Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Barátok közt

Torolt_felhasznalo_394600
Torolt_felhasznalo_394600
Létrehozva: 2003. november 14. 12:43
Hali!

Vajon egyedül vagyok-e azzal, hogy csípem a fent említett sorozatot, vagy esetleg van más is akivel jól kidumálhatnánk a történéseket stb...
  1. 2018. Április 6. 09:46130576.

    Ez igen!

    előzmény:
    Liventa (130572)
    2018-04-06  09:25
  2. 2018. Április 6. 09:42130575.

    Én is ezen mérgelődöm.
    Talán Luca és Bandi kapcsolata indult kedvesen, olyan "udvarlósan", nem másztak egyből egymásra. Nem örültem, hogy Milán visszajött.
    Juliék házassága is nagyon labilis.
    Már azzal is kiegyeztem volna, ha legalább Kristóf új párja egy kedvelhető fazon. De az is egy hányinger volt.

    Tegnap este leragadtam az apró, jelentéktelen részleteknél. Pl. hogy miből van az a békebeli, masszív villa. Papírból? Hanna a  bejárati (vastag) ajtó előtt áll és bánatosan hallgatja, hogy ahogy Balázs és frissen felszedett csaja a nappaliban huncutkodik. Még csak nem is csapnak nagy lármát, csak nevetgélnek. Ajtó-ablak zárva, de minden szó és apró kuncogás kihallatszik. Én panelben lakom, de még sose hallottam, miről beszélnek a szomszédban.
    Nem emlékszem, Hanna végül sarkon fordult-e, vagy még mindig ott toporog a küszöbön. Remélem, hazament. Mit ér el vele, ha megzavarja az új párocskát? Őket "csak" bosszantja, de saját magát hozza megalázó helyzetbe.

    Lassan ki kell találni valami megoldást Nyári Dia eltávolítására, mielőtt látványosan pocakot ereszt. Talán ez a szerelmi bánat arra indítja, hogy visszamenjen Németországba. Vagy valami más külföldi lapnál pályázzon meg egy állást. Még jó, hogy a szakmájából adódóan nem lesz nehéz ideiglenesen eltávolítani a sorozatból.

    előzmény:
    vorii (130569)
    2018-04-06  09:06
  3. 2018. Április 6. 09:29130574.

    !z4k = Ezek. Összefutott a nyál a számban és egyből mellényúltam.

    előzmény:
    Liventa (130572)
    2018-04-06  09:25
  4. 2018. Április 6. 09:27130573.

    Meg!


    Loholok is a piacra!

    előzmény:
    Liventa (130572)
    2018-04-06  09:25
  5. 2018. Április 6. 09:20130571.

    Mondhatnám 'HAHÓ fEkAírók!' -- aztán majd csodálkozom, ha megint kitiltanak...

    előzmény:
    vorii (130569)
    2018-04-06  09:06
  6. 2018. Április 6. 09:19130570.

    Gigiék legközelebbi bababulijára elkészíthetik rózsaszínben. Azt festhetik természetes anyagokkal, gyümölcsökkel. Laci pedig - cukorbeteg létére - szerintem bármit képes és hajlandó megenni. Ha őt meghívják, egy morzsa sem marad.


    Pár éve olvastam valahol, hogy egy magyar leányzó nyert - szintén Angliában - egy cukrászversenyt. Egy többemeletes babaházat épített, és minden helyiséget berendezett, bútorok, szőnyeg, függöny, wc, minden apróság volt benne, ami egy átlagos lakásban található. 5 hónapig alkotott, na ez csak a szavatossági időrő miatt írom. Biztosan nem evésre szánják ezeket a pályázati anyagokat, csak azt akarják bizonyítani vele, hogy ismerik a szakma minden csínját-bínját.


    Nekem a debreceni virágkarnevállal kapcsolatban is vegyes érzéseim vannak. Elismerem, hogy szép, főleg a helyszínen biztosan megvan a maga hangulata. De én csak arra tudok gondolni, mennyi virágot "elpazarolnak" rá.


    Én sem vagyok tortás. Bár a képen látható jöhet bármikor.

    előzmény:
    Liventa (130567)
    2018-04-06  08:41
  7. 2018. Április 6. 09:06130569.

    Lányok! Kezdek a falnak menni ettől a sok kifordult szerelmi jelenségtől. 


    Valaki? Egyetlen normális, működő, kedves kapcsolat??????????????????????? 


    HAHÓ fkírók!  Ébresztő! Az "igény" nem ez a moslék!!!!!!!!!

  8. 2018. Április 6. 09:02130568.

    Naggggyon cukiiiiii!!! 

    előzmény:
    gerdamama (130563)
    2018-04-05  19:49
  9. 2018. Április 6. 08:41130567.
    ​Off csak azért az alkotó birmingham-i fődíja kapcsán, mert az ilyen cukrászcsodákkal több bajom is van -- és miért pont ebbe ne kötnék bele...?
    ad. 1. Minek ennyi munkát ölni egy igen múlandó anyagba​?
    ad. 2. Ki eszi meg ezt a rengeteg festéket -- főleg kéket, brrrrr?
    ad. 3. Nyilván nem egy napig készülnek, mi van a lejárattal -- ja, amúgy se ehető?
    ad. 4. Nem is szeretem a tortákat...
  10. 2018. Április 6. 08:09130566.

