Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Kínos randik

Torolt_felhasznalo_349690
Torolt_felhasznalo_349690
Létrehozva: 2007. június 28. 09:25
Kinek milyen kellemetlen és kínos randiélménye volt?

Elmondok egyet: egy olyan sráccal randiztam, akit nem ismertem behatóan, és nem is beszélgettünk sokat még. Állatkertbe mentünk, én az alkalomnak megfelelően csinin felöltözve, ő egy randa régi pólóban érkezett. És képzeljétek el, az egész randi alatt ha szólt kb. 10 szót!!! És nem azért, mert én jártattam a számat, az idő 80%-ában néma csendben néztük az állatokat. Kísérleteimre és vicces sztorijaimra kuncogott, vagy max. 2 szóban válaszolt, de amúgy semmi. 1-2 óra után boldogan leléptem. Másnap jön az üzenet, hogy nagyon jól érezte magát, és szeretné megismételni!!! Nem hittem a szememnek!!! Azt írtam vissza, hogy azt hiszem, nem találtuk meg a közös témákat

Sztorizzatok Ti is!
  1. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. október 18. 15:282251.
    Életem egyetlen netes társkeresős randija. Azon még valahogy túltettem magam, hogy kicsit sem hasonlított a képeken látott fickóra... Aztán kb egy órája beszélgettünk, amikor anyukája felhívta, hogy minden rendben van e a kicsi fiával. Ott enyelegtek egymásnak a telefonba. Aztán fél óra múlva megint felhívta és ugyanez. A srác szerint meg tök normális, hogy az anyukája így aggódik a (23éves!!!) gyerekéért randi közben... Még aznap letöröltem magam a társkeresőről! :D
    előzmény:
    suertee (2245)
    2009-10-08  22:22
  2. 2009. október 18. 15:172250.
    na hát a büdös száj az tényleg gáz szó szerint, főleg az a savankás gyomorszag ami a szájtól 50 cm-re is gyilkolni tud
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_674194 (2249)
    2009-10-18  14:29
  3. Torolt_felhasznalo_674194
    Torolt_felhasznalo_674194
    2009. október 18. 14:292249.

    Egyem a kis szívét!

     

    Szerencsére velem semmi extrém nem történt a randijaimon. Egyszer viszont kifogtam egy olyan büdös szájú fickót, hogy könnybe lábadtak a szemeim, amikor beszélt hozzám. Kár, mert egyébként jól nézett ki és nem is tűnt rossz fejnek. Mondanom sem kell, a csókig már nem jutottunk el.

     

     

    előzmény:
    bukmor (2227)
    2009-07-25  09:50
  4. 2009. október 18. 13:232248.

    Nekem az egyik randimon meg a fiu orrának alsó harmada tele volt kisebb.nagyobb szemölcsel, de vagy 15 és az orrtöve is.

     

    Természetesen a képeken olyan szögbe volt ,hogy nem látszott, vagy messze állt.Hát szerintem elég igénytelen és bele sem mertem gondolni ha összejönnék egy ilyennel és ha csókra kerül a sor nem akarnám elkapni...Ezt meg elég ciki mondani egy 28 éves srácnak ugyan mikor jártál bőrdokinál?Remélem egyéb nyavajája nem volt...de többte nem taliztam vele,mert egész randin mindig önkéntelenül a csúnya szemölcsös orrát néztem

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. 2009. október 18. 13:162247.
    hát szállodaszobára sem volt kötelezö menni,nem tartott senki puskát a fejedhez
    előzmény:
    trinityx (2242)
    2009-10-08  11:55
  6. 2009. október 8. 23:272246.

    Ilyesmi nekem is volt. 

    Első randi,Srác hazavitt autóval, bejárat előtt megáll,ahol nemigen lehet autóval parkolni. puszi puszi elmegy.

    Na mondom jó,biztos legközelebb azért megpróbálkozik feljönni hozzám.

