Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Barátok közt

Torolt_felhasznalo_394600
Torolt_felhasznalo_394600
Létrehozva: 2003. november 14. 12:43
Hali!

Vajon egyedül vagyok-e azzal, hogy csípem a fent említett sorozatot, vagy esetleg van más is akivel jól kidumálhatnánk a történéseket stb...
  1. 2017. december 6. 23:29129701.

    Még az is megfordult a fejemben, hogy Tóbiás nem Miklósnak fog kémkedni, hanem épp ellenkezőleg, Barnának fogja szállítani a híreket a kft. terveiről, eseményeiről. Miklós épp elég sokszor megalázta, és egyetlen alkalmat se mulasztott el, hogy közölje Tóbiással, ő nem tartozik a családhoz, és nem tartoznak rá a stratégiai feladatok. Ami tulajdonképpen igaz is, csak ilyen előzmények után nem értem, hogy van képe Miklósnak elvárni, hogy egy "kívülálló" annyira a szívén viselje a cég sorsát, hogy még a még a barátját is hajlandó legyen kihasználni a Berényiek kedvéért.


     

    előzmény:
    Jujoka (129699)
    2017-12-06  01:28
  2. 2017. december 6. 21:49129700.

    Nóra nagyon határozott és talpraesett volt tegnap a bíróságon. Nekem is tetszett szegény nyomozó, ahogy kérdésről kérdésre "ment össze", míg végül Nóra diadalmasan kivonult a védencével. Jó volt a jelenet. Ezzel együtt Emília nem lehet megnyugodva, ha most át is lett minősítve gyanúsítottból tanúvá. Végül is együttműködött a bűnözőkkel, és sikeresen túl is adott egy pár gyémánt fülbevalón. Jó duma, hogy be akart épülni közéjük, hogy aztán leleplezhesse őket, de ha ezt elhinné a rendőrség, akkor egyetlen bűnözőt se dughatnának rács mögé.

    Én azt hittem, hogy Natasa elrohan a rendőrségre, hogy megmentse az anyját, és előadja, hogy "az nem is úgy volt, csak úgy tűnik, és Rudi is csak Krisztián érdekében vállalta az együttműködést Nikollal." Öt perc alatt leleplezte volna az egész társaságot.

    előzmény:
    Jujoka (129698)
    2017-12-06  01:05
  3. 2017. december 6. 01:28129699.

    A következő rész videója.


    "Tóbiás mégis elvállalja, hogy kémkedik Miklósnak Barna után. Bözsi és Vilmos tévedésből elveszítenek egy csomó pénzt. László megbocsáthatatlan dolgot vág Gizella fejéhez."


    Atyaég! Annyira nem tudnak már kitalálni semmit sem? Bözsi és Vilmos milyen csomó pénzt veszítenek el vajon? Az már kiderült, hogy Tóbiás kémkedik Miklósnak.... Laci meg mit vág vajon Gizi fejéhez? Na! Lehet, hogy meg sem nézem, és abbahagyom lassan az egészet? Na nem! Nincs ekkora szerencséjük, akkor min dühíteném magamat? 


    Off


    Este hívott a lányom. Beszéltünk, miközben a kisbaba is mondta a magáét. Most nem az oát, hanem valami más nyelven mondta. Kérdeztem lánykámat, azt mondta, hogy arra utalt, hogy szopni szeretne. Konkrétan kérte a lehetőséget. Egyébként pont tegnap, 5-én volt két hónapos.   

  4. 2017. december 6. 01:05129698.

    Az esti videó.


    "Noha Emília kiszabadul az előzetesből, Natasával nem sikerül kibékülnie. László és Gizella nehezen viselik, hogy „hétvégi szülőkké” válnak. Tóbiás és Barna kapcsolatában új fejezet kezdődik."


    Nóra Emíliát kiszabadítja az előzetesből. Érdekes volt látni a nyomozó(?) arcát, miközben Nóra feltette a kérdéseit, és rávezette, hogy nem gyanúsított, hanem tanú Emília. Ekkor engedte el Emíliát.


