Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Barátok közt

Torolt_felhasznalo_394600
Torolt_felhasznalo_394600
Létrehozva: 2003. november 14. 12:43
Hali!

Vajon egyedül vagyok-e azzal, hogy csípem a fent említett sorozatot, vagy esetleg van más is akivel jól kidumálhatnánk a történéseket stb...
  1. 2018. február 21. 09:21130276.

    sztem Miki megint akar vmit Julitól.azt nem gondolnám h direkt le akarja járatni Julit,mert az a Kftnek se lenne jó.Attila viszont sztem ezt érzi....

    előzmény:
    vorii (130269)
    2018-02-20  22:44
  2. 2018. február 21. 09:14130275.

    ezekre a kérdésekre majd szép lassan megkapjuk a válaszokat,vagy esetleg még több kérdés fog felmerülni bennünk.....

    előzmény:
    BiriBiri (130273)
    2018-02-21  07:04
  3. 2018. február 21. 09:12130274.

    lassan teljesen követhetetlen lesz az egész sorozat.teljesen össze kavarnak minket.már lassan elveszti az élvezhetőségét

    előzmény:
    Jujoka (130272)
    2018-02-21  00:56
  4. 2018. február 21. 07:04130273.

    Tegnap félve ültem a tv elé...nem akartam látni hogyan szégyenül meg Juli. Erre Miki vidáman beszélget az udvaron, Julinak hűlt helye nincs. Elgondolkodtam, én emlékszem rosszul? Milyen nap van? Mit írt erről Jujuka?Biztosan elaludtam.....vagy már baj van az elmémmel? Alig vártam, hogy írjatok erről valamit. Tehát nem történt semmi...csak úgy ittak, aztán ki tudja mi történt Julival, mi Attilával. megvette a házat? Milyen volt a konferencia, menyire sikeres, ha itthon kellett maradni Julival és részegen fel tudott szólalni, mert ha nem akkor már tudnánk róla....szóval egy hablaty az egész. Balázs?????kinek jutott eszébe ez a hülye kis történet?Meg az egész, bohózat, patkányostul, Balázsozstul együtt..hülyének néznek minket

  5. 2018. február 21. 00:56130272.

    Lányok! Amit leírtatok, ahhoz nem lehet már semmit sem hozzáfűzni, annyira semmi sem történt. Teljesen egyetértek veletek. Csak azért nem folytattam, az előzőben, mert nem voltam benne biztos, hogy el is megy. Az elment, most vérszemet kaptam.  Na nem fogom túlzásba vinni.


    Az esti videó.


    "Balázs mindent megtesz, hogy elérje, Hanna elmenjen vele a főzőtanfolyamra. Aliz próbálja megakadályozni, hogy Zsolt eladja a Rózsát. Lucához egy váratlan látogató érkezik."


    Aliz viselkedése borzalmas volt, de az se volt semmi, ahogy a "vevő" megnézte magának. Nem kellett volna Aliznak valami rágcsálni valóért mennie? Nagyon ráért hallgatózni...


    Balázs nyomulása abszolút gusztustalan, de Hanna viselkedése sem igazán tetszett. No meg a főzőtanfolyam sem tetszik nekem egyáltalán. 


    Lucát megkérdezi Bözsi, hogy ilyen öltözékben akar elmenni, mire Luca: van rajtam harisnya... Aztán sétálnak a parkban Bandival, és fél, mert valaki követi őket, majd Bandi utána megy az illetőnek, mikor utoléri, kiderül, hogy Milán. 


    Holnapi előzetes szerint:


    "Bandi vívódik, hogy elmondja-e Lucának Milán visszatértét. Rudi megpróbálja kimozdítani Natasát a tehetetlenségéből. Krisztián számon kéri Alizt, hogy ő torpedózta-e meg a bisztró eladását."


    Nohiszen! Minek jött volna vissza Milán, ha nem azért, hogy találkozzon Lucával. Értem én, hogy közben lehet, hogy összejöttek volna, de Milán visszajött, és emiatt a rövid szünet miatt egy igazi érzés nem múlik el, ha pedig elmúlik, akkor az nem is igazi.


    Húha! Ezek szerint nem adja el Zsolt a Rózsát? Vagy ez is csak egy olyan előleg, hogy rágódjunk csak rajta holnap/ma estig.


    Jó éjszakát mindenkinek!


     

    előzmény:
    gerdamama (130270)
    2018-02-20  23:12
  6. 2018. február 21. 00:34130271.

