Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Barátok közt

Torolt_felhasznalo_394600
Torolt_felhasznalo_394600
Létrehozva: 2003. november 14. 12:43
Hali!

Vajon egyedül vagyok-e azzal, hogy csípem a fent említett sorozatot, vagy esetleg van más is akivel jól kidumálhatnánk a történéseket stb...
  1. 2018. február 4. 21:04130151.

    Azt írják a Facebookon a BK-ról: "Az eddig megszokottól későbbre kerül!" Tessék? Még meg se tudtuk szokni, máris későbbre tolják!


    Egyébként a SorozatWiki képén gondolkodtam el - Nóra egyre idősebb (ami tagadhatatlan),  most lesz komoly magánügyvéd, cégtárssal, szuper irodával stb. stb. Miért most akarnak tinédzsert csinálni belőle? Vagy csak nekem furcsa??????? 

  2. 2018. február 3. 12:29130150.

    Kinevettem saját magamat, Gigit alig ismertem fel, ebben a szerelésben jobban nézett ki mint máskor. Hát ilyen csak a Barátokban létezik, hogy semmi perc alatt varázsoltak mindenkinek megfelelő ruhát. Na de a lényeg az, hogy megint volt ok a bulira. 

    előzmény:
    gerdamama (130149)
    2018-02-03  11:43
  3. 2018. február 3. 11:43130149.

    Nevetséges volt ez a tegnapi swing-party. Pedig nagyon szeretem a korszakot, mármint a divatját, a zenéjét, az abban a korban játszódó filmeket. (Kivéve A Nagy Gatsby-t, ami a világ legunalmasabb filmje, és a még unalmasabb könyv, amiből készült, az USA-ban kötelező olvasmány.)

    De hogy a Mátyás király tér semmiféle kultúra iránt nem érdeklődő csapata egy pillanat alatt korhű ruhákba és frizurákba volt képes vágni magát, az viccnek is rossz. Ha valamelyiket elvonszolja egy erőszakos ismerős egy szökőévben egyszer színházba, akkor is pufognak a nyakkendő meg a zakó miatt, amit kénytelenek a szakadt farmerhez felvenni.


    Nem az életszerű jelenetekért szeretjük a BK-t, de ez a részlet még BK mércével is hiteltelen volt, idegen, kilógott belőle.

    Balázs meséje a szervizben lévő autójáról... Ez is csak akkor nem hazudik, mikor alszik.

  4. 2018. február 2. 13:50130148.

    Hát ez nem jutott eszembe,de lehet igazad van!

    előzmény:
    vorii (130147)
    2018-02-02  09:32
  5. 2018. február 2. 09:32130147.

    "Juli szinte megrándul,mikor Attila mellet áll.Nem is tudok ilyen  szituációt elképzelni..."


    Szerintem belecsípett a fenekébe 

    előzmény:
    Allegra48 (130145)
    2018-02-02  08:20
  6. 2018. február 2. 09:14130146.

    Lucának több esze van annál, mint hogy világgá szaladjon Milánnal. A szerelmük amúgy sem is egy sziklaszilárd kapcsolat, hanem folyamatos félreértések, hisztik, sértődések és bocsánatkérések sorozata.
    Milán nem volt túl szimpatikus, mikor Emíliáékhoz került. De inkább azért nem, mert túl "szofisztikált" volt a házbeliekhez képest, ezt szerette is hangsúlyozni, és magasról lenézett mindenkit. Az se szép dolog, de még mindig jobb, mint ez a nyálas, hisztis fiúcska, aki mostanra lett belőle. Nem is normális ez a folyamat, fordítva inkább el tudom képzelni. De hát ez a BK.
    Az legalább a távozásakor kiderült, hogy vidéki gyerek. Erről nem volt szó anno, csak azt mesélték, hogy akkor éppen merre bolyonganak a szülei a nagyvilágban.

    Azt hittem, már semmi se lep meg, de majdnem fejlövést kaptam, mikor Peti nagyvonalúan felajánlotta Balázsnak, hogy költözzön be Hanna lakásába. "Van ott hely bőven!" Mi van? Nyugtassatok már meg, hogy ilyen hülye emberek nem élnek a Földön! Persze Hannának is úgy kell, ha hagyja. Függetlenül attól, hogy ki kinek a "szerelme" volt, van, lesz. Talán már ők se tudják. Nem is érdemes megjegyezni, hetente változik a helyzet.