     

    Köv randi ugyanez.

    Mondom a többiek az utca végén szoktak megállni ott van parkolóhely.

    Csak nem kapcsol, puszipuszi ,elmegy. (persze azért féltékenykedett ,hogy milyen többiekről beszélek??)

     

    Harmadik randin már én mondtam,hogy ott parkol le légyszíves,ott van egy hely, és akkor gyalog a bejáratig kísérsz,jó?

    Jó.

    Bejáratnál puszi-puszi ,fiú el.

     

    Negyedik  randin már én kérdeztem meg kínomban, nem akarsz feljönni? :D

     

    -De akart,csakhát fenn nálam meg 2 méterre ült le tőlem. Később meg hiába ültem mellé hozzám sem mert nyúlni.  

    Hát nem lett több randi.  PEdig nem is nézett ki tutyimutyinak.

    előzmény:
    suertee (2245)
    2009-10-08  22:22
  7. 2009. október 8. 22:222245.

    Imádom ezt a topicot :D Meséljetek még!

     

    Na az én sztorijaim, pár netes randi:

     

    Volt egy olyan, hogy tök jót leveleztünk, telefonálgattunk a sráccal már kb 1-2 hete, aztán sor került a találkozóra. Láttam róla csomó képet, wiwen, mindenhol, eléggé bejött a pasi. Na aztán sor került a randira, hát megszólalt, és basszus hiányzott egy foga elöl!De totál elöl szóval nem lehetett nem észrevenni. A fényképeken meg persze nem mosolygott, vagy ahol igen, ott más szögből volt fényképezve...Szóval ez kicsit szíven ütött, de persze azért elbeszélgettünk egy pár órát...

     

     A másik: a pasassal egész jól telt a randi, beültünk kávézni, aztán séta hazafele. Erre nagyban megyünk a főúton, és javasolja, hogy térjünk be egy sötét, kis utcába inkább, mert unja a főutat meg amúgyis zajos. De hogy ne aggódjak, nem fog bántani!! Húú mondom most nagy kő esett le a szívemről Aztán megyünk tovább, ismét elkezdi: de ne aggódjak, hazakísérni sem fog!! Mindezt azok után, hogy előtte 10 percig ecseteltem, hogy utálok éjjel egyedül mászkálni a sok zűrös alak miatt. Mondom na jó akkor ne kísérj...Így a randi végén elváltunk az út szélén és mindenki ment a maga útjára Igaz kb 2 utcát kellett volna még jönnie és otthon vagyok...

     

    Hát egyik randinak se lett folytatása...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. 2009. október 8. 15:422244.

    elmeséltétek a történeteiteket.

    kikívánkozott belőlem, hogy nehogy azt higyjétek valami kib@szott nagy sztárok lennétek

     

    egyébként meg azt hiszel amit akarsz.

    előzmény:
    Nikon80 (2243)
    2009-10-08  14:42
  9. 2009. október 8. 14:422243.
    Első randin szállodaszoba? Nem sz@rral gurigázol!:-)
    előzmény:
    trinityx (2242)
    2009-10-08  11:55
  10. 2009. október 8. 11:552242.

    én ffi vagyok előre bocsátom.

     

    netes randi volt. leveleztünk, egy nagyon bazi kép volt róla a neten. igazi bombanő.  nem is akartam eleinte hinni, hogy velem akar találkozni. aztán persze gyenge voltam, hagytam magam meggyőzni.

     

    megyek a randira, egyszerű, nem felső kategóriás autóval, na hiszen, egy bomba nőhöz. aztán késik. persze gondolom magamban, ehhez van szokva, mindent elnéznek neki a pasik, csak összejöhessenek vele.

     

    egyszercsak csörren a telefon. nem ismersz meg a képről? itt állok a szembe sarkon kék pulcsiban. nézem, hát mit mondjak, nemhogy ombanő, de fésületlen a haj, van rajta 15-20 kiló a képhez képest ( na ez nem baj, szeretem a gömbölyűségeket ) elnyúlt szoknya.

