Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Jobban élünk, mint 4 éve

ford1968
Létrehozva: 2007. augusztus 5. 12:09
kedves mindenki!
ide várjuk mindazon embereket, akik úgy érzik, a nemzethalál víziója számukra kissé már gyomorforgató, mindazon által saját bőrükön is azt tapasztalják, hogy nélkülöz némi valóság tartalmat a rosszabbul élünk szlogen!
ez ha akarjuk ballib luxuskomcsi találka hely is, de ha úgy akarjuk, pusztán az elmúlt évek fejlődésének, az önmagukért tenni is akaró emberek gondolatainak megosztását célzó törekvés, amely nem az önsajnálatba menekülés, hanem a fejlődés, a haladás eszméjét hivatott hírdetni!
÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷

Kedves Fórumozók, figyelmeteket kérjük!

A politikai topikokban a következő szükségessé vált kiemelt moderálási szabályok jöttek létre:

Ezentúl minden durván sértő, személyeskedő, egyéb egymást bántó, nem a normális fórumozás keretei közé eső hozzászólás íróját szankcionálni fogjuk a következőképpen:

1. alkalom - 3 nap fórumtiltás
2. alkalom - 7 nap fórumtiltás
3. alkalom - 30 nap fórumtiltás

Továbbá jelezzük, hogy amennyiben azonosítást nyer, hogy a tiltás alatt álló fórumozó másik nicken folytatja tevékenységét, úgy az összes általa regisztrált néven végleges tiltásra kerül.


Félreértések elkerülése végett:ezek a szabályok a fent felsoroltakra vonatkoznak az általános fórumszabályok továbbra sem változtak!

(moderátorok)

  1. 2009. június 24. 16:0039401.

    Most mondasz ellent saját magadnak. Az előbb azt írtad, hogy ifj. Pokornyit mélyen megrendítette apja multjának megismerése.

    Tudom, hogy sokunkat itt hülyének néznek a jobbosok, meg te is, hogy ezt leírtad. Remélem nem akarod nekem azt bemesélni, hogy nem tudott Zolika a papa multbéli ügynökösködéséről.

     

    Az előbb meg azt írtad, hogy a családon belül a gyerekek előbb utóbb megtudták a történéseket, de megtanultak kettős-könyvelni.

     

    Szóval ez vonatkozik a balosokra, a jobbosokra meg nem.

    Vogel, ne röhögtess már.

    előzmény:
    voges (39397)
    2009-06-24  14:25
  2. 2009. június 24. 15:4939400.

    Melyik válladon zokogjam vizesre a revert? Jobbot parancsolod, vagy a balt?

     

    Olyan mértékben sikerült belétek plántláni a baloldal elleni gyűlöletet, hogy azt kiírtani nem is lehet.

    Majd ha a jobbos barátaitok, élén a vezérrel jön a megszorításaival- mert másképpen nem lehet - no akkor kíváncsi leszek a nyilatkozataidra.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_802472 (39388)
    2009-06-24  10:55
  3. 2009. június 24. 15:4539399.

    A Pokornyi papának akkor az volt a fontos, illetve létfontosságú. Nyilván azért vállalta.

    Ha abaloldalon volt valaki ügynök, annak afejét kell venni, ha ajobboskáról derül ki, akkor sajnnálni való szerencsétlen.

     

    Pokornyi- az ifjú - azonos korosztály Gyurcsánnyal.

    Szerintem  Dobrev Klára van olyan kedves és  kellemes egyéniség, hogy magáért szeressék.

    Értem ezt a  nőre, aki Gyurcsányt választotta.

    Nem hozzád akart feleségül menni, nem tudom, mi a csuda bajod van vele.

     

    Tudom, hogy  te Lévai Anikót tartod a nők példaképének, de ízlésekről nem érdemes vitatkozni.

    Nekem a pap  a szőke, neked meg a papné ,Lévai Anikó a barna.

     

    előzmény:
    voges (39383)
    2009-06-24  08:45
  4. 2009. június 24. 15:3839398.

    Szia!

    Ezt rendkívül durva beszólást még nem emésztettem meg, azért sem írtam róla.

    Most is csak 1-1 mondatot írnék erről.

