Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Kínos randik

Torolt_felhasznalo_349690
Torolt_felhasznalo_349690
Létrehozva: 2007. június 28. 09:25
Kinek milyen kellemetlen és kínos randiélménye volt?

Elmondok egyet: egy olyan sráccal randiztam, akit nem ismertem behatóan, és nem is beszélgettünk sokat még. Állatkertbe mentünk, én az alkalomnak megfelelően csinin felöltözve, ő egy randa régi pólóban érkezett. És képzeljétek el, az egész randi alatt ha szólt kb. 10 szót!!! És nem azért, mert én jártattam a számat, az idő 80%-ában néma csendben néztük az állatokat. Kísérleteimre és vicces sztorijaimra kuncogott, vagy max. 2 szóban válaszolt, de amúgy semmi. 1-2 óra után boldogan leléptem. Másnap jön az üzenet, hogy nagyon jól érezte magát, és szeretné megismételni!!! Nem hittem a szememnek!!! Azt írtam vissza, hogy azt hiszem, nem találtuk meg a közös témákat

Sztorizzatok Ti is!
  1. 2008. június 18. 19:422151.
    juj szegény új pasi:DDD neki szerintem még kellemetlen lehetett:DD
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_457837 (2150)
    2008-06-18  19:36
  2. Torolt_felhasznalo_457837
    Torolt_felhasznalo_457837
    2008. június 18. 19:362150.
    Hát én nemrégiben szakitottam a barátommal,és egy másik fiu randira hivott.Egy közeli városba mentünk egy gyönyörü helyre,ahol sétálgattunk,beültünk vhová egy üditőre,stb...Aztán egyszer csak elkezdett hivogatni az ex.Persze nem vettem fel,de nem adta fel,csak csörgött és csörgött,sms ekkel bombázott hogy beszéljük mégegyszer át,próbáljuk meg ujra..stb...Hát ez nagyon kinos volt,ott szegény srác azt sem tudta mit csináljon,én meg égtem,próbáltam oldani a hangulatot de nem sok sikerrel.Igy elindultunk vissza,persze egész uton csörgött a telóm,és jöttek az sms ek h merre vagyok,mert már bejárta a várost és otthon is keresettHát ugy jöttünk be a városba hogy szegény srác ide adta a kapucnis felsőjét hogy tegyem fel,nehogy megismerjen valahol a felbőszült ex,és balhét csináljon.Hát elég kinos volt a szitu,főleg hogy a stác 100 km t autózott a randiért.Bocsit kértem tőle és haza mentem,az ajtóban már ott várt az ex,és még aznap este ujra egymásra találtunk
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_349690 (1)
    2007-06-28  09:25
  3. 2008. június 18. 19:332149.

    Zsiráf????????

    Na neeeeeeeee:) 

    előzmény:
    Tyumesz (2145)
    2008-06-18  17:01
  4. 2008. június 18. 19:322148.

    juj ezekből van bőven nekem is:)

     

    A legjobb: chaten ismerkedtem meg egy pasival, küldtünk egymásnak képet, és gondoltuk talizunk.

    Taliztunk, azt ilyet szól nekem: " Hááát nem ugy nézel ki, mint  a képen! "

    Én: "Hát te sem"

     

