Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Ma inditom-várlak

Torolt_felhasznalo_638194
Torolt_felhasznalo_638194
Létrehozva: 2008. május 2. 13:12
sziasztok nagyon nehéz bekapcsolodni egy összeszokot topikba  szeretetel várok IDE mindenkit aki el mult 50 és imád netezni -barátokat keres :mert az a barát  kinek öröme az örömöd,bánata a bánatod, kinek barátságát  minden körülmények  között válalod mesélj!
  1. Torolt_felhasznalo_243884
    Torolt_felhasznalo_243884
    2009. október 17. 12:1913801.
    pusz mindenkinek megebédeltünk kacorom alszik ha felébredt kávézunk csendes a napunk ezt szeretem délután vagy pihizek vagyátrendezem a szobám -még nem döntöttem el
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. Torolt_felhasznalo_189330
    Torolt_felhasznalo_189330
    2009. október 17. 11:3513800.

    DAISY!

    Mit mond apa, kell-e a kis tiszafa, vagy majd tavasszal? szerintem cserépben kellene hagyni télen, ha most kibányásznám, nagyon bent van a nagyfa alatt, de már kitaláltam, hogy a kőművesbakot odahozom, és feltámasztom vele a nagyfa ágait, akkor jobban odaférek.

    Van-e olyan helyetek, ahol kint van egy nagyobb cserépben, és nem lopják el, mert ezt nem lehet bent teleltetni.  Majd megpróbálom vakuval lefényképezni, hogy mekkora most. Hogy mekkora lesz, az látszik a házvideón, kb. 7m átmérőjű, és most kb. 10m magas.De állítólag még nőni fog, viszont lehet metszeni, meg se kottyan neki.

    Nagyon megijedtem, mert nyomtatni kellett a lányomnak a leckéjét, és még a barátnőjének is, és nem találtam meg a kisbőröndöt, amiben a papírokat tartom. Bedugtam az ágy alá, hogy a Dolly ne tudjon bemászni, mert be könnyű, de kifele már nem, nagyon alacsony az ágy, és féltem, mikor operálva volt, hogy bemegy, és nem tud kijönni.De aztán a Szt. Antalhoz folyamodtam segítségért, és egyből megtaláltam. Érdekes ez a dolog, ez olyan nálunk ( családi hagyomány), mint az agykontrollozásban mikor 3 ujjat összerak az ember, és megtalálja amit keres. Ezt még anyukámtól tanultam, ő, meg gondolom a nagymamámtól, és így visszafelé. Ha megtaláltuk, akkor meg kell köszönni, és akkor máskor is segíteni fog. Amikor a fél fülevalómat elvesztettem, akkor ezt elmulasztottam, azóta se lett meg.

    És mintha még valami növényről is szó lett volna, de nem emlékszem.Most van itt az ideje, hogy kiszedjük, vagy nagyon kora tavasszal.

    előzmény:
    Daisy48 (13799)
    2009-10-17  11:11
  3. 2009. október 17. 11:1113799.

    Már sikerült sokat nevelnem rajta, de ha annyit mond MIAU akkor apa pattan mint a gumilabda.

    Most telcsim volt, adddig elfoglalta a székemet a qrva macska De én is imádom.

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_189330 (13797)
    2009-10-17  10:10
  4. 2009. október 17. 11:1013798.

    Lányok, majd jövök. Elkezdtem a hétvégi pihenőt- Rozi mos, csirke sül, felporszívóztam, a kályhában ég a tűz, a fiam meg hamarosan hazaér. Délután esküvő lesz, készítem a ruháját.

    Hála istennek az ugrás elmaradt- én örülök neki, ő biztos nem annyira, mert Pestről már egy órája ment a debreceni úton mikor szóltak neki hogy nincs ugrás. Vissza Pestre, onnan le a az 5-ön. Nem baj, lóvé van dögivel

     

    Leszek valamikor

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. Torolt_felhasznalo_189330
    Torolt_felhasznalo_189330
    2009. október 17. 10:1013797.

    A fene a jó dolgát annak a macskának. Nagyon eluralkodott rajtatok. Ilyet még Dolly sem csinál, pedig aztán ő is el van ám kényeztetve rendesen.

    Frici! tanuljál illemet.

    Apa térden állva a mosogatógépet buzerálja. Azt mondja térdelve nem fáj a dereka. 

    Nem mosogat rendesen, és rájöttem, hogy az a vízlágyító só, amit beleöntök, az évszázad alatt, mióta megvan a gép, belekövesedett a lukába.Így nem tudja belekeverni a vízbe a vízlágyítót. A poharak nagyon rondák. A többi edényt is ha nem mosogatom el előtte, akkor zsíros marad. De még így is jó, hogy van a gép, mert nem nagyon szeretem a kézi mosogatást, annyira elkényeztetett a gép, hogy nem találom tisztának, bármennyire is elmosom kézzel.

    Ma lesz a csirkeleves, és a csirkés rizs, ha odaférnék a tűzhelyhez. Jön G::::::, nyomtatni kell a lányom házifeladatát, és viszi utána az iskolába. Nem tudom miért nem vesznek egy nyomtatót, ill. csak azt hiszem patront kéne bele venni, mintha lenne nyomtatójuk. Megyek nyomtatni, majd jövök.

    Jaaaaa. Ica, az agykontroll anyagra gondolsz? azt még nem mentettem, mert most a titokkal vagyok el, naponta legalább 2x hallgatom, most apát is rávettem, ő délután hallgatja majd, és meg este. Már anélkül nem is megy az alvás. Megpróbálom valahogy átteni cd-re, nem tudom Zsuzsának van-e CD lejátszója, mert akor ha sikerülne elküldeném neki. Habár fülhallgatóval kell hallgatni, külön kikötés. Érdekes, utána van fölvéve más is, ahogy az elkezd beszélni, felébredek, elzárom, és alszom tovább. Ízisznek is be kéne szerezni egy mp-t, nagyon olcsón is lehet venni, már 5000 körül is láttam. Biztosan használna a jó alváshoz. Issza a vizet, hallgatja a cd-t, és új nő lesz. 

    előzmény:
    Daisy48 (13783)
    2009-10-17  05:22
  6. Torolt_felhasznalo_243884
    Torolt_felhasznalo_243884
    2009. október 17. 08:1213796.
    szép jó reggelt mindenkinek ölég sz@r idő vanigaz nem terveztem szabadtéri programot mosok és fözök (elég unalmas már ) Lencse leves lesz az ebéd és maffin nekem pedig töltött padlizsán imádom ma pulyka húst is rakok bele remélem ma jobban fel leszek dobva mint tegnap Legyen nektek is kellemes a hétvége
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. 2009. október 17. 07:5213795.

    Sszia Zsuzsa!

    Nagyosón szép a látvánvirágot kaptál, remélem dokáig élvezni tudod  a látványát.

    előzmény:
    őszirózsa (13769)
    2009-10-16  16:08
  8. 2009. október 17. 07:5013794.

    Szia Marcsi!

    Azért próbáljál meg többetpihenni Te is. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_243884 (13770)
    2009-10-16  17:13
  9. 2009. október 17. 07:5013793.

    Szia Adiévi!

    Azt hiszem ma és holnap többet pihenek, mert eléggé elfáradok a szaladgálásban. be kellene látnom hogy már én sem birom annyira a munkát. 

    előzmény:
    adamati (13778)
    2009-10-16  19:30
  10. 2009. október 17. 07:4813792.

    Szia Vera!

    Szegény apát sajnálni kell. Majd csak önállósítja magát az a tapéta és felmászik magától a falra.

    Letőltötted azt a hanganyagot amit legutóbb küldtem?

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_189330 (13780)
    2009-10-16  20:46
  11. 2009. október 17. 07:4013791.

    Szia Kékévi!  Azt hiszem hétfőn nem lesz nekem kedvem moziba menni, mert a tervek szerint hajnaltól mikulásig dolgozom. 

    Moziban sem voltam vagy ezer éve. 

    előzmény:
    kekelefant (13781)
    2009-10-16  22:21
  12. 2009. október 17. 07:3813790.

    Szia Dévi!

    Gratula a 40 évhez. Anyikádnak is boldog szülinapot.

    Mi is hivatalosak vagyunk a jövő vasárnapra egy 40 éves évfordulóra. Gondban is vagyunk hogy mit vegyünk nekik. 

    előzmény:
    Daisy48 (13783)
    2009-10-17  05:22
  13. 2009. október 17. 07:3713789.

    Szia Izisz!

    Remélem hatásos lesz az O. víz.  

    Nálunk is meg kellene tisztíttani a sírköveket, csak a családot össze kellene fogni ezért. csak az a gond amikor a férjem megemlíti mindenki halgat. 

    előzmény:
    izisz47 (13787)
    2009-10-17  07:17
  14. 2009. október 17. 07:3513788.

    Sziasztok és jó reggelt kívánok!

    Az éjszaka elég jól aludtam, igaz felébredtem vagy 3 szor, de azért ha nem azonnal vissza tudtam aludni.

    Ma főzni is kellene, de még nem tudom mit.

    Azt ígérték hogy bejönnek a fiúk, de eddig még nem jeleztek, igaz a nagyobb az mondta hogy más programot szerveztek. Csak kicsit rosszul esik, hogy a kisebb holnap már megy vissza és csak 1 szer volt it nálunk. Lehet hogy ennyit érdemel az anyja.

    El akarunk menni egy bútor üzletbe, szétnézünk. meg a fényképekból is kellene képet készítettni.

    Itt is borús az idő, kint még nem voltam az orromat sem dugtam ki.

    Mindenkinek szép napot. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. 2009. október 17. 07:1713787.

    Köszi a kv-t Év, jó vásárlást.

     

    Én mindjárt eltűnök, temetőbe kell menni 8-ra.

     Mossák le a sírokat homokfúvóval.

    előzmény:
    Daisy48 (13783)
    2009-10-17  05:22
  16. 2009. október 17. 07:1513786.

