Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

El nem küldött levelek

*trinity*
Létrehozva: 2008. március 11. 12:40
Bátran!!! Írd ide az el nem küldött leveleidet!
  1. Torolt_felhasznalo_362998
    Torolt_felhasznalo_362998
    2012. Április 6. 11:00426.

    Kedves Családom!

     

    Szia Nejem!

    Kérlek ne haragudj rám! Emlékszem megismerkedésünkre és az azt követő hetekre. Emlékszem, mikor a 38-as buszon az ölemben ültél... Emlékszem a mai napig milyen, ha átölelsz. Azelőtt soha senki nem ölelt így, még a szüleim sem. Te tanítottad meg milyen érzés az, hogy szeretni valakit. Ha akarod ha nem, mindig velem vagy és életem végéig velem is maradsz. Senki másom nincs rajtad kívül. Évek óta külön vagyunk de én nap mint nap veled álmodom. Emlékszem utolsó heteinkre. Eléd mentem és átöleltük egymást, de te már nem szorítottál meg úgy... Este hozzád bújtam volna és átölelve aludtam volna veled, de ez már idegesített téged. Amikor fiúnk megszületett és én leszáguldtam hozzátok, a "When I'm sixty four" című szám szólt. Azóta is kedvencem, akkor minden sorában reménykedtem. Ma már tudom, hogy 64 évesen nem leszünk együtt... Búcsúzom és remélem idővel nem fogsz haragudni rám. Tudod, nem tehetek a történtekről...

     

    Szia kislányom!

    8 évesen ismerkedtünk meg és nagyon köszönöm, hogy beleegyeztél abba, hogy összeköltözzünk anyuval. Én tényleg igyekeztem azon, hogy egy család legyünk. Sokat dolgoztam és úgy érzem mindent megadtunk neked. Sajnos olyan fiatalon még éretlen voltam, nem igazán nyíltunk meg egymásnak. Most nem nagyon tudok mit mondani. Szurkolok neked, hogy minél jobban boldogulj az életben. Hidd el, szeretlek.

     

    Drága kisfiam!

    Te vagy nekem az életben a legnagyobb ajándék! Az elmúlt 12 év minden együtt töltött percére emlékszem, nem is kellett volna fényképezni vagy videózni. Remélem te is boldog voltál velem, sok időt töltöttünk együtt. Ha tehettem, vittelek magammal a munkahelyeimre vagy biciklizni, sétálni, legózni, focizni, fagyizni stb. Most nem tehetem. Sokkal sokkal többet érdemeltél volna és érdemelnél most is az élettől. Anyuval annak idején úgy terveztük, hogy kiegyensúlyozott családban fogsz felnőni. Mindent szerettünk volna neked megadni, legfőképp a legteljesebb szeretetet mindnyájunktól. Sajnos útjaink külön váltak és neked sok-sok kellemetlenségen kellett átmenned. Ezt bocsásd meg nekünk, nekem. Hátralévő életemben azon leszek, hogy bebizonyítsam: méltó vagyok arra, hogy szeress. De hisz te jobban ismersz engem, mint én magamat:) Tudod mennyire szeretlek és ha hónapokig nem is találkozunk, akkor is érzed apai szeretetemet. Csak múlna gyorsabban az idő! Fogunk mi még kirándulni, biciklizni, vezetni, szerelni stb. A cicusod is megnőtt, időnként hoz egy-egy egeret:) Ezerszer puszillak!!! 

    előzmény:
    *trinity* (1)
    2008-03-11  12:40
  2. Torolt_felhasznalo_274351
    Torolt_felhasznalo_274351
    2012. Április 2. 00:46425.

    EGYEDÜLLÉT, HONVÁGY, MAGÁNY (bár van "társam"), fázok, félek, sírok, nincsenek barátaim, soha nem is voltak....

    BIZTONSÁGRA vágynék!! 

