Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

FITNESS TOPIC

hexilein72
Létrehozva: 2008. március 2. 08:53

Sziasztok!

azoknak inditom ezt a topicot, akik szeretnek sokat, intenziven mozogni es meg szeretnek osztani ez iranyu tapasztalataikat masokkal is, vagy esetleg közösen, együtt, "virtualisan" tornaszni lenne kedvük.

En heti 3-4x futok (kb. 10-11km-t alkalmankent) es melle meg 3-5x tornaszom kül. dvd-kre, kedvencem az Alexandra

Neha fitness studioba is eljutok 1-1 aerobikra, de sajna a csalad miatt eleg ritkan. 

Szoval, aki meg sportos vagy szeretne azza valni, az jöjjön!

Üdv., Hexi 

  1. 2009. július 15. 16:1322301.

    ha várnak, akkor menj Noécsi! Engem is most hívott a barátnőm, hogy menjünk le hozzájuk hétvégére, már totál bezsongtam. Csupa-csupa erdő, gombák, bocik, házitejcsi, harapnivaló levegő- jaj, már ma mennék! Szerintetek mit vigyünk neki és a férjének, mert most ünneplik a szülinapjukat. Fiatal pár.

    Mit lehet venni közös ajándéknak?

    előzmény:
    Noémi81 (22299)
    2009-07-15  16:03
  2. 2009. július 15. 16:0722300.

    Wetike mikor jössz? Jobb már a kedved?

    Megkérdeznéd nekem Sz-ot, hogy szabad-e ilyenkor etetni a cinkéket? Mert kikészítenek ezek a cinkék! Amint észreveszik- mert vagy kifigyelik, vagy nagyon okosak- hogy mikor vagyunk otthon, vagy mikor kelünk fel, egyből odatelepednek a korlátunkra a csemetéikkel, és be nem áll a szájuk, amíg meg nem etetjük őket!

     

    De nem mi szoktattuk őket oda, mert mi csak télen etetjük őket!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. 2009. július 15. 16:0322299.

    Ungi, nincs a Réka 4 seggjében belső comb. Igazából szerintem alig van torna, amiben van és abban is nagyon kevés. Anyum is ezt hiányolja mindig.

    Azért írtam, hogy több esélyünk van, mert míg egy normál ciklussal rendelkező nőnek egy hónapban mindössze egyetlen nap van peteérése, és azt elvileg tudni is lehet, hogy mikor, nekem nem tudni mikor van, lehet, hogy ma, lehet, hogy holnap, lehet, hogy 5 nap múlva lesz, minden nap esélyes. Igazából ugye ez nem több esély, hanem kevesebb, csak hát máshogy is fel lehet fogni. És én próbálom inkább így nézni a dolgot.

    Mondjuk mivel a hőmet mérem, tudni fogom, hogy volt-e, és majd mindenképpen jelzem nektek. Az lesz az első, hogy megírom.

     

    Wetike, el is felejtettem írni, hogy fel a fejjel! Mindenkinek vannak ilyen undormány napjai. Nem akarok mindent a hormonokra fogni, de azért jócskán van benne szerepük.

    Remélem, mára felvidultál egy kicsit.

     

    Eldöntöttem, elmegyek Szolnokra, nagyon várnak már, hetek óta szinte minden nap hívnak, úgyhogy fél 6-kor indulok. Meg sem mertem kérdezni, hogy a gép most jó-e, mert az utóbbi alkalmakkor mindig akkor volt szerelőnél, mikor ott voltunk. Még a végén nem indulnék el, ha megint így lenne.

    Ha jó a gép, jelentkezem onnan is.

     

    És most már nekem is össze kellene magam szedni és tornázni. Cuccomat viszem, tornákat viszem, újat is, bár szalagom még nincsen, aztán meglátjuk.

     

     

    előzmény:
    ungi (22297)
    2009-07-15  15:43
  4. 2009. július 15. 16:0222298.

    Ungi, Lillikének van barátja? Juj, de édes. Közös képeket-képeket-képeket légyszi, légyszi!

    Látom, akkor Neked is van teendőd délutánra bőven! Nekem is kell főzni, mert most képtelen vagyok több napig kitartó, nehéz kajákat csinálni, így marad a mindennapos ripsz-ropsz főzőcske

    A Réka 4 popsiban nincs belsőcomb, az csak a Réka 1, 2, 5-ben van!

    Én Réka 3 kart és hasat akarok tornázni. Amint hazaérek bele is ugrom a naciba, nehogy szétnézzek előbb a lakásba, mert akkor lőttek a tornának!