    Hali!

    Szép álmokat!

    A bevétel? Nincs sem vevő, sem vendég. Nem csak nálunk

    Már az én körmöm sincs meg. Most egy ideig elegem lett belőle. Hol itt tört, hol ott tört és nem akartam a lányomat állandóan azzal zaklatni hogy az én körmömet csinálja. Majd nyárra- vagy nem. Ez még a jövő.

    előzmény:
    kekelefant (13781)
    2009-10-16  22:21
  17. 2009. október 17. 07:1313785.

    Bocsi, ezen olyan jót rötyögtem

    Persze ez nagy baj apának pláne,  neked meg azért, mert a tapéta az istennek sem fog felmenni magától a falra.

    Csak oyan szépen lefestetted.....................

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_189330 (13780)
    2009-10-16  20:46
  18. 2009. október 17. 07:1113784.

    Jó utat! Vigyázzatok magatokra.

    A oxigénes víz? Íze nincs neki semmi, víz ízű és fehér. Az a jó ha fehér, mert akkor van benne jócskán O.

     Gyorsan le kell húzni hogy ne illanjon belőle ki. Most hétkor ébredtem. Ilyen is régen fordult elő. Majd figyelem a  hatást, hiszen ezért vettem.

    előzmény:
    adamati (13778)
    2009-10-16  19:30
  19. 2009. október 17. 05:2213783.

    Jó regggelt mindenkinek.

     

    Kicsit korán van még, de a gyerek felébresztett és husit kért.Most meg itt játszik előttem az asztalon és hízeleg ezerrel, meert most meg a székemet akarja.Majd vár egy kicsit.

     

    Este már megint jó kis eső esett, de szerencsére már fel is száradt. A kocsikon úgy látom nem volt fagy éjjel, még ne is legyen.

     

    Ma töltött káposztát ebédelünk a fagyiból és elmegyünk bevásárolni, és Anyámnak kell venni valami ajándékot mert mindjárt itt a szülinapja a 85.

    Úgy gondoltam valami jó kis meleg pulcsit veszünk neki, habár a szekrények tele holmivel, de egy újabbnak mindig örül.

    Mit lehet még venni ilyen korban amikor házimunkát tul.képpen nem végez, nem főz, nem jár sehová és mindene megvan.

    Torta az amajd közösen lesz velünk a jövő hét végén mert mi meg akkor leszünk 40 éves házasok anyu szülinapja előtt egy nappal.

     

    Na a kölök most meg ráfeküdt az egérpadra, nehéz lesz kihúzni alóla. Sikerült

     

    Kellemes és pihentető hétvégét mindenkinek.

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  20. 2009. október 16. 22:3913782.

    Zsuzsa,remelem mar jobban vagy!!!Ha Te csak osszecsapsz valami konnyut,az olyan ,mint mikor nalunk unnep van...

    Evvel a viraggal,en is kacerkodom,de felek nem marad meg a szaraz melegben,sajna,

     

     

     

    minden  szep lanytarsamnak, nyugodalmas jo iccakat!!!!!! Gyonyoru hetveget

    előzmény:
    őszirózsa (13769)
    2009-10-16  16:08
  21. 2009. október 16. 22:2113781.

    Szia  Evi,hiiiiihihihiii, megszakadok.....

     

     

    Daisy, Frici az okos,ma  es tegnap jo ido van,kuldom a meleget...Mi is betankoltunk a bevasaroloban, jo van tartalek itthon.

     

     

    Ica, hetfon  menjetek el moziba!!!Ott legalabb meleg van,es foghatjatok egymas kezet a  sotetben.......

     

     

    Vera,milyen extra munkat vallaltal?en mar a kerdest sem ertem!!Hogy Te miket tudsz!!!Szivvel, ne nezz krimiket!!!!Valami kellemes kalandos,nem izgato filmet!!!!

     

     

    Izisz,rengeteg  bevetelt, ilyenkor annak kell szenek lenni ami kilog a kabatbol,pedaul a kezunk....remelem a Tied ki van csicsazva!!!

     

     

    Marcsika,en ezt a fiut mar reg a falhoz kentem volna,csodalom a turelmed!!!!!!

    előzmény:
    adamati (13757)
    2009-10-16  08:16
  22. Torolt_felhasznalo_189330
    Torolt_felhasznalo_189330
    2009. október 16. 20:4613780.

    Kint most nagyon hideg van, lehet, hogy fagyni is fog éjjel. Dollykám is húzott befele gyorsan.

    Ma milánóit főztem, nagyon gyorsan kész lett, amíg felforrta víz addig készen lett a hús, a tészta kásőbb lett kész, mint a hús. 

    aPÁNAK PSZCHÉSEN MINDEN HÉTVÉGÉRE TÖNKRE MEGY VAGY A DEREKA, VAGY A TÉRDE. mÁR 3 HETE SZANASZÉT VAGYUNK AMIATT A 3 CSÍK TAPÉTA FELRAGASZTÁSÁÉRT bOCSI.

    Ma is jön haza, féloldalasan, mondom fáj valamid, hát ne mondj semmit azt mondja, szálltam ki fiatalosan a kocsiból, és reccs, a derekam. Most nem bír fölkelni. Ez borzasztó. Ilyen kripli családot!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. Torolt_felhasznalo_189330
    Torolt_felhasznalo_189330
    2009. október 16. 20:4613779.

    Kint most nagyon hideg van, lehet, hogy fagyni is fog éjjel. Dollykám is húzott befele gyorsan.

    Ma milánóit főztem, nagyon gyorsan kész lett, amíg felforrta víz addig készen lett a hús, a tészta kásőbb lett kész, mint a hús. 

    aPÁNAK PSZCHÉSEN MINDEN HÉTVÉGÉRE TÖNKRE MEGY VAGY A DEREKA, VAGY A TÉRDE. mÁR 3 HETE SZANASZÉT VAGYUNK AMIATT A 3 CSÍK TAPÉTA FELRAGASZTÁSÁÉRT bOCSI.

    Ma is jön haza, féloldalasan, mondom fáj valamid, hát ne mondj semmit azt mondja, szálltam ki fiatalosan a kocsiból, és reccs, a derekam. Most nem bír fölkelni. Ez borzasztó. Ilyen kripli családot!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. 2009. október 16. 19:3013778.

    Jó  estét kislánykák!

    iziszke! Milyen az oxigéndús víz???????????
    Különben én is iszom, mint a gödény mostanában és szisztematikusan próbálom a legalább 2 l-t meginni. a kánikulában könnyebben ment, mint most, de hősiesen piálok! úgy érzem jót tesz az ivókúrám a közérzetemnek.

     

    déziÉvike nem hülyülsz egyedül, mert én is számtalanszor a fejemhez kapok amikor akarok valamit csinálni, mit is akartam???? aztán visszamegyek a kiinduló pontomra, ott eszembe jut...
    A te nudlid hasonló lehetett az én maceszgombócomhoz, ami összeállt lepény formát vett fel. Nem érdekelt, szépen kanállal kikanyarintottam és ugy tettem a húsleves tetejére. Ehető volt úgy is...

     

    Vera a Wordben a fejlécben vannak HASÁBOK megjelőléssel rovátkák vízsintesen, annyi hasábot kreálhatsz, amennyit csak szeretnél. Jó munkálkodást!

     

    Marcsika Nándorodnak már elmondhattátok igazán, hogy ha nem tanul, akkor melózzon! Ez komoly, mert sosem fogja megtanulni , hogy aki nem dolgozik, az ne is egyen!

     

    Kisarica jó pihenést a dolgos hét után!

     

    ösziZsuzsi te is lassits már, mert állandóan pörögsz. És látod jó tett helyében jót várhatsz :)

     

    KékÉvike nálatok is ramaty idö van, bár a miénket nehezen lehet lepipálni, mert itt TÉL VAN!

     

    Most kapaszkodjatok meg, holnap kimegyünk a tanyára és jól bedurrantunk ,reméljük finom meleg lesz a lakásban(csak a földszinten). Ha nem sikerül, vagyis mégis fáznánk, akkor visszajövünk! Én szeretnék most kimenni, hogy kikapcsolódjak teljesen, kint semmi sem jut az eszembe magammal kapcsolatosan. Itthon le tudjuk venni kissé a fűtést, és a kismadárkám is itthon marad, de mivel a konvektor mellett van a kalitja, nem fog fázni a betyár. Ilyenkor már nem szívesen mozgatom a szárnyas bestiát, mert félek, hogy megfázik az út alatt.

    A lányunkat is meglátogatjuk, bevásárolunk, mert mostanában egyáltalán nem cipekedek (én vagyok a család anyagbeszerzője), és utána megyünk a tanyára, jó sok dolgunk lesz holnap, mert biztos a diófánk lepotyogott leveleit kell összeszedni. Elégetni nem tudjuk, mert nyirkos, csak felkupacoljuk és reménykedünk úgy is marad a jövő hétig, akkor aztán tábortüzezek, kiélhetem a piromániámat!

     

     

    Vigyázzatok magatokra ti is!

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  25. 2009. október 16. 19:0113777.

    Éppen írni akartam, hogy megyek csatázni.

     

    Mindenkinek jó éjszakát, nehogy mán nélkülem csatázzanak.

     

    előzmény:
    Daisy48 (13776)
    2009-10-16  18:54
  26. 2009. október 16. 18:5413776.

    OK.

     

    Na nem húzhatom tovább a vsikészítést, és mindjárt kezdődik a csata is

     

    Jó éjt. Pusza.

    előzmény:
    izisz47 (13775)
    2009-10-16  18:50
  27. 2009. október 16. 18:5013775.

    Hali, ezt én már régóta tudom. Nem csak migrénre jó, hanem a "csak" fejfájásra is. Nem iszok napi 2 litert az bizti, de igyekszem akkor inni amikor eszembe jut.

