Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

2008 juniusi babások

Torolt_felhasznalo_554970
Torolt_felhasznalo_554970
Létrehozva: 2007. szeptember 3. 12:30
Sziasztok.
Voltam az áprilisiban és reménykedve vagyok a májusiban. És azért nyitom ezt meg mert ha remélhetőleg összejön most a babó akkor nekem május legeslegvége juni legeleje lesz a dátum a kisbabó megszületésére.
Szóval ha esetleg nekem nem is jön össze azért másnak tuti és sok szeretettel várom addig is jó sok dumira a leendő babásokat.
Puszika
verus
  1. 2011. január 18. 16:2266351.

    Igen, már van nevünk.

    Lorien lesz a kis hölgy :) 

    előzmény:
    Zsebi76 (66348)
    2011-01-16  21:31
  2. 2011. január 17. 11:0366350.

    Zsebi: ez a babafitnessz rmeekül hangzik, tunya mamaikhoz legalább a baba legyen "fitt", végülis van benne valami

     

    Komolyan, némelyik anyu... Van egy lány, vele a buszmegállóban szoktam találkozni, mindig dicsekszik vele hogy a nagyszülőknél volt  a gyerek, és hogy ő mondta nekik menjenek el réte hozzájuk, ha azt akarják, hogy az unokájuk leevgőn legyen, mert ő nem  mozdul ki... Én meg minden nap 2-3 órát kint vagyok/voltam Danival, még akkor is ha abban a r.hadt faluban az üres - és megjegyzem hiperszuper - 2 játszótér közt ingáztunk órákon át... De kint voltunk, mert szüksége volt rá! Nade nem avgyunk egyformák, arra felénk úgy látszik nincsenek kisgyerekes anyukák , ezért van a két vadiúj játszótér is

    előzmény:
    Zsebi76 (66348)
    2011-01-16  21:31
  3. 2011. január 17. 10:5666349.

    Szép - újra-nulla-fokos -  napot!

     

    Limosa: ha nem lenne tesóm, és kaptam volna egyetemista éveim alatt egy tehermentes lakást, egész biztos nem kesergek, de így hogy van 2 tündérbűbáj pótolhatatlan ("....." ) , nem tudok erre a kérdésre válaszolni.

    Nade már mindegy is. Viszont apám egyke, és tök jó neki

     

    Úgy izgulok, ma találkozom egy rég nem látott bnőmmel, Danimentes is leszek, alig várom! Csak ez a mocsok idő itt Bp-en... áááá.

     

    Vero_: azért biztosan izgi lesz, és irigylem a pozitivásodat ahogy mondod: "neked csak a két kisebb marad napközbenre".

    Persze látok jó példákat is hogyan lehet 3 gyereket szépen terelgetni, de ehhez adott kell legyen egy normális munkaidőben dolgozó apjuk is, nekünk meg olyan nincs  na majd, egyszer...

     

    előzmény:
    limosa (66347)
    2011-01-16  19:28
  4. 2011. január 16. 21:3166348.

    Kit, voltunk még talán kétszer, aztán már nem akartam, lehet, hogy csak nekem van üldözési mániám, de attól féltem kinéznek onnan

    Tui, sajna tényleg semmi nincs, fizetős se, csak Fehérváron.

    Bár, a minap vkitől hallottam egy babafitnessz nevű dolgot...hülye az elnevezés, mert semmi köze a fitnesszhez, se a tornához, inkább játékos foglalkozás...majd a védőnőtől megkérdezem.

    Vero, én bizony irigykedek, biztosan jó lesz 3lurkóval, főleg, hogy ilyen kicsi a korkülönbség. na jó, nem most lesz jó, majd pár év múlvaneve van már??

    előzmény:
    kitroka (66343)
    2011-01-15  23:15
  5. 2011. január 16. 19:2866347.

    Hello!

     

    Közösség kórral egyetértek, András is sztem jól viseli a dolgokat, ezt az egy darab hányást leszámítva, neki is csak 1-2 enyhe takonykórja volt, viszont ami nála enyhe takony (aminél csak kb. napi 3 szívás kell, és tart 4-5 napig), az Olivérnél másfél- 2 hét folyamatos orrszívás. Ebből a szempontból rossz, nem András miatt nálunk se. 

