Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

El nem küldött levelek

*trinity*
Létrehozva: 2008. március 11. 12:40
Bátran!!! Írd ide az el nem küldött leveleidet!
  1. 2008. Április 11. 18:3576.
    Szeretlek. Nem tehetek róla. Sokat ábrándozom rólad. Ezerszer leírtam már. Mit érek vele? Te nem szeretsz. Hiába rímelek néked. Szánalmas próbálkozások, unod is már látom. Nem tudok mit kezdeni. Magammal viaskodok. Ez az érzés nem ajándék. Az idő gyorsan pereg, és szinte nem változott semmi sem. Csak sírok. Annyira szeretlek. Szeretlek. Ez a szó is már fakul. Rongyossá használtam magamban.Van még jelentősége? Kifejezheti amit érzek? Ez számomra egy reménytelen érzés. Maga a szenvedés. Hihetetlenül hiányzol. Mindig itt vagy velem, bármerre is nézek. Nem tudlak kikerülni. Ott vagy! Megérinteni nem tudlak. Annyira fáj a hiányod. Megérinteném arcod. Szemedbe néznék...de már nem tehetem! Istenem nem! Nem lehet! De én...annyira szeretlek... Sajnálom. Mindened imádom. Bármit odaadnék érted. Bármimet. Tudom, nincs semmim. Csak  én vagyok a nyamvadt életemmel. Bármikor odadnám. Tiéd. Szeretlek!
    előzmény:
    *trinity* (1)
    2008-03-11  12:40
  2. Torolt_felhasznalo_833708
    Torolt_felhasznalo_833708
    2008. Április 11. 17:5375.

    Kedves ...!

     

    Köszi a ma délutánt! Hirtelen minden olyan világossá vált. Dehogy van nekem dolgom veled! Egy pillanat alatt sikerült kiábrándítanod. Köszönöm neked! Szabadnak érzem magam, mint a madár! Szabadnak minden, feléd húzó vágyamtól, szerelmemtől. Hirtelen világossá tetted, kit is szeretek. És akkor már nem is szerettem.

    Minden jót! Mi már nem találkozunk.

     

    Csók,

    X

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. Torolt_felhasznalo_776502
    Torolt_felhasznalo_776502
    2008. Április 9. 18:1274.

    Kedves P.!

     

    Annyi év van már mögöttünk és annyi szép emlék. Néh a megbántottál és észre sem vetted. Eleinte csak mélyen nézt ünk egymás szemébe és nem is szóltunk egymáshoz. Próbáltam k edveskedni, amit eleinte olyan értetlenül fogadtál, pedig az tán minden naposak lettek részedről is a kedves mondatok. Vo ltak bókok, érintések, simogatások, melyektől borzongtam, de  ne értsd félre, kellemes értelemben, nagyon is kellemes. 

    Eltelt fél év, mire hittél bennem és bíztál bennem. Melléd á lltam, segítettelek és minden áldott nap arra vártam lépj má r be reggel az irodába. Ha nem jöttél szomorú voltam. Aztán  volt pár levél váltásunk és mindketten ugyanazt akartuk... e gymást... meg is beszéltük, hogy feljössz hozzám, aztán hívt ál, hogy mégsem.

    Aztán semmi... majd egy évig úgy tettünk,  mintha meg sem beszéltük volna, mintha soha nem simítottál v olna végig rajtam. Nem is néztünk egymásra olyan forrón.

    Ma jd jött egy vacsora, ami után nem mentem Veled sehova, de ne m miattad...

    Majd megint a semmi... néha a legváratlanabb h elyzetekben nyíltál ki. Mondtál olyan szavakat, melyeket sos em felejtek el.

    Amikor vígasztaltál, átöleltél olyan mély s zeretettel, ahogy csak kevesen teszik azt manapság, puszilga ttál és ezt nem szégyelted egy olyan ember előtt sem, aki fé ltékeny volt erre. Azt mondtad mindent elmondhatok neked és  Te is elmondasz majd mindent.

    De valahogy mégsem így történ tek a dolgok.

    Amikor eljöttem örökre, azon a búcsú estén od ajöttél, és simogattál, úgy értél hozzám, ahogy rég, vágytam  erre és vártam erre. Én is így értem hozzád. Annyira, de an nyira vágytam Rád és Te is rám. Csak azt hajtogattad ezt nem  szabad, nem szabad butaságot csinálnunk.

    De folytattad és  sok-sok év után, annyi várakozás után megcsókoltál és én vis szacsókoltam. És azon nyomban hívtam egy taxit és otthagytal ak az éjszakában, küldtél felém egy csókot még és gyönyörűen  néztél utánam. Ne haragudj!

