Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

2004. április-májusi babák

Torolt_felhasznalo_830754
Torolt_felhasznalo_830754
Létrehozva: 2003. szeptember 10. 14:59
Sziasztok!

Remélem, nem róttok meg azért, hogy kb. a 628. topik indul a születés hónapja témában, de ilyen "kicsi" terhességekről a napokban nem olvastam. Mi tegnap voltunk ultrahangon, és 7 hetes a pici! Mi meg határtalanul boldogok vagyunk. Aki hasonló időszakban vár babát, jöjjön és osszuk meg a tapasztalatainkat! A más hasonló témáknál már olyan sok a hozzászólás és annyira össze vannak szokva az emberek, hogy nehéz volna oda bekapcsolódni.
  1. 2007. november 23. 13:5174376.
    na kb 10 embernek elküldtem a meghívót, remélem, működik a dolog. aki nem kapott az szóljon. ja a wiw-en megadott mailkre küldtem.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. 2007. november 23. 13:4374375.

    Beregisztraltam de hiaba varom azt a mailt, nem kaptam meg meg, igy meg, ha jol ertem, nem befejezett a regisztraciom. Natyt viszont megtalaltam. Akkor hajra, nekem tetszik a hely!

    Viszont vhogy fajna a szivem ezt a topikot teljesen megszuntetni, megis csak 4 eve ide irogatunk, itt van minden multunk!  Szerintem ezt is fent kene tartani, max ide mas jellegu dolgokat irnank. Vagy?

    Zsu, neked kik irtak es miert? Nem emlekszem!

    Alex ma hazajovet az ovibol kozolte, h baba van a hasamban  Jo nagyot neztem, de hiaba probaltam kiszedni belole, h ez meg honnan jott neki, nem arulta el. Feltetelezem, h talan bent szuletett vkinek kistesoja vagy talan az ovono terhes??   Kar, h nem mesel el rendesen dolgokat, mindig mindent ugy kell kiszedni belole es nem ritkan szeret jokat hablatyolni is! (kitalaciokat mondani) Tieitek is?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. 2007. november 23. 13:3774374.
    a legegyszerűbb írjatok mailcímet priviben, küldöm a meghívót! jó?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. 2007. november 23. 13:1474373.
    sziasztok!! hogy kell jelentkezni arra a másik fórumra?
    megpróbálhatjuk bár én ez úgy megszoktam már!! loyan mint az iwiw hiába van ezer másféle olyan jellegű oldal mindenki iwiwezik.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_662569 (74372)
    2007-11-23  12:58
  5. Torolt_felhasznalo_662569
    Torolt_felhasznalo_662569
    2007. november 23. 12:5874372.
    Nagyon pártolom a zártkörű fórumot, tudjátok, nekem is vannak már tapasztalataim az illetéktelen beszólók terén!  Mondjuk az enyémről az egyikről kiderült anno, hogy ki volt. De sajnos többen is voltak...
    Már jelentkeztem is a natynál csak engedélyeznie kell.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. Torolt_felhasznalo_269650
    Torolt_felhasznalo_269650
    2007. november 23. 12:4174371.

    én úgy néztem, hogy olvasni bárki olvashatja a fórumot, de le lehet zárni a hsz-t amikor elküldöd. ha lezárod, akkor azt nem látják csak a csoporttagok!! magyarul mindig minden hsz-t le kell zárni.

    az elmúlt éjszaka fényében most én is húzok aludni!

    aztán regisztrálok!! és ki kéne jelölni egy napot, hogy onnantól csak oda írunk. ide meg beírni egy utolsó hszt, hogy ha valaki régi fórumtag előkerül, ahol hol talál minket. meg hogy privizzen natynak és akkor jöhet persze ő is!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. 2007. november 23. 12:2974370.

    most el Nadinért, 1 óra múlva jövök és engedélyezek, aki addig regisztrált.

    és lehet meghívót küldeni, ha lesz időm, akkor a wiw-en megnézegetem a mailcímeket és akkor automatikusan csoporttagok lesztek.

    előzmény:
    kagica (74369)
    2007-11-23  12:14
  8. 2007. november 23. 12:1474369.

    Bubekko, nagyon jo kepek!!!!   Alig varom mar, h Alexet lasam!! Hu, ot Borka koraban tuti keptelenseg lett volna igy lefotozni!!!!!  Remelem most kozremukodobb volt!

    Dec elejen Anyosomekhoz megyunk, igen. Egy hetre. Mar nagyon varom minden szempontbol! Az a jo, h ferjemnek is pont akkor kell Parizsba mennie 2 napra melo miatt.