    őszintétlen vagyok, rettegek az emberektől

    ha egy ismerős szembejön velem az utcán, még messze van, de engem kiver a víz tőle, hogy köszönni kell, esetleg kérdez valamit, és arra válaszolni :((((((((

    rettegek félek mindentől az egyedülléttől, a magányosságtól, az emberektől

    vágyok is egyrészt valakikre, barátokra, másrészt menekülök félek :((((((((((((((((

    visszaolvasva ezt a pár sort, a őszintétlenség ütött szöget a fejembe, lehet az lenne a baj velem?

    kipróbálom lehet, hogy milyen ha őszinte vagyok, sokat nem veszthetek, elvégre eddig se volt senkim, max. ezután se lesz 

    én is tettem sjanos érte jócskán, hogy ide jussak :( 

    bennem is van sok-sok hiba .... de lehetséges az, hogy CSAK BENNEM? :((((( nem akarnám ezt elhinni. 

    nem tudom mi van most velem, megbolondultam vagy mi 

    lehet, az ŐSZINTESÉGBEN van a kutya elásva

    nem vagyok az, talán magammal se mindig 

    nem merek őszinte lenni.

    most is máshogy írok, mintha itt lenne a komplett nevem 

    képet mutatok másoknak 

    mindenkinek sajnos 

    még annak is aki a legközelebb áll hozzám 

    kicsit már fárasztó ez az örökös megjátszás 

    jó lenne, ha végre valakivel egyszer valahogy önmagam lehetnék 

    a szar az, hogy pont a párommal se megy, pedig ővele kéne 

    nem tudom van-e olyan ember, akivel önmagam tudnék lenni 

    vagy próbáljam meg a mostanival?? :( :S 

    vagy én úgy tudok önmagam lenni, ha egyedül vagyok? :( és csak időnként van mellettem valaki? 

    ez se kizárt 

    remélem el tudok most indulni valami jó úton ... :S 

    nagyon nincs etéren vesztenivalóm 

    ésha változok, és őszintébb leszek, akkor lehet, hogy bevonzok valakit/valakiket, akikkel jó lesz, és boldogabb lesz az életem ... 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  3. 2012. március 2. 19:09424.

    El nem küldött levél? 

     

    Egyszerűbb a dühömet levezetni valami törékeny tárgyon.

     

    Akinek írnék,már nem él. 

     

     

    előzmény:
    *trinity* (1)
    2008-03-11  12:40
  4. Torolt_felhasznalo_274351
    Torolt_felhasznalo_274351
    2012. február 23. 16:56423.
    a barátom hármasozni akar, holott engem egy hete nem elégített ki, míg magát napi egyszer ki kell. vélemény?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  5. Torolt_felhasznalo_274351
    Torolt_felhasznalo_274351
    2011. november 22. 23:59422.
    hiányzoool!!!........
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  6. Torolt_felhasznalo_274351
    Torolt_felhasznalo_274351
    2011. november 19. 01:47421.

