Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Ma inditom-várlak

Torolt_felhasznalo_638194
Torolt_felhasznalo_638194
Létrehozva: 2008. május 2. 13:12
sziasztok nagyon nehéz bekapcsolodni egy összeszokot topikba  szeretetel várok IDE mindenkit aki el mult 50 és imád netezni -barátokat keres :mert az a barát  kinek öröme az örömöd,bánata a bánatod, kinek barátságát  minden körülmények  között válalod mesélj!
  1. Torolt_felhasznalo_189330
    Torolt_felhasznalo_189330
    2009. október 30. 19:2314301.

    Néha, ha nagyon elszúrom a kaját, szoktam elővenni a cukrot. Akkor lesz hirtelen felindulásízű kaja, Arra emlékszem, hogy a Kudlik Juli a tett egy szem kockacukrot a húslevesbe. Abba még nem tettem. Ezt a hideg hagymás májat gondolom azért kell elsősorban, hogy ne fröcsögjön., én úgy szoktam, mivel türelmetlen vagyok, hogy ha kész a máj, akkor kiszedem a lábosból, és a visszamaradt zsíros löttyöt beforralom, mikor már csak a jó zsírja van, akkor visszateszem a májat, és megpirítom. Így is finom. Viszont a baromfimájat meg lehet előre sózni, és akkor nem is fröcsög.

    Jaj, azt hittem a Frajt Edit konyhája koszos, közben valami kis minták vannak a falon. Vacsicsata van.

    előzmény:
    őszirózsa (14300)
    2009-10-30  18:46
  2. 2009. október 30. 18:4614300.

    Szia  !

    Eddig hála isten mamát illetően, ő is minimum Jászai Mari  olyan jól tud "alakitani ".....Csak igy maradjon, meg még jobban  !!!

    Az infuziókkal kimosták belőle a "beszedett bogyók " mellékhatását, meg talán a vérnyomása is már jobb. Azt meg tudjátok mérni  !!!

    Az édes főzelékekről....meg általában cukor használata a főzéshez....Valami neves több szakácstól hallottam, hogy szinte minden ételbe, lehet az főzelék, valami szószos fűszeres husi, ha többet nem egy mokkáskanálnyit jó beletenni a fűszerek izét összehozza.....Pl. a pir. csirkemájba , vagy a rendes disznóba is rakok, ezt pl. a Bodrogi mondta.......elveszi azt a jellegzetes keserű izt, meglágyitja...Apir. májat azóta is ugy csinálom, ahogy ő mondta....A vöröshagymát megpiritja, párolja, félreteszi hülni és akkor áll neki a máj előkészitésének....és mikor készen van vele visszateszi a tüzhelyre azonnal a hideg olajos hagymára teszi a májat, meghinti pirospaprikával, meg ami fűszert akar, én vegetát szoktam, meg a picicukrot, és platni fölött takarékon szinte csak lassan összemelegitem az egészet.......és azonnal tálalom...../ persze átsütöm rendesen, de csak nagyon lassan /

    Szomoru, az előbb minusz 4 fokot mondtak, elfagy minden virág.........Meg olyan hideg van már most is, az előbb voltam a garázsnál almáért, vacogtam.....

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_189330 (14295)
    2009-10-30  18:02
  3. Torolt_felhasznalo_189330
    Torolt_felhasznalo_189330
    2009. október 30. 18:2114299.
    Nagyon ízlik neki a főztöm, persze, mert megpróbálom úgy főzni, ahogy ő szokta, hát biztosan mégsem olyan, de hasonló. Csináltam ezt a robbantott csirkecombot tejben párolva, és bő olajban átsütve, az nagyon ízlett neki. Hát igaz, ami igaz, jó vót.
    előzmény:
    Daisy48 (14297)
    2009-10-30  18:11
  4. Torolt_felhasznalo_189330
    Torolt_felhasznalo_189330
    2009. október 30. 18:1114298.

    Így jár aki flancol.

    Annyira nyugodt vagyok, és optimista, hogy nem hiszitek. NEM IZGAT SEMMI. vAGY EZT MÁR FÁSULTSÁGNAK NEVEZIk ? bocsika nagybetűűű. Nem , nem  fásult, inkább csak optimista. Reggel biztosan nem jövök, ha most elalhatnék, és nem kéne az ATtilára felügyelni, de jó lenne, majd éjfélkor felébredek, akkor szoktam 2-ig, 3-ig tv-zni, rádiózni, vagy számítógépezni.

