Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Barátok közt

Torolt_felhasznalo_394600
Torolt_felhasznalo_394600
Létrehozva: 2003. november 14. 12:43
Hali!

Vajon egyedül vagyok-e azzal, hogy csípem a fent említett sorozatot, vagy esetleg van más is akivel jól kidumálhatnánk a történéseket stb...
  1. 2018. február 23. 09:32130301.

    Kitaláltad a gondolatomat..az utolsó részben. Natasának lesz életcélja, Rudival járhat rabolni. Micsoda romantika...incselkedve a nadrágba nyúl, majd a roncs autóban szeretkezik...ez aztán a szerelem


    Vajon mi a csudán elmélkedett Milán a taxiban? A forgi író itt elakadhatott, várta a szövegét. Mivel nem jutott semmi az eszébe átugrották a jelenetet és hipp hopp már is a Mátyás király téren folytatták.  Így történhetett. Más semmi nem történt, néztük a nagy semmit. 

    előzmény:
    gerdamama (130300)
    2018-02-23  08:22
  2. 2018. február 23. 08:22130300.

    "Gondoltam, nem baj, hiszen megnézem az ismétlést.... Hát nem! Ott csütörtökönként ugye ismét foci van."

    Nekem nem esett le a tantusz, hogy csütörtökönként foci van, csak mérgelődtem, hogy már megint, és hogy egyszer már jártam így. (Biztosan az is csütörtökön volt.) Én az Oltári csajokat nézem mostanában, 1/2 9-től. Azt is megnézhetném az RTLMost-on, de inkább a BK-t nézem ott, mert az előbbi egy óra hosszat tart, a BK meg fél óra sincs, és inkább a hosszabbat nézem kényelmesen, fotelból, a tévén. De hogy egész este, műsorzárásig csupa foci van, azt nem is vettem észre. Ez tényleg disznóság! Mire való az a sok sportcsatorna?

    "... Aliz már megbánja, amit tett, de többet semmit sem értettem belőle."
    Nem is lehet érteni... Megint utólag gondolkodott, és nagggyon sajnálja. Egyszer az életben kipróbálhatná, hogy először gondolkodik. Krisztián persze rájön, hogy segítséggel került a pult alá az a patkány. Sajnos Zsolt előtt nem leplezi le a csajokat, pedig megérdemelték volna. A vevő persze visszalép. Krisztián viszont nem kapja meg a hitelt. Zsolt nem egyezkedik a börtönnel, mert több pénzt akar kicsikarni tőlük. Szóval a műtét momentán elérhetetlen álomnak tűnik.
    Gizit furdalja a lelkiismeret, én az adás végéig reménykedtem benne, hogy mindent bevall Zsoltnak. Persze ez megtörténhet később is.



    "Bandi elment Lucával valamikor a vége felé, de hogy mi történt...."
    Bandi elkíséri Lucát az előkészítőre. Bandi nyugtatgatja, hogy nem is olyan vészes az érettségi, ebből legalább megtudtuk, hogy Luca most fog érettségizni.
    Bandi elkérte a kocsit Miklóstól, mert hogy hideg van, meg ha autóval mennek, kisebb az esélye, hogy összefutnak "a titokzatos pasassal", aki Lucát követi. Épp indulnának, mikor eléjük ugrik Milán. Hogy hogy került oda, arról fogalmam sincs. Az előző jelenetben ugyanis Milán beül egy taxiba, hosszasan gondolkodik, a sofőr már sürgeti, hogy árulja el, hová akar menni, mert ketyeg az óra... Hogy a Fittlaborból vitette magát taxival elegánsan a Mátyás király térre, vagy végül gyalog ment, és tudta-e, hogy Luca mikor indul el otthonról, vagy véletlenül lett tanúja, hogy beszáll Bandi kocsijába, az nem derült ki.



