Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Barátok közt

Torolt_felhasznalo_394600
Torolt_felhasznalo_394600
Létrehozva: 2003. november 14. 12:43
Hali!

Vajon egyedül vagyok-e azzal, hogy csípem a fent említett sorozatot, vagy esetleg van más is akivel jól kidumálhatnánk a történéseket stb...
  1. 2018. május 15. 11:15130826.


    "Krisztián kénytelen új helyről pénzt szerezni az álomesküvőre."
    Kénytelen??? Basszus! Nem mondok semmit, mert kitiltanak egy hónapra.


    (Zsolt és a díler) "Belefognak az alkudozásba, de nem tudom, hogy mi is lett belőle"
    Az lett belőle, hogy a pasi szívből sajnálkozott Zsolt állapota és szenvedése miatt, majd közölte, hogy akkor hívja, ha lesz pénze.

    Tényleg az egyetlen megoldás az lenne, ha valami orvoshoz sikerülne eljuttatni Zsoltot, de hát felnőtt ember és meglehetősen erős, az akarata ellenére nem lehet elcipelni. Talán a "gyógyszert" megvizsgáltathatták volna valahol, ahelyett, hogy leengedték a csatornába. Pl. elvihették volna a patikába, vagy nem is tudom, mi ennek a módja. Bár az is közrejátszhat abban, hogy Nóra és Tóbiás ennyit szerencsétlenkednek és tanácstalankodnak, mert szerintem már rég sejtik, hogy Zsolt valami illegális szert szed, és nem akarják bajba keverni azzal, hogy segítség címszó alatt kvázi lebuktatják. Nem könnyű helyzet. Azzal együtt, hogy sajnálom Zsoltot, úgy gondolom, Tóbiásnak nem kellett volna ezt a terhet magára vennie. Nóra ezeréves jó barát, részéről érthető, hogy nem akarja elengedni a kezét, de nem ez a megoldás, hogy "rásózza" Tóbiásra.

    előzmény:
    Jujoka (130822)
    2018-05-15  00:47
  2. 2018. május 15. 08:22130825.

    Engem nagyon idegesített, hogy Tóbiás a csapba öntötte a gyógyszert, mintha azzal megoldana mindent.

  3. 2018. május 15. 06:50130824.

    Idaig a kek a nyero a szavazasban, direkt megneztem. De lehet Bozsi megszivatja a nepet?

  4. 2018. május 15. 06:38130823.

    Ez kellett ahhoz hogy Attilanak leessen a tantusz. 


    Zsolthoz most mar ki kene hivni a mentoket, vagy ennek nagyon rossz vege lesz. Erre nem gondol senki. Vagy megvarjak mig OD (overdose) lesz? Mert az nagyon csunya tud lenni. Es sokan meghalnak bele. 


    Tomi a Bletchley Park-ban volt egy eve. Ez egy Ii.vh-s masina amivel ki tudtak nyomozni merre vannak az ellenseges gepek. Nekik elmagyaraztak hogy mukodik, nekem ez magas. En nem is hallottam errol soha. 


     


     


     

    előzmény:
    gerdamama (130821)
    2018-05-14  23:40
  5. 2018. május 15. 00:47130822.

    Ez az esti videó.


    "Krisztián kénytelen új helyről pénzt szerezni az álomesküvőre. Tóbiás egy kétségbeesett lépésre szánja el magát Zsolttal kapcsolatban. Attila rákérdez Júlia Miklóssal kapcsolatos érzelmeire."


    Gerdamama, míg el nem felejtem, a 11-órás ismétlésnél nincs reklámszünet, szerencsére, mert többször inkább azt nézem végig.


    On.


    Tóbiás szenved a teljesen kifeküdt Zsolt miatt, aki láthatóan nincs eszméleténél. Addig-addig kínlódik, még Nórát is felhívja telefonon, mikor úgy dönt, hogy kidobja(?) Zsolt gyógyszereit. Zsolt mikor feléled, iszonyatos fájdalommal küzd, keresi a "gyógyszereket", de azzal szembesül, hogy eltűntek. Tóbiás persze minden tagad. Zsolt, amikor egyedül marad, mert Tóbiás elmegy edzeni, akkor keresni kezdi a szereket, persze sikertelenül. Felhívja a közvetítőt, hogy szerezzen be neki újabb adagot, de most nem tud fizetni. Belefognak az alkudozásba, de nem tudom, hogy mi is lett belőle, vagy csak holnap oldódik meg?