    tudom, hogy reménytelen, és sosem leszünk egy pár, de annyira szeretlek :-(((((((((((((((((((((((((((( tudom, hogy nem ismerlek, és csak egy álomkép vagy, lehet épp ezért :-(((((((((((((((((((((( sajnos csak egy életem van, de ha mégegy lenne, akkor a tiéd lenne a másik :-((((((((((((((((((((((((((((((((( nem bírom elviselni a tudatot, hogy elveszítelek örökre :-( hogy el kéne engednem téged, ahogy egy hajón utazva egy követ kidobunk a tengerbe :-( azt akarom, hogy a barátom légy, ha már más nem lehetsz, éshogy tudjak rólad mindig :-(((((( de te ezt nem akarod, többet akarsz :-( és az igazat megvallva lehet, hogy én is :-(( szóval ugrott a barátság dolog is............. elképzelésem sincs, hogy hogy és mikor tudlak elfelejteni :-( annyira hiányzol ...................... annyira de annyira veled lennék most .......... de sajnos a párkapcsolat egyik kritériumának se nagyon feleltél meg, és ráadásul ezt még nem is nagyon látod be és ott tart a vitánk ahol mindig, mindig ugyanoda lyukadunk ki elbeszélünk egymás mellett   így könnyebb, hogy ezt ide leírtam ... neked felesleges is lenne írom, mert otthagynál félúton ... Látod a "másik" pl sosem hagyott ott, és ez csak egy példa az 1000-ből!!! mégis .... na mindegy, ez olyan mint a feneketlen hordóba vizet hordani. Szánalmasan egyoldalú volt a kapcsolatunk, és most is az!! Azthiszem többet már én nem írok neked, csakha te írsz arra válaszolok esetleg. De én nem kereslek soha többet. Feléledt a női méltóságom. Nem fogok neked könyörögni, ha nem kellek, nem kellek, ez van. Íme akkor tulvagyunk a 10. szakításon is, részemről ezvolt az utolsó. Max. ha még te szóbaállsz velem, akkor ezúttal én küldelek el, az lesz a 11. Nemhiába mondják, hgoy ami nem megy nem kell erőltetni, ez kb. felesleges kör volt a részemről, bár nem teljesen, mert így lehet, hogy le tudlak zárni. És muszáj is lesz. Nem lesz időm (rád :-(((((( ) Ez van. Két + egy év eltelt, és még mindig ott vagyunk, hogy nem is ismerjük egymást. Lehet ez csak egy menekülő kapaszkodó volt a részemről a múltba. Sőt valószínű biztos. Lehet nem is kellett volna, de nem bírtam ki. Jó, hogy ezt anoním módon le lehet írni, nem kell ellenőrzigetni, újraolvasni, és megkönnyebbül a lelkem. És mehet az éterbe annak illúzióját keltve, hogy most aztán KIírtam magamból. Majd találok helyetted más nyuszit, akit elő lehet venni a kalapból kedvemre. Illetve ha akarok keresni. Mert úgy nagyon nem. Van  is egy ilyen illető, de ő nem olyan mint te :( nem az igazi. Pedig sokban hasonlít hozzád, mégis te kellettél volna. => Ergo más nem is kell.... akkor meg mi a francnak is keressek, csak az időmet rabolnám vele. Ha te nem lehetsz az enyém, akkor más nem kell. Ez van, majd lefoglalom lekötöm magam, és megkeresem a boldogságom és a harmóniám útját máskor. És visszatérve tényleg a női büszkeség se hagyja, hogy kvázi most már könyörögjek neked. Most elküldöm, majd lehet még folytatom egyelőre ennyi ....

    szia meg minden

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  7. Torolt_felhasznalo_274351
    Torolt_felhasznalo_274351
    2011. november 1. 21:32420.

    már nem is remélem, hogy jó lesz

    már nem érdekel

    és a reményeim temetője ismét nőni fog eggyel :S

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  8. Torolt_felhasznalo_274351
    Torolt_felhasznalo_274351
    2011. október 30. 23:11419.

    annyit tudok csak elmondani (ismét), hogy rohadjon meg az összes férfi a világon, (kivéve egypárat) és még azonkívül pár ribanc is

    és annyira fafejű tuskó néhányuk, hogy az idegességtől kést vágnék legszívesebben beléjük, mert ugyanis nem értenek se a szép szóból, se a csúnyából, se semmiből 

    sírnék, és belérúgnék 

    de már sírni se tudok 

    és holnap megint iszonyú fejfájással fogok ébredni 

     

    előzmény:
    *trinity* (1)
    2008-03-11  12:40
  9. 2011. október 12. 21:57418.

    "Nem mondhatom el senkinek, elmondom hát mindenkinek..."

     

    Te drága, édes fiú!

     

    Lassan egy éve lesz, hogy szeretlek, s az érzéseim semmit sem halványodtak azóta. Mindent adtam volna, de neked semmi sem kellett, csak játszottál velem. Elbolondítottál, feldobtál, és hagytál leesni. 

    Csak rád gondolok, a neveddel kelek és fekszem, amerre járok, csak téged látlak mindenfelé. A metrón lesem a megállót, ahol egyszer együtt szálltunk ki, hátha arra jársz, hallgatom a kedvenc zenédet, a képed a telefonomban van elrejtve. Amit megdícsértél rajtam, azt színt viselem a ruháimon, minden elszívott cigaretta téged idéz, ha felnézek este a csillagokra, neked üzenem velük, hogy szeretlek...

    Nagyon hiányzol, fáj minden perc nélküled.

    Ha véletlenül találkozunk, a szívem percenként kétszázat ver, a lábaimban kiszökik az erő, de vidámnak és lazának kell mutatnom magam, hogy azt hidd, már túl vagyok rajtad.

    Nem rázhatlak meg és nem kiálthatom a szemedbe, hogy SZERETLEK, TE HÜLYE, EMBER ÍGY MÉG NEM SZERETETT TÉGED!

     

    ...és nem is fog. Nem lesz, aki a hibáiddal együtt ennyire, ilyen önzetlenül imádjon, aki meghalni is kész lenne érted.