    Mostmár iszom az oxigénes vizet, majd beszámolok.

    előzmény:
    Daisy48 (13774)
    2009-10-16  18:45
  28. 2009. október 16. 18:4513774.
    Tudod mit hallottam ma, hogy a migrénes fejfájásra nagyon jó a sok folyadék. Van akinek használ. Nem lehet hogy keveset iszol és azért is fáj a fejed sokat?
    előzmény:
    izisz47 (13773)
    2009-10-16  18:33
  29. 2009. október 16. 18:3313773.

    Jó éjszakát, jó pihit.

    Nem vagyunk nyitva régóta szombaton. Május 1-je óta. Most egy hete meg már 9-től vagyok délig, utána kettőtől 5-ig.  Végülis tudok mit csinálni a szabadidőmmel, csak kevés a pénz.

    előzmény:
    Daisy48 (13772)
    2009-10-16  18:27
  30. 2009. október 16. 18:2713772.

    Sziasztok cicókák !

     

    Macsekkal kint voltunk délután, kicsit sütögetett a nap. AZTÁN MIKOR Ő MÁR BE AKART JÖNNI UTÁNNA MI MENTÜNK KETTECSKÉN SÉTÁLNI EGYET. nAGYON JÓL ESETT A LEVEGŐ MÁR.

    Bocsi nem akarattal volt.

     

    Holnap délelőtt meg elszaladunk és bevásárolok már télire pár kg lisztet, cukrot, rizst, stb.. Mindig bespejzolok, hogy ha pocsék idő van ne kelljen nagyon kimozdulni, és legyen bőven tartalékunk.

     

    Szeretnék egy új hosszabb szárú csizmát, de már évek óta nem kapok, mert vastag a vádlimNa meg az anyagi oldala sem mindegy.

     

    Lányok ma olyan nudlit csináltam hogy inkább főzelék lett ahogy kifőztem és leszűrtemNem tudom mi a túró történt, a tésztája úgy éreztem jó volt, nem főztem sokáig.... ki tudja? Na mindegy azért elfogyott, morzsával és barack lekvárral ettük meg Nagyon úgy néz ki hogy egyre hülyébb leszek ahogy öregszem, de mi lesz 90 éves koromban

     

    Apa meccset néz. A vacsit én készítem.

     

    Vera sikerült megoldani az ujság formát?

    Marcsikám ne mérgelődj, meg kell mondani Nándornak hogy finító, vége a gyámkodásnak. Muszáj hogy benőjőn a fejelágya.

     

    Izisz nyitva lesztek még szombatonként is, vagy már hosszú hétvégétek lesz?

    Icukám pihenj, mert aztán kezdődik nemsokára az új hét.

    Zsuzsa nagyon szép virágot kaptál. Nekem is nagyon tetszenek de félek hogy nálunk nem maradna meg, mert nagyon száraz a lakás.

    A.Évi még telkeztek vagy már városi hétvégétek van?

     

    Kislányok jó éjszakát szép, nyugodt álmokat mindenkinek.

     

    KékÉvi kellemes napot, fincsi ebédet.

     

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  31. 2009. október 16. 17:2913771.

    Hááát, ezt én sem tudtam hogy ekkora eszem van

    Hogy te miket tuccc

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_189330 (13768)
    2009-10-16  14:02
  32. Torolt_felhasznalo_243884
    Torolt_felhasznalo_243884
    2009. október 16. 17:1313770.
    szép jó estét Hát nem sikerült ma  a toppra kerülnöm, alig várom hogy ágyba bújjak  lefekszem a tyúkokkal délután mosott a lustim mérgelödtem egy sort  most várom vicát a vacsival aztán fürdés és tv Holnapra remélem jobb lesz az idő is és a kedvem is  Legyen szép estétek Kekelefánt  szép jó reggeltnapsugarast, pálinkást,
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  33. 2009. október 16. 16:0813769.

    Sziasztok  !  Talán meguszom és Vera is, életben maradunk.......Össze ettem, ittam minden vitamint , korán lefeküdtem...Alvásom a szokott zaklatott, több felvonásos, bacábbnál bacább álmok....Csak tudnám honnan jönnek elő ?????

    Azért  "takarékra " tettem magamat   ! Most aztán nem mondhatjátok, hogy ez a Zs. folyton serénykedik......

    Éppen reggeliztem, mikor csengettek, Ági barátnőm állt az ajtóban egy cserép "Phalaenopsis Orschidea"-val......Majd lekettyentem...

    Szülinapjára fiától ezt is kapott, én meg állitólag rávágtam, hogy nekem is mindig tetszett.......Tudjátok ez a hosszu szár végén a virágok....Átlátszó műanyag "cserépben "  van...Már olvastam is a gondozásáról, hogy érdemes üvegbe ültetni, ill. ilyen átlátszóba, mert fotoszintézissel is működik a gyökere.....Egy porcelán virágtartóba tettem először, de most kivettem, és csak egy fehér kistányéron van....Majd bővebben utánanézek, mit , mikor kell vele csinálni, nem szeretném hamar "leamortizálni "...

    Lehet, hogy Gyöngyi napra veszek egyet, ha lesz valami szép....Lehet , hogy már van, de van helyük bőven.....

    Ági a fejébe vette, hogy "rengeteggel tartozik nekem  ", és folyton nyaggat, mit szeretnék....A multkor emlitettem a szemüveget - amihez sógorom mult karácsonykor hozzájárult- de még nem jutottam el, pedig kéne..Lehet, hogy a fejem fájása is részben ettől lehet.........Szóval az egyik szemüveget  ő veszi, nincs appelláta részemről  !!!Ez a virág , most egy hirtelen ötlet volt részéről, nagyon jólesett, majdnem elbőgtem magamat....Vele dolgoztam 30 évet....jóban -rosszban.....

    Azért a jótett helyébe jót várj, az most működik.....nekem ez a virág untig elég lenne....

    Tegnapról maradt kr. főzelék, sütöttem ki hozzá fasirtot,meg sütöttem egy nagy tepsi almás pitét....Erősen romlik a kőszegi alma, jó hogy átválogattam....

    Ebéd után meg G-vel együtt átvonultunk Ibimhez, mert a konyháját rakja az asztalosunk, meg tojás is kellett.....Persze egy jó tányér sütit is vittem....Meg G-vel "felrakhattuk "  I. szobájába az uj függönyöket..

    Már majdnem teljesen kész a konyha, nagyon szuper, szép lett....Sok viszontagság, cserebere után....Már csak a szagelszivót kell megvenni, meg holnap jön a vizes és beköti az uj csaptelepet, meg a mosogatógépet....I. férje is -ugy látom- nagyon boldog, tetszik neki, most hogy kész lesz, de hogy mit hisztizett egy éven keresztül....Hetek alatt változott a helyzet, lesz, nem lesz....

    Kiváncsi vagyok az ikerfiuk, meg a lánya mit szól....mert eddig csak a kritika, de semmi segitség, vagy mentek volna el több helyre   válogatni, az nem volt...

    Na a függönyt azt a lánya választotta, helyben meg is varrták, tündéri...Rövid, hófehér és himzett kávéskanna, csésze van rajta.Elfogadnám....

    G. az asztalossal is "üzletelt", mert Z-nél kiszakadt egy szekrényajtó mindkét pántja....de sajna nem volt nála olyan zsanér, majd külön eljön, ettől akartuk megkimélni.......

    Az idő kezd javulgatni, délelőtt már ki is sütött picit a nap, a szél sem fuj erősen, meg nem olyan metsző hidegen...Mondjuk az éjjel már nem fáztam, persze beöltöztem az ágyba , mint aki Szibériába készül......

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_189330 (13768)
    2009-10-16  14:02
  34. Torolt_felhasznalo_189330
    Torolt_felhasznalo_189330
    2009. október 16. 14:0213768.

    ÍZISZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    NEKED AKKORA ESZED VAN, NEM IS TUDOM LEÍRNI MEKKORA!

    Hát az office-ban vannak hírlevél sablonok!

    Remélem hagyja magát legalább egy letölteni, juhhéj! nagyon köszi.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    előzmény:
    izisz47 (13765)
    2009-10-16  12:42
  35. 2009. október 16. 13:2313767.

    Nem nagyon szeretem a milánóit, de küldök nektem most mást

     

    1969-ben, a világ egy emberként figyelte az Apolló programot és a Holdra

    szállást. Minden TV csatorna és adó a nagy eseményt közvetítette. Neil

    Armstrong kilépett a Hold felszínére, majd elhangzott az azóta már

    szállóigévé vált első mondata: "Kis lépés egy embernek, hatalmas lépés az

    emberiségnek!"

     

    Majd néhány másodperc múlva mondott még valamit: "Sok szerencsét Mr.

    Gorsky!"

     

    Az eseményeket irányító földi személyzet ledöbbent, a kirendelt "elemzők" és

    "megfigyelők" pedig a szívükhöz kaptak! Ez vajon mi volt? Rivális

    űrtársasághoz üzent volna? Kódolt üzenet egy ellenséges "megfigyelőnek"?

    Átnéztek minden adatot, nyilvántartást, de nem találtak semmit. Semmit!

    Gorszky nevű űrhajós vagy ügynök nem szerepelt sehol!

     

    Mikor az űrhajósok visszatértek a Földre, természetesen megvizsgálták,

    "meg"hallgatták őket. Feltették a kérdést Armstrongnak, mi volt ez a mondat,

    ki az Mr. Gorsky? Ő nem válaszolt. Számtalan sajtófórumon nyilatkoztak,

    feltették neki a kérdést, ami lázban tartotta az egész világot: Mi volt ez a

    mondat, ki az a Mr. Gorsky? Armstrong nem válaszolt, csak vigyorgott.

     

    1995.-ben egy riport alkalmával ismét előkerült a több mint negyedszázados

    kérdés, ki az a Mr. Gorsky?

