Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Barátok közt

Torolt_felhasznalo_394600
Torolt_felhasznalo_394600
Létrehozva: 2003. november 14. 12:43
Hali!

Vajon egyedül vagyok-e azzal, hogy csípem a fent említett sorozatot, vagy esetleg van más is akivel jól kidumálhatnánk a történéseket stb...
  1. 2018. február 8. 00:09130176.

    Sajnos egyre nehezebben viselem ezt az oldalt. Ilyen sehol sincs, hogy örökké újra, és újra be kelljen lépni, és ráadásul több társunkat is elveszítettük. 


    Az esti videó.


    "Gigi elgondolkozik az örökbefogadás lehetőségén. Aliz reménykedni kezd, hogy visszaszerezheti Krisztiánt. Júlia rájön, hogy egy korábbi fájó seb miatt mérgesedett el a kapcsolata Miklóssal."


    Ami eszembe jut: Hedvig felkeresi Gigit, és azt mondja, hogy úgy döntött, hogy megszüli a babát, de szeretné, ha Gigi fogadná örökbe. Gigin az látszik, hogy ezt nem akarja. Azután lemennek Ádámmal, Giziékhez egy meghívás után, és ott szembesül Gigi Giziék problémájával Stellával kapcsolatban. Laci már elengedte Stellát, Gizi viszont megbocsájt neki. Stella Pirossal együtt elköltözik egy vidéki városba, ha jól emlékszem Székesfehérvárra. Gigi elgondolkodik Giziék vitáján, majd később Gizivel négyszemközt is beszélnek róla. Gizi meggyőzi Gigit, aki Ádámnak is felveti, hogy mit szólna ahhoz, ha örökbe fogadnák Helga babáját. Ádám elzárkózik ettől, mert ő saját gyereket szeretne.


    Aliz kínlódik Krisztiánnal kapcsolatban, de nem túl sok sikerrel. Natasa rájön, hogy mi zavarja Alizt, és visszavonul.


    Tóbiás meghívja Julit egy kis viszkire, Attila otthon alszik a kanapén, amikor hazaér, és rögtön észreveszi, hogy Juli ivott valamit. Aztán Juli összeállít valamilyen adatot, és beviszi a Kft-be, Miki nagyon mérges rá, de Juli azt mondja, hogy pár nap szabadságot vesz ki.


    Sajnos ennyire lapos események után semmi más nem jut az eszembe. Bocsi. 


    Jó éjt! 

  2. 2018. február 7. 22:46130175.

    Hát még ilyet! Nem tudom kinek jutott eszébe Miklós - Juli botlása. 

  3. 2018. február 7. 21:32130174.

    Barackmanó Tominak jobbulást kívánok!  

    előzmény:
    barackmano (130171)
    2018-02-07  06:53
  4. 2018. február 7. 17:19130173.

    Ez már tényleg disznóság!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


    ... és nem ilyen fajta.............> 

    előzmény:
    lidika49 (130166)
    2018-02-06  11:49
  5. 2018. február 7. 09:17130172.

    Peti és Balázs úgy alkudoznak Hanna "tulajdonjogán", mintha valami tárgy lenne.
    Persze mindenki azt kapja, amit érdemel. Hannának semmi tartása nincs, nem is értem, miért nem pattintja le mind a két pasit. Petivel befejezte, Balázzsal meg pláne. Szép erény a megbocsátás, de talán nem kellene a szárnya alá venni olyan embert, aki egyszer már becsapta, megalázta. És még csak bocsánatot sem kér, most is ugyanolyan otromba és leereszkedő. Mire számít ez a liba? Írhatna egy cikksorozatot az ilyen önsorsrontó HP-kről, és kezdhetné rögtön saját magával.

    előzmény:
    barackmano (130171)
    2018-02-07  06:53
  6. 2018. február 7. 06:53130171.

    Sajnos en sem mindent mert az uj rtlklub teleszorta reklammal amik persze sorra leallnak. Mondjuk tegnap volt vele idom vacakolni mert a hulye foci miatt elmaradt a korhazas sorozatom. Tomi meg koran lefekudt mert nincs jol. Iskolaban sem volt. 


    Peti meg Balazs csunyan osszevesztek (persze Hannan), de Peti megvilagosodasa utan kibekultek. Mondjuk Hanna epp megerdemelne hogy 2 szek kozul a pad ala essen. Valami miatt ugyis meg kell valniuk tole elobb utobb. 

    előzmény:
    Jujoka (130170)
    2018-02-07  01:42
  7. 2018. február 7. 01:42130170.