    El fogod cseszni az életedet, tinglitangli lánykákkal, a nemtörődöm természeteddel, elszaladnak az évek és a végén tökegyedül ott fogsz maradni, betegen, kiégetten. A vesztedbe rohansz, hidd el.

    Aki melletted lehetett volna mindenben, az nem kellett...

     

    Azt kívánom, légy boldog, ha már én nem lehettem az, sem veled, sem nélküled.

     

    Örök szerelemmel:

     

    én

     

     

    előzmény:
    *trinity* (1)
    2008-03-11  12:40
  10. Torolt_felhasznalo_799324
    Torolt_felhasznalo_799324
    2011. október 7. 10:49417.

    Drága Ex férjem! 

     

    Tudtam,hogy nem kellene hozzád mennem..voltak is jelek,emberek,de vak voltam,és baromi buta,fiatal.

    Igaz,akkor nem lenne az a két csodás gyerekem...akiket te nem érdemelsz meg...más a lábuk nyomát csókolná,és nem tudná mit tegyen értük...akár lelkileg,apaként,anyagilag is...

    Te meg hazudsz,hogy mindent megteszel értük...ja...mit is?  

    Mutogatod őket,mikor egyszer sem ültél le velük tanulni..nem keltél fel hozzájuk mikor betegek voltak...nem voltál ott mikor az első szerelmi bánatuk volt,vagy csak bántották őket a suliban...nem volt egy szülőin sem...sem ünnepségen...sem felvételire nem kísérted őket...

    Max oda adod,ami szerinted jár...amit nekem adsz...de nem gondolod végig,hogy ezt nem nekem adod,nem nekem tartozol vele,hanem a gyerekeidnek!!!   

    Unom már,hogy egyáltalán semmi felellősség tudatod nincs,és mindig...mindig kihúzod magad a felelősség alól...

    Sem iskola kezdéskor...sem soha nem veszed ki a részed...

     

    Szarházi vagy...a gyereknek adott biciklit is visszakéred,hogy a barátnődnek add...szánalmas...Anyádnak,akin élősködsz,sem adsz egy fillért sem...szerncsétlen asszony...mind a ketten kihasználjátok,az apáddal együtt...Ha viszont a mama volt beteg,le se szartátok őt...Mikor kórházban is volt,én kísértem be őket a mamához...te még arra sem áldoztál időt,és enegriát...szép....

     

    Ja...igen..anyád,szegény azt hiszi,hogy az én gyerekeim azért nem mennek hozzá,mert nem kiváncsiak rá,undorodnak tőle...közben a gyerekeknek mondod,hogy ne gyertek,mert dolgozom...így édesanyád azt hiszi,vagy én nem engedem őket hozzá,vagy ők szarnak rá...ami persze nem igaz..te mondod,hogy ne menjenek!!! Szemét alak!!!

     

    Hogy képes ennyi aljasságra a saját gyerekeivel egy ember??? 

     

    A baránődet vitted,és viszed nyaralni...bulikba,moziba,vásárolsz nekik...Mikor a gyerekek kérnek valamit...kirándulásra,farmerra,mozira..."most nem megy"...közben meg rá,még aznap a gyerek előtt utalod a nődnek a 30-40 ezreket...emberileg nulla vagy...

     

    Nyaralni??? Utoljára akkor voltak veled,mikor még család voltunk... 

     

    És ez a jéghegy csúcsa...van még annyi a rovásodon,hogy kevés a karakter hozzá ami az nlc található...

     

    Mások előtt mondod...ennyit-annyit adok...közben semmi...a telefonban,mikor már senki nem halja...már nincs pénzed,most nem megy..stb...közben a facebookon,meg írod rá 30 percre...hogy megyünk a morrisonba bulizni:))) Mókás...  A gyereked meg akár lángos eszeik már 2 napja,vagy nem tudja bevinni a pénz a suliba,mert nekem igazán nem megy,és nincs miből :( 

     

    Nem írigykedem...mert nekem ezerszer tartalmasabb életem van,és egy állandó,stabil kapcsolatom,akitől mindazt megkapom,amit tőled hiába kértem,vártam...és a gyerekeim...

