Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Barátok közt

Torolt_felhasznalo_394600
Torolt_felhasznalo_394600
Létrehozva: 2003. november 14. 12:43
Hali!

Vajon egyedül vagyok-e azzal, hogy csípem a fent említett sorozatot, vagy esetleg van más is akivel jól kidumálhatnánk a történéseket stb...
  1. 2018. Április 25. 19:46130726.

    Azért az újságírás tud igen kellemetlen is lenni - szóval Vili bácsiék attól tartanak. Hiszen egy kihegyezett tollú firkásszal ijesztgeti a másik jelölt "úr"... Nem is a gazdasági vonallal fogná meg őket (hiszen azt már eljátszotta) hanem a prűd közvéleményt akarja rájuk uszítani - és  sok lúd ugyebár... 

    előzmény:
    BiriBiri (130722)
    2018-04-25  14:41
  2. 2018. Április 25. 18:41130725.

    Én is mindig mosolygok a kisbolt fantasztikus árukészletén. Eddig csak Kristóf új (azóta ex) barátja nem kapott ott chia magot, azon kívül nincs teljesíthetetlen kérés.


    Zsófi volt a másik véglet, aki úgy tudta mondani, hogy "összedobok egy spagettit", mint ha az lenne a gasztronómia csúcsa. Rendszeresen konzultált a mammával telefonon recept-ügyben, de mindig csak odáig jutott, hogy egy üveg készen vásárolt trutyit ráöntött a tésztára. Lehet, hogy azért nem szeretem ezeket a paradicsomos tésztákat, mert minden filmben minden liba azt "dob össze", mikor nekiáll főzni. Az igénytelenség netovábbja.

    előzmény:
    Allegra48 (130723)
    2018-04-25  15:24
  3. 2018. Április 25. 18:31130724.

    "nem értem, hogy Viliék mitől tartanak? A vizsgálat szerint ők tiszták"


    Senki nem vizsgálta, hogy Vili érdemes-e a díszpolgár címre. A levél, aminek annyira örültek, az APEH-től jött, ők találtak mindent rendben. A kedves vetélytárs ugyanis feljelentette őket. Nem tudom, milyen alapon, hiszen akkor még nem is tudott a cégükről, csak vaktában próbálkozott. Kertészék nyugdíjasok, ha más jövedelmük nincs, nem is kell adózniuk.
    Persze a segédeszközöket törvényesen forgalmazzák Vili bácsiék, de valóban ciki lehet, hogy egy feddhetetlen, mindenki elé példaképként állított öregúr ilyesmivel foglalkozik. Főleg ha a másik jelölt egy "szent ember", jelenleg idősotthon-vezetőként dolgozik (ha jól emlékszem). Az, hogy milyen jellemtelen, sunyi alak, talán nem ismert széles körben. Bár valami oka csak van annak, hogy már egy tucatszor jelölték, de sosem ő nyerte el a címet.

    előzmény:
    BiriBiri (130722)
    2018-04-25  14:41
  4. 2018. Április 25. 15:24130723.

    Ebben a házban csupa konyhatündér lakik,kivéve persze Bözsit. Nagy sebbel lobbal nekiállnak főzni valamit,de az lehetőleg valami különleges, ki sem tudom mondani milyen leves,vagy mexikói kaja legyen esetleg rizottó.Véletlenül sem egy egyszerű,mindenki számára elkészíthető étel. Ezzel nem azt akarom mondani,hogy ezeket nem kell elkészíteni,de az esetek többségében aztán marad a rendelés.Még szerencse,hogy Laci kisboltjában ezek a különleges hozzávalók mind megtalálhatók.!

    előzmény:
    gerdamama (130721)
    2018-04-25  07:08
  5. 2018. Április 25. 14:41130722.

    Most néztem meg a tegnapi részt. Nagyon kínos volt minden epizód.....Balázs szörnyű... Miklós szintén..és ugyan olyan szörnyű a másik díszpolgár jelölt. Hihetetlen az egész történet...szégyen, hogy ilyen jelölt van. Azt meg nem értem, hogy Viliék mitől tartanak? A vizsgálat szerint ők tiszták,, és ezek az eszközök, amiket árulnak nem tiltott dolgok...sok hűhó semmiért.

  6. 2018. Április 25. 07:08130721.

    Na, tegnap alakított Zsolt, direkt a te kedvedért.


