Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Barátok közt

Torolt_felhasznalo_394600
Torolt_felhasznalo_394600
Létrehozva: 2003. november 14. 12:43
Hali!

Vajon egyedül vagyok-e azzal, hogy csípem a fent említett sorozatot, vagy esetleg van más is akivel jól kidumálhatnánk a történéseket stb...
  1. 2018. június 28. 09:38131126.

    Akár hogy is történt a dolog, Szonját esetleg érdekelheti a dolog. Csak ezt akartam mondani. Jól vezetted le a történéseket.  Végül Miki egyedülálló, elvált ember......és olyan amilyen...ilyennek szeretjük. Egy időben volt már másmilyen is...az akkor unalmas volt. 

    előzmény:
    sorozatfun (131125)
    2018-06-28  09:25
  2. 2018. június 28. 09:25131125.

    Na azért disztingváljunk... Miki csak kis részben felelős azért, ami Juliéknál történt... Igen a közös munka alatt alakult köztük vmi, de ezt Miki jobban kezelte... Juli ment vissza a reptérről, pedig Miki már elengedte őt.. Miki pontosan tudta, hogy nem mehetnek tovább, bármennyire is jól esett volna. Juli volt az, aki ebbe képtelen volt belenyugodni, és ezt még Attila szeme közé is vágta pont akkor, mikor az mindent elkövetett, hogy széppé tegye az évfordulót... De mégis minek az évfordulóját? Mikor a koszos padláson csalni kezdték Andrást és Nórát? Attilát most vmennyire sajnálom, de az ő rovásán is van pont elég.. És ami akkor a legdurvább volt, hogy adta a szent embert Nóra előtt, miközben rendszeresen csalta... Miki legalább soha nem akart másnak látszani, mint ami, egy nem túl tisztességes, de talpraesett és ügyes fickó... 

    előzmény:
    BiriBiri (131123)
    2018-06-28  08:14
  3. 2018. június 28. 09:18131124.

    Jujoka, jobbulást kívánok! Arra gyanakodtam, hogy a kedves férjed beteg, és vele vagy elfoglalva. Persze az se lenne jó hír. Légy szíves, kapj erőre minél hamarabb!

    előzmény:
    Jujoka (131122)
    2018-06-27  18:34
  4. 2018. június 28. 08:14131123.

    Szervusz Jujoka!


    Ez bizony rossz hír. Nagyon sajnálom, hogy így áll az eü. állapotod... de tudd, a BARÁTOK gondolnak rád és vissza várnak. Atzért azt jó tudni hogy lélekben te is velünk vagy


    Primitív, gusztustalan volt amit tegnap Natasa és Rudi művelt. Eddig sem voltam nagy véleménnyel Natasáról de tegnap aztán végkép elment tőle a kedvem. 


    Klaudia jól beletenyerelt Miki bimbózó kapcsolatába. Most aztán mosakodhat Szonja  előtt..Ő nem...csak az a Juli, aki köztudottan jó házasságban él, Ő vetett szemet rá..ő csak egy áldozat

    előzmény:
    Jujoka (131122)
    2018-06-27  18:34
  5. 2018. június 27. 18:34131122.

    Hiányolom Jujokát!!!!


    "Adj egy hangot, kis madárka"...ahogy az óvodában mondanánk

    idézet:
    BiriBiri (131120)
    2018-06-27 06:26:11

    Köszönöm szépen! 


    Igazság szerint több okom is van, ami miatt kimaradok, és csak nagyon ritkán adok hírt magamról. Szerencsére semmi baj sincs a szeretteimmel, én vagyok nagyon magam alatt lelkileg, és sajnos már fizikailag is. Sajnos nem tudok enni sem, gondolom emiatt sincs semmi erőm sem, alig tudok már járni is. Szomorú vagyok.   Nincs semmi kedvem sem a sorozattal foglalkozni. Olvasgatlak Benneteket, nézem is a sorozatot, de nincs kedvem írni is róla.


    Mindenkinek sokkal jobb egészséget kívánok. 


