Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

2004. április-májusi babák

Torolt_felhasznalo_830754
Torolt_felhasznalo_830754
Létrehozva: 2003. szeptember 10. 14:59
Sziasztok!

Remélem, nem róttok meg azért, hogy kb. a 628. topik indul a születés hónapja témában, de ilyen "kicsi" terhességekről a napokban nem olvastam. Mi tegnap voltunk ultrahangon, és 7 hetes a pici! Mi meg határtalanul boldogok vagyunk. Aki hasonló időszakban vár babát, jöjjön és osszuk meg a tapasztalatainkat! A más hasonló témáknál már olyan sok a hozzászólás és annyira össze vannak szokva az emberek, hogy nehéz volna oda bekapcsolódni.
  1. 2007. november 22. 13:4674351.

    Manetta: sajna az autó miatt. Ádi is szokott álldigálni a tv előtt!

    Naty: gratula az első üzlethez!!

    Aja: hát a sulis témához még nem tudok hozzászólni, de felkészülök lélekben mi vár rám!

    Bzsuzska: gratula az új melóhoz, remélem tetszeni fog!

    Na én tegnap nem tudtam jót írni a gyerekről, így ma leírom a rosszat: már a múltkor megharapta a kis barátnőjét , tegnap meg  az udvaron voltak valami bottal megkarmolta  az arcát! (szerencsémre a baráti házaspár gyerekét akikkel nyarlani is voltunk -és tényleg ő  is a barátnője az oviban- így anyukát felhívtam, nincs probléma részükről) Mindkét esetben dühében "támadt". ha valami nem úgy történik ahogy ő szeretné így fejezi ki a dühét. na most ezzel mit lehet tenni? Itthon mindig szépen megígéri, hogy többet nem csinál ilyet, de elhiszem, hogy dühében el felejt mindent!!  Majd kinövi?

    Már félve megyek az oviba, ma vajon mivel fogadnak....

     

    Ádival voltunk ma vérvételen, annyira  "férfiasan" tűrte  , hogy a nő megszúrta!  Szerencsére talált a kezén vénát, nem kellett a fejét megszúrni. Semmi különös nincs vele, nálunk a gyerekorvos 1 évesen elküldi a gyerekeket vérvételre. (vasat néznek azt hiszem).

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. 2007. november 22. 13:1774350.

    http://www.anyatanya.hu/

    engem, minket a sztrájk nem érint.

    aludtam... isteni volt. igaz így csak most fogunk ebédelni

    előzmény:
    kagica (74349)
    2007-11-22  12:45
  3. 2007. november 22. 12:4574349.

    Sziasztok!

    Hat igen, az epito kritikat szerintem mindenki maskepp veszi es elgondolkozik rajta. De ez beszolas iszonyu messze allt ettol es az ilyenen en is csak rohogni vagy sajnalkozni tudok! Errol ennyit!

    Manetta, ajj, a kocsi tenyleg fajhatott! Szerencse, h konnyen javithato!!   Ilian nagyon edes, foleg ebben a szerkoban!  

    Tenyleg szuper lenne vmi zart koru forum, ezt mar Bubekkoval kitargyaltuk. Mi ez az anyatanya???

    Zsuzska, ez tok jo, ugyes vagy! Jo surun valtod a melohelyeket de a lenyeg, h megtalald a legjobbat!  A parod van azota is otthon a kiscsajjal?

    Naty, tetszik Nadin rajza!! Ezeket tenyleg el kell tenni!! Mit unnepelsz pontosan? Jaj, az ilyen sikerelmenyek hianyoznak mar nekem is nagyon!!!!!! De varok turelmesen!

    Judit, jobbulast!

    Aja, hat ez nehez lehet!! Az ilyen jellegu problemak meg tolunk tavol allnak! Majd meselj, h hogyan alakult a dolog!

    Ma gyalog (setalva) mentunk Alexert, oda-vissza egy ora mindennel de annyira gyonyoru az ido, h nagyon elveztem! Elhataroztam, h minden heten 1x igy megyunk, csak akkor elore meg kell fozni.