    Rudiéknál Irma teljesen ki van borulva, amikor megérkezik Natasa és Aliz is, és megbeszélik a dolgot. Elmondanak a fiúk mindent. Natasa elrohan, persze Rudi utána, mert nem akarja, hogy Natasa is bajba keveredjen.


    Amikor Emília végre hazaér, örülnek neki, de Natasa máris elköszönt.


    Laci és Gizi azon vesznek össze, hogy Laci elfelejtette, hogy Stella jön, és Gizi programot csinált. Gizi le is akarja mondani, de Laci valahogy lebeszéli erről. Laci megy a kisboltba, Bözsi jön Gizihez, és észreveszi, hogy valami baj van. Gizi elmondja, hogy mi bántja. Bözsi megnyugtatja, hogy Vilmos is elfelejti a dátumokat/napokat, majd átmegy a kisboltba, és Lacival is beszél. Aztán ennek hatására Laci meggondolja magát. Először Bözsit kérné meg a helyettesítésre, de Bözsi derékfájásra panaszkodik, kényelmesebb széket kérne, de ekkor Laci eldönti, hogy inkább bezárja erre az estére a boltot. Hazamegy és készülnek Gizivel a piknikre, majdnem elindulnak, amikor Stella küld egy sms-t, hogy nem tud jönni.


    Közben persze zajlik a Tóbiás-Miklós-"Valentin" hülyeség is. Először Tóbiás nem akarja vállalni, hogy Barnát kifaggassa, Miklós ezt meg is érti. Aztán jön egy fordulat, és Tóbiás mégiscsak "beszélget" Barnával. Viszont van egy fontos kérése, hogy felejtse el Kristófot, ő pedig elfelejti Valentint.


    Ennyi jutott eszembe. 

  5. 2017. december 6. 00:46129697.

    Ma nagyon kellemes estém volt. Nádasi Veronika születésnapi koncertjét élveztem végig, és egyben egy "új" színházat is kipróbáltam. A híres Moulin Rouge mulató kimaradt az életemből, hiába működött vagy száz évig. Nemrég bezárt, és némi átalakítás után, Kálmán Imre Teátrum néven megnyitották. Gyakorlatilag az Operettszínház kamaraszínháza lett. Maga a színházterem nem túl nagy, csak pár sor, meg az emeleti páholyok, amik a hajdani szeparékból lettek kialakítva. Loptam róla egy képet a netről, ha  jogokat sértek vele, majd Nóra kihoz a sittről. (Az esti képeket én csináltam, nem túl érdekesek, csak egy kis adventi hangulat.)

    Nádasi Veronikát az egyik legszebb hangú énekesnőnek tartom, szóval sokat vártam tőle, de még így is kellemes meglepetés volt. Sokat énekelt, és sokat mesélt magáról. Jó humorú, kedves teremtés. A hangjától pedig repedeztek a falak. Jó volt a hattagú zenekar és a vokál is. Két volt évfolyamtársa, Peller Anna és Dolhai Attila voltak a vendégek, de ők csak két-két dalt énekeltek az ünnepelttel együtt. Gyakorlatilag egyszemélyes műsor volt, nagyon kedves és bensőséges előadás.


    Ja, és nem off, mert N.V. a BK-ban is megfordult: ő volt a köjálos vagy micsodás ellenőr, akit az a tökfej Laci túszul ejtett a kisboltban. Mondtam is anno, hogy jobban jártunk volna, ha beköltözik a házba, és időnként dalra fakad.

  6. 2017. december 6. 00:26129696.

    Nem tudom, hogy én írtam-e, de én is nagyon drukkolok, és nagyon remélem, hogy minden rendben lesz.


    Én is voltam már kilátástalan helyzetben többször is.... Persze, akkor még fiatalabb voltam, kilábaltam belőlük. Majd kérem a Jézuskát, hogy Neked is, és minden kedves ismerősömnek is segítsen. Bár ezt már régóta teszem.

    előzmény:
    vorii (129681)
    2017-12-03  18:12
  7. 2017. december 6. 00:16129695.

