Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Barátok közt

Torolt_felhasznalo_394600
Torolt_felhasznalo_394600
Létrehozva: 2003. november 14. 12:43
Hali!

Vajon egyedül vagyok-e azzal, hogy csípem a fent említett sorozatot, vagy esetleg van más is akivel jól kidumálhatnánk a történéseket stb...
  1. 2018. február 11. 23:02130201.

    Nem vagyok egy megbotránkozós típus. Inkább kiröhögöm azt, ami nem tetszik. Meg csodálkozom egyeseken.


    --


    Hoztam nektek egy kis virágot a panel tövéből.

    előzmény:
    barackmano (130200)
    2018-02-11  22:31
  2. 2018. február 11. 22:31130200.

    Megneztem en is a tobbi kepet. Azok tukreben mar nem olyan megbotrankoztato Natasa gonce, neki legalabb csak a hasa van kinn, nem a  fel ......


     

    előzmény:
    gerdamama (130198)
    2018-02-11  18:36
  3. 2018. február 11. 20:57130199.

    Csak, hogy dicsekedjem... Ha nem is a celebeknek, de a  Story Gála szervezőinek a haját Klári lányom csinálta 

    előzmény:
    gerdamama (130198)
    2018-02-11  18:36
  4. 2018. február 11. 18:36130198.

    Natasa ruhája tényleg nem illik az alkalomhoz. Illetve semmilyen alkalomhoz se illik szerintem. De úgy meglepődtem a magasságán, hogy a többi részletére nem is figyeltem.
    Nóra stílusa tényleg egy kissé "Lakatosné a Dankó utcából".

    De az előbb végignéztem még egypár képet, hát valami elképesztően közönséges, ordenáré ruhakölteményekben vonult fel a népség jelentős része. Persze a Story-gála nem agysebész-bál, de mindig meglep, hogy ennyi pénzért nem találnak olyan tervezőt, aki nemcsak el akarja adni a kreálmányát, hanem együtt nézi a ruhát és a viselőjét. Vagy hogy egyiknek sincs egy olyan tesója, barátnője, aki elmegy vele ruhát választani, és meg meri mondani neki, hogy ebben a ruhában úgy néz ki, mint akit a sarokról szalajtottak.
    Na, abbahagyom, mielőtt még valaki rám fogja, hogy csak az irigység beszél belőlem, mer' mán megin' nem hívtak meg.

    előzmény:
    vorii (130197)
    2018-02-11  14:19
  5. 2018. február 11. 14:19130197.

    Ha már a "lányokról beszélünk... 


     


    Gizi tényleg sokkal kecsesebb itt - (vagy csak hozzászoktunk a karaktere tramplijához...?) Nem tudtam, hogy ilyen pici.


    Natasára rá sem ismertem volna, ha nem írod, hogy ő az. Hm - jól látom, hogy hogy kinn a hasa?  Valahogy nekem ez nem egy gála-viselet... 


    Gigi olyan kis  helyes, civilben finomabb rózsaszínben szebb, mint anno a rikító pinkekben... 


    Nóra ruhája nekem kicsit közönséges - akár a dekoltázsa, akár a mintája miatt - itt is igaza mondás: A kevesebb több. 


    Aliz volt, aki nekem leginkább kellemes csalódást szerzett, elegáns és finom. 


    Fúúújjjjjjj, milyen kritikus vagyok!!! 

    előzmény:
    gerdamama (130196)
    2018-02-11  08:43
  6. 2018. február 11. 08:43130196.

