Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Babáááát akarunk

Torolt_felhasznalo_401288
Torolt_felhasznalo_401288
Létrehozva: 2007. december 11. 18:38

Sziasztok. Már két hónapja próbálkozunk a párommal és semmi. Olyan lányokat keresek akik hasonló cipőben járnak. Nekem már van egy kisfiam, 4 éves, és nagyon szeretnénk neki kistestvért.

Írjatok együtt könnyebb!

  1. 2012. május 17. 15:4633851.

    Sziasztok!

     

    Jobbulást kívánok, és utólag én is nagyon boldog névnapot nektek!

    remélem, hogy hamar túlestek rajta, és kicsi fiadat nem kapja majd el!!!

     

    Bea, remélem, hogy neked is szerencsét fog hozni a Murber doki, én mindenesetre nagyon drukkolok!!!!

     

    Én most épp ma reggel kaptam meg a kis pocaklakóimtól, hogy nem ízlik nekik a kávé, az egyetlen, amit megittam reggelente. Rá kellett jönnöm, ha jót akarok magamnak, akkor a születésükig most lemondok róla. Már jobb a gyomrom, de még nem az igazi!!!

    Amúgy kedden voltunk UH-n is, és most már 7,6 és 7,2 cm-es ülőmagassággal büszkélkedhetnek a pocaklalóink ,és az NT: 1,5 cm.

     

    Puszi mindenkinek :)

    előzmény:
    Timinnyó (33849)
    2012-05-17  10:29
  2. 2012. május 17. 15:4633850.

    Sziasztok!

     

    Jobbulást kívánok, és utólag én is nagyon boldog névnapot nektek!

    remélem, hogy hamar túlestek rajta, és kicsi fiadat nem kapja majd el!!!

     

    Bea, remélem, hogy neked is szerencsét fog hozni a Murber doki, én mindenesetre nagyon drukkolok!!!!

     

    Én most épp ma reggel kaptam meg a kis pocaklakóimtól, hogy nem ízlik nekik a kávé, az egyetlen, amit megittam reggelente. Rá kellett jönnöm, ha jót akarok magamnak, akkor a születésükig most lemondok róla. Már jobb a gyomrom, de még nem az igazi!!!

    Amúgy kedden voltunk UH-n is, és most már 7,6 és 7,2 cm-es ülőmagassággal büszkélkedhetnek a pocaklalóink ,és az NT: 1,5 cm.

     

    Puszi mindenkinek :)

    előzmény:
    Timinnyó (33849)
    2012-05-17  10:29
  3. 2012. május 17. 10:2933849.

    Bea, írd majd a részeredményeket, meg persze a végeredményt! Drukk-drukk!

     

    Mi betegeskedünk Timikével. Elkapott valami vírust, én meg tőle, úgyhogy jól nézünk ki.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_854198 (33848)
    2012-05-17  06:09
  4. Torolt_felhasznalo_854198
    Torolt_felhasznalo_854198
    2012. május 17. 06:0933848.

    Sziasztok! Szia Timinnyó!

    Utólag is NAGYON BOLDOG NÉVNAPOT NEKTEK!! 

    Igen, már stimulálok, most 2 naponta járok vérvételre, meg a dokihoz! Nem a prof.hoz, hanem a Murber dokihoz kerültem, amit annyira nem is bánok!! Szépen nőnek a tüszőim. Kb. hétfőn vagy kedden lesz a leszívás, utána 3-4 nap a visszaültetés, tehát még Pünkösd előtt!

    előzmény:
    Timinnyó (33846)
    2012-05-12  21:21
  5. 2012. május 15. 11:2233847.
    Kicsi Szonjának BOLDOG NÉVNAPOT!!!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  6. 2012. május 12. 21:2133846.

    Szia mindenki!

    Én is állandó időhiányban vagyok. Most már csak én vagyok talpon a családból. Jancsika a cicimen alszik, Apa meg Timi össtebújva alszanak mögöttem. Ez egy ritka este, mert általában 10 körül jutok el odáig, hogy én is vacsizzak. 

