Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

2008 juniusi babások

Torolt_felhasznalo_554970
Torolt_felhasznalo_554970
Létrehozva: 2007. szeptember 3. 12:30
Sziasztok.
Voltam az áprilisiban és reménykedve vagyok a májusiban. És azért nyitom ezt meg mert ha remélhetőleg összejön most a babó akkor nekem május legeslegvége juni legeleje lesz a dátum a kisbabó megszületésére.
Szóval ha esetleg nekem nem is jön össze azért másnak tuti és sok szeretettel várom addig is jó sok dumira a leendő babásokat.
Puszika
verus
  1. 2011. január 8. 15:1766326.

    Sziasztok!

     

    Zsebi, ne aggódj! Hidd el, egyik napról a másikra el fogja hagyni a pelust magától! Én is azt hittem, hogy J. sosem fog megszabadulni tőle, mert ő sem szólt soha (mondjuk ő  a kakit megmondta, ha már bement, de a pisi egyáltalán nem érdekelte), és novemberben szó szerint 2 nap alatt szobatiszta lett. El sem hittem.

    Alváshoz még adok rá, de a délutáni szinte mindig száraz, és az éjszakai is sokszor. Szóval nyugi, mire ovis lesz már el is felejtitek a pelust.

    Ja, és én mindig etetem, mert vagy nem akar egyedül enni, vagy ha mégis akkor ott kő kövön nem marad. De majd csak megtanulják ezt is!

     

    Édesek a lányok!

     

    Az ünnepek nálunk is az utolsókat rúgják, ma délután készülünk leszedni a fát is...Aztán már minden visszatér a régi kerékvágásba. Dorci már nagyon nagylány 128 cm magas, Julcsi pedig igazi rosszcsont. Bevallom sokszor teljesen kiakasztanak. Ő is sokat mondókázik, énekel, gyakorlatilag folyamatosan beszél, ha rászólok, akkor azt mondja, azért van a szája... A menők most nála a Bogyó és babóca, AnnaPetiGergő, szóval nagy Bartos Erika fun...

     

    Nekem úgy néz ki, kezd beindulni a masszázs vállalkozásom. Kopkop... Jönnek a vendégek, vannak bérleteseim, minden nap dolgozom.éljenéljen!

     

    Rólunk röviden ennyi, most ti jöttök!

     

     

    előzmény:
    Zsebi76 (66324)
    2011-01-08  13:06
  2. 2011. január 8. 13:0766325.
    képek is
    előzmény:
    Zsebi76 (66324)
    2011-01-08  13:06
  3. 2011. január 8. 13:0666324.

    Sziasztok!

     

    Jöttem megtörni a csendet

     

    Kivel mi újság van??? Vannak blogosok, ők írnak vmennyit magukról, de akinek nincs arról semmit nem tudni az égvilágon. Hogy telt a karácsony? A szilveszter? Van -e bölikértdés? Jön-e vhol még kistesó?

     

     Enci nagyon boldog volt a karácsonyi fát és ajándékokat meglátva. Azt hiszem, most már elég jhól megértette ezt az egész készülődést.

    Katica meg folyton szedné le a fát

    Nagyon jól megvannak egymással, Katica is, ha nem látja a nővérét, rögtön nyekereg utána. Azért kiképzés is bőven akad....

     

    Enci minden tekintetben ügyesen fejlődött mindig is, talán kicsit gyorsabban is, mint a normál, de van egy dolog, ami úgy látszik neki (nekünk) jutott, ami nem megy simán, nem megy magától....a szobatisztaság. 

    Még mindig pelenkás, sőt, nem is szól, ha kaki van a pelusban. Így azt hiszem még nem várhatom el, hogy pelus nélkül legyen, ha nem is zavarja a csomag, ami alatt van

    Van még vki, akinél ENNYIRE messze van ez a szobatisztaság?