    Egyszerűen nem tudom elhinni, hogy ennyire izléstelen, és nagyképű nyilatkozat volt. Főleg az a mondata, hogy Ő szokta megkérni a nőket.

    Hányszor kérte meg őket és mire?

    Nem vagyok Ibolya párti, de meg kell mondani, hogy elegánsan válaszolt vissza erre a bunkó beszólásra. Remélem, hogy az Orbán fan hölgyek elgondolkoznak a vezér nyilatkozatai hallatán.

    Magam részéről  nem erősítette a jobbos szimpátiámat ez a nyilatkozat.

    A szokásos arrogancia a részéről, pedig szerintem legalább úgy tart a szélsőjobbtól, mint az MSZP-től.

    Emlékszem, amikor az MDF től is elvárta az MSZP elleni összefogást.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_725492 (39385)
    2009-06-24  09:10
  5. 2009. június 24. 14:2539397.

    Szerintem, az fordítja fel sokunk gyomrát, ha az egypártrendszer haszonélvezői sokszor véres kézzel átsétálva a jelenbe, most az addigi ideológia szöges ellentétét harsogva vezérkednek.

    Ez irritáló, nem kicsit, nagyon.

     

    Szerencsés lehetsz, hogy megúsztad a diktatúrát annyival, hogy nem kaptál fizetésemelést, kitüntetést. 

    Sokaknak nem volt döntésük, mit vállalnak, mit nem. Elég volt egy vezetéknév vagy egy szép villa birtoklása, s mehettél a Hortobágyra, vagy Márianosztrára.

    Családon belül pedig akkor is és most is megtudták a gyerekek az igazságot, legfeljebb megtanultak kettőskönyvelni.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_173094 (39393)
    2009-06-24  13:40
  6. Torolt_felhasznalo_847375
    Torolt_felhasznalo_847375
    2009. június 24. 14:2439396.

    igyvan...ulajdonképpen mink szociÁldemokraták nyertük az ep választásokat is ,mer ugye aki nemment el szavazni azok mind ránk szavaztak volna..meg akik a jobbikra szavaztak azok is minket akartak támogatni csak az a gazzorbán megkeverte a fejüket....

     

    örömmel olvasom hogy ti itt egy tömeggyilkost egyenlöen biráltok el egy sima besugoval...apro antal ugyanis az volt..ö adott parancsot 56 ban hogy a nép közé löjenek..utána is hüségesen nyaldosta a jano hátsoját mert felügyelte a Nagy Imre pert..és ezért a szerepléséért kapta a szemlöhegyi villát...naaa ezért kérdezték a klára nagys,asszonytol ott a sirnál hogy miért nem szégyelli magát...

    És bizony igazad van..a fejekben rendnek kellene lennie..ezek a gyilkos utodok is elgondolkozhatnának....meg ti is..

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_173094 (39394)
    2009-06-24  13:45
  7. 2009. június 24. 14:1439395.

    S mit szólsz Lendvaihoz?

    Aki az EP-választás eredményeiből egyenesen azt olvasta ki, hogy a választók szeretnék, hogy ők folytassák a "munkát".

     

    A nem-szavazás, sem nem beleegyezés, sem nem ellenkezés.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_173094 (39394)
    2009-06-24  13:45
  8. Torolt_felhasznalo_173094
    Torolt_felhasznalo_173094
    2009. június 24. 13:4539394.

    Én nem értem, hogy sokan nem tudnak számolni.?

    Mire alapozzák a nagy győzelmet?

    100% 17%-ának az 56%-a fele annyi sincsen mint az eddig elért legnagyobb választási értékük. Amihez kellet még két csatlós is.

    Az UNIÓ- választást meg ne tévesszék össze a hazaival.

    S a halgatás sem beleegyezés. Tehát a hurrának még nincsen itt az ideje.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_725492 (39385)
    2009-06-24  09:10
  9. Torolt_felhasznalo_173094
    Torolt_felhasznalo_173094
    2009. június 24. 13:4039393.

    Hú hát nekem felkeveredik a gyomrom, mikor olyanokra, akik nem tagadják meg a multjukat, hetet-havat írogatnak. 

    Azok, akik elhazudják, és megtagadják a régi multat még dícsérettel is kellene szolgálni.

    Nos ebből a szolgaságból nem kérek.