     

    Jancsika továbbra sem óriás: 5,65 kg, és iszonyat hosszú. Doki 61 cm-nek mérte, de szerintem több. A babakocsi mózesét kinőtte, és lassan a babakocsi is kicsi lesz.

    Most a hízásával már nem borzolják az idegeimet, cserébe fejlődésneurológiára kell vinnem, mert a doktornőnk szerint gyenge a nyaka meg a karjai. Csak az a baj, hogy nem látom hogy bármiben kevesebbet csinálna, mint Timi tette ennyi idősen. Ha nagyon akarom, akkor esetleg anny, hogy hamarabb elfárad a hason tornázásban. Kicsit elegem van, hogy mindig kitalálnak valami problémát.

     

    Köszi a névnapi köszöntéseket.

     

    Adyyx, most látom először a fiúkat. Nagyon cukuk, a nagy stemükkel. Zs meg már egy komoly hölgy. A kilókat meg majd visszaszedi szegénykém. 

    Babee, én egyrészt sajnálom azokat a gyerekeket, akik nem szeretetteljes környezetbe születnek, másrészt rohadt igazságtalannak érzem még mindig, hogy sok olyan pár küzd babáért a családomban barátim közt is, akik imádnák a gyereküket, és nem jön nekik össze. Csak re,élmi tudom, hogy valahol kompenzál a sors.

    Bea, hol tartotok? Ha a dátumokat nézem mostmár megy a stimu ugye? Mikor várható leszívás és társai? Nagyon nagyon szorítok neked!!!!

    Andi nem jártok felénk? Jó lenne már talizni!Úgy is jöhetnétek, hogy nincs erre dolgotok, csak hozzánk.

    Husi, elképesztő mekkora már ez a lányzó. És Gyönyörű!!! Kis fülbevalós, mosolygós, puszilgatnivaló!!! És még ügyes is!

    Csillagszem, nekem 2 évet kellett várnom Timire, hátha ez az időszak valami vízválasztó. Drukk! Rohadt mikulás meg monnyon le!!!

    Trió, mesélj, hogy vagytok?

    Anyák napja: először kaptam virágot. Apa bevitte Timit egy virágoshoz, és csináltatott egy neki való "csokrot". Egy szál bordó gerberának levágta a szárát, és kicsi zöldet kötött mellé a virágos.

    Hazafelé egész úton gyakorolták, mit kell mondani, amikor odaadja. Hazaérve rohant a kicsi lányom felém a virággal. Nyújtotta nekem, háttérből Apa mondta neki, hogy "Na mit kell mondani?". Erre az én okos kis Timikém elkezdte törni a kis fejét, és nagynehezen kinyögte "Nem névnap..." Nem tudtam sírjak vagy nevessek hogy mennyire cuki!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  7. 2012. május 6. 07:3833845.

    Sziasztok!

     

    khm, hát igen, egy kicsit kevés az idő. Bocsánatot kérve a késésért Én is szeretnék nagyon-nagyon boldog névnapot kívánni a két Timinek!!!!

     

    És mellette mMindenkinek Boldog anyák napját, még akkor is, ha még csak várakozik a kicsi manócskájára!!!

     

    És egy kis ajándék:

     

    Levél Kismanódtól 

     

    „Kedves Anyuci!

     Szerencsés vagyok, hogy idepottyantott a gólya és Te vagy az  anyukám!
    Mert, amikor félek, tudom, hogy átölelsz!
    Mert, amikor elesek, felemelsz!
    Mert, amikor ügyes vagyok, megsimogatsz!
    Mert, amikor mosolygok, visszamosolyogsz!
    Mert, amikor mesélsz, elvarázsolsz!

    Ha néha rosszalkodom és megszidsz, egy pillanatra olyan,  mintha nem szeretnél! De tudom, hogy akkor is szeretsz, és mindig szeretni  fogsz engem és én is mindig szeretni foglak.

    Szeretném, hogy tudd, nem feledem soha:
    a mosolyod,
    a lépted neszét,
    a bőröd illatát,
    a sütid zamatát,
    a közös időt!

    Köszönöm, hogy vagy, és kérlek nagyon vigyázz magadra, mert  még sok-sok évig szeretnélek köszönteni Anyák napján.