    Mo-ra majd a teli szunetben szeretnek menni, azaz febr 23 - marc 10 kozott!! Ezt is mar nagyon elhataroztam!

    Naty, en is arra gondoltam, h leveszem neha a pelust. Szegenykem, ahogy olbe veszem dorgoli az also felet hozzam.

    Koszi a segitseget Naty, ha a gyerkok alszanak, en is beregelek es megnezem jobban magamnak!!

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. 2007. november 23. 11:5674368.
    na megnéztem, aki bejeltnezne a csapatba azt nekem kell majd engedélyezni, aztán ilyen jogot kaphat más is. szóval igyekszem figyelni a kérelmeitekre, jó?  
    előzmény:
    naty77 (74367)
    2007-11-23  11:53
  10. 2007. november 23. 11:5374367.

    akkor tessék reg-elni az anyatanyán és belépni a csapatba, én létrehoztam ugyanilyen nevű fórumot.

    majd kiderül, hogyan lehet letiltani ha olyan lépne be, akit mi akarunk, most nincs időm búvárkodni

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. Torolt_felhasznalo_269650
    Torolt_felhasznalo_269650
    2007. november 23. 11:4874366.

    borkáékat ma fotózzák

    kiváncsi leszek!!! mert ha ő bevágja a durcit akkor kizárt, hogy mosolygós képet csináljanak róla! és amikor valami "kötelező", akkor tuti hogy bedurcizik  

    előzmény:
    naty77 (74365)
    2007-11-23  11:45
  12. 2007. november 23. 11:4574365.

    jó képek!  

    Nadinéknál megismétlik a fotózást 29-én mert vmi technika hiba volt, gondolom vki véletlenül letörölte a memória kártyát   de sebaj, aznap úgyis buta frizurát kért, msot szebb lesz  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_269650 (74363)
    2007-11-23  11:11
  13. Torolt_felhasznalo_269650
    Torolt_felhasznalo_269650
    2007. november 23. 11:1374364.
    tényleg, borka se aprózta el, rögtön ragozva egész mondatokban kezdett el dumálni! nem volt ez az 1-2 szót próbálok összerakni dolog!
    előzmény:
    naty77 (74362)
    2007-11-23  10:36
  14. Torolt_felhasznalo_269650
    Torolt_felhasznalo_269650
    2007. november 23. 11:1174363.

    sziasztok!

    szia sziszo, tényleg elég jól összejött idén nektek minden!! jövőre csakis jobbakat kívánok én is!!

    kagica, akkor további fog összeszorított kitartást nektek!! dec elején anyósodékhoz mentek?? haza nem jöttök majd?

    éjjel én sem aludtam, pedig zente tök jót aludt. egyszerűen amikor 3-kor megszoptattam, képtelen voltam visszaaludni. aztán mellémbújt hanga (párom éjszakás), és tökre köhögött, nem bírtam tőle aludni. egész éjjel zakatolt az agyam, képtelen voltam kikapcsolni!!!! ráadásul munkán  . őrület, utáltam már magam miatta!!!!

    én is nagyon bírnék egy zárt fórumot, sokkal több kedvem lenne irogatni ott. na meg ide azért nyilván van sok olyan amit sosem írnék le...

    teszek fel két képet amik az oviban készültek

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. 2007. november 23. 10:3674362.

    szegényke, kicsit hagyd pelus nélkül, ilyenkor megéri többet mosni inkább.  

    Katrin is ragozva tanult meg beszélni, szinte egyszerre a beszéddel, indult is. nekem is hihetetlen. 

    előzmény:
    kagica (74360)
    2007-11-23  10:29
  16. 2007. november 23. 10:3474361.
    Kagica!

    Sajnálom Laurát, tényleg pelusban még rosszabb lehet. Emlékszem Kingának is annyi volt ott, hogy napokig úgy tudott pisilni, hogy egy langyos vízes lavorba ült bele, különben nem tudott annyira fájt neki.
    Az elsőnél meg nálunk is alig volt pötty. És sajnos az egész hosszabb volt, mert december elején jött ki és még a karácsonyi képeken is pöttyös az arca.

    Botond most jól van, itt játszik, nagyon élvezi, hogy pizsamában lehet, mert ő beteg. Még nem nagyon evett, de nem erőltetem csak itatom, ebédre is főtt krumpli lesz. Meg remélem alszunk egy nagyot ebéd után
    előzmény:
    kagica (74360)
    2007-11-23  10:29
  17. 2007. november 23. 10:2974360.

    Sziasztok!