    "Natasa kilép a komfortzónájából"
    Ezek szerint az még a komfortzónáján belül van, hogy időnként seggrészegre issza magát. Tegnap elment Rudival célba lőni. Illemből tiltakozott egy kicsit a kis úrilány, fegyver az ő kezébe, pfuj, de aztán pikk-pakk legyőzte a nagy afganisztáni veteránt.
    Még pár hét, és ők lesznek a pesti Bonnie és Clyde. Rudi a nagy haver megtudja, hogy Krisztián nem kapott pénzt a banktól, hát majd ő szerez. Nem hagyhatja, hogy a "tesó" ne tudja megvenni a Rózsát.

    előzmény:
    Jujoka (130298)
    2018-02-23  00:18
  3. 2018. február 23. 08:01130299.

    Aliz rajon hogy hulye volt? Lassan hozzaszokhatna. Remelem Zsolt rajon hogy o volt az ertelmi szerzo. 

    előzmény:
    Jujoka (130298)
    2018-02-23  00:18
  4. 2018. február 23. 00:18130298.

    Ma esti videó.


    "Aliz rájön, hogy mégsem volt jó ötlet megakadályozni a bisztró eladását. Natasa kilép a komfortzónájából. Bandi hiába próbálja távol tartani Milánt Lucától."


    Sajnos most szinte semmit sem tudok mondani ezekről a részekről, mert szinte semmit sem láttam belőle. Gondoltam, nem baj, hiszen megnézem az ismétlést.... Hát nem! Ott csütörtökönként ugye ismét foci van. Úgyhogy kénytelen leszek a holnap délutánit megnézni. Annyit láttam csak az esti részből, hogy Milán számon kéri Bandit, hogy miért nem hozta magával Lucát, és hogy Bandi bevallja, hogy nem azért nem jött Luca, mert már nem volt otthon, hanem egyszerűen ő nem akarta, hogy találkozzon vele. 


    Azt is láttam, hogy Aliz már megbánja, amit tett, de többet semmit sem értettem belőle.


    Bandi elment Lucával valamikor a vége felé, de hogy mi történt.... Szóval most rághatom a körmeimet, hogy mi történt az esti részekben. 


    Egyébként elolvastam, amit napközben írtatok, és jót mulattam rajta. Tetszett nagyon. 


    Jó éjszakát mindenkinek! 

  5. 2018. február 22. 12:55130297.

    "Natasa hány..én megint naiv megint félre értettem, azt hittem, hogy terhes"


    Ez jó! Nyithatnának egy magánóvodát a házban. Gyerekdömping várható!

    Hedvig terhes, ez fix.
    Aztán Gigi is teherbe esik az orvosi szakvélemények ellenére, mert produkál ilyen csodákat az élet.
    Miklós gy akarja helyre hozni a múltkori bunkóságát, hogy csinál egy új gyereket Julinak, és most rábeszéli, hogy tartsa meg.
    Attila megtudja, hogy Juli milyen projekten dolgozik éjjel-nappal, és kiborul. Nóra alaposan megvigasztalja. Attila sóhajtozott a múltkor, hogy gyereket akar, hát könnyelmű kívánság volt...
    Hanna civilben állapotos, lassan ezt is be kell szőni a történetbe valahogy. (Vagy állandóan párnákkal és dossziékkal a hasa előtt fog sétálni, mint anno Kata.)
    Natasa értetlenkedik, hogy újabban a sörtől és a bortól is hány, pedig régebben csak a pezsgőtől meg az égetett szesztől készült ki. Mikor a kakaó is kijön belőle, rájön, hogy terhes.
    Alíz csak azért fog teherbe esni, mert megpukkad, hogy mindenki terhes, csak ő nem. Mi az, hogy minden a többi csajszi körül forog, mindenki az ő hogylétük felől érdeklődik? Vele meg nem foglalkozik senki! Ez nem igazság! 