     

    előzmény:
    BiriBiri (131120)
    2018-06-27  06:26
  6. 2018. június 27. 18:01131121.

    Ritka ellenszenves volt az a hajótulajdonos figura tegnap a pókerpartin. De legalább Alízkának meglesz az álomesküvő helyszíne, ezzel Rudi elévülhetetlen érdemeket szerez Krisztiánnál (no meg az ifiasszonynál).


    Natasa úgy viselkedett, mint egy profi konzumnő. Aztán ha úgy bántak volna vele, halálosan meg lett volna sértődve. Még szerencse, hogy a pasit inkább a kártya érdekelte.

    Egyébként végig azt hittem, hogy Rudi lebukik. Szinte biztos voltam benne, hogy egyszer csak beállít az a muki, akinek kiadta magát. Vagy mégis csak ismeri valaki, legalább látásból, egy másik kártyabarlangból, és rögtön látja, hogy az a cingár, szőke, szemüveges pasi, akit a múltkor mutattak neki, hogy "az ott a Nagy Játékos", csak annyiban hasonlít Rudira, hogy annak is két füle volt.
    Persze még mindig lebukhat, attól függ, milyen gyakran veri a blattot pl. a hajós pasi. Ha pechünk van, mármint nem nekünk, hanem Alíznak, akkor még az esküvő előtt összefut a két pasas egy kártyapartin. Most már drukkolok, hogy legyen meg az a nyavalyás esküvő azon a nyavalyás hajón, különben egy évig hallgathatjuk Alíz picsogását.



    Ezt a közel kéthónapos cikket meg véletlenül találtam az előbb. A polcos csaj, Bátyai Éva, és vagy tíz évvel ezelőtt már játszott a BK-ban, Ottó délvidéki barátnőjét, Mirát alakította. Persze a kutya se emlékszik már rá, így nem zavaró az új szerepben.
    http://www.blikk.hu/sztarvilag/sztarsztorik/eml ekszik-meg-ra-ismet-egy-regi-ismeros-ter-vissza-a-baratok-ko ztbe/m7gq2xw

  7. 2018. június 27. 06:26131120.

    Hiányolom Jujokát!!!!


    "Adj egy hangot, kis madárka"...ahogy az óvodában mondanánk

  8. 2018. június 26. 23:07131119.

    Akkor a mostani reszben nagyon tapintatosak voltak veled.

    előzmény:
    gerdamama (131118)
    2018-06-26  09:36
  9. 2018. június 26. 09:36131118.

    Engem lassan már minden idegesít. Zsolt játéka is, pedig ő igazán nem egy rossz színész, de ebből a karakterből valahogy nem tud semmi élvezeteset kihozni. Timi halálra bosszant, a többiek szimplán unalmasak.
    A Hannával kapcsolatos nyűglődés meg teljesen fölösleges. Miután tudjuk, hogy így vagy úgy, de mindenképpen hamarosan eltűnik, nem tudunk izgulni amiatt, hogy Claudiával megy-e, vagy elfogadja Balázs gondoskodását. Kár, hogy a sajtóban minden poént előre lelőnek.

    előzmény:
    Kusza (131116)
    2018-06-26  08:37
  10. 2018. június 26. 09:32131117.

    "mivel a ferjem fizeti, nem merem tullepni a megengedettet."



    (Egyszer megérném, hogy a férjem fizet valamit...)

    előzmény:
    barackmano (131115)
    2018-06-26  06:14
  11. 2018. június 26. 08:37131116.

    Nagy élvezettek olvastam az írásodat, sokkal jobb, mint a sorozatot nézni. Mostanában nem szívesen nézem már, inkább csak megszokásból. Nagyon idegesít, a Zsolt szereplése, a sok vicsorgatásával, nem beszélve Timiről. 


    Ezzel polcos nővel kapcsolatban, úgy emlékszem, hogy vissza rimánkodta magát Nórához.

    előzmény:
    gerdamama (131113)
    2018-06-26  00:00
  12. 2018. június 26. 06:14131115.

