Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

2008 juniusi babások

Torolt_felhasznalo_554970
Torolt_felhasznalo_554970
Létrehozva: 2007. szeptember 3. 12:30
Sziasztok.
Voltam az áprilisiban és reménykedve vagyok a májusiban. És azért nyitom ezt meg mert ha remélhetőleg összejön most a babó akkor nekem május legeslegvége juni legeleje lesz a dátum a kisbabó megszületésére.
Szóval ha esetleg nekem nem is jön össze azért másnak tuti és sok szeretettel várom addig is jó sok dumira a leendő babásokat.
Puszika
verus
  1. 2011. február 22. 10:4166401.

    Hát, beletrafáltál, tegnap ótra Enci is lázas (nappal csak hőemelkedés) meg kicsit szottyos, én sem érzem jól magam...és félek, ez még csak az eleje, 1-2 nap és megmutatja magát a betegség teljes valójában

     

    utazóágy: nekem nincs eladó, majd pár év múlva lesz

    vatera/teszvesz?? nem nézted még??

    előzmény:
    twoinone (66400)
    2011-02-22  09:44
  2. 2011. február 22. 09:4466400.

    sziasztok,

     

    Zsebi, egy évvel ezelőtt én is hasonló kéréssel bombáztam az ismerősöket, hogy ODA NE, most meg... az iwiwet nem szeretem, sajnálom, nem tehetek róla, hiába magyar hazafiak fejleszt(get)ik fész-töredék pénzből (egy ismerősöm férje is), akkor sem, plusz egy csomó mindenkim törölte róla magát, ezért szép lassan átkattantam a facebookra. Való igaz, hogy ennyi helyen, ennyi midnent nem lehet már észben tartani, mindig mindegyiket körbejárni stb...

    Szóval summa megszerettem a facebookot.

     

    Kérdésem van, nekem fontos lenne: nincs valamelyikőtöknek jó áron eladó jó állapotú utazóágya? A problémánk az hogy kaptunk egyet kölcsön még Dani születésekor, és egyszer hogy hogy nem, alul a keresztrudak kvázi elengedték egymást. Most ahol használjuk Bp-en, nonstop ki van nyitva, a férjem rögzítette, de így nem tudjuk visszaadni. Egyébként All for baby márkájú, meg kell beszélni a tulajokkal hogy megfelel-e nekik ugyanilyen használt, vagy ennek egy újához ragaszkodnak (amit megértenék, ha saját szp-ra visszaforgatom a sztorit), de a tesco-ban szoktam látni, mit ne mondjak, nem olcsó sajnos.  

    Na, ha mégis tud valaki segítreni, köszönettel.

     

    Egyébként helyzet: bp-en vagyunk, Dani estére bemelegedett, éjjel köhögött, kicsit taknyos, amúgy jókedvű, de semmi kedvem egy fain betegséghez, ami érik  Ebben az überszotty időben ki sem merem vinni, inkább nagyokat szellőztetünk.

     

    Remélem többiek jól vannak...?!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  3. 2011. február 21. 18:1366399.

    Timeon, most vettem észre, hogy tavaly küldtél üzenetet a facebook-on

    Hát, nekem oda ne is írjon senki egyáltalán nem használom, ha vki bejelöl, akkor visszajelölöm, ennyi. Képeket se tettem föl...még ha azt is bűvölném, egész nap itt ülhetnék a gép előtt

     

    de nem is egy napon születtünk, mert Te 10-én, én meg 11.

    előzmény:
    Timeon (66389)
    2011-02-16  17:43
  4. 2011. február 20. 22:1266398.

    ajjaj, Kit, előre félek a talitól

    Enci általában nem hagyja magát...egy ideig. De azt hiszem, ha Lilu ilyen erős ellenfél, ebbe 2másodperc alatt beletörik Enci bicskájanem elveszett, de az ütéssel/agresszióval nem tud mit kezdeni, csak sírni. Katica kapja valamennyire a kiképzést, bántani nem engedjük, ha elveszi, ami nála van, azért is szólunk, vmikor visszaadja, valamikor nem....a szándékos ütlegelésért sarokbaállítás jár. Véletlen balesetek lehetnek, kis bunyó, de ha Katica nagyon sír, akkor rászólok, hogy hagyja békén.