    Te jó ég! Így öregszem, hogy Greg közben ennyire felnőtt?! Tünemény!

    előzmény:
    gerdamama (130563)
    2018-04-05  19:49
  11. 2018. Április 6. 08:01130565.

    Ez mar bennem is felmerult, Aliz elete nem eppen peldaerteku, miert mindenki hozza rohan tanacsert? Mondjuk az tetszett mikor mondta hogy ha 3 gyereket akarsz menj Petihez, de ha kalandot akkor Balazshoz. 


    Szep kisfiu Gregory. Kedves arca van, valoban, meg ha huncutka is, josagos. 


     

    előzmény:
    gerdamama (130564)
    2018-04-05  19:58
  12. 2018. Április 5. 19:58130564.

    Lehet, hogy egy picit rosszmájú megjegyzés, de Alíz bárkivel, bármilyen kevéssé nyomós okból is összeházasodott volna, mert már nagyon zavarta a "hajadon" státusz. Úgy gondolja, elvált asszonynak lenni se egy sikersztori, de mégis csak jobban hangzik, mint az, hogy nem talált egy pasit, aki elvette volna. Egy meleg pasi, falból, hát Istenem... Nem jöhet minden össze, lényeg a látszat.


    Ha már Alízról gonoszkodom, megjegyzem, hogy engem rettentően bosszant, hogy most éppen Hanna, de régebben mások is, úgy járnak hozzá az elfuserált szerelmi ügyeikkel tanácsért, mintha valami bölcs öregasszony lenne, a falu vagy a törzs esze. Közben egy csődtömeg az egész nő.

    előzmény:
    Liventa (130562)
    2018-04-05  19:24
  13. 2018. Április 5. 19:49130563.

    Nem sok látszik Maszatkából, de most kaptam a képet 5 perce. Azt a címet adtam neki, hogy "Megkeresem, hol lakik a Nagyi."
    Én is térképmániás voltam világ életemben. Minden szépet és jót tőlem örökölt ez a gyerek (is).
    A másik képet csak azért küldöm, hogy lássátok, milyen nagyot nőtt, és milyen kedves pofija van. Életlen, a monitorról csináltam szkájpolás közben.

    előzmény:
    barackmano (130560)
    2018-04-05  15:27
  14. 2018. Április 5. 19:24130562.

    Ádámnak azért kell bejelentett munkahely havi fixszel, mert bizonytalan alkalmi munkákkal nem fogadhat örökbe gyereket. Azt én sem értem, hogy egy gyereknél nincs erősebb érv az együttmaradásra, akkor mi a búbánatnak nem házasodnak össze -- bezzeg Alízkánk kevésbé(??) nyomós okból se sokat laca-facázott.

    előzmény:
    Carpaccio (130561)
    2018-04-05  18:41
  15. 2018. Április 5. 18:41130561.

    Ádámnak miért ad meg Uramisten, de azonnal kell meló? Ezt csak én nem értem? Nagyon szupi, ahogy itt az álláskeresés működik. Kinézett egy hirdetést és "már talált is magának munkát". Hát, ja, mintha a munkaadónak beleszólása se lenne. Egy szabadúszó melóst meg tiszta hülyeség felvenni, ha van másik jelentkező, aki előreláthatólag tovább fog maradni, nem fog pattani bármikor egyik napról a másikra.

  16. 2018. Április 5. 15:27130560.

    Azt el is felejtettem meselni hogy a kinti Annoushka-nak is van egy occse. Onnan tudom hogy en acsorgok az iskolalapuban reggelente es latom oket.


    Hasonlo lehet a korkulonbseg mint nalatok gerdamama, Annousha year3, a kissrac most kezdett. A nevet meg nem tudom, de most mar kivancsi vagyok.

  17. 2018. Április 5. 12:29130559.

    Szerintem most felvette a faszi telefonja.


    Balazs ez direkt csinalja. Ahogy elnezem be is jon neki. Hannat elobb utobb ugyis el kell tavolitani valahogy. 

  18. 2018. Április 5. 08:27130558.

    Hanna úgy gondolta, hogy majd készenlétben tartja mind a két srácot, aztán napi hangulata szerint választ közülük? Nem bánom, hogy két szék közül a földre esett, mert már nagyon unalmas volt ez az édes hármas, és nem vezetett sehová.
    Petinek is érdekes elképzelései vannak a barátságról. Bocsánatot kér, és akkor minden olyan lesz, mint régen? Óvodás.
    Balázs elegánsabban is leléphetett volna. A Rózsába szervezett randija nem azt bizonyította, hogy lezárta a Hanna-ügyet és új fejezetet nyit az életében, hanem pont azt, hogy a fő cél Hanna bosszantása és féltékennyé tétele. Szánalmas.

