Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

2008 juniusi babások

Torolt_felhasznalo_554970
Torolt_felhasznalo_554970
Létrehozva: 2007. szeptember 3. 12:30
Sziasztok.
Voltam az áprilisiban és reménykedve vagyok a májusiban. És azért nyitom ezt meg mert ha remélhetőleg összejön most a babó akkor nekem május legeslegvége juni legeleje lesz a dátum a kisbabó megszületésére.
Szóval ha esetleg nekem nem is jön össze azért másnak tuti és sok szeretettel várom addig is jó sok dumira a leendő babásokat.
Puszika
verus
  1. 2013. szeptember 20. 12:4466503.
    Hű de rég voltam itt. De ahogy elnézem, nem vagyok vele egyedül.
  2. pac
    pac
    2011. szeptember 7. 17:4766502.
    Zsebi, köszi:-) Amióta túlvagyunk az egyéves évfordulón, egy kicsit nyugodtabb vagyok akkor is ha eszembe jut. Előtte minden egyes mentőszirénára összerándult a gyomrom. Áron egy életerős kis törpe lett és szerencsére mostanában egyre kevesebb gond van a tüdejével kopp-kopp...
    előzmény:
    Zsebi76 (66501)
    2011-09-01  15:02

Címlap

top