     

    na túltettem magam az első megrázkodtatáson, megyünk a szállodába. addigra felturbóztam magam. felmegyünk, ágy, és hát mit mondjak, a levelekből kitűnő megvadult boszorkánynak, hogy finoman mondjam, meg kellett ezt azt mutani, hogyan is kéne ( ami nem lett volna gond, ha tudja az ember előre ). na, végülis harmadik nekifutásra összejött.  majd közli:  válni akar a férjétől, azért keres új partnert.

     

    hát, tudjátok, az ilyesmit előtte kellene megbeszélni. nem tesz az ember szívének jót egy infarktus.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_349690 (1)
    2007-06-28  09:25
  11. 2009. október 8. 10:552241.

    Sziasztok!

     

    Én még júniusban mentem el egy randira, srácot interneten is,ertem meg. Túl voltunk már kismillió msn beszélgetésen, minden szuper volt, a srác nagyon szimpi. A Mammutban talélkoztunk, beültünk egy kávézóba, egy ideig jót beszélgettünk (addigra már nagyjából túl tettem magam azon, hogy bizony a képeken jobban nézett ki...). Egészen addig jó volt minden, amíg el nem kezdett beleszólogatni abba, amit mondok, ill. ahogy beszélek. Pl.:

     

    -nehogy mégegyszer azt mondjam, hogy Pest, mert az nem Pest, hanem Budapest, most meg amúgy is Budán vagyunk, észrevehettem volna, a Duna azért elég feltűnő...

     

    vagy: arra a kérdésre, hogy kertesházban lakik-e, csak egy gúnyos nevetés volt a válasz, aztán nagy nehezen kibökte, hogy ez annyira hülyén hangzik, mert azt amúgy családi háznak hívják...

     

    -és nehogy azt mondjam, hogy cigi, mert attól a falra mászik, használjam a dohány kifejezést...

     

    ...és ezek után csodálkozott, hogy olyan hamar leléptem...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_349690 (1)
    2007-06-28  09:25
  12. 2009. augusztus 23. 16:452240.
    Én egyszer randi végén (tél volt) kértem egy zsepit ,mert elcsurgott az orrom,de a srácnál sem volt...beszélgettünk és búcsúzásnál,már éreztem ,hogy a taknyom a számig ér....erre ő lesmárolt... gondolhatjátok,nem jöttem vele össze .....ja és amúgy az egész randi szar volt,de ebből ez csapta ki a legjobban a biztosítékot,hogy a taknyomat bekajálta
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. 2009. augusztus 23. 16:392239.
    fúúúj ( Jabba) nagyon vicces
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_524299 (2238)
    2009-08-21  13:08
  14. Torolt_felhasznalo_524299
    Torolt_felhasznalo_524299
    2009. augusztus 21. 13:082238.

    Sziasztok!

     

    Hű mekkorákat röhögtem a sztorykon

    Nekem is van egy néhány eseményem

     

    -Neten ismerkedtem meg egy hivatásos katona pasival.A kép alapján szimpi volt.

    Találkoztunk,már a kocsiban kész voltam tőle,mert tele volt Spongya Bob mindenséggel az autó

    Na jó,én is szeretem Spongyát,de azért egy felnőtt pasitól furcsa,ha full tele van vele

    Ráadásul olyan gyorsan vezetett,hogy majdnem rókáztam

    Aztán végre megérkeztünk egy kávézóba és akkor jött az igazi meglepi....

    Hihetetlen,de igaz..hiányzott a fölső fogsorából egy fog..

    Ajjj,annyira undorító volt...hirtelen azt hittem a Mónika showba vagyok

    Aztán dícsekedet,hogyan szokta alázni a beosztottjait..

    Na akkor már elég sokkos voltam,és közöltem vele,szerintem nem vagyunk egy hullámhosszon.Nem értette miért..