    Lányok! Bocsi, de nem tudom nálatok mi a helyzet, de iszonyatosan nehéz bejutni ide. Most ezt vagy el tudom küldeni vagy nem, nem is írok most többet. 

  8. 2017. december 5. 18:53129694.

    Képzeld el, hogy én a kis gépről már megpróbáltam és nem sikerült. Azt mondta, ilyen email címmel nincs regisztrálva...aztán csináltam másikat  de ezzel az email címmel és az mondta ezen a címen már van.. szép virág neveket találtam ki---.és citromail is próbáltam és azzal sem enged be. NEM ÉRTEM!!!!Azért még próbálkozom mert ha van valami gondoloatom csak próbálok írni és semmi...át kell jönni a hideg szobába. 

    előzmény:
    Nonszensz (129693)
    2017-12-05  14:15
  9. 2017. december 5. 14:15129693.

    "Lányok - írt nekem Liventa (még mindig nem engedi a NLC... )"


    Nem tudom, én meddig bírnám cérnával a helyében. Persze olvasgatni belépés nélkül is lehet, de Liventa írni is szokott, méghozzá nagyon jókat.

    Én a helyében biztosan regisztrálnék újra, ha annyira hiányozna a csapat... Mondjuk Liventa1 vagy valami hasonló néven. Ezt már a múltkor is javasoltam, okosabbat azóta se tudtam kitalálni.


    Aki még nem jött volna rá: gerdamama vagyok, és soha többé nem fogom a Nonszensz nevet használni, csak mérgemben regisztráltam ezen a néven az előbb, hogy kipróbáljam, lehet-e. Nehogy megfogadhatatlan tanácsot adjak, mert ugye az nlcafén az utóbbi időben minden elromlott vagy végleg bedöglött.




    előzmény:
    vorii (129689)
    2017-12-05  12:16
  10. 2017. december 5. 14:09129692.

    1. Emília egy bamba báb!!!!


    2. Hanna nem szeretné ha "olyan" kapcsolat lenne Ádám és Gigi között. Neki jó lenne úgy is, ha Ádám csak kémcsőbe adná le a az "anyagot". De persze előtte próbálkozhatnának hagyományos módon..olcsóbb!!!!


    3. Tóbiásból egyre nagyobb hülyét csinálnak...szerintem még bízik benne, hogy lehet köztük valami.  


    4. Nekem sem tettszik ezzel a hajjal Nóra. 


    Az egész Hanna felajánlás egy hülyeség...egyszer csak felébred és kiderül csak álmodott. mert ilyen az életben nincs. 

    előzmény:
    vorii (129689)
    2017-12-05  12:16
  11. 2017. december 5. 12:26129691.

    Ez nekem is megfordult a fejemben, hogy Ádám és Hanna a hagyományos módszerrel kezdhetne a baba gyártáshoz.Csak nem csinálják végig a körülményes lombik programot!

    előzmény:
    vorii (129689)
    2017-12-05  12:16
  12. 2017. december 5. 12:21129690.

    Atya-világ! Mi a fenét csinált a NLC??????????????????????????? 

    előzmény:
    vorii (129689)
    2017-12-05  12:16
  13. 2017. december 5. 12:16129689.

    Lányok - írt nekem Liventa (még mindig nem engedi a NLC... )


    Íme, amit ide............. 


    "Néhány megjegyzés -- amit mondjuk beírnék a topikba, ha engedné...


     






    1. Emilia miért nem mondta azt, hogy őt túszként vonszolták oda magukkal, mint gyanútlan járókelőt?












    2. Hanna miért nem mondja, hogy akkor Gigi és Ádám először próbálkozzanak a babagyártás jól bevált természetes módjával, és ha az nem megy, akkor térjenek vissza az ő dajkaságára?