    Kismanód”

     

    Édes, nemde???

     

    Puszi Mindenkinek

    előzmény:
    monyesz (33844)
    2012-05-04  00:50
  8. 2012. május 4. 00:5033844.
    Timinek és Timikének utólag is nagyon bolodg névnapot!!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  9. 2012. május 2. 21:5533843.

    Sziasztok!

    Cukik a babák! Örülök, hogy a családok jól vannak.

     

    A többieknek meg kitartás! Nekem tegnap este megjött, de már megszoktam... 9én vérvétel, 14én endokrinológus kontroll. Ha minden OK a prolaktinommal, mehetek cikluskövetésre UHn. Ha nem, csapatnom kell a Norprolacot (Bromocriptin helyett). 

    Átléptük a két évet a várakozásban.

     

    Pár nap múlva anyák napja. Küldök anyukámnak lapot. Remélem egyszer én is fogok kapni ...

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  10. 2012. május 2. 12:1933842.

    sziasztok! :)
    sajnos idő szűkében vagyok, de remélem, mindenki jól van!

     

    mi igen, pénteken lesz lánykám 7 hónapos:

     

    http://kepfeltoltes.hu/view/120502/IMG_0650_w ww.kepfeltoltes.hu_.jpg

     

    puszi nektek!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  11. 2012. Április 27. 15:4133841.

    Sziasztok!!!

     

    Adyyx: hogy mekkorák lettek a gyerkőcök!!! Mennyi idősek már? Tündériek!!!! És Zs. is milyen édes!! Úgy megnyomorgatnám őket!! Olyan aranyosak.

    előzmény:
    adyyx (33840)
    2012-04-27  13:37
  12. 2012. Április 27. 13:3733840.

    Sziasztok!

    Jelentem: megvagyunk. Túl egy hányós-hasmenős víruson. Zs-t viselte meg jobban, szegénykém olyan vékony lett, mint egy nádszál. A fiúkat valószínű védte az anyatej, úgyhogy pár nap alatt rendbe jöttek.

    Timi, Zs. nekem se hízott anno, most is alig 10 kiló. A fiúk annál inkább, már 5,5 kg-sak (fejenként). Csak anyatejesek a drágáim, de a fagyasztottból pótolnom kell. A héten el akarom kezdeni a hozzátáplálást, a tejcsi már nem elég nekik. Persze egyelőre csak egy kis almalé, majd répa.

    Vicces. hogy én is a védekezésen kell gondolkodjak, 4-ik gyereket egyelőre nem tervezünk... Emlékszem egyszer Timi mondta, hogy nekünk (értsd: a topik tagjainak) az a jó, hogy védekezésre legalább nem kell költenünk. Hát mostmár igen!

    Kívánom, hogy minden babára várónak is hamarosan ez legyen a legnagyobb gondja!

     

    Még nem olvastam vissza, de igyekszem!

    Amiról van valami hír? Rena, Veled mizu?

    Mary, Viki???

     

     

    előzmény:
    Timinnyó (33826)
    2012-04-11  13:00
  13. Torolt_felhasznalo_854198
    Torolt_felhasznalo_854198
    2012. Április 26. 17:3133839.
    Sziasztok lányok!! Hűűű de régen jártam itt!! Eltelt a 3 hónap és újból neki kezdtünk!! Ez lesz a 2. lombik!! Ma voltam dokinál és mától szúrom a GONAPEPTYL-t! Azon kívül 20 db FOSTIMON-t írt fel   amiről nem tudom, hogy elég lesz-e!! Remélem.... ("csak" 23000 Ft; megkérdeztem a gyógyszertárban - ezt azért írtam le, mert többre számítottam! Anno azt írtátok 5-6 dob. Menopur kell, akkor megnéztem az árát és szerencse, hogy ültem...) Ezen kívül még CHORAGONT írt, semmi mást. Mondtam neki, hogy vannak gyógyszereim maradva. Gondolom azokat majd  közben, ha fogytában lesz! Máj. 9.-én megyek az altatóorvoshoz - kell EKG; 10.-én vérvétel és utána a prof.-hoz.
    Nagyjából ennyi történt ma! Puszi! Sziasztok! B.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  14. 2012. Április 26. 17:2233838.

