Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Sztárfórum-Rubint Réka

Nok Lapja Cafe
Létrehozva: 2007. október 9. 09:42
Kedves Fórumozók!

A következő Sztárfórum Rubint Rékát látja vendégül október 11-én 15.00-tól 17.00-ig. Tegyétek fel kérdéseiteket már most vagy csütörtökön 15.00-tól élőben!

Kérdésed van? Kattints ide!

Nők Lapja Cafe

(Nagy érdeklődés esetén a legérdekesebb kérdésekre fog válaszolni Réka)

  1. Torolt_felhasznalo_673720
    Torolt_felhasznalo_673720
    2007. október 11. 17:2085.

    Kedves Fórumozók!

    Nagyon örülök, hogy ilyen sokan itt voltatok velem! Sajnos az idő lejárt, egyik szemem sír, mert itt kell, hogy hagyjalak benneteket, a másik viszont nevet, mert siethetek haza kicsi családomhoz.

    Ha bármilyen kérdésetek van a www.rubintreka.hu weboldalon állok rendelkezésetekre.

    Mindenkinek jó egészséget és további szép napot kívánok!   

    És még egy apró megjegyzés: soha ne törődjetek azokkal, akik megpróbálnak benneteket visszahúzni, merjetek nagyot álmodni és az álmaitokat megvalósítani...

    Baráti szeretettel, Réka

     

    előzmény:
    Nok Lapja Cafe (1)
    2007-10-09  09:42
  2. Torolt_felhasznalo_673720
    Torolt_felhasznalo_673720
    2007. október 11. 17:1384.
    judy22 hozzászólása: Szia Réka.
    Én is szeretnék kérdezni mint itt sokan.

    Elöször is hogy viseled ezt a sok bántást amit kaptok?Főleg a gyerekeidet is bántják sokszor,vagy amikor kismama voltál akkor is.
    Milyen hirsenke,a középpontba lenni,hogy folyton lesik minden lépésed és próbálnak beléd kötni?

    Te milyen nőket tartasz ideális alkatúnak?

    Szerinted minden nőnek ideális súlyúnak kéne lenni vagy jó hogy vannak különböző tipusu emberek?

    Én 24 éves vayok 164cm és 58 kiló.BMI szerint pont jó.De az a bajom hogy nem jó a súlyelosztásom,felül nagyon vékonyka vagyok,mellem alig van,de lent széles a csipőm és a combjaim,vádlijaim nagyok(lehet ez a sok évig kitartóan üzött karate az oka?)
    Ezen lehet valahogy változtatni,mert ha fogyok akkor sajnos rendszerint elöször fölülről,ahonnan amugy sem kellene?
    Próbálok egészségesen élni,mozgok is rendszeresen(elipszistrénerezek,biciklizek,hastáncolok,soka t sétálok) de sajnos tovább nem megy lefele a mérleg nyelve és kezd megjelenni rajtam is a narancsbőr.
    Milyen tipusú mozgást javasolsz?(nem futhatok és a térdeimre is vigyáznom kell,továbbá az uszodát is kerülnöm kell)

    Szerinted a hastánc és bármilyen tipusu táncok is jók edzésként,vagy az azért kevés?


    Előre is köszönöm!

     

    Kedves Judy!

    Az ismertségnek is ugyanúgy meg vannak az előnyei, mint a hátrányai, meg kell tanulni együtt élni vele. Az édesapám mindig azt mondta, hogy soha ne azt nézzem, hogy mit mondanak, hanem azt, hogy ki mondja. Megfogadtam, és próbálok eszerint élni. Szeretem és elfogadom a kritikát, ha az nem övön aluli.

    A nőkről az a véleményem, hogy ha nem lennének, akkor nem lenne semmi. Fontosnak tartom, hogy egy embert ne a külsőségek alapján ítéljek meg, de még fontosabbnak tartom az ápolt ígényes megjelenést. Éppen ezért 5-10 kiló súlyfelesleg sok esetben sokkal vonzóbbá tesz egy nőt, mint gondolnánk, ha igényes és jól ápolt. Azt gondolom, hogy ez nem feltétlenül pénz kérdése. Sajnos az agyonretusált címlapok, fotók (tisztelet a kivételnek) egy torz megfelelni vágyással teli ideológiát építenek fel a nőkben, nem pedig azt, hogy legyenek önmaguk. Minden nő szép és csinos lehet, ha elfogadja önmagát és megtalálja a lelki békéjét. Réka

    előzmény:
    judy22 (44)
    2007-10-11  15:26
  3. Torolt_felhasznalo_298661
    Torolt_felhasznalo_298661
    2007. október 11. 17:1183.
    Szia Réka! Az én kérdésem konkrétan nem fűződik ide,de kíváncsi lennék,hogy mitől ilyen gyönyörű és "tiszta" az arcbőröd? Van rá vmi "konkrét" recepted?
    További sok sikert kívánok!
    Üdv
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. Torolt_felhasznalo_673720
    Torolt_felhasznalo_673720
    2007. október 11. 17:0682.
    Panda26 hozzászólása: szia Réka! én csak elmondani jöttem, hogy a módszeretek segítségével 35 kilótól szabadultam meg. 2 éve így élek, sőt elmondhatom, hogy én sok mindenbem könnyítettem magamnak. este pl. megettem a 2-es kódú gyümölcsöket is, meg a trapista sajtot. mégis mentek szépen lefelé a kilók. 1 éve tartom a súlyom.
    amit nagyon sajnálok, hogy csak a fővárosban működik gyorséttermetek, pedig nagyon nagyon jó lenne ha minden nagyvárosban hozzá lehetne jutni a jó kis hamburgerhez meg pizzához. na és az update 1-es kenyér sokszor az életemet menti meg .
    ügyesek vagytok, köszi!

