Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Ma inditom-várlak

Torolt_felhasznalo_638194
Torolt_felhasznalo_638194
Létrehozva: 2008. május 2. 13:12
sziasztok nagyon nehéz bekapcsolodni egy összeszokot topikba  szeretetel várok IDE mindenkit aki el mult 50 és imád netezni -barátokat keres :mert az a barát  kinek öröme az örömöd,bánata a bánatod, kinek barátságát  minden körülmények  között válalod mesélj!
  1. 2018. július 14. 13:4614377.

    És a helyesírással mi újság ??? 

    idézet:
    Viktória (14376)
    2018-07-03 09:42:37

    Ha a kékévire gondolsz,az neki nem megy,sokan mondják,de nem hiszi el.Régebben még használt neki a vörösbor,de az is elmult.Van több.Takonykóros volt,a kór elmenekűlt,maradt a takony.Kevesebb baj volt vele amikor használt könyveket árult,de mióta kirúgta a Frank,másokat üldöz.


    Engem is cukkol,de én még mindíg jóindúlatú vagyok,kivánom neki hogy jó termés legyen a közelében,legyen bőven uborka/tök/dinnye,hogy olcsón ki tudja sámfázni magát.

    előzmény:
    Viktória (14376)
    2018-07-03  09:42

Címlap

top