    De miért akkor ébredek, mikor aludni kéne? 

    Na pussz mindenkinek megjött apa.

    előzmény:
    izisz47 (14294)
    2009-10-30  17:52
  5. 2009. október 30. 18:1114297.

    Biztos hamar rendbejön a mama csak jó házi kaják kellenek neki amitől erősödik. A járókeret nagy találmány Legalább azzal tud majd mozogni és az izmok is erősödnek.

     

    Zsuzsa leszúrásához én is besegítek, mert tényleg bevonzza a bajokat.

    Ez a szar idő sokmindent okoz.

    Olyan hirtelen lett hideg, majd meg fagytam a lakásban is. Gyorsan feltettem a fűtést mindenhol, kivéve a konyhát.

    Fricivel sem voltunk délután sokat kint, ő is húzta be a csíkot 25 perc utánaztán irány a radiátor

     

     

    Kislányok mindenkinek jó pihenést, szép álmokat.

    Megyek vacsit csinálni.

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_189330 (14279)
    2009-10-30  14:51
  6. Torolt_felhasznalo_243884
    Torolt_felhasznalo_243884
    2009. október 30. 18:0314296.
    na én is ugyan igy gondolkodom a "nyugat" majmolásról ma azt mondja a Szabi hogy vegyünk tököt ő majd kifaragja mondtam neki hogy egy magyar csallád ünnepelje a magyar ünnepeket és kérdeztem tőle pl tudja e? hogy mi a sibárolás azt hitte káronkodom  vannak szép magyar szokások azokat kéne feléleszteni nem át venni másoktól  én a valentin napról is pont igy vélekedem- üzlet - a viz biztos használ mert amiben hiszünk az használ ezt megtanultam kisaricátólna kikapcsolom a gépem pihenjen mindenki
    előzmény:
    izisz47 (14291)
    2009-10-30  17:29
  7. Torolt_felhasznalo_189330
    Torolt_felhasznalo_189330
    2009. október 30. 18:0214295.

    Most mondjuk, hogy ne beszéljél ilyeneket, de annyira negatív vagy, és olyan pesszimista-pista, hogy nem bírod abbahagyni.

    Annyira vének vagytok már, mint az országút. Hát fiatalabb vagy mint én, azt én még csitrinek tartom magam.

    Mama otthon, már ficánkol, nem kell ott maradni vele, küldtem tökfőzeléket sültcsirkecombbal, beszerzett neki J:::: mindent amit kért, holnap megyünk reggel, mert itt nagyon finom túróstáskát, lekvároslevelet, vagy mi neve van, ilyeneket kell vinni neki reggelire. Azt hottem, hogy marad tökünk holnapra, de úgy megettük, mint a pinty. Édesen. Anyósom édesen szokta főzni, én meg csak sósan, tejfölösen, de szoktam bele tenni kis ecetet az elején, hogy ne főjjön péppé a tök, hát csak locsoltam reggel az ecetet, és nem éreztem, hogy savanyú lenne, de aztán mikor berántottam behabartam, jájjjjj. Na tettem bele cukrot. Most legalább kedveztem velel a mamának. Nem is rossz édesen. A múltkor a zöldbabot csináltam édesen, az is ízlett. Mikorra nem kéne, akkorra rászokok a cukros főzelékekre. Eddig csak pár félét csináltam édesen.

    A FENYŐ MIKI ROPJA AZ M1-n!!!!!

    előzmény:
    őszirózsa (14285)
    2009-10-30  16:00
  8. 2009. október 30. 17:5214294.

    Lányok, én elköszönök. Látom mindenki szanaszéjjel van. Nem várom hogy megjöjjetek. Megyek a szobámba, nagyon fájnak a lábaim- a tegnapi egész napos magassarkú (viszonylag) cípőhasználata miatt. Igaz egyébként is szokott, de ez most betette a nagykaput eléggé.

    Jó pihenést, jó hétvégét mindenkinek.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. 2009. október 30. 17:3214293.