     

     

    Másik eset:

    Szintén netes randi.

    A pasi a kép alapján kissé kövérkés,de szimpi.

    Este taliztunk,értem jött kocsival.

    Nyár volt,megyek a kis csini ruhácskámba..na kár volt így kiöltözni mert a pasi susogós melegítőba volt és akkora volt mint egy Jabba..a kép és a valóság között volt min.20 kg ..

    Durva na

    Neki is megmondtam,hogy akkor ennyi volt a találkozásunk,ő sem  értette miért..

    Hetekig küldözgette az sms-eket.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. 2009. augusztus 21. 12:322237.
    szerintem rengeteg a látens pedofil férfi...de ez a nekrofil nálam ia kicsapta...vigyazzatok magatokra csajok
    előzmény:
    AngyalPor (2236)
    2009-08-21  07:20
  16. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. augusztus 21. 07:202236.

    Én nem vakrandin fogtam ki egy perverz mocskot, hanem több év ismi után! Évekig kerülgetett, udvarolt, rendes vidám srácnak tünt, miután megnyerte a szívem, és komolyra fordult a dolog, előhozakodott, hogy így meg úgy a necrofilia...... később megtudtam, hogy temetkezési vállalatnál is dolgozott egy ideig! Pár hónapja hallottam, hogy 14 éves lánykát zaklatott.....

    Teljesen másnak mutatta nekem magát...... amedddig csak beszélgettünk jele sem volt annak, hogy egy beteg állat! 

    Miután előhozakodott a halottkéjjel én menekülőre fogtam és leléptem!

    Vigyázzatok, ezek a mocskok mind itt élnek köztünk!!

     

    bocs az off-ért

     

    előzmény:
    bukmor (2231)
    2009-07-26  19:23
  17. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. augusztus 21. 07:102235.

    Szia!

    ÁÁÁÁÁÁÁÁ majdnem belefulladtam a teámba a kacagástók, így kora reggel!! Jól indult a napom......

    előzmény:
    meandmyman (2234)
    2009-08-21  01:42
  18. 2009. augusztus 21. 01:422234.

    Az egyik kedvencemet kihagytam.Olyan huszevesforma voltam es egy tok veletlen telefon kapcsan(teves hivas)megismerkedtem egy olasz pasival,aki pesten el es festo.Remekjot dumcsiztunk,masnap tali a Nyugatinal az ora alatt.Minden magas,barna fiut megneztem ok is engem,es vartm az en Giovannimat,de sehol semmi.Hosszu percek teltek igy el,majd hirtelen velem egymagassagban meglattam egy osz lebego valamit.Haj volt egy nalam kisebb ember fejen,aki idegesen korozott korulottem,es a en block a gomba korul a nevemet kiabalva.Raneztem,ovatosan,felszemmel.A pocakja miatt gyakorlatilag egy fa moge nem birt volna elbujni,annyira nagy volt,kisebb volt mint en azaz ha a felso polcra teszek valamit,akkor azt onnan szek nelkul nem szedi le,legalabb 50 eves(az eloadott 30 helyett)piros napszemuvegben es kickas sallal a nyakaban.Orditottta a nevemet,es rohangalt korbe-korbe-en meg bepanikoltam es elsunnyogtam.Jo egy rohadek voltam,de tenyleg(ezzel akkor is tisztaban voltam)de egyszeruen gyozott a "menekulj"erzes

     

    Masik:Baratnom ajanlotta pasi,allitolag,helyes,okos bla bla..vakrandi ismet.A sracra mr annyira nem emlekszem csak arra,hogy levitt valami buliba,ahol Sziami performance volt,o persze mindenkit ismert,es elete csucspontjanak azt tartotta,hogy egyutt lakott a Boborjannal(mar nem tudom mi a neve)es kepzeljem ez mekkora erzes,a Boborjan igy,a Boborjan ugy.. Mindezt Sziamira,hatterkent muveszieskedo,sarubarat csoszogo sztk szemkeretes fiatalaok tanakodtak a let miertjeirol,es hiaba probaltam meg vele valami mas normal dologrol beszelni,semmi esely.Csak Boborjan,meg Boborjan es barati,es hogy milyen jofej...kesszzzzzzzzzzzzz