    Miklós telefonon hívja meg a "polcos" csajszit, tulajdonképpen nem értettem mi volt a szándéka. Viszont, amikor otthon készülődik a találkozóra Timinek feltűnik, hogy apja milyen vidám, rá is kérdez. Persze Miklós semmit sem érő "magyarázatot" ad. Mikor az udvaron beszélgetnek a csajszival, akkor jön ki Juli és Attila, mert úgy gondolták, hogy ketten mennek el a rendezvényre. Julit láthatóan zavarja Miklós társalgása, ezt Attila szóvá is tette. Persze Juli elhessegette a gondolát, több-kevesebb sikerrel.


    Juli viselkedése nekem sem tetszik egyáltalán..... Előtte bezzeg mindenben egyetértett Attilával, míg készülődtek a tárgyalásra, vagy mire.


    Krisztián tisztázza végül is Alizzal az éjszakai munkát, persze szokás szerint még mindig nem mondja el az igazságot. Rudi és Natasa, némi vita után rádöbben, hogy jobb, ha elmennek, és kettesben hagyják a "szerelmeseket". Fel is került az íre a pont, akarom mondani Aliz az asztalra. 


    Hát Lányok, egyre jobban unom/utálom a sorozatot, és nem tud lekötni.....


    Jó éjszakát kívánok! 

    előzmény:
    gerdamama (130821)
    2018-05-14  23:40
  6. 2018. május 14. 23:40130821.

    Az volt a legjobb a mai részben, hogy nem volt szünet.


    Féltem, hogy Zsolt szétveri Tóbiás lakását, aztán ha Tóbiás hazaér, akkor őt is. Bár a múlt idő nem jogos, még nem lehetünk megnyugodva. Nem is értem Nórát, hogy várhatja el Tóbiástól, hogy őrizze Zsoltot. "Mert olyan kiszámíthatatlan." Hát pont azért nem kellene ekkora veszélynek kitenni.

    Juli minősíthetetlen.
    De legalább annyira bosszantott, hogy ezek az idióta fk-írók képesek egy leégett, bezárt, tatarozás alatt álló bisztró előtt, télen, hidegben, állva "randevúztatni" a szereplőket, csak azért, hogy feltétlenül ott ácsorogjanak azon a koszlott udvaron, és okvetlenül belefussanak valakibe, akibe nem kellene.


     

  7. 2018. május 14. 23:13130820.

    Benéztem én is. Láttam a mai részeket. Annyit tudok hozzá mondani, hogy No komment! Most jött el az az idő, amikor már leginkább dühös vagyok a BK-ra.

  8. 2018. május 14. 22:59130819.

    En errol nem is hallottam meg. Leragadtam annal hogy 6 feet(nagyjabol 180 cm) magas tortajuk lesz. Mi ehhez kepest Alizka 3 emeletese😀

    előzmény:
    gerdamama (130818)
    2018-05-14  22:41
  9. 2018. május 14. 22:41130818.

    Most értem haza, csak a 11-es ismétlést fogom megnézni. Most már nem vacakolok az RTLMost-tal, a tévén mégis csak kényelmesebb, mint a monitoron.
    Csak idenéztem, hátha valaki mesél valamit.


    Pl. Barackmanó, hogy fogadott-e, milyen színű kalapot visel Bözse anyánk a hercegi esküvőn. A híradóban hallottam, hogy mostanság ez a legizgalmasabb kérdés Angliában. (Nekem a krémszínű tetszett legjobban.)
    Na, elbohóckodom itt az időt, aztán lemaradok a BK-ról. Jobb lesz, ha áttelepülök a kedvenc fotelembe.

    előzmény:
    Kusza (130817)
    2018-05-14  21:17
  10. 2018. május 14. 21:17130817.