     

    Kit, asszem el is árultad a megfejtést, a néha odaütögetés miatt lehet ilyen Lilu. 

    Én szerencsére még az elején leszoktattam magam erről, azaz, ha megharapta, megütötte Katicát már nem csaptam a kezére, hanem a sarokba állítottam, utána meg megszeretgettem. 

    Szerintem még nem késő leszokni erről, ha tényleg odasuhintasz neki néha...még ha jelzés szintű is a dolog és neki nem fáj, de ezt észleli, hogy ütni kell...

    előzmény:
    kitroka (66393)
    2011-02-18  16:06
  5. 2011. február 19. 17:0166397.

    Mondjuk egy kandikamerát szívesen megnéznék egyszer egy napjukról, amikor nincs anyuka meg senki a közelben

     

    D volt hogy úgy mentünk be, hogy azt kérdezte az ikerfiú ott van-e mert ha igen akkor neki nincs ledve menni  nagyon sajnáltam 1-2szer.

     

    bájdövéj, D is megéri a pénzét, ebben bizos vagyok. De itt nálunk pl a csajok közt is van vezéregyéniség, nem is egy  

    Van hogy késletetve tud csak bemenni a csopszobába mert az ajtóban pusziosztó gyerekek fogadják

     

    Háát, nem tudom mi a jobb, ha zaklatják ilyennel az anyát, vagy ha megpróbálják megoldani. Minden közösségben vannak ilyen és olyan emberek, mint minden csoportban ilyen és olyan gyerekek.

    Mondjuk azt tudom hogy nekem sem esne jól hallani hogy az enyém az egyetlen "olyan".

    Mindenhol hallani ovi rémeiről. Szerintem szerencsés az a csoport, ahol nincs. Mondjuk meggyőződésem hogy minden kisgyerekhez kell legyen "kulcs"amivel őt magát kordában lehet tartani.

    Lehet hogy ezek egyfajta figyelemfelhívó törekvések, pl ha tesóféltékeny, akkor lehet úgy érzi hogy otthon kevesebb figyelmet kap, és nem tud kellőképp érvényesülni, hát megpróbálja ezt más közösségben. Nem tuodm, nem vagyok szakember.

     

    Javasolnak valamit?

    előzmény:
    limosa (66396)
    2011-02-19  08:42
  6. 2011. február 19. 08:4266396.

    Hello!

     

    Nálunk akkor, ha kistesó odamegy a játékához, ellöki stb, velünk játékból lő néha túl  a célon. A bölcsiben meg sokszor állítólag durva, lökdöső, kötekedő. És állítólag csak ő a csoportban. Mondjuk ez utóbbit olyan nehéz elhinnem. Vsz. tesófélt. van a háttérben, de akkor is elszomorító

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  7. 2011. február 18. 22:1366395.
    egyebkent Lilu is szorongatva szeret, de rendesen fajdalmas. es osszeszoritja a fogat kozben, es morog, hogy szeret
    előzmény:
    twoinone (66394)
    2011-02-18  20:42
  8. 2011. február 18. 20:4266394.

    ...ezt a csipkedést egy ismerős elvált szülős kisány is csinálja az ismerettségi körben, keménydió, ő is a kisebbet, nagyobbat egyaránt "bántja". De ott persze a családi háttérrel magyarázták az okosok.

