Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Barátok közt

Torolt_felhasznalo_394600
Torolt_felhasznalo_394600
Létrehozva: 2003. november 14. 12:43
Hali!

Vajon egyedül vagyok-e azzal, hogy csípem a fent említett sorozatot, vagy esetleg van más is akivel jól kidumálhatnánk a történéseket stb...
  1. 2018. május 6. 18:37130775.

    Ugyan, mi a csudát gondolt Juli? Majd átcuccol Mikihez? Viszi Mátét magával...vagy Máté marad Attilával? Felelőtlen, meggondolatlan nőszemély. Miki sem gondolhatta komolyan..milyen "jövő" várt volna rá Juli mellett, ha véletlenül lebuknak, Attila kidobja Julit, és jobb híján, kénytelen lenne befogadni. nagyon rossz érzésem van...igaz túl szép volt eddig ez a házasság ..de ebből  szerelemből hogy fog Juli kikeveredni? Pláne, ha Miki ezzel a deszkás nővel fog flörtölni..mert fog, az biztos. És ez Juli munkahelyi és magánéletére is rányomja majd a bélyeget. ...hibázni fog, Mikitől meg megkapja a magáét....panaszkodhat Attilának. Remélem Attila szeme is kinyílik..nem vagyok válás párti, de Juli megbízhatatlan. 

    előzmény:
    lidika49 (130773)
    2018-05-05  20:51
  2. 2018. május 6. 18:04130774.

    Abszolút egyetertek. 


    A pasiknak egy csok semmit nem jelent. 


    Aliz is mar az eskuvot szervezi, gondolta egy kalap alatt a valast is intezik neki helyben?

    előzmény:
    lidika49 (130773)
    2018-05-05  20:51
  3. 2018. május 5. 20:51130773.

    Szerintem Juli többet látott ebben a kapcsolatban, mint Miklós.


    Nyűglődés volt az egész rész, Juli, Zsolt! ( ehhez már hozzáfűzni valóm sincs, írják ki), Aliz  - talán előbb el kell válni, Vilmos adja már át az ellenlábasának a lehetőséget.

    előzmény:
    barackmano (130772)
    2018-05-05  09:19
  4. 2018. május 5. 09:19130772.

    Nem hiszem mert Julit azota eszi a fene. Es fogja meg jobban ha Miklos osszejon azzal a novel. 

    előzmény:
    Jujoka (130771)
    2018-05-05  01:13
  5. 2018. május 5. 01:13130771.

    Tisztázódtak(?) valamennyire a dolgok az esti adásban.


    Itt van a videó.


    "Miklós és Júlia útjai végleg elválnak egymástól. Krisztán titkolózni kezd Aliz előtt. Zsolt droggal enyhíti a fájdalmát, ám a hatása alatt végzetes dologra szánja el magát."


    Sajnos elég "sokk" jelenet volt Zsolt drog szerzési kísérletével. Mivel a fájdalmai nem szűnnek, így kénytelen drogot szerezni. Az illető, akivel tárgyal, közli vele, hogy ez, amit eddig szedett már nem elég, ezért erősebbre van már szüksége. Az ára hallatán Zsolt ledöbben, és megpróbál a Banktól egy millió forintot kérni. Természetesen telefonon, és az udvaron. Nóra ezt persze meghallja és rá is kérdez. Zsolt mond valami mentegető szöveget, hogy mennyire nincs pénze, persze Nórát ez nem hatja meg, hiszen élelmiszerre senki sem vesz fel egy millió kölcsönt. Meg akarja várni Zsoltot, hogy elvigye a bankba, de Zsolt visszautasítja, hogy erre nincs szüksége. Persze Nóra ezt nem hiszi el, de elfogadja.