    Allitolag Alex elevzte az ovit, sot ovobacsi elmondasa szerint munka lazban egett es meg a nagyobb csoport feladatait is csinalta.  

    Hallom otthon is sztrajk volt/van. Erintett ez itt vkit? Marmint a forumrol. Annyira elmebeteg ami ebben az orszagban megy (fro) sztrajk teren.  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. 2007. november 22. 10:3674348.

    sziasztok, igaz dolgozni ültem ide, de azért van időm, hiszen ma Nadin az oviban alszik és csak 6-ra megyek oktatásra és ünnepelni az első komolyabb üzletemet   kicsit meghozta a kedvem a dolog, mert azért nem könnyű napközben anyukának, házi asszonynak lenni, este dolgozni és éjjel meg feleségnek lenni. de hát ez van. örüljünk, hogy van ilyen lehetőség.  

    Judit: szégyellem magam, mert akartam én írni, de elmaradt, pedig nagyon örültem a híreidnek Andrisról!!!!    de hát már megbeszéltük, hogy a mozgásával hoszútávon nem lesz gond és úgy tűnik ez egyre igazabb! éljen! és legyen igazam a többiben is!   
    azt meg öröm olvasni, hogy Nóri ennyire tud alkalmazkodni hozzátok, nagy szerencse!  

    Zsuzska: gratulálok az új álláshoz! így kell ezt csinálni!  

    Manetta: jó kis képek! és örülök, hogy Milán szereti az ovit.
    neked meg jó lélekápolást a kocsi miatt. tudom milyen érzés.....  

    zárt fórum: úgy tudom az anyatanya.hu oldalon létezik ez a lehetőség.

    Ági: ezt már jó volt olvasni! napsütés, jókedv, és még Laura sem lett barika  

    Aja: ez nem könnyű helyzet, kíváncsi leszek mit mond a tanárnéni.

    Anyaca: mindig ilyen hírekkel gyere!  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. 2007. november 22. 10:1674347.
    sziasztok!!!

    Zsuzska gratula az új munkához!! biztos a péz is több lesz az meg csak jó!!!

    Bubekkó igen nem jól értettelek de kösz hogy felvilágosítottál

    Manetta!! milyen ügyes a kishapsi!! olyan édes volt velem, hogy kiszúrt bubekkóéknál nem tudom elfelejteni!!


    Ma nem mentünk fejlesztőbe de lehet még jó is mert hasmenésem van,
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_269650 (74345)
    2007-11-22  08:53
  6. Torolt_felhasznalo_314403
    Torolt_felhasznalo_314403
    2007. november 22. 09:5674346.

    Sziasztok!

    Ismét csak rövid időm van. Tanulnom kellene, meg van egy csomó házink angolból, de helyette itt olvasgatlak titeket.

    Tegnap a gyerekekről én is írhattam volna jót, viszont a saját napomról nem. Milán úgy ment reggel oviba, hogy azt mondta az óvónéninek, hogy " egyszer nem szerettem járni, de most már megint szeretek". Ehhez mérten hajlandó volt ismét időben elaludni délben, egyedül felöltözni, mikor mentek ki az udvarra. Ilián viszont ismét taknyos, így ő egy kicsit nyűgősebb mostanság, igaz nappal egész jól elvan, éjjel viszont csak akkor, ha köztünk alszik és így is ébred 5-6.

    A saját napomról: tegnap először (de remélem utoljára) meghúztam a kicsi kocsikámat, amikor tolattam be az udvarra.    Nem annyira vészes, mint ahogy én megéltem, mert egy kis polírozással eltüntethető.

    Kagica: sajnálom a "beszólást" és hogy vannak ilyen emberek. Nem tudom, de nekem még egyszer sem jutott eszembe, hogy csak olvasgassak egy fórumot és ismeretlenül beleszóljak valaki életébe. Azt meg pláne nem szeretem, ha valaki nem vállalja fel a mondatait.

    Tényleg, amit Bubekko is felvetett már, írni kellene a nlc emberkéinek, hogy csináljanak zárt fórumot, ahová mondjuk csak jelszóval lehetne belépni vagy vissza kellene igazolnia a létrehozónak az új tag csatlakozását. Szerintem ezt több fórumozó is díjazná.

