Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Barátok közt

Torolt_felhasznalo_394600
Torolt_felhasznalo_394600
Létrehozva: 2003. november 14. 12:43
Hali!

Vajon egyedül vagyok-e azzal, hogy csípem a fent említett sorozatot, vagy esetleg van más is akivel jól kidumálhatnánk a történéseket stb...
  1. 2018. január 25. 09:12130076.

    Mi lesz Natasával, ha az anyja elmegy? Ki fogja eltartani..mert ugye nem dolgozik? vagy figyelmetlen vagyok? Rudi sem dolgozik..legalább is eddig csak a pult másik oldalán üldögélt. Vagy néha behozz néhány rekeszt, és abból meg lehet élni? Vagy Irma veszi át az unoka finanszírozását? Ha itthon marad és mégis bizonyítani szeretne az anyjának,miből fogja? Rudi mellett nem , meg ebben az átmeneti szállásban nem nagyon tud majd tanulni...vagy vissza megy a nagyihoz és Zsolthoz?


    Most sok kérdés nyitott számomra. Pl. hol lakik a kis hajléktalan, nem jut eszembe a neve...Balázs is Mikinél fog lakni? csalódnék Lucában ha nem ment volna el a kedve Milántól.


     

  2. 2018. január 25. 08:54130075.

    Azt hittem, hogy csak én vagyok így Natasával, hogy rossz színésznőnek tartom. Inkább hallgattam, magamban kerestem a hibát. De úgy látom nem vagyok egyedül. Mivel Te olyan sokat jársz moziba, színházba, különbséget tudsz tenni köztük.

    előzmény:
    gerdamama (130074)
    2018-01-24  23:01
  3. 2018. január 24. 23:01130074.

    Nem bánnám, ha Natasa elmenne az anyjával. Nem azért, mert egyetértek az anyja intézkedéseivel (nem értek vele egyet!), hanem mert unalmas, semmitmondó a karaktere, maga a színésznő pedig rettentően színtelen, nem tud játszani. 
    Persze ő fiatal, megfelel az új vezetésnek, akármilyen csapnivaló.

    Viszont a lecke fel van neki adva (most megint Natasáról beszélek, nem az alakítójáról). Vajon Rudival folytatódik a románc, ha itthon marad? Én biztosan lapátra tenném ezt a kigyúrt szuperhímet. Jellemző, hogy egy pillanatig sem beszélgettek a lehetőségekről, arról, hogyan is folytassák tovább. Nem arról volt szó, hogy Natasa kivándorol. Kapott egy lehetőséget. Mindenféle pályázat és "előélet" nélkül (mondjuk ilyen sincs...), valószínűleg egy tanévre szólót. Rudi agyáig csak az jut el, hogy "Őt", nagy Ő-vel, itt akarják hagyni. Persze az öröm mellett is ott van ilyenkor egy kis szomorúság, ez érthető, de talán mégis támogatni kellene egymást egy kapcsolatban, értékelni egymás munkáját, örülni egymás sikereinek. Persze ha valaki csak él bele a világba, annak nehéz feldolgozni, hogy a párja nem csak helyben jár mellette, hanem előbbre jut. Bántja a hiúságát. De ez nem arra sarkallja, hogy ő is próbáljon elérni valamit, inkább visszahúzza, visszatartaná a másikat is.

    Na, ezen is el kellene gondolkodni Natasának, nem csak amiatt hisztizni, hogy Emília mindenbe beledumál. Talán lesz benne annyi dac, hogy juszt is folytatja az egyetemet itthon, csak hogy megmutassa az anyjának, hogy az ő segítsége nélkül is le tud diplomázni. Rudi meg mehet a levesbe.

    Vili bácsiékat is elküldhetnék valami szép vidékre, ha már fiatalítani akarnak.
    Vajon ha Emília elutazik, Zsolt Irma néni nyakán marad? Vagy kiteszi az öreglány? Esetleg hozzá megy feleségül?