    Krisztián is be akar szerezni egy millió forintot, hogy Alizt meglepje egy hatalmas lagzival, persze ezt Aliz előtt titkolni akarja. Aliz azt mondja neki, hogy semmi szüksége nincs hatalmas lagzira, persze régen ilyent akart, de már lemondott róla. Bözsi mama vállalta a főzést, így meghívhatják a kedves barátokat is. Már nem szeretne drága lakodalmat. Krisztián tovább szervezi viszont, hogy Alizt meglepje vele. Rudi is szól neki, hogy erre semmi szükség, de ő szervezkedik. Ezt valahogy meghallja Zsolt, és úgy dönt, hogy segíteni fog Krisztiánnak, hogy boldog lehessen. Valahogy megszerez egy millió forintot, és ezt felajánlja Krisztiánnak az esküvő kivitelezésére, de Krisztián visszautasítja. Zsolt méregbe gurul, és - gondolom - a drog hatására üvöltözni kezd Krisztiánnal, és egy vödör vízbe dobja az egymillió forintot. Ez volt a zárójelenet.


    Miklós valamennyire fel akarja venni a kapcsolatot azzal a csajjal, aki orrba kólintotta azzal a bizonyos léccel. A csajszi akkor költözött be abba a házba, hát azt nem értem, hogy miért vitt olyan lécet oda? Én már iszonyatosan sokat költöztem életem folyamán, de még léceket sohasem vittem/vittünk sehova sem.


    Miklós bemegy az irodába, és megbeszéli Julival, hogy már lezárták a Szerbiában történt dolgot, nem kell tovább folytatni, legyenek inkább barátok. Remélem sikerül is. Aztán megbeszélik Mátéval és Attilával, hogy elmennek kirándulni.... Remélem ezzel le fog zárulni ez a nagy probléma.


    Ha kimaradt valami, bocsi.


    Jó éjt!


     


     

    előzmény:
    barackmano (130770)
    2018-05-04  06:30
  6. 2018. május 4. 06:30130770.

    Aliz ugy tunik nem ilyen eljegyzesi gyurutol almodozott. 


    Mate nem kicsi egy kicsit 12 evesnek? Tomit ennyi idosen abszolut hidegen hagytak a lanyok, sot...


    Aki olyan mely benyomast tesz majd Mikire az  csaj aki fejbeverte? Julit megoli majd a feltekenyseg. 

    előzmény:
    Jujoka (130769)
    2018-05-04  01:15
  7. 2018. május 4. 01:15130769.

    Tudtam, hogy elfelejtek valami nagyon fontos dolgot. 


    Krisztián beszélget Natasával és Rudival, miközben Aliz valamelyik másik helyiségben van. Eltervezte, hogy valamilyen horror filmet indítanak, akkor Aliz elalszik, és felhúzza az ujjára az "eljegyzési" gyűrűt meglepetésként, amit tulajdonképpen ő csinált valamikor. Végre el is érkezik a pillanat, és felhúzza Aliz ujjára a gyűrűt. Ezután következik az, amikor várják ébredés után Aliz meglepődését, de ez elmarad. Aliz ugyanis mindkét kezére ráhúzza a pulóverének az ujját, hogy nem látszanak az ujjai sem. Hiába is utalgatnak rá, ilyen-olyan szöveggel, hogy a gyűrűs ujj, meg hüvelyk ujjal mit kell csinálni, meg mire valók, csak a másik kezét teszi szabaddá. Szerintem készakarva... Majd amikor kettesben marad Krisztiánnal, akkor derül ki, hogy igenis, az ujján van a gyűrű. Krisztián elmondja neki, hogy ő készítette régebben, és sajnálja, ha nem tetszik neki. Aliz megnyugtatja, hogy igenis tetszik neki, és a világon a legszebb eljegyzési gyűrűjének tartja.


    Nagyjából ez maradt ki. Jó éjt!

    előzmény:
    Jujoka (130768)
    2018-05-04  01:01
  8. 2018. május 4. 01:01130768.

    Julika! Szívesen teszem. Örülök, ha segíthetek. 


    Ez pedig az esti videó.


