Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Programötletek pároknak

Torolt_felhasznalo_706065
Torolt_felhasznalo_706065
Létrehozva: 2008. január 18. 15:00
Sziasztok!
Nem találtam ilyen jellegű topicot, pedig nagyon jó lenne összegyűjteni programötleteket, mert lehet, hogy éppen te tudsz vmi jó helyről, amit meg kellene osztanod másokkal! Annyira jó lenne meglepni a kedvest vmivel!
Lehet bármilyen ötlet, hely, időpont, esemény, a lényeg, hogy ne legyen hétköznapi, fő az egyediség.
  1. 2017. december 12. 22:3862.

    Nem kifejezetten programötletek, de ez egy jó kis cikk első randis helyekről :)

  2. 2017. december 4. 11:2761.

    Rossz idő esetén a szabadulószoba jó program. Ebből több téma közül lehet válogatni a viccestől a félelmetesig. Szerintem jó program. 

  3. 2017. október 29. 09:5760.

    Sziasztok!


    Mi idén Vad Qvad randira megyünk!

    előzmény:
    Nari06 (58)
    2011-09-19  15:16
  4. 2014. január 18. 13:3359.

    Szia!

     

    Geocaching. A városban is van, kiránduláshoz is jó, izgalmas keresgélés. :)

     

    Budai Labirintus.

     

    Hajókázás a Dunán.

     

    Táncórák...Erzsébet téri, Buda vári Salsa.

     

    Fürdőzés...akár a Szechényi Fürdőben vagy otthon, ha nagy a kádad... :)

     

    Múzeumok, Kutatók, Fürdők, Bicajosok, Tánciskolák éjszakája... 

     

    Előadások: E10, Soter, Bálint Ház stb.

     

    Kiállítások: Hungexpo, Lurdy Ház 

     

    Nyáron :  

    Szentendre,

    Dunakanyar,

    Római part - Fellini Bisztró !

    Liget, tó parti mólós evés- Szaft 

    Kopaszi gát  - Nagyon szép lett!!! 

    Így hirtelen ennyi. :) 

     

     

    előzmény:
    Nari06 (58)
    2011-09-19  15:16
  5. 2011. szeptember 19. 15:1658.

    Köszönöm az ötletet!! :))

     Szívesen hallanék még továbbiakat is! Írjatok ha eszetekbe jut bármi :) igazából sztem megérdemelne egy új topikot a téma, csak én még nem nyithatok. Tehát írjatok még még még ötleteket :) lécci 

    előzmény:
    Silvester (57)
    2011-09-16  00:19
  6. 2011. szeptember 16. 00:1957.

    Mi sokat kártyázunk. Ha ketten játszunk, akkor érdekesebbé tesszük úgy, hogy a vesztesnek pikáns vagy meglepő kérdésre kell őszintén válaszolnia. Néha ezeket kombináljuk szerepjátékokkal.

    előzmény:
    Nari06 (56)
    2011-09-15  14:41
  7. 2011. szeptember 15. 14:4156.

    Sziasztok!

     

    Engem olyan programok érdekelnének főleg amik nem ilyen "elmegyünk valahová" fajták, hanem otthon vagy bárhol végrehajtható, kreatív, izgalmas, kapcsolatépítő ötletekpl társasáték (csak ettől kevésbé kézenfekvőt keresek, de ilyen ötletek is jöhetnek). Amihez nem kell különösebb pénzösszeg csak fantázia, mert egy idő utána  filmnézés eléggé elavul :) sajnos nekem nincs hozzá elég fantáziám uh várom az ötleteket!

     

    Előre is köszönöm! :) 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_706065 (1)
    2008-01-18  15:00
  8. 2008. november 17. 18:2754.
    a legjobb program: SEX SEX SEX 
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_706065 (1)
    2008-01-18  15:00
  9. 2008. november 17. 18:2153.

    Sziasztok!

     

    Mi sokat járunk a párommal kirándulni.

    Egyik kedvencem a Libegő, fel a János-hegyig, utána séta a Normafához, ott enni néhány finom rétest, majd vissza ugyanezen az útvonalon.

     

    Nyáron voltunk Aggtelken a Cseppkő-barlangba. Nagyon nagy élmény volt.  

     

    De nagyon szeretjük a várakat: Visegrádi vár, Hollókő, Nógrádi vár, Bory-vár. Vagy egy szép arborétum, pl. Alcsútdoboz, Sukoró.

    Egy jó kis jégkorong-meccs, vagy mozi is jöhet. Színházba sajnos ritkábban jutunk el. 

    Bár ez már nem aktuális, de nagyon szeretjük a kirakodó vásárokat, nézelődünk, megkóstoljuk a kajákat és sose jövünk haza üres kézzel

    Nyíregyházán a vadaspark valami fantasztikus, azt minden évben meglátogatjuk, akár többször is. 

    Tapolcai tavas-barlang is nagy élmény.

     

    És persze időről ideőre beújítok valami szexy cuccot otthonra, és akkor csak otthon maradunk. Szoktunk otthon táncolni, közbe borozgatni, és olyankor divetbemutatót tartok neki (azt hiszem ez a kedvenc programja)

    De az is jó program ha együtt főzünk és közben csipkelőpdünk egymással.

     

    Basszus, de sok mindent csinálunk. Én meg néha azon nyavajgok, hogy "mi sose csonálunk semmit" vagy "sose megyünk sehová" 

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2008. november 17. 17:5052.

     

    egy üveg tokaji ( muskotályos - édesszájúnak,  hárslevelű, furmit - konzervatívoknak,  szamorodni, aszu igényesebbeknek )  hozzá gesztenyével töltött sülthús tekercs törtkrumplival gyümölcs mártással leöntve.  körításnek egy kis csipketanga csipkemelltartóval miniruhába csomagolva, mélyen gombolt dekoltázzsal.   nem hátrány a tört megvilágítás, gyertyafénnyel dúsítva.  halk tánczene.

     

    ja!  egy üres lakásban volna mindez szerencsés, szülők és/gyerekek nélkül.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_706065 (1)
    2008-01-18  15:00

Címlap

top