     

  4. 2018. január 24. 22:20130073.

    Én is kaptam délelőtt egy ilyen ablakot. Azt választottam, hogy "Mégse", mert nem akartam írni, csak megnéztem, van-e új hozzászólás, olvasni meg belépés nélkül is lehet.
    Most viszont nem jött föl az ablak, a régi módszerrel be tudtam lépni, csak borzasztó sokáig gondolkodott, hogy elfogadja-e a jelszavamat. Vagy nem tudom, min gondolkodott, de rettentő lassú.

    Azt rendszeresen megcsinálta velem is, hogy az első oldal jött be, Várszegi Viki: Miből gondolod, hogy álmodott? - vagy valami ilyesmi hozzászólás, először azt se tudtam, kiről, miről van szó.

    előzmény:
    vorii (130070)
    2018-01-24  18:07
  5. 2018. január 24. 21:47130072.

    Nem vagyok képben ezzel az eladásokkal. Akár én is meggondolhatnám, s nyithatnák egy webshopot, s árulhatnám minden következmények nélkül az árumat? igaz  én max.  a mosásban "összement" dolgaimat rakhatnám fel.


    Lehet, hogy Luca van jó hatással Bandikára, még a főiskolát is bevállalta, szerintem miatta.

    előzmény:
    vorii (130071)
    2018-01-24  18:28
  6. 2018. január 24. 18:28130071.

    ON:


    Zsolt még mindig "szemérmesen" osztja meg az infókat Nórával...  Hanna meg nem túl lelkes a témában, ahogy elnézem. Remélem, a börtönőrnek nem elég az esze ahhoz, hogy kitaláljon valamit, és végül "győz az igazság" (báááár - Zsolt legalább olyan vehemens, hogy említésre méltó lehetne a szakjelentésben) 


    Emília vajon el tud szakadni...? Natasa helyében én sem mennék vele. Ezzel az utolsó machinációval (a protekciós egyetemi ösztöndíjra gondolok)  ha kiderül - márpedig ki fog  - végképp kihúzza a gyufát.


    Eddig Milán szimpatikus volt, de egyre kevésbé az, most Bandi(ka) van "emelkedőben"... Gondolom, eleve ez volt a szándék is. (Kérdés, hogy Bandi hogy van-lesz megírva - lehet, hogy most csak tudatosan visszafogja magát és valamire robbanni fog???)


    Ez a Kertész-webshop  a kis "kütyüivel" nem fér a fejembe. Mi lehet benne a tanító jelleg? Legyünk nyugodtan álszentek? Vagy: idős korban sincsenek tabuk?


    Kb most ezek villantak be...  

  7. 2018. január 24. 18:07130070.

    Ma egy hosszabb ideig a BK topic 1-24. hozzászólása jelent meg, az újakat egyűáltalán nem volt hajlandó mutatni. Persze nekem is jönnek az ablakok ezzel a szöveggel- lásd a képen!

  8. 2018. január 24. 17:26130069.

    Picivirág, te legalább kaptál választ. Én csak egyszer kaptam még egy előbbi átalakítás után, de az nem tettem ki az ablakba, még én voltam a hibás..... hiszen többünk véleményét írtam le.

    előzmény:
    Picivirág1 (130067)
    2018-01-24  16:29
  9. 2018. január 24. 17:23130068.

    Lányok nagynehezen sikerült belépnem, remélem el is megy az üzi.


    A férjem, ahogy írtam éjfélre ért haza, ma vissza kellett mennie a kórházba egy főorvoshoz, de a főorvos nem igen foglalkozott vele. Férjem hazajött, majd elmegy egyik nap a házi orvoshoz, hogy csináltasson kivizsgálást. Amúgy nem tudom, hogy írtam-e megmértem a vérnyomását, az normális volt, viszont a pulzusa nagyon magas volt, bocsi számokra nem emlékszem. Vett be egy szem Concort, attól jobban lett.