    "Vilmos besokall az Urbánnal folytatott csatározástól. Krisztián romantikus akciója nem a várt reakciót eredményezi. Miklósra átütő erejű első benyomást gyakorol egy ismeretlen nő."


    Vili bácsiéknál tovább folytatódik az Urbánnal való vita, ahol a régi újság hatására Urbán sírva fakad, és zokogva vallja be, hogy valóban sikkasztott, mert volt egy lány az életében, és neki akart kedveskedni valamivel. Meg is tette, bár a lány ennek ellenére pár hét után elhagyta. Bözsi meghatódik egy idő után és próbálja valamennyire vigasztalni. Laci mérgelődik még, de Vili bácsi eléggé elgondolkodik. Végül Urbán megnyugszik, és elköszön.


    Bözsi átmegy a kisboltba, ahol Laci meglepetésgyanánt egy pólóval áll elő, amit Vili bácsi részére vásárolt. Bözsi nem érti, de végül is hazaviszi, és átadja Vili bácsinak. Vili bácsi elmegy otthonról, és a parkban valahol meglátja Urbánt, amikor egy kisbusz mellett idős emberekkel beszélt nagyon vidám hangulatban. Ezt el is mondja Bözsinek, aki megérzi, hogy Vili bácsi megszánta Urbánt. 


    Juli rettenetes depresszióban van, bár Attila próbálja vigasztalni, de nem sokat ér el. Beszélnek Mátéról, aki 12 évesen máris "átélt" egy szerelmi csalódást, de lefekszenek. Juli korán ébred, látszik rajta, hogy lelkiismeret furdalása van, és ezt nehezen viseli. Azt mondja, hogy pár órára bemegy dolgozni. (bocsi, a sorrendet nem tudom, mert közben pókokat hajkurásztam...) Máté is megjelenik, és hoz valamilyen teát Julinak, hogy ezt ő főzte. Megbeszélik vele az előző napi "félreértéseket" és megnyugtatják, hogy lesz még szerelmes és boldog. Máté vissza is megy a szobájába, hogy cseten írjon a lánykának, hogy mégis sakkozik vele. Juli bemegy az irodába, és Miklós székét nézegetve.... előveszi a telefonját.


    Miklós a Fittness (na! elfelejtettem a nevét...) ül a lépcsőn, föntről jönnek le a vendégek, amikor egy lány bemutatkozik neki egy lány, de Miklós nem igazán veszi komolyan, még a nevét sem mondja meg. A lány némi idő után elmegy, majd Miklós is elindul valahova.... Elég feldúlt/szomorú, amikor kap egy sms-t Julitól, hogy beszélniük kell a Szerbiai útról. Közben egy lány valamilyen deszkát, vagy lécet(?) vitt volna valamerre, de Miklóst orrba vágta vele. Ez volt a zárójelenet.


    Szóval most ennyi jutott eszembe. Tudom, hogy itt-ott pontatlan voltam, de barátok közt ez megengedett, én úgy gondolom. Ja! Meg pókhajkurászás közben is.


    Jó éjt Lányok! 

    előzmény:
    BiriBiri (130767)
    2018-05-03  07:05
  9. 2018. május 3. 07:05130767.

    Jujoka!


    Köszönöm a beírást...tegnap elaludtam, és ma nem tudom mikor érek rá megnézni.

    előzmény:
    Jujoka (130766)
    2018-05-03  00:08
  10. 2018. május 3. 00:08130766.

    A ma esti videó.


    "Miklós újragondolja az üzletpolitikáját Balázs miatt. Vilmos kezébe ütőkártya kerül Urbán ellen. Attila észreveszi, hogy Júlián elhatalmasodott a depresszió."