    Zsuzska: gratulálok az új álláshoz. A korábbi kezdés korábbi végzést is jelent a többi napon is?

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. Torolt_felhasznalo_269650
    Torolt_felhasznalo_269650
    2007. november 22. 08:5374345.

    sziasztok!

    én tegnap csak azért nem ömlengtem ódákat a gyerekekről, mert nem volt gép előtt  

    zsuzska, jó olvasni rólatok, és gratulálok az új álláshoz, nagyon jól hangzik!!! gondolom nagyobb felelősség, több pénz... gratula!!!

    judson, lehet nem jól értettél. a kritikát szeretem, mint írtam azon elgondolkodom, néha még el is fogadom. de ezekkel a beszólásokkal nem tudok mit kezdeni, minthogy kiröhögöm az íróját!

    naty! gratula nadinnak!!! tedd majd fel a rajzát, kiváncsi vagyok!!!

    jaj mennem kell, és ma megint rohangászós napom lesz.

    sziasztok!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. Torolt_felhasznalo_474119
    Torolt_felhasznalo_474119
    2007. november 22. 06:5674344.
    Sziasztok!

    Én - néha zugolvasó - jelentkezek!!

    Semmi időm nincs netelni, bent minden percben az új lányokat kell tanítanom, bár már szerintem mindent meg tudnak csinálni. Még az utalási ismereteket kell szépíteni és készen állnak

    Olyan baromi régen írtam, nem is tudom hogy említettem-e, hogy az egyik fejvadász cég megkeresett, hogy lenne egy közeli cég, aki teljes körű könyvelőt keres és épp rám gondoltak. Beszéltem egyik nap a fejvadásszal és alig hogy elmentem tőle már hívott, hogy másnap mehetek a céghez beszélgetni. Szimpik voltunk egymásnak, a főkönyvelő is, meg 2 ügyvezető is úgy gondolták, hogy jó leszek, úgyhogy jan 1től más munkahelyem van! MErt képzeljétek, már a munkaszerződést is megírtuk!!!
    Annyi a baj, hogy fél8ra kell majd járnom, tehát a Petinek 7re be kell érnie majd az oviba... A jelenlegi fél9-el szemben... Na majd jövő héttől heti fél órával előbb fogom becipelni. Hogy ne januárban kelljen egyik napról a másikra megszoknia, hogy másfél órával előbb kell mennie...
    Fél órára van innen a munkahely. Bár tegnap az is 1 óra út volt, olyan dugó volt a Budafokin, meg szerintem máshol is a sztrájk miatt....
    Viszont a munkaidőt úgy osztották el, hogy h-csig napi fél órával többet dolgoznak és akkor pénteken 2 órával korábban mennek haza... Péntekenként Én mehetek majd a Petiért az oviba Úgy se hoztam el onnan még sose Én mindig csak viszem...

    No, lassan ébredezik a Peti, ennyi volt a kimenőm...
    Zsuzska
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. 2007. november 21. 22:1874343.
    Ági igen ki tudok kapcsolni mert hétvégén szokott menni anyósomhoz de sajna nemsokára műtik a szívét anyósomnak)mégegyszer és akkor sokáig nem mehet majd.

    remélem hogy ez tényleg jó jel hogy akaratos mert van elképzelése vagy mittudomén most épp rohamozik sajna... már beadtam neki az altatót.
    tehetetlen vagyok. de fejlődik és úgysem tudok mit csinálni már az orvosok nem tudnak segíteni.

    mennyi időre ment volna anyósod?
    előzmény:
    kagica (74342)
    2007-11-21  22:05
  10. 2007. november 21. 22:0574342.

    Sziasztok!