     

    Az újságíró legnagyobb döbbenetére Armstrong így felelt:

     

    Mivel az érintettek már valószínűleg nem élnek, elmondhatja a történetet.

    Mr. Gorsky és a felesége a szomszédjukban éltek, gyerekkorában. Idősödő,

    csendes kis házaspár voltak. Egyszer, mikor egy gyönyörű tavaszi napon a

    haverjával baseballozott a kertben, a labda véletlenül átrepült a Gorsky

    házaspár udvarába. Ő átmászott, hogy visszahozza és e közben óhatatlanul,

    meghallotta, ahogy Mrs. Gorszky a férjével kiabál:

     

    "Orális szex? Orális szexet akarsz? Majd akkor lesz orális szex, ha a

    szomszéd gyereke a Holdon sétál!"

     
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  36. Torolt_felhasznalo_189330
    Torolt_felhasznalo_189330
    2009. október 16. 13:0913766.

    Szia!

    Milánói makaróni rántotthússal? Az a milánói szelet.

    Vagy én olyat fogok csinálni, hogy főzök jó sok húsból, jó sok répából, fehérrépából levest. Legjobb a csirke erre a célra. A levest megesszük tésztával, a húst és a zöldséget kiszedem. Főzök rizst, jó sok vágott petrezselyemmel elkeverem, mikor készen van. A husit is belekeverem, és a főtt zöldségeket is darabokra vágva. 

    Aki szereti az megszórhatja borssal, én nem mindig szeretem a borsot rajta, csak ha kevés a petrezselyem. 

    Ez olyan ludaskása szerű, csak még leves is van belőle. Ez volt mindig a kedvenc kajám. És persze nem olyan zsíros, mint a ludaskása.

     

    előzmény:
    Daisy48 (13758)
    2009-10-16  09:48
  37. 2009. október 16. 12:4213765.
    Nem tudok segíteni. Nekem csak office van, nem is használtam soha mást.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_189330 (13760)
    2009-10-16  11:55
  38. 2009. október 16. 12:4013764.

    Hali, én most kávézom.

    Ezt mondom régóta, hogy Nándit miért finanszírozzátok még mindíg- ha ő nem tesz semmit a saját boldogulása érdekében.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_243884 (13762)
    2009-10-16  12:37
  39. 2009. október 16. 12:3913763.

    Ebéd utánra. 

    Itt sütött elég sokat  a nap ma, de hideg van. Most erőlködik, nem tudom ki fog győzni

    DéziÉvi nem tudom mit főzök.  Van egy tanyasi csirke, abból valami. Lehet hogy töltöm. De nem tudom tényleg a tanyán kapirgált-e a spárban vettem.

     

    Icu, azért nem semmi. Mindenki megfagy már fűtés nélkül, igaz mondták a  tv-ben is hogy sok helyen a lakóközösség miatt nincs fűtés. Sokan tartoznak sok pénzzel és akkor a többiek is szívják. Vagy valami rossz, nem csináltatják meg időben, a lakók meg fázzanak.

     

    Szép napot továbbra is.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  40. Torolt_felhasznalo_243884
    Torolt_felhasznalo_243884
    2009. október 16. 12:3713762.
    szép jó napot mindenkinek valahogy ma mindennel el vagyok késve vagy lusta vagyok vagy fáradt na mostmár kész az ebédem ki is mosott a lustim szabolcs ma nem jön haza mert verseny vicém ahogy haza hozom megy lovagolni nándort meg legjobb élenne elfelejtenem 8most nem mérgelem fel magam majd máskor irok bővebbet most csak annyit nagy elhatározásra jutottott hagyja a sulit  igaz ki is rudták volna mert tele van igazolatlannal na én nem hallgatam meg a dajka mesét annyit közöltem vele ha nem jár jár suliba akkor hétfötöl menjen dolgozni és ha itt akar élni szálljon be a rezsibe - ennyi - hogy mit tervez nem érdekel de én nem tudom már tovább tolerálni és finanszirozni hát nincs igazamNa megyek ebédelni  aztán kávézom Legyen szép napotok mindenki vigyázzon magára
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  41. 2009. október 16. 12:3313761.
    Ezek jók voltak. Elég nagy az isten állatkertje, mert ezek akár megtörtént történetek is lehetnek.
    előzmény:
    adamati (13757)
    2009-10-16  08:16
  42. Torolt_felhasznalo_189330
    Torolt_felhasznalo_189330
    2009. október 16. 11:5513760.

    Én már ha 20 fok van lezárom, mert melegem van. Majd fokozatosan fogok hozzászokni a meleghez, minden télen így van, később már szoktam fázni. Csak fönt nagyon hamar bemelegszik, és akkor le kell caplatni a lépcsőn, így éjszakára inkább lekapcsolom.

    Este még fájdogált a szívem a változatosság kedvéért, aztán 3-ig nem aludtam, fél hétig tudtam, akkor felébredtem valamire, de visszaaludtam, tudtam volna még aludni 11-ig is, de a Dolly felébresztett, ki akart menni.

    Annyi szgépes dolgom lenne, de nincs hozzá ma se idegem, se fantáziám, csak a bajnak vettem a nyakamba ezt a munkahelyi újságot, mert újság formában akarják, de ahhoz tördelő program kéne, azt buzeráltam az este, de ami ingyenes, az olyan is, ráadásul angol nyelvú, nem tölti be a képeket, nem találom, hogy kell bele a szöveget beilleszteni, szóval ...............

    Nincs valakinek ilyen programja?

     

    előzmény:
    kisarica (13759)
    2009-10-16  11:33
  43. 2009. október 16. 11:3313759.

    Sziasztok!

    Itt vagyok én is, nincsen semmi különös, csak a munka ami eléggé kiszívja az erőmet.

    Tegnap kevesebbet dolgoztam, amikor haza jötttem főztem krumplis tarhonyát, aból maradt máűra is.  A párom amikor haza jött elmentümnk a sógoromhoz és mindjárt este is lett. Ma csak egy helyen voltam meg zutána a piacon. Vettem káposztát,, amit fokozatosan veszek meg, mert nem bírja a ló arő egyszerre haza cipelni.

    Kedden még kimegyek a piacra és hozok megint képosztát, mert savanyítani akarok.

    Ma vasalni kell, mert csak kerülgetem itthon, nem csinálja meg senki helyettem.

    Tegnap a családnál volt 13 ing, igaz csak egy férfi van.

    A fiatal asszony is meghagyja hgogy én vasaljam azokat. 

    Ma látom hogy ki van téve az ajtóra, hogy hétfőn nem lesz gáz, reggel 8 tól m este 8 ig, de ez azt jelenti hogy nem élesz ,meéleg víz sem meg fűtés sem. Igaz a fűtésünk még nem nagyon jó, mert csak max 20 fok van a lakásban.  

     Az éjszaka a feletünk lakó is tekergette a radiátorok gombját, biztosan ő sincs megelégedve a meleggel. 

    Majd délután remélem tudok jönni, vigyázzatok magatokra és ne betegeskedjetek.  

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  44. 2009. október 16. 09:4813758.

    Jó reggelt a későn ébredőknek is.

     

    Fricikém felébresztett 5 óra előtt, husit kért, én visszabújtam, ő egy kicsit nézelődött a nappali ablakában aztán visszajött aludni. Apa fél 8-kor hozta a reggelit és 9-ig lustiztunk. Néztük a Tv-t.

    Az előbb kimentek egy kicsit sétálni, mert nagyon hiányzik a levegő már mindenkinek és éppen nem esik. A napocska küzd a felhőkkel

    Remélem a nap lesz a győztes.

     

    Lányok nehogy betegek legyetek. Tessék sok folyadékot inni citrommal.

     

    Mára van még rántott leves és csinálok egy kis nudlit azt még nem tudom hogy morzsával, vagy mákkal, vagy kókuszreszelékkel. majd apa eldönti.

     

    Hétvégén mit főztök? Tippeket kérek, mert fogalmam sincs. Kedvem meg nincs is főzni csak enni.

     

    Pusza mindenkinek.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  45. 2009. október 16. 08:1613757.

    kislányok vigyázzatok magatokra ti is, mint ahogy én is! ne szedjetek be semmi kórságot!
    Kint hideg van és borongós idő, ezért vídításul küldöm nektek az alábbiakat...

     

    Telefonos cég ügyfélszolgálata 2
    -Á, maga az? Három hónapja beszéltünk, emlékszik?
    -Milyen telefonja van?
    -Nokia.
    -És azon belül?
    -Ericsson 318-as.

    -Kigyulladt a levélboríték ábrám!

    -Töröltem a hívásátirányítást a kóddal, de nem jó!
    -Milyen kóddal?
    -Rácsos linzer, rácsos linzer, 002, rácsos linzer és a küldés gomb.

    -A bátyámnak elromlott a telefonja. Én egyébként az öccse vagyok. A telefonom azt írja ki, hogy várjon. Várjak?

    -Van egy hordozható járókészülékem.

    -Ne haragudjon a zavarásért, nem nézi a Vészhelyzetet? Mert akkor visszahívom később.

    -Beleesett az emésztőgödörbe a telefonom, elég koszos lett és büdös. Kihalásztam, de nem működik.

    -Szeretném az Árpit kitörölni a telefonomból! Hogy kell?


    -Jó napot, én a feltöltő kártyámat akarnám főtőteni, de valami keresztet is kér ami nincs rajta a kártyán, csak a sok szám...
    - A kettőskereszt billentyűt kell megnyomni, ami a telefonján van...
    -Jaaaa.... de melyik? Ez a hópehely vagy a létra?


    -ügyfélszolgálat, Szabó Árpád vagyok, miben segíthetek?
    -Hallo!
    -Parancsoljon!
    -Haalooo!
    -Én hallom!
    -HAAAALLoooooooooo!
    -Hall engem?
    -Na végre! Kiírja ez a telefon, hogy borítékom van. Mit csináljak?
    - Olvassa el, hogy miről szól!
    -Nem szól ez semmit, csak ott figyel...


