Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Barátok közt

Torolt_felhasznalo_394600
Torolt_felhasznalo_394600
Létrehozva: 2003. november 14. 12:43
Hali!

Vajon egyedül vagyok-e azzal, hogy csípem a fent említett sorozatot, vagy esetleg van más is akivel jól kidumálhatnánk a történéseket stb...
  1. 2018. június 22. 09:43131101.

    Tágra nyílt szemmel  néztem, és teli szájjal röhögtem a képenremek ellentét pár a két kép..és mind a kettő Ő. A bohóc és a szépség. Köszönöm.


    Nagyon édes lehetett a testvér párbeszédKíváncsi leszek, hogy hogyan fog működni a szülő nélküliség. Boldozsárral nem volt gond, 4 évesen volt itt egyedül, amikor költöztek. nagyon komolyan azt mondta, én azért vagyok itt mert anyáék berendezik az új házat, Virág anya barátnőjénél van. Virág otthon volt, de ezt Boldi nem tudta. Az ágyban összeráncolta  a szemöldökét és azt mondta, anyára gondolok. Olyan megható volt.  Valahogy azért "neheztelhetett" a szülőkre mert nem akart telefonon beszélni velük. Biztos büntette őket. de nagyon jól elszórakoztunk...lehet hogy azért is? Inkább ezt választomVirág az már "tészta". Ő egy kis hercegnő volt, megszokott esti rituáléval.  mese minden este...énekelni kellett a Csillagok csillagokat, és minden családtagnak a a nevét bele kellett énekelni, jó éjszakát  kívánni....és aztán még szipogott egy kicsit. estére bizony elfáradtam de olyan jó érzés volt, hogy mindent megetettem, hogy jól érezzék magukat..meg én is velük

  2. 2018. június 22. 09:43131100.

    Tágra nyílt szemmel  néztem, és teli szájjal röhögtem a képenremek ellentét pár a két kép..és mind a kettő Ő. A bohóc és a szépség. Köszönöm.


    Nagyon édes lehetett a testvér párbeszédKíváncsi leszek, hogy hogyan fog működni a szülő nélküliség. Boldozsárral nem volt gond, 4 évesen volt itt egyedül, amikor költöztek. nagyon komolyan azt mondta, én azért vagyok itt mert anyáék berendezik az új házat, Virág anya barátnőjénél van. Virág otthon volt, de ezt Boldi nem tudta. Az ágyban összeráncolta  a szemöldökét és azt mondta, anyára gondolok. Olyan megható volt.  Valahogy azért "neheztelhetett" a szülőkre mert nem akart telefonon beszélni velük. Biztos büntette őket. de nagyon jól elszórakoztunk...lehet hogy azért is? Inkább ezt választomVirág az már "tészta". Ő egy kis hercegnő volt, megszokott esti rituáléval.  mese minden este...énekelni kellett a Csillagok csillagokat, és minden családtagnak a a nevét bele kellett énekelni, jó éjszakát  kívánni....és aztán még szipogott egy kicsit. estére bizony elfáradtam de olyan jó érzés volt, hogy mindent megetettem, hogy jól érezzék magukat..meg én is velük

  3. 2018. június 22. 09:05131099.

    Tegnap kivételesen a "normál" adást kezdtem nézni, ami nekem túl korai. Nem is tudtam egészen odafigyelni, és azt hittem, Zsolt arra próbálja rávenni Ottót, hogy a Fittlaborban csövezhessen. Aztán kiderült, hogy lakótársnak ajánlkozott. Hogy ebből mi lesz? Minden esetre Gigi látóköréből így nem kerül ki, ami nem túl jó hír. Biztosan összefut vele "véletlenül", valahányszor szüksége lesz egy kis stexre. Majd eljátssza a nagy halált a folyosón, Gigi meg gyorsan szerez neki tablettát.
    Az is vicces lesz, ahogy a Fittlaborban segédkezik, botra támaszkodva, sántikálva viszi a súlyokat. Jó reklám. A konkurencia helyében elterjeszteném, hogy ott sérült meg, edzés közben. Bár felfoghatjuk úgy is, hogy még bottal, félholtan is érdemes odajárni, olyan klassz az az edzőterem. Nézőpont kérdése.
    Csodálkoznék, ha Natasa beleegyezne, hogy Zsolt tényleg ott dolgozzon. Végül is ő a főnök, Ottó csak egy kisegítő személyzet napi 24 órában.