    Nem azert nem jottem am eddig mert semmi poztiv mondanivalom nincsen!!  Bar ahogy elnezem, meglepoen keves volt a mai termes!!   Teny, h most hosszu listaval en sem szolgalhatok, Alex eleg nyugos, hisztis volt ma. Viszont gyonyoru, szinte tavaszias idonk volt  es szerencsere -kulonosebb nagy ok nelkul- hetvege ota toretlen a jokedvem es pozitiv hozzaallasom!   Azt hiszem pedig Anyosomrol mar lemondhatok, aki a kitolodo hulye sztrajk miatt keptelen volt vonatra ulni. Kicsit rosszul esik de ez van. Alex holnaptol oviban, el se hiszem!!! Lauran meg hire hamva sincs pottyoknek, mar igazan johetnenek!!!!  Megcsinaltam az adventi naptarat, sztem egeszen jo lett! Majd felteszek rola kepet!

    Naty, aranyosak a kepek. Gratula Nadin rajzahoz!!! Alex magatol meg most se nagyon rajzol ertelmeseket, de mar annak is orultem, h engem utanozva megrazolt egy emberket. Ez ugy nez ki, h nagyon nem az erossege.

    Judit, nagy szerencsetek van Norival, h ilyen kis tunder es emegrto! Andris akaratossaga meg valoszinuleg tenyleg inkabb jo jel de biztosan nagyon nehez, foleg abban a tudatban, h vele maskeppen kell banni!! Te azert ki tudsz neha kicsit kapcsolni?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. 2007. november 21. 18:3874341.
    Naty!! gratula!!!

    Bubekkó!! én meg szeretem a kritikát persze azt ha kultúrált formában valaki tudtomra hozza hogy az én cselekedetemről vagy hozzállásomról más a véleménye.- ilyenkor én mindig elgondolkozom és van amikor változtatok is szóval én szeretem ha valaki segítő szándékkal felhívja a figyelmemet valamire.
    előzmény:
    naty77 (74339)
    2007-11-21  11:26
  12. 2007. november 21. 15:3274340.

    még vmi további nekem nagyon-nagyon jó.

    az előbb Nadin rajzolt egy emberkét. van feje, szeme, orra, füle, haja, szája, hasa, keze, lába.

    Értitek, Nadin rajzolt valami felismerhetőt!!!!      le is fotóztam gyorsan, megmaradjon az örökkévalóságnak.  

    tudom, hogy csak a fejlesztőre nem foghatom a dolgot, de az ovi és a fejlesztő hatása együtt határozottan látszik!  

    annyira örülök!

    előzmény:
    naty77 (74339)
    2007-11-21  11:26
  13. 2007. november 21. 11:2674339.

    sziasztok, én szívesen írok ma jót   a lányok aludtak 6ig, isteni volt. Nadin kipakolta a ruháit, fel is húzta, Katrinnal sem volt semmi gond. az ovi felé Nadin beült a kocsiba, Katrin tolta  

    aztán átjöttek a barátnőmék, játszottak a csöppek, mi meg dumáltunk. azért ez olyan jó   aztán Katrin megfogta a rongyit, és elirányult az ágy felé... 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. Torolt_felhasznalo_269650
    Torolt_felhasznalo_269650
    2007. november 21. 09:5374338.

    kagica, én igazság szerint bírom ha beszólnak  . mert annyira önfejű makacs vagyok, hogy úgysem tudnak eltántorítani, sőt! engem a "beszólás" csak még jobban megerősít, hogy jól csinálom, és csak azt érzem a másik iránt, hogy szerencsétlen alak. biztos csak irigykedik, meg hasonlók. nekem erről a margarétás beszólásról is ez jött le. szóval ezért ez a könnyed hozzáállás. az értelmes kritika az más persze. az általában elgondolkodtat, na de ilyen jellegű légből kapott beszólások?? ezeket imádom!!!   még jópár éve kaptam én is párat ha emlékeztek, de azóta sem. asszem nem véletlenül  . senki sem szereti hülyének és szerencsétlennek érezni magát. főleg ha az volt a cél, hogy engem tegyen azzá.  

