Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Ma inditom-várlak

Torolt_felhasznalo_638194
Torolt_felhasznalo_638194
Létrehozva: 2008. május 2. 13:12
sziasztok nagyon nehéz bekapcsolodni egy összeszokot topikba  szeretetel várok IDE mindenkit aki el mult 50 és imád netezni -barátokat keres :mert az a barát  kinek öröme az örömöd,bánata a bánatod, kinek barátságát  minden körülmények  között válalod mesélj!
  1. 2009. október 18. 17:5913901.

    Lányok, elköszönök. Az egész napos zabálástól alig kapok levegőt, elpilledtem mint az őszi légy.

    Megyek vízszintbe.

    Jó éjszakát, jó pihenést mindenkinek.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. 2009. október 18. 17:4613900.
    Majd spórolok én is egy ócsóra és relaxálok.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_189330 (13898)
    2009-10-18  17:42
  3. 2009. október 18. 17:4513899.

    Olyan szép dolgokat lehet venni a lidiben, de nekem egyik méret sem passzol az ablakokra. Kellett nekem egyedi méretű ablak mindenhovaÉn az áfonya öntetet a pennyben vettem. Ott is volt még azt hisze szamóca vagy ilyesmi. Barnacukrot viszont már használtam, azt nyugodtan megveheted. Nem rosszabb semmivel a fehérnél, sőt az egészséges. A fehér az nem egészséges, sőt kifejezetten káros a fehér liszttel egyetemben. DE én is azzal főzök csak akkor használtam az egészséges dolgokat amikor diétáznom kellett.

    Juharszirupot soha nem mpróbáltam, nem tudm milyen lehet. Csak nem lehet annyira rossz ha a kanadiak annyira imádják Majd Kékévi megmondja. Ő biztos próbálta már, mert csak közelebb van mint mi.

    előzmény:
    őszirózsa (13897)
    2009-10-18  17:26
  4. Torolt_felhasznalo_189330
    Torolt_felhasznalo_189330
    2009. október 18. 17:4213898.

    Dél körül kimentem kicsit edzeni, ültetgettem, cserépből ki, cserépbe be, most hálisten a nyakamnál fáj a gerincem. Most jött az isteni szikra, elmegyek csontsűrűség vizsgálatra. És nem elég, hogy hátul fáj, hanem elöl is a csecsemőmirigy tájékán, ill. a kulccsontom nyak alatti porcogója. Ezek a porcok meghibbantak most nálam.

    Apát rávettem, hogyHallgassa meg a titokot, nagyon jót tett neki, azt mondta volt egy időszak közben, mikor még a dereka se fájt. Majd spórolok neki is egy lejátszóra és akkor hallgathatja önállóan. 

    Zsuzsa neked is az kéne, pár nap múlva már klasszul, nyugodtan végigaludnád az éjszakát. Engem teljesen meghipnotizál. Az első pár napban még nem, de mikor lekűzdöttem az ellenállásom vele szemben, azóta azonnal megyek alfába, a 2. hang után.

    előzmény:
    őszirózsa (13883)
    2009-10-18  14:52
  5. 2009. október 18. 17:2613897.

    A Lidl-ben vettem, de már csak leárazva később , nem emlékszem pontosan de ugy 300 Ft körül lehetett, annyit azért megért......

    Multkoriban a juharszirupot nézegettem, meg a barnacukrot, állitólag jók, de nem vettem......

    előzmény:
    izisz47 (13893)
    2009-10-18  17:16
  6. Torolt_felhasznalo_189330
    Torolt_felhasznalo_189330
    2009. október 18. 17:2513896.

    Ne búsúljatok, hogy elsőre nem sikerült. Volt nekem egy nagyon fölényesen mindenttudó kollégám, aki ráadásul még ki is mérte a rekamiét,hogy hogy fog beférni, aztán képzeld,hogy a bejárati ajtót tokostól kiszedte, mert mégse tudták bevinni , a felesége majd elájult. Ahelyett, hogy visszavitette volna a boltba.

    Nándor akkor ma megszolgálta a vacsoráját!

    Az a házikó, amit kinéztöünk pont ilyen lenne, semmi bútorunk nem férne be, de én még mindig arról a házról álmodozom.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_243884 (13895)
    2009-10-18  17:18
  7. Torolt_felhasznalo_243884
    Torolt_felhasznalo_243884
    2009. október 18. 17:1813895.
    mindenhogy próbáltuk ablanom is  meg csusztatva is de nem ment most már mindegy mindjárt kész vagyunk és már mindenki megnyugodott
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_189330 (13888)
    2009-10-18  16:57
  8. 2009. október 18. 17:1713894.
    küldtem............
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_189330 (13892)
    2009-10-18  17:14
  9. 2009. október 18. 17:1613893.
    Jól néz ki a torta is, és a firhang is Lidlben vetted?
    előzmény:
    őszirózsa (13889)
    2009-10-18  17:02
  10. Torolt_felhasznalo_189330
    Torolt_felhasznalo_189330
    2009. október 18. 17:1413892.
    Ízisz nem találom az emilcímedet.
    előzmény:
    izisz47 (13885)
    2009-10-18  15:08
  11. Torolt_felhasznalo_189330
    Torolt_felhasznalo_189330
    2009. október 18. 17:0913891.
    Naaaaaaaaa, én meg itt kanalazom éppen a natur joghurtomat.Már nem is ízlik.
    előzmény:
    őszirózsa (13889)
    2009-10-18  17:02
  12. Torolt_felhasznalo_189330
    Torolt_felhasznalo_189330
    2009. október 18. 17:0313890.

    Mindig egy szőnyeget szoktunk alá tenni, és a kövön, padlón  csak tologatjuk a szőnyegen., nem kell emelni, csak a szőnyegpadlón.

    Van egy szekrénysorunk. Már minden helységben tartózkodott a házban. Mindig elhívjuk apa kollegáját segíteni, mert ez egy nagyon magas szekrénysor. Most anyu szobájában van, ott persze szőnyegpadló van, és festeni kéne.. Azt mondta a srác legutóbb, mikor becipelték abba a szobába, ha mégegyszer neki ezt a szekrényt át kell vinni máshová, inkább öngyilkos lesz.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_243884 (13882)
    2009-10-18  14:45
  13. 2009. október 18. 17:0213889.

    Sziasztok !

    Küldöm az USA  tortát, jó étvágyat......Finom......

    Ja, meg a "hirtelen felindulásból " feltett uj konyha firhangom  !!!

    előzmény:
    őszirózsa (13887)
    2009-10-18  15:27
  14. Torolt_felhasznalo_189330
    Torolt_felhasznalo_189330
    2009. október 18. 16:5713888.
    Marcsikám, ez ismerős, nekünk hatalmas itt minden, mégis az ablakokon raktuk be a bútorokat. Úgy próbáltátok, hogy felállítani az oldalára, és úgy keresztülszuszakolni a fordulón?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_243884 (13882)
    2009-10-18  14:45
  15. 2009. október 18. 15:2713887.

    Marcsikám ! lehe, hogy késő az ötlet, de hátha jó lenne még...

    Anno hozzánk se fért be anyám békebeli dupla rekamiéja, a keskeny közlekedő ajtajánál elakadt....Aztán kivitték, és az ablakon keresztül lett beemelve-fszint.......Ki is igy került......

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_243884 (13882)
    2009-10-18  14:45
  16. 2009. október 18. 15:1313886.

    Kicsit száraznak találtam. Egyébként is nálunk a  vanilia mártás szinte mindenhez van. Palacsinta, rizskoch, meg most nem jut eszembe több de valamelyik nap is volt valami- ja, rakott túrós palaicsinta, tojásos tejföllel leöntve és átsütve sütőben- ahhoz is nagyon fini volt.