    Most én kínlódtam eleget, kíváncsi vagyok rá, hogy el tudom-e ezt az üzit küldeni?


    Az esti videó.


    Csak úgy mellékesen megjegyzem, hogy rákattintok a tartalomra, ott is bejön mindenféle badarság. Persze, azt is "fejlesztették" visszafelé.   Sajnos több oldallal ez van. Bocs, hogy offolok, de a (nem igazán tudom, éppen mi a neve?) T-com, vagy Telecom? megint variált. Ők is "fejlesztenek" visszafelé folyamatosan. Egy ideje, ha kicsit is fúj a szél, elmegy a kép hosszabb-rövidebb ideig. Hívott délkörül egy ügyintéző, hogy mit szeretnék, mondtam, hogy nyugalmat. Egyik nap kaptam egy levelet, hogy március 31-vel felmondják a szolgáltatásukat, és április elsején már nem érjük el. Most normálisak?  Nem az az érdekük, hogy minél többen vegyék igénybe? 


    On.: Túl sokat nem tudok írni, mivel az esti részeket  több ok miatt nem láttam, én is ember vagyok, így az első résznél el kellett bújnom, a második rész éppen megkezdődött, mikor lánykám rám csörgött. Persze, hogy az volt fontosabb...


    Az ismétlésből a következőkre emlékszem. Aliz Lucával beszélget, és szépen mondja neki, hogy lassan könnyebb lesz Milán nélkül. Persze Luca még erre nem készült fel. Azt már nem tudom, hogy Aliz honnan vette az ötletet, hogy Krisztiánnal rendezzék át a Rózsát(?), amibe bele is törődött, bár Bözsi mondta, hogy túl drága holmikat akar venni. Luca viszont ebben segíteni szeretne, végül meg is győzte Alizt. Aliznak tetszett is, amit kirakott Luca.


    Ádám és Gigi az udvaron beszélgetnek arról, hogy abbahagyhatná már Gigi Hedvig keresését, amire Gizi természetesen felfigyel. Gigi felmegy a lakásba, Gizi pedig rákérdez Ádámra, hogy mi a probléma. Nagyon magára ismerhetett, mert azt tanácsolja Ádámnak, hogy készüljön valami meglepetéssel, aminek Gigi is örülne. Később Gigi valahonnan hazaérkezve észrevesz az udvaron egy kiskutyust. Kérdezi Vili bácsit, hogy kié ez a szépséges kiskutyus? Vili bácsi nem tudja, Gigi beszél a kutyushoz, mikor Ádám kilép azt hiszem a boltból(?) és látja, hogy Giginek mennyire tetszik a kis kutyus. Gigi kérdezi, hogy vajon kié lehet, mire Ádám elárulja neki, hogy az övé. Gigi meglepődött. Aztán sétálnak a parkban, majd később Gigi Hedviggel is sétál, amikor Hedvig elárulja, hogy nem veteti el a babát, de azt szeretné, ha Gigi fogadná örökbe.


    Hanna-Peti-Balázs szál is tovább bonyolódott, Peti időközben rájött, hogy Hanna már neki nem jelent semmit a barátságon kívül. Vagyis már nem szerelmes belé.


    Hát lányok, most ennyi telt tőlem, remélem, hogy megkapjátok, mert azért igyekeztem. (Tényleg keveset láttam belőle.)

  8. 2018. február 6. 12:06130169.

    Picivirág Julika, ha valaki nem tudná azonosítani.

    Köszönjük az értesítést.


    Mindnyájunkkal szórakozott a nlcafé eleget, de azt hittük, már vége a műsornak. Ezek szerint örülhetünk, hogy még itt lehetünk néhányan.
    Disznóság, amit csinálnak.

    előzmény:
    lidika49 (130166)
    2018-02-06  11:49
  9. 2018. február 6. 11:59130168.

    Reméljük, Zsolt műtétje valóban sikerül, és nem valami sarlatán teszi zsebre a tekintélyes összeget.

