Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Barátok közt

Torolt_felhasznalo_394600
Torolt_felhasznalo_394600
Létrehozva: 2003. november 14. 12:43
Hali!

Vajon egyedül vagyok-e azzal, hogy csípem a fent említett sorozatot, vagy esetleg van más is akivel jól kidumálhatnánk a történéseket stb...
  1. 2018. Április 10. 06:44130601.

    Jezusmaria. Gizi nem egy tizessel idosebb. 

  2. 2018. Április 9. 21:14130600.

    Stellahoz jobban ment volna.

  3. 2018. Április 9. 16:27130599.

    Háááááááát...    Ez az ottós-dolog nekem sem jön be.


     

    előzmény:
    gerdamama (130597)
    2018-04-09  08:29
  4. 2018. Április 9. 09:51130598.

    De legalábbis az ikertestvére... Hová süllyedünk má'???

    előzmény:
    gerdamama (130597)
    2018-04-09  08:29
  5. 2018. Április 9. 08:29130597.

    http://sorozatwiki.hu/articles.php?article_id=37692


    Nyugtassatok meg, hogy ez nem Ottó, csak hasonlít rá!!!


     

  6. 2018. Április 8. 09:09130596.

    A kívánságlistádról:


    Julival, Alízékkal és Zsolt gyógyulásával kapcsolatban teljesen egyetértek.


    Nyári Dia terhességét viszont teljesen kihagynám. Így azon se kellene spekulálni, kié lehet Hanna gyereke, és miért pont azzal feküdt le a nagy ingadozás közepette. Amúgy is röhejes, és remélem nem teljesen életszerű, hogy a BK-ban minden babavárásnál felmerül ez a kérdés. Vagy fel se merül, csak kiderül, hogy mégsem az az apa, akinek illene. Hanna költözzön külföldre, mielőtt a színésznő pocakja látható lesz. A szerelmi bánata jó ürügyül szolgálhat. Aztán majd visszajön, ha úgy gondolja. A gyerekével nem kell foglalkoznunk, a legtöbb szereplőnek van civilben gyereke, nekik semmi közük a BK-hoz. Egyébként az az érzésem, a forgik is efelé hajlanak, és kivételesen egyetértek velük. Abból gondolom, hogy elég ügyesen fényképezik mostanában Hannát, legtöbbször csak az arcát mutatják, az egész alakos felvételek helyett.


    Gigi ügyében én is a csodában reménykedem. Hogy mégis teherbe esik, mikor már nem görcsöl rá a témára. Volt már ilyen az életben. Úgy tűnik, Hedvig egyre jobban kötődik a babájához, ami teljesen érthető. Nem lenne tisztességes, ha meggondolná magát az örökbefogadással kapcsolatban, miután elfogadja, hogy Gigiék tejben-vajban fürdetik a terhessége alatt. De az se lenne jó, ha örökbe adná, és utána a nyakukon lógna, és mindenbe beleszólna a gyerekneveléssel kapcsolatban.
    Ígérték nekünk valamelyik előzetesben, hogy Hedvigről kiderül valami. Jó lenne, ha kibékülne a kőgazdag családjával, és akkor amiatt se kellene aggódnunk, hogy a híd alá kell vinnie a mégis megtartott kisbabáját.

    Vili bácsi diszpolgárságáért én sem drukkolok, a másik jelölt győzelméért pláne nem. Eléggé devalválja ezt a kitüntetést, ha ilyen jelöltek kapják. Egy tisztességes átlagember, aki rendesen végezte a munkáját, ahogy a legtöbben teszik. Meg egy alattomos, sunyi alak, aki a vetélytársa lejáratásán szorgoskodik. Remélem, van harmadik jelölt is.

    előzmény:
    vorii (130593)
    2018-04-07  23:25
  7. 2018. Április 8. 07:46130595.

    Te jó Ég! Lehet, hogy nem is utálom annyira a tortákat...? Füreden a móló mellett van egy szuper cukrászda, a Karolina, ahová a gyerekeim néha elhurcolnak és ahol "hajlandó vagyok" 1-1 extrább "cukiságot" bekebelezni. Egészen kiváló cuccaik vannak -- legközelebb rákérdezek a Malakoff-ra.


    Érdekes, ha rákattintok a fotókra, olyan pacniknak tűnnek a sütijeik -- élőben nem volt ilyen benyomásom, sőt, és nagyon finomak. A kávé- és egyéb italaik is.

    előzmény:
    vorii (130592)
    2018-04-07  23:09
  8. 2018. Április 8. 05:39130594.