    ----


    Luca állandóan búcsúzkodni kényszerül az aktuális szerelmétől, ez elég veszélyes helyzet. De remélem, több esze van, mint az anyjának, és nem fog gyerekfejjel szülni. Bözsitől sem várhatjuk el, hogy még az ükunokáját is ő nevelje, mint az összes nemzedéket a családban.


    Gizi is gyereket akar, de bocs, neki nem kívánom, hogy sikerüljön. Stella "nevelése" is állandó stresszt és bizonyítási kényszert jelentett neki, semmi mást. Nem neki való ez a szerep. Foglalkozzon az unokájával, vagy Laciéval, ha babázhatnékja van.

    idézet:
    gerdamama (130294)
    2018-02-22 11:35:01

    Attila  a jövőben jobban gondolja meg.hogy mit kíván,mert lehet.hogy teljesülni fog és Juli szül egy gyereket......

    előzmény:
    gerdamama (130294)
    2018-02-22  11:35
  6. 2018. február 22. 12:45130296.

    Igen, neked köszönhetően szállt meg az ihlet! Rengeteget dolgoztam rajta!   Nóra volt a kemény dió, nem találtam neki való pasit. Át "kellett" dolgoznom a Berényiekről szóló bekezdést. Eredetileg ikrekkel ajándékoztam meg Julit, mert hogy Miklós és Attila is gyereket akar csinálni neki. Végül Attilát átküldtem Nórához. Családban marad. 
    Én se bolondulok már meg...
    A teljes igazság, hogy el kellene mennem különféle ügyeket intézni, de semmi kedvem elindulni ebben a randa időben. Itt húzom az időt, a végén még rám sötétedik.


     


     

    előzmény:
    BiriBiri (130295)
    2018-02-22  12:00
  7. 2018. február 22. 12:00130295.

    Jól elindítottam a gondolat "cunamidat"

    előzmény:
    gerdamama (130294)
    2018-02-22  11:35
  8. 2018. február 22. 11:35130294.

    "Natasa hány..én megint naiv megint félre értettem, azt hittem, hogy terhes"


    Ez jó! Nyithatnának egy magánóvodát a házban. Gyerekdömping várható!

    Hedvig terhes, ez fix.
    Aztán Gigi is teherbe esik az orvosi szakvélemények ellenére, mert produkál ilyen csodákat az élet.
    Miklós gy akarja helyre hozni a múltkori bunkóságát, hogy csinál egy új gyereket Julinak, és most rábeszéli, hogy tartsa meg.
    Attila megtudja, hogy Juli milyen projekten dolgozik éjjel-nappal, és kiborul. Nóra alaposan megvigasztalja. Attila sóhajtozott a múltkor, hogy gyereket akar, hát könnyelmű kívánság volt...
    Hanna civilben állapotos, lassan ezt is be kell szőni a történetbe valahogy. (Vagy állandóan párnákkal és dossziékkal a hasa előtt fog sétálni, mint anno Kata.)
    Natasa értetlenkedik, hogy újabban a sörtől és a bortól is hány, pedig régebben csak a pezsgőtől meg az égetett szesztől készült ki. Mikor a kakaó is kijön belőle, rájön, hogy terhes.
    Alíz csak azért fog teherbe esni, mert megpukkad, hogy mindenki terhes, csak ő nem. Mi az, hogy minden a többi csajszi körül forog, mindenki az ő hogylétük felől érdeklődik? Vele meg nem foglalkozik senki! Ez nem igazság! 


    ----


    Luca állandóan búcsúzkodni kényszerül az aktuális szerelmétől, ez elég veszélyes helyzet. De remélem, több esze van, mint az anyjának, és nem fog gyerekfejjel szülni. Bözsitől sem várhatjuk el, hogy még az ükunokáját is ő nevelje, mint az összes nemzedéket a családban.