     

    Látni nem akarlak többé egy ballagáson,érettségi bulin...a gyerekek eskűvöjén sem... soha...mert egy fűszálat,annyit sem tettél értük...

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  11. Torolt_felhasznalo_412219
    Torolt_felhasznalo_412219
    2011. október 6. 23:22416.

    Drága Nyomikám!

     

    Türelmes leszek csak csináld gyorsan!!!  

     

    Ui: Igérem a várakozás alatt nem hisztizek minden szarért (csak minden 2.ért) 

     

    Nagyon nagyon!!!!!!    

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  12. Torolt_felhasznalo_274351
    Torolt_felhasznalo_274351
    2011. október 4. 22:54415.

    Az élet a pofámba tolt MINDENT, amire valaha vágytam, és most itt ülök és sírok, és menekülnék :(((((((((((((((((((((( azt se tudom hova

    rémálmaim vannak, és félek :((((((((((((((((((( 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  13. Torolt_felhasznalo_595470
    Torolt_felhasznalo_595470
    2011. szeptember 29. 22:17414.

    Kedves Család!

     

    Lóalkatrész a hátsótokba. Meg az enyémbe.

     

    Anyám, apám! Nagyon eltoltátok az életemet. Kezdjük ott: az abortusz nem bűn. Nem valami szép dolog, de nem bűn. Minek kellett a két gyerek? Nem kívánkoztam megszületni, csak véletlen voltam. Ez szerintetek nem jel?

     

    Apám! Mi a mókusnak pofázol nekem ittasan? Egyszer fel foglak dönteni, és majd henteregsz a földön, mint a hátára fordított bogár!

     

    Nagyanyám! Cseszd meg a szalagjaidat. És igen, nagy k..va vagyok, amiért 19 évesen lefeküdtem a –most már majdnem- férjemmel. Képzeld, milyen jókat hentergünk majd az elkövetkező évtizedekben is!  ;) Tudod, csak az általad okozott idegösszeroppanást „kúrálgatom”.

     

    Nővérkém! Akinek diplomája van, az találja már el, hogy a falfestékes ecsetet vízzel kell kimosni! Ne csak nézzél, lássál is! Ja, és dugdosd fel mindennemű nyílásodba a kikövetelt bútort, függönyt, karnist, bordűr csíkot, 70 ezres fényképezőt, kerékpárt! Én megszerzem ezeket, nem pedig picsáskodok értük. Ja, és nekem nem kell zsarolnom a kedvesem, hogy elvegyen. :P

     

    Tanulságnak jók voltatok, majd könyvet írok rólatok.

     

    Pele

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  14. 2011. szeptember 29. 21:58413.

    Til Schweiger.

     

    Sok filmeben láthattad...talán Becstelen brigantyk amiből ismerős...meg ha láttál háborús filmeket....SS egyenruhás tiszteket.....Lara croft,.Joe és Max...Nekem a kedvencem tőle a Fülenincs nyúl. Ezt ő is rendezte.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_401818 (411)
    2011-09-26  09:33
  15. 2011. szeptember 29. 21:50412.

    Írtam privát üzenetet, olvasd el és légy szíves válaszoljál- feltéve ha tudsz

     

     

    http://www.youtube.com/watch?v=PaGTuLBT59s&feature=related

     

    Erre?

    előzmény:
    exed (408)
    2011-09-25  17:00
  16. Torolt_felhasznalo_401818
    Torolt_felhasznalo_401818
    2011. szeptember 26. 09:33411.
    Ki ez a színész? Tök ismerős.
    előzmény:
    ~gabi~ (409)
    2011-09-25  20:04
  17. Torolt_felhasznalo_244470
    Torolt_felhasznalo_244470
    2011. szeptember 25. 20:09410.
    Kivel vesztél össze az nlc-n?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_324086 (406)
    2011-09-10  21:41
  18. 2011. szeptember 25. 20:04409.

    :-O

    :-O

    :-O

     

    Wo bist du?

     

    :-D

    előzmény:
    exed (408)
    2011-09-25  17:00
  19. 2011. szeptember 25. 17:00408.
  20. 2011. szeptember 12. 20:35407.
    Köszönöm , de kitől is? :-O
    előzmény:
    exed (405)
    2011-09-10  14:55
  21. Torolt_felhasznalo_324086
    Torolt_felhasznalo_324086
    2011. szeptember 10. 21:41406.