    A villáról már rég megfeledkeztem. Illetve még ott tartok, hogy Berényi Ágnes álcázta valami alapítványi támaszpontnak, hogy így mentse meg (dugja el) a pénzét Ludwig és az APEH elől. Hanna visszavásárolta, és azóta ott áll üresen és romlik? Csoda, hogy a csövesek még nem fedezték fel maguknak. Emília lakásából is mindenki elmegy, csak Zsoltot felejtették ott. Vajon Natasának lesz annyi esze, hogy hazaköltözik Rudival? Tele van "lakhatási lehetőségekkel" a sorozat, ezek meg ott tipródnak egymás nyakán, tömegszálláson, hát akármi legyek, ha értem.


    Akik Ágnes alapítványába egy kisebb vagyont beleöltek, azoknak nem tűnik fel, hogy az alapítvány nem működik? Ez azért is hihetetlen, mert nem valami lila ködös művészeti alapba fektették a pénzüket, hanem a Lizáéhoz hasonló betegségben szenvedő gyerekeik gyógyulását remélték tőle.

  7. 2018. február 2. 08:20130145.

    A kezdő képsorokban látszik,hogy Luca pózol a Kisszék lépcsőjén és Bandika pedig ott mosolyog,Milán pedig sehol,tehát Luca nem megy vele "világgá". Apropó kezdő képsorok:nekem annyira furcsa,amikor Juli szinte megrándul,mikor Attila mellet áll.Nem is tudok ilyen  szituációt elképzelni,de hát ez BK!

    előzmény:
    Jujoka (130143)
    2018-02-02  01:51
  8. 2018. február 2. 05:26130144.

    Az rtlmost is uj arculatot kapott. 4. nekifutasra szerencsere sikerult ugy ahogy megnezni. Ezt megis hogy kepzelte Milan? Remelem Lucanak lesz egy kis esze.


    Petit annyira zavarja Hanna es Balazs kozeledese hogy osszekoltoztetne oket. Vagy az ezutan jon?


    Zsolt sem nagyon kavarodott, szetrohogte az agyat rajta. 

    előzmény:
    Jujoka (130143)
    2018-02-02  01:51
  9. 2018. február 2. 01:51130143.

    Bocsi lányok! De egyszerűen nem tudom ezt a hülyeséget elviselni ezen az oldalon. Nem normális, hogy milyen nehezen jutottam ide. Vagy sikerül legközelebb, vagy nem, de már megyek aludni. Szerintem ideje. 


    Az esti videó.


    "Pétert zavarni kezdi Hanna és Balázs közeledése. Zsoltot felkavarja Hanna róla szóló cikke. Képes-e Milán elszakadni Lucától?"


    Nem értem az előzőeket, mert roppant álmos vagyok, de arra még emlékszem, hogy Milán nem képes elszakadni Lucától. Meg is mondja neki, hogy szeretné, ha elszöknének, mert nem tud nélküle élni. Hát.... két kiskorú, nem tudom, hogy tud majd boldogulni. 

  10. 2018. február 1. 07:36130142.

    Tegnap beirtam en is egy pirospontot Miklosnak. Szerintem Juli kettot is. Talan Balazs nem adott.


    Meg fogja banni hogy visszevette ezt a goreny fiacskajat.


    Mivel ezek csak a hazbol tudnak maguknak part valasztani, Bandie lesz Luca. En nem bizok abban hogy Oszi lefogyott, bar ez a BK, es csak hogy kavarjak a kavarnivalot, majd belibeg egy fess pasi, nehogy mar Bandinak olyan konnyu dolga legyen. 

  11. 2018. január 31. 22:07130141.

    "Ma kivételesen egészen normálisan viselkedett Miklós. (Akár az üzlet-mentéssel, akár Julival, akár a beképzelt "kisfiacskájával" kapcsolatban.)"


    Szerintem is, bár én ki nem állhatom. De ma olyan tökéletes volt, hogy egy pillanatra átvillant az agyamon, ez olyan... "túl szép", mintha őt is ki akarnák írni.

    előzmény:
    vorii (130139)
    2018-01-31  21:42
  12. 2018. január 31. 21:58130140.

    Elvesztettem a fonalat, anélkül, hogy észrevettem volna.
    Én még ott tartok, hogy Milán szülei valahol a nagyvilágban bolyonganak, azért bízták a srácot Emíliára. Mi az, hogy haza kell költözzön az anyjához?

