Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Barátok közt

Torolt_felhasznalo_394600
Torolt_felhasznalo_394600
Létrehozva: 2003. november 14. 12:43
Hali!

Vajon egyedül vagyok-e azzal, hogy csípem a fent említett sorozatot, vagy esetleg van más is akivel jól kidumálhatnánk a történéseket stb...
  1. 2018. Április 14. 00:47130626.

    Az esti videó.


    "Balázsnak döntenie kell, hogy elárulja-e Hannát. Vajon Gigi átmegy-e az örökbefogadáshoz szükséges alkalmassági vizsgán? Nórához váratlan látogató érkezik."


    Hát a mai részben sem sok izgalmas dolog történt.


    Miklós győzködi Balázst, mert mégiscsak követnie kellene, vett(?) neki egy piros autót? Nem tudom, lehet, hogy csak bérli. Ezt nem értettem. Reméli, hogy Balázs a nyomdokaiba lép. Viszont, ezt az autót ő is akarja használni. Na! Ezt megint nem értem! Van neki saját autója, minek neki még egy másik? Dehát.... ő a Miklós!


    Ádám teljesen ki van borulva, Gizi vigasztalja. Elmondja, hogy éppen a pszichiáternél van, és izgul, hogy minden rendben lesz-e? Gizi átöleli Ádámot, és vigasztalja, hogy minden rendben lesz.. Ezután találkozik Gigivel, aki sírva borul Ádám nyakába. Végülis sikeresen végződött a vizsgálat. Nagyon boldogok. Otthon várják Hedviget, hogy elmondják neki a jó hírt. Hedvig később megérkezik, és nagy nehezen elmondják neki végre, hogy Gigi átjutott ezen a vizsgán, és örökbe fogadhatja a kisbabát.


    Nóra észreveszi, hogy Zsolt túl sok gyógyszert vesz be egyszerre. Ezért elveszi a gyógyszereit, és megbeszélik, hogy amikor szüksége van rá, akkor szól Nórának, nehogy túladagolás legyen a vége. Zsolt átadta  ugyan a gyógyszereket, de amikor egyedül marad, akkor felhív valakit, hogy küldjön neki "szert" nem érdekli semmi sem.


    Becsenget később egy fiatal lány.... talán Timi? nem tudom.... Ad neki egy csomó pénz, a kis csajszi megijed, el akar menni, de Zsolt nem akarja elengedni, mert nem adta át a "cuccot". Ekkor lép be Nóra, és összeborul a kis csajszival.


    Hát ennél nem sokkal több jut az eszembe.


    Jó éjt! 

  2. 2018. Április 13. 14:26130625.

    Szerencsetlen Milan. Jobbat erdemelne. 


    Es szegeny Bandi, igaz o is.


    Luca legalabb akkora ceda mint az anyja. 

    előzmény:
    BiriBiri (130624)
    2018-04-13  14:21
  3. 2018. Április 13. 14:21130624.

    Bizony, bizony, nagyon meglepő volt.  nem tud kibújni a bőréből Miklós...régen piszkoskodott, már már egészen jóságos volt néha...Lehet, hogy ez  ad majd lökést Hannának és Balázsnak, hogy elmenjenek? Milán valamire ráérzett...Ezek a sorozatok olyan egy kaptafára készülnek. A Jóban rosszban is két fiú között őrlődik a lány...mindig mondom, van erre egy séma, egy vázlat,  nem lehet tőle eltérni, így kell csinálni. 

    előzmény:
    gerdamama (130623)
    2018-04-12  21:50
  4. 2018. Április 12. 21:50130623.

    Magdi anyus már kísértett egyszer-kétszer valaki álmában. Talán Vili bácsi és Géza álmában is. Pedig állítólag saját kérésére írták ki a sorozatból, egy idő után mégsem tudott meglenni nélküle. Nagyon erőltetett volt. Nem örülök neki, hagyhatnák békében nyugodni az elhunytakat. Hogy a régi dolgokra emlékezve néha megjelenik, akikről mesélnek, az még hagyján, bár azt is csak ritkán kellene alkalmazni. Elég baj, hogy nincs semmi ötletük a fk-íróknak, hogy kitalálnának valami érdekeset, ami a jelenben történik a mostani szereplőkkel.