    A hétvégén ismét volt szerencsém elmélázni az ember mérhetetlenül ostoba korlátos viselkedésén...

     

     Nem törekszem rá,hogy mindenki szeressen, és én sem próbálok mindenkit szeretni. Roppantul megelégedett életet tudok élni úgy is,hogy helyet foglal létemben a grátisz unszinpátia. Tudod ez az, amiért nem kell küzdeni az illető egyednek, csak ránézel és hányni tudnál...sőt, nem is kell élőben látni, elég a virtuál megnyilvánulása...

    De hangsúlyozom, ezzel remekül lehet együttélni... nem keresem az ilyen egyeddel a kontaktot, de ha nem tanul a lelkem (és időről időre nem tanul), akkor muszáj vele feltörölni... hisz ezt igényelte a teste...

     

    Azonkívül elképeszt, amikor valaki fogja magát és aztán jól megmondja... és tök elégedett ... igaz nem mondott semmit, a qtya se kérdezte, és nem bántotta senki, de akkor is...

    Utóbb (némi figyelemfelhívást követve) feltűnt, hogy vannak markáns frontok a nlc.hu-n. Virtuál és valódi ismerősök, írogatók, figyelők és megmondó emberek...

    Elgondolkoztam vajon melyik dobozba lehet szerteágazóan sokoldalú (majdnem gömb!!!) egyéniségemet belefeszegetni...

    És őszintén remélem, egyikbe sem ... hisz már rég a kívülálló különc szerepét osztottam magamra és jól érzem magam benne. Nem feltétlen a 13. az asztalnál, mert az folyvást bajságot kavar, de afféle ... mondjuk a 12 és feledik....

     

    Remélemnem voltam teljesen átláthatatlan, és akinek maradok őszinte híve, az ismét jót derült elméncségeimen.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  22. 2011. szeptember 10. 14:55405.
    Nagyon boldog születésnapot!

    http://www.youtube.com/watch?v=X6mkUmVm1mc
    előzmény:
    ~gabi~ (401)
    2011-08-30  10:42
  23. Torolt_felhasznalo_244470
    Torolt_felhasznalo_244470
    2011. szeptember 4. 17:20404.
    Szeretlek. Valami áldott-szép szerelemmel, ami csak egyszer van az ember életében. Soha nem leszel az enyém, így nincsenek hétköznapok, csak ünnepek. Hiányzol. A legnagyobb álmunk az volt, egyszer egymás mellett ébredni. Még mindig álom, talán örökre az is marad. Hiányzol. A hangod, az érintésed, az illatod. Találsz valakit és elmész- mondogatod, és én mosolyogva mondom, igen, egyszer elmegyek, de szeretni foglak kicsim, ott leszel minden gondolatomban, minden érintésemben. Nem tudom milyen lesz az a reggel amikor úgy ébredek, hogy elveszítettelek. Most itt vagy és boldog vagyok. Megtanítottál szeretni. Igaziból. Akármi lesz, ezért örökké hálás leszek neked.
    előzmény:
    *trinity* (1)
    2008-03-11  12:40
  24. 2011. augusztus 30. 12:42403.
    Most akkor Béla vagy, vagy Csaba?:-)
    előzmény:
    a.csaba (402)
    2011-08-30  12:35
  25. 2011. augusztus 30. 12:35402.

    Drága Aranka!

     

    Tudom, hogy a bíró azt mondta, hogy ne találkozzunk a "lehűlés"Ideje alatt, de nem tudok tovább várni. Aznap amikor elmentél,megesküdtem, hogy soha többé nem beszélek veled. De ez csak a durcás kisfiú mondatta velem,mert nem én akartalak először megkeresni. Azt képzeltem, hogy majd te csúszol, mászol előttem, hogy fogadjalak vissza. A büszkeségem akarta ezt. Most már látom, hogy ez sokba került.