    Nem szoktam venni ilyen kész porokat. Vettem egy időben, össze is gyűlt egy csomó aztán mikor átalakítottuk a konyhát tavaly, egy csomó minden ment a szemétbe meg a rómaiaknak mikor lomtalanítás volt. Őket nem érdekelte a szavatosság

    Holnap jó árusítást a nagykerben

    előzmény:
    őszirózsa (13883)
    2009-10-18  14:52
  17. 2009. október 18. 15:0813885.

    Jó kis hétvégétek volt

    Legalább senki nem unatkozott. Holnap nagy kalappal, szorítunk!!!!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_243884 (13882)
    2009-10-18  14:45
  18. 2009. október 18. 14:5913884.

    Marcsikám nem lehet egy kicsit szétszedni és utánna összerakni azt a kanapét?

     

    Esetleg fejtámlát levenni, ágyneműtartót külön, már ha van neki 

     

    Szoritunk neked nagyon holnap

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_243884 (13882)
    2009-10-18  14:45
  19. 2009. október 18. 14:5213883.

    Sziasztok  !  Nálam még   most van a sütőben " az amerikai limes torta "   !!!

    Felizgattatok a vargabélessel.....Nemrég vettem a Lidlben  nagyon "aukciósan " ezt a dobozt, most kipróbálom.....Mindig vannak nemzeti hetek/kinai, japán, indonéz, amerikai, mexikói  stb /  ebből ami megmarad, azt aukciózzák...igy már  olcsó volt.....Kipróbálni jó lesz, majd kiderül milyen....

    Az itt kapható  kész Oetker tortaporokat is csak megtekintettem, de sohasem vettem....

    Ehhez pluszban 3 tojás, 10 dkg porcukor, és fél liter viz, és 10 dkg ráma  kellett.....

    Meglepetésnek a cukkini fasirt  G.apjuk kivételével nagy sikert aratott, ő persze meg sem kóstolta, csak kapásból visszautasitotta....

    Borsóleves-holnapra is maradt-, meg csirkemellből -2 szelet husi közé sajt és füstölt karajsonka-panir...ez a gordon ugye???Rizs, krumpli, tartár, almakompót...Meg 1 cukkiniből kipróbáltam a fasirtot....Meg sem kóstoltam ugy tettem külön az asztalra, még a finnya Z.is  alig evett fél szelet husit, a többi a fasirt, sógor szintén....Én iscsak azt ettem...Van egy Mit főzzek holnap topik, ott volt 2-3 napja, rengeteg cukkinis recept....

    Valószinű uaz mint Veráé.....Mondjuk az izének nem ártott, hogy a tegnapelőtti fasirt olajban sütöttem ki külön.....

    Fokhagyma, vöröshagyma, tojás, vegeta ,fehérbors, bazsalikom , meg rengeteg ptrezselyem, liszt, ez volt benne a cukkinin kivül....Morzsába beforgattam azért.....Van egy db még, ha el nem romlik addig, ebből is fasirt lesz.....Direkt irták, hogy jó érett , kert cukkiniből jó, nem a zsenge uborka forma üvegháziból....Igy is  jól kicsavartam , mint a reszelt almát....

    Iziszkém, a vargabéleshez még külön mártás és áfonya, csurog a nyálam.......?????

    Itt most éppen kisütött a nap, talán melegszik is valamit, bár a szél az fujdogál.....Este olyan hülye voltam, hogy mitől, a füleim égtek, csupa pirosak voltak, meg az arcom közepe, mint a "tüdőrózsák  "....Semmi különös megrázkódtatás nem ért, nem is voltam dilis, nyomásom is normális......11.után le is feküdtem, de a szokásos több menetes alvás....Felkelés előtt valami rémlik, olyan vadat álmodtam, le sem irom, mert a négylábu kedvelőknek nem tetszene, hogy finom legyek....Honnan a nyavalyából jönnek ezek a gondolatok ????????

    megnéztem közben a "tortát " még 20 perc, csak 140 fokon kell légkeveréssel...Szó szerint mindent a recept szerint csinálom, nem variáltam most az egyszer......

    Ja, nem is irtam péntek este Skypon  hollandussal "gulyást "  főztünk virtuálisan, meg a rétest elevenitettük fel-azt már csinált  vajas tésztából, mert csak az van kint.....Tegnap ment profjához "házhoz " főzni, mindent vitt...Nála lett volna ez már régóta tervezett dolog volt -nejével együtt-, de most beteg a prof, a héten nem dolgozott, totál kimerült, tulpörgött....Se net, se telefon, nem dolgozott, a nejjel tudott Gabesz is értekezni....Szóval "lelki terápiás " főzésen " volt....Rotterdamtól közel egy kis faluban élnek....Most volt 50 éves a prof-az ő családi házukban lakott Gabesz évekig, mig el nem adták-Szóval ez nemcsak munkakapcsolat, neki is segitett kocsival, utánfutóval költözni Amszterdamból Rotterdamba/mosógép, ágy  stb  /

    Szóval a "munkamánia " is egy betegség, olvastam róla......Gyerekük nincs, csak a tudománynak élnek, ritkán kapcsolódnak ki, aztán egyszer csak elszakad a cérna ott is......Tehát nemcsak mi vagyunk  "gyengék " ???Mondjuk ez nem vigasz a mi napi nyügjeinkre, de egy kicsit lelkileg segit azért......A fák nem nőnek az égig sehol   !!!!!!

    Délelőtt telefonáltak, holnap délután hozzák az almát, megnyilik a szemközti garázsban a "nagykereskedés"  360 kiló, 18  láda......

    10 vevőm lesz....

    előzmény:
    izisz47 (13881)
    2009-10-18  11:03
  20. Torolt_felhasznalo_243884
    Torolt_felhasznalo_243884
    2009. október 18. 14:4513882.
    szép napot mindenkinek nálunk fejetetején áll a ház apa az őrület határán na de az elején :kaptam egy kanapét (de az örömből üröm lett) ugyanis nem fér be a szobámba robosztus mérete miatt  probálgatuk több féle képpen ajtók le véve-ablakon át de a folyosón szük a forduló és nem sikerült be vinni kicsiny szobámba már a sirás határán voltam amikor jött az isteni szikra be visszük vicához az ő ágyát pedig hozzám na ez sikerült is de onnatól kezdve vica sirt kéri vissza az ágyikóját apa idegei a plafonon nándi tökei leszállva (ma nem kell altatni focizni sem fog kivánkozni mire kész leszünk) 2 kor ebédeltünk most egy kis pihi- aztán folytatjuk Holnap nem leszek tudjátok  CT szoritsatok 
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. 2009. október 18. 11:0313881.

    Hali! Én megsütöttem a vargabélest, már ettem is belőle. A fiam is most eszi. A szokásos vanilai mártással és áfonya öntettel. Ez nálam mindíg bejön.

    A paszternák hasonlít a fehér répához. Nagyon finom húslevesbe, csak sokkal édesebb. Nem kell bele túl sokat teenni mert édes lesz a leves. Isteni illata van. Nekünkvolt egyszer az vetve, a levelétől olyan csalánosak lettünk mint a huzat.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_189330 (13879)
    2009-10-18  09:26
  22. 2009. október 18. 10:2513880.

    Jó napot mindenkinek ! Mert azt már nem mondhatom hogy jó reggelt

    Fricinek 5-kor adtam husit mert erőszakosan hivott a konyhába, aztán visszabújtam, ő még nézelődött egy kicsit aztán ő is visszabújt hozzám.Reggel  anyámhoz jött egy szerelő mert két radiátorról is leesett a fogyasztásmérő. Kapásból 3 ezer. Mondtam is a pasinak hogy nem elég hogy annak idején szarul rakták fel, most még újra én fizessek

     

    Nálunk vegyes zöldség leves van, krumplit sütök és rántott pulykamell lesz.

     

    Lányok nem nekem van munkaundorom, és nem mi isszuk az oxigénes vizet ! / És még én mondom hogy feledékeny vagyok/

     

     

    Itt kicsit sütöget a napocska és nagyon jó idő van, azt nem mondom hogy meleg, de kellemes csak délutánra is maradjon ilyen.