     

    Dani még a gyerekek - és  amieinket - fülét szereti szeretetből (? elkapni, és dzsudimajom pofa kíséretében megszorítani. Mondanom sem kell hogy sírva menekül az összes ettől... Az elején a bölcsiben is ezt csinálta, és bár ezt ő szeretetből teszi (velünk is akkor ha éppen utána megölelget elnemengedhetnékje van) , a gyerekek féltek tőle. Aztán szépen az idő elteltével levonult róla, és már nem teszi. Velünk itthon még mindig.

    előzmény:
    kitroka (66393)
    2011-02-18  16:06
  9. 2011. február 18. 16:0666393.

    agresszio nalunk nagyon durva. es tuti a tarsasaghiany miatt, meg azert, mert Manci (meeeeg) nem ellenfel...

     

    az egy dolog, hogy Mancit gyepalja, mar a kicsinek is nyilogat a csipaja, visszacsap, nem adja a jatekat, stb. 

     

    de masokkal is csunyan viselkedik :( szomszed utcabeli magyar csaladnal van egy 4 eves kisfiu, ketszer akkora, mint Lilu, de megis o menekul, ha atmegyunk, mert Lilu magaenak erzi az osszes jatekat, meg kiszedi alola a kisautot... szegeny kisfiu meg elegge anyamasszony katonaja, nem vedi meg magat.

     

    de tegnap pl "plazaztunk", Lilu kiszallt a babakocsibol, es a szembejovo babakocsiban ulo babakat tamadta!! odaszaladt, megcsipte, tovabballt! nagyon utalom, nagyon kellemetlen, es tanacstalan vagyok a kezelesevel kapcsolatban is. egy-egy tamadas utan visszacsatoltam a babakocsiba, 10 perc mulva mar fut-fat igert, jo lesz blabla, kiszallt, es az elso szembejovo gyereket megtamadta. persze beszoptam vagy 10x a mostaztanjoleszek dumajat... sajnos nem tudom belekotozni a babakocsiba, kibujik a csatbol.

     

    egyebkent foleg a kisbabakat szereti megcsipni, de meg ujsagban/szorolapon is!

     

    ferj szerint egyebkent en vagyok az oka, mert neki odacsapok neha, es szerinte ez a nehai csapkolodasom ilyen hatassal van a gyerekre. hat ez is lehet. de mar nagyon reg nem volt okom odacsapni, Liluban most megis tombol ez az agresszio!

     

    eskuszom varom, hogy valami kisgyerek leusse! de az a baj, hogy mindenki fel tole ezert lenne jo oviba dugni, de mindegy, szeptemberig fellabon is...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  10. 2011. február 18. 11:4966392.

    hali,

     

    Limosa, nem tudom pontosan mi érdeklene? Annyi az egész hogy Dani pl egészen addig tündérbűbáj, aranyos, imádnivaló amíg minden pontosan úgy történik ahogy neki tetszik, utána jön a jajj, mindenkinek.

     

    Bölcsődében pl "eltanulta" a többiektől - de nyilván ezt a közösség is hozza magával - hogy a többiek is akarják azt játszani, abban parnernek lenni, amihez neki kedve van. és ha ez nincs így, akkor megsértődik :) Ennek legkülönfélébb formáiban Gondolom Andrisnál duplaeffekt van, egyrészt az "oviharc", másrészt a kistesó egyduralom-döntő képessége. Lilunál meg pont fordítva, kistesó van, társaság nincs, unatkozik, így agyatlankodáson törik a fejüket. Ennyi. Korral és körülményekkel jár.

     

    Daninál még az is játszik hogy van a csoportban egy vegyes ikerpár, aminek a lány tagjával játszana (=piszkálná), de a fiú meg törzúz ha ezt észleli. Nem csak énfiamra kihegyezve, hanem unblock. Egyébként meg nem baj, kakaskodjanak csak, az éelt sem habostorta. csak néha szégyenlem magam hogy más gyerekekkel hogy viselkedik.