    Ezután néma csend, azt hittem elrohanok kínomban, azt hittem azért mondta, mert csúnyább vagyok. De aztán pár nagyon hosszú kínos perc után, elmondta, h nem negativ értelembe mondta, hanem pozitivba, mint ahogy én is! :) Azután jól elvoltunk:) 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. 2008. június 18. 19:202147.
    Tényleg nem akarom bántani szegény srácot, de legalább a csomagolást leszedhette volna. :-D Hát a zsiráf meg... örülök hogy a jelenlegi pasimtól csak könyvet kapok :-D
    előzmény:
    itszirk (2146)
    2008-06-18  17:24
  6. 2008. június 18. 17:242146.
    szex és newyork után szabadon: szegfű=csóró kóró
    előzmény:
    Tyumesz (2145)
    2008-06-18  17:01
  7. 2008. június 18. 17:012145.
    Hát te nem vagy semmi. :DNewkem volt egy félig-meddig komoly kapcsolatom. Barátnőm unokatestvérével. Msn-eztünk meg minden, még életben sose találkoztunk, de már tudtuk ohgy megy közösen korizni a társaság és majd ott találkozunk. Hát meg is történt a korizás. Utána még vagy 2x. A végén már a kezemet nem engedte el. Hát mondom jó, ha ő így akarja, de én szeretnék gyorsabb tempót diktálni, mert nem szeretem ha lassan korizok.Úgy éreztem minth egy utánfutót húznék magam után. Pesten járt fősulira és péntekenként találkoztunk és felsétáltunk a városba. Végigcibáltam a városon, sporttáskával a kezében. :-D Párszor még elragadott motorozni a -20 fokban februárban. A kesztyűt úgy vette fel, hogy egy fehér gyerekkesztyű enyhén szakadt kivitelben és rá egy motoors kesztyű. (xarráfagytam) Még topikot is nyitottam róla, hogy mit kezdjek vele. A show az volt mikor megjelent a házunk előtt egy haverjával nőnapkor. Kaptam egy bűn ronda zsiráfot meg cefolánba csomagol fehér szegfűt.Amit a kabátjából varázsolt elő... Azóta van bajom a növényekkel. Ledugta a nyelvét a torokom, ami olyan volt mint egy csupasz csiga.Ez volt az első csókja 20 évesen. Wáw... (igen, rinyálós kis picsa vagyok, de nekem nem jó se szegfű)Aztán kidobott. :-D Nem tudom miért, sose indokolta meg. Sértette az önbecsülésemet. :-D Utólag tekintve egy lúzer volt a lelkem.
    előzmény:
    THC (2141)
    2008-06-18  01:43
  8. 2008. június 18. 11:242144.
    Remélem nem fogysz ki ezekből a sztorikból! Leesem a székről a röhögéstől. Ne zavarjon ha csak te írsz, mert nagyon szórakoztató a stílusod!
    előzmény:
    THC (2141)
    2008-06-18  01:43
  9. Torolt_felhasznalo_545259
    Torolt_felhasznalo_545259
    2008. június 18. 11:142143.
    én imádom olvasni és szeretnék én is ilyen idiótuzmosokat na jó, inkább csak olvasom, mert esküvőr készülve nem kéne ilyen kaland, hacsak a párom meg nem lepne ezzel (de ahhoz új pár kéne)
    előzmény:
    THC (2141)
    2008-06-18  01:43
  10. 2008. június 18. 11:032142.

    Azért ha előhúzott volna egy pingpong asztalat rögtön levett volna a lábadról...

     

    előzmény:
    THC (2141)
    2008-06-18  01:43
  11. THC
    THC
    2008. június 18. 01:432141.

    na akkor először is lássuk a mai sms gyöngyszemeket:

     

    "en gondolkozik bol te mindennap szeretnek szeret valte nagyontetszikte nagyon mennyi"  

     

    "te are egy csodalatos no en want is van val te mindig always" 

     

     

    Bár blogot még nem tudok prezentálni, de itt a mai randim Szőke Herceggel:

     

     

    lebeszéltük már tegnap, hogy van 2 órám kb ma délután, találkozzunk. Oké. reggel 9-kor rákérdez sms-ben, hogy biztos a délután? Igen, biztos. Déli 1-kor: De biztos? IGEN, BIZTOS, de ha még egyszer megkérdezed, már nem lesz biztos!

     

    Na jó, fél3kor, a templom előtt. (az jó nagy, biztos megtalálom)

    Pontosan érkezem, viszont meghökkenve látom, hogy egész kis tömeg ácsorog a templom bejáratánál.... elegánsak, jólfésültek, halkan beszélgetnek....  ekszkjúzmi szorriszorri..... határozottan átverekszem magam rajtuk... és szószerint nekiütközök egy rohadt nagy koporsónak ami csak úgy oda van állítva a kapuba egy állványon.... !!!  Bassz!!! még jó, hogy nem vertem le....  nagy nagy SORRY a gyászoló családnak, szomorú arccal bólogatok meg sóhajtozok velük egy kicsit... majd futás...