     

    Amúgy nagyon önálló kiscsajszi, órákat eljátszik, 1ül öltözik, szépen rajzol, mondókázik, kirakózik...stb. Minden, ami kell, amit talán  még nem is kéne tudnia....de ez a pelus

    Már rég nem téma ez itthon, úgy értem, nem mondom neki, nem ajánlgatom, vhogy azt kéne elérni, hogy zavarja a pelusban lévő tartalom....igazából Katica óta szereti magát etettetni, ez még, ami kicsit visszafejlődött nála, de ez majd megoldódik. A pelus téma jobban érdekel......

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  4. 2011. január 1. 23:0466323.
    BUÉK!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  5. 2010. december 24. 12:4466322.
    Boldog karácsonyt kívánunk mindenkinek!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  6. 2010. december 22. 13:3266321.
    Kellemes ünnepeket mindenkinek!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  7. 2010. december 7. 13:0566320.
    hűha! Hát errefelé nem sok mozgás van úgy látom!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  8. 2010. november 7. 18:2566319.
    köszi
    előzmény:
    fuzes (66318)
    2010-11-06  18:58
  9. 2010. november 6. 18:5866318.
    ez így sztem nem igaz, mert biztos vagyok benne, hogy sokan megnézték és valamilyen érzést mindenkiben generált, csak azért hozzászólást írni hogy ez tuti vagy sz@r nem érdemes és nem is várom, mint ahogy én is megnéztem Timeon honlapját és ha már most írok, akkor leírom, hogy tuti és örülök a remek híreknek és sok sikert kívánok a vállalkozáshoz:-), de ez mind-mind bennem volt, anélkül is hogy hszt írtam volna, úgyhogy negatív vagy beeeeeeeeee
    előzmény:
    twoinone (66316)
    2010-11-04  21:45
  10. 2010. november 6. 13:5966317.
    Ha eljársz hozzám, ígérem ingyen masszlak!
    előzmény:
    twoinone (66316)
    2010-11-04  21:45
  11. 2010. november 4. 21:4566316.

    1) tőlem jött

    2) neked ment

     

    SZERINTED?

     

    látod hogy nem érdekel senkit

     

    jajj Timeon, vállalsz rám társadalmi munkát is?

    előzmény:
    fuzes (66314)
    2010-10-27  21:34
  12. 2010. október 29. 10:2966315.

    Sziasztok!

     

    Megnyitottam! És végre a honlapom is elkészült: www.ligetmasszazs.hu

     

    Tudom, hogy nem jártok erre gyakran, de ha esetleg mégis, várlak benneteket szeretettel!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
     
  13. 2010. október 27. 21:3466314.
    ezt most pontosan nem értem, de gondolom nem pozitív hozzászólás akart lenni
    előzmény:
    twoinone (66313)
    2010-10-27  16:02
  14. 2010. október 27. 16:0266313.
    Fuzes, szép próbálkozás volt
    előzmény:
    fuzes (66312)
    2010-10-25  15:10
  15. 2010. október 25. 15:1066312.

    Sziasztok!

    Hát köszönjük a gratulációkat Flopi és a hajam nevében 

    És ha már Anita elhintette a hambitortát, az is megmutatom nektek 

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_390011 (0)
     
  16. 2010. október 24. 10:0166311.

    Füzes, gratulálok a 3. fiadhoz!!

     

    Jázmin is ébred éjszaka....nem is számolom hányszor...az esetek nagy részében sztem rossszat álmodik, arra ébred, h magyaráz:

    nacsugár(Napsugár) neee...adol jáminnak babát....kéjem, nem kéjem...zozó hoj van.... sztem újraálmodja a napot.

    a legjobb az volt, mikor álmában mondta, h anyu deje, szopok, csücsül ide...

     

    annak idején Napsugár 5 és fél évesen aludta át az éjszakát. akkor zavart, most meg milyen szépnek tűnik, h felébredt, de átjött, közénk feküdt, aludt tovább...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_390011 (0)
     
  17. 2010. október 24. 08:0566310.

    Jó reggelt!