    -Jó estét, valami gond van a telefonommal, nem tudok SMS-t küldeni, pedig fontos lenne...
    -Jelenleg karbantartás van a központban, ezért nem működik ez a szolgáltatás.
    -Aha... akkor nem tudna a nevemben elküldeni egy sürgős SMSt? Én itt vagyok az Árpád-híd budai hídfőjénél, a baratnőm meg a túloldalon a pesti hídfőnél, és üzenni kéne neki, hogy jöjjön át, mert itt várom!
    -Sajnos én sem tudok üzenni, de miért nem próbalja meg felhívni...?
    -.....ööööööö...... ja jó... tényleg....! Köszönöm a segítséget!

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  46. 2009. október 16. 06:5113756.

    Szép napot mindenkinek.

    Remélem a betegek jobban vannak. Maradjatok ágyban fűtsetek, igyatok sok teát, sok vitamint, vigyázzatok magatokra.

    Hideg van nagyon, tiszta tél

    Nagyon bízom benne hogy a fiamnak a holnapi ugrása elmarad. Ez ma ki fog derülni.

     

    Délben rátok nézek ha hazajövök

    Remélem, Icu is jól van.

    mindenkinek.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  47. 2009. október 16. 01:1313755.

    Leanykak!!!!

     

    Korhazban  volt a gep,mar nagyon kellene egy ujat venni,de meg volt ra garancia,es megcsinaltak.

     

    Meg nem volt idom vissza olvasni,jol vagyunk,es remelem Ti Is!!!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_189330 (13752)
    2009-10-15  21:28
  48. 2009. október 15. 22:2413754.

    Sziasztok! Én is egész nap csak " gubbasztottam ", ebéd utánra kezdett a fejem kitisztulni, utána  meg egész délután fekve Tv-t néztem, közben bólogattam...

    Nekem meg a karjaim fájnak, sohasem éreztem ezt , remélem nem az influ....

    Éjjel meg fáztam, pedig egy plédet is raktam a vékony paplan fölé, de vagy ez a nagy ablak nem zár, és megy ki a meleg, vagy a radiátor levegős...mert megcsapott a hideg, mikor a nappaliból bejöttem ...Azelőtt ez olyan meleg volt, hogy csak nyitott ajtóval lehetett kibirni.....

    "Hálókabát " gyanánt felveszek egy vékony kis kardigánt, röhej, mert lefagynak a vállaim......

    Szóval, Vera valami bujkál bennünk, az fix.....

    Nem törtem magam a nagy főzéssel, kr.főzelék, sajtos-grillezett virslivel.....Na, meg régóta nem sütöttem kenyeret, muszáj volt, mert én a szeleteltet utálom, max.piritva, és csak ez van....

    Kreáltam rozsliszt, tönkölybuzaliszt, és grahamliszt keverékből, finom lett.Mondtam is Z-nek ne vegye a méregdrága magos  negyedkilós kenyereket magának, majd rakok bele magokat én is, meg még variálom a liszteket.....

    Ezen kivül nem sokmindent tettem...

    Megyek az ágyba, de előtte nem levetkőzöm, hanem felöltözök, röhej, még egy hete kánikula volt.......

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_189330 (13753)
    2009-10-15  21:49
  49. Torolt_felhasznalo_189330
    Torolt_felhasznalo_189330
    2009. október 15. 21:4913753.
    Ezt aztán nagyon jól leírtam, jól össze-vissza.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_189330 (13752)
    2009-10-15  21:28
  50. Torolt_felhasznalo_189330
    Torolt_felhasznalo_189330
    2009. október 15. 21:2813752.

    Hol a Zsuzsa?

    Hol vannak az Évák,m az Icu, na, várok itt, aztán mikor elzárok,akkor jösztök. Pedig lassan eltünök, mert lehet, hogy valami bújkál, nagyon nem vagyok jól. Persze, már a mama is beteg, apa is krákog. Dolly meg emgeszi a követ, ammyira éhes.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  51. 2009. október 15. 18:5913751.

    Sziasztok Lánykák.

     

    Az előbb tettem le a telcsit, majdnem egy órát dumcsiztunk az unokahugommal. Persze én hívtam azért volt hosszú beszélgetés

    Mikor lesz már végre jóbb idő?

     

    Veruskám maradj ágyban, mert lehet hogy tényleg valami bújkál benned.

    Ebben a szar időben könnyű összeszedni valamit.

     

     

    Kislányok mindenkinek betegségmentes jó pihenést, szép álmokat.

     

    Megyek  csatázni.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  52. 2009. október 15. 18:5113750.

    Lányok, én is elköszönök. Elfáradtam, na nem a sok vevőtől

    Jó pihenést, jó éjszakát mindenkinek.

    Ne betegeskedjetek .

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  53. 2009. október 15. 18:5013749.

    Egész biztos kerülget valami- mert igen, én voltam már így. Pihenj, vigyázz magadra.

    Jó éjszakát.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_189330 (13748)
    2009-10-15  18:47
  54. Torolt_felhasznalo_189330
    Torolt_felhasznalo_189330
    2009. október 15. 18:4713748.

    Éreztetek olyat, hogy alszotok, és közben is olyan fáradtak vagytok, hogy sírnotok kéne tőle? Én most ilyet éreztem, és még mindig fáradt vagyok. Most megmérem a lázam, kiváncsi vagyok.

    Hozott apa rántotthusit a kifőzdéből, nem tudom, hogyan tudják ilyen finom puha, omlós, és porhanyósra megcsinálni a csmellet? 

    Az is finom, amit én sütök, de ilyet nem tudok.

    És éhes sem voltam.

    előzmény:
    izisz47 (13747)
    2009-10-15  18:01
  55. 2009. október 15. 18:0113747.
    Ne, ezt hogy hoztam össze?????????
    előzmény:
    izisz47 (13746)
    2009-10-15  18:00
  56. 2009. október 15. 18:0013746.
    Kiraboltak egy orosházi utazási irodát sas_pageid='6137/37971'; // Page : AShungary/beol.hu/BEOL általános oldal/beol_aloldak sas_formatid=2283; // Format : PF - középső hasáb 1 - fekvő 468x200 sas_target=''; // Targeting SmartAdServer(sas_pageid,sas_formatid,sas_target);

    LáNYOK, MÁR MEGINT HÍRESEK LETTÜNK. Bocsi, nem akartam nagybetűvel írni.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  57. Torolt_felhasznalo_243884
    Torolt_felhasznalo_243884
    2009. október 15. 15:0813745.
    feküdj le jól teszed ilyen nap is kell
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_189330 (13744)
    2009-10-15  13:30
  58. Torolt_felhasznalo_189330
    Torolt_felhasznalo_189330
    2009. október 15. 13:3013744.

    Én már visszamozdultam kintről, de olyan fáradt vagyok, hogy nem érdekel ki eszik, ki nem. lefekszem.

    Attila reggel kapott 3 zsömléből szendvicset,hoz apa valami kaját, vannak itt kifőzdék, én ma semmit nem főzök, az biztos.

    előzmény:
    izisz47 (13741)
    2009-10-15  12:14
  59. Torolt_felhasznalo_243884
    Torolt_felhasznalo_243884
    2009. október 15. 13:0913743.
    kicsit vissza olvasgattam Izisz amiket irsz abban nagyon egyetértek veled és ha hiszünk valamiben az már fél gyógyulás az üzletben pedig áruljatok forralt bort (mellékesen)hátha nagyobb lesz a forgalomkicsi baba nam beteg? Verám vigyázni a sziv nem játék!
    előzmény:
    izisz47 (13741)
    2009-10-15  12:14
  60. 2009. október 15. 13:0913742.

    Izisz tiszta szívből kívánom hogy hatásos legyen mindkettő.

     

    Én csak 1975 óta szenvedek mindenfélével. Egy időben én is megpróbáltam mindent, aztán egyre pesszimistább lettem. Néha még eszembe jut hogy ezt vagy azt megpróbálok, de aztán leteszek róla, mert már nem tudok hinni, akkor meg minek. Hit nélkül úgysem használ semmi.

     

    Kellemes délutánt nektek is. Pollikának is sok puszi

    előzmény:
    izisz47 (13734)
    2009-10-15  07:07
  61. 2009. október 15. 12:1413741.

    Capuccinó ebéd utánra.................... ne mozduljatok ki ha nem muszály Az én vevőim sem teszik,  de még a vendégek se......

    Este jövök

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  62. 2009. október 15. 12:1013740.
    Nem, Dr Deák Sándor. Könyvei is vannak az algáról is, erről az oxigénes szifonról is, meg fene tudja miről. Ezeket láttam.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_189330 (13738)
    2009-10-15  08:45
  63. Torolt_felhasznalo_189330
    Torolt_felhasznalo_189330
    2009. október 15. 08:4713739.
    Az este megint kezdte az extra dobbanásokat, olyan pipa lettem, mert a baloldalamon szoktam elaludni, és most úgy látszik akkor kezdi, ha ráfekszem. Aztán azonnal fölkeltem, megmértem a vérnyomásom, az rendben volt, és kénytelen voltam hanyattfekvésben elaludni, 2 eleniummal. Reggel 7-ig aludtam egyfolytában, pedig ez nem szokásom, 1x legalább kimegyek éjjel. Úgy ki volt száradva a szám, alig tudtam nyelni.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_243884 (13737)
    2009-10-15  08:19
  64. Torolt_felhasznalo_189330
    Torolt_felhasznalo_189330
    2009. október 15. 08:4513738.
    Ki ez a doki, csak nem a Lenkei?
    előzmény:
    izisz47 (13729)
    2009-10-14  22:02
  65. Torolt_felhasznalo_243884
    Torolt_felhasznalo_243884
    2009. október 15. 08:1913737.
    szép jó reggelt mindenkinek -akinek szabad annak pálinkásat had melegitse-ma még ki se dugtam az orrom - apa bevásárol az ebéd sárgaborsó fözelék lesz és rántott pipi nekem pedig sok sok pirított hagyma hozzá   - A szuriról -én nem adatom be- de apa és ha igy nézzük részéről egy hős tett-beadatta több okból is  -az egyik MERT félt engem nehogy haza hozzon valami fertőzést -az ő döntése volt - Megyek lustit inditani meg egy kicsit ki szellöztetek Legyen szép napotok
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  66. 2009. október 15. 07:2613736.
    Mindenkinek szép napot, meleg szobát. Majd jövök délben ha tudok.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  67. 2009. október 15. 07:1013735.