    Bár a mai befejezés elég meglepő fordulat volt. A jóságos szponzor...


     

    előzmény:
    BiriBiri (130621)
    2018-04-12  15:39
  5. 2018. Április 12. 17:52130622.

    Lányok! Megnéztem a mai ismétlést, hát...... Semmiről sem maradtam volna le, ha nem teszem.


    Borzalmas ez a több szerelmi háromszög. Most már Luca is beleállt, pedig eddig őt normálisnak tartottam. Egyre inkább arra gondolok, hogy abbahagyom a sorozat nézését. Egyáltalán nem érdekes, folyamatosan egy pár dolgon lovagolnak a forgik.


    Egyébként, ma nem lesz ismétlés az RTLII-ön.

  6. 2018. Április 12. 15:39130621.

    Ákos Klaudia és Zoli fia volt. Zoltánnak hívták a legidősebb Berényi fiút. Az ő temetésével indult a sorozat..úgy emlékszem. Ákos meg valami balesetben halt meg. Én úgy tudom elképzelni a visszatérést, hogy valaki álmában jelennek majd meg. 

    előzmény:
    Kusza (130620)
    2018-04-12  15:02
  7. 2018. Április 12. 15:02130620.

    Most olvastam, hogy feltámasztják a Barátok halottjait, Magdi anyust már biztos, de még talán, a Klaudia férjét is, Ákost. Jaj pedig Magdi anyus már maradhatna otthon! Ákosra kíváncsi vagyok, mert nem az elejétől nézem a sorozatot.

  8. 2018. Április 12. 13:55130619.

    Sziasztok Lányok!


    Köszönöm az érdeklődést, szerencsére nem fizikailag vagyok beteg, más miatt érzem magamat rosszul, de azt nem szeretném itt leírni. 


    Egyébként itt voltak a lánykámék ma is, tegnapelőtt is, nagyon aranyos a pici, csak itt sajnos nem tud elaludni. Szerintem meg kell még szoknia, lányom szerint nem jó az ágyam. Babakocsit is szeretnék venni, hogy amikor itt vannak, akkor bele tudjuk tenni, és ha olyan az idő tudjunk sétálni.


    A BK-t csak hellyel-közzel nézem, elég sok dolgom van, pedig azt hittem kipihenhetem magamat. Hiába nézném meg az RTLMOST-on, nincs hangerő, anélkül meg minek? 


    Ahogy tudok, jövök, a jövő héten már aktívabb leszek.

  9. 2018. Április 12. 11:36130618.

    Tegnapelott. 


    Jobbulast Jujoka. 

    előzmény:
    gerdamama (130617)
    2018-04-12  08:14
  10. 2018. Április 12. 08:14130617.

    Jujoka, mi a baj? Ne betegeskedj, légy szíves!


    Itt a tegnapi video.


    http://rtl.hu/rtlklub/baratok/elozo-resz-2018-aprilis-11


    Unalmas volt és bosszantó.

    Bandi bevallja Lucának, hogy szerelmes belé. Ettől Luca hisztirohamot kap, nehogy már kilógjon a ház HP-i közül. Dúl-fúl, vágja a pofákat otthon is, Bandinak meg otromba megjegyzéseket tesz, valahányszor találkoznak. Milán viszont hálás a koncertjegyekért, és meghívja Bandit egy hármas, baráti filmnézésre. Ahol elfogy a csipsz, és a házgazda leszalad pótlásért a kisboltba. Mikor kettesben maradnak, Luca lesmárolja Bandit. Igen, Luca Bandit, semmi elírás a részemről. Hát, ilyen a szerelem meg a fiatalság. Én máshogy emlékszem, de az már régen volt.


    Vili bácsi értesítést kap az adóhivataltól, hogy jönnek ellenőrizni. Ez mindenkivel előfordul, persze senki sem örül neki, Vili bá meg egyenesen pánikba esik. Kivételesen Bözsi a normálisabb, beszélt a könyvelőjükkel (!!), aki megnyugtatta, hogy minden rendben van. Vili bá persze nem nyugszik meg, és bánatában bevallja Lacinak a vibrátor-bizniszt, úgyis kiderül alapon. Laci jól kineveti, már réges-rég tudja, mivel kereskednek a kisöregek.