    Tényleg nem szabadott nekünk e zt már akkor. Mire oda jutottunk, nekem már volt valaki más  és én nem tudtam volna megtenni vele.

    Egy hétig hozzám sem  szóltál, iszonyú volt, mert próbáltam mindent megtenni, hogy  elmondjam ne haragudj és hogy nagyon kívánlak, de...

    A leg utolsó délután ketten voltunk ott a szobában, zavartan, megö leltél, de hidegen és adtál egy utolsó puszit még hidegebben . Iszonyú volt.

    Eltelt jó pár hónap, mire váltottunk egy ol yan levelet, ami vidám volt.

    De kérdem én, mit tettél volna ? Mi lenne most, ha akkor este én hazamegyek Veled, ha együt t töltjük az éjszakát? Lehet Te könnyen feldolgoznád, és azt  mondanád az az egy éjszaka is megérte.

    De mi lenne velem? 

    Most is kívánlak, most is vágyom Rád és elválaszt Tőled so k ezer kilométer... és nem tudom mi lesz, ha újra látlak!

    S egítesz majd megkönnyíteni, vagy....?

     

    xxx 

    előzmény:
    *trinity* (1)
    2008-03-11  12:40
  4. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2008. Április 9. 11:2073.

    Drága Kisfiam!!!

     

    Tudod,neked köszönhetem,hogy .....-t mellém sodorta az élet.Köszönöm neked,hogy néha boldognak érezhetem magam!

    Ha néha sírni látnál,így,hogy ezt úgysem olvasod el ,elárulom,miatta van,mert vagy nagyon örülök neki,vagy nagyon félek,hogy csak beleültettem magam a hintába.Akárhogyan is alakul,nagyon köszönöm neked!!!!

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. 2008. Április 9. 10:0072.

    És mi van azokkal a dolgokkal, amiket jobb lett volna soha meg nem tudni? sajnos én megtudtam valamit, de jobb lett volna ha nem:(

    előzmény:
    *trinity* (1)
    2008-03-11  12:40
  6. 2008. Április 9. 09:1871.

    Az elnem küldött leveleim nem szalonképesek.

     

    Minden dühömet azokban szoktam kiírni, de mielőtt még feladva elolvasom, addigra elszáll a mérgem, meg arra is rájövök, hogy nem is egészen jól láttam, így vagy összetépem, vagy elteszem, hogy jót nevessen majd rajta a gyerekeim majd ha selejteznek.

    előzmény:
    *trinity* (1)
    2008-03-11  12:40
  7. 2008. Április 9. 09:0670.

    20 év nagyon hosszú idő. Történtek jó és rossz dolgok egyaránt, de együtt átvészeltünk mindent. Most mi történt veled? Szeretnélek újra olyannak látni, amilyen voltál. Leszel még olyan????

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. Torolt_felhasznalo_833708
    Torolt_felhasznalo_833708
    2008. Április 8. 21:1769.

    Szeretlek

    Nem tudom, valaha lesz-e alkalmam ezt elmondani. Az ember nagyon fél attól, h esetleg nevetségessé válik. Talán ez a legnagyobb félelem. Nagyobb, mint a visszautasítástól való félelem.

     

    Viszont most rájöttem, hogy részemről mi ez. Beszélhetek össze-vissza, elemezhetem a viselkedésem, és menekülésképpen próbálhatok meghódítani még 329 pasit rajtad kívül, ezt csak azért teszem, mert szeretlek és ez megrémít. Azóta a pillanat óta szeretlek, hogy egymásra hangolódtunk, és hirtelen nem létezett más, csak ez a nagy-nagy boldogság. Részemről nem volt játék. Nem ismerek olyat, hogy játék. Valamit vagy érzek, vagy nem. És ezt éreztem akkor is, most is. De nem tudom, hogy te mit érzel. Olyan titokzatos vagy. Vagy csak egyszerűen nem tudod viszonozni ezt? Mert részedről csak játék volt, most meg valami szexuális vágy? Amit persze nem akarsz ilyen gorombán elővezetni, de azért lényegében mégis csak erről van szó? Akkor inkább hagyjuk az egészet, de ez nagyon fájna... De mindegy, szexre úgysem kerülhet sor, amíg ezt nem tisztázzuk. Vallj színt minél hamarabb, kérlek. És ha nem érzed ezt, amit én, akkor legyen bátorságod elmenni. Ha viszont te is így érzel, mondd meg nekem, nagyon sokat jelentene.

     

    Csók

    X

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. Torolt_felhasznalo_833708
    Torolt_felhasznalo_833708
    2008. Április 8. 19:3268.

    Drága ...!