    Na! Nagy nehezen, de ideértem.  Vagy legalábbis remélem. Állandóan felszólít, hogy jelentkezzek be, de közben kijön az a hülye tábla, hiába kattintok rá, hogy mégsem, átrak valahova....


    "Bánatosan olvastam, hogy bezzeg Jujokáról nem"


    Ezt a megjegyzést nagyon köszönöm, mert én nem emlékszem olyanra, hogy valaki így beszélt/írt volna rólam valaha is. 


    No, azért azt nem mondhatod, hogy nem jársz erre te is sűrűn, és szerencsére meg is írod a véleményedet.

    előzmény:
    BiriBiri (130268)
    2018-02-20  07:19
  7. 2018. február 20. 23:12130270.

    A konferencia rendben lezajlott délelőtt. Aztán Juli buszra/vonatra/taxiba vágta magát, és elrobogott Attila után a Bükkbe. Már délután lehetett, mikor Miklós Bandival bájcsevegett, és elengedte randizni.
    Vili bácsi szörnyen röhejes és szánalmas volt. Akkor is, ha viccből játszotta a zord atyát.


    Tudtam, hogy szegény megboldogult patkánynak még szerepe lesz. Csak arra tippeltem, hogy épen és egészségesen fog futkározni a Rózsában, mikor a kedves vevőjelölt vacsorál. Azt nem gondoltam, hogy Alíz ilyen görény lesz, és odacsempészi. Mert biztosan nem saját használatra szedte ki a kukából. (Legalább egy nylonzacskóba betették volna azt a nyomorultat!)

    Nem is értettem, Balázs mit hablatyolt össze-vissza. Semmi értelme nem volt. Se az első felvonásnak, se a másodiknak. Egy ilyen ifjú bájgúnárt ez az öreglány megenne reggelire. Hanna anyagi helyzetének és remek kapcsolatainak (nahiszen!) pedig semmi köze nincs ahhoz, hogy a tyúk felmond-e a bérlőinek vagy sem.

    előzmény:
    vorii (130269)
    2018-02-20  22:44
  8. 2018. február 20. 22:44130269.

    Rövid leszek...


    Zsolt  Vli bá AlizHanna, Peti  Balázs Bandi Milán


     


    Ja......... és úgy tűnt, a tegnapi rész írója tán nincs beszélőviszonyban a mai rész írójával... Miki itt bájolog - és közben Juli?????

  9. 2018. február 20. 07:19130268.

    Bizony bizony, megfelejtkeztél rólam. Bánatosan olvastam, hogy bezzeg Jujokáról nem. de ő meg is érdemli, mindig itt van, hozzászól, tájékoztat. Enyhítő körülmény, hogy olyan sokáig nem jöttem, kizáródtam...már a feledés homályába merültem...idegen névvel tértem vissza.de felvidultam, hiszen pontosan tudod, hogy Júlia vagyok és ilyenkor tartom. Ez viszont így túlzás..már kinőttem a névnapozásból. Egy szűk baráti körrel ilyentájt elmegyünk egy étterembe és  mindenki születés és névnapját megünnepeljük. A FB viszont nagyon sok óvodásom köszönt és ez jólesik. Most nézegetem, hogy hogyan is osszuk el az ajándékodat. A SZÍVBŐL KETTŐ VAN, EZ RENDBEN VAN, VIRÁG IS KETTŐ,.. A SÁRGÁT VÁLASZTOM..ÖSSZECSENDÜL KÉT POHÁR, TEHÁT EZ IS JÓL VAN..ÉS MARAD EGY TEA..AZT ELVETTEM...HŰ, hű, de fontos lehetett ez az osztozkodás hogy nagy betűvel írtam..most vettem észre. 


    Juliról. Annyira szép volt, hogy most el kell rontani? Hihetetlen, hogy így viselkedik..annyira sajnálom Attilát. Már annyit tűrt, megértett, támogatta Julit és ő meg bedől Miki álnokságának.

    előzmény:
    gerdamama (130260)
    2018-02-19  17:02
  10. 2018. február 20. 01:21130267.

    Nos elolvastam, nem sok mindent tudnék hozzátenni, viszont beteszem az esti videó linkjét.


    "Gigin egyre nagyobb a nyomás, hogy bevallja Ádámnak, örökbe akarja fogadni Hedvig gyerekét. Attila csalódik, amiért kénytelen nélkülözni Júliát a nyaraló megvásárlásánál. Balázs új tervet eszel ki Hanna meghódítására."