     

     

    Bölcsi: háát, egyenlőre nem nagyon haladunk a dologgal, most kezdi majd a 2. hetet

     

    Fuzes: 5 hét betegség nélkül, tényleg nem semmi, a homeo már csak ilyen, nálunk is mindenhol tubusok, sokszor már én se tudom, kinek mit akarok pont beadni. Írtam privit

     

    Timeon: ezek az éjszakai felébredések, nem is értem, hogy bírod

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_390011 (0)
     
  18. 2010. október 21. 14:4266309.

    Szia!

    Gratula!!Nagyon cuki!!

    Láttam az iwiw-en a képeidet a tortás nagyon állat,nagyon tetszik a hambis torta.. Csúcs...

    Ha vannak képeid újak küldhetnél az e-mailemre...kíváncsi vagyok a csöppjeidre!!

    előzmény:
    fuzes (66306)
    2010-10-21  12:58
  19. 2010. október 21. 13:2666308.
    neked mindig ilyen jó a hajad????
    előzmény:
    fuzes (66306)
    2010-10-21  12:58
  20. 2010. október 21. 13:2566307.

    jaj gyönyörűűűűűgratulálok hozzá és hogy is hívják???

    előzmény:
    fuzes (66306)
    2010-10-21  12:58
  21. 2010. október 21. 12:5866306.

    Nekem is gratuláljatok! Nálunk is megvan a harmadik fiú:-) (lsd mellékelt ábra)

    Nade viccet félretéve, millió puszi a nagycsaládos Mearának! 

    Bölcsi nálunk is kipipa, már öt hete nyomjuk. És ami nálam a legnagyobb szó, egészségesen! Mindkét gyerek ráadásul, hihetetlen. Mondjuk hozzá kell tennem, lassan naplót kell írjak, mikor milyen golyócska meg vitamin meg táplálékkiegészítő következik, de ha ez az ára, hát üsse kő:) 

    Hétvégén megyek agykontrollra, hm, nagyon várom.

    Fazsiri, épp eszemben jártál, mert közeleg a gimis évfolyamtalálkozóm. De mérmindig télen könyörgöm? Az nem zavar senkit, hogy egy országot kell átszelnem hóbanfagyban a nemes célért?

    Timeon, ez az alvásdolog szörnyű lehet. Engem egy-két ilyen éjszaka is taccsra vág. Voltatok már homeózni? Szerintem ott ezen is tudnának. Épp Zsebi példáján okulva. Nem lehet, hogy Infanrix? Nekünk a BCG tett be nagyon.

    Cuppi 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_390011 (0)
     
  22. 2010. október 21. 08:5766305.

    sziasztok,

     

     bejelentkezés...

    Tegnap Dani már ott aludt a bölcsiben, de persze először engem akart, aztán ő győzött, 20 perc után végül behívtak hogy feküdjek mellé, addigra már sztem hulla fáradt volt, mert nagyon gyorsan elaludt. Több mint egy órát szunyált. Szóval az alvásidőt nem töltötte ki, ezért ébredés után egyből kiadták, de jókedvű volt, amint kiléptünk már "holnapisjövünkagölcsibe" szöveget nyomta. Ennek örülök, mert kicsit tartottam tőle hogy a nagy muszájságból az lesz hogy utolsó rossz momentumként majd elveszi a kedvét  a menéstől.

     

    Viszont cserébe (?) megfázott. Olyan szinten taknyos hogy leírhatatlan, köhécsel. Szerintem benne volt ebben a tegnapi szél is, mert bár 10 fok körül volt, de a szél az sokat rontott rajta udvarozásnál. Pedig sztem rendesen volt öltöztetve.

    Na mindegy, ennél nagyobb bajunk sose legyen, csak sajnáltam hogy nem tudunk ma menni, Sőt mitöbb, Dani is, szomorú hogy nem mentünk, és nem játszhat a gyerekekkel meg a bölcsislányunkkal.