    Jaj,  majd elfelejtettem. A doki az este azt mondta, felejtsük el az oltást. Higany van benne nem is kevés, s mint tudjuk ez igen nagyon káros mert nehézfém és lerakodik. (bennem is volt) Nagyon sok bajt tud csinálni, mind amellett, hogy nem kell az oltás, mert NEM. nem ragozom

    Túl van ragozva az egész- érdekek fűződnek ahhoz hogy eladják

    Remélem nem tiltanak ki a többi miatt sem.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  68. 2009. október 15. 07:0713734.

    Hali!

    Köszi a friss kv-t. Már a másodikon vagyok túl.

    Állítólag lerövidíti a lappiramais az alvásigényt. Nem tudom. Fél 6-kor kellett a fiamnak kelni, mert most fent forgatnak a nyóckerben valami elit kocsmában (ahol a Valami Amerika is kezdődött). Most annnyit vettem észre, hogy nem sántikálva keltem fel legelőször mint szoktam. Nem tudok lábra állni egy ideig, vagyis úgy érzem hogy szétszakad a vádlim. Ez a sok szteroidnak köszönhető amiket kaptam.A fejem az fájt már kettőkor- a fejem alatt volt a piramis, utána kivettem és rátettem a konyhában 3 kis üveg vizet. Azt most energetizálja. A rezgéshullámokat változtatja meg a vízben, s a benne lévő salakanyag (merthogy biztos van benne) az majd le fog rakódni a palack alján. Fancsámnak is ebből fogok adni inni. Hátha még rosszabb lesz. (Azt hiszem ma már lesz szifonom is)

     

    Nekem "sem van" (NINCS) ennyi pénzem, kölcsön adja a fiam. De tudod én annyi mindenen keresztül mentem a 4 év alatt amikor a felismerhetetlenségig eltorzult arccal kellett élnem a sok bennem lévő szar miatt. (Candida, más gombák, víriusok, baktériumok - most nem jut eszembe a penészgomba ami  a paprikában is volt- ezt is talált a gép bennem). Szóval ilyenkor már eljut az ember oda, hogy ha azt mondják aszalt macskaszart egyek, akkor azt is megpróbálom. Na eddig nem jutottam el, s hogy őszinte legyek nem is 40ezret költöttem el. Ennek a tizenvalahány szeresét és ráment egy év.

    Lehet hogy nem jó ez a szifon sem semmire, de én hiszek benne. Azt mondta a doki, hogy ha 3 decit megiszok, 6 jön ki és nem éppen rózsaillatú- azért mert rengeteg méreganyagot hoz magával ki. És azok a szarok, az albérlőink a belekben nem szeretik az oxigént. Én ettem akkor is klorofilt, hogy oxigént vigyek be, de így a vízzel nagyon sokkal többszöröse jut be, és nem szeretnék visszaesni SOHA abba az állapotba amiben voltam- márpedig az esély bármikor megvan rá. Annyi mindent ettem már, mindenféle vitamin, alga meg a fene tudja mit, és nem ennyibe került, nem havi 5ezerbe, hanem sokkal többe. Még ezt megpórbálom.

    Ha tudok eladni embereknek szifont, akkor meg visszajön az ára. Ugyan én soha nem voltam ebből a szempontból szerencsés, de még ezt megpróbálom.

     

    Az angyali érintést én is szoktam "nézni" általában csukott szemmel. Vagyis hallgatom. Általában vissza is szoktam aludni, tehát hogy miről szólt a film, arról nem tudok

     

    szép napot Nektek, jó meleget.

     

    előzmény:
    Daisy48 (13733)
    2009-10-15  06:04
  69. 2009. október 15. 06:0413733.

    Jó reggelt mindenkinek.

     

    Melegítés helyett most tudok frisset adni. A gyerek felébresztett hogy husit kér és nem vagyok már álmos, jól kialudtam magamat.

    Szerencsére már meleg a lakás is, így pongyiban sem fázom itt ülni. 

    Hajnalonként mostanában a Holmark-on az Angyali érintést szoktam nézni. Van amelyiken még sirdogálok is egy kicsit.

     

     

    Izisz majd beszámolót kérünk hogy mennyire használt a lap piramis, mert azon már én is gondolkoztam, de a szifonra nem adok ki annyi pénzt.

    Már annyi mindent kipróbáltam én már nem adok ki ilyen nagy összegeket semmire, igaz a nyugdíjból nem is könnyűrészletre meg szerencsére soha semmit nem vettünk, inkább összegyüjtögettük amire kellett és csak akkor vettük meg.

    Az a lényeg hogy használjon neked 

     

    Icukám már biztos nálatok is rendesen fűtenek. Azért öltözz melegen.

     

    A.Évi bejelöltelek barátnak, ha elfogadsz akkor jelölj vissza, azon az oldalon.

     

    Marcsikám nincs semmi mellékhatása az oltásnak? Én mindig attól félek és azért nem adatok be semmit akármennyire rá akarnak beszélni, mert minden kakira allergiás vagyok.

     

    Vera örülök hogy jobban vagy. A lányod meg majd idővel megtanulja hogy ha hideg van még a Wc ajtót is magára venné

     

    Zsuzsa veled mi ujság, hogy áll a nyomásod? és milyen idő van most felétek?

    Itt sajnos már megint esik éjszaka óta, pedig örültem hogy este már nem esett.

     

    KéékÉvi nektek kellemes pihenést jó éjszakát, szép álmokat. 

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  70. 2009. október 14. 22:1113732.

    mindenkinek!

     

    Hozok reggelre kv-t, teát.

    majd megmelegítitek.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  71. 2009. október 14. 22:0913731.
    Odaviszem a helyedbe
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_189330 (13718)
    2009-10-14  18:13
  72. 2009. október 14. 22:0713730.
    A lappiramis most a lábam alatt van, kíváncsi vagyok a lábam fájása fog-e javulni. Éjjel a fejem alá fogom tenni, holnap pedig vizet teszek rá és energetizálni fogja azt. Annak is nagyon jó hatása van állítólag. Ezt pl. már nagyon régóta akartam csak nem tudtam hol lehet hozzájutni. Na vesztemre most volt a dokinál. A "vesztemre" csak azért írtam, mert ugrott 4db ezres. De ha használ, akkor egye a fene.
    előzmény:
    izisz47 (13729)
    2009-10-14  22:02
  73. 2009. október 14. 22:0213729.

    Megjöttem már egy ideje, de nagyon az előadó hatása alatt vagyok. Vettem egy lappiramist, annak olvastam a leírását eddig.

    A lényeg, én holnap megveszem a szifont. A fiam ad kölcsön pénzt - de lehet egyébként részletre is. 3 hónapig nem kell fizetni, s utána 10-24 hónap alatt kell visszafizetni a Budapest bank intézi, de a cég mindent elintéz, nekünk sehova nem kell menni. 40 ezer, ebben van 24 db patron is aminek a cseréje 3700 ft.  (a részletre vásárolt term. többe kerül, mert van kamat)

    Ha el tudok 7 embernek adni szifont, akkor visszajön az egész ára, s utána a patroncseréből is jár jutalék. Amit még az unokáink is tudnak örökölni.

    Ez a doki aki az előadás tratja (szerte az országban) rettentő népszerű és úgy tudja az előadást tartani, hogy azzal már el is adta a dolgot. Nagyon jópofa, mindneki imádja.

    Ajánlják gyakorlatilag mindenre. Vérnyomás, szív, izület minden. Ha napi 1 litert iszik meg az ember, kb. 5000 ft-ra jön ki a havi költség, de megnöveli a gyógyszerek hatását, így előferdülhet az, hogy a gyógyszereket elhagyják. Volt hogy nem kellett amputálni lábat (a doki belgyógyász és patológus is volt) A tömény oxigén amit megiszunk antioxidáns meg a fene tudja milyen hatásokkal bar, de nagyon jók a tapasztalatok.

    A lányomat is érdekli, azt hiszem az első vevőm ő lesz. Nagyon javasolják rákosoknak. A tumormarker általában javulni szokott, sportolóknak meg kifejezetten javasolt- mint pl a vejemnek maraton futáshoz.

    Sokba kerül, nem lehet csak ilyen hálózaton keresztül megvásárolni. 

    A víztisztító az 250ezer azt hiszem. 100-200-al kevesebb mint  a zepternél meg másoknál.  Ezzel gyakorlatilag a sz..rból is lehet tiszta ivóvizet csinálni. Azzal példálózott a doki, hogy egy 500 ml-es ampulla elég lenne a mi 32ezres városunknak hogy megmérgezzenek bennünket, de ezzel a víztisztítóval ezt is meg lehet tisztítani, tehát  MINDENT! Ha az ember "dolgozik" akkor lehet a jutalékot gyűjteni, és ilyen víztisztítót kérni, mert így a pénz bruttó marad, mig ha a jutalékot számolják, akkor a felét kapja meg az ember. Olyan helyen ahol nincs víz, az ember vizeletéből is tudnak ezzel a tisztítóval tiszta vizet nyerni. Nem rossz!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_189330 (13722)
    2009-10-14  18:54
  74. Torolt_felhasznalo_189330
    Torolt_felhasznalo_189330
    2009. október 14. 19:3913728.