     

    Pedig a többi sem különb néha az enyémmel, de nekem ciki valahol. Pl nyáron akikkel együtt nyaraltunk, eljöttek hozzánk, és előtte már jóideje nem volt nálunk ilyen kisgyerek (=aki igényt tartott Dani játékaira) . Ott fogalmazódott meg bennem hogy nem ártana egy közösségi leoltás, mert D pl a kiságy kiszedhető rácsával sózott a másik kisfiú hátára, mert az elvette a tűzoltóját. Szóval no komment.

     

    Elhiheted hogy nem ütjük verjük itthon, és mégis ilyen volt. Azóta idejövős gyerekkel jobb a helyzet, a bölcsiben meg rendezék le egymás közt, plusz a gondozónők vegyék elő csodatág tűrőképsségüket és kezeljék a konfliktusokat Ma van a farsang. Dani majdnem elbőgte magát a cicának maszkírozott gölcsinéni láttán... szóval kicsit izgulok hogy sül el a mai nap :) ott lehetett hagyni fénygépet. remélem használják! 

    előzmény:
    limosa (66391)
    2011-02-17  18:54
  11. 2011. február 17. 18:5466391.

    Hello!

     

    Kit blogján olvastam Lili "agresszióját", meg tui hsz-t, miszerint Dani is olyan, erről meséléhetnétek bővebben, a dolog minket is érint

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  12. 2011. február 17. 12:3466390.

    Nekem az uolsó 2 Nokia volt (meg előtte is vagy 3 volt, amikkel semmi bajom nem volt, csak több év után cseréltem őket), és mindkettő befuccsolt.

     

    A mostani amit cseréltem, az éppen tipushibásnak lett kikiáltva, hol remekelt a hangszórója, hol nem. De nagyon tudott bosszantani amikor éppen nem.

    Kezdem megszokni, bár még nem békültem ki teljesen az újjal.

     

    Megint szakad a hó, de legalább tudom mitől akart szétszakdni reggel óta a fejem.

     

    Néztem a bérkalkulátort, azért egy 700.000es bruttónál egész jól jön ki ha van 3 gyereked

     

    szép napot!

    előzmény:
    Timeon (66389)
    2011-02-16  17:43
  13. 2011. február 16. 17:4366389.
    Én is Nokiás vagyok nem is volt még más.
    előzmény:
    Zsebi76 (66388)
    2011-02-16  15:42
  14. 2011. február 16. 15:4266388.

    nem, Katicáért nem kellett fizetni, 1év volt a korhatár.

    A zajt én is mondtam, a fűtés helyenként változó, itt is féltem tőle, mint a legtöbb suliban úgyis gyér a fűtés, hát itt elég meleg volt.

     

    Encim nem az az elveszett gyerek, 4-5éveseket megszégyenítve ment, mászott, ugrott, csúszott.....

    onnan a magasról ki dobált gyerekeket?? ezt nem is értem....

     

    szellem, ez jó!! végre nem olyan tucat-jelmez lesz

     

    érintős telefont vagy megszokod, vagy túladsz rajta. Apának is az van évek óta, már megszokta, de ha néha én azzal telefonálok, hát az őrületbe kerget, mert sokszor a fülemmel elnyomok gombokatpedig átlag fülem van, nem Jumbo méret én amúgy Nokia fan vagyok, azt ismerem sok éve, az összes többi olyan idegen, hogy nem is akarom megismerni

    előzmény:
    twoinone (66387)
    2011-02-15  22:01
  15. 2011. február 15. 22:0166387.

    ...adok én neked ritkánjövést  

    egyébként meg az utolsó 3 hszhez hiába próbáltam képet csatolni, nem engedte.