    3. Tóbiás miért nem mondja, hogy végleg megszűnt a kapcsolata Valentinnel/Barnával, hogy ne kelljen ilyen kínos feladatot vállalnia (vagy szívesen fontoskodik azok mellett, akik párszor már jól megalázták)?












    4. Szerencsétlen Nóra olyan ezzel a frizurával, mint egy rétiboszorkány...!"











     




  14. 2017. december 5. 11:58129688.

    Nekem Gigi még butuskábbnak tűnik, mint mikor Tomcikája mellett tipegett talpig rózsaszínben, és csicsergett, csacsogott össze-vissza. Akkor valahogy "megoszlott a felelősség", mert nemcsak azt állapíthattuk meg, hogy vannak ilyen nagyon szőke HP-k, akiket díszként használnak pénzes palik, hanem azt is, hogy milyen hiú majmok egyes öregedő urak. Akkor ott volt a lehetőség, hogy kiderül, Gigi fejében sokkal több van, mint amennyit mutat. Tény, hogy egy luxusprosti, bocs, luxusfeleség, de nagyon is megvan a magához való esze. Még akkor is több sütnivalót néztem ki belőle, mikor Ádámmal rakosgatta a plüssmacikat a raktárban. Gondoltam, kell egy kis idő neki, míg átnézi, átlátja az elhunyt férje üzleti ügyeit, és majd kiderül, hogy milyen önálló, talpraesett  kis nőci.
    Ehhez képest most olyan, mint ha enyhén szellemi fogyatékos lenne. Vigyorog, ujjong, és úgy dédelget nagyratörő terveket, hogy a kisujját se mozdítja érte. Csak sodorják az események, azzal gazdálkodik, ami épp az ölébe pottyan. Először a drogos volt barátnőtől, most meg Hannától várja a megoldást.


    Sajnálom Ádámot, pedig a "raktárlátogatós" korszakban drukkoltam, hogy legyenek egy pár.
    Hanna majd megszüli a gyereket, aztán vagy lelép vele, vagy újra összejön Ádámmal, és Gigit lapátra teszik.

    Nem drukkolok ennek a projektnek. Egyébként se fér a fejembe, hogy egy fiatal, egészséges nő miért szül másnak szívességből gyereket. Főleg első terhességként, mikor neki magának még nincs is családja.

    Apropó, projekt! Miklós tegnap végre ki bírta mondani! J-vel a közepén!

    előzmény:
    Kusza (129687)
    2017-12-05  10:41
  15. 2017. december 5. 10:41129687.

    Lehet, hogy bennem van a hiba, de nem tudok megbarátkozni a Gigi arcmimikájával. Valahogy nekem olyan hülyének tűnik, mikor forgatja a szemét. 

  16. 2017. december 5. 08:34129686.

    Nem lesz a legfényesebb pont a káderlapján, az biztos.
    Nem vagyok kárörvendő, és általában nem örülök más bajának, de nehezemre esik sajnálni.
    Először is: magának köszönheti, hogy belekeveredett. A beteges kíváncsisága keverte bajba, bár szerette úgy beállítani a dolgot, mintha Natasa helyett és védelmében vállalta volna Glória szerepét. Natasát nem kellett megvédeni, leváltani meg pláne nem, hiszen neki pár lépés után inába szállt a bátorsága, és visszakozott. Emília úgy keveredett bele, hogy ellenőrizni akarta a lányát és utánasompolygott.
    Az meg egyszerűen bicskanyitogató volt, ahogy tegnap játszotta az eszét a rendőrségen. "Nem tudják, hogy ŐŐŐŐ kicsoda??!!!" Szerintem ez nem enyhítő, hanem súlyosbító körülmény. Idővel nyilván elhiszik a meséjét, pláne ha a többiek vallomása is alátámasztja, és összeáll a kép. Nem tudom, azért felelősségre vonhatják-e, hogy nem jelentette fel a bandát. És végül is gyenge kifogás, hogy véletlenül keveredett bele. Valahogy minden bűnözői pályafutás elkezdődik... Talán sokszor véletlenül. De akkor is segített elpasszolni néhány lopott ékszert.
    Egy kicsi káröröm azért van bennem, ha arra gondolok, milyen fensőbbségesen és mereven szónokolt mindig az erkölcs nevében.

    előzmény:
    vorii (129685)
    2017-12-04  22:45
  17. 2017. december 4. 22:45129685.