    Senki nem gondolt még bele azok közül, akik szánják bánják, letagadják, és kimosakodnak, hogy ez az erkölcsi norma legalsó összetaposnivaló alját jelenti? Sokan vannak akik a szüleiket itt magasztalják, és azzal érvelnek , hogy ők nincsenek megkeresztelve mert a komcsi k nem engedték.Érdekes a Rákosi alatt konfirmáltam , templomban esüdtem, mind a két gyermekem meg van keresztelve. Hát hogyis van ez?

     

     Senki nem gondolt arra, hogy ez a hazugság, és porhintés mit ront a Magyarságon?

    Hogy megkeveri a gyermekeink múltbéli megítélését. Hogy nem tudják szegányek, hogy hol az igazság? Milyen alázat, és gyalázat, megalkuvás és fennmaradást éltünk át. 

    Ha be is lépett valaki a PÁRTBA azért, hogy vezető lehessen nem volt megvetendő, elnéztük, mert tudtuk, hogy a kor ezt hozta magával a közös politikai vállalást, és békésen együtt éltünk.

    De az felháborító, hogy a megalkuvást én ma ezzel a fejjel kitüntetésnek, vagy sajnálatnak vegyem . Magam sohasem voltam megalkuvó tipus, ezért nem is tölthettem be vezetői szerepet. Nem emeltek fizetést, sem nem tüntettek ki, csak kiváló dolgozó lettem. De mind ez az én vállalásom volt. Mégis itt sokszor engem kommunistáznak olyan fórumozók akiknek semmi erkölcsi alapjuk nincsen. 

    Kedves honfitársaim Mindenki nézzen magába és gondolkozzon el egy kicsit mi is az az erkölcs. S ha rájött, és aszerint él és ítél, akkor elvárhat valamit a jövőtől, amit mi alakítunk.

    Addíg míg ezek a sunyi dolgok nem tisztázódnak a fejekben, és ezeket a hazugságokat ültetjük el az utánunk jövők fejében senki ne várjon békességet igazságot.

    Legjobb, és legkényelmesebb dolog a másikat hibáztatni saját hibáink miatt. Nem kell szembenézni legalább önmagunkkal addig sem. És főleg nem kell feleősséget vállalni semmiért.

    Ez csak csalfa hit. Azért tartunk itt ahol vagyunk ezt érdemeljük. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_802472 (39388)
    2009-06-24  10:55
  10. 2009. június 24. 12:3339392.

    A betelefonálós műsorok tv-ben, rádióban mindenhol sokszor viccesnek tűnnek, nem csak a HírTV-n, van ilyen balosban is. A hullámzó színvonalú betelefonálók, hasonlóan pl. a neten fórumozókhoz pedig vélhetően nem mások, mint maguk a szavazók. Arra jó, hogy láthatjuk, mi minden van a fejekben.  

     

    A FIDESZ-Jobbik ellentétről nem véletlenül esik ott is szó, ez egy nagyon élő probléma most, sokakat elbizonytalanít a kérdés.

     

    A Terror Házát nem esik jól, ha gúnyolod, csúfolod. Nekem olyan az, mint egy temető, kegyeleti dolog, nem ízléses viccelődni ilyesmivel.

    Biztos érted, mire gondolok...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_725492 (39391)
    2009-06-24  11:53
  11. Torolt_felhasznalo_725492
    Torolt_felhasznalo_725492
    2009. június 24. 11:5339391.

    Na ja. És a rémhírtévében azt szerették volna egy volt munkatársa szájába adni, hogy mennyire elítéli a lányát. Az meg nem volt hajlandó ezt kimondani.

     

    Apropó rémhírtévé, nagyon bírom ahogy csintalan et. rendkívül értelmes (állítólag elvárja a betelefonálóktól az intelligenciát és műveltséget - ezt maga a telefonáló mondta) nyugdíjas betelefonálói nem az mszp-vel vannak már elfoglalva, hanem a jobbantak nyírják a tesókat, a szélsőjobbantakat, és fordítva

     

    Néni előadja a teóriáját, hogy ő látta Baló fotóját a terrorplázában, ezért úgy gondolja, Baló építette be hisztinát a fideszbe (), hogy belülről bomlassza

    előzmény:
    voges (39390)
    2009-06-24  11:27
  12. 2009. június 24. 11:2739390.