     

    Vltunk megajátszózni, hááát. Hideg volt a sportcsarnokban, kosz volt, k.zajosak a kompresszorok, a bohóc próbálkozás csődtömeg, a fiam meg gyámoltalan. Nem titok, sosem volt egy mindenre felmászósugrálós gyerek, bár én mindig irigykedve nézem a kortársait a játszótéren, közösségi megmozdulásokon. De nem vagyok szomorú, fuzes-bnőm már a kezdetek kezdetén megmondta hogy enyémgyerek nem mozgásra, hanem agyra gyúr

     

    De azért csak eltöltöttünk ott közel 4 órát, így majdnem megérte az árát is. Számomra volt egy megdöbbentő mozzanat, mégpedig hogy 1-1 fénykép erejéig a legnagyobb jobboldalon felmenős, bal oldalon lecsúszós, középen 5-6 (? méterről leugró részen némely gyereket szabályosan ledobták, szegények levegőt nem kaptak, volt amelyik fél órán át üvöltött a zuhanás után  

    Dani felmászott ugyan mindenhova, de vagy a tetején elhasalt és a többi gyerek útjában, keresztbe fekve ordított, vagy egyszer halálrarémült pofával lecsúszott és többé nem ment.

    Tényleg Zsebi, Katicáért kellett fizetnetek? Isten éltesse a nagylányt, bár gondolom már nem aktuális!

     

    Limosa, telefonommal vettem fel, ha megtalálom az adatkábelét, elküdöm neked mailben

    Ja, apropó telefon. Elég nemszeretem a nokiám, ezért kaptam magamnak egy samsung érintőset, mert az a menő, hát hányok tőle. Megszeretem? egyelőre kötve hiszem

     

    pénteken lesz bölcsifarsang, Dai szellem akar lenni, hát az lesz, bár ettől a gyerekek - mert nemcsak farsangkor akar az lenni ám - frászt kapnak naponta több ízben is, hát nem tudom.

     

    gyerek-felvilág: egyik csopitárs anyukája 7. hónapban van, óriási pocakkal, Dani mgkérdezte mérolyannagyahasa. Mondom A-nak kistesója fog születni, ott lakik a pocakjában. Erre Ő: "- de mélenyelte a babát, éhes volt?" hát nálunk jgy megy be. Kijövetelről még nem érdeklődött.

     

    Anda: tőlem jöhetne Jessica is, csak kérünk kéééépet

     

     

    előzmény:
    Zsebi76 (66385)
    2011-02-14  18:43
  16. 2011. február 15. 16:0466386.

    annyira nem kellett izgulni, csak 2 napot kesett... amugy a kisteso-projekt befagyasztva nalunk olyan 3-5 evre. szoval jeenleg egycsik parti vagyok!!

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  17. 2011. február 14. 18:4366385.

    Sziasztok!!

     

    De jó, megint jöttek "régiek" írni de hogy gondolják, hogy kép nélkül idemerészkednek fazsiri is, meg tui, (na jó, tui szokott írni ) meg füzes.

    Anda, a neved ismerem, emlékszem, de képet nem tudok mellé társítani. Gondolom régebben sem voltál az a szorgalmas képfelrakó Azért jó hogy jöttél!

     

    fazsiri, Zizi felvilágosodott? hóóha

    limo, vééégre képek! Édes kis husikfőleg Olivér

    tui, bocs nem jártam erre, de jó, hogy felhívtálmilyen volt? hogy tetszett Daninak??

     

    kit, nem is tudtam, hogy izgulni kell, lesz-e kistesó már csak azt nem tudom, hogy a két csíkra, vagy az egy csíkra kell szorítani?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  18. 2011. február 11. 19:4866384.

    hello Anda, megbocsatunk, ha hozol kepeket!!

     

    hiszti: az amugy sem jolnevelt Illango az utobbi ket hetben nagyon durvan az idegeimen tancol, ma nagy kinomban az egyik hiszti alatt kivonultam a szobabol, aztan visszasetaltam es eloadtam neki, hogy az elobb itt jart egy tunder, aki elvarazsolta a fulemet, es nem hallom a hisztit le itesztelte kesobb, es tenyleg nem hallottam a hisztit, ugy csinaltam, mintha meg mindig jatszanank, es ertetlenkedtem, hogy miert fekszik a foldon, most hisztizik, vagy mi, mert en nem hallom, el van varazsolva a fulem... huuuu azt a csodalkozast!! aztan kikerdezte milyen volt a tunder, milyen haja, ruhaja, stb volt, es azota nem visit, mert nincs kinek mondjuk nem tudom meddig lehet ezt eloadni???

