Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Barátok közt

Torolt_felhasznalo_394600
Torolt_felhasznalo_394600
Létrehozva: 2003. november 14. 12:43
Hali!

Vajon egyedül vagyok-e azzal, hogy csípem a fent említett sorozatot, vagy esetleg van más is akivel jól kidumálhatnánk a történéseket stb...
  1. 2018. július 2. 02:52131151.

    Így ertettem en is. Remenykedjunk hogy a forgiknak is feltunt ez vegre es most probalnak szepiteni. Bandi jo utra ter. 

    előzmény:
    gerdamama (131150)
    2018-07-02  00:16
  2. 2018. július 2. 00:16131150.

    "Az arc a valodi arca, attol hogy egy gorenyt jatszott meg lehet aranyos srac."



    Ezt nem egészen értem. "Bandikáról" beszélek. A szép pofikája ellenére lett belőle "görény", most meg úgy tűnik, szelídül. Hogy a való életben aranyos-e vagy nem, arról gőzöm sincs, de nem vonom kétségbe.

    előzmény:
    barackmano (131147)
    2018-07-01  14:57
  3. 2018. július 1. 20:08131149.

    Szerintem a másik fiú Tóni barátja. Nem hiszem, hogy túl sokszor láttuk volna...

    előzmény:
    gerdamama (131146)
    2018-07-01  12:01
  4. 2018. július 1. 19:42131148.

    Az a gyerek Norbi Tóni haverja, akivel az utcán csavargott, mielőtt Miki pártfogásba vette... Úgy volt, hogy őt meg majd Andrásék fogadják örökbe, de inkább megszökött a kötöttségek elől...

    előzmény:
    barackmano (131147)
    2018-07-01  14:57
  5. 2018. július 1. 14:57131147.

    Az szerintem sem Ricsi, de azt ne kerdezd ki.


    Az arc a valodi arca, attol hogy egy gorenyt jatszott meg lehet aranyos srac. Ee a sorozatban sem gondolom hogy egy ilyen archoz egy patkanyt parositanak majd. Most epp tole lopott a nagyfonok szeme fenye. 

    előzmény:
    gerdamama (131146)
    2018-07-01  12:01
  6. 2018. július 1. 12:01131146.

    Cukimuki.


    Nagyon helyes pofija volt. Kár, hogy ilyen görény lett belőle - remélem csak átmenetileg. Most megint nagy reményeket fűzök hozzá. Lehet, jót tett neki a környezetváltozás, és kiderül, hogy egy rendes srác. Szeretném. (Az optimizmusom visz a sírba egyszer.)


    Jobbról Tóni, a bal szélső srácot viszont nem tudom, kicsoda. Talán Ricsi? Ő ilyen típus volt, de a vonásai valahogy máshogy élnek az emlékeimben.

    előzmény:
    barackmano (131145)
    2018-07-01  07:18
  7. 2018. július 1. 07:18131145.

    Az ott Bandika? Milye  cukimuki. 

  8. 2018. június 30. 22:38131144.

    Nézzétek, mit találtam teljesen véletlenül! 


    Régi cikk, de a képek... 


    https://www.nlcafe.hu/sztarok/20151026/baratok-kozt-17-e ves-szereplok/

  9. 2018. június 30. 16:42131143.

    Gizi hajával - általában a küllemével - sose tudtak mit kezdeni. Egy időben úgy öltözött és "díszítette magát", ahogy a kedvenc hősnői a brazil szappanoperákban. Művirág a hajában, karkötők, mifenék... Még csak azt se lehet mondani, hogy smukkok, mert azokat Emília viselte kilószámra, Gizi meg mintha egy kínai gagyiboltból szerezte volna be a kincseit. Aztán két hétig kontyos üzletasszony volt, majd áttért egy hétköznapi stílusra, a csicsás kiegészítők nélkül.
    A szépen font hajára én is rácsodálkoztam a minap. Elképzeltem a nagy melák Lacit, ahogy gondosan fésülgeti a kis feleségét. Mert hogy ilyet magának senki se tud csinálni, az biztos. Meg az is, hogy Gizi sosem jár fodrászhoz. Biztosan említené, hogy épp onnan jön, most készül oda, vagy már megint nem tudott elmenni, annyi dolga volt.