    Rég volt erre valaki, nem csodálkozom, a mai első rész se valami érdekes.

  11. 2018. május 12. 01:34130816.

    Itt van az esti videó.


    "Sikerül Krisztiánnak eltitkolnia mit csinál éjszakánként? Elvállalja Nóra a környezetvédőkkel pereskedő multi ügyét? Kibékül Gigi és Ádám?"


    Nos, nagyon keveset láttam az adásból, viszont örömmel láttam, hogy Ti már beszéltetek róla.


    Ahogy láttam, Krisztián nem tudta megtartani a titkát Aliz előtt. Hiszen Rudival és Natasával megbeszélték, hogy Natasa tartsa maga mellett Alizt. Natasa próbált is némi bulit szervezni, de Aliz pont meglátta, ahogy Krisztián kiosont a házból. Azután utánament, amikor Krisztiánnal össze is futott. Egymásra csodálkoztak... Ez volt a zárójelenet.


    Bocsi, de a többi részt tényleg csak hellyel-közzel láttam, nem tudok róla véleményt mondani.


    Jó éjt! 

  12. 2018. május 11. 23:13130815.

    Koszi. Ez a polcos csajszi? Nekem fel sem tunt. Ajjaj. 

    előzmény:
    gerdamama (130814)
    2018-05-11  23:10
  13. 2018. május 11. 23:10130814.

    A "Polcos pasi". Vagyis Miklós.


    Az az érdekes, hogy Miklós telefonjában is Polcos csaj néven szerepel a nő. Pedig én úgy emlékszem, lehet, hogy rosszul, hogy a nő bemutatkozott. Persze így nyilván könnyebb beazonosítani, a névről hirtelen nem is tudja, ki az.

    előzmény:
    barackmano (130812)
    2018-05-11  22:51
  14. 2018. május 11. 23:04130813.

    Igen, igazad van, én most kevesebbel is beértem. Azzal, hogy egyikük se szaladt sértődötten világgá, nem fojtotta a másikba a szót, mondván, nem akar erről beszélni. Miről? Bármiről. Ettől a fordulattól mászom rendszeresen a falra, mikor végre elkezdenének megbeszélni valamit, tisztázni egy félreértést, ahogy normális emberek közt szokás, és az egyik fél már a második szónál kijelenti, hogy nem akar erről beszélni, és kész. (Nem Gigiék, hanem úgy általában.)
    Szóval én most üdítő kivételnek és biztatónak éreztem, hogy mindketten elmondták, mi bántja őket, és meghallgatták, milyen valós vagy vélt sérelmeket őriz a másik.

    előzmény:
    vorii (130811)
    2018-05-11  22:42
  15. 2018. május 11. 22:51130812.

    Ki hivta fel azt a not amig Noraval beszelgetett? A telefonon neztem az meg kicsi, a szemem meg sz@r. 

    előzmény:
    gerdamama (130810)
    2018-05-11  22:32
  16. 2018. május 11. 22:42130811.

    "Én is drukkoltam, nehogy Gigi és Ádám szétmenjenek. És úgy örültem, hogy ma kibékültek. Nem is tudom, mikor örültem ennyire BK-s jelenetnek. Ki vagyok már éhezve valami szép kapcsolatra, ahol nem hazudik mindenki össze-vissza."


    Hmmm... háááát... Azért mégis van némi füllentés köztük. Ádám színdarabot keres  Gigi meg vicces videót néz...........HELYETT: Ádám fotós munkát nézeget, Gigi meg az örökbefogadós oldalon kutat. 

    előzmény:
    gerdamama (130810)
    2018-05-11  22:32
  17. 2018. május 11. 22:32130810.

    Én is keveselltem a lebukás mértékét. Remélem, a totális lebukás sem várat sokáig magára.
    Nóra mit beszélt meg a dirivel? A jelek szerint semmit. Csak olvadozott a gyönyörűségtől, hogy dicsérték a kislányát. Arról nem esett szó, hogy meddig tart Timi "szabadsága"? Mikor kell visszamennie? Ki dönti el, hogy már elég jól van-e szegény túlterhelt kislány? A szülő? Vagy valamilyen orvosi véleményt kérnek? Nem fér a fejembe, hogy Nóra lazán átlép ilyen kérdések felett.