     

    Oké, pasi  megtalál, következő trauma: mit látok? sportos öltözék, hatalmas táska a vállán, te jó ég csak nem túrázni akar ez vinni!!??  Hát engem biztos nem fog, mert nálam lustább nőszemély nincs a földön.... Hát nem túrázni, de piknikezni akar a szentem, na jó azt ugye ülve műveljük, benne vagyok.

    Így elbattyogtunk a falu (na jó városka) határába, szép zöld mező, napsütés, madárcsicsergés... itt jó lesz? remek, csak álljunk már meg....már 10 perce megyünk, nekem ez a limit!  Lerogyok és figyelem, mi kerül elő a tatyóból:

    egy rohadt nagy pokróc ..... 

    egy halom különböző féle szendvics .......

    hatalmas fürt szőlő (megmosva!)......  

    2 üveg sör (nyitóval!).....  

    két pohár kávé, kiskanállal, cukorral, tejszínnel, (esküszöm, tényleg!).......  

    egy friss újság......

    egy kispárna!! (innentől már szavam sem volt).....

    egy tábla csokoládádé

    3 db, a városka történetét bemutató prospektus (legyen miről beszélgetni gondolom)

    egy tartalék pulcsi (ha hirtelen hűvös lenne)

    és egy napszemüveg nekem, mert látta múltkor hogy nincs és csak hunyorgok....  

    Hát én csak csak figyeltem a feneketlen táskát.... vártam mikor húz elő belőle egy lázmérőt... egy üveg kompótot....kiskutyát....  pingpong asztalt....

     

    Mindezek után (vagy mindezek ellenére) a piknik meglepően kellemes volt. a srác értelmes, kedves, helyes, nem is akart leteperni.... a legnyomulósabb megmozdulása az volt, amikor hanyatt feküdtem a pokrócon, a nap sütött szépen, nagyon kellemes volt, napoztattam az arcom.... ő persze mellém heveredett és egyszercsak érzem, aggódva tapogatja a homlokom, nem túl forró-e, nehogy napszúrást kapjak!!

     

     

     

    na ennyi mára, és léccilécci más is írjon már ide valamit, mert kezdem azt hinni, csak én vagyok tele ilyen idióta történetekkel

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  12. THC
    THC
    2008. június 17. 09:042140.

    köszi a tippet, de azóta eltelt ám egy pár év.....  mint írtam, ez egy régi sztori.

     

    na meg én arrébb is költöztem párezer km-rel.... 

     

    de abban valamennyire igazad van, hogy pl én ha szerelmes is vagyok, azért nem vakulok meg....azért "mozizni" szabad

    persze a jóízlés keretein belül!

    előzmény:
    bferi82 (2139)
    2008-06-17  07:38
  13. 2008. június 17. 07:382139.
    Nyugodtan legyetek ott megint, ilyen fatális véletlen nem lehet mindig. Nem kell egyből feladni semmit, ha sikerül egy össze nevetés, mert ez neki is eszébe fog jutni, menni fog. A gáz csak ott van, nem e pont szerelmes, mert akkor nincs mit tenni. Magamról tudom, sajnos a szerelmes lányok hűségesek, pedig még minden bizonytalan. Nem elég nyitottak, mert szerintem a megállapodás előtt mégy figyelni kell, hátha a másik az igazi
    előzmény:
    THC (2137)
    2008-06-17  01:18
  14. Torolt_felhasznalo_672753
    Torolt_felhasznalo_672753
    2008. június 17. 02:132138.