     

    És tui, őszintén mi az, ami többet jelentett eddig az életedben, a 2 testvéred, vagy ha helyettük lakást kaptál volna a szüleidtől ajándékba 

     

    Veronique: gratulálok, hát azért másodszorra is kis korkülönbséget bevállalni, nem is tudom Én tuti nem, bár ha a tanulás miatt így jönne csak ki, akkor esetleg de csak akkor

    előzmény:
    twoinone (66345)
    2011-01-16  15:34
  6. 2011. január 16. 15:4566346.
    Sziasztok!

    Elnézéseteket kérem, hogy így betolakodom Hozzátok.

    Szakdolgozatomhoz szeretnék egy kis segítséget kérni Tőletek.
    Olyan anyukákat keresek, akiknek már sikerült valamilyen asszisztált reprodukciós eljárással gyermeket vállalni.
    Ha van ilyen ismerősötök, kérlek továbbítsátok az üzenetem!

    Szakdolgozatomat "A védőnő szerepe a meddőség megelőzésében, kezelésében és a meddőségi kezelések által létrejött terhesség és gyermek gondozásában" írom, a Semmelweis Egyetem, Egészségtudományi Kar, Egészségügyi Gondozás és Prevenció, Védőnő szakán. E témával kapcsolatos kutatásomban szeretném az anyukák segítségét kérni.

    Célom megismerni a meddő párok nehézségeit a gyermekvállalás elhatározástól a gyermek megszületéséig. Tapasztalataikat, észrevételeiket, véleményeiket szeretném tanulmányomban összegezni és megvizsgálni, hogy mi, védőnők miben segíthetjük a hasonló sorsú párok meddőség elleni küzdelmét.

    A kérdőív kitöltése anonim módon, névtelenül zajlik, kitöltése maximum 10-15 percet vesz igénybe. Az adatok összegezve kerülnek bemutatásra úgy, hogy a személyes információk nem lesznek azonosíthatók.

    A kérdőív az alábbi oldalon érhető el: 
    http://t.e-tarsulas.hu/kerdoiv/

    Köszönettel: Bácsi Judit

    Védőnő hallgató
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  7. 2011. január 16. 15:3466345.

    Kit, ezek nagyjából arra vonatkoznak, aki rendes bérrel bejelentve dolgozik (levont járulékot stb-t érintenek, de hát bejelentett pénz az alapja), szóval téged nem érint, maradj csak a fenekeden

     

     

    Zsebi: sztem a közösség kór nem garantált mindenkinél egyenes arányban, Daninak eddig 2 db 3-4 napos náthás kórja volt, nem vagyok róla meggyőződve hogy amúgy nem lett volna ugyanígy, ha nem jár... Meg Fuzes kölkök is jól nyomják, végülis betegség miatt nem hiányzott még Flóri sem (kivéve báránypettyek), meg azért járogatnak, járogatnak...

     

    Nincs fizetős játszóházas részleg sem a helyi bölcsődében? itt 150 ft egy óra, előre kell megmondani mennyit viszed, plusz a kaja ára ugye, eldöntheted mit kérsz.

     

    Muszi: vasárnap van. Viszem az étert magammal, hátha, de elküldtem a telszámot is korábban priviben.

     

    Én nem tudom, nem a tesó ellen vagyok, ahnem amagam ellensége NEM: Vagyis most így érzem. Igen, terhesnek szerettem lenni, de most valahogy azt sem kívánom ezzel a zsarnokkal a sarkamban. Persze ha jönne magától, hát persze örömmel fogadnánk, de ahogy egy barátom mondogatja:

     

    "mindenkinek kell egy tesó, de ő egy lakásnak jobban örült volna 20 évesen"    

    Viszont nekem 2 testvérem van az ölembe hullott lakás helyett 

     

    Nnna, megyek, fiúkkal délelőtt családi városlátogattunk, most meg anyósnál valnnak kikükdetésben, én meg pakolok, takarítok, és várom őket boldogan.

    tessék folytatni az írási gyakoriságot! Sajnos a facebook meg a skype (márakinek) kilövi a hogyvanoztást egyesek irányába, de azért van akik csak itt randiznak...

     

    előzmény:
    kitroka (66343)
    2011-01-15  23:15
  8. 2011. január 16. 10:4866344.
    Sziasztok!
     