    Vili bácsi helyében bejelenteném az önkormányzatnál, hogy a rivális díszpinty zaklatja a családomat és a környezetemet. De minimum Nórának szólhatna. Persze nem mer lépni, mert előttük is titkolja és szégyelli, hogy miféle webshopot működtet.
    Milán magnóra mondott szövegén jót szórakoztam. Kár, hogy ezzel nem fejezték be az "ottfelejtett" telefon trükköt, a kisboltot már kihagytam volna.


    Juli-Miklós: Nem tudnak leszállni erről a témáról, nehezen viselik a fk-írók, hogy van (volt?) egy viszonylag normálisan működő család.

    előzmény:
    Jujoka (130557)
    2018-04-05  00:33
  19. 2018. Április 5. 00:33130557.

    A mai videó.


    "Hanna későn választ Péter és Balázs között. Vilmos és Bözsi csatát nyernek rosszakarójuk ellen, de még messze a háború vége. Júlia az érzelmei kiszolgáltatottjává válik."


    Ez a Hanna-Peti-Balázs háromszög már rém unalmas. Peti végre elmondta, hogy valóban ő törölte ki az üzenetet Balázs telefonjából. Hanna bevallja Aliznak (na hiszen ), hogy nem tudja mit csináljon, mert legszívesebben mindkettőjüket választaná, és teljesen tanácstalan. Az egyikőjüket ezért, a másikukat azért. Aztán ellaposodik az egész...


    Juli is kínlódik, mert ő sem tudja mit érez, és ezt el is mondja Miklósnak. Miklós megnyugtatja, hogy ő elsősorban családtagként, másodsorban kollégaként tekinti, és szerinte maradjon is ez így. Attilával volt egy ágyjelenet, amit csak fél szemmel láttam éppen, megijedtem, hogy mégis Miklóssal jöttek össze. Nem szeretném....


    Vili bácsiék rajtakapnak valakit, hogy éppen a postaládájukból szedi ki a leveleket. A pasi eldobja az egészet, és elszalad. Hazaérve az üldözőt otthon találják Lucával, aki megkínálta kávéval. Nagyon felháborodnak, és Vili bácsi elzavarja. Közben megérkezik Luca Milánnal, majd miután a pasi elment Vili bácsi leszúrja Lucát, hogy miért engedte be ezt a pasit. Beszélgetnek, hülyeségeket persze, aztán ki jobbra ment, ki balra, de a kamera felvette a telefont. Na ekkor mondtuk is a férjemmel, hogy most biztosan mindent megtud az ürge amit csak akar. Később kiderült, hogy észrevették a telefont, és Milán letörölte, majd egészen más szöveget vettek fel rá. A pasi csodálkozott is... Viszont a kisboltban Gizi elszólta magát, emiatt ott is ott felejtette a telefont, és azért is visszament. Persze Laci és Gizi is megbeszéltek hülyeségeket, amiről így tudomást szerzett a pasi.


    Hírtelenjében ennyi jut az eszembe.


    Jó éjt Mindenkinek! 


     


     

  20. 2018. Április 4. 21:39130556.

    Sziasztok Lányok!


    A tegnap estit, csak ma tudtam felibe-harmadába megnézni, ezért sem jöttem eddig.


    Itt van a tegnapi videó.


    A mait még ilyen "korán" nem teszik fel, csak majd később.


    Remélhetőleg később még jövök.

  21. 2018. Április 4. 20:39130555.

    Annyira bosszantó - ahogy Gerdamami is írta a múltkor - a legegyszerűbb, legkézenfekvőbb dolgot még véletlenül sem számítják megoldásnak, hogy összeházasodnak, ha úgyis szeretik egymást, segítik egymást, számíthatnak egymásra és együtt is akarják felnevelni a gyereket.  Miért??????????????

  22. 2018. Április 4. 08:48130554.

    Szép a húsvéti kosaratok, megmutattam a fiamnak is. Reklamáltam, hogy annyi fotót csinált, de pont erről nem készített.

    előzmény:
    vorii (130549)
    2018-04-03  11:03
  23. 2018. Április 4. 08:42130553.

    Ügyesek ezek a mai gyerekek, csak az a kár, hogy távol laknak tőlünk. 

    előzmény:
    barackmano (130552)
    2018-04-04  05:56
  24. 2018. Április 4. 05:56130552.

    Jezusom ezek a kepek. Alizt a kepernyon is kikupaltak. Mar csak eszt kene csepegtetni bele.


    En nem lattam tegnap mert focimeccset neztek, a videon meg elaludtam. Majd ma potolom. 


    De cuki ez a kissrac.


    Jo meleg van szerencsere, majd megint megfagyok ha visszamentem. 


    Tomi es Apukam. Tegnap TV-t vettek es Apukam dicserte Tomit milyen talpraesett es mennyit segitett, total o üzemelte be a TV-t. 


    Itt meg csak nezik a neten. 

    előzmény:
    gerdamama (130548)
    2018-04-03  08:25

Címlap

top