    Miklós és Balázs beszélgetéséből kiderül, hogy Balázs megzsarolja az apját, amiért ki akarja tenni a szerkesztőséget a házból, amit megvásárolt. Emiatt Balázs felmondással fenyegeti Miklóst, aki persze ellenáll, Balázs leteszi a kulcsot az asztalra, és elrohan. Megérkezik Nóra, aki elmondja Miklósnak, hogy "beszélt Timi igazgatójával", aki megnyugtatta, hogy Timi valóban elfáradt, ki van merülve. Persze, ezt Ottóval tette, de még csak nem is gyanítja. Miklós elmondja, hogy Balázs éppen most ígérte meg, hogy felmond. Nóra rábeszéli, hogy ne adja fel, amiért Miklós meggondolja magát. Összehívja Hannát, Petit és Balázst az irodába, ahol közli velük, hogy átgondolta, és nem szeretné, ha Balázs otthagyná a KFT-t. Keres nekik egy újabb telephelyet, és két évig fizeti is a bérleti díjat. Hanna is, Peti is beleegyezik, elfogadják, Balázs pedig örül a győzelmének.


    Juli nagyon ki van borulva, gondolom azért, amiért megcsókolták egymást Miklóssal. Attila sürgeti Mátét, hogy indulniuk kell az iskolába. Máté elő is jön, Attila valamilyen hajlakkot érez rajta. Jót nevetnek ezen, és elindulnak. Attila hazaérve elmondja Julinak, hogy persze, Máté egy helyes kislányhoz szegődött. Közben bejött Tóbiás, és észrevette, hogy Juli nagyon szomorú. Juli próbálta valamennyire megmagyarázni a dolgot, de hazajött Attila, és rákérdezett a félig hallott mondatra, ami éppen elhangzott. Juli is, és Tóbiás is megpróbálták elterelni Attila figyelmét. Juli rábeszéli Attilát, hogy menjenek sétálni egyet, az talán jót tesz neki. Sajnos ez sem segített, mert rosszul lett(?). Ezt nem értettem. Miközben otthon beszélgetnek, hazaérkezett Máté, aki nagyon szomorú és csalódott. Kitti másképp fogadta, mint ahogy ő számított rá. Juli próbálja valami "okossággal" vigasztalni, amivel Attila nem ért egyet, és elkezd Juli magyarázatán gondolkozni/gyanakodni.


    Vili bácsi nagyon készül a lemondásra, mit tudom én, hogy mit csinált a konyhában, de jött Bözsi, és ráparancsolt, hogy álljon neki ablakot pucolni. Kezébe is adott egy újságlapot, hogy azzal törölje le szárazra az üveget. Kissé morogva neki is állt, amikor Laci észrevette, hogy valami ismerős alak van az újság lapon. Be is rohan hozzá, és felhívja a figyelmét, hogy mit olvasott. A régi újságon lehetett látni, hogy Urbán egy nyugdíjas házban sikkasztott egy csomó pénzt. Nos, ezt ünneplik meg, amikor megérkezik hozzájuk a meghívott Urbán, akivel közlik, hogy mit találtak ellene, úgyhogy már semmi esélye sincs, hogy ő kapja meg a díjat.


    Bocsi, most ennyi jutott eszembe. Kérlek Benneteket, hogy egészítsétek ki, ha valamit elfelejtettem.


    Jó éjt Mindenkinek! 

  11. 2018. május 2. 10:14130765.

    Rádiókabaré, Domokos László 23:28-tól, ha érdekel valakit.

    https://www.youtube.com/watch?v=eYJVidLrDIE


  12. 2018. Április 30. 22:53130764.

    Nekem sajnos nincs szabadnap. Viszont szombaton Tomi megy tŕborba 3 napra, na az fel fog erni egy nyaralassal.

    előzmény:
    BiriBiri (130763)
    2018-04-30  17:45
  13. 2018. Április 30. 17:45130763.