     

    Évike köszi a tippet, abban az aquaparkban mi is voltunk többször! De valami nyugodt, csendes, kis szép városkára gondoltunk, ahol nem tudnak eltévedni, ahol elromantikázhatnak

    előzmény:
    ungi (22297)
    2009-07-15  15:43
  5. 2009. július 15. 15:4322297.
    Lánykák, torniztok ma? És mit? A réka 4 segg részében van belsőcomb? Már nem emlékszem.....Vagy csak a 2-ben van? Belső comboznék is egyet, vagy capoeira, nem is tudom.....De lehet, időm sem lesz, mert a Lilikéhez jön egy kutyabarátja, ha minden igaz :))))) Meg főznö is kell. Rakott kelt csinálok, nyamiiiii
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. 2009. július 15. 14:2622296.

    Megtaláltam a fürdő honlapját:

    http://www.aquasziget.hu/

     

    előzmény:
    Évike86 (22294)
    2009-07-15  14:23
  7. 2009. július 15. 14:2422295.
    Boddika, miért van több esélye Noééknak?
    előzmény:
    boddia (22291)
    2009-07-15  13:51
  8. 2009. július 15. 14:2322294.

    Sziasztok!

     

    Olyan meleg van, hogy meg lehet kukulni. Semmi kedvem semmihez. Pedig angoloznom kéne. Vagyis már nekiálltam, csak közben elkalandozom.

     

    Noé Hát ilyen az, ha az ember egyszerre 100 dolgot akar csinálni, valami kimarad.

    Én nem tudok komoly képet vágni, ha fényképeznek, vagy csak nagyon ritkán. Másnem azért röhögök már előre, hogy te jó ég, már megint milyen béna leszek a képen.

     

    Wetike remélem már jobb kedved van. Velem is szokott néha ilyen lenni. Nem tudom megmondani, hogy mi bajom van, de hagyjon békén mindenki.

     

    Ungi ügyi vagy a tornával. Tegnap nem bírtam rávenni magam, de ma már muszáj lesz.

    Ungi ne bánkódj, mert én nagyon irigyellek ám a saját házikó miatt. én is, én is én is akarok olyat.

     

    Sita eddig én sem kapkodtam, meg hárítottam. De szerintem ez a sok autókázás betett nekem a hátsó ülésen. Valamiért rámjött, hogy én aztán most megtanulok normálisan vezetni.

    M. nagyon ügyes ezzel a futással. 

    Képzeljétek az én M.-em, meg nyaralás eleje óta nem cigizik. És eddig a nagy kihívás a munkahelyén volt, de ott sem gyújtott rá hétfőn, szóval kiállta a próbát. És azt mondta, hogy büdös a munkatársa (cigitől).

     

    Gabye rögtön lefárasztanak nyaralás után. Ez nem fair. De látom majd jövő héten csúsztatsz.

     

    Boddia te micsoda tornát nyomtál. wow. Talán holnap már én is belenézhetek abba fránya dvdbe.

    Meg kell mondjam, hogy autó nélkül én nem mennék arra a környékre. A látnivalók között elég nagy távok vannak. De tavaly tesómmal vonattal mentünk Esztergomba és onna busszal mentünk át Visegrádra. Nekem nagyon tetszett. És ugye Esztergombnál van a Mária Valéria híd, ahol gyalogosan át lehet sétálni Szlovákiába. Én ezt ajánlanám. De talán jönnek a többiek valami szuper ötlettel. És van aqva park is, szóval fürdeni is tudnak. Biztos jó lehet, mert szerintem nem rég épült, csak tesóm nem szeret fürdeni, meg strandolni így ott nem voltunk.

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. 2009. július 15. 14:2222293.

    Boddia, én ugyanezt akartam írni Noének, h teljesen más ember lett az utóbbi időben! Optimista, pozitív, szuper, h végre ezt olvashatjuk! Örülök neki, h eltűnt a régi negatív Noéka! :))))))

    Hurráááá!

     

     

    Boddia, sztem ha jó egészségnek örvendenek, akkor jó nekik az É-i középhegység! vagy a Dunakanyar, esetleg a Bakony!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. 2009. július 15. 13:5622292.

    Évike szerinted, mennyire lenne jó a környék, ahol ti voltatok nyaralni egy idős párnak autó nélkül?

    Konkrétan anyósékat szeretnénk közösen meglepni 1-2 napra, ahol kikapcsolódhatnak, feltöltődhetnének, és szépeket láthatnának. Olyan hely kell, ahol tudnak fürdeni, érdekes, de nyugis a környék, és nem kell autó. Ahol közel van minden, és pár napra lekötik magukat.