    Nem tudom, milyen lehet Gyebnár Csekka civil stílusa, de nekem furcsa, hogy képtelen tanácsot adni a rendezőknek ezzel kapcsolatban. Nem szeretem összekeverni a színészt és a karaktert, de ők maguk szoktak "dicsekedni" azzal, hogy a saját civil énjüket is próbálják beépíteni a sorozatban alakított figurába. Ehhez képest ő még sosem nézett ki, sosem öltözött előnyösen.



    A "kicsik" annyira nem is hasonlítanak a szüleikre. Pár éve volt egy karácsonyi visszaemlékezés, az abban szereplő idegen gyerekek úgy el voltak találva, mintha a családi fényképalbumból léptek volna elő. Rögtön rá lehetett ismerni mindegyikre. A történet is kedves volt, és épp elég szerintem. Ezek az idétlen kamaszkori sztorik mára teljesen érdektelenné váltak.
    Egy csomó elvarratlan szál, levegőben lógó történet van jelenleg, azokkal kellene valamit kezdeni. Nem attól elérzékenyülni, hogy Pistike ötödikben kölcsön adta a radírját Jancsikának, és ezért minden későbbi szemétkedése évtizedeken keresztül meg van bocsátva.
    De hát hiába morgolódom, nem bocsátották szavazásra a kérdést. Ezt kapjuk, ezt kell szeretni.


    Gigi lakásáról valóban úgy tűnt, hogy elfeledkeztek a forgik. Aztán nemrég elhangzott egy félmondat, hogy "megpróbál beszélni a bérlőkkel". Tuti, hogy nem volt szó arról, hogy kiadta, az őt fenyegető sógor miatt nem tudott, nem mert hazamenni, aztán lekerült a téma a napirendről.

    előzmény:
    vorii (131142)
    2018-06-30  15:49
  10. 2018. június 30. 15:49131142.

    Majd' mindenben egyet kell értenem veletek. (Szokás szerint) utólag néztem meg és némelyik szereplőtől kirázott a hideg - vagy az ideg? 


    Juli-Szonja /  egyikhez sem illett ez az idétlenkedés, bár Szonja mintha kicsit megváltozott volna az utóbbi időkben, talán a magánéletében még sem olyan sarkos.


    Gigi / rééémes, egy darabig azt hittem, jó irányt vettek vele, amikor kivakarták a rózsaszín ködből (és ruhákból) Ádámmal nagyon helyesek voltak. Kár volt szét-micsinálni őket! Ébredjen már fel! Nem tetszik, hogy ennyire vak.


    Zsolt / a szerep nem, de Rékasi játéka érdekes, ahogy szövi a kis hálóját... nekem egy pillanatra Moliére színdarabra hajazott. 


    Már többször eszembe jutott - Gizi / a haja többnyire egy általános iskola 6-osára emlékeztet, vagy lóg az arcába, vagy lófarokban van...  Régebben valahogy tudtak vele mit kezdeni. 


    A "kicsik" / elvileg azért ők szerepelnek, mert hasonlítanak  - így hitelesebbek lennének. Nem is tudom, az ötlet nem lett volna rossz, hogy kicsit belelássunk a múltba, de kicsit erőltetett sztorik...  Az meg valahogy nekem fura, hogy Gabiról kell mesélni Gizinek  


    JA............ és, amiért eredetileg írni kezdtem:  Gigi lakása hosszabb időre ki van adva, talán nem akarja kirugdosni onnan a lakókat, vagy a szerződés köti...

    előzmény:
    Allegra48 (131141)
    2018-06-30  11:42
  11. 2018. június 30. 11:42131141.

    Nem lennék meglepődve,ha kiderülne,hogy Szonja nem véletlenül  került a Berényiék közelébe.Már akkor gyanús volt,amikor minden áron ragaszkodott Nórához,holott látta,hogy nem 100 %-ban ért egyet vele  az ügyben.A Timivel és Julival való barátkozása is furcsa.


    Lehet,még Miklós is meg fog lepődni.....A régi történetek felelevenitése pedig valóban csak a színész-gyerekek szerepeltetése miatt van és azért,hogy az időt húzzák,hátha eszükbe jut valami,ami előbbre viszi a cselekményt.Jobban járnánk,ha olvasnák a hozzászólásaitokat és abból merítenének!Gigi lakásáról teljesen elfeledkeztek, most,hogy elköltözött Ádámtól, szállodába akart menni,de szerencsére eszébe jutott,hogy Hanna lakásában van egy üres kanapé.Ádám lakásával kapcsolatban nekem teljesen kiesett,hogy hogyan készült el.Én csak már a lakásszentelőre kaptam fel a fejem.Volt arról szó,hogy Ádám átalakítja a padlásteret,vagy csak kész tények elé állítottak minket?Változatlanul az a véleményem,hogy Zsoltot kár volt ilyen alakban visszahozni.

    előzmény:
    gerdamama (131138)
    2018-06-30  09:04
  12. 2018. június 30. 11:00131140.