    Nagyon helyes kis ördögfiókák


    Remélem mindenki kellemesen tölti a szabad napokat. Az idő ragyogó...én is kirándultam egy libás tanyára,  Békés-Tarhos, finomakat ettünk, elszórakoztunk. Egész nap ment a műsor, a környező városok fiataljai adták a műsort, szerintem volt olyan jó mind Szandi és Karda Beáta műsora. Pedig mindent megtettek annak érdekében, hogy mindenki olyan vidám legyen mint ők..vezényeltek, kezek a magasban..na, ezt nem szeretem. Szeretek úgy szórakozni ahogy nekem tettszik, akkor tapsolni amikor akarok...


    Remélem Gardamama jól szórakozik, talán képekkel is illusztrálja hol is járt, mit látott.?  

    előzmény:
    gerdamama (130760)
    2018-04-28  21:36
  14. 2018. Április 28. 22:34130762.

    Milyen aranyosak. 


    Itt a kovetkezo hetvege lesz hosszu. 


    Erezd jól magad. Itt olyan szuperul leirodik minden, nekem akkor sem maradt ki mikor nem lattam. 

    előzmény:
    gerdamama (130760)
    2018-04-28  21:36
  15. 2018. Április 28. 22:26130761.

    Tegnap este Neil Simon: Ölelj át című darabját láttuk Hegyi Barbara és Perjés János főszereplésével. Tetszett a téma és a darab is.

  16. 2018. Április 28. 21:36130760.

    Sziasztok, lánykák!
    Kihalt a táj, látom, már mindenki élvezi a hosszú hétvége örömeit.
    Én holnap reggel megyek egy kicsit "előnyaralni", majd egy hét múlva jövök. Bele se merek gondolni, hogy fogom kibírni BK nélkül pont most, mikor annyi izgalmas szál van függőben.
    Legyetek jók, ha tudtok, de azért ne vigyétek túlzásba!
    El ne felejtsetek felvonulni május elsején! "Énekszó és tánc köszöntse", meg ami illik.


    Puszi, pá mindenkinek!


    Küldök két mai képet, most kaptam. Abszolút magánjellegű, akit zavar, csukja be a szemét!


    - The Big Sister
    - Kócos kis ördögök


     

  17. 2018. Április 28. 09:33130759.

    Azon gondolkodtam, de nem tudok visszaemlékezni, Ottó mióta szerepel a sorozatban. Pár éve biztosan. Mennyire ismerhette Timit? Ismernie kellett, de inkább csak látásból. Mint egy teljesen érdektelen kis csajt a házból. Nem hiszem, hogy lett volna egyetlen közös jelenetük is. Ottó inkább Hanna baráti köréhez tartozott, nem nagyon haverkodott a Berényiekkel, és Timi is csak Lucával barátkozott. Persze attól még tudhatta, hogy Ottó Németországban élt és nevelkedett, őt érdemes becserkészni, és egy kis szempilla-rebegtetéssel rá lehet venni, hogy az iskolaigazgató nevében beszéljen.


    Nekem úgy tűnt, Nóra bevette, nem csak színleli. Ügyvéd létére nem egy észkombájn. Vagy csak lassú a felfogása. Azt hinné az ember, hogy az ügyvédek "hivatalból" gyanakvók és éberek, figyelnek minden apró részletre.
    Remélem, hamar lebukik ez a kis...

  18. 2018. Április 28. 07:38130758.

    Nemetul beszelt. De ugye csak tetteti hogy bedolt ennek? 


    Most olvastam a konyvben amit olvasok hogy a gyerekek nem kinovik a hazudozast, csak egyre jobbak lesznek benne. 


    Tomi mar igazi profi de meg azert rajovok. 


    Azert az szomoru hogy a gyerekek akikkel dolgozom (5-6 evesek) mar muvelik ezt. Persze naluk meg nagyon atlatszo. 

    előzmény:
    Jujoka (130757)
    2018-04-28  01:12
  19. 2018. Április 28. 01:12130757.

    Az esti videó.


    "Gigi és Ádám végleg elveszíti a reményt az örökbefogadásra. Timi átveri Nórát, így nem derül ki, hogy valójában miért jött haza. Balázs sorsdöntő ultimátumot ad Miklósnak."