    Elegem van abból, hogy úgy teszek, mintha nem hiányoznál, és nem érdekelne milyen szarul vagyok. Nem számít ki teszi meg az első lépést. Itt az idő,hogy a szíveink beszéljenek helyettünk. Az én szívem ezt mondja... "Nincs még egy olyan nő mint te, Aranka." Minden nőben akit meglátok téged kereslek, a szemeidet, a melleidet. De ők nem Te vagy. Még csak meg sem közelítenek. Két héttel ezelőtt találkoztam ezzel a kiscsajjal a Bambi Presszóban. Haza vittem magamhoz. Nem azért mondom el, hogy megbántsalak, csak szeretném érzékeltetni, elszántságomat. Fiatal volt, úgy kb. 19 éves. Tökéletes

    teste volt, amit csak a fiatalság és a sok év jégkorcsolyázás adhat. Tényleg tökéletes. Feszes cicik, amiket még nem láttál, és olyan segg, hogy összeszaladt a nyál a számban. Minden férfi álma, nem igaz? De ahogy ott ültem a kanapén miközben a csaj rajtam dolgozott, azt gondoltam,milyen dolgok lettek a legfontosabbak az életünkben? Olyan felszínes az egész. Mire jó egy abszolút tökéletes test? Jobban dugott tőle az ágyban? Hát ebben az esetben, igen. De amit ezzel mondani akarok, hogy jobb ember lett tőle? Jobb szíve van, mint az én kevésbé vonzó Arankámnak? Kétlem. Erre még sohasem gondoltam

    ezelőtt. Talán kezd benőni a fejem lágya. Később, miután vagy 5x magamévá tettem, az jutott eszembe:"Miért érzem én magam olyan kiszáradtnak és üresnek?" Ez nem lehetett a hibátlan technikája

    vagy az eszméletlen teste, a szüntelen szexvágya vagy bármi más. Valami hiányzott. Mit a fene lehet az? Amikor hirtelen beugrott. Nem volt a régi, mert nem voltál ott Aranka! Hogy nézd. Érted mit akarok ezzel mondani? Semmi sem a régi nélküled. Aranka, megőrülök nélküled! Minden, amit teszek, rád emlékeztet.

    Emlékszel Erzsire, a szomszéd falubeli egy gyerekes anyára, akivel tavaly találkoztunk? Múlt héten átugrott, és hozott egy nagy tepsi rétest. Azt mondta, hogy nő nélkül nem vagyok jól tartva mostanában. Nem igazán értettem, de nem is fontos ez most. Szóval, megittunk egy pár üveg bort, és

    hipp-hopp, ott szeretkeztünk a régi hálószobánkban. Mindent megadott amire vágytam, tudod, mint egy igazi nő, aki nem parázik a súlya vagy a karrierje miatt, vagy hogy hallanak-e a gyerekek valamit. Aztán hirtelen kiszúrta a dönthető tükröt a nagyid régi fésülködő asztalán. Letette a földre, föléálltunk, és úgy néztük a történéseket. Nagyon izgató volt, de egyben elszomorított is, mert eszembe jutott, hogy "Aranka miért nem tette soha le a tükröt a földre? Már vagy 14 éve meg van az a régi tükör, de még egyszer sem használtuk erre." Szombaton, az unokahúgod ugrott be a bírósági végzés másolatával. Julis még olyan gyerek meg minden, de már most is jó fej, és igazi barátként viselkedett ebben a nehéz, fájdalmas időben. Sok jó tanáccsal ellátott veled, és úgy általában a nőkkel kapcsolatban. Szeretne minket újra összehozni, Aranka, tényleg. Ott iszogattunk a fürdőkádban, és jobb időkről beszélgettünk. Itt van ez a tinédzser lány, akinek majdnem ugyanaz a vére, mint a tiéd, és csak arra tudtam gondolni, mennyire olyan, mint te voltál 18 évesen. Majdnem elsírtam magam. Aztán egyszer csak kiderül, hogy Julis igazán szereti az análszexet. Eszembe jutott mennyiszer próbáltalak rávenni, hogy próbáljuk ki, és hogy mennyi olaj volt ez a tűzre kettőnk között. De látod még akkor is, amikor éppen a unokahúgoddal próbálgatom ezt , csakis rád gondolok! Így igaz, Édesem. A szívedben érzed, tudom. Nem gondolod, hogy újra kezdhetnénk? Töröljünk el minden rosszat, és kezdjünk tiszta lappal!

    Szerintem menne.

    Ha ugyanígy érzel, kérlek, kérlek, kérlek tudasd velem.

    Ha meg nem, akkor elmondanád hova tetted a TV távirányítót?

     

    Szerető Bélád

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     

Címlap

top