    Vagy említhetjük például Lendvai Ildikó édesapját, aki nagyon nagy tiszteletnek örvendő, megbecsült színházi ember volt. Odaadással említi mindenki, aki ismerte, függetlenül attól, mit gondol a leányáról.

     

     

    És még valami: a vállvonogatást és a "Na és!" féle stílust Horn Gyula honosította meg.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_802472 (39388)
    2009-06-24  10:55
  13. 2009. június 24. 11:0539389.

    Gyf apját ha már említetted: nem, ő tényleg nem volt besúgó, ő más volt, sokkal rosszabb!

    Olvashattál róla eleget, megtalálhatók a bírósági dokumentumok is a neten.

     

    A Dávid Ibolya féle sztorit összezagyválni gyf bunkóságaival, ismét egy óriási balfogás. Nem két mondatot kell kicincálva egymás mellé tenni, hanem a körülményeket figyelembe véve értelmezni. Ez egy kicsit melósabb dolog, de megéri.

     

    Személyeskedést, fórumtársak minősítését, sértegetését nem ajánlatos folytatni, mert nem megengedett.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_725492 (39386)
    2009-06-24  09:21
  14. Torolt_felhasznalo_802472
    Torolt_felhasznalo_802472
    2009. június 24. 10:5539388.

    Szia!

    Szerintem egyedül Gyurcsány tett annyi rosszat az országnak, hogy elég az is.
    Az csak hab a tortán, hogy a választott!!!! rokonai űberelni tudják.
    Pokorni oda született, Gyurcsány meg kimondottan választotta a "közeget"
    Mikor volt egy olyan szitu, hogy mszp-s honatya gyermeke követett el "bűnt", bőszen megvédtük őt is, hisz egy felnőtt ember tetteiért -hiába az apja - nem lehet senkit felelőssé tenni.
    Nincs itt semmiféle kettős mérce! Nézz körül.
    Gy. F. egy pszichopata, az országot tönkretevő ....., maga választotta rokonsága hasonszőrű.
    Míg Pokorni odaszületett, mélyen megrázta a "felismerés", míg Gy. F. és  felesége büszkén vállalja "tetteit", megspékelve a pikirt megjegyzéssel: na és????? Bicskanyitogató modor.
    Gondolkozz el rajta, nézz bele a kettős mérce fogalmába, majd akkor alkalmazd, ha tisztán értelmezhető.
    Üdv.

    előzmény:
    gerbera24 (39379)
    2009-06-24  08:19
  15. Torolt_felhasznalo_725492
    Torolt_felhasznalo_725492
    2009. június 24. 09:3439387.
    A fidesz szépen sasszézik ki az ígéretei mögül. Nem kéne, így nem csak a 2/3, de a győzelem is elúszhat, amikor a sasszézással egyidőben elfordul az új többség, amelyet pont az ígérgetések vonzottak oda. Meg kéne maradni az irreális ígéreteknél, aztán a győzelmet követően, jó szokás szerint bejelenteni, más a kampány, és más a kormányzás.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  16. Torolt_felhasznalo_725492
    Torolt_felhasznalo_725492
    2009. június 24. 09:2139386.

    Ó tudjuk. Természetesen így van.

    Kivéve, ha Gy. apja lett volna besúgó, mert akkor itt arról olvasnánk, hogy az is része volt az érvényesülésének, és ha Pokorni vette volna el Dobrev Klárát, mert akkor meg a szerelem hatalmáról olvasnánk könnyes történeteket. Ismerjük a mércéteket, nem kell naponta bemutatni, főleg nem ilyen bornírt (by belgi) módon.

    előzmény:
    voges (39383)
    2009-06-24  08:45
  17. Torolt_felhasznalo_725492
    Torolt_felhasznalo_725492
    2009. június 24. 09:1039385.

    Reméljük, ezt is annyi ideig emlegetik a fidesznyikek mint az öregecskedő feleségeket.

     

    A Fidesz elnöke a minap mondott egy kedveset, valamit, ami olyan bumfordi volt, hogy az már a modortalanság kategóriájába tartozik.