    Gigi is, Ádám is szenvednek, amiért Hedvig elment. Ádám ugyan elmegy keresni, és talál is egy hozzá hasonló lányt, aki ugyan éppen háttal áll, oda is megy hozzá, és megszólítja, hogy így nem mehetsz el Hedvig, de amikor a lány megfordul, bocsánatot kér tőle, mert összetévesztette valakivel. Mikor hazaér, látja, hogy ott van Gizi, aki éppen vigasztalta Gigit, és magyarázta neki, hogy mit jelentettek a jóskártyáról olvasott dolgok. Még azt is megígérte, hogy kidobja a kártyákat, és nem fog ilyesmivel foglalkozni....  Ádám próbálja vigasztalni Gigit, azzal, hogy tulajdonképpen megállapodtak Hedviggel, és ő ezt egyfajta szerződésnek érti. Gigi azt mondja erre, hogy megérti Hedvig döntését, hiszen mégiscsak a saját gyerekéről van szó.


    Timitől semmi jót nem vártam, jól átveri a saját anyját. Közben Ottót ráveszi, hogy beszéljen vele, és aztán majd együtt töltik a következő nap délutánját, és még este is együtt lehetnek. Nóra ugyan gyanakszik, mert nem tudta felhívni az iskola igazgatóját, de - én nem is értem - elhiszi Timi védekezését. Majd..... megszólal a telefonja, amit nem akar felvenni, mert ismeretlen szám, de Timi rábeszéli, hogy hátha fontos. Akkor fel is veszi, és elkezd idegen nyelven beszélni, (bocsi, de nem tudom, milyen nyelven, gondolom angolul, de én azt nem ismerem) és megnyugszik, bár, kételye támad, hogy furcsa volt az igazgató hangja. Timi persze arra fogja, hogy biztosan olyan "náthás" hangon beszélt. Ottó később megmondja Timinek, hogy valami appot, vagy mit használt, hogy ne legyen felismerhető a hangja. Na! Most mindenki boldog, mert az "igazgató" egy hónap szabadságot adott a nagyon "jól" tanuló diáknak, mert szegény, nagyon "kimerült". Tiszta apja....  Már, ami a hazudozást illeti.


    Peti bemegy Miklóshoz, és megpróbálja meggyőzni, hogy ne küldje el a szerkesztőséget abból a házból, amit megvett. Miklós ezt megtagadja, majd a némi vita után kitessékeli Petit az irodából. Peti persze Balázzsal is beszél erről, aki szintén elutasítja, persze, nem úgy, mint Miklós. Peti otthagyja Balázst, ha jól emlékszem azzal, hogy "dögölj meg". (Bocsi, ha nem ezt mondta.) Később  Balázs is átmegy Miklóshoz, és megpróbálja meggyőzni, hogy a barátainak ne mondjon nemet, de Miklós ellenáll. Balázs a vita végén közli, hogy akkor ő felmond. Ez volt a zárójelenet.


    Mindenkinek jó éjszakát kívánok. 

  20. 2018. Április 28. 00:03130756.

    Hú, én is meglepődtem, hogy Balázsból milyen tökös gyerek lett hirtelen! Kíváncsian várom a fejleményeket. Vajon mit lép erre Miklós? Talán a szíve mélyén egy kicsit örül, hogy ilyen karakán a fia. Ugyanakkor engedi-e az egója, hogy meghátráljon?
    Ha igen, akkor arra se lesz szükség, hogy Peti támadásba lendüljön a Berényi Kft. ellen. Bár az is érdekes lett volna, hogy vajon Juli kiszeretett volna-e Miklósból, ha az konfliktusba keveredett volna a drága gyermekével.
    Na tessék, milyen izgalmas lett hirtelen a BK. Egy csomó dolgon el lehet gondolkodni, ilyen is régen volt.