     

     

     

    A Masik csucs egy nagydarab cegvezeto volt,jofejnek tunk meg a kilencvenes evekben,be is ltunk kavezni,amikor hirtelen lerohant azzal,hogy o noi tangat hord es valojaban ne ertsem felre,igazan ne de elmennek e vele egy szobaba,ahol ket srac egymassal kefel es nekem semmit nem kell csinalnom csak nezzem.A tejszinhab az orromon akadt,szolni nem birtam a tangas rem folytatta,kozolte,hogy  novelakat ir a vagyairol,mindegy nem idezem sok sperma van benne ez a lenyeg.Mindez egy komoly,decens,198 cm-s,40 es pasitol igazan nem is rossz:-)Persze exuzaltam magam csendesen,es mondtam,hogy engem ez nem feletlenul izgat.Azota sincs harag:-)

     

    Van meg egy jopar vicces sztorim,de most tuzok aludni:-)))

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_349690 (1)
    2007-06-28  09:25
  19. 2009. augusztus 21. 01:252233.

    Meg tinikent vakrandiztam egy sraccal Miskolcon(en pesti voltam),azert mert o valahol a hatar kozeleben lakott ezert abban allapodtunk meg,hogy legyen a randi feluton reggel 10-kor.6-kor mar a vonaton zotyogve keszultem a randira.Ott allt ahol megbeszeltuk es abszolut nem voltunk egymas esetei-megis elmentunk kavezni.A 2.mondatnal kikeredzkedett a WC-re.20 percig volt benn,azt hittem annyira sokkoltam,hogy felkototte magat de nem:-)))Ujabb negy mondat,megint wc es ez igy ment vagy 2 oran keresztul.Oriasi erzes volt.Aztan kijott,mondta elmult a hasmenese,igazan ne haragudjak,mondtam nincs miert ez barkivel megeseik bla bla..es hirtelen ramlehelt es olyan szinten volt budos a szaja,hogy majdnem leestem a szekrol Probaltam ugy tenni mintha nem ereznek semmit,meg onkontroll mar mindenfele illatokat probaltam elodidezni magamban a lotuszbalzsamon at a fahejig,de gyozott a szajszag.Szepen elkoszontunk,es azota se lattuk egymast:-)Tragedia.

     

    Masik randi:Evekel ezelott a neten megismerkedtem egy sraccal,masnap randi,remekjo nagyon tetszettunk egymasnak es mivel akkoriban fiatal voltam es vad(most oreg vagyok es megfontolt:-)ugrottunk is az agyba.Ezzel az ugrassal elkezdodott eletem legkellemtelenebb fel oraja ugyanis a nagy vehemencia,ruhatepkedes,miegyeb ellenere szinkronicitas sehol.O tok kemeny volt es meg egy kicsit sem nedves.Vegre nedves lettem,erre lekokadt.Aztan vegtre felallt es akkorra igy szaradtam ki Megbeszeltuk a kispokrocon hogy lehet,hogy ezt nekunk nem kene eroltetni,ott fekudtunk egymassal szemben meztelenul,ket vadidegen,es komolyan ennel kellemtelnebb szitum az eletben nem volt sem elotte,sem kesobb.Szepen beultunk a kocsiba,hazavitt,kicsit meg jaratta a motort aztan kinos mondatok,ize,ooo,vele ez meg nem fordult elo,mondtam velem sem(de telleg nem:-)es akkor masnap latom a chaten-en mas nevvel voltam fennt,dumcsi,persze elhiv randira Ovatosan megkerdeztem randizott emar innen lannyal es ha igen ilyen volt?Es akkor eloadta,hogy a csaj jo volt,csak abszolut bena es velhetoleg frigid,o vegig kemeny volt,de a no nem akart benedvesedni Kesz.