    Ibolya ugyanis, nem, mint nő, hanem mint pártelnök arra kérte, működjenek együtt a Jobbik térnyerésének megakadályozása érdekében. Erre az elnök úr valami olyasmit mondott, hogy eddig még soha egyetlen nő sem akarta ráerőltetni magát. Arról is rebegett valamit "huncut kis félmosolya" kísértében, hogy a nőket mindig ő szokta megkérni.

    Az a bizonyos mosoly, amely nagyon is sármos lehet a magánéletben, a politikában bizony-bizony már sokszor visszatetszést szült, de hagyjuk ezt. Beszéljünk inkább az egyszerű jó modor követeDávid lményeiről, valamint arról, hogy mennyiben más ez az "orbanizmus", mint annak idején az "örgecskedő" feleségekről tett kiszólás. Addig ameddig a "gyurcsányiáda" pusztán egy meggondolatlan modorbéli hiányosság megnyilvánulása volt, addig ez az elnöki mondat nem elszólás, hanem beszólás, hiszen láthatóan nem a pillanat heve szülte, hanem egy jól előkészített mondatot mondott a Fidesz-elnök a kamerákba, mondhatni "pacekba bele". Gondolni sem merek arra, hogy miként vélekedhet ez a sokgyermekes apuka magában a nőkről általában, mit is gondolhat, hol a helyük, mi a társadalmi szerepük az asszonyoknak, holott aki a másik nemet nem tiszteli, az valószínűleg kevés megbecsülést adhat saját nemének is általában. Mondom általában, mert néhányakat - a harcos fajtát -, azok közül is különösen azokat, akik vele egy frontvonalon harcolnak, biztos nagyra értékeli, a többi meg - aki nem végez harci értelemben hasznos munkát - legyen más gondja.

    Most a várhatóan komoly választási győzelem küszöbén, nem ártana megtanulnia az elnök úrnak, hogy mindig szimpatikusabb a jól nevelt szerény győztes, mint az, aki kivagyi módon nyilatkozik mindenkiről, aki alulmaradt vele szemben. Ámbár - mint tudjuk, a messzeség sok mindent megszépít - éppen Orbán Viktor volt az, aki az EP-választási győzelem után arról szónokolt, hogy ők bizony annak idején emelt fővel, elegánsan tudtak veszíteni. Nos lehet (sőt szinte biztos), hogy én és még néhány százezren az elmúlt közel nyolc évben más sajtót olvastunk, más televízió-, rádióadásokat néztünk, hallgattunk, mint a fideszes barátaink, de egy fikarcnyi eleganciára sem emlékszünk a vereség beismerése, megélése terén.

     

    Úgy tudom, Ibolya válaszolt neki. Úgy tűnik, ő nem kedveli az apró farkincákat.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  18. Torolt_felhasznalo_725492
    Torolt_felhasznalo_725492
    2009. június 24. 09:0239384.

    Bővebben: miért vetné meg és gyűlölné imádottját is a hazugságaiért?

     

     Bírósági ítélet is va arról, hogy hazudott. Az is igaz, megpróbálták 80 évre titkosítani. Meg az is igaz, hogy pusztán a demokrácia nevében szétvertek egy szerkesztőséget, mert nyilvánosságra hozta, az a titok, hogy nincs titok.

    Újiránymagyarok. Mit vársz tőlük?

    előzmény:
    gerbera24 (39381)
    2009-06-24  08:24
  19. 2009. június 24. 08:4539383.

    Kedves Gerbera!

     

    Tegnap Pokorni és az apja az mszmp-mszp-vel lett párhuzamba állítva, mint előd-utód. Ezt a hasonlatot érzem nagyon szerencsétlennek és használhatatlannak, többször leírtam Szujának, miért is.

    Nekem úgy jött le annak idején, hogy amikor Pokorni megtudta apjáról ezt a dolgot, az egy nagyon fájdalmas, gyötrelmes kín volt számára. Én el tudom képzelni milyen lehetett, nem kívánok ilyet senkinek sem. Hogy a beszervezett Pokorni papa, evvel a tevékenységével mit tudott biztosítani a családjának, fiának, mennyire tollasodtak meg, jutottak vagyonhoz, gazdasági hatalomhoz, azt gondolhatod. Semennyire. Vsz. az állását tudta esetleg evvel a tettével megmenteni.