    Gedeon atvette volna a not de o visszasirta magat hogy neki csak Nora jo. Igy kenytelen- kelletlen elvallalta. 


    Sajnos a csetepatet pont nem lattam mert a tableten neztem tegnap, de az leallt pont ott mikor Nora elsirta Julinak a dolgot.


    A telefonom nem csinal ilyet, de tegnap lattam hogy tul sok adatot hasznal es mivel a ferjem fizeti, nem merem tullepni a megengedettet. 


     

    előzmény:
    gerdamama (131114)
    2018-06-26  00:38
  13. 2018. június 26. 00:38131114.

    Az új fazon Pesák Ádám. Én két darabban láttam eddig. Talán két éve a Nők az idegösszeomlás szélénben (amit az Asszonyok a teljes idegösszeomlás szélén c. Almodóvár-filmből csináltak, nem tudom, miért nem felelt meg az eredeti cím). Az Operettszínház előadása, de az Átriumban, a volt Május 1 moziban játszották. Idén tavasszal pedig a Dorian Gray-ben, a Kálmán Imre Teátrumban. Bulvárszempontból érdekes, hogy Janza Kata fiát játszotta. Az én kényes ízlésemet bántotta ez a szereposztás, miután akkor már jó ideje a köztük lévő "az anyja lehetne!" - kapcsolaton csámcsogott a sajtó. Van elég csinos, fiatal férfi a társulatban, aki ezt a szerepet pont olyan jól el tudta volna játszani, szerintem nem kellett volna beléjük bökni ezzel a szereposztással. Mert nem tudom elképzelni, hogy nem volt benne egy kis sunyi, bántó szándék. Bár semmi közöm hozzá, egyiküket sem ismerem személyesen, szóval nem kellene helyettük megsértődnöm.
    A pasi egyébként ... jól mozog, jól énekel, nem lóg ki a csapatból. Nem nyújt olyan élményt, hogy rögtön megjegyezd a nevét, de nem is rosszabb az átlagnál.



    De jó, hogy említed a reklámarcot, mert én meg a dílert láttam egy reklámban. Már akkor ismerős volt, mikor először hozta Zsoltnak a drogot. Őt biztosan láttam már régebben többször is, de gőzöm sincs, hogy ki lehet. Ha valaki tudja, írja be! Köszi.

    előzmény:
    vorii (131112)
    2018-06-25  23:19
  14. 2018. június 26. 00:00131113.

    Nekem is vezeték nélküli egerem van, de nem a macskaveszély miatt, hanem mert a pici íróasztalomon olyan kevés hely van, hogy ez praktikusabb. A madzag-undoromról nem is beszélve. Tiszta öröm, ha eggyel kevesebb van. 

    Érdekes volt a mai részben Nóra és a polcos csajszi pengeváltása. Nem tudtam eldönteni, kinek a pártjára álljak. Bár az sem biztos, hogy mindig csak az egyik félnek van igaza, csak a Jókai regényekben vannak hófehér és koromfekete jellemek és helyzetek. Az életben sokkal árnyaltabbak a figurák. 


    Mostanában tele vagyok kérdésekkel, talán nem figyelek eléggé. De arra biztosan emlékszem, hogy Gedeon átvette Nórától ezt a kuncsaftot, mert Nórát már akkor irritálta a nő, mikor még nem is tudott a Miklóssal kialakulóban lévő románcáról. Szóval elsősorban azt nem értettem, hogy mi a fenéért a lakásán tárgyal vele, otthon, este. Csak aztán jutott eszembe, hogy még az irodában sem kellene, hiszen már átadta az ügyet Gedeonnak. Nem hiszem, hogy egy ügyvédnek be kellene engednie az ügyfeleket a privát szférájába. 