    A kardiológiáról a lábam se érte a földet úgy kirúgott a főorvos, nem úgy van az, hogy igényekkel lépek fel, hogy izotóp, meg lókuki. Mondom, hogy egyedül voltam itthon délelőtt, a lányom mikor jött, akkor már nem volt bajom, éjjel meg nem fájt semmim, csak ez a rebegő érzés , most fájdalom nélkül hová hívjak ügyeletet?

    Volt már nálam régebben ügyelet is, akkor fájt, mint a fene, és az EKG akkor se mutatott ki semmit, pedig akkor fájdalom közben nézték.

    előzmény:
    Daisy48 (13723)
    2009-10-14  19:01
  75. 2009. október 14. 19:2813727.

    igen találtam csemegéket, de még nem hallgattam végig őket.

    különben én is belealszom a meglévő régi felvételeimre, nem kell altató egyáltalán és a legfontosabb, nyugis vagyok!

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_189330 (13724)
    2009-10-14  19:10
  76. Torolt_felhasznalo_243884
    Torolt_felhasznalo_243884
    2009. október 14. 19:2613726.
    szép jó estét mindenkinek most mentek el a vendégeink  a nagynéném és a lánya aki mentő orvos és hozott szúrikat amit apa be is adatott magának Kettőt egyik a H1N1 ellen a másik influenzára  én kihagytam Most megyek vacsizni atán tente legyen szép estétek reggel visszaolvasok mi történt napközben veletek Remélem csak jó Kékelefánt szép jó reggelt
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  77. 2009. október 14. 19:1213725.

    Sziasztok!

    Csak beköszönök, mert nem sok időm van itt ülni, vagyis beszélgettem egy ismerőssel skypon.

    Itt is hideg van, vagyis az útcán, de a lakásban is csak kellemes a hőmérséklet  , de nem meleg. 

    Még nagyon lájtosan fűtenek.

    Most már megyek is, legyetek jól és vigyázzatok magatokra.

    Remélem reggel tovább tudok aludni, a kávét majd valaki megfőzi.

     Mindenkinek. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  78. Torolt_felhasznalo_189330
    Torolt_felhasznalo_189330
    2009. október 14. 19:1013724.

    Az enyémek bírják.

    A lányom megérkezett délben, agyon fagyva, hiába mondtam neki reggel, hogy a télikabátot vegye fel, egy vacak műbőr dzsekibe jött, hiába van azalatt pulcsi, garbó, azért az nem pótolja a meleg kabátot. Azt mondta a füle és a feje fázott nagyon. Előszedtük a régi de vadonatúj dzsekijét, és egy 12 éves kori sapkáját. Mindenáron az udvari kukás sapkámban akart elmenni, azt nem adtam oda neki.

    Én itt prüszkölök, vagy 6-t egymás után. A fejem megnőtt, már éjjel is azon filóztam, taláncsak nem megfáztam, vagy influenzám van, és holnap kellene menni a Gyivibe, hülye fejemmel önként vállaltam ezt az internetes újságfélét, és oda kell mennem, holnap lesz a megbeszélés.

    Mióta vacsiztam, megint nem érzem jól magam. A csorbaleves maradékát ettem meg kenyérrel. Csak nem a cukrommal van összefüggépsben ez a gyöngeség? Ma nem is ettem sokat, és olyanokat se, amit nem szabad egy cukrosnak. kb. 2 vékony karéjka kenyeret ettem egész nap, délben sülthúst, sült krumplival, de azt se sokat.Se süti, se szőlő.

    AÉva, neked sikerült találni valami csemegét azon az oldalon?

    előzmény:
    adamati (13717)
    2009-10-14  16:06
  79. 2009. október 14. 19:0113723.

    Tessék terhelésesre menni és azután még ott az izotópos terheléses lehetőség is. Nem lehet rájuk hagyni.

    Ha ilyenkor kíhívjátok az ügyeletet, vagy bementek a sürgősségire biztos hogy bent tartanak és végigcsinálnak minden vizsgálatot . Ne várjad meg amig a mentő visz, én már sajnos jártam úgy. Utoljára nyáron feküdtem bent, megfigyelésen gépeken, oxigénnel az orromban. Folyamatos gyógyszerezés mellett.

     

    Ez vonatkozik Zsuzsára is. Remélem Ő is olvassa.

     

     

    Kislányok mindenkinek kellemes estét, jó pihenést, és vigyázzatok magatokra.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_189330 (13719)
    2009-10-14  18:20
  80. Torolt_felhasznalo_189330
    Torolt_felhasznalo_189330
    2009. október 14. 18:5413722.

    Már tavasz óta nézegetem ezt az oxigénes szifont, sőt, a víztisztítót is, mert van nekem kannás víztisztítóm, de abba tenni kell egy kis tasakot, ami tisztítja a vizet, de olyan naftalinszagot érzek rajta az elején, hiába öntöm ki az első vizet róla, nem szeretem.

    Ez amit nézegetek a fordított ozmózisos rendszerű.

    Itt esik, fúj, abba se hagyja egész nap. Este letakartam a virágokat a teraszon nylonnal, ma meg behordte az előszobába, de nem ott a helye, hanem a pincében. J:::::nak  járt a szája múlt héten, hogy lehordja, de mire arra került volna a sor ő rosszul van, így nem is zargattam, most jó nagy koszt csináltam, mert potyog a levele. A fűtés se lett kész, azt is cak elkezdte beüzemelni. Nyáron érdekes módom be tudtam indítani a klímán a fűtést, most nem megy, Daisy, hogy kell csinálni? Valamelyik nagy gombját nyokodtam, de most hiába.

    Attilánál megy a kis villanyradiátor, egyedül az én szobámban fütyül a szél, de szó szerint huzat van, ha az ágyban fekszem, érzem amint fúj.

    előzmény:
    őszirózsa (13721)
    2009-10-14  18:26
  81. 2009. október 14. 18:2613721.

    Itt is ajángatják a régi Zepteresek, most áttértek a viztisztitókra, meg ilyesmikre...

    Azt hiszem már az aranyáron kinált Zeptereket meg bioptron készülékeket nem nagyon veszi még a gazdag sem......

    Ez a házaspár is  több, mint 15 évig csinálták......gondolom volt okuk váltani......

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_189330 (13718)
    2009-10-14  18:13
  82. 2009. október 14. 18:2113720.

    Vera !  Szóval, ahogy már irtam, nekem is rossz estém, éjszakám, sőt reggelem volt...A nyomásom most jó, de a fejem egész nap hol jobban hol kevésbé fáj, és én is mint az "őszi légy " olyan vagyok.....nem szidlak, mert akkor magamat is kéne, mert utána kéne járni  a bajunknak, mig nem késő....

    A fejem egész nyár óta fáj, pedig évekig soha nem fájt, ez is mitől  ??????

    Ebéd után -az áramszünet -idején, kipakoltam a benti hütőt, kimostam, meg G. segédletében a garázsban a fagyasztót is kiüritettük és lebányásztuk a jeget, havat....Gyorsan végeztünk, ecetes szerrel ki is mostam, fertőtlenitve lett, és 3-ra mire jöttek unokahugomék a fagy. kész lett, be is pakoltam és pont megjött az áram...

    Aztán a teraszról bepakoltunk gyorsan a rendes hűtőbe is, után frizura

    ...

    Derekamnak nem tett jót a sok hajlongás, emelgetés stb.....Remélem nem fáztam meg, jól felöltöztem......

    Esni nem esik, csak a viharos szél nem akar enyhülni, már 3 napja.....

    Még tegnap este behoztam a 4 cserép bimbózó krizantént, nehogy nekem most elfagyjon, mikor egész nyáron nevelgettem őket.....

    Holnap reggel G.viszi a kocsit a mesterhez, pénteken meg le is vizsgáztatja, remélem "átmegy ", és mennyi lesz.....????

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_189330 (13709)
    2009-10-14  12:21
  83. Torolt_felhasznalo_189330
    Torolt_felhasznalo_189330
    2009. október 14. 18:2013719.

    Én már annyit mászkáltam az orvoshoz, a szívemmel,, hogy na, de mindig azt mondták, hogy nincs semmi baja.

    Most kialudtam magam, éjjel megint nem fogok ezek szerint. J:::: azt mondja, hogy a relaxáció miatt van, amibe belealudtam az éjjel. Most is elaludtam rajta, de ez nem az volt, ez egy másik. Arra ébredtem délután, hogy elhallgatott a lejátszó, ráfeküdtem. Jó lapos, utána bekapcsoltam, megy még.De mindenen rajta feküdtem, a telefonon, és a távirányítón is.

    előzmény:
    Daisy48 (13710)
    2009-10-14  13:09
  84. Torolt_felhasznalo_189330
    Torolt_felhasznalo_189330
    2009. október 14. 18:1313718.
    Számold hozzá a szifonhoz a patronokat, az  akkor olcsóbb, ha nagy tételben veszed. Majd meséljél, hogy mit mondtak. Én is szeretnék.
    előzmény:
    izisz47 (13712)
    2009-10-14  13:23
  85. 2009. október 14. 16:0613717.
    nem tudom elképzelni, hogy egy kutya kint kibírja ezt a vacak időt... erre szokták mondani, ilyen időben a kutyát sem verik ki...
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_243884 (13715)
    2009-10-14  14:24
  86. 2009. október 14. 16:0513716.