    Egyetemista vagyok, hetente ingázok 180 km-t oda vissza vonaton, a kis fülkés verzióban általában. Péntek délután külön munka felverekedni magunkat a vontra (a bőrönd nagy segítség ebben!!!), nem még helyet találni... Egyik ilyen pénteken nyomultam felfelé, mikkor kiszúrtam az egyik fülkében egy kis aranyos, épp nekem való kis helyet. Bekéredzkedtem, beengedtek. Néhány gimnazista ült bent, és egy afrikai srác. Fáradtvoltam, aludni próbáltam. Épp kezdtem a kis belső mozimra hangolódni, mikor a sác megszólított. elkezdett beszélgetni velem angolul. Erre a gimanzisták is felkapták a fejüket. De ők meg nem tudtak angolul. tehát Pozsgai Józsefet megszégyenítő módon elkezdtem nekik szinkrontolmácsolni. miután megtudta, hogy milyen szakra járok (gondolom, ez volt az ismerkedés), rögtön a lnyegre tért: megkérte a kezem... Mondtam neki, hogy köszönöm a bókot, de hát nekem van barátom, aki vár otthon... Erre azt válaszolta, hogy persze, én meg most azért megyek haza, hogy megmondjam, hogy én igazából HOZZÁ akarok feleségül menni!!!

    Egy idő után már ott tartott, hogy elmagyarázta, hogy a nyugatiak nem veszi komolyan a kapcsolataikat, bezzeg náluk örökké tart a szerelem, és én milyen boldogan élnék vele Afrikában... A barátom ténye továbbra sem hatotta meg. A gimanzisták eközben felettébb jól szórakoztak rajtunk, ők is bekapcsolódtak, rajtam keresztül adtak neki tippeket, a hathatósabb csábítás érdekében...

    előzmény:
    alton24 (2086)
    2008-06-04  15:42
  15. THC
    THC
    2008. június 17. 01:182137.

    kösz  a konzervdobozt azóta sem sikerült túlszárnyalnia.... ilyesmi szinten tart: (mai termés)

     

    " nagyon tetszik vagyok velete maradmeleg minden nap"

     

     

    hát mikor rákérdeztem, mit akar a meleggel, elmagyarázta, hogy  mivel panaszkodtam 1-2 napja,  meg voltam fázva, hideget ittam.... szóval ő csak melegen akarna tartani.

     

     

     

    oké, régi sztori:

     

    kb. 16 éves voltam, volt egy cuki pirinyó kutyám, az az igazi édibédi gyönyörűség... ember nem ment el mellette szó vagy mosoly nélkül.....  legjobb barátnőmnél szintén kutyus, nagyon szép, úri megjelenésű, elegáns tacskó fiú....

    barátnőm beleesett a lakótelepen egy új srácba....  pár napig csak áradozott meg álmodozott róla, ment a susmus, már ahogy az 16 éves csajok között szokott. hogy "milyen jóképű, magas, izmos.... gyönyörű a szeme.... és jaj, ma mintha már rám is pillantott volna....de inkább mégse, lehet nem jól láttam....."  kész, barátnőm már nem evett, nem aludt vagy 3 napja, itt valamit tenni kell. lépjünk a tettek mezejére.

    mondom, majd én összehozlak vele, van egy remek tervem.  már ismertük, merre jár haza a srác, délután majd arra kerülünk a kutyákkal, itt meg itt elévágunk, a kutyákat elelngedjük, azokkal majd könnyű lesz az ismerkedés, ennek a két csodaszép, kedves, tündéri kutyusnak senki nem tud ellenállni, kész a beszédtéma....

    oké, jól hangzik. készülődés (kb 3 órán át). barátnőm: frizura 6x átfésülve, talpig smink, fehér farmer, szép kis felső, gyönyörű szandálka.... tényleg ragyogó csini volt, büszke voltam rá!  

    na, megérkezünk a színhelyre, parkos, füves rész.... elengedjük a kutyákat? ne, még ne várjunk kicsit.... kutyák kissé türelmetlenek már, mennének szaglászni.... amikor srác végre feltűnik.... MOST!  kutyákról le a póráz, mehettek! ohhh, milyen szépen indult.....  hát az ebek el is indultak a célszemély felé, amikor  is..... félúton rátaláltak egy döglött madárra......