     

    mindenkinek.

    Megyek csinálom az ebédet.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. Torolt_felhasznalo_189330
    Torolt_felhasznalo_189330
    2009. október 18. 09:2613879.

    Sziasztok, jó reggelt!

    Ez a Dolly nem hagy engem 8 óránál tovább aludni. Pedig én szerettem volna.

    Fájt a fejem, mert fölébresztett, a vállam, vagy inkább a karom most is fáj, azt nem tudtam elmulasztani, mert apa beszélt hozzám, hiába látta, hogy be van gyugaszolva a fülem, és relaxálok. Mindenesetre a fejfájásom elmúlt, az már egy haszon.

    Most nem a titkot hallgattam, van máááásiiiiííík.

    Ma megint a mosogatógépet fogom buzerálni, ki kell oldani belőle azt a belekövesedett vízlágyító sót, mert nem tud benne cirkulálni a víz. ecetet öntözök a lukába, előbb-utóbb csak kipezsegteti belőle.

    Itt most mintha sütne a nap, de olyan párás köd van kint, egyből köhögni kellett tőle.

    Lehet, hogy sütök valamit, de az egyáltalán nem biztos, még nagyon kezdeti állapotban vagyok agyilag.Ezzel a vargabélessel be ült a bogár a fülembe, pedig nem is szeretem.

    Van finom husileves, van rizs, főtthússal, és van még egy kis milánói tészta.És van nyers csmell, az még bevethető állapotban van. Lehet, hogy kisütöm párizsiasan.

    Tudja valaki milyen íze van a paszternáknak? A fehérrépára hasonlít kinézetre. Szerintem azt hozott apa, legalább is össze volt keverve a fehérrépával, mert a levele, amit összevágtam, egyáltalán nem volt petrezselyemízű a rizsen. Viszont a répája nagyon finom, és laktató volt hidegen kiettem az összeset a zöldségek közül, mert mindenki kipiszkálta. Én egyébként is jobban szeretem a fehéret, mint a sárgarépát.

    A csirkének is olyan fura ízét érzek, valami tápízt. Szerintem. A Dolly sem nagyon akarja megenni. 

    Apu mondta, hogy minden húsfélét utál, mióta tápőzzők az állatokat.

    Ki kéne ásni a golgota virágomat, és behozni, a muskátlikat levinni a pincébe, mert most az előszobában vannak, nem lehet tőlük mozogni.

    Annyi tervem van, aztán csak itt punnyadok. Jó lenne egyet csettinteni, és putty, minden készen lehetne.

    Egyszer nálam is szétrobban egy jénai, nokedlit főztem, és éppen kész lettem, mikor elment a villany. Volt kéznél egy gyertya, mert gyakran elment akkor az áram. A nokedlit egy jénaiba szedtem, a gyertyafénynél nem láttam, hogy van egy kis víz a  konyhapulton, és pont beleraktam. Még évek múlva is találtunk a fölső konyhaszekrény háta mögött jénai-morzsákat.  Hogy tudott oda berobbanni?

    Apa kiment, megint nem azzal foglalkozik amivel kéne, most hajlong, fölszedi az almát, ahelyett, hogy föltenné azt a qva tapétát, mert mindjárt letépkedem a többit is. 

    Na pusz, megyek osztok egy kis észt, mert az sajnos elment a háztól.

    előzmény:
    kekelefant (13876)
    2009-10-17  23:22
  24. 2009. október 18. 08:3713878.

    Hali Mindenki!

    Eddig tv-ztem. Volt egy feketékről szóló film, nagyon jó volt és nem tudtam otthagyni. Most meg már kezdem a főzést.

     

    Zsuzsi, nem küldtem el a bajomat, ittmaradt most is fáj a fejem

    Polla kedden megy dokihoz, akkor mutatni fogja a lányom a szemét. Van Szegeden egy nagyon jó orvos, a fiamat hozzá hordtam az uveitis-ével  3éves kora óta. (Üvegtestgyulladás). Még Szerbiából, meg Debrecenből is járnak hozzá. Ha az orvos is úgy látja, akkor hozzá fogjuk vinni kisnaccságát, akit - igen AdiÉvi felkapattak a lányomék, ahogy a nagy könyvben meg van írva. Ezt előre borítékoltam is.

     

    Vera a lappiramist ott gyártják ahol írtad. Én még tapasztalgatom, hogy mire jó, de a lábamnak úgy érzem jót tesz- amit a szteroidok tönkretettek.

    Itt a Pentaquánál nem tudok róla hogy lenne 2-literes, lehet hogy van már valahol. Az alja már kevésbé fehér, gondolom a szifon tettején van a több O. Két napig nem jó benne tartani ezt írja is. Ahogy elkészül, egy órát a hűtőben kell tartani hogy az O jobban érvényesüljön-vagymi.

     

    Lányok, kezdem a  főzést ahogy gondolom Ti is, majd jövök.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  25. 2009. október 18. 07:5213877.

    Jó reggelt kívánok!

    A reggeli frissítő. 

    kávé és tea  

    Felénk borús idő van, de még nem esik az eső.

     Az éjszaka jól aludtam, igaz nehezen aludtam el, hajnalban meg a holnapi munkával almodtam. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  26. 2009. október 17. 23:2213876.

    En  vagyok a szerencses aki elovashat,a tobbi szepseg majd csak holnap!!!Vera eltunt,remelem vegre tud aludni rendesen!!

     

    A  jenai az nem torik,hanem robban,mint a kristaly,en magasrol akartam levenni egy poharat, es a fejemre esett ,egyet patogott utana le a foldre,es millio darabra,a nyuves..szerencse,hogy kokuszdio-fejjel vagyok megaldvafeloran  keresztul szetdem ossze,pedig van ilyen ;magneses'porrongy ami felszedi.

     

     

    Kellemes vasarnapot!!!!

    előzmény:
    őszirózsa (13871)
    2009-10-17  20:15
  27. 2009. október 17. 23:1313875.
    Neked is Ica!!!
    előzmény:
    kisarica (13870)
    2009-10-17  19:11
  28. 2009. október 17. 23:0313874.

    Evikem,  megis jobb a birtokon,mint a koruton...

     

    Izisz, gyonyoru a Pollababy!!!En  nem latok semmit a szemen,mert a babyk sokat grimaszolnak,ontudatlanul is,de ha ez meg nyugtat,emlitsetek meg a dokinak.

     

    Daisy,Te  beszelsz a munka helyi undorrol?!!Ha jol emlekszem,  Te mindig is dolgoztal,tobbfeleben is,es mindig birod egy szo nelkul...[ha a sajatodban is]

     

     

    Ica, mi sem voltunk moziban mar nagyon regen,lustak vagyunk,es itthon sokkal kenyelmesebb...Csak azert gondoltam,hogyha aramszunet  lesz,de ha dolgozol akkor eszre sem veszed...

     

     

    Vera, mutasd meg a tapetanak az utmutatast,hatha  felmaszik magatol...szegeny J..ugy szenved es akkor meg ,ki is csufolod....

     

     

    Szep almokat, tente, tente

    előzmény:
    adamati (13872)
    2009-10-17  20:47
  29. 2009. október 17. 22:4813873.

    Marcsika!! Gratula  Szabinak,remek az a srac!!!!

     

     

    Daisy, ez a pap egy dinka!!!!!!Kellene szolni a felettesenek,mert igy elriassza a hivoket,ahelyett ,hogy oda csalogatna oket...En az esti imara emlekszem:  en Istenem Jo istenem,

    lecsukodik mar a szemem,de a Tied nyitva  Atyam,amig alszom vigyazz ream,vigyazz az en szuleimre,testvereimre

     

    ez aztan sokaig tartott ,mert felsoroltam az osszes allatot,baratot szomszedot....

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_243884 (13825)
    2009-10-17  16:16
  30. 2009. október 17. 20:4713872.