    Gizi is gyereket akar, de bocs, neki nem kívánom, hogy sikerüljön. Stella "nevelése" is állandó stresszt és bizonyítási kényszert jelentett neki, semmi mást. Nem neki való ez a szerep. Foglalkozzon az unokájával, vagy Laciéval, ha babázhatnékja van.

    előzmény:
    BiriBiri (130291)
    2018-02-22  09:14
  9. 2018. február 22. 11:07130293.

    Aha...szóval kiskorú...igazad van , szerelmek jönnek, mennek ebben a korban. de hogy mit akarnak Milán felbukkanásával nem tudom. Majd lebukik, azt hiszik, hogy betörtek a Kisszékbe, mert biztosan nem bírja ki, hogy egész éjjel a sötétben gubbaszt...aztán Luca is megsértődik...rágjuk majd ezt a csontot. 

    előzmény:
    gerdamama (130292)
    2018-02-22  10:52
  10. 2018. február 22. 10:52130292.

    Milán még kiskorú (ezzel többször cukkolták Petiék), és elvben iskolába jár. Gondolom, gimnáziumba. Ugyan sosem esik szó arról, hogy mit tanul, hogyan tanul. Csak a szabad idejében segített ki a Kisszékben. Most, hogy vissza kellett mennie az anyjához, nyafogott valamit, hogy de hát itt vannak a barátai, meg az iskola...
    A lakhatását biztosan meg tudták volna oldani, a probléma inkább az, hogy el is kell tartania valakinek. Mondjuk havonta utalnak neki pénzt, és bíznak benne, hogy nem költi el hülyeségekre az első nap, aztán egy hónapig éhezik. De akkor is kell egy szülő, gyám, megbízott felnőtt, ha alá kell írni valami hivatalos papírt. Pl. az egyetemi jelentkezést.
    Arról nem beszéltek, hogy mi lesz, ha az anyja újból elutazik. Visszarendelte "Csajágaröcsögére", aztán ott hagyja egyedül? Nem sok logika van benne.
    Luca fiatal még, többször volt már, lesz is még halálosan szerelmes. Nem is igazán tudja, mit akar, mit érez. Majd kialakul. Ádámért is majd' meghalt, aztán jött Milán, most úgy tűnik, Bandival alakulnak a dolgok. Mire összemelegednek, a srác elmegy Londonba...


     

    előzmény:
    BiriBiri (130291)
    2018-02-22  09:14
  11. 2018. február 22. 09:14130291.

    Bizony én is azt mondom, "gáz" van Natasánál. Én naiv azt hittem Rudi azt fogja mondani, járjon iskolába, fejezze be az egyetemet. Erre isznak, Natasa hány..én megint naiv megint félre értettem, azt hittem, hogy terhesNem tudom milyen esemény döbbenthetné rá, zsákutca ez az élet. 


    Igazad van Anikó! Én sem bánom, hogy Bandi nem segít Milánnak. Most mit vár Milán ettől a " kirándulástól?" Majd Viliék befogadják, mint Luca barátját? Mert a Kisszékben nem alhat, annyi pénze nincs, hogy albérletbe menjen. Tényleg, Zsolt Emili lakásában lakik? Rudi és Natasa menjen haza, Milán meg költözzön be a helyükre, vagy HÚZZON HAZA!!!!!ha Bözsiék egy kicsit eszesek, Bandit pártolják, aki egyetemet végez, tanul, Milán meg csak a kisszékben szolgál ki....ki tudja, meddig? Milán is járt valami iskolába? Ki hogyan emlékszik? vele is elbeszélgethetne Vili a bicskával 

    előzmény:
    gerdamama (130289)
    2018-02-22  08:54
  12. 2018. február 22. 09:06130290.

    Nem jött be a jóslatom, hogy Juli ittasság miatt nem tudott felszólalni. Miklós Bandinak azt mondta remek hozzászólás volt,  tehát "célzóvíznek" gátlás oldónak kellett a wiski?  de akkor miért kellett az a jelenet? Hogy tovább godoljuk a történetet, ha már a forgik nem tudnak mit kezdeni vele? majd még rászokik Juli az ivásra.  