     

    Szerintem nagyon örülnének neki, ha végre nem a festésről, takarításról szólna a szabadságuk!

     

    Szóval lányok ötleteket! Ami Pesttől 200 km-en belül van, és megfelel a kritériumoknak!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. 2009. július 15. 13:5122291.

    Lányok, már nem ugyanaz a Noécsi ír nekünk, aki régen, most egy optimista Noécsit olvashatunk! Olyan jó, hogy előre látó vagy, és a jó oldalát nézed a dolgoknak! Ez igen! Végrenagyon örülök! És igen, nektek sokkal több az esélyetek, mint nekünk, szóval hajrá, én azt mondom, hogy maradj otthon!

    előzmény:
    Noémi81 (22287)
    2009-07-15  11:36
  12. Torolt_felhasznalo_266404
    Torolt_felhasznalo_266404
    2009. július 15. 12:4722290.

       Sziasztok!

     

    Én még új hozzászoló vagyok, de a fitnesz szakmában már nagyon sok tapasztalat és eredmény áll a hátam mögött.

        Szeretném figyelmetekbe ajánlani azt a fitnesz klubbot az V. ker. ben, amelyben én is oktatok, és az egyik legszinvonalasabb és árban is a legkedvezőbb. 2 csodálatos (fantasztikus légtechnikával ellátott) egyedi hangulatú tornaterem. Minden óra megtalálható:

       Spinning, SLIDE(ez csak itt van és a lányok megőrülnek érte annyira óriási buli és a leghatátosabb), alakformáló, Pilates, Cross-Fit, legalább 5 fajta zsírégető, stb.

      Ha bérletet veszel aminek nincs lejárati határideje kb 500 ft- ra jön ki egy alkalom.

       A Spinning terem egy csúcs!

    Olyan mintha tényleg egy erdőben tekernél - olyan az egész disaign!

     

    Most lesz egyébként NYÍLT Nap!   JÚLIUS 22 SZERDA! EGÉSZ NAP INGYEN!

       Ez valóban egy jó hely, aranyos, kedves emberekkel(vendégekkel is)

    Nem akarom rátok tukmálni, de szerintem sokat veszít az aki nem ismeri meg, vagy most legalább nem próbálja ki!

       Remélem ott találkozunk!

    Ja a cím és a hely:

     

    ROXAN FITNESS

     V.ker Akadémia  u 11 

     Akadémia és Széchenyi u sarkán

         www.roxanfitness.hu

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. 2009. július 15. 12:0522289.

    Na, elnyelt a gépezet

     

    Boddika, ugye milyen jó sétálgatni este?  A melegben úgyis szenvedés otthon ülni.

     

    Ungi, hát otthon is lehet nyaralni, az biztos, csak kreatívnak kell lenni

     

    Pont azt beszéltük a múltkor, hogy egyébként tényleg messzire kell menni otthonról, ha az ember nyaralni megy, különben nem tud teljesen kikapcsolódni. Ha túl közel van az ember, akkor egy SOS munka miatt még véletlenül képes lenne hazaugrani is.

     

    Na, eszek, aztán megyek a városba, ott lesz dolgom. Jók legyetek

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. 2009. július 15. 12:0322288.

    Noé, köszi, aranyos vagy! Én is nagyjából ezzel vigasztalaom magamat!

     

    Na, gyorsan eszek vmit, meg kifutok boltba, majd jövök! Jó étvágyat!

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. 2009. július 15. 11:3622287.

    Helló Csajok!

     

    Köszi, köszi, köszi a bókokat, olyan édesek vagytok!

     

    Boddika, nem-nem, D. nem izmosabb, mint tavaly, sőt el van kenődve, mert a sok meló miatt kb. két hét kimaradt neki pont a nyaralás előtti időben a gyúrásból és az sokat számít neki nagyon, főleg, hogy mellé még nem evett, hanem csak dolgozott és kis hiúkám nagyon nincs megelégedve a képekkel.

     

    Sitaaaa, mekkorát röhögtem, hogy beleharapnál a saját seggedbe!

    Na, csak kézbe veheted már azt a diplomát.

     

    Gab, na, akkor túlóráztál megint egy csomót. De akkor jövő héten kompenzálás.

     

    Hexi, majd írok mailt. Csak jussak el odáig. Nehéz bepótolni egy heti gépnélküli életet.

     

    Vik, várunk. Ölelés!

     

    Ungi, figyu, én azzal tudlak csak biztatni és felvidítani, hogy Ti a saját kis házatokon munkálkodtok, és most nem tudtok emiatt nyaralni. Mi meg azért tudunk nyaralni, mert nincs saját házunk és csak nyaralás alatt tudunk kettesben lenni.