    Lányok olyan hideg van, hogy befagyott a.... pedig vastag thermo gatya volt rajtam, pulóver, (+kombiné alatta) és rendes télikabát, sapka+sál, de az orrom is fázott BRRR,

    most már jó itthon a melegben, el ne menjetek sehová, csak ha muszáj!

    most néztem meg a hőmérőt +4 fok van és metsző hideg szél és ráadásul ESŐ!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  87. Torolt_felhasznalo_243884
    Torolt_felhasznalo_243884
    2009. október 14. 14:2413715.
    igazad van igy ki lehet birni nálunk gonzó nem szeret bent de kiváncsi eszek ha haza jönnek Blankáék bond hogy fog viselkedni mert ugye őt is hozzák ( mert nálunk is családtag)sok sikert estére
    előzmény:
    izisz47 (13712)
    2009-10-14  13:23
  88. Torolt_felhasznalo_243884
    Torolt_felhasznalo_243884
    2009. október 14. 14:2113714.
    húztam bunda bugyitmeg fütötem a kocsiba most már ki sem mozdulok a jó meleg lakásból
    előzmény:
    Daisy48 (13711)
    2009-10-14  13:11
  89. Torolt_felhasznalo_243884
    Torolt_felhasznalo_243884
    2009. október 14. 14:2013713.
    csak 10 perceket szokott szúnyókálni haza hoztam vicát egy igazi hős ma fogorvosnál voltak  és azt mondta hogy csak 1 fiú sirt
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_189330 (13708)
    2009-10-14  12:10
  90. 2009. október 14. 13:2313712.

    Hali, gyorsan bejelentkezem. meg egy kis kv (vagy tea) ebéd utánra.

    Miután megint látogatást tettem a spárban, vettem megint %-os csirkéket. Gyorsan megsütöttem olajon a csirkemellet és zöldséges rizst csináltam hozzá. Lehet majd rá inni

    Vera, tessék menni orvoshoz. Nem játék a szív KOMOLYAN!!

     

    Marcsika, Fanni temészetesen itt van bent velünk. Nekünk természetes, másnak nem, de hát ő családtag Ha itthon vagyok kimegy, de mikor elmegyek becsukom.  Reggel úgy hagytam itt, hogy selyempárnán feküdt. Így azért valahogy ki lehet szerintem bírni

     

    Lányok, este lehet hogy nem jövök. Lehet hogy elmegyek egy előadásra az oxigénes szifonnal kapcsolatban. (40e) de valamit muszály.  Most van valami eksön hogy 3 hónapig nem kell fizetni, aztán meg 9 hónap alatt. Így ok.

     

    - majd leszek valamikor.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  91. 2009. október 14. 13:1113711.
    Beöltözni: Sál, sapka, nagykabátja és nagymama bugyi,.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_243884 (13707)
    2009-10-14  11:46
  92. 2009. október 14. 13:0913710.

    Én pl egyáltalán nem tudok úgy feküdni hogy a kezem felemelve legyen, mert akkor rögtön bedobogok.

     

    És légyszives ne azon agyalj hogy hogy hoznának le, hanem tessék elmenni a dokihoz és ha másképp nem megy befeküdni a kardiológiára kivizsgálásra.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_189330 (13709)
    2009-10-14  12:21
  93. Torolt_felhasznalo_189330
    Torolt_felhasznalo_189330
    2009. október 14. 12:2113709.

    Nekem pontosan arra kezdett el ugrálni a szívem, hogy rajta feküdtem, aztán mikor már olyan erőtlenül vert, akkor meg nem mertem ráfeküdni.Ez a ráfekvés akkor szokott segíteni, ha fáj, de most nem fájt. Nagy bajban vagyok, mert elaludni vagy a baloldalamon tudok, vagy úgy, hogy a jobb karom a fejem alá teszem, egy papírvékony kispárnával. Most a vállam miatt ez nem megy, ezért teljesen átszoktam a baloldalra, na, ha még ott se lehet, akkor hogyan, állva?  Kint üldögéltem éjjel az ágy szélén, úgy be voltam szarkázva. Érdekes azért, hogy semmim se fájt, ma viszont olyan erőtlen vagyok, mint egy madártoll. Felöltöztem, télidzsekibe, fejemre húztam a  kapucnit, és kimentem a teraszra, én is oda-vissza söpörtem a leveleket, addig nagyon jó volt, amíg kint voltam, de már megint kezd múlni, és egyre ramatyabbul vagyok.

    Éjjel azon törtem a fejem, hogy hoznának le az emeletről, mert a csigalépcsőn biztosan nem, talán a tűzoltó az ablakon át.

     

    előzmény:
    Daisy48 (13705)
    2009-10-14  11:24
  94. Torolt_felhasznalo_189330
    Torolt_felhasznalo_189330
    2009. október 14. 12:1013708.
    Már föl is ébredt apa?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_243884 (13704)
    2009-10-14  10:57
  95. Torolt_felhasznalo_243884
    Torolt_felhasznalo_243884
    2009. október 14. 11:4613707.
    Te is ügyi vagy de mi ismár meg is ebédeltünk és ledőlt a kacorkirály1 kor megyek vicámért kiváncsi leszek milyen lett a töri dogája
    előzmény:
    őszirózsa (13706)
    2009-10-14  11:31
  96. 2009. október 14. 11:3113706.

    Jelentem már kész az ebéd, világcsucs időn...

    Köményleves, piritott kenyér, spagetti, baconkockák megpiritva, turó, tejföl kikészitve......

    Egyenlőre még  van áram, talán mégsem lesz szünet !!!

    D. Évink, alszol még netán, vagy házon kivül vagy???nem volt hajnali lejelentkezés......

    A. Évi, nem irtad, hogy sikerült lányodék utazása és a kutty hogyan birta  ??????

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_243884 (13704)
    2009-10-14  10:57
  97. 2009. október 14. 11:2413705.

    Kellemes napot Lányok.

     

    Ebéd teljesen készen van, zöldséges csirkemell falatok rizzsel, és paradicsom leves.

     

    Tegnap este megint úgy elaludtam hogy na. 10 óra előtt ébredtem teljes sötétség volt, macsekom nem volt az ágyban. Felkeltem, a lakás meleg volt, fűtöttekFricikém a TV tetején szunyókált még. Gyorsan kiszellőztettem, mert rossz levegő volt. Reggel apa mondta hogy nem szellőztetett és fél 10-kor lekapcsolt mindent.  Miután visszafeküdtem a gyerek is jött a lábamhoz aludni. Hajnali 5-kor ébresztett hogy szeretne kimenni az ablakba, de ahogy kinyitottam, rögtön vissza is húzódott

    hideg volt és nagyon fújt a szél.

     

    Vera vigyázz magadra Nekem is ilyeneket szokott csinálni a szivem hogy röpköd, és mintha bugyborékolna, aztán akkorákat dobban mintha ki akarna esni. Ilyenkor feküdj a bal oldaladra és a karodat tedd a szived alá hogy nyomja, és úgy lélegezz nagyokat. Nekem ezt még a mellműtétemkor mondta az altató orvos. Tényleg jobb lesz és lassan normalizálódik.

     

    Merre találtad meg a "Titok" ciműt, mert én kerestem, de nem találtam még meg. 

     

    Mindenki vigyázzon magára és ha nem muszáj most ne járjatok kint. Apa most jött meg a közeli festékboltból, sapka is volt rajta és mondja hogy fázott a füle is. Még mindig viharos szél van.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_189330 (13700)
    2009-10-14  10:04
  98. Torolt_felhasznalo_243884
    Torolt_felhasznalo_243884
    2009. október 14. 10:5713704.
    puszika egy percre be kukkantok" kislányok" vigyázzatok magatokra kész az ebédem magamnak készitettem juhtúrós töltött padlizsánt már meg is ettem egyetapa postásbácsits játszik az udvaron Ő elsöpri a leveleket a szél meg vissza hozza -jól el van Én bizony kinem mozdulok csakha már kell mennem vicámért
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  99. Torolt_felhasznalo_189330
    Torolt_felhasznalo_189330
    2009. október 14. 10:5313703.
    Bennem úgy látszik nincs ilyen családi érzés, kimerültem abban, hogy a lányom milyen nehezen lett, aztán hogy az Attilát még most is pesztrálni kell folyamatosan, én nem kívánom, hogy még unokára is felügyelnem kelljen. Belefáradtam az ilyesmibe. Mondtam is a lányomnak ez nálam nem téma. Ha nem akarnak gyereket, magukkal számoljanak el. Vegyék figyelembe hány évesek, és hogy rohan az idő, és aztán  magukra számítsanak ez ügyben.
    előzmény:
    őszirózsa (13701)
    2009-10-14  10:32
  100. Torolt_felhasznalo_189330
    Torolt_felhasznalo_189330
    2009. október 14. 10:4613702.

    óhajtani=sóhajtani

    Most hívott anyós, beteg, meg van fázva. Minden ősszel ez van. Ő elkezdi, aztán a férjem hazahozza a betegséget, és szépen végig megy a családon. 

    És akkor még anyós csinálja is a hülyeségeket, nem bír várni semmivel, ha eszébe jut valami, neki azonnal kell minden.

    Annyiszor mondom neki, hogy csinálja úgy, mint én, ha eszébe jut valami, írja fel, és amikor megy a férjem, adja oda, ő megvásárol. Persze sose írja föl, aztán kimaradnak dolgok, azért meg ő lemegy. Megfázva, ebben a szélben tegnap 1 liter tejért kóborolt az utcán este. Délelőtt meg nála járt apa. Ma meg már hívta volna oda a férjemet, hogy menjen át, de ő már kora reggel elment itthonról.  Bedugtam a szobában az olajradiátort, mire jön a lányom, legyen valahol meleg. Én ugyan nem fázom, de a lányom mindig be akar fagyni.

    AÉva! 

    talán jobb is, hogy a lányomék nem jönnek ide lakni, ki tudja hogy jó lenne-e. Én se akartam anyámék közelébe költözni, az a 2 villamosmegálló pont jónak volt mondható akkor. De aztán még messzebb költöztünk, az már nem volt jó, mikor megöregedtek. Akkor nagyon jó lett volna, ha a mellettük lévő házban lakunk.  Nem sikerült, azóta is nagyon bánom.  Ő is meg fogja bánni, tudom, de egyenlőre semmit se tehetek.

    Egyébként is kierőszakolni valamit, ami nem szívből jön............

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_189330 (13700)
    2009-10-14  10:04

Címlap

top