Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Barna hajfesték

.Kata
Létrehozva: 2008. január 30. 17:44
Sziasztok,

Ilyen színűre szeretném festeni a hajam, tudnátok valamilyen festéket ajánlani?
Most festett világos barna a hajam, eredetileg középbarna, de inkább szürkés.

Köszönöm
  1. 2012. július 13. 09:3079.
    Ja és felejtsétek el a bolti festékeket, sosem lesz olyan, mint ami a dobozon van, menjetek fodrászkellékeshez! Olcsóbb is és megbízható!!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_337076 (0)
     
  2. 2012. július 13. 09:2878.
    Nem tudom még szeretnéd e ezt a színt, de javaslom a BES hamvas festék színárnyalatait, ott az 5.1 vagy 4.1 szinte fekete, de még sem az :) Nagyon mély barna. Ez profi felhasználású festék, az 1-es végződésűekben nincsen vörös pigment, ezek natúr szép barnák :) Budapest VII osvát u 7 szám alatt van a szaküzlet :)
    előzmény:
    mamba0822 (74)
    2010-01-20  19:51
  3. 2012. július 13. 09:2577.

    Szia!

    Ezer éve nem szólt hozzá senki, de úgy gondolom hasznos tapasztalatom van mostanság a barna hajfestékekkel kapcsolatban.

    Mindenki szeretne ilyen igazi szép barnát elérni, de általában az a probléma, hogy sötét lesz még a világosbarna is!

    Ezzel én is így jártam, még végül ki nem kísérleteztem egy megfelelő színt, amit merek ajánlani.

    BES hi-fi professzionálsi hajfesték, fodrász kellékesnél lehet kapni, (Osvát utca 7)

    100 ml kiszerelésben van a festék. 50-50%-ban keverem a 6.1 és 5.1 hamvas sötétszőke és világosbarna színeket. Mivel ez fodrász kellékes festék, bátran lehet keverni igény és ízlés szerint. 6%-os oxyval.

    40 percet hagyom rajta! Jah, és 100 ml festékhez 100 ml oxy kell.

    Ezzel a két színnel a sötét barnától a világosbarnáig el lehet jutni a megfelelő aránnyal. Ha nem raktok bele a világosabból, akkor étcsoki barna lesz. Nincs benne vörös pigment, nem csillan vörösesen a napon! Persze ha alatta vörös van, ne várjatok csodát!

    Lényleg....nagyon ajánlom ezt a festéket! Nekem nagyon bevált.

     

    50-50%os keveréssel ilyen árnyalatom van most:

    előzmény:
    .Kata (1)
    2008-01-30  17:44

Címlap

top