    Ha már így szóba kerültünk  
     
    Igen, igen, április közepén érkezik a második kislányunk.
    Direkt így szerettük volna, nekem van még egy évem az egyetemen, így amíg babázunk, diplomázok. Végre.
    Dominik és Tita az esetek többségében nagy szerelemben ég, persze néha dúl a háború... De gondolom ez szinte mindenkinél így van.
    Anyósom egy családi napköziben dolgozik, így Dominik vele lesz hétköznap, ő viszi-hozza, nagy könnyebbség.
    Így csak a két kis csajszival leszek itthon egyedül. Majdnem 2 év lesz közöttük, biztos nem lesz könnyű az eleje, de azért már nagyon várom.
     
    Gratulálok én is a többi kismamának!
     
    Jajjj, vár a szociálpszicho....
     
    Szép napot mindenkinek!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  9. 2011. január 15. 23:1566343.

    zsebi, bolcsibe mar nem jartok bandazni?

     

    milyen torvenyek meg penz? le vagyok maradva... a vegen meg hazakoltozunk harmaskat szulni

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  10. 2011. január 15. 22:5566342.

    Halihó!

     

    Antitesó-tui nem, én teljesen komolyan írtam, olyan törvények vannak januártól, hogy aki anyagi okoból hezitált eddig, annak igenis motiválóan hat a havi netto 100ropi+családi pótlék, ami megmarad. Én tisztán pénz miatt biztosan nem vállalnék, ennek a döntése szívből kell jöjjön, a pénz az csak hab a tortán.

    Apa nagyon akar harmadikat is, de én tuti nem. Egyenlőre nem, pár év múlva meg már azért nem...

    tui, jó nagy a Dani!!

     

    Kit, alvás nálunk hónapok óta nincs é sokkal könnyebben és hamarabb elalszik este. Sztem az fontosabb, hogy éjfél előt tmennyivel alszik el, minthogy legyen még egy nappali röpke szundi is. (legalábbis a mi esetünkben)

    fogyihoz gratula, valamennyi nekem is ment le (talán 3kiló körül) mert volt a karácsony is, meg vhog ymost nem megy olyan jól (fejben) mint Enci után

     

    Limo, Muszi, a bölcsis kórok...hát elég szar lehet, mindent benyelnek a törpökez mondjuk annyira nem hiányzik, de a gyerektársaság Encinek nagyon. Múltkor, amikor sétáltunk, látni kellett volna a kis arcát, szó szerint vadászott a gyerekekre az utcán. Ha meglátott egyet (akár 6-8éves is lehetett) "hova megy? micsinál? mi is menjünk arra!" mígnem csak összeakadtunke gy korabeli fiúcskával kicsit kergetőznilegalább lenne itt vmi játszóház....ilyen szutyok időbe is lehetne társaság neki, ha már a játszótér nem jöhet szóba

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  11. 2011. január 13. 22:0166341.

    ugy tunik matol nincs delutani alvas Lilunal de este le se lehetett loni, es mar Mancust is felzavarta a nagy dajdajozassal. szoval ma kiprobaltam ezt. es este 8-kor elaludtak. ez mondjuk jo, azt se tudom mihez kezdjek hirtelen, mondjuk irok ide es alszom

     

    dietazom. szepen megyeget lefele, eddig 4 kilo. ha le tudok menni 60 kilora, akkor mar boldog leszek, bar meg akkor is tulsulyos, de mar turhetobb :)

     

    limosa, nem semmi, mennyi bogyot kapnak a fiuk, hogy tudod ezt eszben tartani? nekem sosem ment az ilyesmi... miota nincs bolcsi, mar a vitamingumicukrot se adom, de betegseg sincs koppkopp...

     

    ezen a limara lesrefutason jot mosolyogtam a mezese mondjuk isssteni vot tenyleg :)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  12. 2011. január 13. 12:4766340.

    Hello!

     

     

    Most mi is túl vagyunk egy hányós víruson, annyira uutálok hányni

     

    Nálunk András nem eszik a bölcsiben, kivéve ha mondjuk tészta van pörkölttel, vagy tészta van húsos szósszal, egyébként max a feltétből egy pici, mondjuk, amíg itthon (ugye én elhozom délben) kap ebédet, addig nyilván nem is fog karfiolfőzeléket enni.