    Jó estéket!

    a tanyáról jelentkezem.... itt is sza@r az idő és esik, mintha a dézsából  zúdulna. Na ezért lehet, hogy ma hülyeség volt kijönnünk(délelőtt nem esett), de azt hittük diófalevelet kell gereblyézni... hát egy sem potyogott le a szélviharok dacára, mind fent van! RENGETEG! majd a jövő héten lesz mit csinálnunk!

     

    Zsuzsikám ,élvezettel olvasom a regényedet, és bizony sajnálom a maradék jénai tetődet, egyszer biztos eltörik minden féltett kincsünk, nekem is megtörtént már. ilyenkor jön Pistikém, kérdezi, "már megint mit tőrtél el?" Pedig ritkán szoktam tőrni. És milyen gúnyosan kérdezi! Mire én azt válaszolom, csak az tőr, aki dolgozik is!

     

    iziszke Polla babája gyönyörű csücsöri szájú tünemény Lesz belőle fekete szárú cseresznye és az ujja köré fogja csavarni a fiúkat!
    Miért kell állandóan ringatni, vagy a popóját rázogatni, hogy nyugiban legyen? nem kapattátok el a kis hölgyet máris?
    a szemét meg kell nézetni, mert ilyen kicsi korban könnyen tudják korrigálni a kancsalságot. az én lánykám is kancsal-pancsa volt és teljesen kinőtte 9 éves korára, azóta nem is hord szemügét!

     

    DéziÉvi a sok oxigéntől olyan okos leszel, hogy semmit sem felejtesz el! nagyon kíváncsi leszek milyen hatása van a családodra is az O

     

    Vera itt röhögtem J:::: ramaty állapotán! le kell cserélni, mert sosem fogja felnyalni a tapétát a falra. Pistikémnek is szoktam mondani, lejárt a garanciája, jöhet az új!
    A titkot köszönöm, holnap otthon átöltöm a gépre, majd az mp-re és elovasom, amit írnak hozzá!

     

    Marcsika Nándi munkahelyundora mitől lehet, hiszen ő eddig csak tanult, talán ragályos lenne a kórság? Legyetek határozottak a fiúval és szerdáig tényleg tartsatok ki, vagy mehet amerre a szeme lát. annyira nem hülye a fiú, mert szeret titeket és nálatok van az otthona, amit nem akar elveszíteni. 

    Szabinak nagy gratula az ezüsthöz! Ügyes fiú! Most már a tanulást is hasonló szinten csinálhatná!

     

    aricaIcu remélem hétvégén pihizel!
    Nem vagy egyedül a temetőbe nem kijárással! Én is tthon beszélgetek Anyuékkal, mert ha kimegyek a sírjukhoz, egyszerűen nem tudom elhinni, hogy ott vannak... nekem a szívemben mindig velem vannak és sokszor mécsest gyújtok emlékükre és ez nagyon megnyugtat.

     

    na bezárom a bótot, mert mire az engem meghallgattok el is alszotok. Jóccakát!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  31. 2009. október 17. 20:1513871.

    Jóéjszakát, lehet , hogy regényemet magamnak irtam ???? Szerencsétek van, nem kell elolvasni.....

    Esetleg Vera, v. kékévi lesz az áldozat......

    Vera, hun vagy ????

    Már megvacsoráztál, Tv-t nézel ????

    Nekem már volt az előbb "jócselekedetem "....A mosgatóból kipakolás közben-ilyesmi sem fordult még elő-  kedvenc jénai tetőm lefordult és millió darabra hullott......Az alja már régen eltörött...

    G. lejött, hogy Mit törtünk el ??????A nagyobbakat arra már összkaptam, de a többit ő horgászta ki a butor alól.....

    Egyuttal meg is teritettem, ami kijött a gépből......

    Most megpróbálom a tegnapi Barátokat megnézniaz rtl-n.....

    előzmény:
    kisarica (13870)
    2009-10-17  19:11
  32. 2009. október 17. 19:1113870.
    Jó éjszakát kívánok Mindenkinek.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  33. 2009. október 17. 19:0913869.

    Sziasztok !

    lehet, hogy már megint elkéstem a "pacsirták " már nyugovóra tértek....

    Vera, Te azért még itt vagy remélem, meg kékévi és esetleg a.évi, habár ők a tanyára most már nem visznek bizti gépet...

    Előbb akartam jönni, de a "munkaterápia " után Z-nek kellett a grillkolbászokat megsütni, ő meg a salátáit kreálta, mert 3-kor jött haza a városból.....Mon dtam is neki, remélem ebédeltél, ahol voltál !!!Nem volt szerencsém!

    Utána berakodtam még a mosogatóba, és le kellett feküdni a fejem miatt, a félhomályos szobában behunyt szemmel pihiztemegy jó órácskát, a fejemből hol ki hol bement a fájás...A nyomásom átlagos, most is a bal halántékom fáj....

    Izisz elküldte nekem a "baját ", őt az oxigénes viz meggyógyitja.....

    Marcsi, Szabijának gratula...Ügyes legényke, csak a tanulás is menjen valahogy, ne kelljen aggódni érte  !!

    Nándinak, meg most remélem ez volt az utolsó-utolsó dobása, és ha nem megy dolgozni, akkor lépnetek kell.....A srácnak is csak visszahuzó, hogy Ti majd eltartjátok élete végéig.......

    Izisz, tünemény Polla baba! Majd a szemét -ha sokszor tapasztaljátok- mutassátok meg a dokinak, és ő elküldi szemészetre, ha kell, minél előbb, és annál hamarabb helyrehozzák....Ilyenkor még nagyon rugalmasak a szemmozató izmok, lehet, hogy magától is rendeződik, de jobb megnézetni szakemberrel....

    Ügyik voltatok, a sirkőtisztitással...Tavaly akartuk mi is anyósékat megtisztittatni, de végülis uj lett...Eredetileg is még anyósomék szülei feküdtek ott és ők valakitől átvettek egy "használt " hamis kriptát, csak uj tába lett..Akkor egyszer már drótkefézték....utána már mi is egyszer.Láttuk, ahogy most már géppel csinálták, G-al egymásra néztünk, és szinte egyszerre mondtuk ki, hogy ezt már nem birná a műkő, széttörne ripityára.....Nagyon ronda fekete, mohás volt.

    Sógor is egyetértett, és felesben fizettük....Anyósom, apósom is a helyi gimnáziumban tanitottak életük végéig...Minden évben a találkozók alkalmával hozták rájuk a kis koszorukat, csokrokat, szóval ez is bejátszott, de igy most rendbe van...Szüleimét is -anyu halála után -ujra cseréltettük, mert ott is még a nagyszülőké volt, több mint 50 éves műkő....Aztán tavaly, még az anyai nagyszüleimét felujitottuk egyuttal, a márványtábla jó lett -megforditva- mert az övékét már látni sem lehetett....Mondanom sem kell, senki sem kérdezte, hogy mennyi volt-pedig sok unoka  van, meg azok leszármazottai.....csak mindenki távol....A lelkiismeretem nyugodt, részemről befejezve...50 km-re vannak .Igy max. halottak napja, karácsony, husvét, meg nyáron  szoktunk lemenni....Szerencsémre-aki a házunkat megvette- annak az édesanyja rendszeresen kijár, és mindig visz anyuékra virágot, meg esetleg kiszedi a kavics közül a gazt.Meg bátyám-viszonylag sokat jár-munka ügyben-arra, és visz mindig hazulról virágot.....Anyósomék egy másik temetőben vannak, oda meg szoktam örökzöldeket, pozsgás futót tenni, ami birja a kánikulát......Itt meg apai összes familiám  van, gyerek csak egy helyen volt-unokanővérem- ő szokta rendezni, én hozzájárultam egy összegben...Mióta meghalt ,unokahugom vette át ezt a feladatot.3 sir van...G. öccse  1997-ben halt meg /52 évesen /ő Sopronban van, oda megyünk mindenszentekkor  sógorral együtt....