    Annyit tudok csak hozzátenni, hogy engem Balázs viselkedése, ahogy nyomul Hannára, már rettenetesen untat és nyomaszt. Hanna megmondta neki kerek-perec, hogy semmit sem akar tőle. Most előállt ezzel a förtelmes ötlettel, hogy no, majd ő elintézi, hogy maradhasson az az épület a hajléktalanoké. És mi van, ha nem sikerült? Hanna meg máris elfogadta azt a másik ötletet, hogy elmegy vele a főzőtanfolyamra, vagy mire. Az meg nem úgy van, hogy van egy bizonyos időpont, hogy mikor indul, és meddig tart? Ja! Hogy ez a BK!? Az más.


    Mikit nem értettem, hogy most, ha annyira sürgős volt, hogy Juli maradjon, akkor miért kezdtek el viszkizni? Tudhatná, hogy Juli nem iszik. Vagy tényleg le akarja járatni?


    Nos lányok! Mindenkinek további jó éjszakát kívánok! 

    előzmény:
    gerdamama (130264)
    2018-02-19  23:16
  11. 2018. február 20. 00:54130266.

    Gerdamama visszatérve az üzidre. Julianna vagyok, és mindkét nagymamám, anyukám és apai ágon a nagynéném is Julianna volt, most egyik családban Békésiesen Juliskának szólítottak, a másik családban Jucikának..... Egyiket sem szerettem. Tudod, a kis Juliska, nagy Juliska.... stb. Aztán a baráti körben Julika lettem. Dehát úgy mégsem illik bemutatkozni, hogy Julika  Abba meg apám nem egyezett bele, hogy Juli legyek, mert az olyan k...s, pedig nekem tetszett volna. Aztán egy kedves ismerősöm javasolta, hogy legyek Jutka. Elfogadtam, jó pár éve Jutka vagyok. Az ajándékot természetesen testvériesen elosztjuk.


    No, olvasok tovább, ha nem írok, a gépem hibája, mert este már többször feladta......


     

    előzmény:
    gerdamama (130260)
    2018-02-19  17:02
  12. 2018. február 20. 00:45130265.

    Gerdamama, köszönöm szépen! 

    előzmény:
    gerdamama (130260)
    2018-02-19  17:02
  13. 2018. február 19. 23:16130264.

    Én sem értem a végét. Azt az irodai jelenetet.Még Miklós se szokott reggel, egy fontos konferencia előtt viszkizni. Juli meg teljesen úgy viselkedett, mint aki megbolondult. Az is megfordult a fejemben, hogy Miklós direkt le akarja járatni Julit a nagy plénum előtt. De ennyire nem lehet ostoba, mert rajta keresztül a Berényi Kft-t járatná le. A többi résztvevőt nem érdekli, hogy ki kicsoda a cégben, a kft. en bloc eláshatná magát.

    De ennél is furább volt, hogy valami rossz érzés fogott el, mikor Attila beült az autóba. Legszívesebben kiabáltam volna, mint az ovisok a bábszínházban, hogy "neüjjbeeee!" Remélem, nem fog karambolozni.

    Gigi - Ádám: húzzák ezt a baba ügyet, mint a rétestésztát, már nagyon unalmas.


    Aztán az a háztulajdonos, aki el akarja adni szegény szerkesztőség feje fölül a tetőt... Ellenszenves volt a nő, és nagyképű a szövege. De hát a fene egye meg, hadd ne legyen már világra szóló gonoszság, hogy el akarja adni az ingatlanát, ha nincs rá szüksége, a pénz viszont kellene. A gyerekeinek lakásra, a kedvenc nénikéje külföldi gyógykezelésére, akármire. Uram bocsá, a Bahamákra akar utazni az árából, ahhoz is joga van. Milyen alapon vonják kérdőre?
    Kifejezetten nyomasztott a mai rész.

    előzmény:
    vorii (130262)
    2018-02-19  21:58
  14. 2018. február 19. 22:58130263.

    Nem mondom, hogy ez volt a legnagyobb színházi élményem, bár a szereplők nagyon jók voltak.
    És szent meggyőződésem volt (lehet, teljesen alaptalanul), hogy Attila emiatt a szerep miatt volt kénytelen megszabadulni a loboncos hajától és az idétlen szakállkájától. Egy rendőrtiszt az ötvenes években nem viselhetett ilyet. Ez egy pont a darab javára.

    előzmény:
    lidika49 (130261)
    2018-02-19  20:43
  15. 2018. február 19. 21:58130262.

    Vagy nagyon értetlen, vagy nagyon gyanakvó lennék?