    Csöppnyi üröm az örömben, hogy el kell adni a Rózsát. Azon tűnődöm, vajon a személyzet a házhoz ragaszkodik-e majd, vagy a "gazdához". Krisztiánnal mennek-e a hálózat valamelyik üzletébe, vagy lustaság fél egészség jelszóval a Rózsában maradnak. Már ha az új tulaj átveszi őket, és nem a saját embereivel akar dolgozni. Gizi talán marad, ha lehet. Ő egész nap a bisztró, a kisbolt és a lakás között rohangál, neki így praktikus. Alíz is szeret a magánügyeivel és a szomszédság problémáival foglalkozni munkaidőben, de ha Krisztián elmegy a Rózsából, és ő épp azon ügyködik, hogy visszaszerezze a pasit, akkor valószínűleg vele megy. A házbeli törzsvendégek, akik ott teáznak, kávéznak és pletykálnak naphosszat, biztosan maradnak. Számukra a fix találkahely, támaszpont a lényeg, függetlenül attól, ki a tulaj. Na, majd meglátjuk.


    Még az is eszembe jutott hirtelen, hogy talán Andrea veszi meg a Rózsát. Ő is vendéglátós, ha jól emlékszem.

    előzmény:
    vorii (130165)
    2018-02-06  08:45
  10. 2018. február 6. 11:50130167.

    ezeket a nagy szüneteket nem én csináltam.

    előzmény:
    lidika49 (130166)
    2018-02-06  11:49
  11. 2018. február 6. 11:49130166.

     még egy üzenet:





     




    Julia Sebo


    február 6., 9:05






     






    Aki hallja, adja át!! Én is Liventa sorstársa vagyok, én sem tudok sehogy sem belépni..már minden utat kipróbáltam...volt, hogy egy napig kaptam belépést, azóta semmi....csak olvasni tudok, meg magamban véleményt mondani. Üdv mindenkinek, innen a végekről!







     

  12. 2018. február 6. 08:45130165.

    Zsolt jó hírt kap, előbb is meg tudják operálni... DE vajon össze tudja-e kaparni a pénzt rá???????


    .


    Balázstól feláll a szőr a hátamon  Sosem jött be nekem (pedig volt már rá példa) amikor jól megbeszéli Petivel, hogy ha Petinek nem kell Hanna, akkor majd neki jó lesz 


    .


    Ha jól látom, most mindenki a volt párjáért epekedik - jobb ötlet nincs a fk írók fejében? 

  13. 2018. február 6. 08:22130164.

    Hoztam még egy "üzenetet" nektek - idézet következik:


    "Ó, Évám, köszönöm, hogy megvédtél a gyanúsítás ellen! De miután a nagytiszteletű NLC egyrészt nem fogadja el egyik e-mail címemet sem, amikor próbálok belépni, másrészt közli velem, hogy ezzel az e-mail címmel (mindkettővel) már van regisztrált tagjuk, ha más nickkel újra regisztrálni akarok, a kör bezárult. És amúgy is leírtok minden fontos észrevételt, elég, ha csak időnként olvaslak benneteket." Liza/Liventa (aztán ezt a nicket is elfelejtem)



    Azért én személy szerint nagyon sajnálnám, ha Liventánk nem jönne többet   Amit a NLC csinál azzal tele van a .... hócipellőnk!!! 

  14. 2018. február 6. 00:14130163.

    Tehát egy éjszakai pillangó volt? Azt hittem ismernem kellene, de ezek szerint még nem volt jelen a forgatásokon.


    Az többin is jót nevettem. 

    előzmény:
    gerdamama (130162)
    2018-02-05  22:59
  15. 2018. február 5. 22:59130162.

    Balázs megpróbálja Hannát becserkészni, de a lány elküldi a pokolba.


    Egy srác érdeklődik Tóbiás után a Rózsában. Alíz összehozza a randit, de Tóbiás közli a sráccal, hogy nem akar új kapcsolatot.


    Zsolt felszed egy nappali műszakban dolgozó éjszakai pillangót az udvaron. Végre valaki, aki mindenre hajlandó lenne, de sajna Zsoltikánk csütörtököt mond.


    Hát, mit mondjak? A mai szerkesztőnk nem volt túl szerelmes hangulatban. Talán összetörték a pici szívét.

  16. 2018. február 5. 22:28130161.

    Az esti videó linkje.


    Lányok bocsi, de túlzottan nem merülök bele. Nincs "semmi baj", csak iszonyatosan fájnak a térdeim, és semmi kedvem sincs.


    A péntekihez még annyit hozzátennék, hogy nekem nem jött be. Először is nem kezdek azonnal partit rendezni más villájában, bár Hanna "készségesen" beleegyezett. Komolyan mondom, mintha még örül volna, hogy hátha mégiscsak összejönnek Petivel újra. Nem nagyon lepett meg, a zárókép, hogy Balázzsal csókozott. Én sem ismertem fel mindenkit a partin.