     

    Én beszéltem az érzéseimről. Te is beszéltél, mégsem tudom, mi ez az egész köztünk. És nem merlek megkérni, h legyél konkrétabb, és mondd el, mit érzel irántam. Nincs jogom hozzá, mert olyan keveset adhatok magamból. Én mindenesetre úgy érzem, nyakig benne vagyok ebben a kapcsolatban, pedig nincs értelme. De azt hiszem, nagyon fájna, ha csak "azt" akarnád tőlem. Ugye megteszed, hogy elállsz ettől, ha tényleg így van. Túl sokat jelentesz nekem...

     

    X

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. 2008. Április 8. 18:3767.

    Van spanyol barátom is,de

    1.ezt Te honnan tudod?

    2.spanyolokkal csak csajok barátkozhatnak?

    Félek,túl mélyértelmű összefüggések rejteznek a gondolataidban.......

    (Nem vagyok csaj)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_905379 (55)
    2008-04-08  09:06
  11. Torolt_felhasznalo_452521
    Torolt_felhasznalo_452521
    2008. Április 8. 13:0066.
    HBa=Ha
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  12. Torolt_felhasznalo_452521
    Torolt_felhasznalo_452521
    2008. Április 8. 12:5965.
    HBa valakinek ez van a szivébe-mint láthatóan neked-akkor ha tegnap fordultál volna dokihoz-már az is majdnem késő lenne.
    előzmény:
    *trinity* (64)
    2008-04-08  12:32
  13. 2008. Április 8. 12:3264.

    Jesse!

     

    Ki szólt Hozzád? Ezek el nem küldött levelek, nem fogod fel??? Szét akarod offolni ezt a topikot is??????????????????????????????????? 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. Torolt_felhasznalo_452521
    Torolt_felhasznalo_452521
    2008. Április 8. 12:2963.
    már megint magadból indulsz ki.öreg hiba.
    előzmény:
    *trinity* (62)
    2008-04-08  12:18
  15. 2008. Április 8. 12:1862.

    Jesse Te idegesítő lény!

     

     

    Ha tegnap éjjel nem azon agyaltál volna, hogy szójjá be megint a többi fórumlakónak, hidd el jobban érezted volna magad.......

     

    A fantáziád bevetheted más ügyek szolgálatába is......

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  16. Torolt_felhasznalo_452521
    Torolt_felhasznalo_452521
    2008. Április 8. 12:0961.
    komolyan mondom: keress sűrgősen egy pszichiátert és kezeltesd magad.
    előzmény:
    *trinity* (60)
    2008-04-08  10:43
  17. 2008. Április 8. 10:4360.

    Drága Édesapám!!!!

     

    Kikészítettek Téged ezek a szemetek, tudom. Nagyon szeretlek Téged!!! Sajnálom, hogy halálod előtt nem tudtam elbúcsúzni Tőled normálisan. Tudom, mostmár a Túlvilágon boldog vagy. Hades vigyázza lépteid. Drága Apukám!!! Miért hagytad, hogy kicsináljanak???? Miért???? Miért hagytad, hogy kihasználjanak és kinevessenek? Az nem megoldás drága apu, hogy fogod a vascsővet, azt leütöd vele a szerelmed szerelmét. Miért nem mentél el sportolni, miért kellett inni drága apukám?????? Ha már bejöttél a gimibe annak idején, miért nem jöttél fel hozzám az osztályba akár részegen????? Miért nem okoztál katarzist már akkor????????

     

    Miért nem lökted fel az igazgatónőt????????

     

    MIÉRT NEM RABOLTÁL EL ENGEM????????

     

    SZERETŐ Honleányod 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  18. 2008. Április 8. 10:2559.

    Te rohadt szemét állat nyomorult főnök g...

     

    Olyan nyomorult vagy amikor próbálsz megalázni Te rohadék!! Itt szenvedek nyomorult 77 nettoért b@szd meg!!! A lelkem is kiteszem, beleröhögsz a képembe, a 4000-es kajajegy plusszban!!!

     

     

    Te rohadt szemét állat volt férjem!

     

    Rohadnál meg az 5000ft-os gyerektartásoddal együtt és a régimódú kontyos szemét feleségeddel együtt!!!!!!!!

     

     

    Te gazember exem!!!!

     

    Tömd csak a pofádba az arab kaját te szemét! 

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  19. 2008. Április 8. 09:5958.
    Mondd,miért szórakozol velem?!?!?!?!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  20. Torolt_felhasznalo_922443
    Torolt_felhasznalo_922443
    2008. Április 8. 09:4057.
    Nekem nincs olyan.Én el küldöm,és ki is mondom.
    előzmény:
    *trinity* (1)
    2008-03-11  12:40
  21. 2008. Április 8. 09:1956.

    Drága Jó Édes Anyukám!