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  19. 2011. február 11. 11:2266383.

    Sziasztok lányok!

     

    Véletlenül idekeveredtem.

     

    Ne kommenteljetek, tudom, szégyelljem magam, hogy ide sem tolom az arcom hónapok óta. És időnként zugolvasok...

     

    Dolgozom, előbb 4, majd most már 6 órában (tudom, túl szép...), gyerek bölcsiben lassan 1 éve. Minden remek. Nekem nagyon jó, hogy visszahívtak idő előtt, mert megőrülnék otthon. Sőt bölcsi után is szinte mindig megyünk vhová, mert kell a levezetés mindkettőnknek a gyerekkel.

     

    Dávid imádja a bölcsit, eszik, alszik, játszik. A gondozás ideális, a foglalkozások kevésbé. Van kirakós, ceruza-papír max. De ezért vagyok én, hogy a foglalkozzam vele. Érdekes egyébként, mert a kerület más bölcsijeiben pl. tésztát fűznek, festenek, gyurmáznak, mesét olvasnak nekik stb. Pedig állítólag központi vezetés van, mindenhol u.azt kellene nyújtaniuk. Biztosan gondozónőfüggő a dolog. 

     

    Mindegy, nekem az a fontos, hogy imád bejárni, szereti és felnéz a g.nőkre, megvannak a barátai, mindent megeszik, szépen megtanult fogat mosni, már csak éjszakára kell neki pelenka, szép tiszta mindig. 

     

    Amiért klaviatúrát ragadtam...

     

    Éjszakai rémálmok. Pár hete D-nál is megjelentek. Pedig végigalussza az éjszakát, ritkán kel max 1-szer, hogy tejet akar inni. Szóval párszor olyan őrjöngve ébredt, dobálta magát, hogy azt leírni is rettenetes. Ne nyúljak hozzá, ki se vegyem, ne simogassam. Ha kiveszem az ágyból, megy vissza. Semmit nem lehet vele tenni, ha felkapcsolom a villanyt, megmosom az arcát. Úgy állt le, ha az apja nagyon határozottan rákiabált, leszidta. Fájt a lelkem, de csak ez hatott.

     

    A másik. Szintén pár hete a megmagyarázhatatlan hisztik. Okos gyerek, mindig mindent meg lehet neki magyarázni, lehet érvelni. Sőt ő is bármit mond, azonnal meg is magyarázza.  Eddig olyan "jól nevelt gyerek" volt.

    De ez a hiszti....ma reggel, ne főzzünk és ne igyak kávét. HA ittam, köpjem ki. Ez ment negyed órát. A múltkor, kitöltöttem a szirupot, ő vissza akarja tölteni az üvegbe. (kolléganőm szerint ez semmi, akkor lesz jó, ha szívószállal és tölcsérrel együtt akarja majd visszatölteni.) Ha le akarom törölni a könnyét, ne tegyem, "csorogjon a könnyem"-et hajtogatja 100szor.

    Kerestem hisztis témájú topicot itt az nlc-n. Vannak jó tippek. Ma ebből 3at próbáltam, egyik sem vált be. Az érvelés ugye visszapattan róla. Ilyenkor hagyni szoktam, nem veszek róla tudomást, csak bírni kell dobhártyával és idegekkel. Férjem egyre nehezebben bírja. A másik, hogy menjen be a szobájába és ott hisztizze ki magát. Ez hol sikerül, hol nem.

     

    .........ennyi rólunk.