    Szóval fel a fejjel!

     

    Hát, még mindig nem döntöttem el, hogy elinduljak-e Szolnokra. Tudom, hogy gáz, de attól félek, hogy lemaradok a saját peteérésemről. És rájöttem, hogy mi ebben az egész sehogy nem működő szervezetemben a jó. Hát az, hogy nálam minden nap ugyanolyan esélyes, mint amilyen esélytelen, míg aki normálisan működik, náluk legeslegjobb esetben is csak 5 nap áll egy hónapban rendelkezésre a babaprojekthez. Nálam meg ugye nem lehet tudni, hogy mikor lesz majd végre egyszer valahára peteérésem, így akár bármelyik nap jó lehet.

    Csak már ha egyszer magától megjönne, annak is úgy örülnék. De hát eddig még semmi...

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  16. 2009. július 15. 11:3022286.
    Köszi Boddika az ötleteket! Élvezzük mi, csak otthon! De azért ezt is szeretjük ám! Szeretünk otthon lenni nagyon! :)))) SK fagyit lehet csinálni gép nélkül?
    előzmény:
    boddia (22285)
    2009-07-15  11:23
  17. 2009. július 15. 11:2322285.

    Ungi, eljön a ti időtök is! Süssél valami finomságot, vagy grillezzezetek, koktélozzatok, hívjatok barátokat, rokonokat, társasozzatok, csinálj Sk fagyikát, és élvezzétek a nyarat!

     

    előzmény:
    ungi (22283)
    2009-07-15  11:06
  18. 2009. július 15. 11:2022284.

    Évike, tényleg milyen mosolygós vagy, ez igen! Nagyon szépek vagytok együtt, de mééég képeket!

    Noémi, fantasztikusan szépek a képek, katalógúsba valók! Nagyon jók a beállítások, a fények, a színek! Jó lenne, ha mi is tudnánk így fotózni, mert a tavalyiak nem sikerültek igazán. Ha tudsz adni instrukciókat, akkor hallgatlak ám. Nagyon lapos a hasad, a kockák is ott pislognak?És Sitának igaza van, jól mutatsz hátulról (is)! Nagyon csinos vagy, igazán büszke lehetsz!!!! D. gumicipellőjét hol vettétek? D. is izmosabb, mint tavaly?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  19. 2009. július 15. 11:0622283.

    Boddika, az a sali is nagyon fincsi lehet! Majd kipróbálom, ha  szerzek cukkinit! De jó lehetett a tegnap estétek! :)

     

    Sita, simán rámentem a szgépre a képeket, aztán feltöltöm ide. Eddig sosem volt vele problémám.

     

    Jaj, ez a sok összebújós nyaralásos téma, csak szenvedek itt a melóban... másfél hét múlva mi is szabin leszünk K-val, de nem nyaralunk, sajnos nincs rá keret. Meg Lilikét sem akarnánk itthon hagyni. De a tetőn kell vmit javíttatni, meg két szobai ablakot kicseréljük, mert elég szar állapotban vannak, aztán viszonylag jó áron tudunk új ablakot venni. Úgyhogy mi otthon nyaralunk. Bár múltkor is olyan jó volt (mikor még nem volt ennyi szúnyog), kifekükdtünk a napozóágyakra, van egy kerti zuhanyunk, szólt a rádió, jéghideg limonádét ittunk szívószállal, romantikáztunk, Lilike is mindig "zaklatott" minket,  szóval otthon is olyan jól megoldjuk a "nyaralást". Talán hétvégén is összejön, most nem dolgozik majd akkor K.

     

    Na, visszatérek a melóba...azért csak írjatok, jövök én is!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  20. 2009. július 15. 10:5822282.

    Csajok hello,

     

    Nem leszek, mert megyek Növéremékkel gyerekekkel moziba meg utána ki Növéremékhez.

    Köszönöm a kedves szavakat, nagyon jól esett. Nem tudom mi lesz sajnos, mert a doki azt mondta anyu már kevés az ápolásához, neki sajnos egy szociális otthon lenne  a legmegfelelöbb, de azt ugye senki sem szeretné igazán, főleg ő nem.

     

    Pénteken már utazunk, de elötte jövök egy hosszabbra mert nem akarok lemaradni és vissza olvasok rendesen is.