    Csinosak a lányok!
    Nóra dekoltázsa egy kicsit mélyebb /vagy inkább szélesebb/ a kelleténél, jobban állna neki egy keskenyebb nyakkivágás. De legalább a hajába rakatott egy-két hullámot.
    Érdekes, nekem Natasa sosem tűnt magasnak. Persze az is lehet, hogy a képen tíz centis tűsarkúban van. 
    Gizi viszont csinosabb, mint amilyennek megszoktuk.
    Elég szánalmasnak tartom, hogy Fodor Zsóka közelebb a nyolcvanhoz, mint a hetvenhez, nem bírja ki, hogy ne villogjon ott minden rendezvényen, ahol az aktuális celebek mutogatják magukat. Más lenne a helyzet egy "BK-bulin", ahová mindenki hivatalos, aki valaha szerepelt a sorozatban. De a Story-gálán nem tudom, mi keresni valója van.

    előzmény:
    vorii (130194)
    2018-02-10  21:34
  7. 2018. február 11. 08:29130195.

    Tényleg, azt már el is felejtettem!
    Ők szeretnek "tilosban" egymásnak esni, legalábbis régebben Juli gerjedt az ilyen alkalmakra. Egyszer az iskolában is bent ragadtak szülői értekezlet után. A Rózsa mosdóját ne is említsük.
    De most más volt a helyzet, ezt a parasztházat kibérelték, nem lephette meg őket senki.
    Sok városlakó álmodozik egy vidéki házikóról, közben idegsokkot kap, ha egy napig nincs meleg víz.
    Csak Bözsinek nincs honvágya. Legalább tavasztól őszig, nyaralóként használhatná a szép kis házát.

    előzmény:
    vorii (130193)
    2018-02-10  21:17
  8. 2018. február 10. 21:34130194.

    Friss fotók a Story Gáláról...

  9. 2018. február 10. 21:17130193.

    Most jutott eszembe, hogy mindig a Juli-Attila párosnak van ilyen parasztházas kalandja? Anno a tanulmányi-kiránduló gyerkőcöknek is ők ropták a bemutatót... 

    előzmény:
    barackmano (130191)
    2018-02-10  17:13
  10. 2018. február 10. 21:10130192.

    Komolyan mondom, unalmas... "A Barátok közt az előző napok 20:10 és 20:15-ös kezdése helyett, mostantól 20:25-kor kerül képernyőre." - írja a SorozatWiki. 

  11. 2018. február 10. 17:13130191.

    En azon vihorasztam itt hogy Krisztian meg epp elmegy polo nelkul, Attilat viszont lehet hogy mutogattam volna ilyen lengen. Zsoltot mar nem is mertek, csak miutan "visszagombolta" az inget. 


     

  12. 2018. február 10. 09:02130190.

    Jutka nagyon oda kell figyelni az ilyen tévés telefonos társaságokra. Ez ugyan más téma, ami velünk történt, de leírom, hogy okuljanak az emberek rajta. A fiam elég jól megjárta. Mikor két évvel ezelőtt mentem Siófokra, vett a számítógépemhez egy Telenor kártyát, ha esetleg nem lenne internet elérhetőség. Jó is volt, mert csak a főépületben volt, én egy kisebben voltam. Nappal átmentem a társalgóban ott használtam, de késő este a szobámban. Most a mobilján csomagot váltott, és feltűnt neki, hogy van valami plusz 3 ezer Ft-os levonás. Felhívta a szolgáltatót, megkérdezte mi ez? Bekellet menni személyesen intézkedni. Kiderült, hogy  azóta minden hónapban hozzáadtak egy telenor kiegészítést, annak ellenére, hogy kérte volna. Ez azóta, olyan 50 ezer körüli összeg. Sajnos ezt már nem kapja vissza.

    előzmény:
    Jujoka (130188)
    2018-02-10  00:53
  13. 2018. február 10. 08:50130189.

    2 napja itt sincs gond vele, de čn mŕr nem bizok az rtlmost-ban, ilyen mar volt hogy oromkodtem, aztan visszament az egesz. En lennek a legboldogabb ha igy maradna. Otthon semmi gond vele ha jol veszem ki, na itt van.


    Esemenydus volt a tegnapi. Az hogy lehet hogy most nm mondott csodot Zsolt? Nekem nem ugy tunt hogy javul az allapota.