    Már akkor rosszul voltam, mikor a kanapén forgolódott. Attól féltem, hányni fog. Márpedig előttem ilyet nem lehet csinálni, mert rögtön utánozni kezdem... Csak egy résnyire nyitott szemmel mertem nézni. Kicsit mérges is voltam, hogy ez már túlzás, hogy még valami kárt csináljon, ezúttal Tóbiás lakásában. Aztán a hideg is kilelt, mikor nekiállt főzőcskézni. Azt hittem, minimum egy ujját levágja. Aztán hogy felgyújtja a lakást, vagy valamit kiönt, összetör. De happy end, ő is, a berendezés is épségben megúszta, és állítólag még a kaja is jó volt, amit hálából készített a fiúknak. És még csak be se szólt nekik valami durvát. 

    előzmény:
    vorii (130720)
    2018-04-24  10:13
  7. 2018. Április 24. 10:13130720.

    Köszönöm, próbálok vigyázni...


    Visszatérve - Rékasi Károly azért ennél többet tudna - ehhez nem kell sok művészi tehetség. Várom, hogy valami jobbat kihozzanak még a karakterből.


    Miklós elég fura - van, amikor azt érzem, bizony becserkészi Julit kihívásnak tekinti, van, amikor meg győz benne a józan ész és az Attila iránti testvéri érzés. Azért egyáltalán nem vagyok oda ezért a szálért... 


    Jobban tetszik  Kristóf és Tóbiás suta egymás felé indulása... (Pedig nem nagyon vagyok "szivárványos érzelmű")


    Szeretném látni, hogy elkezdik a Rózsát felújítani. Összefoghatna az egész ház, akár egy kis kölcsönnel, akár kétkezi segítséggel. Hiszen csak egy kis közösség ők... Jó példának sem lenne utolsó. (Vagy csak én vagyok ilyen kis naiv?) 

    előzmény:
    gerdamama (130719)
    2018-04-24  09:57
  8. 2018. Április 24. 09:57130719.

    Kristóf és Tóbiás helyesek voltak tegnap. Az a szerelem még nem múlt el. Kérdés, hogy távkapcsolatként működik-e. Kár lenne, ha Tóbiás elköltözne, Kristóf pedig biztosan nem hagyja ott a csokigyárát.


    Bár sosem esett szó arról, merre van az a "vidéki" gyár. Még az is lehet, hogy a főváros vonzáskörzetében. Sára és férje is itt tudott lebzselni, amikor csak akart.



    OFF: Vigyázz magadra nagyon! Ez az össze-vissza időjárás mindenkit megvisel. Legalábbis én mindig azzal biztatom magam és mindenki mást, hogy jön a jó idő, elmúlik a téli depi meg a tavaszi fáradtság, és rendben lesz minden.

    előzmény:
    vorii (130718)
    2018-04-23  22:10
  9. 2018. Április 23. 22:10130718.

    Tényleg csak ennyi telik...??? Zsoltból mit csináltak? Szedjék már össze magukat a forgik és írjanak már valami normálisat! - ez így egy nagy idétlenség.


     


    Megye, mert nem vagyok jól. Mostanában gyengébb vagyok, fáradékonyabb. Most szédelgek. (Nem házasság- )

  10. 2018. Április 23. 11:39130717.

    A távolmaradásod "bocsánatos bűn" persze, hogy megértjük. Annak örülök, hogy nincs semmi bajod és sajnállak az orvosnál való várakozásért. 


    Érdeklődve várom az estét és bízom benne, hogy valami vagy valami "belerondít "Juli és Miki "lamúrjába

    előzmény:
    Jujoka (130716)
    2018-04-23  01:11
  11. 2018. Április 23. 01:11130716.

    Lányok, bocsi, de sem a csütörtöki, sem a pénteki adást nem láttam. Sőt! Nem is bánom. Sokat vannak itt a lánykámék, és ennek nagyon örülök, ezt tudom, hogy meg értitek. A pénteki adást nem is fogom látni, mert délután orvoshoz kell mennem. Nincs hál' Istennek semmi baj, csak a receptet kell javíttatnom.  Három havi adag van rá írva, viszont nincs a megjegyzésbe írva, hogy hány napra  vagyok ellátva. Piszkosul örülök neki..... Gondolhatjátok, egész délutánom ezzel fog elmenni.


    További kellemes és jó éjszakát kívánok! 

  12. 2018. Április 22. 19:01130715.

    ALEX a zenész. Jól eltűnt a ködben. Ahhoz képest, hogy három gyereket is összehozott Julinak, nem mutat nagy érdeklődést utánuk. Az az ilyen trógerok szerencséje, hogy a volt nőjük mindig talál valami jótét lelket, aki gondját viseli a gyerekeinek. Így aztán nem bíbelődnek olyan aprósággal, hogy gyerektartásért pereljék, vagy bármi más követeléssel előálljanak.


