Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Feng shui a szerelemben

cs.adrika
Létrehozva: 2008. március 6. 10:21

Sziasztok!

Feng shuiban jártas emberektől szeretnék tanácsot kérni. Barátnőm nagyon "rákattant" és mivel most lesz a névnapja, szeretném meglepni egy freng súlyos  tárggyal. Az élet minden terén nagyon sikeres, egyedül a párkapcsolat része nincs rendben, évek óta nem talál magának megfelelő társat, sőt, mondhatni, még nem volt igazi társas, hosszútávú kapcsolata. Olyan szimbólum, tárgy, vagy ilyesmit szeretnék, ami elhozza az életébe a Nagy Őt.

Nézegettem a neten ezzel foglalkozó oldalakat, de az ott talált figurák inkább a meglévő kapcsolatra vonatkoztak, hogy azt hogyan erősíthetjük, hűség, örök szerelem, meg ilyesmi.

De nekem szerelemhozó kell.

Van tippetek? Tudom, a délnyugati sarok a favorit, de mégis mit tegyen oda?

Köszi, aki válaszol, aki meg kritizálni akar, az kíméljen, nem ettől várok megoldást, kedves gesztusnak szánom és ki tudja, lehet, hogy bejön.

Szép napot mindenkinek!

  1. 2008. Április 6. 17:2256.

    Próbáltam feltenni 1 általam kreált alaprajzot a lakásról, de nem lehet feltölteni.

    Esetleg ha elküldenéd az e-mail címed privin nekem, akkor oda el tudnám küldeni a tervrajzot, hogy tanácsolni tudj nekem a térrendezéssel kapcsolatban. 

    Köszönöm előre is. 

     

    előzmény:
    sárgaház (54)
    2008-04-04  20:00
  2. 2008. Április 5. 14:0155.

    Köszi!

    Szerintem is jó ötlet volt a  kaktuszt kidobni! Már korábban ki kellett volna,csak hát ugye ajándék volt 1 kedves baráttól...

    A sárkányfejű teknőst áthelyezem.Na persze a lovat is....

    Vissza fogom olvasni a korábbi hozzászólásokat...

    Köszi mégegyszer... 

    előzmény:
    sárgaház (53)
    2008-04-04  19:58
  3. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2008. Április 4. 20:0054.
    A hétvégén megpróbálok feltenni egy elrendezést, hogy tudd milyen terület hol van, és mit hova és miért szoktunk tenni. Bocs, de most nem érek rá, de igyekszem feltenni.
    előzmény:
    tigris74 (48)
    2008-04-01  20:00
  4. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2008. Április 4. 19:5853.

    Na a kaktuszt jól tetted, hogy kidobtad!!!!!!

    Ha csak a szobádat szeretnéd, akkor ha beállsz az ajtóba, onnan a jobb sarok. Olvasd vissza a topicot, korábban leírtam mit lehet oda tenni.( sárkányfejű teknős szájában piros szalaggal, pünkösdi rózsa, ....)

    Lovat délre teszünk! 

    előzmény:
    tigris74 (50)
    2008-04-02  17:08
  5. 2008. Április 2. 18:3752.

    Szia Judy69!

     

    Köszi! Sajnos még nem volt időm több hozzászólást itt elolvasni, de pótolom..

    előzmény:
    Judy69 (51)
    2008-04-02  17:46

Címlap

top