    és hogy mit láttam laurában?? hatalmas céltudatos szemeket!!! minden képen olyan határozottan, célzottan nézett!! mióta nagyobb, azóta meg hihetetlen "rosszaságot". amikor már messziről virít a sok csínytevés. borkáról is csupa ilyen kép van. nagy villanó szemekkel. ez a legjobb szó. ránézel és látod ahogy villan a szeme!! hanga szeme pl sosem villan. ő inkább olyan mint nóri. okos, megfontolt, aranyos, szófogadó, mintha nem is 3 és fél éves lenne. borka sosem lesz ilyen. ég és föld természetük van. ezért sem jönnek ki egymással szerintem.

    de tényleg vigyázok ám, hogy csupa jót írjak! tudok is!! ma is nagyon aranyosak voltak!! hanga persze, az nem csoda, de borka is!! azt figyeltem még meg róla, hogy sokkal jobban tud bánni a szavakkal. annyira tudja, egyszerűen zsigerből érzi, hogy mikor kell benyögni egy légyszivest, egy köszt, egy szeretleket. ez is ennek a személyiségnek a része szerintem. mert persze, csomószor kiborít, de közben meg szétolvadok tőle!!!! hanga "csak" kimérten okos, vele nem szoktam ezt érezni, hogy atyaég de édes, meg kell zabálni még akkor is ha fél perce legszívesebben fejbevertem volna!

     

    előzmény:
    kagica (74331)
    2007-11-20  20:08
  15. 2007. november 21. 08:1574337.
    Sziasztok!

    Akkor ma tényleg mindenki szépet és jót írjon a gyerekéről jó?

    Nálunk ma sima elindulás volt semmi hiszti szépen öltözött, meg az oviba is jó kedvvel ment, pedig ügyelet volt. Különben én azt vettem észre, hogy nálunk is ciklikus a dolog. Van 1-2 hónap amikor rendszeres és van amikor meg nagyon aranyos. Csak az az 1-2 hónap a rosszabb, szóval azért Botond nem állandó.

    Meg lehet, hogy azért nem is veszem sokszor magamra, mert most pl. a nagylányom viselkedése sokkal jobban kiakaszt. Úgyhogy amellett eltörpül Botond hisztije. Kinyílt a nagylány csipája a suliban főleg, és így nem jó fele halad. Jövőhét hétfőn lesz szülői, kiváncs leszek, hogy a tanár hogy mondja el azokat amiket a lány itthon. De már az elmondásából sem adok neki sokszor igzat, sajnos nem érti, hogy vannak szituációk amikor tényleg a tanárnak van igaza és ha köti az ebet a karóhoz azzal csak ő jár rosszul. Szóval most azt sem tudom mit csináljak vele, büntessem? HIába beszélgetek vele csak a magáét hajtogatja. Meg meg akarom kérdezni a tanárt, hogy esetleg ez most általános oszátlytünet, vagy az én lányom "romlott" csak el.
    előzmény:
    kagica (74335)
    2007-11-20  21:02
  16. 2007. november 20. 21:5574336.
    sziasztok!!!

    lányok a lényeg az hogy mindenkinek a maga problémája a legnagyobb!!! van akinek az hogy hová menjen nyaralni van akinek az hogy törjön borsot az ellensége orra alá, és még sorolhatnám.

    egy nagyobbnak tűnő problémába bele tudjuk magunkat képzelni egy darabig de úgyis csak akkor tudjuk meg milyen is az ha mi magunk bekerülünk abba a helyzetbe.

    megmondom őszintén ,néha árm is furcsán néznek, mikor panaszkodom ,hogy jajj Andrisnak egész nap mehetnéke van meg hogy mindent kér, türelmetlen egész nap mammmog!! mert van oylan gyerek aki nem nyúl nem gagyog nem tud ülni és vigyázok mert egy ilyen anyukának bizony rosszul esik ez mert ő úgy van vele hogy örüljek hogy akar a gyerek meg hogy meg tud fogni tárgyakat meg ha lassan is de fejlődik. Van egy kis Enikőnk a fejlesztőben 2004 februári mindig Nóri jut róla eszembe hogy egyidősek meg hogy amikor én a boldog hónapjaimat éltem meg Nórival ők akkor kerültek bajba. Sajnos ő annyit sem tud mint Andris olyan aranyos anyukája van!!