    Sziasztok! Megértelek Andi. Barátnőm is a semmibe egy putriba szülte a gyereket, aztán még szoptatni sem akarta, éjszakánként bulizni járt a pár hónapos gyerek mellett. Vhogy nem igazságos a sors, akinek nem való, vagy nem tudja rendes körülmények között felnevelni oda jön, de hozzánk, akik mindent megteremtenek, és igazán vágynak rá nem akar összejönni....

    előzmény:
    MnéAndi (33835)
    2012-04-25  09:06
  15. 2012. Április 26. 10:1633837.

    Sziasztok lányok!

     

    Babee, nem lesz semmi gond! Te is fogsz babázni!

     

    Timi, hát igen! Legújabb fejleményünk: forgolódunk!! :) Sőt, néha már kúszik is, holnaphoz egy hétre lesz 7 hónapos a babu. :) Telik az idő! Éjszaka alszunk, 5kor kel, na igen, mire beáll a rend, majd jön a fogzás :(

    Andi, megértem, mit érzel, de hidd el, neked is lesz babád, csak van, akinek jön, mintha muszáj lenne, mások kicsit szenvednek érte mire odaáig jutnak de LESZ!

     

    Szép napot mindenkinek!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  16. 2012. Április 25. 11:3433836.

    Sziasztok!

     

    Husi, Jani is a minimumot hízza, vagy még azt sem. Anyum előszedte az én meg a húgom babakori kiskönyvét. A tesóm rohamosan hízó gyerek volt, ezzel szemben én kb pont annyira híztam, mint a gyerekeim, azaz alig. Emiatt most elkönyveltem, hogy ez náluk genetika. Csak azt nem értem, miért nem tudott ez felnőtt koromra is így maradni. Pontosabban így maradt, azóta is lassan hízok.

    Babee, két császár után, el tudom képzelni az első napokat. Nekem mindkettőnél a legjobb rész az éjszakai "csodakoktél" volt. Fájdalom snitt, álommanó megérkezett. Meg is kérdeztem ilyet otthonra nem lehet-e kapni.

    Andi, megértelek. Mikor nálunk még nem jött a baba, és a sógornőm közölte, hogy 5 abortusz után az aktuális babát megtartja, nagyon dühös voltam. Apuka már akkor nem volt sehol, mire a gyerek megszületett. Igazából a mai napig dühös  vagyok, mert ha valakinek nem való gyerek az ő. Alkoholista, van valami beütése is, és nem foglalkozik a lányával. Inkább ment volna olyan helyre az a gyönyörű kislány ahol igazán szeretik.  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  17. 2012. Április 25. 09:0633835.

    Sziasztok lányok!!!

     

    Bocsi,hogy nem jelentkeztem,olvasgattalak ám titeket,de vagy időm nem volt,vagy lusta voltam írni,na meg én is azt láttam,hogy nem ír senki.

     

    Jól vagyok,most múlt el a havim, a héten van egy kis időm pihenni is meg utólérni magam. Most is főzök,pakolok egyszerre na meg írok is. A fagyasztómat engedem le. Nem unatkozok.

    Tesóméknak megvan a baba,16-án este lett meg. Nagyon szép baba. Egyrészt örülök is neki, másrészt meg nagyon fáj,hogy nekem még nincs. Az meg végképp feldühít,hogy a semmibe csinálták a gyereket.Tesóm nem dolgozik,hetek óta itthon van. Egy másfél szobás lakásba laknak 5-en a gyerekkel együtt. Szóval ez engem nagyon dühít. Na de ezt ők tudják,csak a gyereket sajnálom.

    Örülök,hogy mindenki jól van. 

    Majd később benézek,és írok még. Most megyek mert fő a kajám.

    Puszi mindenkinek!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  18. 2012. Április 24. 17:4233834.

    Olyan jó olvasgatni, hogy Ti már babáztok, és minden rendben van, ez nagyon nagy erőt ad. Jüvőhéten hívom fel a dokit a szövettan miatt, ha addig nem hívnak, mert azt mondta ha gáz van hív.