     

    Világ életedben elnyomtál engem, nem számít. Kialakult egy kis borderline személyiségzavar...nem számít. Állítólag 35-40 között "kinövi" az ember.

     

    Néha nem értem, hogy miért fáj Neked az, hogy apámra ütöttem. Apámnak igenis voltak nagyon jó tulajdonságai!!!!

     

    Na majd Én megmutatom Neked, hogy igenis SIKERRE viszem!!!!

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. Torolt_felhasznalo_905379
    Torolt_felhasznalo_905379
    2008. Április 8. 09:0655.
    Aszittem te csaj vagy!!! Nem neked van a "spanyol" barátod?
    előzmény:
    Valmont (41)
    2008-03-27  03:53
  23. Torolt_felhasznalo_905379
    Torolt_felhasznalo_905379
    2008. Április 8. 09:0354.

    Te idióta primitív barlanglakó f..kalap, k...be, hülye majom.

     

     

     

     

    Máris jobb

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_217009 (53)
    2008-04-08  00:33
  24. Torolt_felhasznalo_217009
    Torolt_felhasznalo_217009
    2008. Április 8. 00:3353.

               felcSörgettél...                            1985.okt.

           jóllaktAm a hangoddal

     nem jöttél...

               hiáNYoddal

    megtelt a szobám

     

    fellapozlak....

     

    szívembe beleolvadtak

    nagybetűId...

    előzmény:
    *trinity* (1)
    2008-03-11  12:40
  25. Torolt_felhasznalo_293143
    Torolt_felhasznalo_293143
    2008. Április 7. 23:0252.
    Tudom, hogy nem szeretsz, nem szerettél soha.
    Büszke szív a tiéd, hogy jutnék én oda?
    Lesz-e olyan virág, aki neked nyílik? Aki örökre meghódit??
    Találd meg Kedves, mást én nem kívánok!
    Körülötted egy nagy rét, tele sok virággal!
    Te csak élvezed az életet, tele vagy vággyal,
    Utánad már sok virág hervadozik, hervadozott,
    És mégis miért? Mert neked mindig nyílnak új virágok!
    Nem tudom, hogy mit érzel valójában, könnyen jönnek neked a szavak,
    de azt tudom, hogy egy vagyok a sok közül, ez fáj nagyon, hogy nekem csak ez marad.
    Mégis amikor ott vagy mellettem, nem jár ez a fejemben,
    Úgy érzem neked más nem kell és nekem sem.
    Mikor mellettem állsz elképzelem, hogy szeretsz.
    Mikor hozzám érsz, már megborzongok és ráz a hideg.
    Mikor ölelsz, biztonságos érzés tölt el.
    Mikor kezem fogod, úgy érzem te vagy az aki nekem kell.
    De fejemben kavargó gondolatok. Voltak ugyan percek, mikor azt hittem,
    Egyszer itt leszel örökre mellettem, de romba döltek álmaim, s nem maradtak, csak vágyaim!
    Fáj, hogy így alakult, azt hiszem beléd szerettem akaratlanul,
    de nem vagyok benne biztos egészen, mert ilyen nem fordul elő csak a mesében...
    De ez nem mese! A mesében minden szép, a végén mindenki boldog.
    A királyfi hintóval jár, de neked nincs, csak egy Ford-od!
    Olyan mese nincs is, ahol a daliás herceg álruhába bújva,
    minden héten más lányra vadászik újra és újra!
    Mivel a valóságban élünk, már csak kérdezném, hogy van célja ennek?
    Miért kell neked sok lány? Ki miért, és mennyit ér neked?
    Most itt ülök a szobámban egymagam, ebből az űrből nem jutok ki egyhamar.
    Minden erőmmel azon vagyok,hogy mosolyogjak, ha "pofont" kapok.
    A múlt szép, s szép is marad, de jobb lesz ha te már csak a múltba maradsz.
    Elmegyek, mert őrülten szeretlek, legyen Szívem, nagyon boldog életed!
    Hát most búcsúzom, vár rám a semmi, szívedben nincs helyem, el kell hát menni.
    Nincs értelme, hogy bármit is kérjek,  úgy sem érdekel, amit kérek.
    Néha úgy érzem, hogy megérted, de másnap látom, hogy nem érted.
    Valahol jegyzed, de az ellenkezőjét veszed, abból is látszik, hogy az ellenkezőjét teszed.
    Miért jó ez így néked, nem értem, de már elég volt, kiégtem.
    Egy szerelmi történet...
    Nem hosszú idő, de igen tanulságos.
    Egy lányról szól, aki kereste a valótlanba a valóságot.
    Semmit különöset nem csinált, csupán szeretett de azt igazán.




    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top