    Nem tudom, hogy írtam-e róla, de emlékezetkiesése is volt, hívott az a hölgy, akinél dolgozott, és történt az esés, azt mondta, hogy előtte már panaszkodott arra, hogy rosszul van. Arra a kérdésére, hogy van-e unokája, azt válaszolta, hogy még nincs. Én mondtam a hölgynek, hogy van bizony egy kis drága fiúcska, de én is nagyon meg voltam ijedve.


    Pillanatnyilag nincs semmi baj, evett rendesen, ahogy szokott.


    Köszönöm az együttérzéseteket. 

  10. 2018. január 24. 16:29130067.

    Szervusztok!


    Reklamáltam a nehéz, illetve a lehetetlen belépés miatt. Ezt kaptam


     


    Kedves Picivirág!


     


    Természetesen utánanézek a dolognak! A belépést éppen szerelik kollégáim, hamarosan írok, hogy mi a helyzet, kérem addig még szíves türelmét!


    Addig is minden jót kívánok!
    Üdvözlettel:
    Doba Éva


     


    Tehát van remény, hogy egyszer mindenki itt tud lenni a "mítingen"

  11. 2018. január 24. 14:22130066.

    Jojóka! Mi van a férjeddel?????


    Remélem, minden rendben lesz!

    előzmény:
    Jujoka (130059)
    2018-01-23  17:10
  12. 2018. január 24. 08:23130065.

    Ha még érdekel valakit:


    http://sorozatwiki.hu/hirek/minden-uj-idopontba-kerul-feb ruartol-az-rtl-klubon


    Ahogy megjósoltuk, szép lassan araszol későbbre a BK, míg ki nem köt megint 10 óránál.
    Engem már nem izgat, nézem, amikor tudom. Egyre gyakrabban a neten, mert mindig ütközik valami érdekesebb műsorral.


    ---


    Jujoka, örülök, hogy nem tartották bent a férjedet. Jobbulást mindkettőtöknek!

  13. 2018. január 24. 03:55130064.

    Lányok itt vagyok. A férjem hazajött, nem tudok semmit sem, mert eldőltem, és elaludtam, ő pedig nem ébresztett fel. Nemrégen ébredtem, csináltam teát, rögtön készen lesz, és fekszem le igazából. Majd felkelek, amikor felkelek....


    Egyébként mondta, amikor utoljára beszéltünk, hogy már jobban van, viszont ki akarta várni, amíg orvoshoz kerül. Ezt meg is értem, hiszen 2016-ban volt szívbillentyű műtéte. Most így hirtelen ennyi, fekszem vissza, iszonyatosan álmos vagyok. 

  14. 2018. január 23. 23:55130063.

    OFF:


    Bekerült az Oscar-esélyesek közé Enyedi Ildikó filmje, a Testről és lélekről. Látta valaki?
    Én az előzetesét láttam anno többször is, más filmek előtt. "Hamarosan bemutatjuk..." Már első alkalommal rávágtam, hogy na, ezt biztosan nem nézem meg, és később se kaptam hozzá kedvet. Aztán végignyerte az összes fesztivált, ami létezik. Én meg tettem egy könnyelmű kijelentést, hogy majd ha Oscarra jelölik, akkor megnézem. Most aztán meg vagyok lőve! Valamiért viszolygok tőle, nem tudom, miért.

  15. 2018. január 23. 23:48130062.

    Jujoka, drukkolok, hogy minden rendben legyen a férjeddel. Remélem, már jó kezekben van.
    Neked csak udvariasságból mondom, hogy ne idegeskedj... Ennél ostobább tanácsot nem lehet adni ilyen esetben, de nem tudok jobbat. Együttérzek veled.



    Itt lehet megnézni a mai részt:  http://rtl.hu/most/baratok/baratok-kozt-2018-01-23


    Belenéztem az elejébe, hogy működik-e, nálam rendben volt.
    Én is csak ismétléskor néztem meg az elejét, mert pont akkor hívott a nagyfiam, és szünetig beszélgettünk. Akkor megnéztem a második részt, és most utólag az elsőt. De semmi fennakadást nem okozott, hogy felcseréltem a sorrendet.