     

    Örülök, hogy mindenkinek halad szépen az élete, nőnek a kistesók is, sőt már jön a harmadik is....:)  Nagyon szép...mi még várunk. Ez a munkábajárás nekem szuper, nem tudnám még elképzelni az újabb szopi-pelenka-éjszakázást. ...csak nehogy kicsússzunk az időből...

     

    Puszi mindenkinek!!!!!

    Anda 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  20. 2011. február 10. 19:4766382.

    Hello!

     

    Tui, muszáj lenne valahogy meghallgatnom, ahogy Dani húst paníroz álmában

    Időnként ANdrás is kel, és hisztizik, alig lehet visszaaltatni, ébreszti nyilván Olivért is, szóval előfordul nálunk is, de nem 4-5x, abba asszem bele is halnék

     

    fuzes: nemsemmi, hogy Xboxozik Flóri

     

    fazsiri: nálatok is ez megy? reméljük, túllesztek rajta ti is hamar. Ovi ügyben, hát, jó kérdés, tán én is a munkahely mellettire szavaznék

    előzmény:
    twoinone (66372)
    2011-02-07  15:56
  21. 2011. február 10. 17:5766381.

    biztos nem a férjedbe szerelmes?

     

    előzmény:
    kitroka (66379)
    2011-02-10  15:42
  22. 2011. február 10. 15:4366380.
    akarom mondani Moszkvatol mennek csak hajoval, gondolom odaig repcsi. na de ez reszletkerdes.
    előzmény:
    kitroka (66379)
    2011-02-10  15:42
  23. 2011. február 10. 15:4266379.

    na ne egy hetrol van szo egyebkent, hanem szombattol keddig kell laknunk valahol Pesten. a hotelben egy ketszobas keconk lett volna, nemtom milyen felszereles kellhet, ami nincs egy hotelben? ha internet van, minden van

     

    a lakas nem kozeli barate, ferj volt munkatarsnojee, aki mellesleg valamiert szerelmes a blogomba, meg az eletembe. en meg az ovebe, mert epp hajoval Moszkvan at Dubaiba utaznak 2 hetre... pfff...

    előzmény:
    twoinone (66378)
    2011-02-10  08:57
  24. 2011. február 10. 08:5766378.

    Kit, nem tudom azért azt vedd figyelembe hogy 1 hét az NEM 2 nap, amikor minden mindegy, hanem két pici gyerekkel azért jó ha van minden amihez egyébiránt kell nyúlni pláne két pici gyerek mellett. Vagy apartmanosra gondoltatok?

    Szóval én a felszereltség miatt a lakásra gondolok, még ha máséba is kell sziviből bemenni. De megértem Bencit is, csak hááát... nem neki kell majd megoldania, amit neked muszáj lesz.

    Azt is ti tudjátok hogy mennyire jó barátaitok a felajánlók, mennyire megértő ha Lilu összerajzolja a hálója falát, vagy Manci tekézik a kínai vázákkal  

     

    király dolgom van, Zapja elvitte Dait a gölcsibe, úgyhogy élvezkedek. elaglább utánamegyek a hivatalos dolgaimnak egy kicsit.

     

    előzmény:
    kitroka (66377)
    2011-02-09  22:25
  25. 2011. február 9. 22:2566377.

    nnna, megjott, nincs kisteso

     

    fazsiri, en a munkahelykozeli ovira szavaznek, autokazas kozben is egyutt a csalad (vagy csak anyu?), mondokazni, beszelgetni lehet... mondjuk a masfel ora elegge tureshatar, de vegulis szokas kerdese. szerintem.

     

    tui, igen, elvileg a kiraly utcaban laktunk volna valami hotelben, vagy miben. de ferj ki van borulva, hogy miazhogy o szivesseget fogadjon el, azert inkabb valahogy ki kell szoritani a szallast. hat az biztos, hogy se a bulipenzembol, se a kozmetika-masszazs-pedikur-penzembeol nem engedek szoritani max tolunk oszig a bolcsessegfogain, o baja... aki hulye ugye...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     

Címlap

top