    Na, de próbáljak egy kicsit a mai részhez is hozzátenni valamit. Hanna kikérte magának, hogy azért csókolózott Balázzsal, mert jelentene neki valamit. Bevallotta, hogy ő még mindig Petibe szerelmes, őhozzá vonzódik. 


    Krisztián győzködi Zsoltot, hogyha arra kerülne a sor, hogy nem tudja mégsem megnyerni a pert, akkor eladják a Rózsát, hogy ki tudja fizetni a műtétet. Kiderül, hogy a műtétre hamarabb kerülhetne sor, de persze akkor a pénzt is hamarabb kell megszerezni, ami forintban 30 millió körül van. Zsolt találkozik egy nővel az udvaron (nem tudom kivel) és pár mondat után meghívja magához. Miklós is éppen keresztül megy az udvaron (micsoda véletlen) és pár megalázó dolgot vág Zsolt fejéhez, persze a nő előtt. Otthon azonnal nekiállnak a vetkőzésnek, de Zsoltnak folyamatosan Miklós megalázó jelenetei jutnak az eszébe szinte látomásként, és rájön, hogy ez most nem jön neki össze. A lány csalódottan elmegy.


    Aliz és Tóbiás beszélgetéséből kiderül (miután Aliz összeakarta hozni Tóbiást azzal a meleg sráccal, aki érdeklődik utána, de Tóbiás udvariasan ugyan, de elutasítja), hogy Aliz Krisztiánnal szeretne összejönni ismét, Tóbiás pedig Kristóffal. Megbeszélik, hogy visszaállítanak mindent abba az állapotba, mint azelőtt volt, mielőtt az álházasság létrejött volna.


    Lányok szerintem nem sokkal több történt, persze lehetettem volna bőbeszédűbb is. Viszont "csökkentek a fájdalmaim", kicsit mégiscsak kiestem a letargiából. Kopp, kopp, kopp.

  17. 2018. február 5. 22:10130160.

    Jajjj-jajjj... Szó sincs róla. Liventa szóba állna velünk szívesen, de a NLC kitagadta   Így marad az, hogy velem konzultál  én meg közvetítek 

    előzmény:
    gerdamama (130158)
    2018-02-05  16:49
  18. 2018. február 5. 16:54130159.

    Na, most elfogott a kíváncsiság, és beírtam a google-ba. Forrást ugyan nem találtam, de kidobott egy csomó szövegrészletet ilyen-olyan cikkekből, nyilatkozatokból. Szóval nem a nagymamám találta ki, pedig egészen megtetszett ez a feltételezés.

    előzmény:
    vorii (130155)
    2018-02-05  12:52
  19. 2018. február 5. 16:49130158.


    Igaz, ők kezdték pátyolgatni a csövikét, de az, hogy befogadok valakit egy éjszakára, adok neki néhány megunt ruhadarabot és kisminkelem, még nem jelenti azt, hogy a jövőben élete minden problémáját meg akarom oldani.
    Még csak nem is Gigi ajánlotta fel, hogy örökbe fogadja a gyereket, hanem Hedvig közölte vele, hogy ezt tartaná a legjobb megoldásnak. Jó vicc.
    A szerencsétlen nézők ezek után kétszer is meggondolják, hogy segítsenek-e valakinek. "Ha a kisujjamat nyújtom, az egész karom kell"  tipikus esete. Jó kis népnevelő a BK.

    (Liventa újévi fogadalmai közé tartozik, hogy nem áll velünk szóba?)

    előzmény:
    vorii (130156)
    2018-02-05  13:03
  20. 2018. február 5. 16:29130157.

    Ezzel a mondással már Barackmanót is megnevettettem, ő sem ismerte. Már bedobtam, mikor Nóra először megjelent az új frizurájával. Te akkoriban fontosabb és izgalmasabb ügyeid miatt biztosan nem értél rá fórumozni.
    Elég régi mondás, mert én még a nagymamámtól hallottam, az se tegnap volt. (Most kezdek gyanakodni, lehet, hogy ő találta ki? Elég csípős nyelvű asszony volt. ) De szerzőtől függetlenül tényleg nagyon találó.

    előzmény:
    vorii (130155)
    2018-02-05  12:52
  21. 2018. február 5. 13:03130156.