    Én is drukkoltam, nehogy Gigi és Ádám szétmenjenek. És úgy örültem, hogy ma kibékültek. Nem is tudom, mikor örültem ennyire BK-s jelenetnek. Ki vagyok már éhezve valami szép kapcsolatra, ahol nem hazudik mindenki össze-vissza.


    Tegnap, mikor Gigi nem kért reggelit, viszont el akart menni egyedül sétálni, abban reménykedtem, hogy felfordult a gyomra a reggeli szagától, és orvoshoz ment... És azzal jön haza, hogy lesz lakója a kiságynak. Persze még alakulhat így.


    Azt se bánom, hogy Alíz leleplezte Krisztiánt. Megint egy hazugság-lavinát indítottak el, Rudi és Natasa is kénytelen lett volna falazni Krisztiánnak "a barátság jegyében". Utálom az ilyesmit.

    Viszont a szemüvegemet ki kell cserélnem. Kétszer is láttam az előzetesben, hogy egy kapucnis alak ólálkodik a telepen, ahol Krisztián őrködik. Nem elég, hogy nem ismertem meg Alízt, de arra is rögtön rájöttem, hogy egy szökött rab, mert egy vasgolyó volt a bokáján. (Hordanak még ilyet a rabok egyáltalán?) Szegény Krisztiánt már félig el is sirattam, mert ez a pasas, minimum sorozatgyilkos, akinek nincs veszteni valója, nyilván ki fogja nyírni. Na, hát ma kiderült, hogy egy eldobott sörös- vagy kólás dobozra lépett rá Alíz, az volt a fém, ami megcsillant a bokájánál, és annak a hangjára figyelt fel Krisztián. (A kutya meg süket.) Na, megint jól elszórakoztattam magam az elképzelt fordulatokkal. Csak most nem a fantáziámnak köszönhetően, hanem mert félrebandzsítottam.

    előzmény:
    vorii (130808)
    2018-05-11  20:21
  18. 2018. május 11. 22:00130809.

    Ja... és láttátok ugye, hogy tegnap milyen különleges számmal találkozhattunk a BK -ban? Most volt a 8888. rész 

  19. 2018. május 11. 20:21130808.

    Most nézem a tegnapit (kisRókából kifolyólag ) Pár gondolat: 


    - Az ismertetőben: Timi lebukik, hogy kijátszotta a szüleit.  Reménykedtem, hogy egészen - az iskolából lógással is, de sajna nem  - Állati fura a havas képeket látni - lehet, hogy el kellene inkább mosniuk a nagyobb évszakbeli különbségeket...


    - Jaj, nagyon drukkolok, hogy Gigi és Ádám nehogy szétmenjen!


    - No, meg Aliz és Krisztián is maradhatna...

  20. 2018. május 11. 07:18130807.

    "Miklós felteszi a kérdést Nórának, hogy megnézte-e a hálószobát, mert Timi hazament."


    Hátha hazament, és pont elkerülték egymást Nórával.
    Elvben elképzelhető, és szuper ötlet Miklóstól, hogy ebbe a feltevésbe kapaszkodva hazaindulnak. Ahelyett, hogy találomra nekivágnának a világnak, remélve, hogy véletlenül összefutnak a kislányukkal. Egy ilyen kis faluban...
    Az is nagyon hihető, hogy a "szökésben lévő" fiatalok a háztól 10 méterre, a parkban ülnek le beszélgetni.

    Nekem úgy tűnt, Ottó egy kicsit elgondolkodott, mikor Nóra előadta neki, hogy rendes gyereknek tartják, bíznak benne stb. Tényleg mindig is rendes gyerek volt. Csodálkoztam is, hogy vállalta, hogy hajlandó volt kiadni magát iskolaigazgatónak (intézetvezetőnek? mindegy), és segített Timinek átverni az anyját. Arra gondoltam, talán magába száll, és elmeséli Nórának, hogy ő telefonált neki "viccből". Jó, hogy Timi biztosan csinos egy fiatalember szemével nézve, de Ottót sosem vonzották az ilyen link, hazudós csajok. Persze könnyen lehet, hogy csak azért láttam az arcán a bűnbánatot, mert azt szerettem volna látni.

    előzmény:
    Jujoka (130806)
    2018-05-11  01:58
  21. 2018. május 11. 01:58130806.