    Remélem, Hannának van annyi esze, hogy nem kiszökik, hanem engedélyt kér a kimenőre.


    OFF: a kis hercegnő állandó mozgásban van. Itthon eszünkbe se jutott eddig a fotózás, mindig belemerülünk abba, amit épp csinálunk. A játszóra meg csak a homokozófelszerelést vittük eddig, azzal, meg a lerúgott szandáljával a kezünkben rohangálunk utána. Tegnap azért pózolt kicsit az apjának, nagy bohóc. Illetve most épp zombi. Csak fél szemmel nézd, meg ne ijedj!

    Az egyik legédesebb jelenet volt, amit életemben láttam, mikor az öccsével beszélt tegnap telefonon. Énekelt neki, és valami halandzsa-nyelven karattyolt, amit szerintem csak egymás közt használnak, és senki nem érti rajtuk kívül. Gregi nagyokat kacagott, kiabált, hogy Aka, Aka (így hívja Anoushkát), és csókolgatta a kijelzőt.

    Anoushka sokat változott, komolyodott egy év alatt. Játék végeztével rendet rak maga után, felszólítás nélkül, hát ezt álmodni se mertem. Nem sír az otthoniak után, emiatt izgultam egy kicsit. Igaz, minden nap beszélnek, látják egymást. Majd akkor lesz izgalmasabb a helyzet, ha apuci is elutazik, jövő héten kezdődnek a konferenciák. Akkortól lesz az igazi "nagyiéknál nyaralás", csak velünk lesz.


    1. ZOMBI
    2. SZTÁR


     


     


     


     

    előzmény:
    BiriBiri (131097)
    2018-06-22  05:47
  4. 2018. június 22. 05:47131097.

    Jújjj, de jó, hogy már nem így csinálják. Hihetetlen, de a cseppektől semmit sem éreztem. Már teljesen jól vagyok,persze szorgalmasan cseppentek és kímélem magam, illetve kímélve vagyok a lányom által. és elég unalmas, mert tegnap 10-2  ig nem volt sem telefon, sem net sem tv. Kénytelen voltam unalom űzőnek főzni, töltött cukkinit csináltam.


    Bíztam benne, hogy kapunk képet a kis hercegnőről amint esetleg a nagyapát fárasztja a játszón, vagy bárhol van...ugye lesznek jó kis OFF-ok, Anikó????


    Most mi van??? Zsolt beköltözött Ottóhoz? Ottó egyedül lakik, mert Hanna kórházban van, a fiúk a villában laknak...erre most jöttem rá. érdekes milyen jól bírta Zsolt a Kisszékben a közreműködést, most nem kapkodott folyton a lábához..a végén még ő is ott fog dolgozni, ő lesz a kidobó ember. 


    Balázs most kiszökteti Hannát? 

    előzmény:
    barackmano (131093)
    2018-06-21  18:56
  5. 2018. június 21. 23:55131096.

    Nyugodjék békében! Én nem pirultam, inkább csodálkoztam, mert úgy gondoltam, a Szomszédokból még a presszó törzsvendégeit vagy Lenke néni visszatérő vásárlóit is arcról ismerjük, ha nem is tudjuk, ki alakította a szerepet. Próbáltam utánanézni, kit játszhatott, de még az "egyéb mellékszereplők" között sem említik a nevét. Egyébként szép, tartalmas pályafutása volt, nem túl szerencsés, hogy pont a Szomszédokat említik, ahol a "futottak még kategóriában" sem szerepel.

    előzmény:
    BiriBiri (131092)
    2018-06-21  17:03
  6. 2018. június 21. 23:29131095.

    Viszont a buszos barátomtól ezt kaptam    Szóval köztudottan BK-buggyant vagyok. 

  7. 2018. június 21. 23:28131094.

    Szió Lányok!   Nem tudok hozzászólni - már  2x2 résszel vagyok elmaradva. Tegnap Rókusom volt, ma meg mozim.


    Ööö - tudom javasolni, hogy ha nincs "kidobni való" időtök, akkor inkább mást nézzetek meg. Nagy nevetés reményében  a barátnőmmel a Túl szexi lányra váltottunk jegyet... Hááát  Briget Jonesba oltott Az ördög Pradát visel. 

  8. 2018. június 21. 18:56131093.

    Nekem sem ugrik be melyik volt az, talan ha megemlitettek volna a szereplo nevet.