    Puszi nektek olyan jó hoyg vagytok ezek a sorok is olyan jól estek!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. 2009. július 15. 10:5522281.
    Sita tegnap este mi is sétáltunk, olyan csodás idő volt! Kimentünk a Rómaira és ettünk egy hekket. Én ettem, azaz faltam be a felét, pedig nem is szeretem a halat. Akkora élet volt ott 11-kor, hogy az csuda. Telis-tele fiatalokkal!
    előzmény:
    _sita (22278)
    2009-07-15  10:08
  22. 2009. július 15. 10:5322280.

    Ungi köszi a sali recit, tegnap végül fokhagymával párolt cukkinis, főtt tojásos, paradicsomos salit csináltam, a gyrosos pipimellel lesz a mai ebéd

     

    Tegnap új Réka popsiztam bokasúllyal (most csináltam először), utána comb szalaggal és bokasúllyal (jóóóó nehéz volt a popsi után felállni, és csinálni), és Réka 3 hasat csináltam. Az első 2-től úgy megizzadtam, hogy az leírhatatlan! De biztos ért valamit, mert ma úgy ébredtem, hogy a popsimban izomláz van! Ennek örömére szoknyában jöttem

    Vik, tényleg ráhúz a Réka a popsinál, igazad volt!

    Sita M. egy hős, dícsérgesd sokat!

    előzmény:
    ungi (22277)
    2009-07-15  10:04
  23. 2009. július 15. 10:3722279.

    Sziasztok!

     

    Ó Vik, nagyon sajnálom! rengeteg erőt kívánok nektek! Hogyan fogjátok megoldani? Az Önkormányzattól tudtok kérni otthon ápolásban segítséget, ők igény szerint kimennek 3-4 alkalommal, és vállalnak fürdetést, vásárlást, ilyesmit! Ez csak egy kis segítség, de ettől még meg kell oldani az állandó felügyeletet! Anyud meg tudja oldani? Tudom nehéz, de most próbáljatok meg higgadtak maradni! És ha még nincs, váltsátok ki a Közgyógykártyát, az hatalmas segítség! Szólj, ha kell infó!

     

    Noécsi, szuper a beszámoló, és mennyeiek a képek! A bemeden lévőket még nem néztem, de már alig várom, hogy láthassam őket! Azért Görögországban is el lehet ám bújni, csak néhol tényleg elég meredek a partfal. Olyan jókat írsz, hogy komolyan meghozod Horvát o-hoz a kedvet

    Marcsi, kitartáááááás! Sztem elég jól bírod, ha csak iylen kaják jutnak eszedbe! Szuper vagy, és még szuperebb, hogy közben ennyit sportizol is!

    Évike, ez igen! Akkor tessék csak bízni magadban, és hamarosan róhatod az utakat!

     

    Wetike, jobb már a kedved? Egy kis fagyizás biztos segített volna!

    Ungi mindig eszembe jutsz, ha meglátok egy szúnyogot! Hát nem irigyellek miattuk! Ügyes voltál a 2 kilóval!  A 2 kilós szépen kerekít!

    Hexi, üdv újra itthon! Pancsizzatok jó sokat! Most irigykedem! Ennyit futni, atya ég! Ez hány km???

    Sita nem vagy egy kicsit felfűtve?De ügyes M. ezek szerint készül ő is a Balcsira! helyes, nehogy már csak mi tornázzunk, izzadjunk, szépüljönk! És hol a fotó a fürdőrucidról?

     

     

     

    előzmény:
    Marcsi24 (22259)
    2009-07-14  20:24
  24. 2009. július 15. 10:0822278.

    Én vagyok, csak kicsit dolgozgatok, meg a fősulimat próbáltam utolérni. Beküldtem a nyelvvizsga bizonyítványomat, és azt mondták, hogy egy hét múlva már érdeklődhetek, hogy megvan-e a diplomám. Azt akartam megbeszélni velük, hogy postázzák ki, de csak személyesen lehet átvenni. Illetve meg kell várnom előbb, hogy kiértesítsenek, hogy érte mehetek. Na, úgyhogy ez még odébb lesz, hogy diplomás leszek.

     

    Lilike nagyon szép kutyus lehet, és jó nagy  Imádom a nagy kutyákat! A telefonodról hogy tudsz képet ide felrakni? Én egyszer próbáltam, de nekem az nlc csak jpeg-et engedett felrakni. A telefonos meg valami más formátum.

    előzmény:
    ungi (22277)
    2009-07-15  10:04
  25. 2009. július 15. 10:0422277.

    Hol vagytok :(

     

    Hexi, Lilike köszöni szépen, nagyon jól van! Néha okos, néha nem! :))) Most kezd egy kicsit több mindent szétrágni....De nem baj, olyan cukorfalat egyébként :))) És már 22 kg! Na, a telefonomon vannak képek, csak fel kéne raknom a gépre....

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top