    Nem semmi lehetett az a tűz. Az este láttam a tv-ben valmit róla. Szurkolok hogy minél hamarabb túl legyetek pozitívan rajta.

    A mamához meg sok erőt

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_189330 (14279)
    2009-10-30  14:51
  10. 2009. október 30. 17:3014292.
    Neked is jó pihenést, vigyázz magadra. Holnap jól felöltözni. Hideg lesz.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_243884 (14288)
    2009-10-30  17:23
  11. 2009. október 30. 17:2914291.

    Egy francot jön az agylágyulás Ne is gondolj ilyenekre huhhhhh.

    Ez a sok hülye front jóhogy megkever bennünket. Az én fejem is állandóan fáj, a vérnyomásom csak azóta nem nagy amióta iszom a vizet. Most az vagy használ vagy nem, de ha csak placebo hatása van és már attól sem magas, már akkor jó.

    Jó utat Hollandusodnak.

    Én ezekkel a jött idegen szokásokkal egyáltalán nem vagyok kibékülve- mint a haloween (vagy hogy írják) meg a Valentin nap. Frászt! Bálint nap osztjóvan. Mit majmoljunk? Már a közvetlen (saját)ünnepeket is elég problémás megünnepelni, mert egyre kevesebb jut rá.

    előzmény:
    őszirózsa (14278)
    2009-10-30  13:59
  12. Torolt_felhasznalo_243884
    Torolt_felhasznalo_243884
    2009. október 30. 17:2514290.
    nálunk apa is meg kapta és nem volt semmi baja tőle de azért vigyázz magadra
    előzmény:
    kisarica (14287)
    2009-10-30  16:43
  13. 2009. október 30. 17:2414289.
    Jajjjj!. Úgy értelmeztem, hogy a sajátját akarja cserélgetni
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_243884 (14280)
    2009-10-30  15:27
  14. Torolt_felhasznalo_243884
    Torolt_felhasznalo_243884
    2009. október 30. 17:2314288.
    drágaságaim mindenkinek jó éjt holnap délelött nem leszek aludjatok sokáig itt a hétvége
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. 2009. október 30. 16:4314287.

    Sziasztok!

    Megérkeztem én is, na nem az orvostól, azt lerendeztem még délelőtt.

     Bátor leányzó voltam mert nem  pedig kaptam 2  is. 

    De remélem most már nem ér semmi

     Igaz én is tartok ezektől a szuriktól, de remélem minden ok lesz .

    Délután főztem marha pőrköltet és hozzá kellkáposzta főzeléket.

     A hétvégén megyünk a temetőkbe mi is így nem akarok főzöcskézni.

    Itt délelőtt szép napos idő volt, de fújt a szél. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  16. Torolt_felhasznalo_243884
    Torolt_felhasznalo_243884
    2009. október 30. 16:0514286.
    vera taslijának felét átveszemHollandusnak jó utat
    előzmény:
    őszirózsa (14285)
    2009-10-30  16:00
  17. 2009. október 30. 16:0014285.

    Szia ! Alighogy irtam, hivott hollandus...Este 7.kor indul a repülője Leedsbe /Anglia /..el volt havazva ő is egész héten , nem ért rá....

    Hála isten , nem beteg.....Mondtam, hogy gyakran mosson kezet, annyit utazik vonaton stb...Mesélte , hogy az egyetemen ki van rakva minden tanszéken, mosdókban fertőtlenitős kendők nagy dobozokban....Tanácsoltam, hogy vegyen otthonra, meg papirzsebkendő gyanánt hordjon is vele mindig....

    Jól sejtettem a sebész számláját nem adta be az ottani egészégpénztárába, mert olyan arendszer, hogy az első pár száz Eu az "önrész " csak utána téritek meg a következőket.....

    A barátjáék, holnap estére Hallovén partyt szerveznek, jelemezes lesz.....Legalább lesz fogalmunk róla, de azt gondoltam, hoigy csak a tengerentulon csinálják....

    Pár éve már hozzánk is csengettek be gyerekek beöltözve, szerintem ez megint csak üzlet, mint a Valentin nap majmolása is  !!!!