    Az lenne a logikus, ha Nóra kivágná Julit, mint macskát...Nézzük hova is mehetne házon belül, mert messzebbre tuti nem fog... Mikihez biztos nem, bármennyire puszipajtások is lettek Szonjával, annak az biztos nem tetszene, Mikinek meg még úgy se... Hannához? Végülis a fogadott huga, vagy mije, de nem hiszem hogy jól érezné magát egy ilyen szedett-vedett társaságban. Tóbi? Vele elég jóban van, de ott is alakul vmi Kristóffal, közös munka is lesz a spoiler szerint, oda sem kell elefántnak.... Az eddigi történetvezetés szerint az lesz a legegyszerűbb ha kibékül Attilával, bár az elég ridegen lerázta a multkor is...(nem véletlenül) Tetszett, hogy azt mondta nem sok minden változott, értsd addig se sokkal többet látták Julit, amíg ott lakott... Szegény Máté...

    előzmény:
    gerdamama (131138)
    2018-06-30  09:04
  13. 2018. június 30. 09:11131139.


    Jujoka, szálljon el minden gondod, bajod, mint ezek a szép, színes buborékok!

    előzmény:
    Jujoka (131136)
    2018-06-30  01:25
  14. 2018. június 30. 09:04131138.

    Csak helyeselni tudok minden hozzászóláshoz.


    Az intézetis csapat egy katasztrófa. A történetnek semmi értelme, teljesen érdektelen. Az ifjak pedig se játszani, se beszélni nem tudnak. Tényleg a "hatalommal való visszaélés", szomorú, hogy már ide is begyűrűzött. Egy kultúrházban meghirdetett statisztaválogatáson ezerszer jobb amatőröket találtak volna, de hát miért ne azok kapják a szerepet, akiknek a szülei közel vannak a húsos fazékhoz. Persze minden szülő elfogult (a topik tagok kivételével), de nem igaz, hogy szakképzett színészek nem látják, hogy mennyire alkalmatlanok a csemetéik erre a feladatra. Jó, hogy megkeresik a zsebpénzt, de én nem járatnám le a gyerekemet azzal, hogy ország-világ előtt "produkáltatom", mikor szegénykét csak én látom szépnek és okosnak.


    Natasa sajnos vissza fog találni Rudihoz. Nem szoktam egy szép szerelem ellen drukkolni, de annyira nem illenek össze, hogy az már fáj. Gondolom, a forgik azért is erőltetik, mert a párocskának lassan illene elköltözniük Alízéktól, és a legegyszerűbb megoldás, ha együtt átcuccolnak Natasa lakásába. Esetleg Rudi visszamehetne a családjához, hahaha. De csodát azért ne várjunk.


    Gigi olyan szinten hülye, hogy Zsolt viselkedése már nem is háborít fel. Ő egy gazember, sose akart másnak látszani. Tálcán kínálnak neki valamit, bolond lenne nem elfogadni. Aki hülye, haljon meg! Nem tudom sajnálni az ilyen önsorsrontó hüle pichákat. Tele van velük az internet. Egyszer csak elegük lesz, és telesírják a világot a nehéz sorsukkal. De nem lehet "lehülepicházni" őket, mert jön a jogvédők kara, és leordítja az "áldozathibáztatók" fejét. Pedig minden felnőtt ember felelős a sorsáért. Gigi is maga alakítja az övét, váljék egészségére.


    Juli és Szonja barátnőcis jelenetét erős túlzásnak tartottam. A beszélgetés, sőt még a masszázs is belefért szerintem, bár már akkor gondoltam, hogy Nóra nem lesz elragadtatva attól, hogy a két nő szimpatizál egymással. De ezt a tejbedobálós viháncolást legfeljebb két hatodikos kislánnyal tudnám elképzelni, de még úgyis nehezen. Lehet, bennem van a hiba, sose voltam ilyen "csajos, puszibarátnős" típus.
    Nóra majd árulásnak tartja Juli részéről, hogy egyáltalán szóba állt Szonjával. Vajon felmondja az átmeneti szállást? Juli kénytelen lesz hazakullogni?