  13. 2018. február 22. 08:54130289.

    A patkány-akción már fel se húztam magam, annyira kiszámítható volt, hogy már a megtörténte előtt kipipáltam.


    Volt más.


    Milán: "Anyám beközölte, hogy visszamegy arra a misszióra." Ezt gyorsan felírtam az újság szélére, nehogy elfelejtsem. Mi a bánat az, hogy beközölte??? Az egész nyomorult fk-írói gárdában nincs egy ember, aki tud magyarul? Alsó tagozatos tananyag az igekötők használata, ha a hatodikból kimaradtak, akkor is tudniuk kellene. Rácsinálnék az ilyen forgatókönyvre! Kicsinálnám az egész bandát, de úgy, hogy becsinálnak. Mellesleg a közölte elé semmilyen igekötő nem kell, még csak gondolkodni se kell, hogy mit biggyesszenek elé. 


    Azon már nem is csodálkoztam, hogy Rudi aszongya: olyan programot találtam ki, hogy besírsz! Ezt már hallottam, persze attól még nem jó, csak nem lepett meg. És Ruditól inkább elmegy, mint a "szofisztikált" Milántól.
    A nagy program, ami Rudi fantáziájából és érdeklődési köréből kitelt, persze a piálás. Nem boroztak, hanem tequilát vedeltek, ami a végeredmény szempontjából mindegy. Csak ez utóbbi látványosabb, mert lehet hozzá sót és citromot nyalni, a bort meg csak dönteni kell befelé. Natasa, mielőtt úgy berúgott, hogy összehányta a nappalit, még azon búsong, hogy az anyja és a nagyanyja is vidáman éli világát, ő meg csak itthon teng-leng, és eddig még semmi érdekeset sem csinált az életben, mindig csak iskolába járt. Addig nem jutott el a gondolkodásban, hogy rájöjjön, mivel anyuci pszichiáter, a nagyi meg belgyógyász, valószínű, hogy mikor annyi idősek voltak, mint ő, ők is iskolába jártak, nem a heverőn döglöttek és piáltak naphosszat.

    A Milán-sztorit nem értem. Bandira se tudok haragudni azért, mert nem játszik a vetélytársa kezére. Miért kell az ő közreműködése ahhoz, hogy Luca megtudja, hogy Milán Pesten van? Milán hívja fel Lucát, és beszéljenek meg egy randit. A fülükre van nőve a telefon.


    A hélium az a gáz, Jujoka.


     


     


     


     

    előzmény:
    Jujoka (130286)
    2018-02-22  01:01
  14. 2018. február 22. 08:20130288.

    Én is úgy kirúgnám mind a kettőt, hogy a lábuk se érné a földet. De Krisztián nem fogja. Majd ráncolja a homlokát, és ezredszer is "határozottan" megkéri Alízt, hogy törődjön a maga dolgával. Prédikál egy kicsit Gizinek is, akiről szintén minden lepereg. A két HP majd együtt duzzog, még ők lesznek megsértődve, hogy Krisztián nem értékeli a segítőkészségüket.
    Nincs veszélyesebb az ostoba embernél. Szinte mindegy, hogy szeretetből, vagy gonoszságból, de tönkre tesz, ha nem tudod távol tartani magadtól és az ügyeidtől.

    előzmény:
    barackmano (130287)
    2018-02-22  06:37
  15. 2018. február 22. 06:37130287.

    Koszi. Čn minden infonak nagyon orulok. 


    De hulye ez az Aliz. Na a masik hulye meg Gizi. En ezt a 2 agyatlant tennem ki mindenek elott. 


     

    előzmény:
    Jujoka (130286)
    2018-02-22  01:01
  16. 2018. február 22. 01:01130286.