    De akkor senki nem nezne a BK-t mert az ilyen sorozatokat az izgalom tartja eletben.


    Zsoltban azert remenykedek en is. 

    előzmény:
    vorii (130593)
    2018-04-07  23:25
  9. 2018. Április 7. 23:25130593.

    ON - szeretném, ha Hanna összegabalyodna végre valakivel, meglenne a megoldás, kié a gyerek, aztán mehetne Isten hírével. 


    Valamint szeretném, ha Juli rájönne, hogy összeteheti a két kezét, hogy ilyen türelmes Attila, és a kis flörtjei és ama szerencsétlen liezon után nem rakta ki a szűrét.


    Aztán: szeretném, ha Krisztián és Aliz végre zöld ágra vergődnének egymással.


    ...és - szeretném, ha - amint Birikénk is írta - rendőrkézre jutna a csaló, meglenne a pénz és itthon egy magánklinikán rendbe ráznák Zsolt lábát.


    Amit nem szeretnék valamiért, hogy Vili bácsi díszpinty - akarom mondani - díszpolgár legyen.


    Ööö - azt se szeretném, ha Helga hirtelen rájönne, mégis kell neki a baba. Vagy, ha így lesz, legyen mégis csoda és várjon saját babát Gigi.


    Mára elég ennyi kívánság 

  10. 2018. Április 7. 23:09130592.

    A Malakoff torta a "Szamoséknál" volt évekig a kedvencem - az a "nem olcsó, viszont drága" típusú  volt -  félévente beültünk és elmajszoltam egyet. Egyszer a gyerekeim összedobtak egy egészre a szülinapomra.  Szerencse, mert egyszer csak megszüntették Ami megmaradt az emlékeimben, az a pirított mandula íz... és valamilyen likőr, talán Cointreau volt benne.

    előzmény:
    Liventa (130582)
    2018-04-06  23:28
  11. 2018. Április 7. 21:36130591.

    Bandi nem ment sehová, de annyi "fontos" dolog történt mostanában (Juliékkal, Hannáékkal, Gigiékkel, Vili bácsiékkal, Zsolttal), hogy Bandi már nem fért a műsoridőbe. Talán valamelyik régi fk-írónak eszébe jutott a hajdani szöveg, amit szegény gyerek legtöbbször hallott, míg felnőtt: "Bandika, menj a szobádba!"  Most megint szóltak neki, ő pedig engedelmesen bement, és ott rajzolgat csendes magányában. Majd ha mindenki problémáját megoldották, kiengedik.



    Nekem meg az maradt ki, hogy Andrea mikor és miért költözött Németországba. Talán nem voltam itthon, mikor történt. Én még ott tartok, hogy egy szimpatikus rendőrrel (nyomozóval?) él együtt, akivel Oszi is jól kijön. Ritkán van róluk szó, ezért nem tűnt fel, hogy nem fordulnak meg a Mátyás király téren.
    Oszi hány éves lehet már? Csak azért, hogy anyukája dönti el, találkozhat-e a papával, vagy sem. Ez nekem elég fura, függetlenül attól, hogy Andreának igaza van, vagy nincs. Most úgy emlegették, mint egy majdnem felnőttet, aki zenekarban játszik, barátnője van... Hát nekem bakfiskoromban nem szabták volna meg, hogy melyik rokonommal, pláne szülőmmel állhatok szóba, az egyszer biztos.


    Zsolt... szeretném, ha igazad lenne, de én nem vagyok ilyen optimista. (Hogy Rékasi meggyógyult, az Zsolton nem segít. Egészségesen is lehet sántát, púposat, leprásat játszani.) Az a baj, hogy Zsolt semmiféle kapcsolatban nem volt a kórházzal, csak ezzel a szélhámossal. Persze följelentheti, de valószínűleg még a valódi nevét se tudja, az ég világon semmi nyoma nincs.
    Azt nem értem első perctől fogva, hogy ha Zsoltot meg sem nézte soha, egyetlen orvos sem abban a kórházban, akkor hogy a fenében hihette el, hogy "elvállalták a műtétjét". Ki? Milyen alapon? Ennek az ég világon semmi értelme, ennyire hiszékeny még végső kétségbe esésében sem lehet valaki.


     

    előzmény:
    BiriBiri (130584)
    2018-04-07  08:26
  12. 2018. Április 7. 15:29130590.