    A hajléktalan-lap szerkesztőségében sajtótájékoztatót tartanak, összecsődítenek egy csomó embert. A főszponzor, Miklós persze késik, valami dugóban szerencsétlenkedik a városban. Mikor már nagyon fogy a pezsgő meg a pogácsa, elkezdik nélküle. Végül Peti és Hanna elkezdik a tájékoztatót. Peti makog valamit, dicséri Hannát, aki az ügy lelke. Balázs meg leül az első sorba, folyamatosan nevetgél és sutyorog a mellette ülő nő fülébe. Hanna nem sokáig bírja idegekkel, mármint nem azt, hogy Peti magasztalja, hanem Balázs  külön műsorát. Felpattan, és "elnézést, egy pillanatra" kirángatja Balázst a teremből, és a szomszéd helyiségben rendez egy féltékenységi jelenetet. Balázs jót röhög rajta. Persze a cirkusz vége már visszafelé menet, a nyitott ajtóban, a nagy plénum (és Peti) füle hallatára hangzanak el, legalább van valami érdekes és csámcsogni való, ha már ennyien összejöttek.


    Zsolt egyfolytában vedel, Nóra és Krisztián próbálja tartani benne a lelket, és próbálja tartani magát a pasast, mikor alig áll a lábán. Arra azért telik az erejéből, hogy kiüljön a párkányra a harmadikon, és ott szlopálja a pálinkát. Le se ugrik, le se szédül, Nóráék a földszintről nézik egy darabig, aztán felcammognak hozzá, és szerencsére még ott találják... Ha agyon ütnek, se tudom, hogy ez tegnap volt-e vagy tegnapelőtt, vagy csak az előzetesben láttam többször is.

  11. 2018. Április 11. 16:32130616.

    Ugye? Nekem is eszembe ötlött, hogy a végén még írónőt csinálnak Giziből...   Ööö - eddig valahogy nem vettük észre benne az őstehetséget.

    előzmény:
    BiriBiri (130614)
    2018-04-11  09:51
  12. 2018. Április 11. 15:14130615.

    én is sokszor álmodom arról, hogy rágyújtok, pedig 14 éve szívtam el az utolsót......
    szerintem Gizi is álmodik a piáról...

    előzmény:
    BiriBiri (130614)
    2018-04-11  09:51
  13. 2018. Április 11. 09:51130614.

    Reggel, mielőtt elindultam a fürdőbe megakartam írni a sejtésemet: Gizi csak ábrándozik, képzelődik, beindult az írói fantáziája.  Először megrettentem, amikor borral kínálja Ottó, azt mondta, én nem iszom...ugye nem is ivott? mert hogy a képzeletében jólesik egy kis flört az még hagyján..de ne már, hogy az italról is álmodozzon? Nem fog, remélem...majd meglátjátok, még könyv formában fogják megjelentetni az irományát...sorban fognak állni az aláírásáért. 


    Ja, és azért nem írtam meg meg közben elment az net és én is elmentem..a fürdőbe. 

  14. 2018. Április 11. 08:27130613.

    Jó lenne, ha igazad lenne, és csak álom volt a Gizi és Ottó flörtölése!

    előzmény:
    gerdamama (130611)
    2018-04-10  23:51
  15. 2018. Április 11. 06:59130612.

    Az osszes pecsi "Alizt" beraktak ebbe a videoba. Akinek 90 folott volt az IQ-ja kivagtak.

    előzmény:
    gerdamama (130610)
    2018-04-10  23:43
  16. 2018. Április 10. 23:51130611.

    Nagyon-nagyon remélem, hogy csak Gizi képzeletében játszódott le ez a jelenet. Véletlenül meghallotta, hogy Ottó egy érett, tapasztalt, dögös vörösről álmodozik, és ez igencsak megmozgatta a fantáziáját.
    Néha valami kellemes meglepetés is akad.

    előzmény:
    lidika49 (130609)
    2018-04-10  22:21
  17. 2018. Április 10. 23:43130610.