    Az esti videó.


    Lányok! Iszonyatos lett az oldal, ahonnan ezt másolom, az agyamra megy. 


    "Timi lebukik, hogy kijátszotta a szüleit. Ádám igyekezete, hogy elterelje Gigi gondolatait a babáról visszafelé sül el. Krisztián bajba kerül, mikor Aliz félreérti a titkos éjszakai munkáját."


    Röviden: Miklós és Nóra Timi keresésére indul. Nem tudják, hova mehetett, persze a "kis hercegnő" a parkban hetyeg Ottóval. Miklós felteszi a kérdést Nórának, hogy megnézte-e a hálószobát, mert Timi hazament. Aztán elbizonytalanodnak, és hazaindulnak. Timi és Ottó is elindulnak valahova táncolni, de ezt Miklós észreveszi. Kap is otthon Timi hideget-meleget, persze természetesen a szülőknek van igazuk. Timi természetesen összetalálkozik Ottóval másnap az udvaron, de Nóra is kilép az ajtón. Oda is megy hozzájuk, de Timi elmegy, Nóra beszél Ottóval, hogy rábízzák végülis Timit, de nagyon vigyázzon rá, hiszen nem egészséges. Na! Kíváncsi vagyok, ebből mit hoznak ki a forgik. Szerintem Timit is kár volt visszaírni.


    Ádám igyekszik elterelni Gigi gondolatait, meg akarja kínálni valami reggelivel, de Gigi visszautasítja, mert nem éhes. Ekkor el akarja hívni kicsit sétálni, kikapcsolódni, de Gigi egyedül szeretne elmenni. Ádám bele is egyezik, de felhívja Tóbiást, és segítséget kér tőle. Ugyanis össze akarja szedni a babára emlékeztető holmikat, és le akarja vinni azokat a pincébe. Ahogy leviszik az udvarra, akkor ér haza Gigi, és felelősségre vonja Ádámot, hogy mit csinál éppen, és vele ezt miért nem beszélte meg? Ádám meg akarja nyugtatni, de Gigi elrohan....


    Aliz a kanapén alszik el, miközben Krisztián elmegy az éjszakai munkára.... Aliz közben felébred, és persze észreveszi, hogy Krisztián nincs otthon, felhívja telefonon, de az ki van kapcsolva.... Reggel ugyan találkoznak, de Aliz nem érti a történteket. Gizinél kezd puhatolózni, aki persze Krisztián védelmébe kel, de Aliz ettől nem nyugszik meg. Nem értem, hogy Krisztián miért nem mondja el Aliznak az igazságot? Persze tudom, hogy Aliz már nem akar nagy lagzit, de tényleg nem értem, hogy Krisztián miért ragaszkodik hozzá? Így Alizt a féltékenység gyötri, hiszen éjszaka eljár a társa valahova.....


    Nagyjából ennyire emlékszem. Jó éjszakát!

  22. 2018. május 10. 20:12130805.

    "majd a végén ő is a Berényi kft alkalmazottja leszmunkára fogják "



    Hogy a Berényi Kft. működik, az maga a csoda! Miklós, a főnök, aki néha a cég felé se néz. Juli, aki hol túlpörög és túlbuzog, hol mély depresszióba süllyed és maga alá esik. Balázs, aki magasról tesz mindenre, most is épp bevágta magát a piros kisautójába, és elvonult a hegyekbe, hogy a haverjának és vetélytársának lelki támasza legyen. Még csak nem is szólt Miklósnak, hogy szabadságolta magát egy kis időre.
    Tényleg már csak Timike hiányzik a Kft. élmunkás-gárdájából.