    Vajon Milán ezennel ki van írva? Mert a való életben előfordul, hogy az ember nem a közvetlen szomszédjába szeret bele. Szóval attól, hogy Milán elköltözik, még járhat együtt Lucával. És a Kisszékben is dolgozhat tovább, függetlenül attól, hogy hol lakik.
    Remélem, Natasának lesz annyi esze, hogy hazaköltözik. Viszi Rudit is. Hogy Zsolttal mi lesz, arról Irma elfelejtett végrendelkezni. 

    Nagyon furcsállottam Giziék álláspontját, hogy nem szívesen teregetnék ki a magánéletüket egy idegen embernek. Én meg pont a szomszédasszonyt nem avatnám be a legintimebb titkaimba. Akkor se, ha kitűnő pszichológus, mert én elsősorban a szomszédasszonyt látnám benne. A szomszéd csajszinak, aki a lányom lehetne, pláne nem mesélnék semmit. Nem mondom, hogy nekem van igazam, csak muris, hogy mennyire máshogy látják az emberek a dolgokat. Tény, hogy nem vagyunk egyformák.

    Balázska nem kapta meg a kocsit, hehe. Szerintem a fk-írók nem akarták, hogy túlságosan utáljuk. Mert akkora mellénye van, mint egy ház. Biztosan felhördültek volna a nézők, ha rögtön egy ilyen szuper járgányt tol a feneke alá "a kft.", anélkül, hogy a kisujját is mozdította volna. Legalább egy picit dolgozzon, így is jó hátszél neki a papa, nem fog sérvet kapni a sok munkától, az biztos.


     

    előzmény:
    lidika49 (130137)
    2018-01-31  21:23
  13. 2018. január 31. 21:42130139.

    Vajon szép lassan kiírnak mindenkit...???  Vagy Milánnak sürgős dolga akadt valahol? Meg Irmának is... 


    Valahogy nem tetszik ez a nagy tisztogató akció. Túl hirtelen. Pedig nem is kedvelek mindenkit közülük. De nem is kell mindenkit szeretni, kell a "másik oldal" is 


    Ma kivételesen egészen normálisan viselkedett Miklós. (Akár az üzlet-mentéssel, akár Julival, akár a beképzelt "kisfiacskájával" kapcsolatban.) Mit gondoltok? Nekem őszintének hatott. (Bár tudom, én egy naiv nő vagyok - itthon is mindig megkapom )

  14. 2018. január 31. 21:42130138.

    Vajon szép lassan kiírnak mindenkit...???  Vagy Milánnak sürgős dolga akadt valahol? Meg Irmának is... 


    Valahogy nem tetszik ez a nagy tisztogató akció. Túl hirtelen. Pedig nem is kedvelek mindenkit közülük. De nem is kell mindenkit szeretni, kell a "másik oldal" is 


    Ma kivételesen egészen normálisan viselkedett Miklós. (Akár az üzlet-mentéssel, akár Julival, akár a beképzelt "kisfiacskájával" kapcsolatban.) Mit gondoltok? Nekem őszintének hatott. (Bár tudom, én egy naiv nő vagyok - itthon is mindig megkapom )

  15. 2018. január 31. 21:23130137.

    Örülök a jó hírnek én is.


    Jól  lapátra tették az egész famíliát.

    előzmény:
    vorii (130134)
    2018-01-31  19:04
  16. 2018. január 31. 20:30130136.

     Aaaakkorát röhögtem... 

    előzmény:
    gerdamama (130135)
    2018-01-31  20:13
  17. 2018. január 31. 20:13130135.

    "Azért mindenképpen annak drukkolok, hogy Gigi egyszer csak essen teherbe magától."


    Ez eddig még csak a boldogságos szűz Máriának sikerült.
    Bocs, tudom, hogy értetted, de nem tudtam kihagyni ezt a poént.

    előzmény:
    vorii (130134)
    2018-01-31  19:04
  18. 2018. január 31. 19:04130134.

    Köszönöm, hogy velem örültök 


    ...............


    Őszintén szólva örülök, hogy Gigi nem akarja örökbe fogadni a babát, és az is tetszik, hogy érvel a baba megtartása mellett.  Kíváncsian várom, hogy fordítják Hedvig sorsát... (Azért mindenképpen annak drukkolok, hogy Gigi egyszer csak essen teherbe magától)


    Gizi és Laci "párharca" nekem nagyon "csinált" már. Ha erőnek erejével tanítani akarnak, legalább ne ilyen hülyén! (bocs)


    A tárgyalás........... Nos undorítóan viselkedett a "T." partner - a hímsoviniszta viselkedése  elrettentő példa - kérdés, hogy a másik két "hím" hogy esik majd Julinak... Sajnáltam őt, nagyon kellemetlen lehet így tárgyalni. Főleg, hogy a partner "párja" meg "belülről" biztatta, hogy lovagolja meg ezt a "lehetőséget" 

  19. 2018. január 31. 17:49130133.