    Gyf beházasodását az Apró-klánba, igencsak más természetű dolognak tartom. Házastársat maga választott, s tudta, kit vesz el. Az ő személyiségét, törtetését ismerve bizonyára értékelte szegény fiúként azt, amit ott készen kapott. Élt is vele, jócskán. Nem volt finnyás: elfogadta a kapcsolati tőkét, a vagyont, a banki segítséget, s a zabrált villát otthonának. Nem mondhatjuk, hogy nem járt jól.

     

    Lehet összehasonlításokat tenni, de könnyebb, ha minél összemérhetőbb tetteket, eseményeket állítunk párba.    

    előzmény:
    gerbera24 (39379)
    2009-06-24  08:19
  20. Torolt_felhasznalo_725492
    Torolt_felhasznalo_725492
    2009. június 24. 08:3039382.
    Csak nem gondolod?
    előzmény:
    gerbera24 (39381)
    2009-06-24  08:24
  21. 2009. június 24. 08:2439381.

    Baba!

    A minap oldalakon keresztül vitatkoztál azon, hogy nem ígérte a vezéred a 13. havi nyugdíj visszadását. Este az újságíró klubban is erről volt vita.

    Ma reggel az adások alatt futó smsek is elmarasztalták azért Orbánt, hogy amit ígért, már kitáncolt mellőle.

    Most akkor mi lesz az imádottad igazmondásával?Gyűlölőd őt, és megveted a hazugságai miatt?

     

    előzmény:
    bienebaba (39359)
    2009-06-23  22:24
  22. Torolt_felhasznalo_725492
    Torolt_felhasznalo_725492
    2009. június 24. 08:2339380.

    Szia!

     

    Nekem is feltűnt, milyen érdekesen mérnek. A mi emberünk azért volt mszmp tag, mert érvényesülni akart, a nem mi emberünk véres kezű komcsi, a mi emberünk III/III-as volt, de hár mit tehetett volna, kényszerítették, a nem mi emberünk önként jelentett, a mi emberünk nem felel az apja bűneiért, a ne mi emberünk a felesége nagypapája bűneiért is felel.

    előzmény:
    gerbera24 (39379)
    2009-06-24  08:19
  23. 2009. június 24. 08:1939379.

    szia!

    Te sem vagy mentes a kétféle igazságtól.

    A Pokornyival kapcsolatról azt írtad, hogy az apák bűneiért a fiaik nem felelősek.

    Következésképpen Pokornyi ártatlan.

    Érdekes, hogy az Apró família összes   "vétkét" te is és az egész jobboldal Gyurcsány nyakába varrta. Pedig  ők csak a felesége rokonai.

    Ez szerinted nem kettős mérce?

    előzmény:
    voges (39361)
    2009-06-23  22:27
  24. 2009. június 24. 05:5539378.

    Csatlakozom a kételyek terén Belgihez .

     

    Ha csak összevetem a tegnapi beírásaid tartalmát a régiekkel ,már vagy hatszor lebarmoztál volna ,ha ugyan az lennél és véresen védelmedbe vetted volna a cucialista eszméket ,tetteket és társakat .

     

    Ezzel szembe csak lemágusoztál ami vito eposzi jelzője ,ezt a régiek tudják.

     

    Lehet ,hogy valami mágus megbűvölt mégis ?

     

    Nem gond ,mert legalább lehet veled beszélgetni és valaminemű iróniát is felfedeztem beírásaidban .

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_173094 (39373)
    2009-06-23  23:30
  25. 2009. június 24. 05:4439377.

    Ez olyan mint, mikor a cigányt nem vették fel a pártba.

     

    Elment a tagfelvételire,otthon meg összegyűlt a család és várta haza ,hogy majd megünneplik a tagfelvételt .

    Várták ,várták ,de csak nem jött .

    Szedelőzködtek és hazamentek .Másnap reggel Gazsi sógor összefut vele mondja, hát hol vótál te Jóska,meg mi vót tegnap?

    Hadd el ,nem vettek fő.

    Miért?

    Hát azt mondták ,aki a csendőröknek bazsevált az nem méltó rá.

    Hát mé nem tagadtad le, te Jóska ?

    Nem lehetett !

    Mind ott vót.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_173094 (39363)
    2009-06-23  22:32

Címlap

top