Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Kenyérsütőgép receptek

dujuor
Létrehozva: 2008. február 17. 10:00
Sziasztok!

Végre valahára egy kenyérsütőgép boldog gazdája lettem. 2 keverőlapátos, 10 programos, lehet benne 750 g, 900g 1250g-os kenyeret sütni.

Azért indítottam ezt a topicot, hogy segítsünk egymásnak ha lehet receptekkel (és képekkel), hogy milyen kenyereket, sütiket, gyümölcskenyereket lehet sütni.

Aki tudja, ossza meg velem és másokkal a jól bevált recepteit legyetek szívesek.

Én eddig csak előkevert tökmagos kenyeret sütöttem benne, ehhez nem kell nagy tudomány. De szeretném próbálgatni a lehetőségeit a gépnek.

Rákerestem kenyérsütőgépes fórumokra, de csak recepteset nem találtam (vagy átsiklottam felette).

Várlak benneteket a topicban, remélem nem kerül hamar a süllyesztőbe.

dujuor
  1. 2020. augusztus 1. 13:55203.

    Szeretnék segítséget kérni kenyérsütés ügyben. Van egy Nethaus 4520 kenyérsütő gépem amivel most nem tudok az 1-es programmal kenyeret sütni. A 2-es program müködik de nem tudom mi az oka hogy az előző nem. Esetleg valakinek van egy magyar nyelvű használati útmutatója?  Örülnék ha lenne. Köszönöm

  2. 2018. február 25. 15:23202.

    Én kukoricakenyeret szoktam csinálni, mert a gluténmentes kenyeret megvenni egy egész fizetés kb :D


    50 dkgkukoricaliszt, 2 evőkanál étolaj, 2 dl víz, 1 dl tej, 1 teáskanál só, 1 evőkanál méz, 1 csomag szárított élesztő.


    Dagasztóba megdagasztom, formázom majd 45 percre sütőbe teszem sütőpapírra :)


    https://www.ujsagomat.hu/penny-market/lapozhato-reklamu jsag-csutortoktol-22-02-2018/

Címlap

top