     

    Jaj, remélem itt nem lesz farsangosdi, annyira képtelen vagyok kreatív cuccokat kitaláni meg ráadni

     

    Én cm-t, kilót nem tudok, majd lehet, a napokban lemérem vmikor

     

    Sok gyerek: hiába 48ezer a családi pótlék, ha majd havi 3x20-30000 ft lesz a különóra meg nyelvtanfolyam meg miegymás

     

    Muszi: én mulitvit. szirupot adok naponta, heti 1 oscillo, illetve most infl.járvány idején heti 2-t, egyik hét napi 5 golyó Echinacea, másik héten napi 5 vincetoxinum alacsony higításban, plusz egyéb homeosokat

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  13. 2011. január 12. 20:5566339.
    Megkerestem, de az a Timi nem én vagyok!:-)) Bár nem lenne semmi, ha Makóról Győrbe járna masszázsra. :-)
    előzmény:
    twoinone (66338)
    2011-01-12  17:01
  14. 2011. január 12. 17:0166338.

    http://limarapeksege.blogspot.com/

     

    remélem nem lövök mellé, csak a csajok vmelyik blogokban (Zsbei meg vki) asszem limara féle mézeskalácsot sütöttek, innen kattintottam, és a blogot olvasva láttam hogy megy hozzád, ahol mindig megnyugszik, amint belép, és csak ajánlani tudja mkinek :D

    előzmény:
    Timeon (66337)
    2011-01-12  16:33
  15. 2011. január 12. 16:3366337.

    Limara-blognak mi a neve pontosan? Én is akarom olvasni, hogy jön hozzám! Sőt lehet, hogy már volt is, csak én ősbunkó nem tudtam, hogy ő Limara, ő pedig a nem fedte fel kilétét?! :-O

    előzmény:
    twoinone (66335)
    2011-01-11  23:37
  16. 2011. január 12. 15:0166336.

    Helló

    Gratulálok az ismét újabb kismamáknak

    Náluk is jöhetne, de sajnos most anyagiakhoz kell kötnöm, és sajna nem jön.....de majd eljön a mi időnk is!!!

    Barni ismét beteg lett, úgy látszik minket most ért utól a bölcsis betegeskedő korszak. Az első három hónapban nem volt semmi, de azóta mondhatni hetes kihagyással mindig van valami. Most épp hörghurut-tüdőgyulladás határán volt. 4 napos antibiotikum kúra után alakul a helyzet. Hétfőn mehet a bölcsibe. Ami nem is árt, mert ott legalább eszik, és nem hisztizik az édesség után. Egyébként meg maradhatna itthon mert hiányzik Na azért evés terén is alakulunk az elmúlt hetekhez képest már "jól" eszik. Végre....nem kívánom senkinek a nem evő gyerek "effektust". Na ezt most jól leírtam.....

    Közeleg a farsang...Tök várom már, én...Barni ugye még nem tudja mi az. "Remélem" megint akkor lesz beteg, és ismét lemarad a kis bulijukról a bölcsibe.....de próbálom most már kicsit erősíteni az immunját....hogyanis????

    még nem tudom mibe öltöztessem. Én kis ördögre gondoltam, hogy azért passzoljon az énjéhez de Ő meg azt mondja, hogy Jancsibohóc lesz hát ez sem állna messze tőlena befejezem, mert lehet csak magamban beszélgetek...csőőőő

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  17. 2011. január 11. 23:3766335.

    Na folytatom csak adatátvitel megszakításban volt részem :)

     

    Timeon: örülök hogy megy a biznisz, de tényleg, minap olvastam Limara-blogot és ott azt hogy megy hozzád, már csak egy kérdés maradt bennem: Limara ki volt?  Nem tudok rájönni, segítsetek!

    Ja, a bp_i túránkon szegény falusi kisgyereknek volt része mindenféle "érdekesben" is, vettünk 2 napos családi jegyet (48 órás, 2 felnőtt+7 gyerekes; 2200 HUF, sztem bazira megéri, korlátlan), villamosoztunk, metróztunk ("húúú, az micsodaaa, láttad anya?!"), HÉVeztünk (mint vonat, mert a thomas utáni napon kellett mennünk vonattal is, bár ő azt szerette volna ha a thomaszos "cdd-t" nézzük a fehér székről "mint holnap" :))), trolibuszoztunk.