    Timi minősíthetetlen viselkedésében nem volt semmi meglepő. Bár nem tudom, mit akar azzal elérni, hogy lejáratja az anyját egy vad idegen előtt. Hacsak nem abban reménykedik, hogy Nórának annyira elege lesz a viselkedéséből, hogy végül már látni se bírja, és mégis visszaengedi Svájcba. Mi az, hogy visszaengedi? Felrakja a vonatra, és még meg is tolja, hogy biztosan elinduljon. Szerintem Timi nem is tudja, hogy az apja ennek a nőnek udvarol. Csak az volt a célja, hogy dühítse az anyját, függetlenül attól, hogy az éppen kivel tárgyal. A nőnek eszébe se jutott "pótanyáskodni", Timi zúdította rá a továbbtanulással kapcsolatos terveit, a csajszi pedig erre adott valami tanácsot. Valószínűleg a háta közepére se kívánja, hogy egy ilyen arrogáns, neveletlen fruskával kelljen foglalkoznia, egyszerűen csak udvarias volt vele.
    Nórát is megértettem. Eddig se bírta a nőt, mert az elveivel ellenkező ügyet kell képviselnie. (Bár akinek ez gondot okoz, az ne  álljon ügyvédnek.) Az már csak hab a tortán, hogy Miklósnak tetszik. Miklós tényleg nem viszi túlzásba a csajozást, de Nóra mindig kikészült, ha az "őt egyáltalán nem érdeklő" exe  felcsípett valakit.
    Ha egy szomszéd vagy egy futó ismerős adott volna tanácsot Timinek a tanfolyamokkal kapcsolatban, Nóra legfeljebb udvariasan elhárította volna, de biztosan nem csattan fel, és nem gondolja, hogy az anyai szerepkörére pályáznak.


     

    előzmény:
    BiriBiri (131111)
    2018-06-24  09:11
  15. 2018. június 25. 23:19131112.

    Kígyó Timike elnyerte ma nálam a  díjat...


    Honnan ismerem az új fazont??? Valamiben szerepelt talán. De miben? Vagy reklám-arc?

  16. 2018. június 24. 09:11131111.

    Észre vettétek? csak 1x küldtem el. A cicákat átvertük, vezeték nélküli egeret vettünk

    előzmény:
    BiriBiri (131110)
    2018-06-24  09:10
  17. 2018. június 24. 09:10131110.

    Attila biztos a wiskit akarta megköszönni, ledolgozni. Az új pasi küldött nekik egy pohár wiskit és engesztelően nézett. vajon melyik nőnek szánták? Mert valakivel biztosan szerelembe esik. Nórával? Julival? Natasával? Gigit már nem mondom...még együtt van Ádámmal. de meddig? 

  18. 2018. június 24. 08:30131109.

    Számomra egy kicsit zavaros volt a pénteki adásban az "új fiúval" kapcsolatos rész. Az kiderült, hogy valami tartozást akartak leverni rajta, és nyilván nem az OTP bank küldte rá a verőlegényeket. (Már nagyon hiányzott egy zűrös életű pubi a sorozatba...) Azt nem értettem, hogy Attila miért szállt be az oldalán a bunyóba. Egy jelenettel előbb láthattuk, hogy a parkolóban bosszankodnak Miklóssal, hogy micsoda paraszt az a pasas, beállt a csili-vili verdájával az általuk kinézett helyre. (Ugyan miért ne állt volna be?) Szóval összesen egyszer látták az ürgét, és még nem is volt nekik szimpatikus. Nem értettem, hogy jött ez az hirtelen haverság. De lehet, hogy nem figyeltem eléggé. Vagy Attila csak a frissen felújított Rózsát akarta megóvni attól, hogy szétverjék? Nem hiszem, főleg ha elköltözni készül, úgysem ott fog könyökölni naphosszat.
    Gizi meg csak sipákolt, hogy mindjárt hívom a rendőrséget, mindjárt hívom a rendőrséget. Ahelyett, hogy hívta volna.


     

  19. 2018. június 23. 10:28131108.

    Errol jut eszembe: Tomi kb 8 volt mikor otthon mentunk valahova busszal es valami pletykalapot olvastam. Tominak az eges lapbol (hiaba volt tele bogyos csinibabakkal) egyedul Clau tetszett, aki pedig a kepen (kicsit fiatalabban mutattak) is a nagymamaja lehetett volna.