    Nahát, lemaradtam Nándor "felnőté válásáról " !!Nem is egy helyen laktok most , hogy albérletbe ment.....Kivánom, hogy sikerüljön megállni a lábán, azért tudhatja, hogy rajta tartjátok a szemeteket  !!!

    Talán egy nagy gonddal kevesebb.....

    Szabit meg valahogyan próbáljátok erről a gyanus csereberékről leszoktatni, nem vezet ez jóra.....Vagy  őt csapják be, vagy forditva......Van elég elfoglaltsága a tanulás , sport, maradjon a hátsóján nyugiban....Nektek is  totál jön mindig probléma, baj, intéznivaló, láthatja, hogy az ő "hülyeségeire , meg azok elrendezésére "nem marad energia  !!! Ugyis totál ki van szolgálva, ez is a baj, ez a sajátunkkal is igy van, mi rontjuk el őket.......Aztán azt hiszik, hogy ez igy megy a világ végezetéig......

    Vera ! Csak azt üzenem, nyugi, meg nyugi......Jön, ami jön....Inkább készülj fel a rosszabbra, aztán ha kicsit könnyebb lesz, akkor még meg is könnyebbülsz....

    Mi már megjártuk a Hadak utját a szülőkkel, meg közben G. betegsége, műtéte, előtte , meg közben a fiuk 9 évi egyetemi járása-minden péntektől vasárnap estig, főzés, sütés, mosás, vasalás...Vasárnap este rogytam le, az egész lakás "futott "......

    Gyakorlatilag 43 éves koromtól nem volt szabad hétvégénk, max nyáron, de akkor meg jöttek a betegségek, anyut sem tudtuk se itthonhagyni, se kivinni még Kőszegre sem.......Azóta összesen 2x voltunk pár napot Balcsin-végig zuhogó esőben-...........Most mehetnénk , de megöregedtünk, valamelyikünknek mindig van valami akut gondja is a szokásosak mellett....Szóval amiről Te is "ábrándozol " az nekünk már régen elszállt.....még a remény is....Már beletörődtem...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_243884 (14281)
    2009-10-30  15:33
  18. Torolt_felhasznalo_189330
    Torolt_felhasznalo_189330
    2009. október 30. 15:5214284.

    Na, most jutott eszembe, mikor szoktalak leszúrni, mikor ilyesmiket írsz, hogy meszes agyam, agylágyulásom van, gutaütést kapok, infarktust kapok, meg kell tükrözni, mert valami van, és a többi jósló, és bevonzó szólásaid. De ilyenkor egy taslit is megérdemelnél, nem csak szóbelileg.

    Amindenit nekije! Nahát!

    előzmény:
    őszirózsa (14278)
    2009-10-30  13:59
  19. Torolt_felhasznalo_189330
    Torolt_felhasznalo_189330
    2009. október 30. 15:4514283.
    Marcsikám, most éppen nincs időm délután pihenni, de jó lenne, mert állva elalszom.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_243884 (14282)
    2009-10-30  15:38
  20. Torolt_felhasznalo_243884
    Torolt_felhasznalo_243884
    2009. október 30. 15:3814282.
    verám jól teszed ha délután pihensz  és úgy lenne jó ha a mama a saját lakásában maradna, akkor azért tudnátok ti is pihenni
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_189330 (14279)
    2009-10-30  14:51
  21. Torolt_felhasznalo_243884
    Torolt_felhasznalo_243884
    2009. október 30. 15:3314281.
    őszirózsa mást sem csinálok csak vigasztalom a kacort voltunk a temetőbe csodásan sütött a nap  még nem voltak sokan furcsa érzés volt anyum sirjánál most voltam elöször(persze kivétel a temetés de arra alig emlékszem) nem volt kivánság müsor mindkét gyerenek jönnie keletthiszen nnyivel tarozunk anyumnak  .Nándor dolgozik reggel 6 kor el megy és este jön meg ,van már albérlete hétfőn költözik és kezdi a nagy betüs életet minden este be esik az ágybaazért szerintem messze van még az agylágyulásod
    előzmény:
    őszirózsa (14278)
    2009-10-30  13:59
  22. Torolt_felhasznalo_243884
    Torolt_felhasznalo_243884
    2009. október 30. 15:2714280.

    Hali!