    Az örökbefogadósdiról ezt írta nekem Liza (Liventa)


    "Gigiék maguk engedték ilyen közel magukhoz a hajléktalant, hogy elpofátlanodjon"



     


     Ebben teljesen igaza van, és valóban Giginek kell eszének lenni, hogy ne vállalja be ezt az egész életre szóló kellemetlen "lehetőséget".


     

    előzmény:
    gerdamama (130153)
    2018-02-05  11:28
  22. 2018. február 5. 12:52130155.

    Hűűű - de jó lehetett (értem a zenére )


    ... és elég öreg vagyok már, de még soha nem hallottam ezt a kifejezést: "hátulról líceum, elölről múzeum"    Nagyon találó! 

    előzmény:
    gerdamama (130152)
    2018-02-05  11:09
  23. 2018. február 5. 11:36130154.

    Igazad van, lásd Giziék és Piros   ( volt) kapcsolatát.


    Az sem jobb mikor Balázs úgy beszél  Hanna lakásáról, mintha az övé lenne, pedig csak megtűrt lakó.

    előzmény:
    gerdamama (130153)
    2018-02-05  11:28
  24. 2018. február 5. 11:28130153.

    Az előzetesben láttam, hogy Hedvig közli Gigivel, szeretné, ha ő fogadná örökbe a gyerekét. Túlságosan nem lepett meg, mert a BK-ban valóban ilyen egyszerű az élet. Valaki gyereket szeretne, de nem lehet neki, a másiknak pedig lesz, de nem akarja. Adva van a megoldás.

    Én mégis bízom benne, hogy Gigi végiggondolja, és nemet mond. Fogadjon örökbe egy intézeti gyereket, akinek a szüleiről semmit sem tud. (Mondjuk Hedvigről se tud semmit, a pasijáról meg még annyit se...) Soha nem lesznek egy boldog család, mert Hedvig mindig a nyakukra fog járni. A sajátjának fogja tekinteni a gyerekét, és bele fog pofázni mindenbe. Féltékeny lesz Gigiék babával kapcsolatos örömeire és sikereire, miközben a nevelés összes gondját és költségét rájuk hárítja. Nem is tudom, hogy lehet valaki ilyen pofátlan, hogy egy "alig ismerőst" ilyen helyzetbe hozzon, egy egész életre kiható döntést kényszerítsen ki belőle.
    Hedvig menjen vissza a híd alá, vagy béküljön ki a szüleivel, és költözzön vissza a királyi palotába, mit tudom én. Nem szeretem a képernyőn látni, a pocakjától sem hatódom meg. (A legrosszabbat hozza ki belőlem, nem is tudtam, hogy ilyen kőszívű vagyok. )

  25. 2018. február 5. 11:09130152.

    Ja, én is az időpontváltozás miatt morogtam pár napja. Illetve kivételesen nem is morogtam, csak megjegyeztem, hogy "ahogy azt előre megjósoltuk", szép lassan csúszik későbbre a kezdési időpont.

    Nórának nem áll jól ez az új - "hátulról líceum, elölről múzeum" - stílus. Azon csodálkozom picit, hogy valószínűleg neki is tetszik, elhiteti magával, hogy fiatalosabb így. Pedig igazán jól nézett ki, míg nem akart húszévesnek látszani. Feltételezem, hogy mint ős-szereplőnek, van annyi beleszólása, hogy tiltakozzon, ha előnytelenül változtatnák a frizuráját, és ne vegyen fel egy szűk bőrdzsekit, ha nem akar. 
    Az a sanda gyanúm, hogy kivételesen nem a "BK" a ludas, hanem Varga Iza privát döntése volt a frizuraváltás, és most a sorozatban is úgy néz ki, ahogy kinéz.

    OFF: tegnap gondoltam Hannáék swing-bulijára. A Müpa maraton idei témája "Bernstein és az amerikai zene" volt. Igaz, csak egy szeletet élveztem a tortából, de azt nagyon. Bernstein: Slava!-nyitány (rövidke, dzsesszes kezdéssel, érdekes történettel) és Grofé: Grand Canyon-szvit volt műsoron abban a részben, amire jegyet vettem. A MÁV szimfonikusok játszották, sokféle ütőssel és mindenféle érdekes hanghatással (patkódobogás, süvítő szél stb.). Nagyon kifejező volt, tényleg láttam magam előtt azt a varázslatos helyszínt. Nem ismertem egyik darabot sem, és nagyon örülök, hogy ezt választottam.

    előzmény:
    vorii (130151)
    2018-02-04  21:04

Címlap

top