    Nekem anyu itthonról hiányzik, sokszor látni vélem a nappaliban a TV néző helyén.......A temetőben -isten bizony- mikor rendezgetem a sirt, eszembe se jut, hogy itt van !!!Gyakran álmodom vele, de nem látom.....Annyi kérdésem lenne még......

    Kedden megyünk is a piacra árvácskákért, ide a virágágyosokba, meg a temetőkbe tálakba szoktam beültetni és ugy készen elvinni....Talán még időben vagyunk, nem lesznek horror árak.....

    Megint az ebéd....

    Borsóleves lesz-husleves volt minden hétvégén és 3 napig ettük.....

    Z. megint "magának " bepácoltat csirkemellet és grillezve....G, sógor, meg én , nekünk mi legyen ????Van cukkinim, lehet kipróbálom a fasirtot, lehet, hogy kidobnak vele együtt......persze ez csak ráadás lenne...Majd megálmodom még....

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_189330 (13865)
    2009-10-17  18:08
  34. Torolt_felhasznalo_189330
    Torolt_felhasznalo_189330
    2009. október 17. 18:5913868.
    Még csak annyit, hogy a lánjyom másfél-2 éves koráig nagyon bandzsa volt, aztán kinőtte. Attiláűnak viszont kezelni kellett, 2évig le volt ragasztva a fél szemüvege, aztán meg a másik fele. De már nagyon szépek a szemei.
    előzmény:
    izisz47 (13845)
    2009-10-17  17:10
  35. Torolt_felhasznalo_189330
    Torolt_felhasznalo_189330
    2009. október 17. 18:5413867.

    Lappiramisért egyszer majdnem elmentünk a gyártóhoz, Diósdon van, vagy volt, egy bemutatótermük, állítólag olyan látványos, hogy ha ott kipróbálja valaki, akkor rögtön érzi a javulást.

     A 2 literes szifonba 2 db. patron kell, csak annyival jobb, hogy nem kell annyiszor csinálni, vagy a szifonból is elpárolog az O2, ha nem fogy el? de nálunk elfogy 2 liter víz azért, Attila is iszik,apa is, én is. Hűteni lehet?

    Emilben küldöm a meghívót. Gyönyörű a Polla, kis csücsöri szájacskája van, édes!

    előzmény:
    izisz47 (13844)
    2009-10-17  17:05
  36. Torolt_felhasznalo_189330
    Torolt_felhasznalo_189330
    2009. október 17. 18:3913866.
    Lehet kapni elemes hintát, nem is kell lökdösni se.
    előzmény:
    izisz47 (13864)
    2009-10-17  18:06
  37. Torolt_felhasznalo_189330
    Torolt_felhasznalo_189330
    2009. október 17. 18:0813865.
    Bocs, közben vacsiztunk, úgy jó laktam mint a duda. A jobb kezeseknek a bal kéz 3 ujját, a hüvelyk, mutató, középső. Balkezeseknek fordítva. Ez azért van így, hogy ne legyen útba, az ujjunk, ha valamit csinálunk közben.
    előzmény:
    Daisy48 (13842)
    2009-10-17  17:02
  38. 2009. október 17. 18:0613864.

    Lányok, elköszönök.

    Jó pihenést, további kellemes hétvégét mindenkinek.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  39. 2009. október 17. 18:0613863.
    Nem lehetetlen, a munkahelyi undort nem lehet elég korán kezdeni
    előzmény:
    kisarica (13861)
    2009-10-17  18:03
  40. 2009. október 17. 18:0513862.
    Jó éjszakát, én is megyek tévézni.
    előzmény:
    Daisy48 (13860)
    2009-10-17  17:52
  41. 2009. október 17. 18:0313861.

    Lehet hogy már munkahely undora van?

    15 kg san biztosan nem kell már rázogatni a popóját.

    előzmény:
    izisz47 (13858)
    2009-10-17  17:48
  42. 2009. október 17. 17:5213860.

    15 kg-osan már biztos nem fogod annyit kézben tartani.

     

     

    Lányok megyek, nagyon elfáradtam ma a bevásárlással, meg Frici sétával.  Korán dobom magam ágyikóba

     

     

    Mindenkinek jó éjszakát, szép álmokat.

    előzmény:
    izisz47 (13858)
    2009-10-17  17:48
  43. 2009. október 17. 17:4813859.
    Nálunk soha nem volt muszáj, évtizedekig én sem imádkoztam, de ahogy öregszem megint közelebb kerülök a valláshoz.
    előzmény:
    izisz47 (13857)
    2009-10-17  17:45
  44. 2009. október 17. 17:4813858.

    Nahát az ővé erősödik- időnként. Az üzletben nem nagyon szeret. Sötét van neki, mert sötét rózsíszínűek a falak, és ebben a szürke időben még sötétebb. Otthon jobban érzi magát a vajszínű falak között, és ott világosabb is van. Már van neki ízlése.

    Ilyenkor kézben rángatom a seggét, és mire hazaérek, senkinek nem hívnak olyan fáradt vagyok. Mi lesz ha 15 kg lesz? Most olyan 6 kg lehet.

    előzmény:
    kisarica (13856)
    2009-10-17  17:43
  45. 2009. október 17. 17:4513857.
    Akkor azért lehettetek minden zokszó nélkül keresztszülők. Én is voltam elsőáldozó, de én nem hitből mentem, hanem mert muszály volt. Meg akkor az nagy divat volt. Nagymamámnál muszály volt imádkozni mindíg amit én nagyon utáltam- és ez maradt meg bennem végig hogy ezt muszály csinálni, és amit muszály, azt én SOHA NEM CSINÁLTAM  magamtól.
    előzmény:
    Daisy48 (13855)
    2009-10-17  17:41
  46. 2009. október 17. 17:4313856.
    Ha egy kisbaba hangos arra mondják hogy erősödik a tüdeje.
    előzmény:
    izisz47 (13854)
    2009-10-17  17:39
  47. 2009. október 17. 17:4113855.
    Meg vagyunk keresztelve, engem 3 naposan kereszteltek meg a János korház kápolnájában /azt hiszem már nincs meg/ anyám nagynénje a korházban volt apáca főnőknő. És akkoriban még apácák voltak a legtöbben betegápolók is. Aztán én voltam első áldozó is, de apa nem.
    előzmény:
    izisz47 (13848)
    2009-10-17  17:14
  48. 2009. október 17. 17:3913854.

    Nagyon aranyos tényleg. Főleg mikor összerakja a kis kezeit- olyan tördelősen, és elkezd "beszélgetni".

    Viszont tud ordítani is ............

    előzmény:
    kisarica (13851)
    2009-10-17  17:32
  49. 2009. október 17. 17:3813853.

    Remélem is hogy marad a cseresznye ajka, mert a vejemnek széles lapos az ajka. A lányomé szép. gen a bébihaj még, de már kezd kponi hátul. JHa, és hármas forgója van a feje búbján. Az mondjha  fodrász szomszédcsaj, hogy szidni fogja az apját valaki

    A vejem haja fekete, fekete szemekkel, olyan bugyileszedő szemei vannak , a lányom haja barna és sötétbarna szemei vannak.

    A pici szeme az apjáé. 

    Azt mondták a vejemnek hogy nézzünk meg egy fotót, és ha szemében a csillogás (a barnában a csillogás) középen van, akkor nincs baj. Pont ezt a képet néztem, nincs a csillogás középen.

    előzmény:
    Daisy48 (13850)
    2009-10-17  17:22
  50. 2009. október 17. 17:3513852.

    Ha most  akarnánk  templomit nekünk is kellene járni házasság előttire Az együtt töltött negyven év nem számit semmit Marad továbbra is az itthoni ima, mert templomba mi sem járunk, habár nekem hiányzik néha az a hangulat és az orgona.

     

    A temetőbe mi is elég ritkán járunk, nem is maradunk sokáig, de én megnyugszom ott, főleg ha csend van.