    Marcsi a pendrive az egy  hordozható alkalmatosság, ugyanaz mint pl a cd, vagy flloppy lemez volt. Erre lehet tölteni a számítógépről mindent, mit elbír, tehát attól függ hány megabájtos. Van amelyik elbír már egy filmet is, akkora. Ezt 1000ft-tól több ezer ft-ig is lehet vásárolni. Annyi a különbség a cd-től, hogy arról nem lehet le és feltölteni dolgokat, erre igen. Ha ő egy telefont akar, nem lesz belőle baja, csak az plusz költség, mert kell majd rá tölteni ha lemerül a kártya.

    idézet:
    izisz47 (14276)
    2009-10-30 12:25:38
    bizony elég baj mert  nem az ővé amit el akar cserélni
    előzmény:
    izisz47 (14275)
    2009-10-30  12:25
  23. Torolt_felhasznalo_189330
    Torolt_felhasznalo_189330
    2009. október 30. 14:5114279.

    Lassan már figyelembe se vesszük, ha valami történik. Leégett, leégett. Állítólag ma van a kárbecslás. Volt ott J:::::, a gépekhez nem tudott odamenni, de amit látott, az minden össze van olvadva. A nagy üvegablakok kitörve, a csarnok teteje berogyva. Ha valami eddig nem ment tönkre, majd az őszi esőktől, igen.

    Állítólag van biztosítás, de gondolom előbb azt vizsgálják mitől volt a tűz. Állítólag a másik iroda bérlő, vagy tulajnak a lánya vette észre a tüzet, ott volt este 11-kor. De minek? egyedül egy ilyen kihalt helyen? és mikor kinyitotta az ajtót, mert valamit hallott, akkor majdnem megsült, mert berobbant a tűz a szobába, de állítólag szerencséje volt, hogy valami ablak nyitva volt, és elterelte a tüzet a huzat, vagy mi? Nem értek hozzá. Úgyhogy ha valaha lesz ebből valami pénz, az biztosan nem most lesz. Hogy mi lesz, hogy lesz, senki sem tudja.

    Én nem megyek ma át a mamához, valószínű J::::: ott alszik, a kollegájával viszik majd föl a lépcsőn, és be a lakásba. Van neki járókeret, már áthúzta az ágyát, elrendezett mindent, majd hozzák. Meglátjuk most hét végén, hogy szuperál a mama, ha nem lehet egyedül hagyni, szerintem áthozzuk a nappaliba. Ez a sorsunk, akkor ez, és kész, én nem lázadozok. Jobb lenne kicsit J::::vel kettesben, mielőtt teljesen vének leszünk, de ha nem lehet, hát nem lehet. 29 éve mindig valakire vigyázunk, lehet, hogy már hiányozna is. Először a gyerekek, aztán a szüleim. Azért az sem volt semmi, amikor anyu éjszakánként rendszeresen telefonált, hogy menjünk, mert nem tudja aput visszatenni az ágyra. Szegénykém átmászott a dög nehéz fotel támláján, amit odahúzott neki anyu az ágy elé, apukám mindig menni akart, aztán ha azon átjutott, elesett, mert nem bírta el a lába. Hónapokig minden éjjel mentünk. Ha csöngött a telefon, már bújtunk pizsamára a tréningbe, be a kocsiba. Volt amikor ott ébredtem fel teljesen. Aztán olyan is volt, hogy a fodrásznál éppen nekikezdtek volna a festésemnek, mikor telefonált az anyu J:::::nek, ő meg nekem a mobilra. 1 percen múlt, hogy nem kezdte el kenni a hajam.

    Attól félek, hogy a mamát se bírja el esetleg a lába. Mondtam végig kell rakni az előszobát székekkel, hogy ha kell le tudjon ülni, de ezek olyan tökök, semmi jótanácsot nem fogadnak meg, mert hogy néz az ki akkor? 

    Na csinálom tovább a dolgom, holnap piacra akarok menni reggel, mert jók lettek a fehérneműk, és amíg emlékszem a méretre, addig akarok venni, és aztán a temetőbe is kell menni. A szüleimhez ki tudunk menni gyalog is az Attilával pl. ha nem lesz rossz idő kisétálunk, J::::: meg kimegy az apjához egyedül. Most nem csinálunk belőle faxnit. 

    előzmény:
    Daisy48 (14274)
    2009-10-30  12:09
  24. 2009. október 30. 13:5914278.