    Most akkor ez a konferencia kitaláció? Miki meg akarja szívatni Julit? Nem akarta, hogy elmenjen  Attilával? Vagy csak egyszerűen irigy?


    Vagy valós a konferencia és csak nagyon belefeledkeztek a projektmegbeszélésbe, és kicsit elszámították a whisky mennyiségét? Miklós nem szokott ennyire pancser lenni.A végén még annyira "közel" kerülnek egymáshoz, hogy legyártják a következő vitaalap gyereket...  Nekem ez magas!

  16. 2018. február 19. 20:43130261.

    Most már tudom, hogy melyik darabban láttad rendőrként Attilát, én most láttam a darabot.

    előzmény:
    gerdamama (130247)
    2018-02-19  00:11
  17. 2018. február 19. 17:02130260.

    Jujoka, utólag kívánok boldog névnapot.
    Tudtam, hogy Jutka vagy, csak nem esett le, hogy az Julianna is lehet. Két Jutkánk is van a szűk családban, de ők Juditok.
    Azt viszont tudom rég, hogy Picivirág Júlia, de Julianna napon tartja. Szóval arra nincs mentség, hogy róla is megfeledkeztem.
    Ez kettőtöké, osszátok el igazságosan:

  18. 2018. február 19. 15:48130259.

    Köszönöm szépen Magdika! 

    előzmény:
    Kusza (130246)
    2018-02-18  21:47
  19. 2018. február 19. 09:10130258.

    Persze. Csak rábukkantam a cikkre, és gondoltam, megosztom veletek.

    előzmény:
    pallm (130253)
    2018-02-19  08:49
  20. 2018. február 19. 09:09130257.

    arra vigyázok h ne keverjem össze a dolgokat.van benne ráció amiket írtál,végül is itt már minden lehetséges lesz

    előzmény:
    gerdamama (130255)
    2018-02-19  09:02
  21. 2018. február 19. 09:06130256.

    ez a sorozat már lassan követhetetlen lesz,mindenki mindenkivel,előkerülnek rég nem látott figurák,a jók meg eltűnnek

  22. 2018. február 19. 09:02130255.

    Nem lett terhes!!! Csak eljátszottunk a gondolattal, hogy milyen jó lenne. Volt már ilyen csoda az életben és a BK-ban is.

    Vigyázni kell velünk, mert - ahogy a másik hozzászólásodban "javaslod" - néha mi magunk írjuk a forgatókönyvet, magunk és egymás szórakoztatására. Hogy inkább így kellene, meg amúgy... És mi lenne, ha nem ez történne, hanem az...
    Szóval figyelj nagyon, nehogy összekeverd a valódi sorozatot a mi jobbnál jobb ötleteinkkel! Aztán majd csodálkozol, hogy mit beszélünk össze-vissza, nem is úgy történt. 

    Szerintem Ádám nem hagyná el Gigit, ha babát várna. Ahogy idősödik és komolyodik, egyre fájóbb pont az életében, hogy lemondott a kislányáról. Boldog lenne, ha újra apa lehetne. Nem "gyerekellenes", csak az örökbefogadás ellen tiltakozik. Azon már lehet gondolkodni, hogy együtt menjenek-e, tanácsos-e egy kismamának elutazni a világ végére, milyen civilizációs körülmények közé mennének, könnyen elérhető-e az orvos stb... De ha Ádám egyedül megy, az még nem jelent "elhagyást". Más szakmákban is előfordul több hónapos kiküldetés, tanulmányút, ösztöndíj. Nem csinálnak belőle ekkora cirkuszt, mint a BK-ban egy vidéki utazásból. Egyik sógorom tengerész volt, sokszor tíz hónapig távol.

    előzmény:
    viktoriahorvath (130249)
    2018-02-19  08:27
  23. 2018. február 19. 08:51130254.

    Magdi anyus,Géza rendszeresen járnak a CBAba ahol dolgozom,nagyon jó fejek civilként

    előzmény:
    vorii (130245)
    2018-02-18  21:39
  24. 2018. február 19. 08:49130253.

    mire megszokjuk az új időpontot,addigra majd megint változni fog

    előzmény:
    gerdamama (130248)
    2018-02-19  08:16
  25. 2018. február 19. 08:45130252.

    ahogy olvasom az írásokat,itt mindenkinek van bőven fantáziája.simán írhatnátok ti is a forgató könyvet,lehet jobb lenne a sorozat

    előzmény:
    gerdamama (130230)
    2018-02-16  11:56

Címlap

top