    Az új fiú... korban és kinézetre Natasához illene. De ha kedves az élete, nem húz ujjat Rudival. Kíváncsi vagyok, ki csap le rá.

    előzmény:
    lidika49 (130714)
    2018-04-22  11:05
  13. 2018. Április 22. 11:05130714.

    Julinak úgy látszik a " rossz fiúk" jönnek be.  A zenész  ( nem jut eszembe a neve) is ott vágta át ahol tudta, Andrásnál megértést, majd unalmat talált ( a szex játék már itt is szerepelt), majd jött a fiatalabb Attila, s most az örök ellenség Miklós. Attila mehet vissza Nórához vigasztalódni, bár nem tudom, hogy az új fiúnak milyen szerepet szánnak.

    előzmény:
    BiriBiri (130711)
    2018-04-22  07:49
  14. 2018. Április 22. 11:03130713.

    "Nem értem Julit. Már megégette magát Mikivel"


    Szeeegény, szegény Mátyás király téri lakók kénytelenek mindig ugyanazokkal megégetni magukat. Ha természetüknél fogva félrelépősek, vagy csak egy kis változatosságra vágynak, mindig ugyanabból a készletből válogathatnak. Olyan az a ház, mint egy csöppnyi sziget. Ott laknak, dolgoznak, a kisboltban vásárolnak... Nóra és Zsuzsa is megfordult két Berényi fiú ágyában, Juli hároméban, és csak azért nem teljes a gyűjteménye, mert Zoltán meghalt, mielőtt Juli felbukkant volna.
    Alíz az ifjabbik Bartha és testi-lelki jóbarátja között pendlizik, de párszor az idősebbik Bartha is a falnak támasztotta. Egy hangyányival színvonalasabb kiadásban, de ugyanez a Hanna-Peti-Balázs trió is. Nóra, Hanna, Zsófi, anno Tilda is kóstolgatta a szomszéd fiúkat. Miklós szerelmi élete is azért pang, mert egy lépést se tesz az ügy érdekében. Csak azzal kezd, akivel véletlenül összefut, mikor az illető besétál a házba, hogy meglátogassa valamelyik ott lakót, és tálcán kínálja magát. Pl. Ottó anyja, Ábel felesége.
    És már kopogtat az új nemzedék: még jó, hogy Milánt száműzték Afrikába, különben szegény Luca is kénytelen lenne közte és Bandi közt ugrálni.
    Timi az egyetlen tisztességes leányka a házban. Ami nem nagy teljesítmény, mert pár napja jött haza, és Milán pont lelépett, mielőtt elszerethette volna Lucától. Momentán csak Bandi, az unokatesója van a láthatáron, talán vele mégse kezd. Remélhetőleg nem szemeli ki magának valamelyik "bácsit", pl. Ádámot, aki elég jó pasi. Illetve Peti is "csak" családtag, de nem vérrokon, esetleg ő is számításba jöhet.


     

    előzmény:
    BiriBiri (130711)
    2018-04-22  07:49
  15. 2018. Április 22. 10:01130712.

    Meg jo hogy ez csak a forgatokonyvirok agyszulemenye. Sajnos vannak ilyen nok akik az osztoneiknek engedelmesnednek a jozan paraszti eszuk rovasara,  de a valo vilagban talan nem ok kerulnk vezeto beosztasba. Legalabbis remelem. 

  16. 2018. Április 22. 07:49130711.

    Én a szándékot díjaztam, azt a kedves nyüzsgést, ahogy a felségét várta...és ha nem sikerült, hát megoldja, csak hogy együtt egynek, együtt legyenek.  Bizony, jó lenne ha a férfiak nem néznék.. a jó férjek, mert még rossz érzésük lesznem, nem ilyenek vagyunk..általábanmeglehet bennünk nőkben bízni....ha gond van, megbeszéljük. 


    Nem értem Julit. Már megégette magát Mikivel, nem kellett a közös gyerek..akkor most mit érez???  nem akarom felsorolni, miért teszi..szerintem..de rosszul teszi, ha Mikire szavaz. Mit fog kapni Mátétól??? Még arra is képes lenne, hogy ott hagyja az anyját és elmegy Attilával. De hová? Vissza a családjához? vagy egy emelettel feljebb..ahogy a BK ban szoktak? 

  17. 2018. Április 22. 00:18130710.