    Sziasztok ! fél 11-kor irtam egy regényt, de a meszes agyammal valamihez  hozzáértem és elszállt.....

    Reggel nyomásom 161 volt, most meg 107, éreztem is , hogy leesett....Csoda, hogy sza  ..l érzem magamat....

    Mindjárt megyek totál vizszintbe, mert az agyam olyan mint a szita, nem kap vért.....Dokinőm szerint jön az agylágyulás....még ez kéne....

     

    D.Évi, igazad van, most bezzeg  "pihengetek ", egész nyáron meg 1 nap kikapcsolódásom sem volt....A hegyen is csak a meló......mert G. nem tud ott kikapcsolódni, ha elvégezzük a dolgot, már kérdezi mikor jövünk haza  ????!!!Sőt mikor odaérünk, még ki sem pakolok, már akkor rámkérdez meddig maradunk  !!???A maradék pár szál hajam is az eget veri olyankor, bezzeg máshova sem kivánkozik, már 2.-ik nyár volt, hogy még 1x sem mentünk el fürödni a közelbe se......Neki elég ha ül fenn a barlangjában -a tetőtérben 40 fokban....a kertbe , a terszra se ül ki, nehogy a szomszéddal kelljen szólni, mert nem birja a stilusát.....

    Bezzeg, ha panelban élnénk, majd jajgatna mindenki.....

     

    A fagyból vettem elő töltött paprikát, krt-főztem mellé, meg a tegnapi sütikből ettünk turós leveles bugyrokat..Este is eszegettek a fiuk, mert nem sok van...Többet kellett volna hozni.....6 db-ot bedobtam a fagyba, hogy vészheyzetkor legyen mit elővenni,,,,

    Szépen süt a nap, de hüvös, hideglett, lehet elfagynak a virágok, 0 fokot irnak  estére, éjjelre, lehet az minusz is....

    Marcsika ! Hollandusnak is 2 éve nyáron vettek le 3 nagyot a hátáról, igy is maradt elég..Nekem is van, apai örökség....Varrat is volt egyikben, akkora volt, de neki is muszáj volt, a ruha , minden zavarta,felsértette...Itt srévizavé lakik bőrgyógyász-sebész pár, először a nej megvizsgálta, aztán a férje meg leszedte  abszolut magánrendelőben.Ugy emlékszem összesen 30-ba került, kapott számlát róla, és kint visszakapta nagyrészét a biztositása alapján-persze ha elintézte-majd rákérdezek......Itthon már neki nem is érvényes a taj száma, visszavonták..A kórházban is fizetnie kellett volna....Joli gyerekorvos barátném lányának a visszerét is pénz

    ért operálták meg itt, és Brüsszelbe adta le a számlát......

    Kacor királyt  vigasztald, kicsit kellemetlen, huzódik a seb, de hamar gyógyul majd.....

    Veránk már uton lehet....Mondjuk mentőt kellene ilyen fekvő betegnek rendelni ilyenkor, minimum....Azok felvitték volna, ahova kell.....

    Csak lehet késő este vinnék haza, amilyen most a helyzet.....

    Na, nem filozóm, majd Vera beszámol mit döntöttek, hova viszik és ki...Majd ha az ágyból kiveszik, akkor derül ki, hogy milyen állapotban van egyáltalán!!!

    Marcsi  ! Másik legény  -a munka kereső Nándor ha jól emlékszem, most az agyam leblokkolt-   hol van, régóta nem emlegeted..?!!!

    D. Évi !  Anyudnak boldog szülinapot, jobb egészséget, meg örüljön, hogy TÍ ott a szomszédban vagytok, és ellátjátok mindennel......Mennyi idős ?

    Izisz , mi a hétvégi programod a temetőkön kivül  ????Remélem nem egyedül leszel megint ?????

    előzmény:
    izisz47 (14277)
    2009-10-30  12:27
  25. 2009. október 30. 12:2714277.
    Jó betegápolást
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_189330 (14273)
    2009-10-30  11:12

Címlap

top