    Az esti videó.


    "Bandi vívódik, hogy elmondja-e Lucának Milán visszatértét. Rudi megpróbálja kimozdítani Natasát a tehetetlenségéből. Krisztián számon kéri Alizt, hogy ő torpedózta-e meg a bisztró eladását."


    Igaz, ezt már tegnap bemásoltam, de úgy gondolom, hogy nem árt egy kis súgó, mert hozzátok hasonlóan én sem sokat láttam az adásból. Igaz, mindkét csatornán megnéztem, de mindig közbejött valami. Sajnálom Barackmano, hogy te nem tudod nézni az RTL-Moston.


    Szóval! Zsolt vidáman beszélget vacsora közben a "vevővel" mikor Aliz és Gizi megbeszélésük szerint sikongva "megtalálják" a patkányt. Mikor Zsolt rájön erre, hiába mondja, hogy itt nem szokott patkány lenni, a vevő eláll a vásárlástól. Aliz és Gizi az irodában örömködnek, mikor Krisztián belép, és kérdőre vonja, hogy mit keresnek itt mind a ketten, menjenek az üzletbe, mire Gizi mutatja, hogy miért jött, nem másért..... Kriszián kérdőre vonja Alizt, hogy miért hiúsították meg az üzletet, Aliz meglepetten néz rá.... (Ez volt a zárójelenet.)


    Zsolt Krisztiánnal való beszélgetésekor elmondja, hogy csak próbálkozik a Rózsa eladásához vevőket találni, de természetesen ő az első számú vásárló.


    Milán megkéri Bandit, hogy segítsen neki, hogy találkozhasson Lucával. Elmondja Bandinak, hogy azért szökött meg az anyjától, mert nem akar abban a poros helységben/faluban élni, ráadásul az anyja vissza akar menni a misszióba, és ő aztán oda nem akar vele menni. Arra a kérdésre, hogy hol akar lakni, azt válaszolja, hogy egyelőre a Kisszékben, hiszen van hozzá kulcsa, aztán majd meglátja.... Bandi segít neki beosonni, mikor látja, hogy nem figyel Ottó oda. Milán elrejtőzik, majd amikor Ottó is elmegy, akkor előjön, és keres valamit a pultban.


    Bandi bemegy Lucához, mire Bözsi tapintatosan hívja Vili bácsit tévézni, így kettesben maradnak Lucával. Luca örül neki, mert félt, hogy valami baja történt esetleg, de Bandi megnyugtatja, hogy az illető "elszaladt", Luca aggodalmára, hogy bizony akkor bármikor követheti, megnyugtatja, hogy vigyázni fog rá, és bármikor elkíséri. A következő részben kiderül, hogy sikerül-e vagy sem. 


    Natasa lufit fúj fel a Kisszékben, (nem tudom milyen gáz az, ami megváltoztatja a hangot) és jókat nevetnek ezen. Megérkezik Rudi is, és hárman jót nevetnek ezen. Aztán otthon is folytatják a viccelődést, viszont bor kíséretében. Natasának megárt, rosszul lesz tőle, azután Rudi takarítása alatt elalszik, de Rudi felemeli és beviszi az ágyába, hogy inkább ott aludjon. 


    Nos ennyire emlékszem abból a kevéskéből, amit láttam. 

  17. 2018. február 21. 23:25130285.

    Hat en sem. De felek nem is fogom. A heten ez a 3. nap mikor 10 percnel tobbet nem tudok megnezni. Lehet hogy otthon minden nagyon szep es jo rtlmost teren, de itt nem.


    😢

    előzmény:
    gerdamama (130284)
    2018-02-21  22:33
  18. 2018. február 21. 22:33130284.