    Tomi sokkal jobban van mar, bar tollasra meg ma nem megy, holnap lesz valami bermalkozasi elmelkedos nap, arra szerintem mar igen, max.szol hogy hozzuk el elobb. Hetfon mar iskolaba is menne ha lenne. A lemaradast arra ertette,, hogy ezen a szintan mar 4 nap kihagyas is az, remelem sikerul valahonnan osszeszednie mirol maradt le. 


    Most azon izgulok hogy remelem en nem kaptam el. A ferjem be van oltva. 

    előzmény:
    gerdamama (130186)
    2018-02-09  22:18
  14. 2018. február 10. 00:53130188.

    Gerdamama és Mindenki! Nem könnyű napon vagyok túl. Az ígért időpontban meg is jött a szerelő, egy nagyon szimpatikus fiatal férfi, és szépen mindent meg is csinált. Más kérdés, hogy ez az új rendszer egyáltalán nem tetszik nekünk. Iszonyatosan sok csatorna (132) között kell választani. Ennyire tényleg nincs szükségünk, de ahogy végignéztem, jó párat majd bejárok. Sajnos a megszokott távirányítót nem lehet használni, újat kaptunk mindkét tévéhez. Ez a bizonyos IPTV. Eddig nem is hallottunk róla, mostmár tudjuk. Igen ám! Csakhogy az egyik ilyen box nem működik, állandóan újratölt. Férjem elment dolgozni, én meg vásárolni. Mikor hazaértem, láttam, hogy a szomszédunknál ott van egy Telecomos autó, és kilestem a szerelőt, hogy mikor megy el, hogy beszéljek vele. Sikerült is elkapnom, be is jött, megnézte ezt a nyomorult akármit, és azt mondta, hogy sajnos ezt ki kell cserélni, és jelentsem sürgősen a Telecomnál ezt a hibát, akkor ő holnap, vagyis ma szombaton hoz egy másikat, délelőtt. El is intéztem. Igaz, hogy a fiatalemberrel nem egyeztettem az adatokat, mert annyi eszem nem volt....Remélem tudja, hogy hol lakom, és miért kell hozni ezt az IPTV boxot. Hát.... mit mondjak, nem könnyű elintézni semmit sem. Nem csodálkozom ezen, régen is voltak problémáim a szolgáltatókkal, de most ez a két szerelő lenyűgözött. Kíváncsi leszek, hogy holnap tényleg ez a második szerelő jön-e?


    Nos pillanatnyilag ennyi volt az Off.


    On: Az esti adás videója.


    Túl sokat nem tudok elmondani róla, hiszen eléggé megviseltek a történtek, és nem figyeltem annyira. Ráadásul egy tévét néztünk a férjemmel, és ő folyamatosan kommentálja az eseményeket.


    Ez történt a héten.


    Szerintem, aki keveset látott belőle, érdemes rákattintani. Unaloműzőnek megfelel. 

    előzmény:
    gerdamama (130186)
    2018-02-09  22:18
  15. 2018. február 9. 22:59130187.

    Most (jobb utóbb, mint sehogy - alapon) végeztem a BK mai részével. 


    Miklós régi énje megint visszatért. Nem tetszik 


    Balázsról .................................................... 


    Bandi nagy tervei - talán érdemes támogatni a Berényi-alapból - "kicsit" talán jobban is, mint egy piros sportkocsit 


    Zsoltot a végén egészen megsajnáltam...


    Attila+Juli... és a parasztházba születendő gyerek........ na ez meg már 

  16. 2018. február 9. 22:18130186.

    Tominak jobbulást kívánok!
    Ha a jövő hét szünet, akkor az épp jókor jött. Nem fog nagyon lemaradni, hiszen a többiek se tanulnak.