     

    Ilyenkor azert jo,hogy mar hazas vagyok es eselyem sincs randizgatni:-))

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_349690 (1)
    2007-06-28  09:25
  20. 2009. augusztus 21. 01:002232.

    Talit beszéltünk meg egy sráccal...szegénykém nagyon meg volt fázva.Valami rendezvény volt éppen ott ahol taliztunk,szóval iszonyat tömeg...

    A srácról tudni kell ,h nagyon kicsi volt....

    Mentünk egymás mellett,megállt pillanatra,hogy kifújja az orrát és azt vettem észre hogy nincs sehol néztem mögém,de nem láttam (na mondom ez elveszett) visszamentem kicsit és azt látom ,hogy még mindig törölgeti az orrát és közbe néz ki a zsepi fölött, hogy hová tűntem...nagyon édes volt  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. 2009. július 26. 19:232231.
    ez egy beteges látens pedofil álladék volt!Lányok ne menjetek vakrandira ,mert selejtet fogtok ki mint én!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. 2009. július 26. 14:002230.
    Amilyen ostoba, sosem tudja meg mi a különbség... a két csoport között :).
    előzmény:
    nok_apja (2229)
    2009-07-26  13:41
  23. 2009. július 26. 13:412229.

    Aztán az, hogy most miként vélekedik, mivel döngeti a mellét azt figyelmen kívül kell hagyni. Ez amolyan hangoskodás, amivel a félelmet fojt el magában.

    Majd amikor rájön a különbségekre, akkor majd fog remegni a nőiességük csúcsán lévő 40 körüliekért.

    előzmény:
    bukmor (2227)
    2009-07-25  09:50
  24. Torolt_felhasznalo_498949
    Torolt_felhasznalo_498949
    2009. július 26. 13:102228.

    A pasi egész életében boldogtalan lesz..ezt tudom szólni..valamiért visszataszítónak gondolja a 30 éven felülieket?Mondjuk megnézném mit szólna Jennifer Lopezhez,kihagyná?

     

    Azért megnézem ,ahogy 70 évesen húszévesekkel randizik  

     

    az ilyeneket jó messzire el kell kerülni,abból nem lehet baj

    előzmény:
    bukmor (2227)
    2009-07-25  09:50
  25. 2009. július 25. 09:502227.

    Nekem az első randin sikerült megosztania már az egész életcélját!Azt mondta a srác,hogy a 30 feletti nők testileg visszataszítják és elhasználódottak, és a nők 27-28 éves korukig néznek ki jól.

    Aztán 30 évesen minden nő bekattan,mert gyereket akar és rájön,hogy nem kell semelyik pasinak mert öreg. 

    Szeretne milliomos lenni, mert neki van rá esélye (olyan munkahelyen melózik),és ha ezt eléri csak tinicsajokat fog megfektetni,merthogy élete legjobb szexuális élménye is 16 évessel volt.Én mint 25 éves nő,nem tudom mit kerestem ott vele a randin De rákérdeztem tőle:"Téged nem fog zavarni,hogy csak a pénzedért lesznek veled?" erre ezt válaszolta :"Nem mivel nekem az a lényeg ,hogy kiszolgáljon, a többi nem érdekel!"És aztán megkérdeztem tőle: "Szerinted akkor egy 30 éves nő kösse fel magát?Egyszer te is megöregszel" Erre: "Egy pasi 35 évesen van a csúcson testileg és anyagilag is, ezzel szemben ti nők 35 évesen nem kelletek senkinek.Sean Connery is öreg,és kelendő".........Nah ehhez mit szóltok?...legalább hamarabb kiderült miféle "pasi"

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top