    Timinyó, hát azt nem mondom, hogy jó volt de túl lehetett élni, kedden délelőtt már itthon voltam, de akkor még nem voltam toppon, tegnap meg már tornáztam. Nagyon fájt utána, de lement az infúziós koktél és utána tudtam aludni, pihizni.

    előzmény:
    husi86 (33833)
    2012-04-24  16:25
  19. 2012. Április 24. 16:2533833.

    Szióó! :)

    Örülök, hogy jól vagytok és növeszted a babókat!! :)
    Nagyon várom a májusi híreket! :)

     

    Timi, a lánykám sem egy nagyon gyorsan hízós baba, épphogy a kötelezőt felszedi és ennyi! :) Kitartást nektek :))

    Babee, örülök, hogy Te is haladsz, nem lesz semmi gond! :)

    előzmény:
    babytrió (33830)
    2012-04-23  14:22
  20. 2012. Április 24. 16:1633832.
    Sziasztok!
    Bocs hogy én is ilyen ritkán jövök, de most úgy érzem évek kellenek, hogy utolérjem magam. Most is szoptatás közben írok telóról.
    Mi jól vagyunk. Janikát próbálom hízlalni inkább kevesebb, mint több sikerrel. Kezdek beletörődni, hogy ő ilyen lassan gyarapodó fajta. Timikém meg egyre nagyobb fazon. Reggeltől estig be nem áll a szája. Estére már-már sírok egy kis csöndért. :)

    Ha még van itt, aki emlékszik Timbuktura, vele beszéltem nemrég telefonon. Jól vannak a kisfia szépen fejlődik, ő meg végre felszedett pár kilót. :)

    Andival is értekeztem FB-on. Megszületett a tesójánál a baba.

    Trió, hogy bírod a sok vizsgálódást? Én Jancsikával kicsit untam a banánt, hogy kb a 16. hétig hetente 3 valamire kellett mennem. Vagy csak engem vizsgálgattak agyon?

    Babee, jó hogy túl vagy a műtéten. Milyen volt? Drukk, hogy hatásos is legyen.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  21. 2012. Április 23. 17:0733831.
    Sziasztok! Én is szoktam figyelni, de nem ír senki, én meg nem untatlak Titeket a gondjaimmal. Egy hete vagyok túl a műtéten, most 6 héten belül történnie kéne vminek (menzi és társai), ha nem akkor stimu, de ráadásul endometrózist is találtak, azt kiírtották, most várjuk a szövettan eredményét.
    előzmény:
    babytrió (33830)
    2012-04-23  14:22
  22. 2012. Április 23. 14:2233830.

    Szia Husi!!

     

    Örülök, hogy téged végre sikerült itt találni!

    Velünk semmi különös, szépen növögetnek pocaklakó ikrecskéink. Mennem kell majd vérvételre, meg belgyógyra, de hiszen ezt te is tudod. Aztán majd májusban megint nagy UH, aztán kapok beutalót a genetikai UH-ra is!!!

     

    Remélem, hogy hamarosan a többiek is jelentkeznek!!!

     

    Puszi, és gratula a nagy forduláshoz!!!! :)

    előzmény:
    husi86 (33829)
    2012-04-23  12:04
  23. 2012. Április 23. 12:0433829.

    Sziasztok! :)

    Én minden nap felnézek, de soha senki nem ír, így én sem!

    Kivel mi újság??

    TRIÓ?
    TIMI?
    Adyxx-ról van hír?

    TÖBBIEK?

     

    Mi jól vagyunk, köszönjük, ma 2x vhogy lendületből hasról jobb oldalra majd a hátára fordult a drágám :)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  24. 2012. Április 22. 20:5633828.

    Semmi baj Timi!!!

     

    Na de most meg hova tűnt el mindenki?????

    Szép lassan meghal a topic??? :(

    előzmény:
    Timinnyó (33827)
    2012-04-11  13:02
  25. 2012. Április 11. 13:0233827.
    Jesszus, bocs a sok hülye fogalmazásért meg szó ismétlésért. Lassan elfelejtek beszélni, gépelni...
    előzmény:
    Timinnyó (33826)
    2012-04-11  13:00

Címlap

top