     

    Kedves Panda!

    Szívből gratulálok! Kérlek küldj nekünk fotót magadról a www.norbi.hu weboldalunkra. Szívesen feltennénk a sikersztorik közé! Jó hírrel szolgálhatok, mert novembertől sorra nyílnak az update gyorséttermek az ország számos területén. Bővebb információt az említett weboldalon találsz. További sok sikert, jó egészséget kívánok! Legyél magadra nagyon-nagyon büszke! Réka

     

    előzmény:
    Panda26 (40)
    2007-10-11  15:14
  5. Torolt_felhasznalo_673720
    Torolt_felhasznalo_673720
    2007. október 11. 17:0381.
    babucska hozzászólása:

    Szia Réka!

    Én nem edzésről/diétáról szeretnélek kérdezni, hanem nagy parfüm-szerelmesként arra lennék kíváncsi, hogy neked mi a kedvenc parfümöd (vagy parfümjeid, ha több van).  

    További sok sikert kívánok!

    Kati

     

    Kedves Kati!

    Két kedvencem van: Coco Chanel Mademoiselle, és Britney Speers legújabb parfümje.   Réka

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_276548 (33)
    2007-10-11  11:45
  6. Torolt_felhasznalo_357760
    Torolt_felhasznalo_357760
    2007. október 11. 17:0180.

    Kedves Réka!

    3 éve kezdtem el az Update életmódot és tornázni veled. Fél éve azonban meg kellett műteni a gerincemet, azóta nemhogy mozogni, még a két és fél éven át bevált étkezésekhez sincs kedvem. Ennek köszönhetően híztam is 11 kg-ot, ami ugye csak rosszabbat tesz a hátamnak. Belekerültem egy ördögi körbe. Mit tanácsolsz?

    Köszönettel, Gema

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. Torolt_felhasznalo_673720
    Torolt_felhasznalo_673720
    2007. október 11. 17:0179.
    shylla hozzászólása:

    Kedves Réka!

    11 hetes terhes vagyok.Világ életemben sportoltam.Mikortól kezdhetek neki megint és milyen gyakorlatokat végezhetek?

    Köszönöm

     

    Szívből gratulálok! Életed legcsodálatosabb időszaka előtt állsz, élvezd ki minden pillanatát. Ha az orvosod nem ellenzi, mert nincs rá egészségügyi indok, akkor nyugodtan sportolj. Mindent ami jól esik. Azt tanácsolom, hogy olyan sportba ne most kezdj bele, amit eddig még nem csináltál, csupán csak a sérülés veszélye miatt. A baba mindent jelezni fog, azt is ami jó neki és természetesen azt is, amit nem szeret. Én mindkét babámmal megvártam a kritikus első három hónapot, addig csak nagyon ligh-osan tornázgattam, de azt követően ha nem is a régi megszokott módon de körülbelül 60%-on folytattam azt az edzést, amit korábban is. Réka

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_652903 (31)
    2007-10-11  09:21
  8. Torolt_felhasznalo_673720
    Torolt_felhasznalo_673720
    2007. október 11. 16:5778.
    anailona hozzászólása:

    Kedves Réka!

    Sajnos a megadott időben nem vagyok gépközelben ezért kérném priviben küld meg légy szíves a személyes elhetőségeteket.

    Köszönöm

     

     

    Szia! A www.rubintreka.hu weboldalon megtalálod az elérhetőségeimet. Üdv, Réka

    előzmény:
    anailona (30)
    2007-10-11  07:21
  9. Torolt_felhasznalo_673720
    Torolt_felhasznalo_673720
    2007. október 11. 16:5577.
    vadarka hozzászólása:

    Kedves Réka!

    Várható a közel jövőben, hogy újabb DVD-d fog megjelenni?

    Nekem az Add önmagad! 3 a kedvencem, szerintem eddig ez a legizzasztóbb és leghatékonyabb DVD! Valamint nagyon hamar látható az eredmény ( személyes tapasztalat ) Megvettem a otthoni tornakártyákat is, bevallom, sokkal kevésbé tudok koncentrálni rá, mint a DVD-re, nem megy olyan gördülékenyen, és sajnos mindig megállok a gyakorlatok közben.

    Sok sikert a továbbiakban!

    Vadarka

     

    Kedves Vadarka!

    Jó hírrel szolgálhatok! Készül a legújabb Réka DVD. Reszkessetek!  5x20 perc totális zsírégetés és alakformálás a létező leghatékonyabb gyakorlatokkal. Karácsony előtt már a boltokban lesz! Részleteket a www.rubintreka.hu weboldalon olvashatsz. Sok sikert, jó egészséget! S ha újra tartok órákat, szeretettel várlak! Réka

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_728967 (27)
    2007-10-10  22:21

Címlap

top