    Lehet, hogy Emília mégis csak ki lesz írva? De legalább szépen. Nem Nikol bandájával nyíratják ki, hanem karriert csinál Kanadában. Mecsoda különbség! És időnként haza is látogathat. Már tavaly nyáron kilátásba helyezték a távozását, meg is jelent néhány rosszmájú cikk arról, hogy csak azért írták bele a karakterét, mert az előző producer, Rozgonyi Ádám barátnője volt. Lehet, de oly mindegy. Ha ő nincs, Natasa se lenne, és most halálra unnánk magunkat az ő hülyeségei nélkül.

    A mai részben az volt a legjobb, hogy se Miklós, se a fiacskája nem szerepelt benne. Forog tőlük a gyomrom.
    Ja, és jót nevettem azon, mikor Bözsi néni megköszönte Lucának, hogy segít csomagolni, pedig "lumbázni" készült. Az öreglány biztosan csak a lumbágót ismeri, a zumbáról még nem is hallott. 


     

    előzmény:
    Jujoka (130059)
    2018-01-23  17:10
  16. 2018. január 23. 19:26130061.

    Jčzusmŕria. Remčlem jó hírekkel tudsz majd jönni. Szorítok a fčrjednek.

    előzmény:
    Jujoka (130059)
    2018-01-23  17:10
  17. 2018. január 23. 17:53130060.

    Bocsánat! Barackmano Tominak szívből gratulálok! 

    előzmény:
    barackmano (130054)
    2018-01-23  06:44
  18. 2018. január 23. 17:10130059.

    Lányok, folyamatosan kapom az értesítéseket az nlc-től, hogy megszakadt a kapcsolatom a weboldallal.


    A másik problémám pedig az, hogy a férjem a sürgősségire került a Dél-pesti  kórházba, és már órák óta orvosra vár. 


    Nem tudom, mi lesz, lehet, hogy nem jövök valameddig, vagyis nem igen fogok írni.

    előzmény:
    Jujoka (130058)
    2018-01-23  15:46
  19. 2018. január 23. 15:46130058.

    Lányok csak jelentkezem. Tegnap elaludtam, majd most nézem meg az ismétlést, ha lesz hozzá kedvem.


    Mérges vagyok az nlc-re, mert el akartam olvasni egy cikket, ami nlc-s, és kirúgott az oldalról.

  20. 2018. január 23. 10:26130057.

    Zsolt saját maga ellensége. Én se értem, miért nem mondta el Nórának, hogy megtámadták a parkban. Talán úgy gondolta, nem tudja bebizonyítani, ezért vette saját kezébe az "ügyintézést". De akkor már praktikusabb lett volna, ha valamelyik régi cimborájától kér segítséget, és elteteti a pasast láb alól.
    Nóra karrierjének se tesz jót, hogy ilyesmi előfordulhat az irodájában. Mondjuk azt se túl szerencsés, hogy nincs ott egy kamera. Az meg egyenesen röhejes, hogy utólag szalad a diktafonért. Gondolta, hogy meg fogja ismételni a pali, amit eddig mondott? Az összes fenyegetését belemondja a mikrofonba? A kamera hang nélkül is segített volna! Hallottam már olyat, hogy a bíróság felkért valakit, aki szájról tud olvasni, hogy "tolmácsolja", mit mondott a vádlott. De az is lehet, hogy egy krimiben láttam. Tök mindegy, elvben lehetséges, hogy bizonyítékul szolgált volna.



    "Nóra  miért árulja el, hogy vannak bizonyítékaik? A meglepetés erejét igazán kihasználhatta volna."
    "A régi mániám..."  Folyamatosan morgok amiatt, hogy mindig, mindenki az "ellenfél" orrára köti, hogy mit tudott meg, mire készül. Agybaj.

    előzmény:
    vorii (130055)
    2018-01-23  08:26
  21. 2018. január 23. 10:13130056.