  15. 2018. június 30. 01:30131137.

    Egy alkalommal nekem is sikerült 2003-ba kerülni, nagy nehezen visszataláltam. Nem értem, ez mire jó az NLC-nek?

    előzmény:
    BiriBiri (131134)
    2018-06-29  14:51
  16. 2018. június 30. 01:25131136.

    Köszönöm Barackmanó Neked is, és Minden kedves Topiktársnak a biztatást, és a jókívánságokat. Most is itt vagyok éjjel, pedig lánykámék ebédkörül érkeznek. Aludni sem tudok, bár mindig éjjeli bagoly voltam világéletemben, szegény nagypapám járkált velem, mikor pici voltam, és nem aludtam, csakhogy ne sírjak, hogy tudjanak a többiek aludni. Sajnos ez megmaradt, úgy, mint a nem evésem.


    A sorozathoz nem tudok semmit sem hozzáfűzni nem tetszik, ennyi. De kedvem sincs.


    Mindenkinek jó éjszakát kívánok! 

    előzmény:
    barackmano (131130)
    2018-06-29  06:03
  17. 2018. június 29. 14:55131135.

    Rossz nézni a fiatalok játékát!


    Natasa hogy megtudja fegyelmezi a fiúkat...ezt eddig is megtehette volna. .nehogy vérszemet kapjon és vissza táncoljon Rudihoz

    előzmény:
    Kusza (131133)
    2018-06-29  12:51
  18. 2018. június 29. 14:51131134.

    2003 ban járok..vissza találok????

  19. 2018. június 29. 12:51131133.

    Nem értem miért kellett betenni ezt a lagymatag fiatal csoportot. Gondolom, talán azért, hogy legyen a színészek gyerekeinek egy kis nyári zsebpénze. Ha nem említenék meg a neveket, fogalmam se volna, hogy melyikük kicsoda.

  20. 2018. június 29. 07:27131132.

    "Jaj de idegorlo volt a tegnapi is."


    Engem meg akartak kímélni az istenek. Alig kezdődött el, hívott az öcsém, és fél órát diskuráltunk. Gondoltam, majd megnézem a 11-es ismétlést, kényelmesen, a fotelból, felrakott lábbal. Akkor már csönd van és nyugalom. Pár perccel előbb bekapcsoltam a tévét, elterpeszkedtem, és abban a pillanatban el is aludtam. Éjfél után ébredtem fel, hirtelen azt se tudtam, hol vagyok.


    Persze kár belém a jóindulat, nem tudom értékelni a szerencsémet. Valamikor majd megnézem az RTLMost-on, nehogy kimaradjak a rosszból.

    előzmény:
    barackmano (131130)
    2018-06-29  06:03
  21. 2018. június 29. 06:35131131.

    ...és unalmas. El nem tudom képzelni miért teszik bele ezeket a visszaemlékezéseket. Gőzöm nincs arról, ki kicsoda, és a történetek egy fabatkát sem érnek. Szonja és Miki viszont elegánsan oldották meg a problémát. Szonjának igaza van...mindenkinek van múltja..és majd idővel ezt is megbeszélhetik ha igény van rá.


    Gigi viszont már klinikai eset. Teljesen őrült...vagy mi a baja? Oda adni, mit adni, rátukmálni egy narkós emberre a bankkártyát, etetni , itatni...sőt oda is költözni egy vadidegen lakásába,  holott van lakása..érthetetlen Eltudom képzelni milyen pofát vág majd Ádám erre a lépésére? remélem megkönnyebbül, hogy megszabadult ettől a nőtől aki egy időzített bomba. Képes bármikor valami hülyeséget csinálni. Zsolt meg egy szemét...jól ki használja..milyen szépen átváltott sánta üzemmódban amikor csöngettek..és biztos volt benne, hogy Gigi lesz az. 

    előzmény:
    barackmano (131130)
    2018-06-29  06:03
  22. 2018. június 29. 06:03131130.

    Jaj de idegorlo volt a tegnapi is. Inkabb nem is kezdek el kiakadni, annyit nem er meg. 


    Jujoka legyszi gyere, itt majd lelket ont beled a banda es talan az etvagyad is visszater. Nagyon fontos lenne. 