    Nézzétek, mit találtam:


    http://www.blikk.hu/sztarvilag/sztarsztorik/visszater-a-b aratok-koztbe-deutsch-anita/b96tqyj


    Megörültem a hírnek, Zsoltra ráférne egy kis szerelem, nagyon el van vadulva így magányosan.


    Aztán eszembe jutott, hogy Andrea egy szimpatikus rendőrrel (nyomozóval?) élt együtt. Azt már nem tudom, összeházasodtak-e, de szépen nevelték Oszit. Így azt se bánnám, ha kiderülne, még mindig együtt vannak, a BK-ban is létezik tartós kapcsolat.
    Jó lenne, ha a visszatérése nem újabb konfliktusok forrása lenne, abból van elég, hanem valahogy együttműködnének Zsolttal.

    Ha az anyja visszatér, akkor valószínűleg Oszi is megjelenik néha. Nem is tudom, hány éves lehet, de már ő is szinte felnőtt. Majd ő lesz a nevető harmadik, amíg Milán és Bandi vetélkednek, lecsapja a kezükről Lucát. Reméljük, egy csinos fiatalembert találtak a szerepre, a kis Oszinak elég szerencsétlen kinézete volt. Bár ízlések és pofonok, már vissza is szívtam, és elnézést kérek...

  20. 2018. január 31. 11:26130132.

    Hosszú kirekesztés után sikerült belépni. nagyon nagy munka volt, tegnap este sikerült, ma megint kintről dörömböltem, kaptam linket amivel sikeresen bejöttem. Kb 15 linket kaptam amit nem tudtam használni. 


    Hosszan elgondolkodtam, mit is fog lépni Hedvig mit fog Gigi. Nem fogja örökbe venni ezt a babát...elképzelhető, hogy magához veszi, segíti, de szerintem felkutatja a családját, valahogy kibékíti a szüleivel...ilyen véget szeretnék ennek a történetnek. Aztán Gigi lehetne a keresztmama

  21. 2018. január 31. 08:57130131.

    "Ekkor a pasi megelégelte, és még ő fejezte be a tárgyalást."
    Búcsúzóul még hozzátette, hogy őt egy nő nem alázhatja meg. ??? Vajon ha Miklós vagy Balázs szól rá, hogy ne legeltesse már a szemét a kedves kolléganőn, akkor elnézést kér, és folytatja a tárgyalást? Egyébként ritka tenyérbe mászó képe volt a pasinak. Szerintem külön castingot tartanak rossz arcok részére.



    "Gigi a parkban találkozik Hedviggel..."
    Éééés ... láss csodát, Hedvig - Lidika kifejezett kérésére - ezúttal a zsebében hordta a sapkáját. De hiába, számomra Hedvig a nyuszika: ha van rajta sapka, ha nincs, nekem sehogy se tetszik.



    "Laci kitalálja, és fel is keresi Natasát, hogy megkérje, folytassa velük ezt a terápiát"
    Vajon ha a fogorvosa ment volna Kanadába, az ő gyerekét is megkérné, folytassa a gyökérkezelést? Bármi is legyen a "gyerek" szakmája?

    előzmény:
    Jujoka (130128)
    2018-01-31  01:15
  22. 2018. január 31. 08:43130130.

    Jaj, de jó! Szívből örülök! Ezért a hírért érdemes volt bekapcsolni a gépet ma reggel!

    előzmény:
    vorii (130123)
    2018-01-30  17:31
  23. 2018. január 31. 01:33130129.

    "Magam is azt szoktam emlegetni, amikor "komoly" emberek (többek közt akár a lányaim   ) megfeddnek, hogy ha nem nézek tévét, miért pont ezt a baromságot? Nos, hát: mert nem hagyhatom ezt a jó kis csapatot!  "


    Nos! Ezzel tökéletesen egyetértek! Én is azért nézem, mert jó itt lenni köztetek, pedig nem elég, hogy a sorozat baromság, én nekem ez az oldal is idegesítő. Elegem van a hülye nagy reklámokból, elegem van, hogy mindig be kell lépni, nagyon hiányzik a könyvjelző, szóval...... kár volt "ráncfelvarrni".Azt figyeltem meg, hogy minden egyes "fejlesztés" visszafejlődést jelent náluk.