    Regen az volt hogy egy tuvel a szemgolyo mogotti idegbe adtak az erzestelenitot. Utana a szemre raktak valami golyo alaku bigyot es leszoritottak hogy szetoszoljon az erzestelenito. Kegyetlen volt. Persze megerte mert utana semmit nem ereztem. 

    előzmény:
    BiriBiri (131092)
    2018-06-21  17:03
  9. 2018. június 21. 17:03131092.

    http://www.blikk.hu/sztarvilag/kultura/gyasz-elhunyt-a-mag yar-szinesz-szomszedok/r6s3lzr


    Nyugodjon békében. De irulok, pirulok..nem tudom ki volt Ő a sorozatban.

  10. 2018. június 21. 17:03131091.

    http://www.blikk.hu/sztarvilag/kultura/gyasz-elhunyt-a-mag yar-szinesz-szomszedok/r6s3lzr


    Nyugodjon békében. De irulok, pirulok..nem tudom ki volt Ő a sorozatban.

  11. 2018. június 21. 17:00131090.

    Azt a "szép szerelmet" nem gondoltam ám komolyan. Idézőjelbe kellett volna tenni..Gigi át lesz verve, de nagyon . És nem fogom sajnálni. Az szép, hogy Teréz anyát játszik...de egyenlőre Ádám kontójára. És Ádám is jobbat érdemel..Gigi egyszerűen semmibe veszi Ádám kérést, jogos kérését. Ő jól látja, mi lenne a helyes. na, majd Gigi elviszi a lakásba és majd megtudja mitől is óvták, miről is beszéltek. 


    Az esküvő tervezését, szervezést is unom már. Szerintem Viliék pénze el fog úszni, akár lesz hajó, akár nem....pedig nem kívánom..csak azt, hogy házasodnának már meg.Vegyék már le ezt a témát...éljék a házasok megszokott életét. Alíz mosson, főzzőn, takarítson és dolgozzon a Rózsában. 

    előzmény:
    gerdamama (131088)
    2018-06-21  15:54
  12. 2018. június 21. 17:00131089.

    Azt a "szép szerelmet" nem gondoltam ám komolyan. Idézőjelbe kellett volna tenni..Gigi át lesz verve, de nagyon . És nem fogom sajnálni. Az szép, hogy Teréz anyát játszik...de egyenlőre Ádám kontójára. És Ádám is jobbat érdemel..Gigi egyszerűen semmibe veszi Ádám kérést, jogos kérését. Ő jól látja, mi lenne a helyes. na, majd Gigi elviszi a lakásba és majd megtudja mitől is óvták, miről is beszéltek. 


    Az esküvő tervezését, szervezést is unom már. Szerintem Viliék pénze el fog úszni, akár lesz hajó, akár nem....pedig nem kívánom..csak azt, hogy házasodnának már meg.Vegyék már le ezt a témát...éljék a házasok megszokott életét. Alíz mosson, főzzőn, takarítson és dolgozzon a Rózsában. 

    előzmény:
    gerdamama (131088)
    2018-06-21  15:54
  13. 2018. június 21. 15:54131088.

    Én nem drukkolok azért, hogy Gigi és Zsolt között alakuljon ki egy szép szerelem. Nem is hiszem, hogy sikerülhet. Más lenne a helyzet, ha Zsolt "csak" rossz útra tért volna, akkor Gigi hatására, az ő kedvéért esetleg megváltozna. Akkor is szkeptikus lennék, de azt mondanám, előfordulhat. De Zsolt drogfüggő, a szer nélkül iszonyú fájdalmai vannak. Csak az elvonó, és mellette az alap betegségének a kezelése segítene. De Zsolt nem fogja ennek alávetni magát, amíg talál egy balekot, aki rövidebb-hosszabb ideig kihúzza a bajból. Miután megtudta, hogy Gigi egy jókora pénzes zsák, pláne nem veszi fontolóra, hogy befeküdjön a kórházba, "Teréz anya" majd megsajnálja, és szállítja az utánpótlást, ha elfogy.

    Jobban szeretném, ha Gigi és Ádám együtt maradna, megpróbálnának közös nevezőre jutni, meg tudnák beszélni, hogyan képzelik a közös jövőt. De ebben se nagyon bízom. Tomcika pici felesége, a csipogó, nagyonszőke Pink Lady is halálra idegesített, de ez a mostani jótét lélek még jobban irritál.
    Beszélje rá Zsoltot, hogy kezeltesse magát, ő pedig álljon be képesítés nélküli nővérnek, és akkor ápolhatja. De nem Ádám lakásán.

    előzmény:
    BiriBiri (131087)
    2018-06-21  06:31
  14. 2018. június 21. 06:31131087.