    De ez jó hír, akar menni :)

     

    Egyébként busszal járunk, szépen sétál buszmegbe és onnan is a bölcsiig, vagy visszük a motort és azzal gurul.

     

    Jááááj, itt most is bazinagy szél van, sajnos. Úgyhogy ma tuti maradunk bent. Holnap meg lehet nekem kéne Bp-re menni dokihoz, hát remélem addigra kicsit javul  a takonyhelyzet is.

     

    Éjszakai vinnyogás: egykétszer náluk is van/volt, de aztán rendszerint elmúlik... Nem tudom. Sosem derül ki az oka.

     

    Dani pl paráztatja magát a meséken. Persze kedvencei a farkasos mesék (gidás, 3 malacos, okos malacos stb), és mondogatja sokszor magának is hogy "júúújjj, jön afaaakas". Többek közt ezért küldték ki kedden az alváspróbáról

    Meg a sok új élmény, amiatt is nyenyereg éjjel, beszél álmában, sorolja a sérelmeket, napi történést (ahogy anno Dodo is írta, "nem adom oda", "fellökött a kisfiú (nademér???)", "nem engedtem be a házba" stb).

     

    Ja, meg ugye anyaság: mindent csak anya akar, csak anya tud, bölcsiben is , itthon is, senki más. Tegnap úgy jöttünk haza a buszon hogy mindkét fülemet fogta és az ölemben ült. Hát ja, elszakadás. Egyébként meglepően jól elhallgatom a kémfolyosón ahogy reklemál értem, ellenük...

     

    Na, nagyjából ennyi. Jön a nemszeretem idő, tegnap vettünk egy bundás cipőt, ASSO, jaj, nagyon örülök neki, Dani a boltban már les sem vette csak hetykén odatartotta a szőke "néninek" hogy vágja le a cimkét, mert ebben akar hazajönni

     

    Timeon: Julcsi növekedés rendezédött? Fáj még?

     

    Fazsiri: te jogász vagy? ugye nem???

    előzmény:
    Timeon (66304)
    2010-10-20  20:12
  23. 2010. október 20. 20:1266304.

    Mi is küzdünk minden éjjel. Vergődik, vinnyog, sírva ébred nem is tudom hányszor. Van, hogy már éjfél előtt 3-szor át kell mennem hozzá. Aztán már nem is számolom. Ha teljesen felébred, akkor azonnal át akar jönni hozzánk. Általában minden hajnalban köztünk köt ki, hol előbb, hol később, attól függ meddig bírom a mászkálást.

     

    Próbáltam, hogy nem megyek át rögtön, hátha visszaalszik, de nem, inkább teljesen felébred. Ja, és köztünk is dobálja magát és nyöszörög, úgyhogy kész. Ez megy 3 hónapos kora óta... És sajnos minden éjszakánk ilyen, olyan nincs, hogy átalussza az éjszakát. De én már a kétszeri keléssel is elégedett lennék. Királyság, nem?

    előzmény:
    fazsiráf (66303)
    2010-10-20  15:00
  24. 2010. október 20. 15:0066303.

    Sziasztok!

     

    Gratula kisBencéhez Mearáéknak! Micsoda fiúbandátok lett!

     

    Muszi, lődd a kérdést priviben. Megkísérlek válaszolni rá.

     

    Iszonyú rohanásban vagyok állandóan, nagyon felpörgött a munka, Zizó hihetetlen agyfejlődésen megy keresztül, csak pislogunk néha az apjával!!!! Mondjuk még mindig csapnivalóan alszik....ennek nem tudom mikor lesz vége. Most éppen fél éjszaka, és rendszeresen sírva ébred fel..... Valakinek van hasonló gondja??? Miért lehet ez?

     

     

     

     

    előzmény:
    Muszi80 (66299)
    2010-10-20  09:05
  25. 2010. október 20. 13:3566302.
    Gratulálunk mi is!
    előzmény:
    Meara (66297)
    2010-10-19  13:05
9 10 11 12 13

Címlap

top