    Lehet most nem Claut huzna, de ez annyira megmaradt bennem. 

    előzmény:
    gerdamama (131106)
    2018-06-23  09:16
  20. 2018. június 23. 10:10131107.

    Majd felnősz a feladathoz, az új idők, új meséihez. Én először elhűltem, amikor walt disney csatornán néztük a meséket. Aztán beletörődtem és kritikus szemmel néztem de jól szórakoztam rajta. és este Babócát meséltem meg magyar népmeséket. 


    Végre vissza találtak egymáshoz Kristóf és Tóbiás. és akkor most Kristóf ingázni fog Sarkad és Pest között? Mert az bizony elég nagy távolság. Azt hiszem most mondták ki először, hogy hol is van a cukor, illetve csoki gyár. 


    Balázs végül "megembereli" magát és elfogadja Hannát így is? Klaudia még kavar egy kicsit aztán szerintem mind a hárman elmennek. nem bánnám ha kiosztaná Nórát és Mikit, milyen szörnyű gyermeket sikerül nevelniük. Persze senkinek semmi köze hozzá, de talán elgondolkodhatnának valami új kezdeten. Timi hiába panaszkodik , hogy milyen mostoha élete volt a szülei mellett, ő alapból ilyen kis gonosz. Már gyermekkorában  is  olyanokat csinált ami előre vetítette milyen felnőtt is lesz belőle, miben gondolkodnak vele kapcsolatban a forgik . Szegény Gizi, nyakába a szakadt a Rózsa, bár nem volt nagy forgalom, de az a verekedés elég ronda volt. 

    előzmény:
    gerdamama (131106)
    2018-06-23  09:16
  21. 2018. június 23. 09:16131106.

    Csak a felvezetés OFF:

    Valami (szerintem) szörnyű, romantikus mesefilmet néztünk a tévében. Egy herceg feleségül akar venni egy titokzatos szőke szendét, akit egy lakatlan szigeten talált. A leányzó egyszer régen hajótörést szenvedett, azóta a szigeten él egy elefánt és egy páva társaságában. (Hogy ki varrja a csini ruháit, azt ne tőlem kérdezzétek...) Gőze sincs, hogy milyen családból származik, a végén biztosan kiderül, hogy hercegnő. Na, szóval a herceg rábeszéli, hogy menjen haza vele, bemutatja a szüleinek. Az anyakirálynő nincs túlságosan elragadtatva a vadleánytól, és fúrja a házasságot ezerrel. De nem olyan direkt gonosz boszorkány, ahogy egy mesében illik, hanem egy rafinált nőszemély, pikírt megjegyzéseket tesz, gonosz kis beszólásai vannak. - Hogy lehet egy ilyen intrikus anyósjelöltet beleírni egy mesébe? - morogtam. Mire Dávid megjegyezte, hogy azért, hogy majd ha nagyobb lesz a gyerek, és elkezdi nézni a BK-t, ismerősök legyenek a karakterek.
    Tegnap ő is belenézett, de már csak Zsolt, Miklós és Claudia volt neki ismerős. Meghatódott, mikor megtudta, hogy Claut "direkt az ő kedvéért" hozták most vissza a sorozatba.

  22. 2018. június 22. 20:15131105.

    Milyen szep gyerekek. Lesz itt nemulass 10 ev mulva.


     

    előzmény:
    gerdamama (131104)
    2018-06-22  17:19
  23. 2018. június 22. 17:19131104.

    Hogy ő se maradjon ki:
    Gregory, a vagány.
    A bölcsiben csinálták tegnap a képet.

    előzmény:
    BiriBiri (131101)
    2018-06-22  09:43
  24. 2018. június 22. 09:45131103.

    Meg van rágva az egerem zsinórja , a cicák műve... és azért küldi több példányba. Be kellene menni Csabára de még nincsen kedvem buszozni. 

  25. 2018. június 22. 09:45131102.

    Meg van rágva az egerem zsinórja , a cicák műve... és azért küldi több példányba. Be kellene menni Csabára de még nincsen kedvem buszozni. 

Címlap

top