     

    kutyatulajdonosok innentől tudják a történetet. a többieknek:

     MINDEN kutya természeténél fogva belehempergőzik a talált dögbe, hogy a saját szagát elfedje.

    Ó igen, bizony! Így tettek a mieink is, a mi két édes, aranyos, cukibogyó kutyuskánk ott fetrengett kéjesen a srác lábai előtt egy rothadó madártetemet nyomorítva szét.....

    Mire visítva odaértünk, hogy NEEEE!!! addigra már tetőtől talpig borítva voltak toll és húscafatokkal....  bűzlöttek mint a görény.... majd befejezve a hempergést, (kezdődhet a játék!??) lelkesen rávetették magukat a szerencsétlen pasira...rám.... barátnőmre (ugye emlékeztek, szandi, fehér farmer!)  

     

    ................

     

    nem értem, miért nem láttuk azóta sem a srácot. talán mert került minket messziról, ha meglátta hogy jövünk.... ??

    pedig milyen remek terv volt.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_545259 (2135)
    2008-06-16  14:27
  16. 2008. június 16. 16:272136.

    Csináld! Kell még több bíztatás? Nagyon szórakoztatók a sztorijaid... :-)))

    Csak majd küldd el a címet!

     

    P78 

    előzmény:
    THC (2134)
    2008-06-16  12:50
  17. Torolt_felhasznalo_545259
    Torolt_felhasznalo_545259
    2008. június 16. 14:272135.

    sziasztok!

    Imádom ezt a topicot. Csak olvasgatóm, mert nem emlékszem kínos randir, de nagyon feldob az olvasás. ez a konzervdoboz csúúúúúúcs

    előzmény:
    THC (2111)
    2008-06-08  15:58
  18. THC
    THC
    2008. június 16. 12:502134.

    érdekes ötlet, lehet, belevágok...  velem valahogy mindig történik valami....

     

    ide már "nem merek" írni, nagyon velem lett tele a topik.

     

     

    előzmény:
    Peter78 (2133)
    2008-06-16  09:38
  19. 2008. június 16. 09:382133.

    Nem akarsz blogot írni?

    Az első lenne, amit olvasnék!

    :-))

    előzmény:
    THC (2132)
    2008-06-13  17:35
  20. THC
    THC
    2008. június 13. 17:352132.

    hát itt a legújabb fejlemény a szőkével:

     

     

    előzetesen annyit, hogy ahol most dolgozom, egy tündéri szép angol kicsi városka, többszáz éves éves kőházak, egy főutca néhány bolttal, meg bankkal, szállodával.... rengeteg virág mindenfelé .... köröskörül zöld dombok, ahol lovak meg tehenek legelnek....az emberek barátságosak, gyakran látni lovasokat meg traktorokat az ut szélén.... igazi madárdalos countryside.... mesébeillő .... gyönyörű na.

     

    a ház ahol lakom, szintén csodás, rusztikus, az emeleten van a szobám, az ablakom alatt kis ösvény, a túloldalon tehenek legelnek. de tényleg!  reggelente arra kelek, hogy búúúúúúú...!!

     

    a lényeg:

    ma reggel megyek vásárolni a városka központjába, már visszafelé indulok, amikor az én lovagom lihegve elémvágódik, mint kiderült futott hogy még elérjen.... hogy na, mi lesz azzal a kávéval, amit ígértem?! nagyon romantikus volt..... cekkerek lógtak rajtam mindenhol, mondom, bocs de nem akarom, hogy megbüdösödjön a hús.... de esetleg dékután okés. Hát ő délután nem ér rá. Jó, akkor mondom tárgytalan. De mondjam meg hol lakom, arra jár, beköszön, és mutat nekem valamit!!  Hát ugyan be ne köszönj de mit akarsz mutatni?? Na csak mondjam a címet, meglepi!! Úúúúú, na kiváncsi is voltam, meg a hús is punnyadt a szatyorban.... szóval csak kihúzta belőlem a címet (úgyis csak egy hétig vagyok még itt, tökmindegy)