    Ne viccelj már! Nagyon érdekes, amit írtál. Csak épp nincs köze ahhoz a kis közvélemény-kutatós videóhoz. Sajnos a legnagyobb jóindulattal se lehet belemagyarázni, hogy a megszólalók arra gondoltak, hogy a "jelenlegi" arab számok helyett akarják majd az "igazi" arab számokat bevezetni. De hát mindegy, ez van.

    előzmény:
    Liventa (130607)
    2018-04-10  20:16
  18. 2018. Április 10. 22:21130609.

    Térjünk vissza az arab számokról a BK-ra. Gizi csak álmodozott, vagy tényleg flörtöltek? Azért ez a Milán egy gerinctelen emberke, hogy letagadta honnan van a két koncert jegy. Végén Bandi és Luca nagyon aranyos volt.

  19. 2018. Április 10. 22:21130608.

    Lányok, csak jelzem, hogy nem tűntem el, csak nem vagyok nagyon jól.


    Puszillak Benneteket! Jó éjt!


     

    előzmény:
    Liventa (130607)
    2018-04-10  20:16
  20. 2018. Április 10. 20:16130607.

    Ja? Én kérek elnézést, hogy hozzászóltam.

    előzmény:
    gerdamama (130606)
    2018-04-10  18:01
  21. 2018. Április 10. 18:01130606.


    Szerintem teljesen mindegy, hogy az arabok ténylegesen mit használnak. Mi évszázadok óta arab számoknak hívjuk, amit használunk, bár a római számokat is ismerni illik. Még akkor is, ha Rómában is rég áttértek az arab számokra...
    Nyilván egyetlen ember sem volt a megkérdezettek közül, aki arra gondolt volna, hogy talán az "igazi" arab számok mások. Csak annyi szűrődött át a sikeresen kimosott agyukon, hogy a migránsok még a számainkat is elveszik tőlünk, és persze Brüsszel meg az ENSZ ebbe is beleugat.


    Már bánom, hogy beírtam... Olyan vagyok, mint Alíz, előbb dumálok, aztán "bocsi, bocsi, kiszaladt a számon".

    előzmény:
    Liventa (130604)
    2018-04-10  14:23
  22. 2018. Április 10. 15:18130605.

    "A videóba került pécsiek azt válaszolják, hogy nem értenek a témához, illetve el is utasítják, még a történész is, aki saját bevallása szerint “kicsit máshogy látja az eseményeket.” Azért olyan is van, aki úgy érzi, meg tudná tanulni a használatukat. (És nyilván olyan is volt, aki átlátott a szitán, csak épp ezért nem került be a videóba.)"

  23. 2018. Április 10. 14:23130604.

    Az arab országokban nem a nálunk használt "arab" számokat használják, ami a cikkben a poén lenne, hanem ezeket:

    előzmény:
    gerdamama (130602)
    2018-04-10  12:46
  24. 2018. Április 10. 13:12130603.

    En itt szulettem. Azert nem mindenki ilyen sotet. Az ertelmesebbeket kivagtak valoszinuleg. 

    előzmény:
    gerdamama (130602)
    2018-04-10  12:46
  25. 2018. Április 10. 12:46130602.

    OFF:


    Most találtam ezt a gyöngyszemet.
    Az OK Pécs magazin az utca emberét kérdezte, mit szólnak ahhoz, hogy az Unió bevezetné az arab számokat. Íme az eredmény:


    http://hvg.hu/kultura/20180409_Nem_kernek_a_pecsiek_az_ar ab_szamokbol__dobbenetes_valaszok_az_alkerdesre


    Az elején leestem a székről a röhögéstől, de a végén már sírni volt kedvem. És ez Pécs. Megyeszékhely, egyetemi város. Nem Bivalyröcsöge-alsó. 
    Persze az is lehet, hogy a többszáz megkérdezett közül csak a hülyéket vágták össze ebbe a kis videóba, de ezt nem hiszem, csak a lelkem megnyugtatására találtam ki.


     

Címlap

top