    Az előbb néztem meg a BK-t az RTLMost-on, amiben az az érdekes, hogy kb. fél órával a vége után kezdtem nézni. Régebben nem engedte, hogy ilyen "friss" műsort nézzek. Szakadozott, töredezett, állandóan töltött, halál idegesítő volt. Legfeljebb éjfél után, de inkább másnap került nézhető állapotba. Szóval nem akarlak cukkolni, de itt nagyon sokat javult az RTLMost. (Gyorsan lekopogom.) Jó is, hogy így összeszedte magát, mert a BK mindig ütközik valami jobb műsorral, és inkább azokat nézem, mondván a BK-t máskor is meg tudom.

    Jujoka, remélem, sikerült a telefontársasággal zöld ágra vergődnöd.


    A mai BK-ról:

    Kíváncsi lettem volna, mi érdekeset talált Balázs a számlák között, mivel érdemelte ki, hogy lízingelje az apja (illetve a kft.) a cabriót.
    Azt hittem, szerencsétlen Bandi nem jut szóhoz, és nem tudja elmondani, hogy felvették a londoni egyetemre. Mellesleg arról volt szó, hogy "visszamegy" az egyetemre, hát szerintem ez nem azt jelenti, hogy egy londoni egyetemre megy, mert sosem járt oda. De mindegy, nem kekeckedek, örülök a sikerének. Pár hónapja ezt se hittem volna, hogy lesz nála unszimpatikusabb figura a BK-ban. Balázst majd eszi a penész, mert az apja biztosan elereszt majd néhány megjegyzést, hogy Bandi milyen komolyan gondolkodik, és mint tehetséges építész, ő jelenti a kft. jövőjét.

    Mikor Zsolt Nóra távozása után tárcsázott valakit, azt hittem, a pszichológust hívja. Ehelyett jött a "tanár néni".

    Felröhögtem, mikor Krisztián azt mondta a bátyjának, régen nem voltál arra rászorulva, hogy prostit hívj az irodába. Hát ja, ott volt Alíz, akit bármikor meg lehetett döngetni az íróasztalon. Még szerencse, hogy Zsolt volt annyira úriember, és nem volt annyira részeg, hogy ezt felelje. Szegény Krisz oda lett volna, azt hiszem.


     


     


     

    előzmény:
    barackmano (130185)
    2018-02-09  06:26
  17. 2018. február 9. 06:26130185.

    Koszonom mindenkinek aki megszant. Ugy latszik csak ide kell jonni panaszkodni, ugyanis tegnap este egyetlen reklam nelkul leadta. Nagyon orultem. Viszont nem merek meg ujjongani, felek "visszaromlik". 


    Szerintem Julinak azota savanyu a szolo miota nem o az ugyvezeto. 


    Jaj az a cuki kutyus, ugye nem kuldik vissza?


    Tomi ma sem megy iskolaba. A jovo het meg szunet. Jocskan le fog igy maradni. 

  18. 2018. február 9. 00:59130184.

    Nahát Gerdamama! Majdnem "egyszerre" írtunk, vagyis Te előbb kezdted, mint én, és le is írtad, amit én kihagytam.

    előzmény:
    gerdamama (130182)
    2018-02-09  00:32
  19. 2018. február 9. 00:53130183.

    Az esti videó.


    "Júlia régi sebeket tép fel Miklósban. Hedvig választás elé állítja Gigit. Zsolt hibát követ el, amiért megkapja a büntetését."


    Nos megpróbálom a lehetetlent, kérlek Benneteket lányok, pótoljátok a hiányosságokat. Semmi különös nem történt, csak éppen a rakott kelt készítettem este 8 után, Persze "figyeltem én"  az ismétlésnél meg teát készítettem,és a vízforraló hangja zavart.... 