    Naty édes a csajszid a szemüvegben!! Andris mostanságnem akarja hordani. Képzeljétek ma többször is felállt!!

    erről a hisztios meg nehéz természetű gyerekekről. lányok nekem Nórira egy szavam nincs. Néha már fáj az ahogy viselkedik mert olyan kis szófogadó ha hiszti van az sem tart sokáig mert tudja hogy hiábavaló és inkább jön és megbeszéljük. Azt hittem azért ilyen mert szigorúak voltunk vele de ezt nem tudhatom. ne haragudjatok hogy dícsérem őt de ő nagyon megkönnyíti a dolgomat imádok vele lenni szoktunk kettesben csavarogni , még vásárolni is jó vele na abahagyom. Hogy Andris milyen lesz nem tudom és azt sem hogy hogy fogom kezelni.

    Most nagyon akaratos hisztizik nem lehet eltántorítani az elképzelésétől. Most már azt csinálja hogy hozom neki a kaját belenéz a tányérba és már tolja el. eddig kedvében jártunk és hoztam mást mert örültünk csak egyen a gyerek de mostmár nem adok neki mást kiveszem a székből majd megeszi később. Az ő viselkedését nem tudom minek betudni lehet ilyen természetű gyerek az hogy korlátozva van a mozgása és nem tudja úgy kifejezni magát erre még rátehet nem tudom.... de elég kemény a csávó!! de nekem megmondta valaki akit nagyon tisztelek hogy Andrisssal soha nem beszélhetek ingerülten nem verhetek rá semmiképpen és én meg ezt betartom. Néha össze kell szorítanom a fogamat mert nagyon nehéz vele türelmes maradni
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. 2007. november 20. 21:0274335.

    Szia Anyaca!!! De reg lattunk! Edes lehet Abel!  

    Igen, en is gondoltam ra, h gyanusak az ekezetek stb stb, de inkabb nem megyek ebbe bele. Sztem tuti vmi "ismeros", mondjuk keptelen is lennek elhinni, h egy tok vadidegen csak ezert irna ide be nekem!!! Aki viszont ilyen beszari, h felvallalni se hajlando magat, az tanacsokat inkabb ne osztogasson!! 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_970026 (74333)
    2007-11-20  20:24
  18. 2007. november 20. 20:3574334.

    sziasztok,

    örülök, hogy gyorsan benéztem ma, és teljesen megnyugottam!

    Mindennap írjatok Emma, Bubekko, Kispus a csajokról és a végén még elhiszem, hogy "normális"  a gyerekem!!!  

    kiváncsi lennék, ha összeeresztenénk őket mi lenne belőle!  

    Judson: gratula Andisnak!!

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  19. Torolt_felhasznalo_970026
    Torolt_felhasznalo_970026
    2007. november 20. 20:2474333.
    Hát ez a Margaréta!? Francia billentyűzete van , nem??
    előzmény:
    kagica (74331)
    2007-11-20  20:08
  20. Torolt_felhasznalo_970026
    Torolt_felhasznalo_970026
    2007. november 20. 20:2074332.

    Sziasztok!

    Hú, lányok, nem semmi, amiket írtok a gyerekekről, én nem is gondoltam, hogy ennyire nehéz velük! És én még Ábelről gondoltam, hogy nem egyszerű eset, de ezek után egy szót se szólok! Egyébként neki tavasszal és nyáron volt egy nagyon nehéz időszaka- mármint számomra nehéz -, de szeptember óta ritka normális! Hiszti alig, szófogadó, rengeteget dumál (sokszor már fárasztóan sokat), és nagyon jó humora van. 
    Szóval, mi most egy könnyebb periódusban vagyunk...

    Naty, nagyon jó Katrin szemüvege!!

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. 2007. november 20. 20:0874331.

    Mind szeretethianyban felnott, lelki nyomorekok vagyunk, akiknek a boldogsagot anyagiakkal vettek meg!!!! Ezt muszaj elfogadnunk!!!! Margareta a megmondoja, na!    

    Csodallak, h te ilyen jol birsz hozzallni, kene par orat vennem toled!!!!!!!

    Kiji, Mira tenyleg kemeny dio, ezt en is alairhatom! (remelem nem veszed rossz neven) Hu, azert bizom meg benne, h Laura kicsit kezelhetobb lesz.