    Ottóra pipás voltam, és csalódtam is benne. Régebben egy komoly, felelősségteljes fickó volt. Azért ez telefonhívás nem volt egy ártatlan kis tréfa. Akkor is, ha nem tudja, mi áll a háttérben. Sőt, akkor pláne.
    Nóra meg süket és vak. Én még mindig azt a csontot rágom, elnézést, hogy hogyan engedhették haza Timit a szüleivel való előzetes egyeztetés nélkül. De gondolom, Nóra egyetlen egy kérdést se tett föl a "dirinek", csak hagyta, hogy az szónokoljon, és elolvadt a gyönyörűségtől, hogy agyba-főbe dicsérik a csodálatos kislányát. Ottó szépen felmondta a leckét, amit Timi a szájába rágott, de ha Nóra kizökkentette volna egy-két kérdéssel, meg lett volna lőve. Persze megoldotta volna, "szétment volna a vonal".


     

    előzmény:
    vorii (130753)
    2018-04-27  23:05
  21. 2018. Április 27. 23:15130755.

    Te jó ég! Szépen széttagolta a rendszer...  BOCS!!!

    előzmény:
    vorii (130753)
    2018-04-27  23:05
  22. 2018. Április 27. 23:14130754.

    Hanna is meg fog. A kez a kezben tavozast meg nem kell elvetni. 

    előzmény:
    vorii (130753)
    2018-04-27  23:05
  23. 2018. Április 27. 23:05130753.

    Jól beosztottam...  Gyorsan elmentem színházba, megnéztem egy egyfelvonásost és utána hazajöttem gyorsan BK-t nézni 


    Ahogy másutt is írtam: "Kicsit meredek volt, de jól szórakoztunk."  


    Bocs, félrement! c, darab:


    https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=kDeqE86cz_U


    ON:


    Nagyon sajnáltam Gigit, és nagyon nem sajnáltam volna Timit, ha lebukik... Tetszett, hogy Peti védte Hanna és a lap érdekeit, de furcsálltam, hogy végül megint Balázst kellett bevetniük. Azon pedig, ahogy Balázs a sarkára állt, nagyon meglepődtem.


     






     











     

  24. 2018. Április 27. 21:02130752.

    Tényleg, a kocsi is hibás. A gaz csábító! "Őt" kihagytam a felsorolásból. Mindenki hibás, csak Balázs nem. Pedig akármilyen jellemtelen alak Miklós, nem tartott fegyvert a fiacskája fejéhez. Balázs felnőtt ember, saját döntésekkel. Mondhatta volna, hogy ő most Hanna és az ő ügye mellé akar állni. A kft. több lábon áll, sikeres projektjei vannak, nem ezen a házvételen áll vagy bukik a cég jövője. Látványosan utálja az apját, de mindig behódol neki. Mert az ő jóvoltából tölthet be vezető pozíciót és kap versenyképes fizetést kap. Máshol ilyen semmi munkával labdába se rúghatna. És persze nagyon pöpec az a piros kocsi!


    Ha nem is szimpatikus, de próbálnám megérteni. Tényleg nagy a kísértés, és naná, hogy kihasználja a lehetőségeit. Nekem az a fő bajom vele, hogy míg az apja beismeri, szinte még kérkedik is azzal, hogy mindenkin átgázol, Balázs álszent, forgatja a szemét, és mutogat körbe. Ez is hibás, az is, mindenki tehet az ő szemét húzásairól, csak ő nem.  

    Annyiból kár, hogy Hanna és Balázs most balhéztak össze, mert nagyon tetszik az ötleted, hogy menjenek el együtt Bécsbe, és boldogítsák az ottani elesetteket. Hanna kiírására is jó megoldás, és Balázstól is megszabadultunk volna. Sajna ezek után nem valószínű, hogy kéz a kézben távoznak.


    Az előző hozzászólásainkat kb. egyszerre írtunk, jósoltunk Giginek gyereket, Hedvignek megbocsátó családot. Úgy legyen!

    előzmény:
    BiriBiri (130751)
    2018-04-27  16:08

Címlap

top