     

    Egyébként kisbabát is voltunk látogatni, akivel mintanagyésokosbátyként viselkedett, majd feltettem neki a kérdést, hogy kell-e neki egy hasonló a mindennapokban, és a következő arckifejezéssel válaszolt-->

    úgyhogy egyelőre eldőlt a meccs :D

     

    tervek nálunk is vannak, bár ezeket még nem önteném szövegformába az éteren, majd csodálkoztok

     

    Nem tudom még téma-e, de 104 cm és 15,8 kg, amióta bölcsibe jár 6 cm-t nőtt és semmit nem hízott, ennek megfelelően elég giliszta most, bár zabál kétpofára, szerencsére a világon midnent megeszik, de legalábbis megkóstol, úgyhogy gondolom gyorsan behozza magát.

     

    Fazsiri-Zizi és Gumicukor is hiányzik, ha már ennyien összejöttünk, ha erre járnának...

     

    ja, az előbbi alvásos okfejtésem zavaros és hibás lett, lényege az volt hogy sajnos Dani nem hajlandó egyedül elaludni, bár van rá példa hogy méregből eltávolít midnenkit és kit tudja mikor de elalszik magában, de azért nem ez a jellemző, és néhány nap asziszemhogy után képes megint kiakasztani.

     

    na megyek, mert este értünk haza, és kupi midnenhol, holnap meg megyünk a gölcsibe meg mindenki a dógára (3 napig anyafia szerelem lesz, na most is nagyon jól jönne egy kistesó *grrr*)

     

    íííííííííííírjatok! BÚÉK

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  18. 2011. január 11. 22:3066334.

    Jujj, mi ez a tömeg? Három napig nem nézek be, és tessék! :D Harmadik babásokat nem véleményezem, részvétem

     

    Zsebi adótérvény reakció: jujj, ez csúnya volt (persze tudom hogy csak vicceltéééél), bár ha azt veszem hogy sokan meg a szocpolitka miatt csinálták a másodikat is...Bár - most nem azért - de sztem sem Cs, sem V nem az a kategória anyagilag ahol ez játszana.  Múltkor én is elgondolkodtam egy röpke pillanatra amikor egy szomszédasszony elárulta hogy 3 gyerek után bizony 48.000 a családi pótlék

    Nade aztán gondolat huss, kiesett a fejemből amikor anyuka  a buszmegállóban egy kicsi és egy kisebb "tündérkét" idomított a nem éppen csini stílusban. Mondjuk volt rá oka, tegyük hozzá.

     

    Nekem legfőbb ellenérvem egyelőre az, hogy ameddig ennyit vagyok egyedül Danival is, nem akarom kettővel ugyanezt játszani. Ainek jól esik, hajrá.

    Csak Veronique-nél direkt arra emlékszem hogy írta anno hogy ők a nagyfiú mellé anno még egy kisfiúra gyúrtak, erre most tessék, kislány volt a vágy, duplázva.

     

    Karácsony eltelt (blabla), szilveszter is (duplablabla, sajnos vendégeket is hívtunk, ezzel befejezve ezen ténykedésem).

     

    Bölcsi No.1 még mindig, bár a neveléssel vannak fenntartásaim, de Dani szeret meni, lenni, aludni nagyokat, zabálni a bölcsis kosztot, szóval mondjuk hogy elégedett vagyok. ha valami miatt 2-3 napig nem megy, megváltáként rimánkodok a következő gölcsis-napért. Hazajönni egyáltalán nem szeret,

     

    Megtekintettük vasárnap Fuzesék társaságában a Thomast, véleményemet Csillusnál leírtam ha valaki érdekel, elment, eltelt, Daninak tetszett.

     

    IGAZI önéletrajzot kéne írnom, ezen szenvedek, nem mondom hogy egyáltalán emlékszem a  bp-en eltöltött éveim alatti munkakörömre, úgyhogy elég nehézkes, holnap azon leszek hogy levadásszak egy már ide benyújtott példányt, hátha abban benne leledzik majd akkori ténykedésem.

    Voltunk hétvégén parndorfban, hát csodák ott sincsenek, de van 1-2 bolt ami itt nem van, plusz a márkamárka olcsóbb, leértékelve meg majdnem megéri, úgyhogy nem vittem túlzásba a beszerzést. De azért érdemes megnézni ha valaki arra jár/na.

     

    Dani nagy játékos, néha számomra borzasztó, botrányos a szövege is, de persze ismerősk körében igen megtévesztő illedelmes úrigyerek álcát vesz fel (na ezt fogalmam nincs kitől tanulta...).