    Emma, meselj mar, h mi a csudabol lattatok ti Laura szemeben mar ujszulottnek???? Kis profik!!  Pedig allitolag mi is peldamutato gyerekek voltunk!!  

    Na az a legjobb, h batyamek kisfia igazi angyalka!! Ez a gyerkoc semmivel nem hozhato ki a sodrabol, elvan egyhelyben, csendes, mosolygos. Na O a jo kisfiu!!!! Az enyemek meg a rosszul nevelt ordogfiokak! 

    Aja, tenyleg jol titkoltad a fiad kepessegeit! 

    Nekem amugy a 2 gyerek kulon kulon meg sokkal elviselhetobb, mint egyutt. Egyszeruen annyira felspannoljak egymast, h total kezelhetetlenne valnak. Laura meg folyton sir mindenert.

    Bubekko, vegre beszereztem par aprosagot a naptarba. Azt nem mondanam, h orult ertelmesek (uveggolyo, szappanbuborek fujo meg csomo csecse becse) de legalabb nem edesseg!  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_269650 (74328)
    2007-11-20  16:17
  22. 2007. november 20. 17:1974330.
    MOST CSAK FOTÓKAT HOZOK, MA ILYEN SZÉTESETT VAGYOK.. bocsi a nagybetűkért.  
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. Torolt_felhasznalo_734827
    Torolt_felhasznalo_734827
    2007. november 20. 16:3374329.

    Hat meg nem ertem a vegere , de ugy veszem ki, az irono tapasztalata, o is ilyen hogy is mondjam "intenziv" gyereket nevelt fel es ezekkel is foglalkozott aztan, hogy ilyenek maradnak. De felnottkent nem kell oket felteni szerintem, csak nekunk szuloknek kell tulelni az o felnovekedesuket. 

    De mondom, elsosorban nem is azert olvasom, hogy okosodjak, hanem hogy lassam, hogy nem vagyok egyedul!! Mert nagyon sokszor ugy erzem, hogy egy csodtomeg vagyok, biztos en benaztam el, nem voltam eleg szigoru, vagy engedekeny vagy ilyenolyan. Es sajnos en nem tudom kivulrol szemlelni, rohogve a helyzeten, Neked hogy megy?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_269650 (74328)
    2007-11-20  16:17
  24. Torolt_felhasznalo_269650
    Torolt_felhasznalo_269650
    2007. november 20. 16:1774328.

    remélem hamarosan jön margaréta és egyöntetűen beolvas mindenkinek!!!!!    

    kiji, és mit írnak ezek az okos könyvek, nagyobb korban lecsillapodnak? vagy felnőtt korukban is túfűtöttek lesznek? sokszor gondolkodom rajta, hogy most ok, hogy megszenvedek vele, de később vajon mi lesz?? nem csak magam miatt kérdezem, hanem miatta is. könnyebb vagy nehezebb, vagy egyáltalán más lesz-e neki??

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  25. Torolt_felhasznalo_734827
    Torolt_felhasznalo_734827
    2007. november 20. 16:1274327.

    Sziasztok!!

    Hat lanyok, en mar jo ideje megfogadtam, hogy nem panaszkodom, mert legtobbszor jol megkapom, hogy mit sirok, nekem csak egy gyerek van, meg mas dolgom sincs, csak Miraval foglalkozni, de ilyenkor mikor a Ti lanyaitok ( Emma, Bubekko,Kagica) eseteirol olvasok, egy kicsit megkonnyebbulok, ohgy nem vagyok egyedul!! Hihetetlen, egy az egyben, mintha Mirarol beszelnetek!! Most kezdtem el egy konyvet, nem tudom ismeritek-e, Raising your Spirited Child, illuzioim nincsnek mondjuk, megvaltoztatni nem fogja a lanyomat, de engem most mar az is optimistabb hangulatba emel, ha hasonlo esetekrol olvasok, ezert koszi Nektek is , hogy panaszkodtok . Na ez jo furan hangzik 

    Na most el kell mennem megvacsoraztatni, nekem meg meg ez is itt van, hogy iszonyu rosszevo!!!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top