    Tominak gratulálok!



    Tegnap nyitva maradt a tévé a Híradó után, fél szemmel néztem, fél füllel hallgattam a Fókuszt. Nem szoktam nézni egyébként.
    Volt benne egy 13 éves, sztárnak kikiáltott leányzó. Illetve tényleg sztár, mert kismillió követője és rajongója van, csak én vagyok ilyen műveletlen, hogy hálistennek eddig kimaradt az életemből.


    Ő a Bulibárónő, járja az éjszakákat és fellép (nem t'om, hol), kb. 30 éves prostinak öltöztetve és sminkelve.
    Hogy a gyámügyesek néznek-e tévét, azt nem tudom. Lehet, hogy délután 4-ig tart a hivatali idő, amit utána látnak, azzal már nem kell foglalkozniuk. Legfeljebb ha nem jár iskolába a leányzó, vagy ott rendszeresen elalszik és kiesik a padból egy-egy átbulizott éjszaka után.
    Ha egy varrodában vagy éjjel-nappali közértben "dolgoztatnák szegénykét", az összes jogvédő meg gyerekvédelmis verné a tamtamot. Joggal. De bulizni az éjszakában, az igen, azt be kell mutatni az RTLKlubon, és példának kell állítani az ifjúság elé.



    Jól elkanyarodtam Tomitól, bocs, látszólag a két témának semmi köze egymáshoz. Csakhogy pont arra gondoltam a riport után, milyen szerencse (?) hogy a mi gyerekeink, unokáink egészen mást értenek tehetség és siker alatt. Mindnyájan jól tanulnak, és emellett  sportolnak, zenélnek, űzik a hobbijukat  is  magas szinten. Mi lesz ebből a szerencsétlen kislányból? 16 éves korára kimegy a divatból, majd letaszítja a trónról valamelyik rajongója, mert ezt, amit ő művel, bárki produkálni tudja. 
    Ha olyan tehetséges (szerintem 12 egy tucat), miért nem íratják be zeneiskolába? Igaz, oda tanulás mellett, smink nélkül járnak a gyerekek, és nem arról szól, hogy a neten bohóckodnak.


     


     

    előzmény:
    barackmano (130054)
    2018-01-23  06:44
  22. 2018. január 23. 08:26130055.

    Tominak gratula!!!


     


    Pont Zsoltról akartam írni én is... Ilyen, amikor nem beszéli meg maradéktalanul a dolgokat az ügyvédjével sem. Nóra nem tud az esti támadásról. 


    Amúgy meg Nóra  miért árulja el, hogy vannak bizonyítékaik? A meglepetés erejét igazán kihasználhatta volna.  


    No meg - otthagyni egy vadidegent (ráadásul ellenfél) az irodában egyedül...??? 


    Sajnos hátulról érte a pasit a támadás, pedig akár "védekezés" is lehetett volna... 

    előzmény:
    barackmano (130054)
    2018-01-23  06:44
  23. 2018. január 23. 06:44130054.

    Balazs egy tenyerbemaszo figura. Legalabb olyan gatlastalan mint a kedves apukaja. Kivancsi vagyok meddig lesznek ilyen nagy baratok Petivel. Hogy Hannat lenyulja az tuti.


    Kivancsi vagyok bemegy e idoben Nora. Ha Zsolt maradando kart okoz a mukinak, ugrott a penze gondolom. Bar nem vagyok ugyved.


    Tomi matektesztje hibatlan lett.  


     

  24. 2018. január 21. 21:39130053.

    Most megnéztem - és nem csak néztem...


     

  25. 2018. január 21. 15:25130052.

    A képet az első mondathoz vadásztam le a netről, csak mire a hozzászólásom végére értem, megfeledkeztem róla.

    előzmény:
    gerdamama (130051)
    2018-01-21  15:22

Címlap

top