    Szóval Juli és Miki alaposan összevesznek Miki stílusa miatt, amiért önzőnek nevezi Juli, mert csak azzal törődik, ami a saját érdekeinek megfelel. Felemlíti, hogy akkor is, amikor terhes volt tőle Miki döntötte el, hogy márpedig, ne szülje meg a gyereket. Ezen roppant módon összevesznek, vagyis Juli nagyon kiabál. Miki otthagyja de találkozik Attilával és Mátéval a gangon. Máté eldicsekszik az új hátizsákjával, közben Attila látja, hogy valami bántja Mikit. Otthon észreveszi Julin, hogy sírt, és el kezdi faggatni, de nem tud meg semmi konkrétat sem, csak azt, hogy a munkán vitatkoztak megint Miklóssal. Attila át is megy Miklóshoz, és megkéri, hogy hagyja végre Julit békén. Elmennek pár napra a Bükkbe, amit Máté el is mondott a gangon Miklósnak.


    Zsolt felkeresi Nórát egy üveg pezsgővel, és kéri, hogy igyák meg. Nóra kiköti, hogy egyetlen pohárral kér csak, mire Zsolt megnyugtatja, hogy persze...... Erre is egy pohárral, meg arra is, meg amarra is, aztán ami marad, nehogy már az üvegben hagyják. Mikor (gondolom) elfogyott a pezsgő, Zsolt arra tesz célzást, hogy igyanak meg még némi bort. Nóra ezt visszautasítja, de Zsolt végül rá veti magát, elég erőszakosan..... Nóra kiabál, az éppen előtte elhaladó Miki ezt meghallja, bemegy, leszedi Zsoltot Nóráról, és erősen behúz neki egy nagyot... Bőven megérdemelte. Nóra egyáltalán nem kellette magát, csak mosolygós volt.


    Ádám folyamatosan Gizinél van, és beszélgetnek a kapcsolatukról  Gigivel. Gizi biztatja Ádámot, hogy tegyen meg minden tőle telhetőt, amivel Giginek jobb lesz a kedve. Gigiről kiderült, hogy eléggé vonzódik Ádámhoz, nem is szeretné, ha megszakadna a kapcsolatuk. Ugyanez kiderül Ádámról is. Ádám felveti, hogy költözzön hozzá Gigi, és úgy vettem ki a szavából, hogy megkérte a kezét. Gigi igent mondott, persze romantikus helyen, a kapuban, a levélszekrények mellett, mert Ádám kiragasztotta Gigi nevét is... 


    Nos, nagyjából ennyi volt szerintem.......


    Egyébként délelőtt 10-12 között várhatom a T-com-osokat, remélem rendben lesz minden. 

  20. 2018. február 9. 00:32130182.

    Piros nem vezette a villamost, csak takarított a remízben. Szerintem az nem egy olyan állás, ami után megszakad az ember szíve, ha nem csinálhatja. Viszont a Rózsában és az iskolabüfében is megállta a helyét. Kedves, mosolygós teremtés, a vendéglátóiparban Fehérváron is el tud helyezkedni. (Valami rémlik, hogy a "bevonulása" előtt vezetett, de miután kijött, már nem. Stella is a Hogyishíjják bácsival ment el egyszer villamost vezetni, állhatott mellette, és teljesen fel volt dobva.)


    Nem értem, miért kellett hajánál fogva előráncigálni Juli és Miklós régi "ügyét". Már csak azért sem, mert Julinak folyamatosan van aktuális mérgelődni és megsértődni valója Miklós bunkó és lekezelő stílusa miatt, meg amiatt, ahogy a kft. ügyeit intézi. Szóval nem kell a régi sebeit nyalogatni ahhoz, hogy ki legyen borulva. Persze ő is csak a családi cégnél érzi biztonságban magát, egy normális ember már rég munkahelyet változtatott volna. Ezért nem is tudom sajnálni.


    Én is azt hittem, Zsolt rosszul lesz a gyógyszer+pezsgő kombinációtól, de csak jól berúgott. (Már a múltkor akartam kérdezni, vajon mi az a csodagyógyszer, ami lenyelés után fél pillanattal már hat is.)


