Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Indezit v. Zanussi tűzhely

angigi1
Létrehozva: 2007. október 25. 12:37

Tapasztalatokra lennék kíváncsi.

Új gáztűzhelyet kell vennem. A régi szivárog.

Sajnos a konyhám mérete adott, így hiába szeretnék hiperszuper dolgot venni, nem lehet ebben a méretben kapni. A konyhabútort pedig nem tudom kicserélni.

Kinéztem két tűzhelyet, csak ezek mérete jó , az egyik egy Indesit K1G2S(W) számú. A másik pedig egy Zanussi ZGG558GW. Mindekettő alap, egyik sem grillez, alul felül gázosak.

Van valakinek tapasztalata valamelyikről? Melyik hogy süt?

Arról nem kell meggyőzni, hogy mennyivel jobb egy drágább. Azt én is tudom, de nem tervezek 2-3 évnél tovább a lakásban maradni, azért nem akarok százezreket költeni egy tűzhely miatt.

 

 

  1. 2007. október 26. 20:5727.

    Tudom, hogy neked már mindegy. Tudtommal gyakorlatilag csak kinézetben van különbség.

    Aki még nem vett és 50 cm mélységű, kicsit többet tudó, teljesen gázos tűzhelyet szeretne annak írom Az Indesit-ből van gázgrilles-forgónyársas, szikragyújtásos, mechanikus órás   (Feledékenyeknek kiváló, a konyhai óra kis helyen mindíg elbújik!). Hetvenezer alatt árulják. Nekem gyönyörűen süt. Igazából ezzel nem is kell trüközni. (Lásd. a korábban ajánlott gázsütős topic-ot)

    Néztem a képet, gyönyörűek ezek az üvegajtók! Mikroszálas kendővel egész szépen lehet tisztítani.

    előzmény:
    angigi1 (1)
    2007-10-25  12:37

Címlap

top