    De nem is ezt akartam írni, hanem hogy az előbb láttam Pirost egy Erste Bank - reklámban. Hirtelen nem is tudtam, ki az, csak hogy ismerős. Na, róla és Stelláról is jól megfeledkeztek a fk-írók. Az még hagyján, de Giziék se emlegetik. Érdemes volt harcolni érte...

    előzmény:
    BiriBiri (130804)
    2018-05-10  14:48
  23. 2018. május 10. 14:48130804.

    Igaz, hogy egy orra van, de csak egy lyukból folyt a vér. Megérdemelné, hogy most a  "valamitől" a másik is eleredjen. Azért nem volt szép az a hazugság. Valahogy tőle nem ezt vártam. Nem volt ő olyan rossz ember. De most belőle azt csinálnak. 


    Én komolyan azt várom, mikor fedezik fel már Gizit mint szerelmes könyv írót. Mert akkor csak erre volt jó ez az írás?? fedezzék fel, adják ki a könyvecskéjét, legyen hatalma siker és Laci csak ámuljon és bámuljon.  Ezt TE írtad???


    És ugyan mit csinálhatnak Timikével??? Szobafogság? meddig? Amíg megbánja tettét? nem is tudjuk mit követett el, hogy eltanácsolták a svájci iskolából. Az ember azt hiszi,  hogy a svájci leánynevelők olyan igazi neveldék..ott illedelemes, jól nevelt és jó tanulók nevelődnek. 


    majd a végén ő is a Berényi kft alkalmazottja leszmunkára fogják 

    előzmény:
    gerdamama (130803)
    2018-05-10  10:56
  24. 2018. május 10. 10:56130803.

    Ja, hát Gizi se akkor sértődik meg, mikor kellene. Én is azt vártam, hogy felcsattan: "Azért, mert te semmit se nézel ki belőlem, még vagyok valaki!!!"
    Azon viszont jót nevettem, mikor Laci felháborodva kérdezte: Én nem izzadok neked eléggé? (Mikor ott tartott a "regényben", hogy Martin testén gyöngyöztek az izzadságcseppek, mint megannyi kis gyémánt".)



    Timi jelleme már réges-rég félresiklott. Ami azért volt érthetetlen számomra már kisebb korában is, mert a két szülő sosem volt partner abban, hogy a kisasszony átverje őket. Miklós kevés érdemei között el kell ismerni, hogy ha tudta, hogy Nóra megtiltott valamit, akkor hiába pedálozott nála a kis hercegnő, ő sem engedte meg Timinek, amivel az anyja nem értett egyet.
    Persze most már nagyobb és találékonyabb... Örültem, hogy máris lebukott, nem kell hallgatnunk hetekig a hazudozását. Remélem, a szülők úgy bepöccennek, hogy kicsit alaposabban utána járnak az iskolai eseményeknek is.


    Arra gondoltam tegnap: na, Ottónak be lesz verve a másik orra is. Aztán rájöttem, hogy csak egy orra van, és ezen röhögtem egész este. (Nem mintha olyan nagy poén lenne.)

    Szerintem Ottó Hanna lakásában lakik, legalábbis én még ott tartok. Olyan gyakran költöznek össze-vissza, hogy megesküdni nem mernék rá.


     

    előzmény:
    BiriBiri (130802)
    2018-05-10  09:06
  25. 2018. május 10. 09:06130802.

    Laci olyan lekezelően mondta Gizinek, hogy "TE????"én bizony vérig sértődtem volna. Ritka nagy bunkót csináltak Laciból. Egy kis bumfordiság még belefért volna, de ahogy Zsoltnál is túllőttek a célon Lacinál is.


    Timike minősíthetetlen. Miért lett ilyen a gyerek? Olyan nagyon szeretve volt...nem emlékszem, hogy hol siklott ki a nevelése. Igaz, alapból is van benne "gonoszság, volt kitől örökölni, de ennyi idős korban ilyen csalónak lenni szörnyű. nagyon szélsőséges karaktereket faragnak a szereplőkből. Ottó hol lakik? Hol akar éjszakázni Timike???Jó lenne ha Ottó átlátna Timin és még időben kiszállna az udvarlásból..ha ezt annak lehet nevezni. Küldje haza!!!!!

Címlap

top