    Anyám, erre ebéd után mit látok!!?? Pasi LÓHÁTON érkezik az ablakom alá....  kiszólok, mondom, nem jöhetsz ám be!! nem baj, csak meg akarta mutatni a lovát.... Hát gyönyörű állat, de én a közelébe nem megyek!!! Szóval az ablakon kihajolva beszélgetek csak vele....a ló legeli a füvet....  amikor is ráébredtem, hiszen ez a SZŐKE HERCEG!!!!  FEHÉR LOVON!!!!  AZ ABLAKOM ALATT!!! mi ez, valami kib@ott MESE???

     

    na innentől kezdve nem bírtam visszafogni a röhögést..... csak néztem rá, a lovára és vihogtam..... megjelent lelki szemeim előtt, ahogy éjszaka majd hágcsót dobok le neki, ő meg felmászik a muskátlik között....

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_111465 (2130)
    2008-06-12  00:44
  21. Alc
    Alc
    2008. június 12. 20:192131.
    vakrandis alapsztori: szia, engem vársz? nem, dehogyis.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_349690 (1)
    2007-06-28  09:25
  22. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2008. június 12. 00:442130.

    Ez annyira aranyoooos....

    Ugye írsz majd, hogy mi lesz a szőke pasival?

    előzmény:
    THC (2129)
    2008-06-11  22:47
  23. THC
    THC
    2008. június 11. 22:472129.

    na még egy utolsó, friss esetet felnyomok, aztán eldugulok....

     

     

    ma délután. találka "konzervdobozzal", megbeszéljük hogy itt és itt, ekkor és ekkor találkozunk, beülünk egy italra valahová ---->

     (tudni kell, egy angol kis városkában dolgozom most éppen, de a munkám miatt sokat utazom, soha nem vagyok egy helyben sokáig...) 

    én előbb érkeztem egy picivel, sétáltam egy kört a főtéren.... látom, jön a pasi, épp befordul a sarkoon a kocsival, áll be a közeli parkolóba.... ebben a pillanatban odalép mellém egy magas, szőke, kékszemű, (bassz pont az esetem!!) nagyon elegáns öltönyös fiatalember és megszólít: ""szia, ne haragudj, látlak egy pár napja a városban, új vagy erre? nincs kedved meginni velem egy kávét, itt dolgozom a közeli hotelban. "" ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ ezt nem hiszem el.....  Mondom neki, bocs, most nem érek rá, de valamelyik nap szívesen!!  váltottunk még pár udvarias, kedves mondatot, majd szőke herceg balra el.... én nézek körbe, hol van az eredeti randialanyom.... hát ő addig a kocsi oldalához támaszkodva várakozott türelmesen.... majd odajön és tettetett faarccal kérdezi : "Eddig is tudtam, hogy népszerű vagy a pasiknál, na de ennyire?? Hogy 5 percre nem lehet egyedül hagyni???"  Majd kézenfog és diadalmasan (én győztem!!) arccal bevezet a kávézóba....

    Hát mit mondjak, a röhögéstől fuldokolva ittam a forró csokimat...  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. THC
    THC
    2008. június 11. 12:512128.

    bocsánat off leszek, de megőrültem kissé....

     

     

     

    miért nem tudok alapértelmezett képet beállítani???

     

    feltölteni tudok, de az csak a sima galáriába megy. hiába pipálom ki hogy alapértelmezett legyen, nem történik semmi.....

     

    frissítek, semmi....

     

    ilyen béna lennék????  mit kéne még másképp csinálnom??

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  25. THC
    THC
    2008. június 11. 12:402127.

    ja, persze, volt konzervdoboz!

     

    azóta ilyesmik érkeznek:

     

     

    "en gondolkozik bol te minden nap nagyon tetszik te klassz volt"

     

     

    basszus, már szinte érthető....  még a végén kirúgom mert semmi vicces nincs benne

    előzmény:
    DijaBaba (2126)
    2008-06-11  01:28

Címlap

top