) Jó kis dzsesszes.
    Persze nem akarom szentté avatni a rablógyilkosokat, és azt se szeretném, ha a Polcos testvérek esztelen lövöldözésbe kezdenének, de tényleg fárasztó már a bénázásuk. Főleg, hogy azt se tudjuk, milyen cél érdekében töketlenkednek.


     


     

    előzmény:
    vorii (131539)
    2018-08-28  00:09
  11. 2018. augusztus 28. 07:40131541.

    "Egy ilyet mint Adam tuti nem cserelnek le egy Zsoltra." -- Nem tudom, az elmebaj melyik formája, amikor a páciens kényszeresen istápolni akar valakit, bárkit, bármit, csak legyen elesett és neki roppant hálás.


    Hát a lopott csecsemő és a szakadt hajléktalan után a reménytelen drogos pont jó alany erre (a "másik" épületes sorozatban volt olyan való életből vett eset, hogy az anya direkt megbetegítette a saját gyerekét, hogy aztán "önfeláldozóan" ápolhassa).

    előzmény:
    barackmano (131537)
    2018-08-27  22:21
  12. 2018. augusztus 28. 06:46131540.

    Nekem nem tetszik a Natasa-Ádám párosítás


    Pedig tuti az lesz, Ádin látszik, hogy felébredt benne a régi vadászösztön, csak Natasa nem sejt semmit.. Gigi nem lesz fáltékeny, ő már csak "szegény" Zsoltra koncentrál..


    Akármit is beszéltek, én nagyon jól szórakoztam tegnap, végre történt vmi...Gergő tényleg nagyon béna volt, szerencsétlen nővérkéje hiába tartotta fel órákig a srácokat... De legalább a verekedésben volt ügyes.. 

    előzmény:
    vorii (131539)
    2018-08-28  00:09
  13. 2018. augusztus 28. 00:09131539.

    Bocs Lányok - tudom, hogy ritkán jövök, de még mindig nincs túl fényes kedvem...


    Most láttam a mai részt, aztán az előzetest... 


    . Nekem nem tetszik a Natasa-Ádám párosítás. 


    . Ez a bosszúszomjas testvérpár kezd az agyamra menni. 


    . Bónuszként legalább a két hülye fiú kibékülhetett volna (vagy afelé halad a dolog?) 


    . Kicsit olyan érzésem van, hogy a "kiadó"pasit sem véletlenül lehet azonnal rángatni. Lehet, hogy megtetszett neki a mi Gizink? 


    Azért érdekeset írnak előre: "  Gizella rájön, hogy mágikus erő van a birtokában. (???) Ádám megpróbál könnyíteni a lelkiismeretén  Vajon Szonja és Gergő vajon lebukik Balázs előtt? Péter meglepő fotóra bukkan Gergő holmija közt." 


    . Juhhhúúúú - közel a lebukás - REMÉLEM!!!

  14. 2018. augusztus 27. 23:14131538.

    Hiába figyeltél rendesen, nem említette senki. Az előzetesben láttam tegnap és ma is a híradó előtt. Hirtelen nem is tudtam ki az, úgy meg van hízva. Vihog, teszi-veszi magát, és búg, mint egy gerle, hogy milyen szívesen odabújna még egyszer az ő mackókájához. ??? Nagyonhülye Laci meg felajánlja neki, hogy maradjon náluk pár napig, van egy üres szobájuk. Arról nem volt szó, hogy mi dolga van Pesten, de lehet akármi, tök mindegy. Ha nem lenne egy kőgazdag férje Szegeden, akkor is megengedhetné magának, hogy pár napra kivegyen egy szobát, ahogy a többi, átlagjövedelemmel rendelkező turista.

    előzmény:
    barackmano (131537)
    2018-08-27  22:21
  15. 2018. augusztus 27. 22:21131537.

    Emlitette valaki hogy visszajon? Megint nem figyeltem rendesen.


    Gondoltam hogy ebbol Adam-Natasa lesz. Azert jo ez a Gigi is. Egy ilyet mint Adam tuti nem cserelnek le egy Zsoltra.

    előzmény:
    gerdamama (131536)
    2018-08-27  22:00
  16. 2018. augusztus 27. 22:00131536.