    Fiatal lány koromban budaőrsön volt telkünk és a templom mögött volt egy régi temető. A barátnőmmel sokszor odajártunk és néztük a régi sírokat, és a fényképeket. Aztán megmásztunk ott egy-két hegyet és a fenyőerdőkben pihentünk.Haj de régen is volt

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_189330 (13847)
    2009-10-17  17:13
  51. 2009. október 17. 17:3213851.

    Szia Izisz!

    Nagyon aranyos ez a kicsi lány. 

    előzmény:
    izisz47 (13845)
    2009-10-17  17:10
  52. 2009. október 17. 17:2213850.

    Gyönyörű kis cseresznye ajakú Polla baba. Ez még a bébihaja nem? ez még kihullik. A lányodnak és a vejednek milyen színű a haja?

    Én nem látom hogy bandzsítana, lehet hogy csak többet fekszik a bal oldalán .

    előzmény:
    izisz47 (13845)
    2009-10-17  17:10
  53. 2009. október 17. 17:1513849.
    Na, ezekre járt a fiam is és a lányomék is- arra most hogy mondod emlékszem.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_189330 (13847)
    2009-10-17  17:13
  54. 2009. október 17. 17:1413848.
    Akkor lehetsz keresztszülő, ha meg vagy keresztelkedve. Biztos megkereszteltek ha keresztszülők vagytok. A fiamnak is járni kellett a templomba mielőtt az unokámat megkeresztelték. Ugyanis neki sem volt keresztelője, csak névadója és az nem jó......... viszont én nem voltam soha templomba járó, így ez elmaradt. A lányomat is az esküvője előtt keresztelték meg - és ERRE NEM EMLÉKSZEM Ha agyonütnek akkor sem, anyukámtól tudom, pedig ez nem olyan régen volt. Na ezért is iszom az o-t.
    előzmény:
    Daisy48 (13842)
    2009-10-17  17:02
  55. Torolt_felhasznalo_189330
    Torolt_felhasznalo_189330
    2009. október 17. 17:1313847.

    Ehhez a részéhez nem, de hallottam mástól is ilyen hülyeségeket, úgyhogy nem egyedi eset ez a pap. JÓl megfogják maguknak ezzel a hívőket nem? Mi sem voltunk templomban esküdni, mert J::::még elsőáldozó sem volt. Kellett volna neki hittanra járni, meg aztán házassági oktatásra, ezeket nem vállalta, én meg nem erőltettem. A végén majd áttérek valami más hitre, ahol mindez nem számít.

    Habár szerintem a hit nem a templomjárással kezdődik. Sokkal nagyobb áhitatot érzek, ha kimegyek egy szép tájra, erdőbe, hegyek közé, ott érzem az erőt. Karácsonykor el szoktunk menni a régi templomba, ahol még kereszteltek engem, ott volt anyuéktól nem messze, elmentünk templomba, utána anyukámékhoz karácsonyi ebédre. Mióta ez nincs, azóta nem járok templomba se. Ez a soroksári templom nagyon szép belül, de nem tudom megszeretni. A kis lekopott festésűhöz húz a szívem, de ott a pap olyan,. de olyan........hogy nem is érdemes róla beszélni. 

    előzmény:
    Daisy48 (13842)
    2009-10-17  17:02
  56. 2009. október 17. 17:1113846.
    küldhetsz...........
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_189330 (13841)
    2009-10-17  17:01
  57. 2009. október 17. 17:1013845.
    Fene tudja. Ennek a kiscsajnak sokkal finomabbak a vonásai.  De lehet hogy van benne valami. Polla viszont egy kicsit  hasonlít  hozzá. Nagy fekete szemek, fekete haj. Remélem a szája is szép marad. Viszont a kis pocok úgy nézem bandzsít. A bal szeme a képen is kisebb. Mikor fáradtabb, akkor ilyen- és be is húzódik a szeme. Nagyon remélem hogy kinövi.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_189330 (13840)
    2009-10-17  16:58
  58. 2009. október 17. 17:0513844.

    Elég 1-t egy személynek. Akkor kell többet ha valakinek komoly baja van, pl rákos. A tumormarkerjük nagyon feljavul tőle. Vízhajtó hatása az jó, azt már érzem (nagyon vizesek a lábaim).

    Most még különösebbet nem érzek, a reggel 7-ig alvás nem tudom ennek köszönhető-e, vagy annak hogy sötét volt

    Szerintem legalább egy hét kell hogy többet tudjak mondani róla. A hapsi akitől vettem, pl mondta hogy az idős nagybátyjának jönnek vissza az emlékek.

     Én olyan dolgokat elfelejtek, ami sokszor bajban hagy, mert a lányommal történt, vagy velem és nem emlékszem rá. Anyukámnak jobb a memóriája mint nekem. Meg sokat káprázik a szemem........ Állítólag a szem is javul majd, meg a sok víz távozásával fogyás is lehet. A méreganyagok kihajtásával szintén.

    De jó a magas vérnyomásra, a cukorra, a szíveseknek, és egyébként meg lugosít- nagyon el vagyunk savasodva. Majd látom milyen lesz. Vettem egy lappiramist is, most is a talpam alatt van. Az mintha segítene, nem fájnak annyira a lábaim, illetve valamivel könnyebben tudok pl. székről felállni, ami nagyon nehezen ment.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_189330 (13838)
    2009-10-17  16:56
  59. Torolt_felhasznalo_189330
    Torolt_felhasznalo_189330
    2009. október 17. 17:0313843.

    Én is GRATULÁLOK!

    Csak most már a tanulás is olyan jól mehetne, vagy legalább félig olyan jól.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_243884 (13837)
    2009-10-17  16:53
  60. 2009. október 17. 17:0213842.

    Veruska inkább tavasszal kellene. Addig megbeszéljük a szomszédokkal is hogy melyik részre tegyük. Cserépben meg meleg lenne neki a pincében is. A lépcsőház is fűtött.

     

    Melyik 3 ujjat kell összetenni, mert az imával nincs gondde nagyon feledékeny vagyok mostanában.

     

    Képzeld a sogorom temetése utáni mise előtt akart gyónni a keresztfiam, na mondom már én is nagyon régen gyóntam, szóltam a papnak és bementünk, és nem gyóntatott meg, mert apával 40 éve bűnben élünk, mert nem volt egyházi esküvőnk. Utánnam a gyereket sem gyóntatta meg mert ők sincsenek az egyház által összeadva.

     

    Ha most pl a korházban egy beteg gyónni szeretne vagy ne adj isten az utolsó kenetet kéri akkor ott sem lehet?

    Vagy csak ez a pap volt ilyen kőszívű. Két keresztfiunk van, az egyik bérma. Akkor hogy lehetünk keresztszülők?

     

    Te értesz valamit a katholikus hithez?