  23. 2018. június 28. 19:33131129.

    Nóra munkájáról kevés szó esik. Néha látjuk, hogy nyakig ül az iratokban, és időnként említi, hogy nem ér rá, mert a bíróságra megy. De hogy milyen ügyekkel foglalkozik, arról nem beszélnek. Pedig egy-két izgalmas sztorival fel lehetne dobni ezt a dögunalmas sorozatot. Ezért nekem elég meglepő és mulatságos volt, hogy a csajszi annyira ragaszkodott - nem a híres Gedeon-irodához, hanem személy szerint Nórához. Gedeonnak lehet olyan híre a szakmában, hogy jó pénzért a legocsmányabb ügyeket is teljes erőbedobással képviseli, és rendszerint meg is nyeri a pert. De hogy Nóra mikor és mivel szerzett nevet magának, arról gőzöm sincs. Csak azt láthattuk, mikor Ábel védelmében csinált magából hülyét egy tárgyaláson. Csoda, hogy fel nem függesztették.

    előzmény:
    sorozatfun (131128)
    2018-06-28  16:10
  24. 2018. június 28. 16:10131128.

    Lehet, hogy a "polcos csaj" most is Nórához jött, mivel ők ugye együtt dolgoznak, aminek viszont az égvilágon semmi értelme, mivel Nóra meg tudná fojtani egy kanál vízben...Már rég át kellett volna mennie Gedeonhoz, vagy esetleg keresni egy másik ügyvédi irodát...

    előzmény:
    gerdamama (131127)
    2018-06-28  10:07
  25. 2018. június 28. 10:07131127.

    Rudi, Natasa és a díszes társaságuk: gusztustalan és közönséges. Az nem újság, hogy Rudi és Natasa hülye. Nem akarnak kibékülni, de elengedni se képesek egymást. Mondjuk ilyen van az életben, de még a BK-ban is. Pl. Miklós és Nóra, csak "kissé" intelligensebb kiadásban. Őket is eszi a fene, ha az exük összejön valakivel. Jobban csodálkoztam az aktuális partnereken, akik egy idegen helyen, szinte idegenek előtt viselkedtek úgy, ahogy.
    De legjobban Alízon csodálkozom, és rá haragudtam legjobban. Annyira vágyott egy önálló lakásra, ami csak az ő otthona! Végre megvan, akkor nem értem, miért tart fenn benne egy kuplerájt, plusz egy játszóházat Rudi félrenevelt, idióta kölkeinek. Vajon mi lesz az esküvő után? Natasa talán hazaköltözik, de Rudi ottmarad elefántnak? Ugye ő a nagy tesó, az el- és leválaszthatatlan veterán-társ, ez szerinte elég ahhoz, hogy a fiatal pár nyakán lógjon. Most még a hajószerzés miatt is igényt tarthat a hálájukra.

    Se Rudi, se Natasa nem szimpatikus, de most nagyon remélem, hogy Natasa elhúzza a csíkot és egy hétig a saját lakásában "bujkál". Rudi lássa el a gyerekekkel kapcsolatos teendőket, ha már kiharcolta, hogy többet lehessenek vele. Ez nem Natasa feladata, az új csaj meg hanyatt esne a röhögéstől, ha ilyesmit kérnének tőle. Ő különben is egy elfoglalt, dolgozó nő.

    Claudia is jó nagy bunkó volt tegnap. Sosem a visszafogottságáról és a tapintatáról volt híres, de a tegnapi jelenete minden határon túlment. Bár szerintem inkább a kedves lányát és en bloc az egész családját járatta le a viselkedésével. Miklós inkább csak azért érdemelte meg, amit kapott, mert neki is csak annyi esze van, hogy az udvar közepén áll le enyelegni. Nehogy véletlenül ne zavarja meg senki! Ötven felé egyébként sem smacizunk az udvaron, kedves Berényi apuka! Bár lehet, hogy én vagyok egy őskövület, és nem vagyok tisztában az új randiszokásokkal. Pl. az én időmben a fiúk kísérgették a lányokat. Ez a polcos csaj meg mindig Miklósért megy, este meg szépen hazakíséri. Elég fura. (Amúgy szimpatikus nekem a nő, van stílusa.)  

    előzmény:
    BiriBiri (131123)
    2018-06-28  08:14

Címlap

top