    Ez a mai minden bárgyúsági rekordot megdöntött. (Bár az is lehet, hogy ezt most írom le századszorra.)

    Nincs a Földön olyan jól nevelt és udvarias fiatalember, aki hagyná, hogy Szonja lecipelje a Rózsába, és egy órán keresztül hallgatná a senkit sem érdeklő, semmiről se szóló gyerekkori történeteit a testvéri civódásokról, barátságról és a feltétlen szeretetről. Két ilyen idióta meg pláne nincs.

    Nincs a világon még egy ilyen balf...ék betörő, mint Gergő. Azt hitte, elég, ha beöltözik kasszafúrónak, a "szakmához" nem is kell értenie? Hogy azt a felszerelést honnan kölcsönözte? Nevetséges volt. De legalább azt a fekete macska álarcot nem hiába vette föl.

    Natasa jól kiprovokálta, hogy Ádám felajánlja neki az egyik szobát. Szegény Gigi csak nézett, mint a moziban. Mire újból összemelegednének Ádámmal, Natasa már ott terpeszkedik a helyén.


    Vili bácsi nemrég röhögtette ki magát az alaptalan féltékenykedésével, erre most Lacit is megfertőzi. Mondjuk Laci letéphetné a szerkesztő úrról azt a rózsaszín inget, mert olyan randa és ízléstelen, hogy felér egy vizuális környezetszennyezéssel.

    Gizi is sütheti a jóstudományát, ha nem látja a kártyából, hogy a veszély a volt feleség személyében nem a könyve hősnőjét fenyegeti, hanem őt magát. Nem örülök Éva felbukkanásának, sose csíptem, most ráadásul olyan öreg és dagadt lett, hogy rossz ránézni. (Velünk ellentétben, akik mit sem változtunk az évek alatt). Semmi kedvem nézni, ahogy Gizi több részen át duzzog, hisztizik és csapkod. "Na ide figyelj, Novák László!" - ezt már többször akartam kérdezni: van valaki, aki így beszél a férjéhez, ha mérges, vagy ha nagyon komolyan akar mondani valamit? El nem tudom képzelni, hogy a teljes, hivatalos nevén szólítsam a férjemet, és úgy szónokoljak neki.


     

  17. 2018. augusztus 27. 20:38131535.

    Szoval az rtlklubra is kesobb pakoljak fel, jaj nekem.


    Az szeretem az ottban hogy ami ott 9 ora az itt 10 es akkor mar ott szokott lenni jobb esetben. 

    előzmény:
    gerdamama (131515)
    2018-08-23  22:15
  18. 2018. augusztus 26. 14:28131534.

    Itt lement 20 ala, en nagyon elvezem.  Holnap visszamegy majd de csak 23-ra. Rendes vihar volt es orakig esett.

    előzmény:
    BiriBiri (131532)
    2018-08-26  13:04
  19. 2018. augusztus 26. 13:11131533.

    Szegény Ildika!


    Biztosan kellemetlen lesz ez a 6 hét, amíg gipszben lesz a karod. Remélem tökéletesen beforr és jobb lesz, mint újkorában. Gondolod, ha pl. 70 kiló kilós vagy, akkor nem tört volna el?Én sokkal több vagyok mint te, a múlt héten úgy vágtam magam a földhöz, hogy azt hittem ott maradok. Pofára estem, arra az oldalra amelyiken a szememet műtötték. Csak feküdtem  és arra gondoltam, most annyi a szememnek. De szerencsére azzal nem történt baj, a térdem , a fájós lett kék, és az egész testem izomlázban volt, mert úgy görcsbe rándultam. 


    Ez a hozzászólás most olyan volt, hogy jó, jó, eltörted a kezed, de velem meg mi történt??Ez így szokott lenni..mindenki tud egy kicsit "nagyobbat" mondani..persze egy törést nem tudtam túldobni

    előzmény:
    lidika49 (131521)
    2018-08-25  14:45
  20. 2018. augusztus 26. 13:04131532.