    Hu Aja, kemeny ejszaka lehetett!!! Jobbulast a nagyfiunak, jo, h jon a hetvege!! Ugy nez ki nalunk is bejon, h a 2. sokkal pottyosebb, szegenykem mara a feje is tiszta potty lett, Alexnak az arcan alig volt! Az a legszornyebb, h ugye a popsijuknal, nemi szervuknel jon ki a legjobban es egy pelenkas gyereknek igy duplan kell szenvednie!!! Jaaaaaj, nagyon sajnalom, bar eddig hal'Istennek jol viseli.

    Szia Sziszo!! Hu, meg olvasni is rossz volt a sok szornyuseget!! A jovo ev csak jobb lehet!! Eszmeletlen, h Daninak a konykovi csuszastol koponyatorese lett!! Es a 3. babat terveztetek/tervezitek amugy?

    Nalatok is volt olyan, h a gyerkoc ragozva tanulta meg a szavakat? Erdekes mert Laura ugy mondja, ahogy hallja, azaz mar most "babaje", "Alexe", "kekszet" Jopofa, Alex ezt joval kesobb mondta. Marha sokat beszel, szinte mindent ismetel, nekem ez olyan fura, persze nagyon elvezem!!

    Aprilrol nem tud senki semmit?? Kispus is alig ir mar....  Lefi azota biztos megszult a napokban, jol tulhordta szegeny! Kivancsi vagyok, h kisfiu vagy kislany lett e!!! 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  18. 2007. november 23. 09:2174359.

    jó reggelt!

    Aja: jobbulást Botondnak!

    Sziszo: örülök, hogy írtál, nem semmi amin átmentetek.   csak jobbat kívánok!  

    Kiji: köszi a dícsérést   muti Mira rajzokat is.  

    Kagica: kitartás a "barikádhoz"!   

    Manetta: elképzeltem Ilián koreográfiáját   

    Vikancs: ez elég nehéz helyzet lehet, remélem, kapsz vmi okos tanácsot

    nálunk semmi új. illetve egyre jobban látom a lányokon, hogy változik apához a kötődésük. nagyon jót tesz a sok együttlét.   holnap megint egész nap okulok...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  19. 2007. november 23. 08:1074358.
    Jó reggelt!

    Jó kis éjszakánk volt. Botond egész éjjel hányt, 11-3-ig fent voltunk. Kb. négyszer öltöztünk át, már kimostam a szőnyeget is most meg ágyneműt mosok. Reggel muszáj volt elvinni a lányokat a suliba, de már itthon is vagyunk. Én sem vagyok jól, bár nem tudom, hogy a sok hányástól és nem alvástól kavarog-e a gyomrom, vagy nekem is valami bajom lesz.

    Szóval ma itthon vagyunk, vásárolni akartam délelőtt, így az elmaradt. Botond meg oviba akart menni mindenáron.

    Sziszo!
    nem semmi évetek volt, kívánom, hgoy a következő meg annál jobb legyen!

    Naty!
    Nagyon jó Nadin rajza. Szerintem Botond még ilyet sem rajzol, mert még meg sem próbálta.

    Kagica!
    Kitartást a pöttyökhöz. Nálunk is a második gyerek sokkal pöttyösebb lett mint az első.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_720606 (74357)
    2007-11-22  23:42
  20. Torolt_felhasznalo_720606
    Torolt_felhasznalo_720606
    2007. november 22. 23:4274357.
    Sziasztok!

    Bubekkó gyönyörűek a gyerkőcok. Zente milyen jó időpontban született. Biztos különlegesen szép élete lesz. ) A többiek gyerekeit is megnéztem. Nagyon szépek és nagyon nagyok. Nadin kész hölgy. Kb. fél éve nem voltam, de nem változtak a hozzászólók, talán csak a témák.

    Részemröl nagyon várom az év végét, mert 2007 semmi jót nem hozott. Dóri fejreeséséről tudtok. Utána Dani elcsúszott a konyhakövön, hanyattesett, egy hét korház, koponyatörés. Júniusban elvesztettünk egy babát, majd összetörtem a kocsit az m7-en, öten ültünk benne, de senki nem sérült meg. Dórinak van valami légzészavara, korházról korházra járunk, senki nem tudja mitől van. Legutobb hazahoztunk egy vírust, most a család azt heveri.
    Na sírásból ennyit.

    A gyerekeimben viszont sok az örömöm. Dani ovis.Nagy nehezen szobatiszta lett. Imád járni. Okos, nyugis gyerek. Dórika olyan mint a szélvész, kipakol, felpróbál, kivesz, feltesz, jön, megy. Jó fej, még nem beszél. Nagyon szeretik egymást.
    Most még ritkán fogok jönni, mert gőzerővel tanulok, de egyszer talán én is bekapcsolódok a mindennapi csevegésbe.