    Szegény rizottó!
    De akkor is! Fő a jó szándék!

    előzmény:
    vorii (130709)
    2018-04-21  23:59
  18. 2018. Április 21. 23:59130709.

    Julira én is nagyon "haragszom", mert egyáltalán nem erre számítottunk (látom, nem csak én örültem, hogy beült a taxiba...) azon csak mosolyogtam, hogy ezt írod: annyira sajnálom Attilát, töri magát, finom vacsorát főz - mert bizony a "finomság" a kukában végezte, és egy gyors ételrendeléssel próbálja menteni a menthetőt. Ő még nem tudja, hogy bájos neje "lekéste" a gépet 

    előzmény:
    BiriBiri (130708)
    2018-04-21  18:38
  19. 2018. Április 21. 18:38130708.

    Az csak az én fantáziálásom volt, hogy esetleg egy nőt rendelt..ki tudja, az ilyen nagy hotelban még az is lehet...és azt mondta, Judit óta nem volt nővel. Gondoltam eléggé fel lett izgatva...talán próbálkozott ilyesmivel..és nagyon kívántam, hogy Juli szembesüljön vele...annyira jót tenne a lelkemnek. Ilyen gonosz vagyokCsúnya Juli...annyira sajnálom Attilát, töri magát, finom vacsorát főz..nem tudom, hogy gondolja, majd hajnalban eszegetnek? Persze a gesztus, nagyon szép!!!!majd ha szembesül Juli érzéseivel Nóránál lel vigaszt" Ez a nóta nóta, nóta nóta körbe járamikor már mindenki volt mindenkivel újra kezdik a kört....a padlást már Ádám beépítette,  ugye? Az a szerelmi fészek már megszűnt

    előzmény:
    gerdamama (130707)
    2018-04-21  16:25
  20. 2018. Április 21. 16:25130707.


    Az RTLMost egyik nagy előnye, már ha működik, hogy rá lehet keresni egy-egy részletre, nem muszáj végigszenvedni az egész műsort. Én is azt hittem, elaludtam tegnap, mert nem emlékeztem rá, hogy Miklós bármilyen nőt rendelt volna a szobába. Most elmentem a csúszkával odáig, hogy Miklós egyedül maradt. Nézi az árlapot, aztán telefonál... Nem hiszem, hogy konzumnéni is rendelhető a szobaszerviztől, az persze lehet, hogy a viszkit vagy bármit, amit kért, egy csinos pincérlány hozza be.

    előzmény:
    BiriBiri (130698)
    2018-04-21  09:42
  21. 2018. Április 21. 14:51130706.

    ..jav..mit is mondjak rá????

    előzmény:
    BiriBiri (130705)
    2018-04-21  14:49
  22. 2018. Április 21. 14:49130705.

    Végül Juli szemrevaló, jó üzletasszonnyá nőtte ki magát...olyan gátlástalan, mint Miki....mondhatnám, hogy össze illenek. Ideig, óráig ...de remélem nem így történik majd...nem lesznek egy pár egy pillanatig sem..és remélem mindjárt bekopog egy gésa, vagy konzumnő..és Juli és észbe kap majd.  Csak azért nem kívánom, hogy Attila is megtudja, mi történik, mert  Máté nagyon szereti, ő is szereti igaz szívvel Julit és a gyerekeit. de Juli ennél mert nagyobbat álmodnijajjj.  kit is mondja rá....semit, csak csalódott vagyok

    előzmény:
    barackmano (130704)
    2018-04-21  14:40
  23. 2018. Április 21. 14:40130704.

    Bocs azt elfelejtettem hogy koszonom. 

    előzmény:
    barackmano (130703)
    2018-04-21  14:18
  24. 2018. Április 21. 14:18130703.

    Jezusmaria.


    Remelem Miklos csak "kiugratta a nyulat a bokorbol" es bosszut all Andrason. Ki a francnak kene egy idosodo k.... aki a 2. ferjet csalja?

    előzmény:
    BiriBiri (130702)
    2018-04-21  13:50
  25. 2018. Április 21. 13:50130702.

    Mátét és az osztálytársakat vitte osztálykirándulásra Egerbe. Máté bevállalta, és már nem tudták, akarták lemondani. Valami ilyesmi történt. Persze Attila vitte el a "balhét" az osztálytársak már ott gyülekeztek, nem volt mit tenni, valakinek el kellett őket vinni..és ki a valaki? Persze, hogy Attila. ...aki már meseszírűen példás férj és családapa... 

    előzmény:
    barackmano (130701)
    2018-04-21  13:09

Címlap

top