    Ha a Köjál találja meg, akkor biztosan. Plusz kiszabnak egy jó nagy bírságot. De itt csak zártkörű sikoltozás lesz, épp akkora, hogy a vevőnek elmenjen a kedve a bisztrótól, ahol "ilyen állapotok uralkodnak".
    Legalábbis erre tippelek. Lehet, hogy ti már jobban tudjátok, mert én még nem láttam a mait.

    előzmény:
    lidika49 (130283)
    2018-02-21  20:16
  19. 2018. február 21. 20:16130283.

    Az ilyen étteremben ha patkányt vagy más rágcsálót találnak nem záratják be míg nem fertőtlenítik?

    előzmény:
    gerdamama (130282)
    2018-02-21  10:24
  20. 2018. február 21. 10:24130282.

    "Aliz... mindent bevet h a szerelmének jó legyen."


    Alíz egy HP, aki nem lát tovább az orránál. Zsolt mindenképpen eladja a Rózsát. Ezt igazán sajnálatos, de érthető. Kell a pénz a műtétjére. A tegnapi pasas el volt ragadtatva mindentől és mindenkitől. Zsolt vacsorameghívásának köszönhetően még tovább lehetett volna fokozni a vásárlási kedvét. Ha látja, hogy a koszt és a kiszolgálás is kifogástalan, könnyen lehet, hogy megtartja a személyzetet. Krisztián is maradhatna üzletvezető, és ez a liba se vesztené el a kényelmes állását. 

    Ha ne adj' Isten, Krisztián nem kapja meg a bankhitelt, vagy nem eleget, vagy nem elég gyorsan, akkor Zsolt kénytelen lesz rosszabb feltételekkel  eladni a Rózsát. Biztos, hogy alacsonyabb áron, hiszen ez a pasi ráígért 10 %-ot az eddigi legjobb ajánlatra. És az is benne van a pakliban, hogy a vevő nemcsak kevesebbet fizet, de a saját, jól bevált embereit hozza magával, a Rózsa jelenlegi személyzete meg mehet a levesbe.

    előzmény:
    pallm (130280)
    2018-02-21  09:37
  21. 2018. február 21. 09:46130281.

    Szerintem is megkapjuk a választ, de abban nem lesz köszönet. Juli már akkor olyan állapotban volt, hogy nem szerepelhetett....majd Miki elmeséli Attilának, hogy Julit le kellett fektetni, mert beivott. Önszántából ivott, nem ő dűtötte belé....biztosan stresszelt..remélem nem történt semmi közöttünk, mert Miki mostanában tényleg fénylő szemmel néz Julira. Képes irigységből tönkre tenni ezt a jól működő házasságot. Ez egy vízió senki ne vegye komolyan!

    előzmény:
    viktoriahorvath (130275)
    2018-02-21  09:14
  22. 2018. február 21. 09:37130280.

    Balázs szánalmas,miért pont Hanna kell neki megint...Aliztól mást nem is vártam,mindent bevet h a szerelmének jó legyen

    előzmény:
    gerdamama (130270)
    2018-02-20  23:12
  23. 2018. február 21. 09:32130279.

    Attila nem hülye pasi,sztem pontosan tudja h Miki szándékosan tesz nekik keresztbe,meg Juli is Miki első szavára ugrik azonnal.sztem ebből még lesz valami gáz

    előzmény:
    viktoriahorvath (130276)
    2018-02-21  09:21
  24. 2018. február 21. 09:30130278.

    ez a sorozat már pont úgy össze van kutyulva,mint a jóban-rosszban vagy az éjjel nappal budapest.mindegyiket szeretem,de már néha agygörcsöt kapok tőlük 

    előzmény:
    viktoriahorvath (130274)
    2018-02-21  09:12
  25. 2018. február 21. 09:27130277.

    a szerkesztők ha ezeket olvasnák amik itt leírva vannak,lehet kicsit észbe kapnának,mert amik mostanában vannak a sorozatban annak se eleje se vége

    előzmény:
    viktoriahorvath (130276)
    2018-02-21  09:21

Címlap

top