    Nem tudom régen hogy érzéstelenítettek, most állandóan cseppentettek a szemembe és semmit nem éreztem. Viszont a szomszéd asszony, aki mellettem feküdt azt mondta neki fájt, nagyon nehezen tudták lefejteni a hályogot. A fény zavarja a szememet ha kimegyek napszemüvegben vagyok, de nem megyek ki, a tv-t is napszemüvegben néztem. A gépezést is nagyon korlátozom, nem írok, nem olvasok csak ilyenkor reggel. majd eljön az én időm is. 


    Annyira idegesített Zsolt tegnap, hogy kis híján kikapcsoltam a tv-t. de legalább végre Ádám megmondta, mihez tartsa magát. A buta liba Gigi képes lesz beköltöztetni a lakásába...aztán bármi lehet lehet belőle..még egy szép szerelem is? 


    Rudi-Natasa...csak nehogy már újra vissza találjanak egymáshoz?? Nem akarom!!!!

  15. 2018. június 20. 23:19131086.

    Zsófi most kicsit rosszkor robbant be. 

  16. 2018. június 20. 19:23131085.

    Most mar mashogy erzestelenitenek? Mert az nekem nagyon fajt. Engem 5 napig benntartottak.


    Sokat fejlodott a technika. Azert vigyazz magadra. 


     

    előzmény:
    BiriBiri (131082)
    2018-06-20  09:42
  17. 2018. június 20. 11:42131084.

    Lehet,hogy kibogozás címén elviszi Zsoltot Olaszországba egy klinikára/?/ és majd csak akkor látjuk viszont,ha meggyógyult és kigyógyult.Tudom,hogy ez nem kívánságműsor,hanem a Barátok közt,de reménykedni lehet?! Biztosan nem ezt a Zsoltot vártuk vissza,tehát kérjük a régit.Nekem a tegnapi részben sem volt szimpatikus,amikor megjátszotta/inkább túljátszotta/ a rosszullétet és olyan elégedett képet vágott,mikor Gigi ugrált körülötte.

    előzmény:
    gerdamama (131081)
    2018-06-20  06:28
  18. 2018. június 20. 11:16131083.

    Ó, kedves Sasszem Főnökasszony! Jó, hogy itt vagy, de azért ne ess túlzásba! Csak annyit nézd a monitort, amennyit szabad. Az apró öltések helyett is csinálj inkább egy divatos, cuki nemezkalapot, ha pihentetni kell a szemed.  De az orvos majd eligazít, nem akarok okosabb lenni a szakembernél.


    A kórházi állapotokról is jó volt jót olvasni. Sajnos nem jellemző.

    (Az én "szemem fénye" most épp a nagypapát fárasztja a játszótéren.)


     


     

    előzmény:
    BiriBiri (131082)
    2018-06-20  09:42
  19. 2018. június 20. 09:42131082.

    Szervusztok!


     


    Köszönöm a drukkolást. Én semmi izgalmat nem éreztem, 130 as vérnyomással voltam egész nap...és egész nap aludtam. Én voltam az első, már háromnegyed 9 kor az ágyban voltam. És aludtam aludtam...háromnegyed 4 kor mondták hogy öltözni lehet, 4 ig kell a kórteremben lenni. A csabai kórház nagyon szép, egy új tömbben a műtő. A kórterem a wc olyan mint egy hotel. Nagyon kedvesek, figyelmesek voltak a betegekhez. Fájdalmat nem éreztem egyáltalán. megdicsértek, olyan nyugodt voltam..na ná, hiszen csak néztem mint a moziban, láttam a hályogot, a színeket, amikor a felém hajolt a lencsével. ma már vissza is jöttünk a szemészetről,  minden rendben van, már csak rajtam múlik, hogyan gyógyulok, mondták. Tehát vigyázok magamra, hétfőn kell menni újra a dokihoz. 

  20. 2018. június 20. 06:28131081.

    Jön Zsófi. Gondoltam, hogy így lesz.
    Azt írja az újság, most kivételesen nem összekuszálja, hanem kibogozza a szálakat. Ez jó hír, de milyen kibogozni való van, amin ő segíthet? Tóbiás-Kristóf: rajta nem múlik semmi. A Zsolttal kapcsolatos problémákat se tudja megoldani, se Hanna ingadozását a két srác között. A történet többi szála egyáltalán nem kapcsolódik az ő köreihez. Se Krisztián és csapata, se a Timivel kapcsolatos zűrök.