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_189330 (13800)
    2009-10-17  11:35
  61. Torolt_felhasznalo_189330
    Torolt_felhasznalo_189330
    2009. október 17. 17:0113841.
    Nem, a viszek.hu-n, de meghívó kell, kérsz?
    előzmény:
    izisz47 (13836)
    2009-10-17  16:41
  62. Torolt_felhasznalo_189330
    Torolt_felhasznalo_189330
    2009. október 17. 16:5813840.
    Hasonlít a lányodra.
    előzmény:
    izisz47 (13834)
    2009-10-17  16:31
  63. 2009. október 17. 16:5713839.
    Jajjjjj, nem is figyeltem a hírt. GRATULÁLOK neki!!! Ez nagyon jó
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_243884 (13837)
    2009-10-17  16:53
  64. Torolt_felhasznalo_189330
    Torolt_felhasznalo_189330
    2009. október 17. 16:5613838.
    És érzel valamit, fittebb vagy?Naponta kell 2lityit meginni?
    előzmény:
    izisz47 (13827)
    2009-10-17  16:19
  65. Torolt_felhasznalo_243884
    Torolt_felhasznalo_243884
    2009. október 17. 16:5313837.
    kész a tiszafa nyirás és besütne a nap a szobámba végre ha sütne -szabolcs nagyon fel van dobva a második helynek nagyon örül -újra és újra irogat msn-en  Nálunk mindjárt kezdödik az esti csúcs aztán tv szeretem nézni a csillagszületik-et azt hiszem nándor  kezdi a fürdést mert a lábszag keveredik a vacsi illatávalelköszönök jó éjt
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  66. 2009. október 17. 16:4113836.
    Az atitok.hu-n?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_189330 (13835)
    2009-10-17  16:37
  67. Torolt_felhasznalo_189330
    Torolt_felhasznalo_189330
    2009. október 17. 16:3713835.
    A titok meditáció. regisztrálni kell egy oldalon, onnan. De fülhallgatóval kell hallgatni, ez kikötés, és le kell feküdni hozzá, mert különben lekoppansz a székről. Végig akartam hallgatni, hogy mit mond, de a végén csak elaludtam., úgy, hogy a vége még a homályban van.
    előzmény:
    izisz47 (13827)
    2009-10-17  16:19
  68. 2009. október 17. 16:3113834.

    Nem tudom mi a címe, valami női név... és természetesen a nő arca tetszik. Az ő arcát rendeltem meg nagy korára Pollának

     

    A sírok kerülnek annyiba...........

    2 literes szifon még  itt nincs. Ennél a  cégnél. 

    A víznek nincs semmilyen íze, csak fehér színű. Gyorsan kel meginni, mert elillan az oxigén ha tartogatja az ember.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_189330 (13832)
    2009-10-17  16:27
  69. 2009. október 17. 16:2813833.
    Ez az!! Ez nem jutott eszembe, köszi
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_189330 (13830)
    2009-10-17  16:23
  70. Torolt_felhasznalo_189330
    Torolt_felhasznalo_189330
    2009. október 17. 16:2713832.

    mi a címe? a nőőőőőtetszik, vagy a baba?

    Nem kellett volna 2l-st venni? Íze milyen? ugyanolyan, mint a csapi? 

    előzmény:
    izisz47 (13829)
    2009-10-17  16:22
  71. Torolt_felhasznalo_189330
    Torolt_felhasznalo_189330
    2009. október 17. 16:2413831.
    Mi, mi, annyi???????????????,
    előzmény:
    izisz47 (13822)
    2009-10-17  16:12
  72. Torolt_felhasznalo_189330
    Torolt_felhasznalo_189330
    2009. október 17. 16:2313830.

    VARGABÉLES. Szerintem mindegy milyen arányban, kell bele mazsola, vaniliás cukor,  a túróval elkeverni a tejfölt, a tojássárgát kis margarinnal, cukorral, elkeverni a főtt cérnametélttel, és a végén a tojáshabbal. ezt kiolajozott tepsire rakott réteslapra teszed,, és a tetejére is raksz rlteslapot, aminek a tetejét leolajozod. 

    De összekeverte a gép, talán ki tudod silabizálni.

    előzmény:
    izisz47 (13820)
    2009-10-17  16:11
  73. 2009. október 17. 16:2213829.

    Most van a Hallmarkon egy francia sorozat.

    Abban a csaj főszereplőnek az arca nekem nagyon nagyon tetszik. Polla ilyennek lett rendelve

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  74. 2009. október 17. 16:2013828.
    Általában a Lenor-okat.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_189330 (13824)
    2009-10-17  16:15
  75. 2009. október 17. 16:1913827.

    Be fogok számolni róla, persze. Már két patront kivégeztem, mert a fiammal is itattam ebéd után. Oda is lett a 2. szifonnal is sitty-sutty. Így az egy lityi hamar elfogy..........

    Honnan töltötted le a zenét?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_189330 (13823)
    2009-10-17  16:14
  76. Torolt_felhasznalo_189330
    Torolt_felhasznalo_189330
    2009. október 17. 16:1713826.

    Jaaaaaaaaaaaaaaa

    a

    aaaaaaaaaaaa! 

    AZ MÁS!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_243884 (13818)
    2009-10-17  16:05
  77. Torolt_felhasznalo_243884
    Torolt_felhasznalo_243884
    2009. október 17. 16:1613825.

    igen örül neki most beszéltünk msn-en kaposváron az egyetem koleszában vannak egy órán belül indulnak vissza oh-ra

     

    előzmény:
    kisarica (13821)
    2009-10-17  16:12
  78. Torolt_felhasznalo_189330
    Torolt_felhasznalo_189330
    2009. október 17. 16:1513824.
    Milyen öblítőt szeretsz? mi neve?
    előzmény:
    izisz47 (13808)
    2009-10-17  15:22
  79. Torolt_felhasznalo_189330
    Torolt_felhasznalo_189330
    2009. október 17. 16:1413823.

    Kicsinyem! ez az alvás nem az az alvás. Egyik nap úgy fájt a szívem, mint a dög, elkezdtem ezt hallgatni, és éreztem, hogy egyre kevésbé fáj, aztán mire felébredtem elmúlt teljesen. Ki kéne próbálni , mert ez az idegekre is hat. Érdekes, nem hittem el, de aztán tapasztalám. Na lám! Marcsinak is jót tenne gyógyulásra. Ráadásul ez ingyenes.

    Részletes beszámolót kérünk a vízről!!!!!!!

    előzmény:
    izisz47 (13809)
    2009-10-17  15:23
  80. 2009. október 17. 16:1213822.
    Ez a srác m.hegyesi és elmennek akárhova. 1-es 7ezer, kettes 15 ezer.
    előzmény:
    kisarica (13819)
    2009-10-17  16:11
  81. 2009. október 17. 16:1213821.

    Szia Marcsi!

    Most legalább van egy kicsi jó hír is. Remélem Szabi is örül majd neki. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_243884 (13816)
    2009-10-17  16:00
  82. 2009. október 17. 16:1113820.

    Teljesen más téma:

    Vera Te olyan ügyes vagy. Mi az a süti, amikor cérnametéltet tejben megfőzünk, összekeverjük túróval, tojással, habjával és rátesszük réteslapra oszt megsütjük. 

    Most olvastam valamelyik újságban, csak nem hoztam haza, és nem tudom a pontos arányokat. De ha eszembe jutna a neve (az újságban csak túrós süteménynek volt írva) akkor megkeresném a gugliban.

    Nem ez a stíriai metélt, de van valami ami hasonló csak nem ugrik be a neve.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_189330 (13817)
    2009-10-17  16:00
  83. 2009. október 17. 16:1113819.

    Szia!

    Lehet hogy nálunk is az kelene hogy megbeszélni egy szakival és megcsinálná,  és benyújtani a számát. De ha a párom úgy dönt hogy csináljuk mi magunk én segítek neki.

    Mi sem szoktunk sokszor a temetőbe járni, én is azt gondolom nem csak ott lehet rájuk gondolni. Most a kisebbel voltunk kint anyukám sírjánál, meg amikor apámhoz megyek ki szoktam menni a temetőbe is.

    Most már nem akarok menni halottak napjára, majd gyújtok gyeretyát itthon. Csak lehet hogy ki leszek rendelve hogy ezt így nem lehet hogy akkor ki sem megyek. 

    előzmény:
    izisz47 (13812)
    2009-10-17  15:29
  84. Torolt_felhasznalo_243884
    Torolt_felhasznalo_243884
    2009. október 17. 16:0513818.
    azt hittem irtam már Nándornak lenne 2 helye is  csak a lelkesedés hiányzikaz egyik :van itt egy húsfeldolgozó  ahol a fönök a foktöi foci csapat sztonzora már többször mondta nándornak hogy mehet oda dolgozni a másik egy maszek vállalkozó aki szintén fociszponzor oda is hivták már -szóval neki nem a helyhiány okoz gondot- hanem a munka undor-
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_189330 (13817)
    2009-10-17  16:00
  85. Torolt_felhasznalo_189330
    Torolt_felhasznalo_189330
    2009. október 17. 16:0013817.