    Na! Majdcsak ki leszek tiltva ezután. 

    előzmény:
    vorii (130122)
    2018-01-30  17:28
  24. 2018. január 31. 01:15130128.

    Az esti videó.


    "Vajon kibékül-e Ádámmal a megbántott Gigi? László meglepő módon próbálja megmenteni a házasságát. A Berényiék fontos tárgyalása nem várt fordulatot vesz."


    Juli, Miki és Balázs alaposan felkészültek a tárgyalásra a horvát üzletemberrel, akiről végül kiderül, hogy az édesanyja magyar, tehát tud magyarul. Megkezdődik a tárgyalás, de ez alatt (a nevét nem tudom, tehát....) a pasi folyamatosan Juli lábát nézi. Juli ezt nem veszi észre, de Balázs ige, és szerintem Miklósnak is feltűnik. A pasi próbálja lejjebb venni az általa fizetendő árakat, de Juli ebbe nem akar beleegyezni, mire Balázs előjön egy ötlettel, hogy értékesíthetnék a dobozos Berényi vizet, és talán jobb lenne arról tárgyalni. Juli ezt nem fogadja el, kisebb vita alakul ki, majd Miki 10 perces szünetet javasol. A pasi kimegy valahova cigizni, Juli nekiesik Balázsnak, aki közli vele, hogy a pasi folyamatosan a lábát nézte. Aztán amikor letelt a szünet, és folytatódott a tárgyalás, akkor Juli bármilyen ötlettel előjött, nem figyelt oda a pasi, csak továbbra is Juli lábát figyelte. Ezért Juli felállt, és kérte a fiúkat, hogy folytassák, mert valami dolga akadt, mire a pasi kikérte magának, de Juli is kikérte magának, mert nem tud olyan ügyféllel tárgyalni, aki nem figyel rá. Ekkor a pasi megelégelte, és még ő fejezte be a tárgyalást.


    (Na jó! Lehet, hogy a sorrendet összecseréltem, ahogy zajlott, de nagyjából ez volt a lényege.  )


    Ádám lakásán Gigi, Hanna és Peti folytatták a beszélgetést, vagyis a magyarázkodást Hedvig terhességének eltitkolása miatt. Mikor Gigi megtudta, hogy Ádám is tudott erről, akkor elrohant otthonról. Hanna és Peti az udvaron találkoznak Ádámmal, és elmondják neki, hogy Giginek tudomására jutott Hedvig terhessége, és azt is tudja, hogy ők is tudtak róla, sőt! Az is, hogy Ádám is tudott róla. Ádám el van képedve, akkor közlik vele, hogy van egy rosszabb hír, mégpedig, hogy Gigi elrohant valahova. Ádám nagyon dühös lesz, vagyis inkább elkeseredett.


    Gigi a parkban találkozik Hedviggel, és próbálják tisztázni az eseményeket. Hedvigben, mint kiderült, felcsillant a remény, hogy esetleg Gigi vállalná a baba felnevelését, hiszen már tudja, hogy Giginek nem lehet gyereke. Gigi pont azért szeretne segíteni Hedvignek, hogy nehogy megbánja később, a baba elvetetését, mint ő. Hedvig nem akarja örökbe adni, mert nem akarja, hogy azt higgye a gyereke, hogy ő eldobta. Később meg is mondja Giginek, hogy szeretné, ha ő fogadná örökbe a babát, mert ő semmiképp nem tudja vállalni. Azt mondta, ha valamit megbánt az az, hogy megismerte a baba apját. Gigi azt mondja, hogy ő nem vállalja az örökbe fogadást, de segítene neki mindenben. Aztán visszamegy Ádámhoz.... Szerintem ez a kérdés nyitott maradt? 


    Az este nagy részében ráadásul Laci és Gizi vitatkoztak a kapcsolatukról, hogy mennyire meg kellene javítani. Laci bármit mond, Gizi nem fogadja el. Aztán Laci kitalálja, hogy mégiscsak folytassák Emíliával a párterápiát, de már Gizi tudja, hogy Emília elköltözött. Lacival is közli. Laci kitalálja, és fel is keresi Natasát, hogy megkérje, folytassa velük ezt a terápiát, mert szeretné, ha rendbe jönne a kapcsolatuk.


    Nagyjából ennyi jutott eszembe. Jó éjt!

  25. 2018. január 31. 00:38130127.

    Évikém! Nagyon örülök a teszt eredményednek! 

    előzmény:
    vorii (130123)
    2018-01-30  17:31

Címlap

top