    A kutyus nagyon édes. Bár én jobban szeretem a kutya fazonú és méretű ebeket, de ez a pöttöm nagyon tetszik. Lehet, hogy praktikusabb is lenne vénségemre, nem kellene attól félnem, hogy elránt séta közben, vagy felborít, ha örömében felugrik rám.

    Sajnáltam Ádámot, aki szerintem teljesen normálisan viselkedik, és nagyon nem szeretném, ha hagyná, hogy ráerőltessék az örökbe fogadást. Hannára és Hedvigre is pipás voltam. Talán Hannára még jobban. A kibicnek semmi se drága. Azt még csak megértem, hogy Hedvig sürgeti a választ, mert őt meg sürgeti az idő. És biztosan nem érti, hogy miért kell gondolkodni, mielőtt az ember az egész életére kiható döntést hoz. Hiszen ő se gondolkodott...

    előzmény:
    vorii (130181)
    2018-02-08  21:09
  21. 2018. február 8. 21:09130181.

    Amik átsuhantak a fejemen...


    Piros valamelyik vidéki villamost fogja vezetni? 


    HA jól emlékszem, Juli nem elvetette a babát, hanem rosszul lett és elvetélt. (???)


    .............


    Amikor a sok pezsgőre Zsolt bedobálta a gyógyszert, azt hittem, rosszul lesz,  szívrohamot kap, vagy ilyesmi...


    Miklósnak nem igazán van jó napja...

    előzmény:
    lidika49 (130179)
    2018-02-08  20:01
  22. 2018. február 8. 21:04130180.

    Nekem valahogy nem tetszik a Zsolt szerepe mióta visszajött. Ez a folytonos arcmimika, meg a gyógyszerszedése már egy kicsit sok. A mai befejezéssel, még rádobott egy lapáttal.

  23. 2018. február 8. 20:01130179.

    Mit mondjak,nem sok lényegesről maradtál le. Tiszta gyerek téma.


    Laci, Gizi nyűglődik, hogy elvesztik Stellát, mert az anyukája Piros vidéken kapott állást és viszi magával a lányát.Gigi nyűglődik, hogy mit csináljon, örökbe fogadja-e a csövi gyerekét. Ádám közli vele, hogy Ő a saját génjeikből szeretne gyereket.


    Juli rájön, hogy azért haragszik Miklósra: anno hatalmi szóval elvetette vele a közös gyereket.  Attila biztos felnevelte volna.


    Kíváncsi leszek, hogy a visszatérő Andinak milyen szerepet szánnak, lehet, hogy Ő veszi meg a Rózsát, ha eladásra kelül?

    előzmény:
    barackmano (130178)
    2018-02-08  07:18
  24. 2018. február 8. 07:18130178.

    Nekem is kicsit elegem van mar. Ide ugyan be tudok lepni, de nem tudom zavartalanul vegignezni az esti epizodot. Tegnap 13 perc utan feladtam. Nekem erre se idom, se turelmem estenkent. 


    Ugyhogy a felerol fogalmam sincs. 

  25. 2018. február 8. 00:22130177.

    Lányok, ezt még szeretném megosztani Veletek, hogy tudjatok róla. Csak azért, ha nem jövök, ez a kedves társaság is hibás ebben. Tegnap is, ma is hívtak, hogy bizony-bizony..... fejleszteni fognak, egyébként is felmondták a szerződést. ŐK! Ugye? Mármint a szolgáltató mondta fel!!!!! Március 31-vel, és április 1-től, már nem tudom, hogy mi lesz? Amióta bekötötték ebbe az utcába a telefonhálózatot, azóta rendszeresen fizetem, soha, de soha egyetlen fillér tartozásom sem volt. Éppen most ott tartok, hogy nem tudom, hogy mit csináljak. Persze látom, hogy rendszeresen jár errefelé a szerelőkocsijuk, de mégsem értem, hogy mi a fene van.


    Ja! Miért nem szóltok? Ráncfelvarrás!!!

Címlap

top