    3 nap alatt hová lehet elhelyezkedni manapság, főleg vidéken? főleg egy fiúnak, mert egy lány elmegy esetleg eladónak valahová, de egy fiú, télen, még építkezésre se nagyon, akkor uborkaszezon van.

     

    Amíg anyukám élt, minden héten kimentünk apuhoz, sőt az első időben szinte naponta, locsolni kellett a virágokat, dög nyár volt akkor is. Aztán beültettem olyanokkal amik jobban bírják a meleget. Mióta anyu is ott van, azóta nagyon nem szeretek én sem oda menni. Inkább itthon beszélgetek vele. Még mindig annyi mondanivalóm van, annyi kérdésem lenne, de hát.......

    Itt van G::::: jött a kinyomtatott leckéért, aztán mondtam jöjjön vissza ebédért, mert V::::: ma is iskolában van, holnap dolgozik, egész nap, egyenek már valami házi kaját is.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_243884 (13811)
    2009-10-17  15:25
  86. Torolt_felhasznalo_243884
    Torolt_felhasznalo_243884
    2009. október 17. 16:0013816.
    pontossan igy van nekem is sokat eszembe jut apám és anyám és itthon is tudok rá emlékezni     Most telcsiztünk szabolcs második lett egy kalocsai fiútól kapott ki- de ennek is örült -mi is -vele még nem beszéltünk majd késöbb ha vissza érnek a koleszba
    előzmény:
    izisz47 (13815)
    2009-10-17  15:47
  87. 2009. október 17. 15:4713815.

    Ilyen gondom nekem is van. Már volt is anyukámmal vele problémám- mármint hogy nem járok a temetőbe. Mikor a férjem meghalt akkor évekig minden szombaton bicajjal mentem, vittem a virágot, aztán egyszer valami történt- nem tudom mi, akkor azt mondtam ennek vége.

    Aztán meghalt ez is, az is és valahogy - főleg apukám halála után már nem jártam szinte soha csak halottak napjára. És nálam sem azért van mert nem gondolok rájuk ......................

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_243884 (13814)
    2009-10-17  15:44
  88. Torolt_felhasznalo_243884
    Torolt_felhasznalo_243884
    2009. október 17. 15:4413814.
    apa is készül a temetőbe rendbe rakni a sirokat én (és ezt nagyon szégyenlem ) nem szeretek ki játni itthon viszont sokszor gyújtok gyertyát a halottaimért pl most is ég de halottak napján azért ki szoktam menni Sanyiról nem tudok újat irni hétfön megyünk újra be a gyámhivatalba De szerintem ő nem mert lépni
    előzmény:
    izisz47 (13812)
    2009-10-17  15:29
  89. 2009. október 17. 15:3613813.

    Álljál is a sarkadra, mert soha nem lesz belőle semmi ha megesik rajta apa szive.  van egy bizonyos tűrési határ ameddig még elmegy, de bizonyítson.

    A másik fiúval mi van?? Tudod, az árvával...............

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_243884 (13811)
    2009-10-17  15:25
  90. 2009. október 17. 15:2913812.

    Szép lett a sír. Már évek óta szégyenlem amilyen volt, apósom húga is mondogatta hogy miért nem tisztíttatjuk le. MIÉRT????

    Mintha lenne hozzá köze. Egy akadálya volt eddig is neki, valahogy mindíg kellett másra az q..va pénz. Most is kellene, de már nem bírtam elnézni ahogy kinéz.

    Majd apósom dicsekszik a városban hogy letisztítatta a sírokat és milyen szép lett.

    Drótkefével dörzsölgethettük vona 4-en fél napot. Így fél óra alatt kész volt, még a járdát is megtisztították. 

    előzmény:
    kisarica (13789)
    2009-10-17  07:37
  91. Torolt_felhasznalo_243884
    Torolt_felhasznalo_243884
    2009. október 17. 15:2513811.
    meg fogom irni de még nem telcsiztünk csak este tudjuk meg  Közben meg jött nándor ugye eddig focizott és miután meg ebédelt rögtön  a tv elé akart ülni na kiküldtem egy kicsit megnyirni a tisza fátmivel van kettő eltert sötétedésig , ugy beszéltük meg ,hogy mivel a sulit abba hagyta szerdáig el kell helyezkednie, addig van türési határidöm nekem, neki meg meleg lakása szerintem igy ferr
    előzmény:
    izisz47 (13807)
    2009-10-17  15:19
  92. 2009. október 17. 15:2513810.

    Azt hittem ezzel csak én vagyok így

    Pihend ki magad

    előzmény:
    kisarica (13793)
    2009-10-17  07:50
  93. 2009. október 17. 15:2313809.
    Elalszom én, sokszor túl hamar is. Nem tudom végignézni a barátokat sem, vagy a jóbanrosszbant. Hajnalban ébredek fel, akkor meg beszoktam kapcsolni a tv-t ha másként nem megy.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_189330 (13797)
    2009-10-17  10:10
  94. 2009. október 17. 15:2213808.

    Az én mosógépem is elvan dugulva valahol. Nem megy belőle ki semerre az öblítő. Ezért nem öblítőzök jó ideje, pedig úgy imádom az illatát.

    Már kiszedtem a mosószer adagolót, átmostam többször de valahol mélyebben lehet a dugulás. Nálunk meg aztán senki nincs aki buzerálná- max szerelő.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_189330 (13797)
    2009-10-17  10:10
  95. 2009. október 17. 15:1913807.

    Azért írd emg lécci hogy szerepelt ma Szabi.

    Nándit meg ne hagyjátok. Szét kell neki rugni a seggét oszt kész

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_243884 (13803)
    2009-10-17  13:18
  96. 2009. október 17. 15:1813806.

    Gyönyörű ez az orchidea. Szerintem sokáig fogja bírni, amennyire hallottam általában. Ilyenem még nekem sem volt- nem is lesz azt hiszem.

     

    Lehet hogy nekem is munkaterápia kellene???? Egész nap fájt a fejem Pedig terápiáztam csak idebent.

    Szürke, csepergős, útálatos idő van. Szegény kis ismerős menyasszony jól kifogta - meg a többi is akinek ma van az esküvője.

    előzmény:
    őszirózsa (13804)
    2009-10-17  14:02
  97. Torolt_felhasznalo_243884
    Torolt_felhasznalo_243884
    2009. október 17. 14:3213805.
    nagyon szép a virág  a munka terápiához be kell ám öltözni
    előzmény:
    őszirózsa (13804)
    2009-10-17  14:02
  98. 2009. október 17. 14:0213804.

    Sziasztok ! Csak beköszönök, megyek a kertbe gereblyézni, virágokat kidobálni stb, szóval "munkaterápia"  talán jót tesz a fejemnek, mert folyton fáj ma is.....

    Majd jövök...

    Na ezt a virágot kaptam, talán birja a kiképzést nálam is !!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_243884 (13803)
    2009-10-17  13:18
  99. Torolt_felhasznalo_243884
    Torolt_felhasznalo_243884
    2009. október 17. 13:1813803.
    reggel riadó volt neki (még sötét volt de apa bekeményitett) fel keltette és az udvaron össze kellett gerebléznie a leveleket aztán el ment focizni (vidékre) majd este jön haza szabi meg ma versenyen van Kaposvárott majd telcsin érdeklödünk  hogy áll szóval ma nincs fiús nap
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_189330 (13802)
    2009-10-17  12:37
  100. Torolt_felhasznalo_189330
    Torolt_felhasznalo_189330
    2009. október 17. 12:3713802.

    Hol a Nándor, hogy olyan csönd van?

    Már én is elszoktam a ricsajtól, ha itt a lányom, egyből telezsivajogja a házat egymaga.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_243884 (13801)
    2009-10-17  12:19

Címlap

top