    Sziasztok, szükségem lenne rátok egy szuper alapos TDK dolgozat készítésében ami majd a diplomadolgozatom is lesz :) A magyar filmekről szól, és motivációként a kitöltők között KISORSOLOK EGY PÁROS MOZIJEGYET. Ez az én személyes ösztönzőm a kitöltőknek, mivel ennyire fontos nekem, hogy minél több embernek megismerjem a véleményét :) Nagyon köszönöm mindenki segítségét benne KATT: https://goo.gl/forms/pET1zAWo74zUno213) KATTKAZ

  13. 2018. Április 7. 12:26130589.

    Hogy ennyire bárgyún folydogál a történet, azon nem csodálkozom azóta, mióta V. András közölte, hogy ő is írja a forgatókönyvet, majd mutattak valahol egy szolid középkorú háziasszony kinézetű nőt, mint a forgi-brigád egyik tagját... Hát ha a többi forgi is ezt a népességkategóriát erősíti - mert állítólag vannak néhányan -, akkor már több életszerűséget és kevesebb primitív intimpistáskodást ne is várjunk.(Most leszek újból kitiltva...)

  14. 2018. Április 7. 12:12130588.

    Legyen igazad! Bár hogy valaki ilyen rovott múlttal a háta mögött ennyire átverhető legyen -- már majdnem azt mondtam, hogy megérdemli. A sok okos(kodó) meg minek lebzsel körülötte, ha még egy kérdést se tettek föl neki, hogy mi a biztosíték...?

    előzmény:
    BiriBiri (130584)
    2018-04-07  08:26
  15. 2018. Április 7. 11:46130587.

  16. 2018. Április 7. 10:22130586.

    Igy legyen. Bar probaltam magam szuggeralni hogy ez csak egy szappanopera, de a szereploZsoltot sajnalom en is. 


    Balazson meglepodtem en is. Ennel meg Tomi is izmosabb. Lemehetne gyurni ha mar oda a csillivilli autoja. Bar Hannanak jo lesz igy is. Megpengette a megfelelo hurokat. 


    Lehet Petit is sajnalni. 

    előzmény:
    BiriBiri (130584)
    2018-04-07  08:26
  17. 2018. Április 7. 08:36130585.

    Abban reménykedem, hogy Zsoltot itthon is megtudják műteni, és ezzel azt is bizonyítják, hogy itt is vannak jó orvosok. Persze, azért jó lenne, ha a pénzt, vissza tudnák szerezni.

    előzmény:
    BiriBiri (130584)
    2018-04-07  08:26
  18. 2018. Április 7. 08:26130584.

    Mi van Bandival? Beteg voltam, sokat hiányoztam, elment Angliába?


    Balázs olyan kisfiús volt félmeztelenül, akkora , mint Rudi fél karja. Nincs ezzel semmi bajom, csak Hanna lassan ki fogja nőni. Ideje lesz lelépni. Szerintem együtt fognak elmenni.


    Sajnálom Zsoltot. Olyan rossz érzés volt nézni a kínlódását, és ez még csak a kezdet volt. Valahogy biztos találnak valami módot Zsolt gyógyulására hiszen Rékasi is meggyógyult, nem fog örökké sántát játszani. Csak mire addig eljutunk. Andi segíteni fog neki, meg a rendőr férje..majd nyomoz a pasi utána az Interpol is bekapcsolódik,  elkapják, vissza szerzik a pénzt és a műtétet is elvégzik. Így szeretném

  19. 2018. Április 7. 01:42130583.

    Az esti videó.


    "Hanna és Balázs végre belátják, hogy szerelmesek egymásba. Júlia kikészül a Miklós iránt érzett vonzalmának elnyomásától. Zsolt a mennyből a pokolba kerül."


    Megint "történt" egy csomó semmi. A csütörtökit is csak az ismétlést tudtam megnézni, péntek délután az RTLII-őn, mert este 11-kor nem ismételték. Írtam tegnap is, de valamiért nem jött át az üzi, pedig leírtam, hogy miért nem tudtam megnézni, beillesztettem a videót is, de elszállt az éterbe.


    Azért röviden a lényeg. Zsolt megtudta, hogy a műtétről a katari klinikán semmit sem tudnak, így abból nem lesz semmi. Bukta a 30 milliót. Sajnálom, de tudtam/tudtuk, hogy ez lesz, csak én azt hittem, mert ilyen naiv vagyok, hogy történt valami, amit nem mutattak, vagy csak én nem emlékszem rá.