    Addig is további jó beszélgetést. Azért ha tudok, holnap felnézek. Sziasztok.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. 2007. november 22. 22:1874356.
    sziasztok!!

    Kiji várom a privit!!

    szegény LAura!!!

    Manetta!! mi annyit hurcolkodunk hogy a fejlesztőn kívűl én nem megyek sehová, nem bírok már gyertek ti

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_734827 (74353)
    2007-11-22  19:03
  22. 2007. november 22. 20:5274355.

    Na mara megerkeztek a varva vart pottyok Lauran is!!!   Nem semmi, h erosodik, du meg alig latszott par halvany folt, estere meg mar tele volt a popsija, nunija es a testen is egyre lathatobb. Nem banom, tudjuk le gyorsan es akkor utazhatunk dec 3-an!!   Anyosom ma kozolte, h akkor o mar nem jon.....  

    Vikancs, nem semmi, h milyen kis vadorzo lanykad van! Hehe Hat en nem tudom, h kezelnem ezt. Az oviban mit szolnak az ovonok? Harapd meg, hatha rajon, h az faj! Anyosom anno ezt csinalta a ferjemmel kb 3 eves koraban, azota se harapott meg senkit! 

    Kiji, Neked nem irok itt is!  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. Torolt_felhasznalo_734827
    Torolt_felhasznalo_734827
    2007. november 22. 19:1474354.

    Veletlenul elkuldtem meg mielott befejeztem volna. Szoval a gyerekrajzokrol, en egesz rajztomboket tettem mar el , feldatumozva, amiket Mira telerajzolt, sot szinezofuzeteket is . Jol sikerult rajzait meg mindig kiteszem, a konyha allandoan tele van veluk , olyan jo rajuk nezni

    Manetta, es az ovonok mit mondtak, hogy kezeltek a helyzetet? Mert szerintem ott helyben a legfontosabb helyrerakni a dolgot, kesobb jo, hogy megigeri, h jo lesz meg minden, de az mas.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. Torolt_felhasznalo_734827
    Torolt_felhasznalo_734827
    2007. november 22. 19:0374353.

    Sziasztok!

    Csak gyorsan beneztem, nekem tetszik ez a privat forum otlet, ha szavazunk, en mellette vagyok!! Bekukkantottam a site-ra, eleg baratsagosnak tunik. Mit gondoltok? 

    Judit, nagy gratula Andris felallasahoz!! Irok majd privit, mar reg beszeltunk!!! Neked jobbulast!!

    Zsuzska , gratula az uj allashoz!!

    Manetta, nagyon edes Ilian!!

    Naty, a rajz nagyon tuti! es Katrin meg nagyon edes a szemuvegeben!az a kep eszmeletlen, ahol elcsipted a mobilt a levegoben 

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  25. Torolt_felhasznalo_314403
    Torolt_felhasznalo_314403
    2007. november 22. 13:4974352.

    Bármikor szeretettel látunk titeket, ha ráértek. Legalább nekem is lesz pár perc nyugalmam Iliántól. Egész nap rajtam csüng, de sajna még este is, mikor mindenki itthon van. Ha van itt valaki akkor egy angyalka. Múltkor pl. itt volt egy biztosítós emberke, akivel ugye beszélgetnünk kellett, ő szépen elvonult a szobájába és nem láttam jó 20 percig.  Néha azért belestem rá (úgy hogy ne vegyen észre), hogy jól van-e.

    Rendbejött már a pocakod? Andris is szépen halad a mozgást illetően, de úgy sajnálom szegénykét, amikor írod, hogy megint rohama van.

    Naty: ez már tök jó rajz. Milán csak akkor tud rajzolni rendes emberkét, ha mondom, hogy akkor rajzoljuk meg a fejét, a szemét, stb., viszont nyuszit nagyon ügyesen.  

    Ilián táncikálásához csak annyit, hogy most már igazi koreográfiát csinál. Rugózás, kézrázás, fejforgatás különböző ismétlésszámokkal,  de ütemre!!! Na ezt sem az anyjától örökölte. Néha azon csodálkozom, hogy Milán hogy tudja a hangján énekelni azokat a dalokat, amiket tőlem tanul meg.  

    Képzeljétek Ilián hagyott tanulni! 3 órát aludt délelőtt. 

    előzmény:
    judson (74347)
    2007-11-22  10:16

Címlap

top