    Elgondolkodtam - Emília, mint börtönpszichológus őrizetben - lehet, hogy ez a karrierje végét jelenti?  Vagy éppen azt meséli majd, hogy a könyvéhet gyűjtött volna élesben tapasztalatot?

  18. 2017. december 3. 21:09129684.

    Meglestem. Tényleg jól elkapott pillanat. Szerencsém volt.

    előzmény:
    vorii (129682)
    2017-12-03  18:15
  19. 2017. december 3. 19:21129683.

    Nagyon szeretnem ha boldog karacsonyod lenne. 

    előzmény:
    vorii (129681)
    2017-12-03  18:12
  20. 2017. december 3. 18:15129682.
  21. 2017. december 3. 18:12129681.

    Mindenkinek köszi a drukkot, ha meglesznek addig az eredmények, 13-án mehetek a dokihoz megbeszélésre, ha nem, akkor csak 1 hét múlva, mert csak szerdán van az orvosom.  Mondjuk örülnék, ha 20-án azt hozná előre a Jézuska, hogy csupa jót mondanak.

    előzmény:
    barackmano (129676)
    2017-12-03  09:21
  22. 2017. december 3. 18:07129680.

    Amikor megtudom - ha jó, ha rossz - jövök és elmondom nektek! 


    REMÉLEM, nem lesz zűr!!! 

    előzmény:
    gerdamama (129675)
    2017-12-03  08:48
  23. 2017. december 3. 18:02129679.

    Sztella ugyanolyan - mintha csak a BK-ból lépett volna be a kocsiba...

    előzmény:
    töltőtoll (129674)
    2017-12-03  07:52
  24. 2017. december 3. 16:16129678.

    Ó, hát biztos nem a "kaptafán" múlik! Szerintem megteszi egy kellő formájú tök is!


    Lényeg, hogy tudjon az ember lánya nemezelni. Nekem hiába lenne felszerelésem hozzá, ha egyszer tehetségem nincs.

    Beleszerettem ezekbe a kalapokba, nekem ezek állnak jól, mert alacsony vagyok, és a karimás kalapokban úgy nézek ki, mint egy gomba. Bár szerintem ez a fazon mindenkinek jól áll. Annyira rákattantam, hogy este elkezdtem böngészni a neten, hátha találok egy gyártót, aki nem a belvárosi adventi árakkal dolgozik. Mit ad Isten, rögtön találtam egyet, aki boldogan közli, hogy kint van a standja a Vörösmarty téren. Basszus! Az ő kollekcióját is láttam, le is lefényképeztem, most mellékelem. Ezek is jó formájúak, de nekem jobban tetszett, amit tegnap mutattam, mert azok egyszínűek, mindenféle kabáthoz és minden alkalomhoz passzolnak. Felveheted a piacra és színházba menet is.

    előzmény:
    Picivirág1 (129677)
    2017-12-03  11:40
  25. 2017. december 3. 11:40129677.

    Hűűűűű....ezek a kalapok????Olyan boldog vagyok, hogy kinézed belőlem, hogy tudnék ilyet csinálni. Én egy balfácán vagyok. Az anyukám hagyatékában volt olyan fa fejforma...és én oda ajándékoztam  egy anyukának..óvodás gyerek anyja...  aki kalaposságra adta a fejét. csináltam más marhaságot is, elajándékoztam olyasmit amit aztán amikor "megértem" hasznosítani tudtam volna. Születési hiba

    előzmény:
    gerdamama (129668)
    2017-12-02  23:08

Címlap

top