Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Trombózis - terhesség

Torolt_felhasznalo_279703
Torolt_felhasznalo_279703
Létrehozva: 2008. február 16. 07:49

Sziasztok!

Olyan nők jelentkezését várnám, akiknek terhesség alatt trombózis megelőzésére injekciózniuk kellett magukat.

Nálam most kutatgatják, hogy mi a probléma, de sajnos úgy néz ki, hogy végig injekcióznom kell magamat. (8 hetes terhes vagyok)

Előre is köszönöm a hozzászólásokat.

 

  1. 2012. december 8. 21:5881.

    " Mert sajnos orokoltem."

    Genetikailag kimutatták?

    Mert ha nem akkor akár lehet az antibaby tb-tól is.

    4-ből 3 testvéremmel együtt többször volt tüdőembóliánk. Az egyiknek a lányának is.

    Nálam nem találtak genetikai hibára utaló jelet. (Leiden mutáció).

    Valószínűleg nálunk van valami, de arra még nem dolgoztak ki vizsgálatot.

    Szerintem, egyre fejlettebb az orvostudomány, de ez kevés, a betegjelölteknek is kutakodni kell, hogy jól legyenek, jó szakemberhez kerüljenek,és időben.

    Szép napot  

    előzmény:
    Encsi20 (80)
    2012-12-08  21:24
  2. 2012. december 8. 21:2480.

    Sziasztok!

     

    20 eves vagyok es 1 honapja derult ki, hogy melyvenas trombozisom van. Olvastam a hozzaszolasaitokat, es sokat megtudtam beleole. Nem tervezek most babat, de mar most van bennem felelem, hogy terhesseg alatt is ki fog jonni megint a trombozis.... Mert sajnos orokoltem. Buszkek lehettek magatokra, hogy a terhesseg kellemetlen dolgai mellett, meg ilyen komoly betegseggel is szembe kell neznetek. Bele gondolni, hogy honapokig kell szurni magatokat. Ez komoly?! :( En azt a 1 hetet is vegig sirtam...  Legyetek erosek, es minden jot kivanok nektek! :) 

  3. 2012. Április 8. 16:0179.
  4. 2012. Április 8. 16:0078.
    Sziasztok! A kuponvilágon találtam egy akciót trombózis hajlam szűrésre! Akit érdekel esetleg.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  5. 2012. január 27. 05:3377.
    nekem az orvos miskolcon,azt mondta hogy commba adam ne hassba.
    előzmény:
    Kathe (75)
    2010-03-19  13:51

Címlap

top