    Itt Békés megyében is este lehűlt a levegő... ez 28 fokot jelent. .Békéscsabára komoly viharral, károkkal jött. Én a külvárosban lakom, itt csak esett az eső... de ez már nagyon kellett. Holnapra már megint eső mentes időt ígérnek..már tisztul az ég Én olyan igazi "indián nyárra" vágyom. ..mondhatjuk vénasszonyok nyarának is. Azt szeretem igazán

    előzmény:
    barackmano (131531)
    2018-08-26  12:16
  21. 2018. augusztus 26. 12:16131531.

    Ott is ilyen zima lett? Itt ma hidegebb van mint ahonnan jottem. 

    előzmény:
    BiriBiri (131530)
    2018-08-26  12:13
  22. 2018. augusztus 26. 12:13131530.

    Úgy látszik sikerült mindenkit meglepni a záró késorral. Nekem arról a székről Vitrai Tamás műsora, a "Csak ülök és mesélek" jutott eszembe. És el sem tudtam képzelni mire kell gondolni. Ti legalább gondoltatok valamire

    előzmény:
    gerdamama (131529)
    2018-08-26  10:45
  23. 2018. augusztus 26. 10:45131529.

    Én is csak néztem, mint a moziban. Hirtelen azt se tudtam, hol ül Juli, csak egy boltívről ismertem fel a helyszínt.
    Lehet, hogy Juli eladja a kéglit, és beköltözik egy Hexafa pavilonba. Reklámnak is kitűnő a mai lakásárak mellett, ha elterjed, hogy erre is alkalmas. Még a gyártó cég vezető munkatársa is abban lakik!

    előzmény:
    barackmano (131524)
    2018-08-25  17:01
  24. 2018. augusztus 26. 10:34131528.

    Én meg nagyon szeretem az édességetszerettem mindig is. Azt terveztem, hogy ha lesz fizetésem, annyi csokit eszem, táblásat, csak úgy, kibontom, és addig harapom amíg jólesik. De addigra már kontrollálni tudtam magam..meg akkor már nem kellett mértéktelenül..csak azt hittem jóllakásig tudok majd enni. de bármikor eltudok csábulni a jégkérémnek, egy torta szeletnek. Sütni nem sütök, de ha olyan járok elcsábulok. 

    előzmény:
    gerdamama (131527)
    2018-08-26  08:38
  25. 2018. augusztus 26. 08:38131527.

    "sok rosszat hallottam róla..tehát ezért is szeretném megkóstolnimajd én eldöntöm, milyen is"


    Na, általában én is így vagyok mindennel. Szeretek a saját fejemmel gondolkodni.
    Az biztos, hogy az ára az egekben ... van? lesz? Még nem találkoztam vele. De többéves tapasztalat, hogy legtöbb helyen úgy gondolják, erre úgyis mindenki kíváncsi, annyit kérnek érte, amennyit nem szégyellnek. A cukormentes meg eleve mindig drágább. A tavalyit először a Jégbüfében láttam, falatnyi szeleteket horror áron. Gondoltam, nem olyan sürgős ez nekem. Másnap egy kevésbé flancos környéken ettem egy szép szeletet, alig került többe a belvárosi ár felénél. A cukrosból is szoktam enni egy villányit, veszek a férjemnek, aztán belekóstolok.

    Én nem "a tortákat" nem szeretem, hanem az édességeket általában. Gyerekkoromban se szerettem. A srácoknak sokat sütöttem, általában a cukor harmadát eleve levettem minden receptből. A palacsintába vagy a túrógombócba se tettem sose cukrot, de még a  grízes tésztát is sósan ettem. Mégis cukros lettem, na, ezt magyarázza meg valaki. Most már csak xilitet használok évek óta. A könnyű, joghurtos, gyümölcsös, túrós desszerteket kedvelem, de azt is ritkán kívánom meg. Az országtortát megkóstolom minden évben, általában ízlik. Egyébként rossz tapasztalataim vannak a diabetikus készítményekkel, mert sokszor úgy telenyomják valami sz@r édesítőszerrel, hogy nem is érzel más ízt. Ezért is jó az "országtorta", mert kőbe van vésve a receptje.


     

    előzmény:
    BiriBiri (131518)
    2018-08-25  12:20

Címlap

top