     

    előzmény:
    gerdamama (131064)
    2018-06-17  08:48
  21. 2018. június 19. 23:53131080.

    Örültem, hogy a Berényi szülők az iskola visszaigazolásából tudták meg, hogy mit művelt Timi, és se Bandinak, se Lucának nem kellett "árulkodnia". Bár egy pillanatig mérges voltam Bandira, hogy ilyen balfék, és nem árulta el Miklósnak, mi történt. De rágondolni is rossz, hogy ez gátlástalan kis picha milyen módon szerzett volna pénzt, hogy visszategye a számlára, amit lenyúlt. Talán eladott volna valami értéket a lakásból, vagy fogalmam sincs. Jobb ez így, hogy hamar kiderült.
    Üröm az örömben, hogy Timike a nyakunkon marad. Én nem ragaszkodnék hozzá, hogy folyamatosan szemmel tartsam.De hát igaza van az anyjának.


    Undorító volt
    - Zsolt
    - Rudi és a közönségszervező csaj, külön-külön és együtt is
    - Alíz, először is, ahogy megállt Natasa asztala mellett, mikor az az ismerősével beszélgetett, és ohne zsinór még a srác képeit is elkezdte nézegetni. Másodszor, hogy ilyen pofátlanul beledumál mások magánéletébe. Attól, mert ő nem bír ki két napot pasi nélkül, még a barátnőjének hagyhatna egy kis szusszanást két "örök szerelem" között.
    - Gigi felkarol minden kóbor ebet, épp csak a barátjával tol ki, akit állítólag szeret. Elég érdekes. Ádám helyében kivágnám, mint a macskát...


     

  22. 2018. június 19. 05:39131079.

    A BK-ban divat elsiklani dolgok felett. 


    Azt sem ertem Timike hogy gondolta. Annyira hulyenek nezte a szuleit hogy nem jonnek ra? Mondjuk azert ami lett belole nem lehet csak a svajci intezetet okolni. Talan nem kellett volna agyonkenyezterni, plane tudvan hogy van benne "hozott anyag" boven. 


    Most tuti marad a lelkem. 

    előzmény:
    gerdamama (131078)
    2018-06-19  00:07
  23. 2018. június 19. 00:07131078.

    Hát, úgy tűnik, mégis csak elváltak, csak nekünk elfelejtettek szólni. Ha már bejelentkeztek az anyakönyvvezetőnél, megvan az időpont, akkor nyilván elhárult minden akadály.


    Kristóf is benézett néhányszor a Mátyás király térre. Különböző üzleti ügyek miatt járt többször is Pesten, de egyszer se volt arról szó, hogy a bíróságra jött, és végre kimondták a válást. Na mindegy.
    Alízt megnézném Tünde néni molyrágta menyasszonyi ruhájában. Ez a sztori volt már egyszer! Magdi anyus is rá akarta tukmálni Kingára a megsárgult menyasszonyi ruháját. Arra már nem emlékszem, hogy végül abban ment-e férjhez.

    Szerencsétlen Vili bácsiék mennyit titkolóztak, szorongtak, hazudoztak össze-vissza a netes üzletük miatt, csak hogy legyen egy kis pénzük. Hát ezért érdemes volt gürcölni, hogy Alízka így 40 felé beöltözhessen királylánynak. Aztán ha valamelyik kisöreg leesik a lábáról, megint nem lesz egy fillér tartalékuk se egy jó orvosra, fürdőre, semmire. Még ha a lakásvásárláshoz adtak volna, vagy beszálltak volna a Rózsa felújításába, hogy hamarabb kinyithassák, végül is Krisztián és Alíz abból élnek... annak lett volna értelme.

    előzmény:
    barackmano (131077)
    2018-06-18  22:43
  24. 2018. június 18. 22:43131077.

    Szep csajszi.


    Ugy tunik nem csak ez a tokkelutott banda, de a forgik is elfelejtettek hogy Aliz nevhazassagot kotott Kristoffal. Vagy majd a szertartas alatt derul ki?


    Mar nem is azert, de nekem is csak "fapados" volt. Viszont mar 15 eve. A sogornomnek volt vilagraszolo csillivilli. 4 ev utan elvaltak. 

    előzmény:
    gerdamama (131071)
    2018-06-17  16:39

Címlap

top