    Pelus éjjel újra pisis, hurrá, amúgy etéren egész rendben vagyunk, szól, megy nyomja. Aludni még mindig képes (nem AKAR) aludni, de már nevelhető. Néha. De néha nem.

    Na ezt most elküldöm.

    előzmény:
    Zsebi76 (66324)
    2011-01-08  13:06
  19. 2011. január 10. 18:4566333.

    Na, mi ez a tolongás?! A végén még fellendül a topik!

    3 éven belül 3 gyerek? Hát én végeznék magammal, az tuti! Bár mindig hangoztatom, hogy én nem vagyok egy anyatigris tipus, az biztos!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  20. 2011. január 9. 20:3066332.

    sziasztok!

     

    na jovok mar en is pletyizni :)

     

    csilluson meglepodtem, de cseppet sem annyira, mint veroniqon!!! atyaeg! ra kell jonnom, hogy megsem vagyok az a tipikus anyuka, mert en bizony szalankent tepnem ki a hajam, ha besikerulne most egy harmaska elobb kicsit dolgozni szeretnek (valamit valahol), meg lefogyni vegre, meg ciciket csinaltatni  

     

    karacsony jo volt, tervek vannak... csak mindig falakba utkozunk, de majd lesz valami.

     

    Timeon, orulok, hogy megy a biznisz!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  21. 2011. január 9. 19:4166331.

    az új adótörvények is a harmadik gyerek mellett szólnak, nem is kicsit

    Gabi, én is csak most tanulom a varrást, de ha úgy érzed, hogy bármiben tudok majd segíteni, sztóljál nyugodtan az eddigi tapasztalataimat még SMSben is el tudom küldeni, ANNYI van

    előzmény:
    limosa (66330)
    2011-01-09  19:12
  22. 2011. január 9. 19:1266330.

    Hello!

     

    Harmadik? Hát, jelenleg fáj a sok emelgetéstől a derekam, a karom, meg a hátam, az éjszakai szopikba belealvástól elfeküdtem a nyakam, szóval nem is tudom

     

    Különben mi is jól vagyunk, pelenka alváshoz kell csak, ő is folyton énekel, mondókázik sokat (ha vmit rosszul mondok, egyből szóvá teszi)

    Eddig bogyóésbabóca nálunk is ment, meg a Maszat is (Berg Judit) de most kapott Thomasos könyvet vkitől karácsonyra, na azóta csak az...

     

    Délelőttönként bölcsiben van, szereti nagyon,  a kistestvérét csak időnként rúgja meg/harapja meg/bökdösi arcba, szóval minden remek.

    A bölcsi hátránya, hogy többet beteg, de eddig 1-2 takonykórral, meg egy hányással megúsztuk, persze a neheze csak most jön, tudom

     

    Olivér tündérbogyó, pici buddha, illetve a súlyát nézve nem is pici, én továbbra is tanulok, szóval nem untakozik senki sem nálunk.

     

    Ja, februártól tervezek carrni tanulni, Zsebi, majd zaklatlak

     

     

    Timeon, szuper, hogy bejött a masszázsdolog, emlegetlek is néha, de jó lenne, ha közelebb laknánk egymáshoz

    előzmény:
    endaaj (66329)
    2011-01-09  15:32
  23. 2011. január 9. 15:3266329.
    csak nehogy én is kedvet kapja jájjj...
    előzmény:
    Zsebi76 (66328)
    2011-01-09  11:41
  24. 2011. január 9. 11:4166328.

    nas tessék, Csillusnál kell olvasnom, Veronique-nál jön a harmadik baba

    csak nehogy kedvet kapjak én is. Nehogy!!!

    előzmény:
    Zsebi76 (66327)
    2011-01-08  21:10
  25. 2011. január 8. 21:1066327.

    igen, hallottam már ilyen "sikersztorikat", hogy 1-2 nap alatt történt

    fát nekünk is le kéne szedni, de apa egész 7végén dolgozik...igaz, nem hullik még. 20-a körül vágattuk ki, sima ludfenyő, de husi tüskékkel és nagyon formás.

     

    örülök, hogy bejött az üzlet!! így továbblegalább Magad ura vagyezek szerint jól hírdetted is magad, az még nagyon fontos

     

    Bogyó és Babóca Encinél is kedvenc. Ő mondjuk úgy hívja, hogy Bogyó és Katicalány

    előzmény:
    Timeon (66326)
    2011-01-08  15:17
8 9 10 11 12

Címlap

top