    Balázs, amikor meglátta, hogy a csaj felvette Hanna sapkáját, egyből elgondolkozott. Persze voltak tervei, de folyamatosan mondta, hogy vegye le a sapkát. A csaj nem engedelmeskedett, folytatni akarta, amit elkezdtek. Persze, ugye ebben benne volt az is, hogy azt hitte Balázsé a villa. Azt sohasem értettem, hogy Hanna, hogyan is lakik egy olyan lakásban, ami a Mátyás király téren van, mikor ő a villa tulajdonosa, dehát nem kell nekem minden értenem. Nem tetszett az sem, hogy Hanna nem mert becsengetni. Pedig, még ha egy kis ideig várt volna, látta volna, hogy a csaj elmegy. Egyébként azt hittem, hogy amikor otthagyta Balázst, akkor szembesülni fog Hannával. Később Peti beoson, és akkor veszi észre, hogy Balázs egyedül van, azt hiszi, hogy a csaj a konyhában csinál valamit, meg akarja nyugtatni Balázst, hogy rögtön eltűnik, de Balázs elmondja, hogy mi történt, és elment a csaj. (Bocsi, hogy csajnak írom! Részben úgy érzem, hogy jól teszem, mert más nem illik rá, az igazság viszont az, hogy a nevét nem értettem sohasem.) 


    Aztán később Balázs és Hanna találkoznak valahol a parkban, és Balázs kezében ott van Hanna sapkája. Úgy tűnik, hogy össze fognak jönni végre, és megszűnik ez a huza-vona. 


    Julit Attila otthon kérdezi, hogy mi történt, mire Juli elutasító választ ad, hogy neki most be kell menni Mátéhoz, nehogy ismét belázasodjon. Attila megnyugtatja, hogy minden rendben van, de amikor Juli mégis bemegy, elgondolkodik.


    Juli a parkban beszélget Tóbiással, és nem értem, hogy miért mondta el neki, hogy ismét vonzalmat érez Miklós iránt, pedig a régi futókaland emléke már a múlté. Attila meglepetésnek érkezik..... elviszi Julit. Bocsi, lehet, hogy ez nagyon kesze-kusza volt, de már én is álmos vagyok. Ráadásul jönnek ma szerelni valamit hozzánk. Sajnos.


    Egyébként ebben a hsz-ben is volt egy bekezdésem, amit törölnöm kellett. Utólag szerettem volna javítani egy hibát, de nem lehet. Olyan jó, hogy fejlesztik az oldalt folyamatosan.... De nem írok már ilyesmit, mert valóban nem értem, hova tűnt a tegnapi hozzászólásom.


    Remélem, ez átmegy. Jó éjszakát Mindenkinek! 

  20. 2018. Április 6. 23:28130582.

    Nem szokása a címek megjelenítése. Azt hiszem, malakoffot még nem ettem. Talán még a feketeerdőt sorolnám ide.

    előzmény:
    vorii (130578)
    2018-04-06  22:26
  21. 2018. Április 6. 23:23130581.

    Akkor biztosan a morzsasütiket is kedveled, Voríí. Ezek a torták viszont gyönyörűek és nagyon finomnak is ígérkeznek -- tán a kedvükért ideiglenesen fel is adnám a tortaaverziómat...


    Mivel ma mégse jutottam el vásárolni és kenyér már 2 napja nincs itthon, sütöttem egy kukoricás-köményes példányt. Héja ropogós, Cserpes vajjal, kevés sóval csodás.


     

    előzmény:
    vorii (130577)
    2018-04-06  22:24
  22. 2018. Április 6. 22:31130580.

    Az enyém is. Ugyanakkor szerintem nincs olyan néző, aki meglepődött ezen a ... még csak azt se mondhatjuk, hogy fordulaton.

    előzmény:
    vorii (130579)
    2018-04-06  22:27
  23. 2018. Április 6. 22:27130579.

    Most nem elemezgetek sokat, csak egy rövid:


    Most egy kicsit vérzik a szívem Zsoltért... 

  24. 2018. Április 6. 22:26130578.

    A NLC volt olyan szíves és a képek aláírását lehagyta...


    1. Oroszkrém torta


    2. Malakoff torta

    előzmény:
    vorii (130577)
    2018-04-06  22:24
  25. 2018. Április 6. 22:24130577.

    Pici OFF  tőlem is 


    Nem vagyok tortás - a kevert sütiket gyümölccsel/ dióval/ lekvárral jobban szeretem, vagy a szárazabb cuccot, mint a linzerkarika... Mégis van két gyengém  Ezek bármikor jöhetnének 

Címlap

top